Autor Wątek: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni  (Przeczytany 326256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« dnia: Marca 08, 2009, 16:55:50 pm »
Jak sie nosita , jaki styl preferujecie , co ciekawego można znalezc na aukcjach . To wszystko i jeszcze więcej w tym wszechstronnym topicu .
« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2010, 13:59:43 pm wysłana przez svonston »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Diuk

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 08, 2009, 16:57:25 pm »
=_=

Napierdalam w worku po kartoflach.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 08, 2009, 16:58:33 pm »
Ja też, tzw. poncho, cool coool.



Z jay jayem zbieramy kasiorke na takie coś.

Dodając coś sensownego: mam głęboko w zadzie marki i znaczki, styl i modę. Ubieram się praktycznie, ciepło lub nie. Mam swoje preferencje, ale nie patrzę w lustro niemalże spuszczając się: "ale mam super buty ludzie będą oglądać się na ulicy".
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2009, 17:12:22 pm wysłana przez setezer »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 08, 2009, 16:58:47 pm »
Noszę się głównie w Billabongu i Quicksilverze. Jeansami z Wranglera albo Lee też nie pogardzę. Z tego pierwszego łyknę też od czasu do czasu koszulę.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 08, 2009, 17:56:57 pm »
Ja lubię głównie ubrania bardziej eleganckie od luzackich skejtów. Ubieranie sie w stylu "tenisista" też mi nie odpowiada. Ostatnio mi się spodobał Quicksilver, całkiem niezłe koszulę ma (głównie w koszulach chodze heh, pozdro Music), ale też nie zawsze. Czasem to ubrania wygladają jak z Cropa. Głównie ubieram się w tommy'm, jeżeli chodzi o polo i swetry (górna część heh) ale nie pogardzę Marc'o'Polo lub Hugo jeżeli trafi się jakaś niezła. Świetnej jakośći są i cóż poradzić - Boss jednak króluje w polo, koszulki sa miękkie i delikatne, a zarazem świetnie wyglaają, znaczek nie jest jakiś wywalony na środek jak w pryzpadku D&G. Jeansy to raczej standardzik: Levisy, Wranglery albo Calvin Klein - jeansy nie niszczą się na nogawkach tych firm, wiec polecam. Sam wolę się lepiej ubrać i kupować ubrania np. maks dwa razy w miesiącu jakiejś lepszej marki, niż kupować 20 rzeczy w jakimś H&M czy New Yorker, bo jednak widać, żę to nie to samo.

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 08, 2009, 18:03:35 pm »
koszule w kratę, węższe spodnie i buty na deskę :S głęboko mam metki i inne pierdoły

lupinator

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 08, 2009, 18:05:02 pm »

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 08, 2009, 18:05:25 pm »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 08, 2009, 18:06:23 pm »
I Quiksilver, a nie Quick ;)

Noszę co mi mama kupi 8)

btw. co się ostatnio tak wysypało 'dziwnych' tematów?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 08, 2009, 18:09:31 pm »
Moda chyba jest mniej dziwna od butów  :-o Ja to kocham kupować ubrania... Kurde, ze mnie to taka baba pod tym względem :lol:

oscyp

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 08, 2009, 18:23:33 pm »
nie patrzę w lustro niemalże spuszczając się: "ale mam super buty ludzie będą oglądać się na ulicy".

 :shock: to ty jakis ekscentryczny jestes.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 08, 2009, 19:28:45 pm »
Ja lubię głównie ubrania bardziej eleganckie od luzackich skejtów. Ubieranie sie w stylu "tenisista" też mi nie odpowiada. Ostatnio mi się spodobał Quicksilver, całkiem niezłe koszulę ma (głównie w koszulach chodze heh, pozdro Music), ale też nie zawsze. Czasem to ubrania wygladają jak z Cropa. Głównie ubieram się w tommy'm, jeżeli chodzi o polo i swetry (górna część heh) ale nie pogardzę Marc'o'Polo lub Hugo jeżeli trafi się jakaś niezła. Świetnej jakośći są i cóż poradzić - Boss jednak króluje w polo, koszulki sa miękkie i delikatne, a zarazem świetnie wyglaają, znaczek nie jest jakiś wywalony na środek jak w pryzpadku D&G. Jeansy to raczej standardzik: Levisy, Wranglery albo Calvin Klein - jeansy nie niszczą się na nogawkach tych firm, wiec polecam. Sam wolę się lepiej ubrać i kupować ubrania np. maks dwa razy w miesiącu jakiejś lepszej marki, niż kupować 20 rzeczy w jakimś H&M czy New Yorker, bo jednak widać, żę to nie to samo.
Moda chyba jest mniej dziwna od butów  :-o Ja to kocham kupować ubrania... Kurde, ze mnie to taka baba pod tym względem :lol:

Też lubię, ale za to przymierzać nie cierpię.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 08, 2009, 20:05:05 pm »
W kupowaniu też jestem jak baba, choc więcej niż godzinę w jakimś centrum nie zniosę.

Jednym z powodów dla których nienawidzę zimy jest to, że trzeba nosic wyrąbane kurtki i odpowiednie buty (bo ciapa, bo sól, a nie wszystkie skóry coś takiego wytrzymują równie dobrze).

W pozostałe okresy roku nie ma nic wygodniejszego niż spodnie w kant (często też jeans- standard, choc markowe wręcz rozpadały mi się szybciej niż kupione np. w clockhouse w C&A- za stówę spodnie, a trzymają się nieźle). Ogólnie to kupowanie jeansów w Polsce mnie przeraża, bo wszystko jest ze 2 razy drożej niż powinno byc.

Prosty t-shirt, bądź koszula (i też- lepiej miec kilka lepszych jakościowo niż 20 bubli, które się rozchodzą w praniu), obowiązkowa marynarka (nieformalna), skóra, bądź lekka kurtka a'la marynarz lekko gotycki (śmiesznie brzmi). Nie wiem jak to opisac, ogólnie jak ktoś kojarzy siec sklepów hot topic gdzie mają min. Trippa, to takie rzeczy są git. Np. na wyjścia wieczorne to np. marynarka z cwiekami i łańcuchami, która pasuje jak ulał na wszystkie okazje- od eleganckiej posiadówki, po koncert metalowy. 

Buty oczywiście nic trampkowatego (nie mamy 9 lat umówmy się), albo glany trójeczki/półbuty (z takich dostępnych u nas na rynku preferuję angielskiego Steela- niezniszczalne, do tej pory jedna para wysokich glanów mi się elegancko trzyma, a zaliczyły mnóstwo rzeczy, od koncertów, po błoto aż po kolana we wspinaczce na góry), bądź fajne z małymi cholewami a'la "kowbojki".

Ogólnie to przerzucam się powoli z koszul itp. firm młodzieżowych typu reporter na fajniejsze marki, Hugo ma genialne jakościowo rzeczy, Pierre Cardin to najlepsze garnitury ever, problem w tym że teraz bez pracy, a na studiach nie mogę sobie pozwolic na takie szaleństwa :/
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2009, 20:07:33 pm wysłana przez _Music »

Player01

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-10-2007
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 08, 2009, 20:41:57 pm »
Biorę 2 koła, myśle co chcę, wbijam do sklepu, biore pod pache wszystko co wygląda w miare, lece do kasy, jak starczy to luz, reszta idzie na alko i zielone  8).

Jak się ubieram? Albo stylowo i drogo (5 skór, płaszcz z owczej skóry wygrywa), albo dresowo, albo dżinsy z bluzą z kapturem na zamek. Dres powinien zastąpić garnitur. Dres czyni człowieka, a nie człowiek dres. Dres to styl życia. Dres to informacja dla świata.

Koszul nie nosze praktycznie nigdy. Rumuńskie tatałajstwo.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 08, 2009, 20:49:40 pm »
Koszulki i koszule Abercrombie & Fitch, Hilfiger, Ralph Lauren, Kelvin Klein, reszta z innych sklepów i sklepików. Spodnie- byle były ładne, marka się nie liczy. W tej chwili mam tylko 3 pary. Ale za to jakie wytrzymałe!

I żeby nie było, że burżuj to 60% oryginalnych rzeczy mam z Kanady od rodziny!!!!

oscyp

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 08, 2009, 20:51:57 pm »
No to zamiast na burżuja wyszedłeś teraz na biedaka noszącego szmaty po rodzinie z zachodu. Lepiej zrób edit posta!

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 08, 2009, 20:52:17 pm »
Cytuj
I żeby nie było, że burżuj to 60% oryginalnych rzeczy mam z Kanady od rodziny!!!!

OKEJ!!!!!!!!!

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 08, 2009, 20:55:25 pm »
No to zamiast na burżuja wyszedłeś teraz na biedaka noszącego szmaty po rodzinie z zachodu. Lepiej zrób edit posta!

Myślę, że jednak zostanie. Zresztą przeszukaj go jeszcze raz, ukryłem IRONIĘ!!

oscyp

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 08, 2009, 20:59:26 pm »
Zresztą przeszukaj go jeszcze raz, ukryłem IRONIĘ!!
FO REAL?

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 08, 2009, 21:00:46 pm »
Jo.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 08, 2009, 21:33:44 pm »
Tak wchodzę w różne i czytam "młode szmaty" i takie oczy O_O hihih

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 08, 2009, 21:39:32 pm »
Tak wchodzę w różne i czytam "młode szmaty" i takie oczy O_O hihih

Hah to samo przeczytałem, wchodzę a tu bum-rozczarowanie :(

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 08, 2009, 21:42:09 pm »
Się nie znacie. Mnie tam ten temat sie bardziej podoba od jakiś butów. (może to dlatego, że większość modeli jakie są na rynku na mnie nie pasują?)

Tolas

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 582
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: Tolas69
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 08, 2009, 21:43:52 pm »
Ja lubię głównie ubrania bardziej eleganckie od luzackich skejtów. Ubieranie sie w stylu "tenisista" też mi nie odpowiada. Ostatnio mi się spodobał Quicksilver, całkiem niezłe koszulę ma (głównie w koszulach chodze heh, pozdro Music), ale też nie zawsze. Czasem to ubrania wygladają jak z Cropa. Głównie ubieram się w tommy'm, jeżeli chodzi o polo i swetry (górna część heh) ale nie pogardzę Marc'o'Polo lub Hugo jeżeli trafi się jakaś niezła. Świetnej jakośći są i cóż poradzić - Boss jednak króluje w polo, koszulki sa miękkie i delikatne, a zarazem świetnie wyglaają, znaczek nie jest jakiś wywalony na środek jak w pryzpadku D&G. Jeansy to raczej standardzik: Levisy, Wranglery albo Calvin Klein - jeansy nie niszczą się na nogawkach tych firm, wiec polecam. Sam wolę się lepiej ubrać i kupować ubrania np. maks dwa razy w miesiącu jakiejś lepszej marki, niż kupować 20 rzeczy w jakimś H&M czy New Yorker, bo jednak widać, żę to nie to samo.
:shock:
Ja robię zakupy najczęściej raz na 3 miechy, a Ty mi z takim czymś wyjeżdżasz :lol:
Ale to pewnie dlatego, że po ciuchy muszę do Wroca jeździć.
Jeansy Wrangler/Lee, ewentualnie jakieś czarne sztruksy. Luźne, kolorowe koszulki z croppa, h&emo, reserved, cubusa i innych gówien, bluzy zapinane z kapturem, teraz zamówiłem jedną kangurkę z rockmetalshopu. Mam jedną marynarkę, taką niezbyt oficjalną, ale uwielbiam w niej chodzić. Generalnie ubieram bardziej luźne ciuchy - większa wygoda. No i jakieś 90% mojej szafy jest w kolorach tęczy, lubię się na wesoło ubierać. Teraz za jakieś 2 tygodnie planuję sie wybrać do Wrocławia, coby kupić spodnie do gajeru, buty do gajeru, marynarkę taką bardziej oficjalną, jakieś 2 bluzy, jeansy i parę koszulek.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 08, 2009, 21:44:32 pm »
Się nie znacie. Mnie tam ten temat sie bardziej podoba od jakiś butów. (może to dlatego, że większość modeli jakie są na rynku na mnie nie pasują?)
Ogólny temat o butach nie istnieje. Zabiją Cię jak o normalnych napiszesz. :smile:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 08, 2009, 21:48:40 pm »
Tolas - noo, ja się lubię stroić jak baba, to może dlatego takie częste zakupy robię :lol: . Ja mam tą dogodność, ze wszystkie sklepy mam w jednej galerii krakowskiej i nie muszę kilkudziesieciu kilometrów jeździć by coś kupić.

Swoją drogą, ja najbardziej lubię czarne rzeczy. Pasują na każdą okazję.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 249
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 08, 2009, 21:50:39 pm »
Tolas - noo, ja się lubię stroić jak baba, to może dlatego takie częste zakupy robię :lol: . Ja mam tą dogodność, ze wszystkie sklepy mam w jednej galerii krakowskiej i nie muszę kilkudziesieciu kilometrów jeździć by coś kupić.

Swoją drogą, ja najbardziej lubię czarne rzeczy. Pasują na każdą okazję.
Racja. Czarne ciuchy są najlepsze.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 08, 2009, 21:50:58 pm »
Tolas - noo, ja się lubię stroić jak baba, to może dlatego takie częste zakupy robię :lol: . Ja mam tą dogodność, ze wszystkie sklepy mam w jednej galerii krakowskiej i nie muszę kilkudziesieciu kilometrów jeździć by coś kupić.

Swoją drogą, ja najbardziej lubię czarne rzeczy. Pasują na każdą okazję.
I jeszcze tę dogodność, że starzy pozwalają Ci pakować tyle kasy w ciuchy.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 08, 2009, 21:52:57 pm »
Może on tylko chodzi i ogląda, przymierza itp. Coś jak te gimnazjalistki, inna sprawa, że one jeszcze sprzedają się za jakiś ciuch starszym facetom... hej, Master, sprzedajesz się za modne ciuchy???

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 08, 2009, 21:54:43 pm »
Pewnie, emerytkom z Niemiec :lol:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 08, 2009, 21:57:03 pm »
Set, przodujesz w spamowaniu i nic nie wnoszących do tematu tutaj postach.

Bez takich docinek, bo będą po prostu osty i usuwane posty.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 08, 2009, 21:58:33 pm »
Pewnie, emerytom z Niemiec :lol:

Fixed!

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 08, 2009, 21:59:12 pm »
To wejdź do tematów o grach i zobacz ile tam jest spamu i nic nie wnoszących do tematu postów.

Tarniak

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 08, 2009, 22:01:21 pm »
Ja mam koło 30 koszulek i longsleevów, połowa zespołowych, 1/4 z grzebaka, 1/4 skądś się wzięła. Dżinsów par dokładnie: (o kur... właśnie policzyłem :o) 19 par markowych, w tym 4 ze sklepu (oczywiście w najgorszym stanie :///). Spodnie koniecznie wywinięte na zewnątrz, 7 bluz (tutaj już 100% sklepowe, jedna Quiksilver reszta DZIĘKI BOGU bez dupnych napisów). Koszul ze 4, jedna marynarka sztruksowa jak trza iść na lekki egzamin, garniak ja na trudniejszy. :lol: Buty wyłącznie dla 6-letnich murzynków. Głowa mnie już boli od bandy metroseksualnych studencików, którzy myślą, że marynarką i lakierkami w szpic dodają sobie klasy i lat do metryki, a i wykładowcy traktują ich "poważniej". :lol:

Cytuj
Buty oczywiście nic trampkowatego (nie mamy 9 lat umówmy się), albo glany trójeczki/półbuty
Your argument is invalid. :lol:
: Marzec 08, 2009, 21:59:25 pm
Cytuj
teraz zamówiłem jedną kangurkę z rockmetalshopu
Ich szit rozwala się po jednym praniu.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 08, 2009, 22:03:02 pm »
Cytuj
To wejdź do tematów o grach i zobacz ile tam jest spamu i nic nie wnoszących do tematu postów.

Ja tematów z grami nie moderuję (od czasu do czasu, gdy na coś natrafię tylko to pomogę), "różne" to moje pole, więc głównie tu męczę ostami.

oscyp

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 08, 2009, 22:05:18 pm »
Ja mam koło 30 koszulek i longsleevów, połowa zespołowych, 1/4 z grzebaka, 1/4 skądś się wzięła. Dżinsów par dokładnie: (o kur... właśnie policzyłem :o) 19 par markowych, w tym 4 ze sklepu (oczywiście w najgorszym stanie :///). Spodnie koniecznie wywinięte na zewnątrz, 7 bluz (tutaj już 100% sklepowe, jedna Quiksilver reszta DZIĘKI BOGU bez dupnych napisów). Koszul ze 4, jedna marynarka sztruksowa jak trza iść na lekki egzamin, garniak ja na trudniejszy. :lol: Buty wyłącznie dla 6-letnich murzynków.
je**e mnie to.

A pod resztą tego posta mogę się spokojnie podpisać.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 08, 2009, 22:06:28 pm »
Cytuj
Your argument is invalid.

Ok, po prostu nie czuję tych trampek. Umówmy się, że więcej nie piszę o tych butach (co zostało to wystarczy), bo i tak nie zamierzam przekonywac kogoś to zmiany gustów :]

Tarniak

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 08, 2009, 22:06:50 pm »
@oscyp

Chciałem się pochwalić, że jestem "Mistrzem Grzebaka", a ty musiałeś mnie publicznie gnoić. :???:

oscyp

  • Gość
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 08, 2009, 22:08:58 pm »
Ja też w ścierach jestem niezły, lepiej mi buty pochwal.

Tolas

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 582
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: Tolas69
Odp: Modne szmaty
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 08, 2009, 22:38:18 pm »
Ja mam koło 30 koszulek i longsleevów, połowa zespołowych, 1/4 z grzebaka, 1/4 skądś się wzięła. Dżinsów par dokładnie: (o kur... właśnie policzyłem :o) 19 par markowych, w tym 4 ze sklepu (oczywiście w najgorszym stanie :///). Spodnie koniecznie wywinięte na zewnątrz, 7 bluz (tutaj już 100% sklepowe, jedna Quiksilver reszta DZIĘKI BOGU bez dupnych napisów). Koszul ze 4, jedna marynarka sztruksowa jak trza iść na lekki egzamin, garniak ja na trudniejszy. :lol: Buty wyłącznie dla 6-letnich murzynków. Głowa mnie już boli od bandy metroseksualnych studencików, którzy myślą, że marynarką i lakierkami w szpic dodają sobie klasy i lat do metryki, a i wykładowcy traktują ich "poważniej". :lol:

Cytuj
Buty oczywiście nic trampkowatego (nie mamy 9 lat umówmy się), albo glany trójeczki/półbuty
Your argument is invalid. :lol:
: Marzec 08, 2009, 21:59:25 pm
Cytuj
teraz zamówiłem jedną kangurkę z rockmetalshopu
Ich szit rozwala się po jednym praniu.
1. Kumpel tró metalowiec nakupował już u nich ciuchów za rownowartość prawie 2k złotych i jakoś specjalnie nie narzeka, a gramatura 330 więc nie powinno być tragedii.
2. Tylko na rockmetalshopie była bluza z tym zespołem (chciałem koszulkę, ale tylko bluza była).