GameOnly > Sugestie, propozycje i opinie

Szukamy pomocy redakcyjnej

(1/1)

gnysek:
Jak wiecie, próbuję reaktywować gameonly, ale bez newsów/tekstów daleko nie zajedziemy. Udało się na razie zebrać 3 osoby które już wcześniej wyrażały zainteresowanie, ale wiadomo jak jest, nie jesteśmy już w gimnazjum jak te 10-20 lat temu i nie każdy ma czas codziennie napisać newsy.

Tak więc szukam osób, które byłyby chętne pisać na głównej newsy (lub też inne teksty).

Wymagania: nie robisz błędów ortograficznych, piszesz z sensem (tzn. tak żeby nie tylko autor rozumiał o co chodzi w zdaniu) i dasz radę napisać 4-5 newsów tygodniowo. Newsy/teksty można pisać dając im datę "na przód", więc nic nie szkodzi w piątek dać coś na sobotę i niedzielę.

Co w zamian? Na razie satysfakcja, ale jak strona się rozkręci, to oczywiście gierki-promki do recenzji (do paru firm się już odezwałem, wczoraj np. pytali mnie na jaką konsolę chcę Remnant: From The Ashes, zobaczymy czy dostaniemy) i jakoś będziemy obdzielać kasę zarobioną przez stronę (to co zostanie po opłaceniu hostingu, liczę, że hosting nie przekroczy 20%). No i postaram się załatwiać wejściówki na różne eventy (gdybyśmy jechali w tym roku na gamescom, moglibyśmy już wejść na pokazy ponad 20 gier, bo dostaliśmy zaproszenia). Na pewno nie będzie rozdzielania za kliki w newsa, bo moim zdaniem to nieuczciwe, a nie chcemy też pudelkowego poziomu.

Jeśli więc ktoś chce pomóc, zapraszam do zgłaszania się. Źródła newsów (RSS z ponad 50 portali PL i EN) dostaniecie, nie trzeba samemu szukać, z tego wystarczy już tylko wybierać o czym chcecie napisać.

GoDlike:
Pamiętajcie, że GameOnly to portal z tradycją i choć ostatnio stracił na znaczeniu, to nadal jest rozpoznawalny i ceniony. Praca tutaj może być waszą karierową "wyrzutnią" jeśli planujecie przyszłość w tym zawodzie, więc nie zmarnujcie tej okazji, bo na drugą możecie sobie jeszcze długo poczekać.

gnysek:
Taaa, patrząc gdzie niektórzy dziś pracują, to kiedyś faktycznie tak było, fajnie, jakbyśmy wrócili do tego poziomu, że "redaktorzenie" w GO oznacza potem pracę w CDProjekt (jak Morfi) czy założyć własne firmy gamedevowe (jak Conker i Kaxi), bo Mielu to chyba akurat już robił w Neo jak się tu pojawił (chociaż głowy uciąć sobie nie dam).

Generalnie, kto siedzi na forum to na pewno wie o co chodzi, bardziej kwestia znalezienia motywacji więcej niż przez tydzień ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej