Autor Wątek: Nasze telefony.  (Przeczytany 256598 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #160 dnia: Kwietnia 01, 2006, 04:08:05 am »
Cytat: "siudym"
nokie 8800 mozna dostac za 1800zł. jeszcze chwila i bedzie stac sprzątaczke na niego:D wiec w czym problem panowie?

Jakis czas temu sam dostawałem wytrzeszczu oczu na widok nokii 7610 (to samo co 6670) gdy stała za 2500zł a teraz za 500-600 zł mozna dostac.

heh.


gratuluje dobrej ceny. 1800. to niepowinienes sie zastanawiac!

ja mialem rok koma z symbianem (n9500) i teraz wole jednak uzywac bardzo malego telefonu w polaczeniu z malym panoramicznym laptopem.
jest mi to bardziej przydatne w pracy. niestety nie chodze do szkoly. a proba wymiana dzwonkow czy zdjec papnienek przez bluetooth ze znajomymi z pracy raczej by sie nie udala hahaha :))

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Nasze telefony.
« Odpowiedź #161 dnia: Kwietnia 01, 2006, 08:59:35 am »
Cytuj
- emulator NES działa idealnie szybko z dzwiekiem, emulacja GBC idealnie z dzwiekiem, emulacja Commodore64 perfekcyjna, emulacja Segi MegaDrive/Genesis tez idealna. Emulator SNES jako-tako ujdzie;)

Świetne porty starych gier 3D jak DOOM, Wolfenstin3D, Spear Of Destiny i masa innych działających idealnie szybko i płynnie (nie jakies śmieszne wersje na JAVA:] . Sporo portów gier z Amigi jak Cannon Fodder, Another World, itp, działające PERFEKCYJNIE:D
(w cannon fodder nawet piosenka jest jak na amidze!)

Dodac jeszcze super szybki i genialny odtwarzacz DIVX, mozliwosc nagrywania filmikow bez ograniczen, robienie sensownych fotek w wysokiej rozdziałce (1mpix) czy przeglądarke dokumentów OFFICE, PDF czy animacji FLASH z kompa:]

To cenie w telefonach + jest tego wiecej:) Olewam wysyłanie sobie głupawych dzwonkow, tapetek i innych bzdetów.

Dobry telefon to juz komputer a nie jakas zabawka dla dzieci w szkole odtwarzająca głupawe tapetki i dzwoneczki;}
:]

i dodatkowo jest mozliwosc odpalania gier z NGAGE:D
Szkoda ze Tomb Raider nie działa jeszcze niestety :/

Wszystko pięknie, ale jak w Cannon Foddera grać? NIE WYGODNIE! Jak we wszystkie gry zrecznościowe w rzucie izometrycznym/3d (inaczej: które wymagają szybkich decyzji). Siudym jak nazywa się ten emu NESa, kiedyś flcl mi pisał, ale nie mogę się dogrzebać, w Contre na telefonie to bym pograł (6610i - pójdzie?).

Co do normalnego używania telefonu to ja nawet nie jestem pewien w jakiej sieci mam, a swojego numeru nie znam.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Nasze telefony.
« Odpowiedź #162 dnia: Kwietnia 01, 2006, 09:18:18 am »
Cytat: "coolandtrendy"
Cytat: "Red_aka_madfrog5"
cool ;) kupiles sobie taka sama Nokie jak ja :P
dalejsz masz Motorolke czy sprzedales? bo jak nie to mamy takie same zestawy komorek ;)

hehehe moze jakims tam znawca komorek nie jestem, ale bawie sie juz tym mniejszym bardziej prestizowym skrotem i jestem z niego cholernie zadowolony.



tez macie w stanach usluge Nokia Care Premium?

dla posiadaczy N8800? serwis w godzine? wymiana na nowy kom i osobny doradca?


Niestety nie mamy takowej uslugi, przynajmniej mnie nic nie wiadomo na jej temat i nikt o takowej nie poinformowal mnie w mojej sieci przy zakupie telefonu.
Druga sprawa, ze taka usluga raczej nie miala by tu racji bytu, poniewaz tu nic nie trwa wiecej niz godzine, doradcow mozesz miec i trzech :) nie no moze teraz zartuje, ale mniej wiecej sie tak to odbywa, wiec nie ma potrzeby wprowadzania takiej uslugi, jak tylko wchodzr do siedziby swojej sieci lub do jeden z jej placowek to mam kolo siebie od razu dwoch asystentow, ktorzy zrobia wszystko abym wyszedl zadowolony, tak jest w kazdej siecie, w kazdej firmie w sklepach, wiec raczej Nokia nic by na tym nie zyskala.

Coolandtrandy:
Cytuj
...teraz wole jednak uzywac bardzo malego telefonu w polaczeniu z malym panoramicznym laptopem jest mi to bardziej przydatne w pracy.
to tak samo jak ja i zdecydowanie wole wydac wiecej kasy na laptopa niz na komp stacjonarny, juz nie chodzi o mozliwosc zabrania go wszedzie ale o samopoczucie przy pracy, a przy laptopie czuje sie swietnie :) z tym ze ja chodze do szkoly ale nikt tu sie dzwonkami czy takimi pierdolami nie zajmuje :) byc moze tylko na studiach tego nie robia, nie chodzilem tu do innych szkol.

Coolandtrandy:
Cytuj
gratuluje dobrej ceny. 1800. to niepowinienes sie zastanawiac!
cena wydaje sie naprawde bardzo korzystna, nie wiem po ile chodza normalnie te telefony w Polsce, ale ja za moj zaplacilem ponad 800$, wiec cena naprawde okazyjna :)

Coolandtrandy:
Cytuj
duzo pracuje, nawet bardzo duzo, nic nigdy od nikogo z darmo nie dostalem
I ja tez sie pod tym podpisuje, po prawdopodobnie ten zartobliwy komentarz oscypa dotyczyl takze mnie :)

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #163 dnia: Kwietnia 01, 2006, 09:28:01 am »
Cytuj
cena wydaje sie naprawde bardzo korzystna, nie wiem po ile chodza normalnie te telefony w Polsce, ale ja za moj zaplacilem ponad 800$, wiec cena naprawde okazyjna  


800 usd to normalna cena. ew. 750 E na europe.
tego telefonu nokia nie pozwala sprzedawac ze znizkami. i zapewne tak bedzie dopuki sie nie pojawi kolejny model 88XX
tak jak bylo w przypadku poprzednika. ma 5 lat a nadal kosztuje ponad 1000 zl.

cena na polske to 3498 zl w nokii
z drugiej reki mozna miec za 3-3.2 tys
wszystko pozniej to kradzione, uzywane lub uszkodzone. pracowalem swego czasu w nokii stad te informacje.


Cytuj
I ja tez sie pod tym podpisuje, po prawdopodobnie ten zartobliwy komentarz oscypa dotyczyl takze mnie


Red. ja rozumiem ze to zart. ale czasem ludzie nie rozumieja co sie skad bierze. nie zrozumialem zartu. teraz jest oki :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Nasze telefony.
« Odpowiedź #164 dnia: Kwietnia 01, 2006, 09:31:23 am »
No ja sie przyznam, ze jak przeczytalem koment oscypa i nie widzialem jego sprostowania, to tez mi lekko zeby zazgrzytaly :)

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #165 dnia: Kwietnia 01, 2006, 09:52:55 am »
Cytat: "Red_aka_madfrog5"
No ja sie przyznam, ze jak przeczytalem koment oscypa i nie widzialem jego sprostowania, to tez mi lekko zeby zazgrzytaly :)


jest ok. nie zgrzytamy :)))


teraz wtjezdzam.jak wroce opowiem ci o usludze care premium.z tego co wiem to jest faktycznie tylko na europe i w kilku miastach w polsce.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Nasze telefony.
« Odpowiedź #166 dnia: Kwietnia 01, 2006, 09:55:28 am »
Z ciekawosci az website Noki sprawdzilem na USA i nie ma nawet wzmianki o tej usludze, natomiast na europejskiej stronie jest.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Nasze telefony.
« Odpowiedź #167 dnia: Kwietnia 01, 2006, 12:47:13 pm »
Cytat: "coolandtrendy"

cena na polske to 3498 zl w nokii
z drugiej reki mozna miec za 3-3.2 tys
wszystko pozniej to kradzione, uzywane lub uszkodzone. pracowalem swego czasu w nokii stad te informacje.


3-3,2 tyś??

zobacz ceny na allegro (1800-2500zł) ,wszystkie są kradzione?;)
nowe tez sie trafiają w takich cenach.
zawsze sie trafi jakis kradziony ale nie znaczy ze wszystkie...

jak sie nie chce chodzic i wyszukiwac taniej to niestety płaci sie o wiele wiecej. rozumiem ze nie kazdy ma na to czas ale opłaca. Sory, ale ja mam na wszystko papiery i to sprawdzane w salonie gdzie był kupiony wczesniej i mam potwierdzenie ze nie było nic kradzione....

wiele razy tak kupywałem i ZAWSZE było sprawdzane czy nie z kradziezy.
(i kupywane w cenie 2x mniejszej niz normalnie).

PS. coolandtrendy, bardzo cie prosze nie wysyłaj mi wrednych PW, piszac ze "nie jestem wcale taki mądry" i ze "kupuje kradzione". ok?
Czy ja Ciebie w jakis sposob zaatakowałem moimi postami, ze dostaje takie PW??

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Nasze telefony.
« Odpowiedź #168 dnia: Kwietnia 01, 2006, 21:20:45 pm »
z tego co mi wiadomo, rozmawialismy na temat ceny rynkowej siudym, po ile chodzi tel w sieciach i sklepach a nie kradzione telefony.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Nasze telefony.
« Odpowiedź #169 dnia: Kwietnia 01, 2006, 21:30:57 pm »
Cytat: "Red_aka_madfrog5"
z tego co mi wiadomo, rozmawialismy na temat ceny rynkowej siudym, po ile chodzi tel w sieciach i sklepach a nie kradzione telefony.



a kto tu mowi o kradzionych???????

widac wszystkie rzeczy o wiele tansze niz w sklepach to kradzione towary... lol.. Czyli allegro to czarny rynek tak, skoro wszystko jest o wiele tańsze??  :lol:

Skoro nokia 6670 w salonie kosztuje 1400zł a ja kupiłem za 590zł to znaczy ze jest kradziona, tak?? Bardzo ciekawe bo kupiłem ją od osoby ktora brała tel na abonament i odsprzedała mi PRZEZ KOMIS za 590zł. (mam wszelkie papiery, pieczątki i podpisy) Czyli kradziona ??.... lol :]

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #170 dnia: Kwietnia 01, 2006, 21:50:04 pm »
slepy jestem

pokaz mi ta nowa N8800 za 1800 zl.


podkreslam nowa.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Nasze telefony.
« Odpowiedź #171 dnia: Kwietnia 01, 2006, 22:11:27 pm »
Cytat: "coolandtrendy"
slepy jestem

pokaz mi ta nowa N8800 za 1800 zl.
podkreslam nowa.


pokaz mi gdzie napisałem ze za 1800zł NOWA????? GDZIE????

Napisalem ze mozna dostac ją od 1800 do 2500zł.
Nawet nowe w tym przedziale cenowym.

http://www.allegro.pl/item94779079__nowa_nokia_8800_z_salonu_trojmiasto_.html
http://www.allegro.pl/item95720332_nokia_8800_najtaniej_pewny_sprzedawca.html
http://www.allegro.pl/item95446504_nokia_8800_nowa_gsmzone_katowice.html

wiec zacznij czytac dokładnie posty.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #172 dnia: Kwietnia 01, 2006, 23:16:44 pm »
1 aparat uzywany nie radze

kolejne dwa to importy z angli. gratuluje zabaw z gwarancja :)


1899 to nie 1800
2599 to nie 2500 :)

i uwierz mi. potrafie sie rozejrzec po allegro. i nie tylko. mam glowe na karku skoro mnie stac na taki aparat.

i koniec tematu.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #173 dnia: Kwietnia 01, 2006, 23:20:25 pm »
Cytuj
wiec zacznij czytac dokładnie posty.


czytam posty bardzo dokladnie.i troche cie nie rozumiem. co ci do tego ze chcesz mnie przebic? czym ze poszperasz w necie? :)

najpierw sie rozeznaj po rynku.uzywajac nie tylko netu.a pozniej ze mna dyskutuj na takie tematy.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Nasze telefony.
« Odpowiedź #174 dnia: Kwietnia 01, 2006, 23:54:10 pm »
Nie ma to jak porzadny lans. ;)
Obecnie mam jakas motorole, chyba E365, ale nie jestem pewien (szajs ... czy motorola musi miec wszystko inaczej?).
Niedlugo biore nowy telefon z ery za przedluzenie abonamentu, ale pewnikiem go sprzedam.
Wystarczy mi obecny, dzwonic sie da.  :wink:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #175 dnia: Kwietnia 01, 2006, 23:58:39 pm »
Cytuj
(szajs ... czy motorola musi miec wszystko inaczej?).


Jak dla mnie, to Motorole mają wszystko normalnie, a cała resztą inaczej :]

Chociaż wieczny limit 20 smsów dobija (nawet w nowej razr v3).

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Nasze telefony.
« Odpowiedź #176 dnia: Kwietnia 02, 2006, 00:47:39 am »
Cytat: "coolandtrendy"
Cytuj
wiec zacznij czytac dokładnie posty.


czytam posty bardzo dokladnie.i troche cie nie rozumiem. co ci do tego ze chcesz mnie przebic? czym ze poszperasz w necie? :)
najpierw sie rozeznaj po rynku.uzywajac nie tylko netu.a pozniej ze mna dyskutuj na takie tematy.


Nie mam zamiaru ciebie niczym przebijac bo ja nie kupilem tel tylko po to aby pokazac wszystkim ze ładny tytanowy i ze sie dało 3500 za niego....lol.

Zreszta nie wiem o co ci chodzi? Zaatakowałes mnie swoimi postami
i hamską prywatną wiadomoscią TYLKO za to, ze napisalem ze twoja nokie 8800 mozna kupic taniej niz za 3500zł.... Nie mozesz sie z tym pogodzic? Mniejszy szpan jak ktos zobaczy za mozna go dostac juz od 1800* a nie za 3500zł?? Masz kompleks jakiś?

Niedługo bedzie stała nowa za 1000zł i nie zmienisz tego (pewnie kupisz nowszy model za 4000zł...)

Prowokator, za byle głupstwo:/

*a czy nowy czy uzywany, chodzi ze mozna kupic za tyle.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #177 dnia: Kwietnia 02, 2006, 09:57:51 am »
dla mnie to istotna roznica czy nowy czy uzywany.


nie zaatokowalem Cie. nie lubie madralinskich.

naucz sie zycia. pozniej ze mna dyskutuj.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Nasze telefony.
« Odpowiedź #178 dnia: Kwietnia 02, 2006, 13:47:14 pm »
ja nie widze powodu atakowania kogos TYLKO za to, ze powiedział ze mozna kupic jakis telefon taniej.... :|

To ty naucz sie zycia, bo zycie nie polega na kupywaniu drogich bajerow, tylko po to aby miec swiadomosc ze ma sie cos w kieszeni wartego kupe kasy.

A dyskutowac nie bede z człowiekiem, ktory wstawia zdjecia z wszelkimi ujęciami swojego BMW wszedzie gdzie sie da (aka album i 20 fotek "cacucha")...LOL.

Nie uwazam za MĄDRZENIE sie, pisanie ze jakis model telefonu mozna kupic taniej :lol: Ciekawe ze Tylko tobie to przeszkadza.

No nic, musze sie pogodzic ze mając tanszy, okazyjnie kupiony ale legalnie telefon jestem od ciebie gorszym człowiekiem, musze z tego powodu nauczyć sie zycia ponownie (i nie tylko ja, wszyscy z tanimi fonami ponizej 1000zł) :(  :(  :P  :lol: :wink:
ehehe.

Koniec polemiki.

Wiec na koniec ukłon dla ciebie, jestem naprawde KIMŚ Coolandtrendy, masz dobry telefon za 3500zł NOWY Z SALONU! :shock: , naprawde podziwiam takich ludzi!

Pokój Wam wszystkim.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Nasze telefony.
« Odpowiedź #179 dnia: Kwietnia 02, 2006, 14:24:04 pm »
Kupowanie nowego telefonu daje osobie wykonującej tę czynność satysfakcje, że ma coś niedotykanego, nieużywanego, w pełni sprawnego i bez żadnych zniszczeń (tak powinno przynajmniej być). Wszystko w takim tefelonie ustawiamy od podstaw wg. własnego "widzi mi się". Osoba kupując używany traci wszystkie te elementy na rzecz ceny, która jest znacznie niższa. Mimo to telefon ma IDENTYCZNE funkcje - nie jest gorszy (o ile kupiony z głową). Czyli co? To, że Coolandtrandy przepełniony jest żalem, bo wydał dużą kasę, a niejaki Siudym podsunął mu ten sam telefon za cenę prawie dwukrotnie niższą. Człowiek tam ma, że strasznie się wtedy czuje, miałem podobnie jak kupowałem gamecube. Kupiłem za 888zł, a tydzień potem była promocja na 750zł... I nie mów, że tak nie jest coolandtrandy. Mam nadzieję, że nie czujesz się "lepszym" człowiekem z powodu posiadania telefonu za 3500zł, który można kupić za 1800zł.

Co do fotek BMW, człowiek lubi się pochwalić tym co ma, miasto kształtuje pozerstwo. Dlatego lepiej mieszkać na wsi :mrgreen:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Nasze telefony.
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 02, 2006, 14:30:14 pm »
no tak, ale moj tez jest nowy:D za 590zł a nie za 1300 czy 1400:D
Kupiony w salonie nowy na abonament przez gościa->ja odkupilem w ten sam dzien go za 590zł-->legalnie:]

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Nasze telefony.
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 02, 2006, 14:33:30 pm »
dobra kit z tym, ale chodzi o SZPAN ŻE WIĘCEJ KOSZTOWAŁ

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Nasze telefony.
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 02, 2006, 14:35:10 pm »
hmm, co racja to racja:D
Ja juz nie powiem ze "dałem 1400zł!!" tylko "dałem 590zł"
Zlewam to.. wazne ze jest nowy, sa papierki, gwarancja z salonu.

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 02, 2006, 20:51:38 pm »
mowilismy o N8800

a nie o innych telefonach czy innych okazjach.
i naprawde gratuluje jesli kupisz taki tel za 1800
w pelni sprawny.

ja naprawde wole sobie wydac 3-3.5 i miec pewnosc ze jest nowy.

tym sie roznimy.

a przyczepil sie ktos inny. napisalem post.

siudym zadal sobie trudu zeby go przeczytac, sprawdzic na allegro i cos mi udowadniac. ale po co?

a skoro kosztuje tylko 1800 to idz i kup.

dziwni jestescie serio.

zaraz sie do mnie przyczepisz ze nie jadam w KFC za 10 zl tylko w restauracji za 500 zl.

smialo. czekam.


PS a zdjecie mojego auta bede umieszczal gdzie chce. jest ladne. zadbane i naprawde nie mam sie czego wstydzic.

ja pokazuje auto a Ty swoje siostry. co jest wiekszym zboczeniem?!

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 02, 2006, 20:53:51 pm »
Cytuj
Czyli co? To, że Coolandtrandy przepełniony jest żalem, bo wydał dużą kasę, a niejaki Siudym podsunął mu ten sam telefon za cenę prawie dwukrotnie niższą. Człowiek tam ma, że strasznie się wtedy czuje, miałem podobnie jak kupowałem gamecube. Kupiłem za 888zł, a tydzień potem była promocja na 750zł... I nie mów, że tak nie jest coolandtrandy. Mam nadzieję, że nie czujesz się "lepszym" człowiekem z powodu posiadania telefonu za 3500zł, który można kupić za 1800zł.

Miałem tak samo i muszę przyznac 100% racji. Jak kupiłem nówkę GC za 449 a tydzień po mnie kumpel za 200 na allegro to... byłem zły ale już mi przeszło 8)

coolandtrendy mam pytanko :) Jeśli to nie tajemnica mógłbyś nam forumowiczom zdradzić czy Ty do wszystkiego doszedłes sam, czy masz też bogatch rodziców :?: Bo jesli to pierwsze to RESPECT 8)

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Nasze telefony.
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 02, 2006, 20:56:26 pm »
coolandtrendy przeciez juz nie raz pisał ze pracuje i to kupe godzin chyba w reklamie.


Cytat: "coolandtrendy"

a skoro kosztuje tylko 1800 to idz i kup.


nie kupie nawet za tyle, bo mi niepotrzebny, mam swoj i mi w zupełnosci wystarczy :P

Cytat: "coolandtrendy"

zaraz sie do mnie przyczepisz ze nie jadam w KFC za 10 zl tylko w restauracji za 500 zl.
smialo. czekam.


jadam w domu, nie na miescie i sam sobie robie obiady 8)

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 02, 2006, 20:59:42 pm »
Cytuj
coolandtrendy przeciez juz nie raz pisał ze pracuje i to kupe godzin chyba w reklamie.

Wiem, ale pracować i dojść do sukcesu tylko dzięki sobie, a przy pomocy rodziców to troche inna rzecz :P

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 02, 2006, 21:05:04 pm »
do wszystkiego absolutnie SAM.

skonczylem studia.dwa kierunki. w miedzyczasie caly czas pracowalem.odrazu po skonczeniu LO.

zrobilem takze wszystkiekursy jakie tylko moglem w pierwszej pracy.zeby jak najwiecej dozbierac doswiadczacenia. robilem co sie da.
jezdzilem slicznym bialym maluszkiem. pozniej byl polonez. itd itd.

eraz pracuje rownie duzo. 16 godzin na dobe to norma.
ale nie potrafie sie oderwac od mojego hobby jakim sa gry.

a to ze dzieki pracy i uporowi mam srodki na to. tylko dobrze swiadczy.

a to ze kupilem beemke.moglem wziac Merca no ale beemna lepiej jezdzi :) hihihi

ze wydalem wiecej. serio nie mam zalu. tylko nie lubie jak ktos wejdzie sobie na allegro i po 15 minutach sie madrzy. najelpiej rozeznac rynek. zobaczyc jakie byly produkcje. dowsiedziec sie ile bylo serii. i kupoic dobry aparat. ok zgadzam sie. mozna kupic za 1899. moglem to zrobic. mam net. mam allegro. dzwonisz. umawiasz sie.wysyla. masz aparat. ale...

w tym przypadku wolalem byc ostrozniejszy. nawet moi przyjaciele majacy komisy z telefonami radzili ze by ten aparat kupic w sklepie nowy z gwarancja.bezpieczniej.

dziewczynie kupilem koma z allegro. b. tanio. wiec siudym. potrafie :))

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Nasze telefony.
« Odpowiedź #188 dnia: Kwietnia 02, 2006, 21:07:01 pm »
kurde cool.... przeciez ja tylko napisałem ze ten telefon mozna kupic juz od 1800zł, tylko tyle.. :|
Czy to naprawde Ciebie tak to obraza?

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #189 dnia: Kwietnia 02, 2006, 21:08:42 pm »
Cytat: "siudym"
kurde cool.... przeciez ja tylko napisałem ze ten telefon mozna kupic juz od 1800zł, tylko tyle.. :| Czy to naprawde Ciebie tak to obraza?


szczerze to ja proponuje zamknac dyskusje. matematycznie

srednia i juz
(1800+3500)/2 = 2650

uczciwa cena to 2650 zl

PAS?

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Nasze telefony.
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 02, 2006, 21:10:13 pm »
a niech ci będzie... :mrgreen:
Dla mnie moze kosztowac 7000zł :P

Ja mam swoj, działa super i nic mi wiecej nie potrzeba, jedynie mp3 moglobyc lepsze, no ale niestety nokia leci sobie coraz bardziej z telefonami, bo w starszym NGAGE  działał 10x lepiej :x

Ale nastepnym moim telefonem bedzie N70 i mam nadzieje ze tam juz bedzie wszystko OK:/

:mrgreen:

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #191 dnia: Kwietnia 02, 2006, 21:18:45 pm »
Cytuj
do wszystkiego absolutnie SAM.

Zaskoczyłes mnie na plus :) :roll:
 
OFF TOP
Nie lubie rozpieszczonych i mało zdolnych synków bogatych tatusiów :? Mam tekiego w klasie i nie moge go zdzierżyć :x
Matura wszystko pokaże :D

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Nasze telefony.
« Odpowiedź #192 dnia: Kwietnia 02, 2006, 21:21:08 pm »
chyba ze tata mu "kupi" maturę;)

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Nasze telefony.
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 03, 2006, 17:13:19 pm »
Cytuj
Nie lubie rozpieszczonych i mało zdolnych synków bogatych tatusiów Confused Mam tekiego w klasie i nie moge go zdzierżyć Mad
Matura wszystko pokaże Very Happy

Ja mam bogatych rodziców. Czy to jest powód by mnie nie lubić?

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 03, 2006, 19:05:25 pm »
Cytuj
Ja mam bogatych rodziców. Czy to jest powód by mnie nie lubić?

No masz, ale Ciebie nie obchodzi czy masz koszulkę adidasa, czy jak sam piszesz z Biedronki :)
Ty nie kupujesz ludzi do okoła, tak jak on :roll: Jak będziesz to Ci na gg opowiem o co mi chodzi.
Głupio mi bo myslałem że trochę znasz moje poglądy :?

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Nasze telefony.
« Odpowiedź #195 dnia: Kwietnia 03, 2006, 19:55:27 pm »
Cytat: "setezer"
Cytuj
Nie lubie rozpieszczonych i mało zdolnych synków bogatych tatusiów Confused Mam tekiego w klasie i nie moge go zdzierżyć Mad
Matura wszystko pokaże Very Happy

Ja mam bogatych rodziców. Czy to jest powód by mnie nie lubić?


nie chwal sie bo cie jeszcze porwą w celu okupu 8)  :lol:

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Nasze telefony.
« Odpowiedź #196 dnia: Kwietnia 03, 2006, 20:48:17 pm »
Huh, tak sobie czytam to wszystko i aż żal cztery litery ściska, że jestem w LO jeszcze...Za pół roku studia+robota...;]

Jaki mam telefon? Motorolkę v300 i jestem z niej zadowolony. :)
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Nasze telefony.
« Odpowiedź #197 dnia: Kwietnia 03, 2006, 20:49:34 pm »
Cytuj
OFF TOP
Nie lubie rozpieszczonych i mało zdolnych synków bogatych tatusiów Confused Mam tekiego w klasie i nie moge go zdzierżyć Mad


Popieram w całej okazałośi.
Nie to co my biedni ludzie z ubogich polskich rodzin. :twisted:



Cytuj
Ja mam bogatych rodziców. Czy to jest powód by mnie nie lubić?


TAAAAKKK na stos z nim. :twisted:  :twisted:  :twisted:

btw to ja nie mam telefonu. Sprzedałem bo mi była potrzebna kasa na wyjazd w plener. a miałem siemensa c55

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Nasze telefony.
« Odpowiedź #198 dnia: Kwietnia 03, 2006, 20:55:05 pm »
Cytat: "coolandtrendy"
do wszystkiego absolutnie SAM.

skonczylem studia.dwa kierunki. w miedzyczasie caly czas pracowalem.odrazu po skonczeniu LO.

zrobilem takze wszystkiekursy jakie tylko moglem w pierwszej pracy.zeby jak najwiecej dozbierac doswiadczacenia. robilem co sie da.
jezdzilem slicznym bialym maluszkiem. pozniej byl polonez. itd itd.

eraz pracuje rownie duzo. 16 godzin na dobe to norma.
ale nie potrafie sie oderwac od mojego hobby jakim sa gry.

a to ze dzieki pracy i uporowi mam srodki na to. tylko dobrze swiadczy.

a to ze kupilem beemke.moglem wziac Merca no ale beemna lepiej jezdzi :) hihihi

ze wydalem wiecej. serio nie mam zalu. tylko nie lubie jak ktos wejdzie sobie na allegro i po 15 minutach sie madrzy. najelpiej rozeznac rynek. zobaczyc jakie byly produkcje. dowsiedziec sie ile bylo serii. i kupoic dobry aparat. ok zgadzam sie. mozna kupic za 1899. moglem to zrobic. mam net. mam allegro. dzwonisz. umawiasz sie.wysyla. masz aparat. ale...

w tym przypadku wolalem byc ostrozniejszy. nawet moi przyjaciele majacy komisy z telefonami radzili ze by ten aparat kupic w sklepie nowy z gwarancja.bezpieczniej.

dziewczynie kupilem koma z allegro. b. tanio. wiec siudym. potrafie :))


stary, podziwiam cie, 16 godzin roboty plus czas na granie plus czas na pisanie na forum a jeszcze kobieta, wyjscie gdzies (na obiad za 500 zeta), no i zostaje sen... jak ty to robisz?

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Nasze telefony.
« Odpowiedź #199 dnia: Kwietnia 03, 2006, 22:00:47 pm »
spie zwykle od 5 do 8 rano

i pozniej od 19 do 22 wieczorem.

mozna przywyknac. na forum jestem w miedzyczasie w pracy (np teraz)
a granie? jak tylko ma modrobine czasu. glownie w weekendy.dlatego cenie sobie  psp :)))

a kobita juz przywykla zeby mi nie wchodzic w drgoe w tygodniu. mam dla niej czas weekandami. ale z drugiej strony nie ma co narzekac.nic nam nie brakuje. cos za cos...

pozyje sobie na emeryturze. grajac w PS10 :) hehe albo Xbox 1080 haha :)