Autor Wątek: Reklama forum  (Przeczytany 3504 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Reklama forum
« dnia: Czerwca 02, 2016, 15:36:19 pm »
Tak się taplamy w naszym gówienku, takim samym składzie i tylko powoli coraz to kolejne osoby odchodzą z forum. Co byście powiedzieli na jakąś reklamę GO (konkretnie forum, bo główna w kosmosie) by pozyskać nowych userów? Nie wiem, reklama na FB czy coś. Potrzebujemy takiej akcji, chcemy nowych czy w dupie i dalej się rzucamy błotem sami? Oczywiście trzeba wziąć po uwagę ewentualną zmianę podejścia do nowych, by po napisaniu "mam XboxOne" nie wyrwali pociskami od klapów i byli potem ścigani po całym internecie.


Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Reklama forum
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 02, 2016, 15:49:06 pm »
Rozowe dildo z napedem atomowym. Polecam.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Odp: Reklama forum
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 02, 2016, 15:50:34 pm »
Jestem za.
Fryty tyty dotknij pyty

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Reklama forum
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 02, 2016, 15:51:29 pm »
Bez moderacji i banów to nie ma w ogóle sensu.

el becetol

  • Gość
Odp: Reklama forum
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 02, 2016, 15:57:20 pm »
Problem nie jest tylko z tym forum, forum horyzontalne segmentu gier to jest ginąca gałąź social media. Ludzie do pisania o gierkach mają fb, grupy na fb, snapy, slacki, whatsapy - komentarze na stronach, yebany youtube centrum wszystkich wojen - a zaangażowani mają całe fora dedykowane jednej grze czy serii - nie wspominając o behemotach typu neogaf czy reddit z milionami uzytkowników które są nie do przebicia. Na forach takich jak to nasze siedzą głównie ci co zalogowali się jak jeszcze innych opcji nie było lub nie były popularne i nigdzie indziej o grach pogadać nie można było. Trudno kogoś przekonać że jest się po co tu logować i siedzieć ze starymi dziadami.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Reklama forum
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 02, 2016, 16:03:42 pm »
Może jakieś ulotki porozwieszać w klubach seniora?

svonston

  • Gość
Odp: Reklama forum
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 02, 2016, 16:11:12 pm »
Bez moderacji i banów to nie ma w ogóle sensu.
Dokładnie. Nowy jest tutaj jak wrzucone bezbronne dziecko do klatki z małpami. :(

el becetol

  • Gość
Odp: Reklama forum
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 02, 2016, 16:14:44 pm »
Może jakieś ulotki porozwieszać w klubach seniora?

Jest draft do akceptacji:

"Masz 30 lat i w ch** czasu wolnego do zmarnowania? Wpadnij na GO i czytaj jak ślepy idiota będzie cię przekonywać że niebieski to naturalny kolor zębów, jak dorośli ludzie kłócą się o to która konsola jest lepsza, jak inżynier chwali się że wyje**ł kilka tysi w grze komórkowej dla dzieci do lat 13, przeczytaj że w GTS będzie dynamiczna pogoda a każdy kto myśli inaczej jest debilem - a jak ci brakuje wejdź do tematu polityka ty tępa lewacka ku**o, aha i pamiętaj bundesliga > wszystko, a kobieta zaczyna się po 50 urodzinach. pierd** zachowywanie się jak na twój wiek przystało, wbij na GO i obudź w sobie wewnętrznego gimba.

Ps. W jednym temacie są cycki
"




jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Reklama forum
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 02, 2016, 16:21:00 pm »
Problem nie jest tylko z tym forum, forum horyzontalne segmentu gier to jest ginąca gałąź social media. Ludzie do pisania o gierkach mają fb, grupy na fb, snapy, slacki, whatsapy - komentarze na stronach, yebany youtube centrum wszystkich wojen - a zaangażowani mają całe fora dedykowane jednej grze czy serii - nie wspominając o behemotach typu neogaf czy reddit z milionami uzytkowników które są nie do przebicia. Na forach takich jak to nasze siedzą głównie ci co zalogowali się jak jeszcze innych opcji nie było lub nie były popularne i nigdzie indziej o grach pogadać nie można było. Trudno kogoś przekonać że jest się po co tu logować i siedzieć ze starymi dziadami.

social media to w tej chwili fb i twitter. Kiedyś jak dobrze pamiętam to w 2004 patrzałem na forum dyskusyjne GO z wypiekami na twarzy. Chłonąłem jak gąbka nowe wiadomości a powiadomienia na  skrzynce elektronicznej tlena o NOWYCH kur** POSTACH NA ZAŁOŻONYM PRZEZE MNIE TEMACIE przyprawiały mnie niemalże o palpitacje serca. To były czasy... jezu to były czasy.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Reklama forum
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 02, 2016, 19:30:10 pm »
Jest draft do akceptacji:

"Masz 30 lat i w ch** czasu wolnego do zmarnowania? Wpadnij na GO i czytaj jak ślepy idiota będzie cię przekonywać że niebieski to naturalny kolor zębów, jak dorośli ludzie kłócą się o to która konsola jest lepsza, jak inżynier chwali się że wyje**ł kilka tysi w grze komórkowej dla dzieci do lat 13, przeczytaj że w GTS będzie dynamiczna pogoda a każdy kto myśli inaczej jest debilem - a jak ci brakuje wejdź do tematu polityka ty tępa lewacka ku**o, aha i pamiętaj bundesliga > wszystko, a kobieta zaczyna się po 50 urodzinach. pierd** zachowywanie się jak na twój wiek przystało, wbij na GO i obudź w sobie wewnętrznego gimba.

Ps. W jednym temacie są cycki"
Dobre, dobre :)

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Reklama forum
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 02, 2016, 20:48:16 pm »
Powiem znajomym, albo nie bo wstyd bedzie..

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Reklama forum
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 02, 2016, 21:19:39 pm »
ja bym powiedział.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

iko

  • Gość
Odp: Reklama forum
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 03, 2016, 13:18:18 pm »
Problem nie jest tylko z tym forum, forum horyzontalne segmentu gier to jest ginąca gałąź social media. Ludzie do pisania o gierkach mają fb, grupy na fb, snapy, slacki, whatsapy - komentarze na stronach, yebany youtube centrum wszystkich wojen - a zaangażowani mają całe fora dedykowane jednej grze czy serii - nie wspominając o behemotach typu neogaf czy reddit z milionami uzytkowników które są nie do przebicia. Na forach takich jak to nasze siedzą głównie ci co zalogowali się jak jeszcze innych opcji nie było lub nie były popularne i nigdzie indziej o grach pogadać nie można było. Trudno kogoś przekonać że jest się po co tu logować i siedzieć ze starymi dziadami.

social media to w tej chwili fb i twitter. Kiedyś jak dobrze pamiętam to w 2004 patrzałem na forum dyskusyjne GO z wypiekami na twarzy. Chłonąłem jak gąbka nowe wiadomości a powiadomienia na  skrzynce elektronicznej tlena o NOWYCH kur** POSTACH NA ZAŁOŻONYM PRZEZE MNIE TEMACIE przyprawiały mnie niemalże o palpitacje serca. To były czasy... jezu to były czasy.
Miałem to samo jay jayq. Może to dlatego że byliśmy jeszcze młodzi? Co nie zmienia faktu złotej ery GO ;)