Ankieta

Odnośnie dalszych losów forum:

Naprawiamy, wszyscy się staramy nieco wyluzować i wrócić na dobry poziom dyskusji
10 (90.9%)
je* się lewaku, brodzimy w gównie
1 (9.1%)

Głosów w sumie: 8

Głosowanie skończone: Listopada 02, 2016, 14:50:12 pm

Autor Wątek: Final Destination  (Przeczytany 7285 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Final Destination
« dnia: Października 19, 2016, 15:48:14 pm »
Dobra, widać co się dzieje ostatnio na forum, trolling, jad, lewactwo, konserwy, mieszanie z gównem, polityka w każdym niemal temacie i tylko czekanie kogo by pojechać. Zastanówmy się w tym temacie czy chcemy w miarę normalnego forum, gdzie krzykacze trochę zluzują poślady, odłożą wyzwiska do świata realnego (skoro takie chojraki) i zacznie się dyskusja na poziomie, jak przystało na ludzi dorosłych. Bez uprzedzeń, tabula rasa i jedziemy.


Więc pytanie - naprawiamy coś czy brodzimy dalej w gównie?
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2016, 15:50:08 pm wysłana przez windomearl »

Mrocz

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #1 dnia: Października 19, 2016, 15:54:14 pm »
Ja bym naprawiał.

Tylko jak ostatnio taka akcja była to część osób krzyczała, że to tylko po to by banować niewygodnych użytkowników ;) mimo, że ci użytkownicy bana nie dostali :P

Po prostu tym razem ustalmy. Nikt nikogo specjalnie banować nie chce.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #2 dnia: Października 19, 2016, 15:56:08 pm »
Ja od razu mowie, ze ja sie w to nie mieszam. Moge dac moda osobom ktore beda trzymac porzadek (niech wszyscy wybiora te osoby glosowaniem). Ja poprzestane na sprawach technicznych.

Mrocz

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #3 dnia: Października 19, 2016, 15:57:17 pm »
Ja od razu mowie, ze ja sie w to nie mieszam. Moge dac moda osobom ktore beda trzymac porzadek (niech wszyscy wybiora te osoby glosowaniem). Ja poprzestane na sprawach technicznych.

Tylko nie w ankiecie... Bo jak wiadomo nagle pojawi się cała masa nieznanych nam użytkowników xD

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #4 dnia: Października 19, 2016, 15:57:34 pm »
Ja też za naprawą i sprawiedliwym traktowaniem wszystkich. Najważniejsza kwestia w tym wszystkim to umiejętność przyznania się do błędu, a nie "BO ON NIE DOSTAŁ ZA LEWAGA!".

Dlatego będzie konieczne zmobilizowanie moderacji, wybranie ewentualnie kogoś nowego itd.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #5 dnia: Października 19, 2016, 16:00:04 pm »
Ja z mojej strony jestem za porządkiem.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #6 dnia: Października 19, 2016, 16:01:05 pm »
1. Naprawiamy.

2. Zglaszam swoja kandydature na moda tego forum.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #7 dnia: Października 19, 2016, 16:02:23 pm »
Oczywiście nie chodzi o rygor i złą moderację, która patrzy, tylko o zloozowanie wary. I tu już każdy musi zapytać samego siebie.

Kto chce moda i wie, że rzetelnie podejdzie do tematu niech zgłasza swoją kandydaturę.

el becetol

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #8 dnia: Października 19, 2016, 16:08:46 pm »
A jak ostatnio się skończył tydzień zero tolerancji? 8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #9 dnia: Października 19, 2016, 16:10:03 pm »
A jak ostatnio się skończył tydzień zero tolerancji? 8)

Tylko jak ostatnio taka akcja była to część osób krzyczała, że to tylko po to by banować niewygodnych użytkowników ;) mimo, że ci użytkownicy bana nie dostali :P

Tak? ;) :P

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #10 dnia: Października 19, 2016, 16:17:50 pm »
Ja mam propozycję:
- wywalamy temat Polityka, Tolerancja, Lewacka logika itp.
- wprowadzamy umiarkowaną moderację

albo

- zmieniamy nazwę na GameONRy (co tylko usankcjonuje faktyczny charakter tego forum) i bawimy się dalej

Mrocz

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #11 dnia: Października 19, 2016, 16:19:53 pm »
Ja mam propozycję:
- wywalamy temat Polityka, Tolerancja, Lewacka logika itp.

W przyjemnym domu burzysz kibel i śmietnik, gdzie cały syf będzie się wtedy gromadził? ;)

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #12 dnia: Października 19, 2016, 16:24:30 pm »
Ja mam propozycję:
- wywalamy temat Polityka, Tolerancja, Lewacka logika itp.
- wprowadzamy umiarkowaną moderację

albo

- zmieniamy nazwę na GameONRy (co tylko usankcjonuje faktyczny charakter tego forum) i bawimy się dalej
Do tematu w którym rozmawiamy o tym, żeby ukrócić wpierdalanie sie z polityką do każdego tematu, wpie**ol się z polityką. Brawo!

svonston

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #13 dnia: Października 19, 2016, 16:29:21 pm »
Niech każdy się kur** ogarnie i będzie dobrze. Mamy po 30 lat, a część z nas zachowuje się jak idioci. I dziwne, że tylko na forum, bo przez headset wszyscy są normalni. Jestem za tym, żeby wprowadzić umiarkowaną moderację - kurwienie spoko, ale wyzywanie od kurew nie. Ban na 1 dzień, później na 3 dni, później na tydzień, później na miesiąc, końcowy permanentnie, bo jeżeli 4 ostrzeżenia nie podziałają, to trudno.

W obecnej formie forum jest 1/10 i nic dziwnego, że użytkowników coraz mniej, a nawet ci, którzy jeszcze zostali siedzą dużo ciszej niż kiedys.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #14 dnia: Października 19, 2016, 16:30:32 pm »
Najpierw by trzeba było zrobić oficjalny słownik wyrazów obraźliwych bo wyzywanie kogoś od lewaków niby normalne, ale niektórzy by ich wieszali czy zamykali. Offtop i jakieś durne posty Jurasa każdy widzi więc z tym nie będzie problemu. Forum jednak to szambo głównie przez wrzucanie wszędzie polityki. Albo jest całkowity zakaz na propagowanie polityki w innych tematach niż do tego przeznaczonych i każdy taki wyjazd będzie nagradzany ostem, a następnie banem na 7 dni albo musi powstać słownik. Co do offtopa to może najpierw upomnienie, później ost i ban. I nie, nawet w temacie polityka nie ma jebania po sobie. Wór może pozostać jako ziemia neutralna, ale nawet tam będą pewne reguły. Na wstępie pewnie parę osób pożegnamy gdyż wątpie żeby niektórzy potrafili się pochamować, ale w sumie nie wchodzę tu czytać ich więc mnie to je**e.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #15 dnia: Października 19, 2016, 16:32:01 pm »
Jestem za opcją o której mówi svon. A no i trzeba ukrócić wojenki konsolowe poza SW.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #16 dnia: Października 19, 2016, 16:36:41 pm »
Jestem za opcją o której mówi svon. A no i trzeba ukrócić wojenki konsolowe poza SW.
Zgadzam się, poza wszędobylską polityką, to druga największa plaga tego forum.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 967
  • Reputacja: 120
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #17 dnia: Października 19, 2016, 16:40:45 pm »
I kto tu modować będzie? Ostatnio to zbanowaliście Kyo i Mateo , najagresywniejsze osobniki  :lol: a i chyba Klosza jeszcze...xD A syf jak był, tak był, Tomasz rzucał kurwami itd. Szczerze to słabo to widzę, bo na tym forum zostało bardzo mało użytkowników bezstronnych. System Wars to mamy w każdym temacie odnośnie gier na XO, też jakoś wszystkim to zwisa, a bana to najwyżej kYO WYRWIE za swoje ustawienia TV.

Ryo właściwie wychodzisz z propozycją, a dlaczego sam nie spróbowałbyś się jako mod?

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #18 dnia: Października 19, 2016, 16:42:54 pm »
Cytuj
Do tematu w którym rozmawiamy o tym, żeby ukrócić wpierdalanie sie z polityką do każdego tematu, wpie**ol się z polityką. Brawo!

Moim zdaniem warto rozważyć całkowite odpuszczenie dyskusji politycznych z forum, które przez większą część swojego istnienia poświęcone było grom, popkulturze tudzież innym hobby i zabawom. I było to najlepsze forum tego rodzaju.

Moim zdaniem wpłynęłoby to pozytywnie na atmosferę na forum i wzajemne relacje użytkowników, bo teraz wchodzę tu jak chcę się zdenerwować i juz po chwili mam ochotę dusić ludzi, których nigdy na oczy nie widziałem.
Politykę mamy wszędzie, w pracy, w domu, w lodówce i u cioci na imieninach. Naprawdę dalsze roztrząsanie tego czy poprzednio rządzili idioci i złodzieje a obecnie idiocie i ruscy agenci nie ma sensu. Nikt tu nikogo nie przekona a niechęć będzie się pogłębiać.

Względnie można dalej pracować na status najbardziej prawicowego portalu o grach w polskim internecie. Tyle, że ja nie będę w tym uczestniczył.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #19 dnia: Października 19, 2016, 16:47:56 pm »
Cytuj
Do tematu w którym rozmawiamy o tym, żeby ukrócić wpierdalanie sie z polityką do każdego tematu, wpie**ol się z polityką. Brawo!

Moim zdaniem warto rozważyć całkowite odpuszczenie dyskusji politycznych z forum, które przez większą część swojego istnienia poświęcone było grom, popkulturze tudzież innym hobby i zabawom. I było to najlepsze forum tego rodzaju.

Moim zdaniem wpłynęłoby to pozytywnie na atmosferę na forum i wzajemne relacje użytkowników, bo teraz wchodzę tu jak chcę się zdenerwować i juz po chwili mam ochotę dusić ludzi, których nigdy na oczy nie widziałem.
Politykę mamy wszędzie, w pracy, w domu, w lodówce i u cioci na imieninach. Naprawdę dalsze roztrząsanie tego czy poprzednio rządzili idioci i złodzieje a obecnie idiocie i ruscy agenci nie ma sensu. Nikt tu nikogo nie przekona a niechęć będzie się pogłębiać.

Względnie można dalej pracować na status najbardziej prawicowego portalu o grach w polskim internecie. Tyle, że ja nie będę w tym uczestniczył.
Jak wprowadzimy trzymanie sie tematu, to wtedy wystarczy ze nie bedziesz wchodzil do tematu o polityce i tak jakby on nie istnial.

Rowniez uwazam, ze ryo to odpowiednia osoba do moderacji.

el becetol

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #20 dnia: Października 19, 2016, 16:48:24 pm »
Ban na 1 dzień, później na 3 dni, później na tydzień, później na miesiąc, końcowy permanentnie, bo jeżeli 4 ostrzeżenia nie podziałają, to trudno.

Jestem za.

Svonston na moda  :troll:


Mrocz

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #21 dnia: Października 19, 2016, 16:50:18 pm »
Niech każdy się kur** ogarnie i będzie dobrze. Mamy po 30 lat, a część z nas zachowuje się jak idioci. I dziwne, że tylko na forum, bo przez headset wszyscy są normalni. Jestem za tym, żeby wprowadzić umiarkowaną moderację - kurwienie spoko, ale wyzywanie od kurew nie. Ban na 1 dzień, później na 3 dni, później na tydzień, później na miesiąc, końcowy permanentnie, bo jeżeli 4 ostrzeżenia nie podziałają, to trudno.

W obecnej formie forum jest 1/10 i nic dziwnego, że użytkowników coraz mniej, a nawet ci, którzy jeszcze zostali siedzą dużo ciszej niż kiedys.

Popieram.

I również uważam Ryo za świetnego kandydata.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Final Destination
« Odpowiedź #22 dnia: Października 19, 2016, 16:51:02 pm »
LEWACTWO WON Z FORUM!

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #23 dnia: Października 19, 2016, 16:58:51 pm »
LEWACTWO WON Z FORUM!
To przez chwilę pomyśl jakby nam się dyskutowało na tematy zbieżne z profilem forum, gdybyś nie uważał mnie za lewaka, a ja bym nie musiał obcować z twoim niecodziennym światopoglądem.

Uważasz, że czemu np. Tarniak juz się nie udziela? Albo Siudym? Bo ja mam tu pewne podejrzenia...

Jesteśmy na tym forum dekadę. Jakoś przez 8 lat relacje były poprawne, dopóki nie zaczęła się jazda z polityką.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #24 dnia: Października 19, 2016, 17:00:16 pm »
Ok, ale to tez nie jest miejsce na takie rozkminy i od teraz bede kasowal wszystkie posty nie na temat.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #25 dnia: Października 19, 2016, 17:04:14 pm »
Ale to jest dokładnie miejsce na takie rozkminy.

Moim zdaniem źródłem problemu opisanego w poście #1 jest temat polityka i pokrewne. Można coś z tym zrobić albo można w tym trwać.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #26 dnia: Października 19, 2016, 17:04:39 pm »
Ogólnie włączcie rejestrowanie za potwierdzeniem. Nie zdało to egzaminu, nikt nowy nie przyszedł i przynajmniej na tę chwilę nie przyjdzie. Będzie to można wyłączyć za jakiś czas, jak już co niektórzy będą mieli permy bo tak to będą same multikonta.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #27 dnia: Października 19, 2016, 17:05:55 pm »
Ale to jest dokładnie miejsce na takie rozkminy.

Moim zdaniem źródłem problemu opisanego w poście #1 jest temat polityka i pokrewne. Można coś z tym zrobić albo można w tym trwać.
I zrobimy przez wprowadzenie moderacji i takie jest pytanie w nie rozkminy jak by Ci wie z irasem rozmawialo w innych okolicznosciach.

Marins

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #28 dnia: Października 19, 2016, 17:13:06 pm »
- wywalamy temat Polityka, Tolerancja, Lewacka logika itp.
Boli prawda lewaku co ?
Pomysł svona ok, zróbcie go modem  ;)

el becetol

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #29 dnia: Października 19, 2016, 17:16:32 pm »
"wywalmy wszystko z czym się nie zgadzam to zapanuje pokój" to chyba przyczyna wszystkich wojen w historii.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #30 dnia: Października 19, 2016, 17:17:32 pm »
- wywalamy temat Polityka, Tolerancja, Lewacka logika itp.
Boli prawda lewaku co ?
Pomysł svona ok, zróbcie go modem  ;)
Zamknij dupę ćwoku.

Prawda jak miło?

svonston

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #31 dnia: Października 19, 2016, 17:23:06 pm »
kur**, nie możecie poważnie się ogarnąć? Starzy, a głupi.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 718
  • Reputacja: 74
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #32 dnia: Października 19, 2016, 17:26:50 pm »
kur**, rok czasu się ogarniałem i tłumaczyłem w miarę kulturalnie jak krowie na rowie, że świat nie jest czarno biały (do sprawdzenia w temacie polityka).
W odpowiedzi dostawałem pełen repertuar wyzwisk.

Znudziło mi się.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #33 dnia: Października 19, 2016, 17:30:34 pm »
Nawet tutaj. Serio, trzeba wrocic tutaj do moderacji, ryo ratuj.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #34 dnia: Października 19, 2016, 17:32:29 pm »
Załócie sobie temat Chlew, zamknijcie się w nim, obrażajcie do woli. I nie wypełzajcie do innych tematów. Rzygam już czytając te posty z obu stron.
Szymku, częściowo się z Tobą zgadzam, ale jak Cie tak wkur**a niemiłosiernie "kultura" tematu Polityka, to po prostu wystarczy tam nie wchodzić i się nie udzielać. Ja tego tematu unikam jak ognia.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

el becetol

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #35 dnia: Października 19, 2016, 17:35:29 pm »
Ale Szymku burdel w kolejnym temacie zrobił :-?

Wracając do konstruktywnej dyskusji, myślę że karane powinny być:
- prywata i wyzwiska
- multikonta
- prowokacje

A prawak czy lewak to nie jest wyzwisko, tylko określenie osoby o danych poglądach politycznych. Co innego "ćwok", a tym bardziej "zamknij dupę ćwoku" - za takie zachowanie powinny być warny.

Mrocz

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #36 dnia: Października 19, 2016, 17:36:26 pm »
Ten temat to definicja problemów forum... Ryo zakłada temat wskazuje problem szuka rozwiązania. CHCE COŚ ZMIENIĆ NA LEPSZE.

W tym czasie jeden dostrzega pseudo spisek że zbanują jego koleżków, drugi ciśnie od lewaków trzeci od ćwoków, a w tle kolejny wzywa do wypierdolenia lewackich użytkowników.
Kolejny temat kolejna imba.

Czytając to zaczynam się zastanawiać czy ten ratunek forum to dobry pomysł...

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #37 dnia: Października 19, 2016, 17:36:56 pm »
To forum jest skazane na upadek. Nic się nie zmieni niestety.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #38 dnia: Października 19, 2016, 17:41:24 pm »
No dlatego ma nie byc zadnego tematu z chlewem ani "jak sie nie podoba to nie wchodz". Nie wiem o co sie do Szymka przypierdalacie, odpowiada w retoryce Irasa i Marinsa. Przestancie pie**olic i jak mamy banowac to to zrobmy, od teraz. Dopoki nie wroci choc czesc kultury proponuje banowac nawet za lewaka. Niestety lata rozpuszczania i uwazania za smieszne jak ktos komus cisnie od kur** procentuja.

Marins

  • Gość
Odp: Final Destination
« Odpowiedź #39 dnia: Października 19, 2016, 17:42:33 pm »
Banowac za lewaka was posralo ?