Autor Wątek: Silent Hill 4 The Room  (Przeczytany 5982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Silent Hill 4 The Room
« dnia: Lipca 16, 2004, 17:40:25 pm »
Co myslicie o tej grze.

Czy juz ktos w nią grał.

Fabuła jest świetna;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

konsolko

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 06-03-2004
  • Wiadomości: 1 326
  • Reputacja: 1
Silent Hill 4 The Room
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 16, 2004, 18:19:06 pm »
Czekam SH4 PAL europejska, ale nie pali domy. :twisted:

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4 The Room
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 17, 2004, 12:53:34 pm »
http://www.gameonly.net/forum/viewtopic.php?t=548&start=0 znajdziesz coś dla siebie. Polecam przeglądać forum lub używać opcji "szukaj".

Niter

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-04-2005
  • Wiadomości: 214
  • Reputacja: 0
Silent Hill 4 The Room
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 01, 2005, 20:37:49 pm »
Fabuła bardzo mi sie podobala ale....ten klimat juz nie ten sam :(




Anonymous

  • Gość
Silent Hill 4 The Room
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 07, 2005, 15:24:59 pm »
ja dla mnie dobra jak kazdy silent, ale jednak najlepsza była sh2...

sh4 jednak cos mial w sobie i po jakims czasie strasznie sie przywiązałem do swojego "pokoju"..... :D  (przyjemnie bylo tam wrocic i zrobic sobie "sejwika" :D

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Silent Hill 4 The Room
« Odpowiedź #5 dnia: Września 13, 2006, 22:49:39 pm »
W pierwszą część nie grałem, więc nie mogę o niej nic mowić  :wink: Osobiście mój ranking Silent'ów wygląda tak...
1. SH2
2. SH4 The Room
3. SH3
Dwójeczka wiadomo, klasyka horroru (dramatu?). Gra ta wyżera psychike  :) Jest piękna, istne dzieło sztuki. Tym co mnie bardzo cieszy w Silencie, to to, że można o nim rozmyślać godzinami i dniami  :) Na drugim miejscu stawiam SH4. Może to już nie to samo, co poprzednie, ale myśle że godnie kontynuuje historie miasteczka. Może sama struktura gry nie jest tak dobra (np. denerwujące wracanie do poprzednio odwiedzanych lokacji) to nie można jej zarzucić jednego - braku klimatu. Ta gra bije klimatem wiekszość gier, z którymi miałem do tej pory do czynienia (a było ich troche  :wink: ). Naprawde polecam jej zgłębienie. I najlepiej jest skończyć grę z zakończeniem "21 sacraments" - nie będe go opisywał, żeby nie popsuć komuś zabawy, ale to czego doświadczyłem oglądając końcową scenkę było bezcenne. Co do SH3 - kolejny dobry Silent, ale jakoś nie ugrzęznął mi w świadomości mocno, ale motywy były  :D Czekamy na Silent Hill 5.....mam nadzieje że się w końcu doczekamy bo jak narazie nic a nic nawet nie słychać - nawet na TGS, które mają odbyć się za kilka dni, Konami nie ma zamiaru nic pokazywać - ale pozostaje nadzieja ze przynajmniej coś powiedzą :) pozdro!
PSN ID: WojtqGO