Autor Wątek: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!  (Przeczytany 31292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 26, 2015, 19:17:38 pm »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 26, 2015, 19:22:04 pm »
O czym jest ten temat właściwie? O problemie "prawa do życia" czy o upośledzeniu Kastora?

Mrocz

  • Gość
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 26, 2015, 19:26:47 pm »
O czym jest ten temat właściwie? O problemie "prawa do życia" czy o upośledzeniu Kastora?

Castor myśli, że to pierwsze, reszta wie, że to drugie.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 26, 2015, 19:36:37 pm »
Cytuj

Bo wszyscy oprócz Tomka i Braveheart'a nauczyli się, że bycie homofobem już nawet w Polsce nie przejdzie, co nie znaczy że tak nie myślą.

Jak cie czytam to chce być homofobem. Co do tematu ja tam jestem przeciwnikiem państwowych ślubów zarówno homo jak i heteroseksualnych a jak jakiś homoś chce sobie założyć kościół sodomy i gomory to proszę bardzo. Ale niech nie liczy że za takie podłe szyderstwo będzie przeze mnie szanowany.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2015, 19:39:21 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 26, 2015, 20:19:55 pm »
Po zobaczeniu tego tematu zacząłem się zastanawiać, czy dobrze, że forumek przetrwał.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 26, 2015, 20:20:44 pm »

Co do psychicznych, według mnie jest to swego rodzaju zaburzenie, człowiek rodzi się o określonej płci, ta płeć w wyniku ewolucji ma spełniać określone zadanie, nasze narządy płciowe są tak skonstruowane aby pasowały do siebie w wyniku krzyżowania się przeciwnych płci.
Czasy się jednak zmieniają, człowiek przecież ewoluował. Dawniej nie mieli lodówek, pralek i ocieplanych domów, dlatego mężczyzna musiał zadbać o jedzenie a kobieta wychowywać dziecko, dziś tak być nie musi. Wiadomo niektóre rzeczy pozostają niezmienne, to kobieta rodzi dziecko, koło dalej jest okrągłe itp. ale czy to się nie zmieni ? Mi tam homosie osobiście nie przeszkadzają, nawet adoptowanie przez nich dzieci. Jak rodzic będzie chciał coś narzucić dziecku to będzie tego próbował aż do skutku, a są gorsze rzeczy niż homoseksualizm.
Btw. żenują mnie docinki Tomasza i tytacza oraz milion zdjęć wrzucanych przez Castora.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2015, 20:22:19 pm wysłana przez Devilek »
Yeahh, me and hate that's an odd couple

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 26, 2015, 20:41:17 pm »
Castor widze w formie.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 980
  • Reputacja: 132
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 26, 2015, 20:47:26 pm »
Co to za gejowski temat ?

A tak poważnie, jak facet lubi w kakałko, to niech sobie lubi, ale adopcji dzieci jestem przeciwny, ewentualnie niech dobrze pierw wszystko sprawdzą, czy takie dziecko, które widzi swoich tatków pedałków, samo nie stanie się gejem i tego się obawiam.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 26, 2015, 21:02:33 pm »
ciekawe czy jest taka opcja. w końcu nie jesteśmy zero-jedynkowi.
jeżeli przyjmiemy, że naszą seksualność oznacza się od 0 do 10, przy czym 0 jest full homo, a 10 full hetero
dorzucimy hipotetyczną sytuację, że ktoś się urodzi, dajmy na to, z 6, to jest opcja, że w rodzinie homo przekręci się nie w te stronę co trzeba.

zresztą, przykłady poka pokazują, że w odpowiednim środowisku nawet full hetero może stanąć rura na widok ziomka z celi.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2015, 21:04:17 pm wysłana przez s00s »

lupinator

  • Gość
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 26, 2015, 21:05:25 pm »
ciekawe czy jest taka opcja. w końcu nie jesteśmy zero-jedynkowi.
jeżeli przyjmiemy, że naszą seksualność oznacza się od 0 do 10, przy czym 0 jest full homo, a 10 full hetero
dorzucimy hipotetyczną sytuację, że ktoś się urodzi, dajmy na to, z 6, to jest opcja, że w rodzinie homo przekręci się nie w te stronę co trzeba.
No to raczej normalną sytuacją jest, że osoba urodzona jako 6 zostaje 6 do końca życia. Nie ma co lecieć w chu** z takimi rzeczami i zmieniać w którąkolwiek stronę, bo potem ludzie są zwyczajnie nieszczęśliwi i sami nie wiedzą czemu.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 26, 2015, 21:10:16 pm »
a jak urodzi się jako 7, a "czynnik środowiskowy" (tak jak w przykładach poka) przekręci go na 5 lub 4?
sprawa nie jest wcale łatwa i takie gdybanie bez odpowiednich badań pozostanie... gdybaniem.

Marins

  • Gość
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 26, 2015, 21:12:53 pm »
je**na patologia z tymi pedałami.

lupinator

  • Gość
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 26, 2015, 21:18:49 pm »
a jak urodzi się jako 7, a "czynnik środowiskowy" (tak jak w przykładach poka) przekręci go na 5 lub 4?
To na pewno będzie mu łatwiej zweryfikować  wpływ środowiska w dorosłym życiu, kiedy popęd seksualny często to środowisko przezwycięża. Gorzej w drugą stronę, kiedy gej się hajta z kobietą, jebie życie w najlepszym wypadku tylko sobie i jej, a w najgorszym także dzieciom i ich przyszłym rodzinom, bo jak wiadomo dorastanie w zjebanej atmosferze nikomu nie służy na przyszłość.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 26, 2015, 21:39:03 pm »
Ale w ogóle kur** przecież tu nie chodzi o homosiów których jest 1-2 procent max tylko o to że bardzo duży odsetek kobiet jest biseksualny. A wy się skupiacie na jakimś jasiu i jasiu dajcie im spokój z nich już i tak nic nie będzie. I naprawdę masz kur** internet pełen cytrusów a Jasiu chce rodzynka no to znaczy(nie owijając w bawełne) że jest zjebem genetycznym i wy się pastwicie nad tym Jasiem, biorąc go na sztandar. A tu jest problem z babami co nie chcą dzieci rodzić i nas muslimy liczebnie zjedzą. I kur** jak słyszę lewaków broniących tych ch**ów to mi się nuż w kieszeni otwiera. W czarnej płachcie z poliestru na 35 stopni w cieniu. Przecież to jest jawne znęcanie się. Czy wy tego nie widzicie? Pierdolnięci jesteście?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2015, 21:42:48 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 26, 2015, 22:00:44 pm »
To na pewno będzie mu łatwiej zweryfikować  wpływ środowiska w dorosłym życiu, kiedy popęd seksualny często to środowisko przezwycięża. Gorzej w drugą stronę, kiedy gej się hajta z kobietą, jebie życie w najlepszym wypadku tylko sobie i jej, a w najgorszym także dzieciom i ich przyszłym rodzinom, bo jak wiadomo dorastanie w zjebanej atmosferze nikomu nie służy na przyszłość.

mocno dyskusyjna sprawa czy tak jest gorzej. jedna i druga opcja bardzo ch**owe oraz równie "prawdopodobne" w zakładanym scenariuszu.


Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 26, 2015, 22:33:48 pm »


Btw. żenują mnie docinki Tomasza i tytacza oraz milion zdjęć wrzucanych przez Castora.

A dlaczego? Boli ciebie widok dwóch szczęśliwych ludzi?

Doszedłem do strasznej konkluzji. Dla pedała ożenienie się jest bardzo proste, to tak jak byś ty chciał się chajtać z kolegą(mniej niż więcej). :-?

Całe szczęście, że w Polsce nie pozwalamy pederastom na to, prawda?


A tak poważnie, jak facet lubi w kakałko, to niech sobie lubi, ale adopcji dzieci jestem przeciwny, ewentualnie niech dobrze pierw wszystko sprawdzą, czy takie dziecko, które widzi swoich tatków pedałków, samo nie stanie się gejem i tego się obawiam.
ciekawe czy jest taka opcja. w końcu nie jesteśmy zero-jedynkowi.
jeżeli przyjmiemy, że naszą seksualność oznacza się od 0 do 10, przy czym 0 jest full homo, a 10 full hetero
dorzucimy hipotetyczną sytuację, że ktoś się urodzi, dajmy na to, z 6, to jest opcja, że w rodzinie homo przekręci się nie w te stronę co trzeba.


Homoseksualizm to nie choroba. Dziecko nie stanie się gejem/lesbijką pod wpływem wychowania w rodzinie gejów. Tak samo jak heteryk nie zacznie nagle czuć podniecenia na widok osób tej samej płci. Nie rozumiem, dlaczego jest to takie trudne do zrozumienia.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2015, 22:40:14 pm wysłana przez Castor Krieg »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 26, 2015, 22:42:15 pm »
Chodzi o to że kościół powinien powiedzieć jeśli jesteś homo to się nie żeń(mam na myśli normalne małżeństwo). Choć nie wiem sam muszę to przemyśleć, zjebany temat.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 26, 2015, 22:50:12 pm »

Doszedłem do strasznej konkluzji. Dla pedała ożenienie się jest bardzo proste, to tak jak byś ty chciał się chajtać z kolegą(mniej niż więcej). :-?
Cytuj
Całe szczęście, że w Polsce nie pozwalamy pederastom na to, prawda?

Ty mnie w ogóle nie zrozumiałeś chodziło mi o to że dla homosia wzięcie ślubu heteroseksualnego jest bardzo proste bo on z tą swoją żoną jest jak kumpela z kumpelą- już zrozumiałeś?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2015, 22:54:10 pm wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 980
  • Reputacja: 132
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 26, 2015, 23:02:57 pm »
Potrzeba więcej tych gejowskich zdjęć i filmów. W ogóle po co ten temat na tym forum, przecież to było pewne jak to się skończy :lol:

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 26, 2015, 23:08:17 pm »
No przecież napisał dlaczego
Zakładam temat, żeby napsuć trochę krwi homofobom.
I udała się ta jego prowokacja. Teraz pewnie ma ubaw ze swoimi chłopakami. Temat olać. W Polsce to nikogo.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 26, 2015, 23:09:05 pm »
Potrzeba więcej tych gejowskich zdjęć i filmów. W ogóle po co ten temat na tym forum, przecież to było pewne jak to się skończy :lol:

Zakładam temat, żeby napsuć trochę krwi homofobom.

Póki co, wywiązuje się idealnie ze swoich obowiązków.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 980
  • Reputacja: 132
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 26, 2015, 23:10:20 pm »
Jak pisałem, mam wyje**ne, a w Polsce jeszcze długa droga, aby tęcza się utrzymała i nie spłonęła.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 26, 2015, 23:12:06 pm »
Ten temat nie osiągnie szczytu żenady dopóki taka jedna osoba się tu nie wypowie...
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 26, 2015, 23:24:19 pm »
Homoseksualizm to nie choroba. Dziecko nie stanie się gejem/lesbijką pod wpływem wychowania w rodzinie gejów. Tak samo jak heteryk nie zacznie nagle czuć podniecenia na widok osób tej samej płci. Nie rozumiem, dlaczego jest to takie trudne do zrozumienia.

nie rozumiesz. obecnie mają miejsce sytuacje, o których pisał lupi, że homosie są przez "czynniki środowiskowe" jakoby zmuszane do życia wbrew sobie. logicznym jest, że taka sama sytuacja może mieć miejsce w drugą stronę, o czym pisał pok, jest to niemal udowodnione. skoro tak, to po co dopuszczać taką możliwość, jeżeli jest 100% pewności, że się ziści. dla mnie całkowicie nielogiczne działanie (nazywając wprost, mnożenie patologii) w imię uśmiechu dwóch postaci na twicie/filmiku. 

btw. swoim stwierdzeniem negujesz fakt wpływu czynników zewnętrznych na seksualność człowieka. jest to całkowita bzdura, nieraz udowodniona empirycznie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 26, 2015, 23:35:27 pm wysłana przez s00s »

lupinator

  • Gość
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 26, 2015, 23:26:48 pm »
Przy okazji Kotaku przypomina gejowskie śluby w grach: http://kotaku.com/a-brief-history-of-gay-marriage-in-video-games-1714251913

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 26, 2015, 23:33:34 pm »
Cytuj
Not only did I get gay-married in Fallout 2...after looting dad-in-law’s house, I sold my “better half” to a slave trader. You could do so much in the old Fallouts.

 :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 26, 2015, 23:42:37 pm »
Dlaczego jeszcze nikt tego tematu nie zamknął, a pedał nie dostał przynajmniej miesięcznego bana?

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 26, 2015, 23:54:24 pm »
No właśnie okropny jest ten temat, nigdy nie powinien mieć miejsca. Jeszcze ten POK z tym Soos'em twierdzą że tym się można zarazić. kur** ja tu się zgadzam z forumowym zjebem że to jest genetyczne. A to co wy tu podajecie te przykłady to poprostu są takie skurwiałe jednostki które kręci zadawanie krzywdy bliźnim i czy to by była koza czy lama to mu stanie ale to nie jest pedalstwo sensu stricte bo jego nie kręcą faceci to jest coś gorszego. Soos ty świadomie olewasz moje posty czy mi się zdaje?
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 27, 2015, 00:03:50 am »
ja nie twierdzę, że to jest zaraźliwe. po prostu jest pełno opracowań, danych, że procentowo jest więcej pedofilii u osób homoseksualnych, a także u osób, które same były molestowane w dzieciństwie. to jest udowodnione i naprawdę łatwo znaleźć te dane w necie. do tego zostały przytoczone bezpośrednie przykłady wpływu środowiska na seksualność człowieka i nie można tego negować. biorąc powyższe pod uwagę mam takie zdanie, a nie inne. wydaje mi się to proste i logiczne.

nie, nie olewam twoich postów.

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 27, 2015, 00:14:35 am »
Cytuj
Dzieci adoptować mogą jak najbardziej, wszystko lepsze od domu dziecka.
Ja wolałbym się wychowywać w domu dziecka niż w związku  homoseksualistów. Przypominam że wśród homoseksualistów jest co najmniej kilkanaście razy więcej pedofilów niż wśród ludzi normalnych.

Cytuj
Czy można się homoseksualizmem zarazić? Wielu hetero ma przyjaciół gejów, czy nagle zmieniają orientację?
Co innego jak poznajesz jakiegoś homoseksualise mając już swoje lata, a co innego wychowywać sie od dziecka wśród homoseksualistów.

Cytuj
Nie. Czyli nie jest to zakaźne
Nie jest zakaźne tak samo jak religia nie jest zakaźna.

Cytuj
Czy homoseksualiści doświadczają objawów fizycznych bądź psychicznych różnych od tych, które mają hetero?
objawem psychicznym jest pociąg seksualny do tej samej płci. Heteroseksualiści tego objawu nie mają.

Cytuj
Popatrz na twarze homoseksualistów w USC - czy te uśmiechy, łzy, uściski są wynikiem choroby?
A czy chory nie może się śmiać, płakać, ściskać się?

Cytuj
Płeć =/= orientacji seksualnej. Ktoś spał na biologii w szkole podstawowej.
Ciebie w szkole na biologii uczyli o orientacji seksualnej? :o

Cytuj
Ktoś kto chce zabraniac małżeństw gejów jest po prostu zdrowo niedojebany.
A jak ktoś chce się ożenić ze swoją owieczką albo suczką i ktoś mu zabroni to też jest niedojebany?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2015, 00:18:25 am wysłana przez Wulfen »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 27, 2015, 00:16:58 am »
ja nie twierdzę, że to jest zaraźliwe. po prostu jest pełno opracowań, danych, że procentowo jest więcej pedofilii u osób homoseksualnych, a także u osób, które same były molestowane w dzieciństwie. to jest udowodnione i naprawdę łatwo znaleźć te dane w necie. do tego zostały przytoczone bezpośrednie przykłady wpływu środowiska na seksualność człowieka i nie można tego negować. biorąc powyższe pod uwagę mam takie zdanie, a nie inne. wydaje mi się to proste i logiczne.

nie, nie olewam twoich postów.
Podpiszę się pod wszystkim co napisałeś, ale tu niema żadnych przykładów zmiany orientacji.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 27, 2015, 00:24:27 am »
a wspomniani więźniowie w obozach? znalazłby się też niejeden "wyleczony" z obozów katolickich.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 27, 2015, 00:36:00 am »
Tak jak w każdym wiezieniu, cytuje siebie z postu powyżej-"to poprostu są takie skurwiałe jednostki które kręci zadawanie krzywdy bliźnim i czy to by była koza czy lama to mu stanie ale to nie jest pedalstwo sensu stricte bo jego nie kręcą faceci to jest coś gorszego" A co do obozu katolickiego to jest tak jak z każdym innym obozem i z każdą inną sytuacją gdzie dorosły facet przebywa z nie swoim dzieckiem i tu się zgładzę że osoby dopuszczające się tego pod płaszczem kościoła powinny być wyjątkowo surowo karane i jak mniemam mój Pan się tym odpowiednio zajmie;)

Ale Ja bym szukał gdzie indziej problemu. Wyobraźcie sobie młode dziewczyny które nie są akceptowane przez środowisko dowiadują się z Internetów o czymś takim jak feminizm i się w to wczytują a tam stare okropne lesby je urabiają żeby dobrać się do ich słodkich… Tu jest problem Panowie przestańmy się babrać w tym martwym temacie.
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 27, 2015, 00:43:13 am »
Przypominam że wśród homoseksualistów jest co najmniej kilkanaście razy więcej pedofilów niż wśród ludzi normalnych.
Należałoby w takim razie zbadać, czy to homoseksualizm jest częściej skorelowany z pedofilią, czy odwrotnie (tzn. pedofilie mogą mieć podwyższoną skłonność do homoseksualizmu, ale homoseksualiści mogą nie mieć podwyższonej skłonności do pedofilii). W tym drugim przypadku sam fakt homoseksualizmu nie wpływałby na statystyczne występowanie pedofilii (więcej homoseksualistów nie równałoby się wtedy większej ilości pedofilów). Są jakieś dane potwierdzającą jedną bądź drugą wersję?

A jak ktoś chce się ożenić ze swoją owieczką albo suczką i ktoś mu zabroni to też jest niedojebany?
To jest akurat zły przykład, bo związek partnerski czy małżeński zawierają dwie (względnie) świadome i dorosłe osoby (mam na myśli społeczeństwa zachodnie). W przypadku hipotetycznych związków ze zwierzakami tylko jedna strona podejmowałaby decyzje. Istnieje zatem tutaj zasadnicza różnica.

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 27, 2015, 00:53:51 am »
A co jeśli ja jestem dwoma osobami w jednym ciele i chce je połączyć związkiem małżeńskim bo bez tego czuje się we wtorek jakby była sroda?
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 27, 2015, 00:58:55 am »
Wtedy pozostaje psycholog, psychiatra lub neurolog.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 27, 2015, 00:59:39 am »
Może i ja sie wypowiem.
Nie czytałem nic bo dużo, tylko początek.
Dla mnie pedały niech sobie żyją ale niech nie robią porównywania z normalnymi związkami. Niech sobie mają jakies prawa dziedziczenia majątku jak to rzeczywiście takie milosci mają aż do końca :lol: (mało takich na hetero dziś  szukac :lol:) lub coś w rodzaju. Ale nie róbmy z tego małżeństwa, ludzie mamy demokracje. Od kiedy mniejszośc mówi wiekszości jak żyć? Niepojęte. Broń boże adopcja dzieci lub jakakolwiek porodówka surykatkowa. Za to kryminały powinny być, wątpie aby jakiś normalny to propagował. dzikuje.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2015, 02:55:56 am wysłana przez Leszke »

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 27, 2015, 01:03:56 am »
Wtedy pozostaje psycholog, psychiatra lub neurolog.
A jakie Ty masz prawo mnie do nich wysyłać skoro ja jestem zupełnie normalnymi dwoma osobami w jednym ciele? Sam fakt że to sugerujesz jest godny potępienia.

Dobra idę spać i tak już wystarczająco dzisiaj naplotłem. Dobranoc
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2015, 01:08:09 am wysłana przez +Centylion+ »
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 27, 2015, 01:14:11 am »
Głupoty gadasz i potem się dziwisz, że ludzie nie odpisują na Twoje posty. Zresztą ja napisałem wcześniej, że uznaję homoseksualizm jako pewne zaburzenie od normy (gdyby wszyscy byli wiernymi homoseksualistami, to życie ludzkie na Ziemi by nie przetrwało - oczywista oczywistość).

Marins

  • Gość
Odp: Prawo gejów do małżeństwa w USA - GOOOOOOOOOOOOL!
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 27, 2015, 02:38:14 am »
Ktoś kto chce zabraniac małżeństw gejów jest po prostu zdrowo niedojebany.
Ktoś kto chce to legalizować i na to pozwala jest popierdolony. Żeby nie było, wszystkie związki homoseksualne są marginesem społecznym. Geje jak i lesby. Temat do zamknięcia nie wiem po co ta dyskusja.