GameOnly > Sugestie, propozycje i opinie

Prosimy nie regulować odbiorników

(1/3) > >>

gnysek:
Hej!

Podjąłem dziś decyzję, że liczba czytelników GO jest zbyt mała, a mnie kosztuje to zbyt wiele czasu, żeby kontynuować pisanie newsów w serwisie, zwłaszcza, że robię to w sumie sam. Nie znaczy to jednak, że likwidujemy stronę czy forum - wszystko zostaje. Conker, który darzy serwis jeszcze większym sentymentem niż ja, obiecał, że będzie płacił za domenę dopóki starczy mu sił kasy sentymentu, a gdybym chciał rezygnować z utrzymywania serwera (na którym i tak mam inne strony, więc dla mnie obecnie to też koszt 0zł), to i tym się zajmie.

Generalnie więc jeśli chodzi o forum nic się nie zmienia, jeśli chodzi natomiast o główną - to przestaną się pewnie pojawiać nowe wpisy, chociaż nie wykluczamy, że czasem coś tam się zadzieje - jest pewien pomysł, ale zostawimy go na razie dla siebie, szkoda zapeszać. Na razie nie planuję też zakończenia działalności ps-plus.pl - ale strony prawdopodobnie zostaną nieco mocniej rozdzielone i nie będą już współdzielić treści, jak miało to miejsce do tej pory. Będą więc jakieś niewielkie porządki (zniknie np. radar cenowy, który i tak już chyba nie działa - pisałem nawet nową wersję, skończyłem w 90%, ale to było... 15 miesięcy temu - potem nie mogłem się przymusić do dokończenia, szukając sam przed sobą wymówek).

Piszę to, żebyście nie myśleli, że nagła cisza na głównej zwiastuje jakieś kłopoty - nasza intencja jest taka, żeby (nawet jako muzeum), GameOnly trwało dalej - w te wakacje strona skończy 22 lata, co czyni ją jedną z najstarszych w sieci (co ciekawe, mające podobny wiek OnlyGames też wciąż istnieje xD).

Dzięki za te 18 lat które jestem na tym forum, za te 12 lat gdy byłem tu w randze redaktora i za te ostatnie 4 lata gdzie byłem też adminem. Nie znikam, ale i większej aktywności niż dotychczas się już nie spodziewajcie ;)

Jak powiedział dziś Mielu, cytując Conkera: "Wszyscy padną, GameOnly zostanie".

Dzięki, że jesteście!

Ryo:

--- Cytat: gnysek w Marca 10, 2023, 19:52:37 pm ---Jak powiedział dziś Mielu, cytując Conkera: "Wszyscy padną, GameOnly zostanie".
--- Koniec cytatu ---
The Legend Will Never Die.

kun:
A wiela to miesięcznie kosztuje?

gnysek:
Gdyby trzymać stronę na osobnym serwerze tylko na GO, to pewnie poniżej 20zł miesięcznie dzisiaj nie zjedziesz (z certyfikatem HTTPS od Let's encrypt - bo są tańsze hostingi ale wtedy nie ma https). Dlatego opłaca się bardziej trzymać ją w komplecie z jakimiś innymi swoimi stronami - GO zajmuje bodaj raptem 3GB z bazą i wszystkimi screenami. Ja na razie trzymam u siebie, jakby coś, to Conker pewnie na swój serwer firmowy by przerzucił - oba te sposoby można uznać za niemal darmowe.

Leszke:
nno, za dwie dychy to już nawet wódy w promcji w biedronce nie kupi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej