Autor Wątek: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni  (Przeczytany 327052 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1000 dnia: Kwietnia 06, 2010, 19:09:04 pm »
Chyba w lipcu nie wybiorę się z kolegami na golfa. Wszak te białe przylegające spodnie i koszulki polo tak bardzo urągają hetero seksualności  :fake-smile: 
No cóż. Bywa i tak.
To powiedz kolegom, żeby się już do Ciebie tak nie przysuwali, bo w końcu golfista powinien mieć przestrzeń wokół siebie i dość luźny, nieograniczający ruchów strój.

el becetol

  • Gość
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1001 dnia: Kwietnia 06, 2010, 19:26:02 pm »
Cytat: Sylvan Wielki
Kurde, 96% populacji Meksyku i dużych miast, w których ludzie mają dobry, wyszukany smak jeśli chodzi o ubiór(...)

96% populacji Meksyku ma dobry, wyszukany smak jeśli chodzi o ubiór?



Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1002 dnia: Kwietnia 06, 2010, 21:29:41 pm »
Chyba w lipcu nie wybiorę się z kolegami na golfa. Wszak te białe przylegające spodnie i koszulki polo tak bardzo urągają hetero seksualności  :fake-smile:  
No cóż. Bywa i tak.
To powiedz kolegom, żeby się już do Ciebie tak nie przysuwali, bo w końcu golfista powinien mieć przestrzeń wokół siebie i dość luźny, nieograniczający ruchów strój.
Lupi grywasz czasami o_O


Tak wygląda moja para spodni do golfa. Wyglądają na obcisłe o_O Nie bardzo. Pisząc "przylegające" w tym kontekście, chodzi o pas. A nie jakieś rurki.  
Tak jak polo. Przylega w kilku miejscach, ale nie jest obcisła.

becetol, chodziło raczej o :



A nie Di Diboliniego, piekarza z Los Hombres z sombrero na głowie, podczas fety zakrapianej tequilą.

lupinator

  • Gość
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1003 dnia: Kwietnia 06, 2010, 21:59:26 pm »
Lupi grywasz czasami o_O
No, ale to bardzo rzadko. W sumie tylko wtedy, jak tata powie swoim ludziom, żeby odgarnęli z pieniędzy moje pole golfowe pod letnim domem. Swoją drogą nieumiejętność dokładnego i jasnego wyrażania myśli nie jest moim problemem lecz Twoim.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1004 dnia: Kwietnia 06, 2010, 22:30:30 pm »
Równie dobrze można napisać "problemy ze zrozumieniem prostych zdań to twój, nie mój problem" ;)
Chyba, że ktoś nie rozróżnia sformułowań : przylegające, obcisłe, opięte.

" Rózga ślicznie odbiła się od opiętych w obcisłe jeansy napiętych i wypiętych pośladków, musiało ją to zaboleć, bo lekko przygryzła wargi i przymknęła swoje śliczne oczęta. Nie jęknęła nawet. Następne uderzenie było silniejsze (....) ".

Dobrze, tyle w temacie golfa, nakryć głów meksykańskich macho, opiętych polo, spiętych modów ....


Oto najdroższe buty świata. Cena .... Cóż droższe niż Bugatti Veyron.


Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1005 dnia: Kwietnia 06, 2010, 23:01:09 pm »
A teraz zdefiniuj : "ubiera się jak pedał". Jestem ciekawy.

Spójrz w lustro.
Mistrz ciętej riposty, ciekawe czy modelacja zauważy :puppy-eyes:
chu** zauważy. Tak sądzę.  Ale ciekawe jakby Tomasz, czy Ty tak o Lupim napisał co by było  :)
Iras przesadza z tym pedalstwem. Jak Ronaldo jest dla niego ciotą, ok niech będzie, ale regulamin przy rejestracji akceptował i tak o userze nie powinien pisać.

Stawiam 8:1, że taki winda i tak Irasowi kropy nie da, a jak Tomasz by tak o kims chlapnął to "jedno przegięcie i lecisz z banem" czy jak to tam było  :)

Inna sprawa, że jak ktos pedalstwem nazywa noszenie szali - fail  

Wiesz, wypadałoby sprawdzić najpierw fakty, zanim wylejesz nam tu swoje żale :). Szpilka wymierzona w moderację minęła cel o kilometr, próbuj dalej.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 06, 2010, 23:04:20 pm wysłana przez tytacz »

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1006 dnia: Kwietnia 07, 2010, 08:00:18 am »


Co za zegarek, jaki pasek i ten kolor koszuli ... I co on tam niesie w ręce .... Nie ma bata. Pedzio jak nic wg Iras'a :shifty:


nie mogę tego nazwać inaczej, jak EPICKURWAFAIL:

http://www.offthepost.info/2009/07/cristiano-ronaldo-admits-he-dresses-like-a-girl/
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2010, 08:03:49 am wysłana przez s00s »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1007 dnia: Kwietnia 07, 2010, 18:04:45 pm »
Cytuj
He said: “I’m always trying to copy my family - my sisters and my mum - but it’s not possible: she’s more beautiful than me. But I try.”

:lol:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1008 dnia: Kwietnia 07, 2010, 18:19:04 pm »


Co za zegarek, jaki pasek i ten kolor koszuli ... I co on tam niesie w ręce .... Nie ma bata. Pedzio jak nic wg Iras'a :shifty:


Rozumiem, że dla ciebie to jest dobry wyszukany smak? Sorry, nie mogę inaczej tego ująć, nikomu nic nowego też nie powiem, ale nie jesteś do końca normalny. Nie, to nie jest dobry, wyszukany smak. Ten cały koleś wygląda tandetnie i tanio. Ale rozumiem, że to jest twój wzór do naśladowania? Myślę, że i tak dużo ci do tego brakuje (nie wiem czy to dobrze, czy źle), ale pracuj, pracuj nad sobą. Uważaj tylko na paznokcie - lubią się łamać.

A że Ronaldo jest ciotą i cipą, to wiadomo nie od dziś. I może sobie ruchać najlepsze nawet laski czy tam dziwki kosztujące 10 patyków za noc - i tak będzie wymuskaną ciotą i cipą, która gustu nie ma za grosz. Znam nawet laski, którym rzygać się chce na jego widok. A więc jeśli kolesie to nie robią, to coś z nimi jest nie tak (hi, sylvan niewielki).


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1009 dnia: Kwietnia 07, 2010, 18:47:40 pm »
Gustu może i nie ma, nie przeczę. Też znam laski, które czują niesmak na jego widok. Jednak nie napisałbym, że jest cipą bo żeby wstawić nogę pod pędzącego Rooney'a czy temu podobnych, to jaja trzeba mieć.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1010 dnia: Kwietnia 07, 2010, 18:51:03 pm »
Gdyby po takim akcie odwagi jak możliwe nabicie sobie siniaka jeszcze nie płakał...
SW-5606-3156-4802

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1011 dnia: Kwietnia 07, 2010, 18:53:13 pm »
Gustu może i nie ma, nie przeczę. Też znam laski, które czują niesmak na jego widok. Jednak nie napisałbym, że jest cipą bo żeby wstawić nogę pod pędzącego Rooney'a czy temu podobnych, to jaja trzeba mieć.
To fakt i zgadzam się z tym. Ale szkoda tylko, że to co prezentuje poza boiskiem nie pokrywa się z tym, co można zobaczyć na murawie.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1012 dnia: Kwietnia 07, 2010, 19:37:58 pm »
Kresq, rozumiem, że gdy o tobie w podobnym tonie się wypowiadałem (ze potrafisz się niebanalnie i ciekawie zarazem ubrać), to wszystko ok było. Ale jak ktoś tak o CR napisze to już mniej. Ciekawe. Podobnie jak to, że dorosły i inteligenty facet ma takie uprzedzenia i przy tym nie potrafi ogarnąć konstrukcji topowego filaru szacunku i zrozumienia.

Music, czy Master_666 kupują szale. Podobają im się. Wydaja na nie pieniądze. Ohtar również twierdzi, że to ok. Innemu takie coś niekoniecznie leży. Jego sprawa.
Mój dobry kolega nosił dredy. Nie mam nic przeciwko. Ale jak byliśmy w jednym z klubów , bramkarz chwycił go za nie i rzucił "ty , predator, wypier**" . Bramkarz troglodyta. Nie unika wątpliwości.
Spore dawki 17 alfa - metylo - estradiolu po treningu brane go nie tłumaczą. Jak ty (miałeś dredy onegdaj) odniósłbyś się do tego "Wał" zapewne. Wał, z tytułu, ja mam, jemu się nie podoba. A widzisz....


Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1013 dnia: Kwietnia 07, 2010, 19:55:37 pm »
Nie chodzi o to, co jest w czyim guście, a co nie, tylko o to czy dana rzecz jest pedalska/ciotowata, czy też nie. A christiano ronaldo jest wręcz legendą pedalstwa. Rzeczy pedalskie nie powinny się podobać nikomu, kto uważa się za hetero. Takie to trudne?

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1014 dnia: Kwietnia 07, 2010, 19:57:14 pm »
No kur** po co się produkować, przecież nosiciel szala nigdy tego nie zrozumie. sto razy na forum już to mowiłem i nie dociera.
SW-5606-3156-4802

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1015 dnia: Kwietnia 07, 2010, 19:57:40 pm »
Tu bełkot Sylvana.

Gówno nas obchodzi twój dobry kolega i to, co z dobrym kolegą robisz. Skończ wreszcie promować ten spedalony, metroseksualny styl, bo wkurwiasz tym 3/4 forum. I nie mówimy o szaliku Ohtara ani dredach Kreska, ale o zniewieściałym, wyżelowanym lalusiu po solarce, który swoim wyglądem przekracza wszelkie granice dobrego smaku. Nie, nie interesują nas Madryt i Barcelona, tu jest Polska i tu się takich napierdala.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1016 dnia: Kwietnia 07, 2010, 20:00:13 pm »
TU JEST POLSKA I TU SIĘ TAKICH NAPIERDALA!!!!!!
SW-5606-3156-4802

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1017 dnia: Kwietnia 07, 2010, 20:02:56 pm »
Kresq, rozumiem, że gdy o tobie w podobnym tonie się wypowiadałem (ze potrafisz się niebanalnie i ciekawie zarazem ubrać), to wszystko ok było. Ale jak ktoś tak o CR napisze to już mniej. Ciekawe. Podobnie jak to, że dorosły i inteligenty facet ma takie uprzedzenia i przy tym nie potrafi ogarnąć konstrukcji topowego filaru szacunku i zrozumienia.

Music, czy Master_666 kupują szale. Podobają im się. Wydaja na nie pieniądze. Ohtar również twierdzi, że to ok. Innemu takie coś niekoniecznie leży. Jego sprawa.
Mój dobry kolega nosił dredy. Nie mam nic przeciwko. Ale jak byliśmy w jednym z klubów , bramkarz chwycił go za nie i rzucił "ty , predator, wypier**" . Bramkarz troglodyta. Nie unika wątpliwości.
Spore dawki 17 alfa - metylo - estradiolu po treningu brane go nie tłumaczą. Jak ty (miałeś dredy onegdaj) odniósłbyś się do tego "Wał" zapewne. Wał, z tytułu, ja mam, jemu się nie podoba. A widzisz....


Powiem ci szczerze, że nie pamiętam czy o mnie tak mówiłeś, bo nie wrzucałem nigdzie zdjęć moich ciuchów czy co. Ale okej, uściślijmy - nie jestem w stanie pojąć jak TAKI stajl może ci się podobać, niestety. Ale na mnie generalnie niczym czerwona płachta na byka działają typki o takim imidżu jak rzeczony Ronaldo. A powiem ci, że kiedy idę do jakiejś knajpy, to nieustannie muszę oglądać takich irytujących frajerów, którzy przyjechali tu na erasmusa. Kilku, których poznałem (chyba całych dwóch na je**ne legione portugalczyków, hiszpanów, niemców, włochów i innej tragedii) było nawet spoko, ale nie byli oni aż tak spedaleni.
Też noszę szale. Mało tego - noszą czarno-szarą arafatkę, którą bardzo lubię, a którą kupiłem na przystanku woodstock parę lat temu. Ale wiesz co było nie tak z tymi szalami? To samo co z arafatkami, które od jakiegoś czasu pierwszy lepszy luzacki cieć w tv musi sobie dojebać. Mówię o frajerach typu "Mrozu" z tymi jego milionami monet, albo jakichś z you can dance (ale jeśli o to chodzi, to ogólnie wkurwiają mnie przedstawiciele tej tanecznej "subkultury"). Z początku takie arafaty nosili "nieco" bardziej alternatywni ludzie, ale z pewnością nie nastawieni na lans i "wyglądanie modnie". Nie wiem, ludzie, których znałem lata temu słuchali jakiegoś rocka, punka - jakoś bardziej utożsamiam te arafatki z ludźmi tego pokroju; grających/słuchających mocniejszej muzy, malujących je**ne obrazy i tak dalej. Wracając do meritum, czyli do szalików. Te które pokazałeś były dla mnie daremne, bo były pseudo-fantazyjnie przewiązane i ułożone. Nie lubię czegoś takiego. Jakaś pieprzona udawana nonszalancja.

To jest o wiele bardziej skomplikowany temat, bo mnie generalnie denerwuje jakieś ściemnianie. Do kolesi z dredami nic nie mam, ale jeśli widzę, że gość jest wkurwiający, nie daj boże ma jakieś sztuczne te dredy, chleje i pali fajki, a podaje się za jakiegoś wielkiego rastamana, to generalnie takim też mam ochotę łeb rozjebać.

Myślę, że nie trzeba wydawać trylionów dolarów na ciuchy żeby wyglądać w porządku. Spoko, nic nie mam do tego jeśli ktoś wydaje, ale strasznie wkurwiają mnie przesadnie egzaltowane ciuchy. I na serio nie mam nic do gejów. Wiem też, że Christiano nie jest gejem. Ale on generalnie dla mnie nie potrafi się ubrać, a że wygląda jak gej to już inna sprawa. Tylko, że gej gejowi nie równy w tym przypadku.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2010, 20:05:33 pm wysłana przez Kresq »


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1018 dnia: Kwietnia 07, 2010, 20:05:57 pm »
Tu bełkot Sylvana.

Gówno nas obchodzi twój dobry kolega i to, co z dobrym kolegą robisz. Skończ wreszcie promować ten spedalony, metroseksualny styl, bo wkurwiasz tym 3/4 forum. I nie mówimy o szaliku Ohtara ani dredach Kreska, ale o zniewieściałym, wyżelowanym lalusiu po solarce, który swoim wyglądem przekracza wszelkie granice dobrego smaku. Nie, nie interesują nas Madryt i Barcelona, tu jest Polska i tu się takich napierdala.
Tyś nawet nie stał koło napierdalania więc Ty też skończ pieprzyć, dziękuje. A co do Ronaldo to ponoć za młodu nie wyglądał tak dobrze... co te pieniądze robią z ludźmi.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ohtar

  • Gość
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1019 dnia: Kwietnia 07, 2010, 20:06:35 pm »
Ej. Przecież ja żadnego szalika nie noszę.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1020 dnia: Kwietnia 07, 2010, 20:15:39 pm »
Cytuj
Powiem ci szczerze, że nie pamiętam czy o mnie tak mówiłeś, bo nie wrzucałem nigdzie zdjęć moich ciuchów czy co.

Wrzucałeś coś tam, co potem tarniak przerobił na "methamphetamine - think twice". I faktycznie sylvan proponował ci wyprowadzenie się do madrytu i zostanie projektantem mody (kur** MAAAAAAAAAAAAĆ). Ty nic nie odpowiedziałeś. Ale to nieistotne - sylvan, naprawdę oczekiwałeś, że ktokolwiek odpisałby ci cokolwiek na takie smyrdolenie jajek? Przecież trudno żeby strzelił sobie w kolano i napisał "skoro ci się podobam, to chyba jestem pedałem, ale dzięki" albo "nie masz prawa się o mnie wypowiadać spier**laj lol". Chyba każdy normalny człowiek, nieważne co sobie myślał, po prostu by to przemilczał  :cry_anim:

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1021 dnia: Kwietnia 07, 2010, 20:21:15 pm »
masz prezent w zapodawaniu użytkowników
SW-5606-3156-4802

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1022 dnia: Kwietnia 07, 2010, 20:21:25 pm »
To było w pokaż mordę. I tam było widać kawałek płaszcza jeno. Choć było też zdjęcie gdzie rozjebany na krześle siedzę i robię facepalma, może o to chodzi...


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 570
  • Reputacja: 252
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1023 dnia: Kwietnia 07, 2010, 20:27:08 pm »
Kresq, rozumiem, że gdy o tobie w podobnym tonie się wypowiadałem (ze potrafisz się niebanalnie i ciekawie zarazem ubrać), to wszystko ok było. Ale jak ktoś tak o CR napisze to już mniej. Ciekawe. Podobnie jak to, że dorosły i inteligenty facet ma takie uprzedzenia i przy tym nie potrafi ogarnąć konstrukcji topowego filaru szacunku i zrozumienia.

Music, czy Master_666 kupują szale. Podobają im się. Wydaja na nie pieniądze. Ohtar również twierdzi, że to ok. Innemu takie coś niekoniecznie leży. Jego sprawa.
Mój dobry kolega nosił dredy. Nie mam nic przeciwko. Ale jak byliśmy w jednym z klubów , bramkarz chwycił go za nie i rzucił "ty , predator, wypier**" . Bramkarz troglodyta. Nie unika wątpliwości.
Spore dawki 17 alfa - metylo - estradiolu po treningu brane go nie tłumaczą. Jak ty (miałeś dredy onegdaj) odniósłbyś się do tego "Wał" zapewne. Wał, z tytułu, ja mam, jemu się nie podoba. A widzisz....


Powiem ci szczerze, że nie pamiętam czy o mnie tak mówiłeś, bo nie wrzucałem nigdzie zdjęć moich ciuchów czy co. Ale okej, uściślijmy - nie jestem w stanie pojąć jak TAKI stajl może ci się podobać, niestety. Ale na mnie generalnie niczym czerwona płachta na byka działają typki o takim imidżu jak rzeczony Ronaldo. A powiem ci, że kiedy idę do jakiejś knajpy, to nieustannie muszę oglądać takich irytujących frajerów, którzy przyjechali tu na erasmusa. Kilku, których poznałem (chyba całych dwóch na je**ne legione portugalczyków, hiszpanów, niemców, włochów i innej tragedii) było nawet spoko, ale nie byli oni aż tak spedaleni.
Też noszę szale. Mało tego - noszą czarno-szarą arafatkę, którą bardzo lubię, a którą kupiłem na przystanku woodstock parę lat temu. Ale wiesz co było nie tak z tymi szalami? To samo co z arafatkami, które od jakiegoś czasu pierwszy lepszy luzacki cieć w tv musi sobie dojebać. Mówię o frajerach typu "Mrozu" z tymi jego milionami monet, albo jakichś z you can dance (ale jeśli o to chodzi, to ogólnie wkurwiają mnie przedstawiciele tej tanecznej "subkultury"). Z początku takie arafaty nosili "nieco" bardziej alternatywni ludzie, ale z pewnością nie nastawieni na lans i "wyglądanie modnie". Nie wiem, ludzie, których znałem lata temu słuchali jakiegoś rocka, punka - jakoś bardziej utożsamiam te arafatki z ludźmi tego pokroju; grających/słuchających mocniejszej muzy, malujących je**ne obrazy i tak dalej. Wracając do meritum, czyli do szalików. Te które pokazałeś były dla mnie daremne, bo były pseudo-fantazyjnie przewiązane i ułożone. Nie lubię czegoś takiego. Jakaś pieprzona udawana nonszalancja.

To jest o wiele bardziej skomplikowany temat, bo mnie generalnie denerwuje jakieś ściemnianie. Do kolesi z dredami nic nie mam, ale jeśli widzę, że gość jest wkurwiający, nie daj boże ma jakieś sztuczne te dredy, chleje i pali fajki, a podaje się za jakiegoś wielkiego rastamana, to generalnie takim też mam ochotę łeb rozjebać.

Myślę, że nie trzeba wydawać trylionów dolarów na ciuchy żeby wyglądać w porządku. Spoko, nic nie mam do tego jeśli ktoś wydaje, ale strasznie wkurwiają mnie przesadnie egzaltowane ciuchy. I na serio nie mam nic do gejów. Wiem też, że Christiano nie jest gejem. Ale on generalnie dla mnie nie potrafi się ubrać, a że wygląda jak gej to już inna sprawa. Tylko, że gej gejowi nie równy w tym przypadku.

KCK ver. Nic przed wzrokiem Sylvana Wielkiego się nie uchroni.  :shifty:
dt ver - mehehehe
tytacz ver.  :lol:
Sylvan Wielki ver. Po nich widać, iż bebechy twej szafy nie są synonimem banalności ze znamieniem nudy



Taneczna subkultura - racja. Pseudo rasta, pseudo rapery , wpis. Tryliony dolarów na ciuchy , które są w porządku .... Równie atrakcyjne wizualnie rzeczy są w takim Crrop'ie, czy SMOG, lub NY. Ale, jeśli też ktoś jak Master_666. chce wydać kilkaset zł na koszule od TH, to też tym samym nie należy go szykanować. Ma. Nie ukradł. Sam wybrał. Jego sprawa.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1024 dnia: Kwietnia 07, 2010, 20:31:05 pm »
tytacz ver.  :lol:

Wymyśl coś swojego, a nie zgapiasz od swojego ulubionego kolegi kilgorta  8)

lupinator

  • Gość
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1025 dnia: Kwietnia 07, 2010, 20:33:44 pm »
tytacz ver.  :lol:

Wymyśl coś swojego, a nie zgapiasz od swojego ulubionego kolegi kilgorta  8)
Nie wtrącaj się, my tu mamy później zbierać żniwa!

el becetol

  • Gość
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1026 dnia: Kwietnia 07, 2010, 21:11:43 pm »

Taneczna subkultura - racja. Pseudo rasta, pseudo rapery , wpis. Tryliony dolarów na ciuchy , które są w porządku .... Równie atrakcyjne wizualnie rzeczy są w takim Crrop'ie, czy SMOG, lub NY.

Co ty wiesz o tanecznej subkulturze? Chyba tyle co widziałeś w TVN, a to z "taneczną subkulturą" nie ma nic wspólnego. Chcesz stereotypowy ciuch kogoś z "subkultury tanecznej" to bedą to spodnie Dickies albo Dockers, buty klasyczna, prosty tshirt, może bluza ale tez klasyczna, na głowie mesh cap albo nic - tyle. Żadnych kolorowych arafatek, skarpet po cyce czy obcisłych getrów - to noszą ludzie z subkultury TVN. Jakie pseudo rapery, pseudo rasta, jakie tryliony dolarów na ciuchy, człowieku. Cropp i reszta tego gówna to ciuchy dla studentów, "wysmakowane" rzeczy ze Smoga typu czarna obcisła koszulka z cekinowym smokiem na plecach i napisem "party hard" to raczej twoja bajka i nie stawiaj tego w jednej wypowiedzi z subkulturą taneczną.




Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1027 dnia: Kwietnia 07, 2010, 21:49:51 pm »
Po całej szopce TVN z tym You Can Dance to arafatki mi się z Roofim kojarzą, czyli bardzo negatywnie :D

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1028 dnia: Kwietnia 07, 2010, 21:51:53 pm »
DObra taniec tak czy siak jest dla pedałów i spodnie dickiesa tego nie zmienią. Prawdziwi mężczyźni piją wódę a nie tańczą
SW-5606-3156-4802

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1029 dnia: Kwietnia 07, 2010, 21:52:45 pm »
Dobra, wracamy do tematu.

Ohtar

  • Gość
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1030 dnia: Kwietnia 07, 2010, 21:59:48 pm »
DObra taniec tak czy siak jest dla pedałów i spodnie dickiesa tego nie zmienią. Prawdziwi mężczyźni nie tańczą - prawdziwi mężczyźni stoją, klną i pocą się.

Fixed.


Żeby nie było OT - sweter se pedalski kupiłem bo wypłata była. Za trzech i pół mieszka.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2010, 22:03:25 pm wysłana przez Ohtar »

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1031 dnia: Kwietnia 07, 2010, 22:01:43 pm »
DObra taniec tak czy siak jest dla pedałów i spodnie dickiesa tego nie zmienią. Prawdziwi mężczyźni nie tańczą - prawdziwi mężczyźni stoją, klną i pocą się podczas picia wudy.

Fixed.

fixed x 2

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1032 dnia: Kwietnia 07, 2010, 22:08:07 pm »
DObra taniec tak czy siak jest dla pedałów i spodnie dickiesa tego nie zmienią. Prawdziwi mężczyźni nie tańczą - prawdziwi mężczyźni stoją, klną i pocą się.
fixed
Destroyed chciałeś powiedzieć.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2010, 22:14:01 pm wysłana przez wojteq »
SW-5606-3156-4802

el becetol

  • Gość
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1033 dnia: Kwietnia 07, 2010, 22:08:28 pm »
Prawdziwi mężczyźni spędzają wieczory rozmawiając o ciuchach na forum dla konsolomaniaków.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1034 dnia: Kwietnia 07, 2010, 22:08:48 pm »
DObra taniec tak czy siak jest dla pedałów i spodnie dickiesa tego nie zmienią. Prawdziwi mężczyźni piją wódę a nie tańczą
No i ch*j...wyszło że jestem pedałem, a je*ie mnie to przynajmniej robię to co lubię.

Ohtar

  • Gość
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1035 dnia: Kwietnia 07, 2010, 22:12:51 pm »
Cytuj
Prawdziwi mężczyźni spędzają wieczory rozmawiając o ciuchach na forum dla konsolomaniaków.

Takie podśmichujki. Odrobina trollowania, odrobina wyszydzania. Więzy forumowe trzeba zacieśniać.

Cytuj
No i ch*j...wyszło że jestem pedałem, a je*ie mnie to przynajmniej robię to co lubię.

Ja na twoim miejscu lepiej dobierałbym słowa w tym temacie.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1036 dnia: Kwietnia 07, 2010, 22:12:57 pm »
DObra taniec tak czy siak jest dla pedałów i spodnie dickiesa tego nie zmienią. Prawdziwi mężczyźni piją wódę a nie tańczą
No i ch*j...wyszło że jestem pedałem, a je*ie mnie to przynajmniej robię to co lubię.




Oni też robią to co lubią.
SW-5606-3156-4802

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1037 dnia: Kwietnia 07, 2010, 22:14:51 pm »
 :lol:
na szczęście ja tak nie robię :P

lupinator

  • Gość
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1038 dnia: Kwietnia 07, 2010, 22:24:40 pm »
Zajebiście, ale już koniec. Co za dużo, to niezdrowo.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Modne szmaty, Ray Bany i 256 par spodni
« Odpowiedź #1039 dnia: Kwietnia 07, 2010, 22:27:28 pm »
NAJWAŻNIEJSZE JEST TO KIM JESTEŚ A NIE JAK WYGLĄDASZ I CO NOSISZ NA SOBIE. Mogę to stwierdzić  bez czytania 40 stron tego dziwnego tematu. Od kiedy nie uzyskałem w nim odpowiedzi od Sylvana  o rozmiary rejBANów to tu nie zaglądam. Dla mnie za kimś może się ciągnąć po ziemi metr szalika i w moich oczach nie umniejszy to jego osobie w niczym. DOBRANOC idę rozpakować GOW3