GameOnly > Sugestie, propozycje i opinie

Promocje na gry - nowy moduł na Gameonly

(1/2) > >>

gnysek:
Miło mi poinformować, że na stronie głównej w menu pojawił się nowy dział - Promocje.

Co kilka minut skanujemy 40 sklepów internetowych i sprawdzamy tam ceny gier, a gdy któraś stanieje od razu widać to na stronie - można więc łatwo sprawdzić gdzie kupimy daną grę najtaniej. Ot, np. Death Stranding w tej chwili najtaniej jest w MUVE/Gry-Online, za 224,90zł ( https://gameonly.pl/promocje-na-gre/62 ) a Metal Gear Survive właśnie staniało do 18zł ( https://gameonly.pl/promocje-na-gre/376 ).

Oczywiście jest to wersja "alpha" działu promocyjnego, nie wszystko jeszcze gra i będę wprowadzał na bieżąco poprawki (czasem gubią się okładki, czasem jest problem z opisami, czasem wpadają używki). Przede wszystkim, na razie są głównie gry z PS4, te na Xboxy i Switcha będą systematycznie dołączać. Co jeszcze jest w planach?

- dodanie następnych ok. 30 sklepów internetowych
- filtrowanie w zakresie cen, czy platform
- promowanie gier które mają wkrótce premierę
- wyświetlanie cen bez i z kosztem wysyłki

Mam nadzieję, że ten pomysł wam się spodoba :)

https://gameonly.pl/promocje

POK:
Nieźle się to zapowiada :) Już teraz można łatwo znaleźć bardzo dobre oferty.

Na pewno przydałoby się filtrowanie ofert na poszczególne konsole. No i zakładka "Największe promocje" wymaga poprawek, bo teraz jakieś randomowe gry tam są.

gnysek:
Teraz jest procentowo, chyba muszę zmienić na kwotowe, bo zmiana z 20 na 10 to jest 50% a to wcale nie jest fajna oferta. Filtrowanie też będzie dodawane, może jeszcze w tym tygodniu :) Gry maja też opcję oznaczania jako "nieistotne", zeby się nie wyświetlały w tych "naj" - przypiszę tam zaraz wszystkie FIFY/NHL/PES/F1 < 2020 :)

windomearl:
To chyba nie jest odpowiedni temat.

zenobiusz33:
Jak ten dział promocji? Dzieje się tam coś?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej