Autor Wątek: Nasze telefony.  (Przeczytany 257282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oscyp

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #840 dnia: Marca 23, 2008, 21:35:42 pm »
A W880i, dobry?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #841 dnia: Marca 23, 2008, 21:39:03 pm »
Dobry, ale w erze jest od 299.

oscyp

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #842 dnia: Marca 23, 2008, 22:02:56 pm »
O ile K810i jest niezły (lipa ze ma joy'a), tak W810 to padaka już troszki, stareńki ten telefon. Nic to, poczekam na ciekawsze oferty, może i znizki okażą się spore - cała rodzina w erze, wieloletni klienci... :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #843 dnia: Marca 25, 2008, 22:34:26 pm »
Stareńki czy nie - nie ma joya, ma świetne słuchawki w zestawie, robi całkiem niezłe zdjęcia i jest ogólnie bardzo solidny.

------------

Czarna N82.


Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #844 dnia: Marca 28, 2008, 23:45:40 pm »
To co sie teraz dzieje zaczyna mnie przerazac.

Quake 2 na N82 i N95 o___o

http://www.ipmart-forum.com/attachment.php?attachmentid=377917&stc=1&d=1206575350

Ciekawe czy pojawi sie wersja na nieco słabsze komy. Anyway, ciekawe kiedy Half Life sie pojawi xD

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #845 dnia: Marca 29, 2008, 15:51:15 pm »
Nokia N96 - http://www.mobile-review.com/review/nokia-n96-en.shtml

Jestem nieco rozczarowany. Wygląda jak niezgrabna siostra N81.

svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #846 dnia: Marca 29, 2008, 15:53:29 pm »
Nokia ostatnio robi brzydkie telefony IMO.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #847 dnia: Marca 29, 2008, 16:31:17 pm »
IMO N82 jest ładna, N95 również mi się podoba, jednak czołowy model jako kalka N81 robi marne wrażenie.

svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #848 dnia: Marca 30, 2008, 11:33:09 am »
Moim zdaniem ostatnia ladna Nokia byla 7610 ;)


kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #849 dnia: Marca 31, 2008, 16:39:53 pm »
Nokia ostatnio robi wielkie klocki. Design też nie zachwyca, bo wyglądają jakby jakby były projektowane z nudów.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #850 dnia: Marca 31, 2008, 17:44:41 pm »
A ja nadal nierozłącznie od dwóch lat jadę na K800tkach (praktycznie od premiery tego modelu), mam już drugi K800i a w między czasie miałem Nokie N73ME - imho wszystko lepsze jest w K800i a Symbiana nie potrzebuje (tak tak znam jego możliwości, miałem parę telefonów z symbianem, wykorzystałem je na 100% min. operacje kompletnego reflasha telefonu etc. czy wgrywanie najlepszych gierek 3D z Ngage itd. - wiem jedno sporo możliwości, ale i tak pełno zainstalowałem, a mało korzystałem - więc po co mi Symiban? by mulił mi telefon? Nie dziękuje).
Chciałem się przesiąść teraz na K850i ale na razie dam sobie spokój, ostatnio wszedłem na pewne forko i jak zobaczyłem jakie aktualnie są możliwości edycji mojego aktualnego telefonu (wszystko wykonuję dość prostymi operacjami FARem) to szczena mi opadła, wgranie sterowników dźwięku masakrycznie poprawiają jakość i głośność dźwięków ale to tak między innymi:).
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2008, 17:49:11 pm wysłana przez crasch »

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #851 dnia: Kwietnia 04, 2008, 15:19:06 pm »
W końcu doszła moja Z8.
Więc tak: Telefon wygląda świetnie, sprawia wrażenie solidnego i mechanizm rozsuwania oraz łamania telefonu wzbudza zaufanie. Jestem bardzo zadowolony. Jedyne do czego się moge przyczepić to że telefon nie zamyka aplikacji tylko minimalizuje je i jak mamy np 25 programów włączonych (wiadomości, galeria, kontakty itd) to potrafi przymulić. A telefon nie ma task managera. Na szczęście to symbian UIQ więc znalazłem sobie już swietnego task managera którego można nastawić na automatyczne zamykanie programów więc jest OK.

svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #852 dnia: Kwietnia 04, 2008, 15:23:30 pm »
Jedyne do czego się moge przyczepić to że telefon nie zamyka aplikacji tylko minimalizuje je i jak mamy np 25 programów włączonych
Aplikacje zamykasz czerwona sluchawka?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #853 dnia: Kwietnia 04, 2008, 15:33:43 pm »
Jedyne do czego się moge przyczepić to że telefon nie zamyka aplikacji tylko minimalizuje je i jak mamy np 25 programów włączonych
Aplikacje zamykasz czerwona sluchawka?

Masz mnie za debila? Nie, nie zamykam czerwoną słuchawką.

Halski

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-03-2007
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
  • Grrracz
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #854 dnia: Kwietnia 05, 2008, 13:12:28 pm »
7610? Boje się jej:)
http://grrr.pl -  blog dla prawdziwych grrraczy!

Voyaga

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-04-2008
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #855 dnia: Kwietnia 06, 2008, 02:56:13 am »
Witam i przy okazji chciałbyś powiatac Was wszystkich jako nowy użytkownik stronki :wink:.
Przy okazji na przyszłośc nie miejcie do mnie pretensji o błedy oraz nadużywanie emotikonek :).
Chciałbym dowiedziec sie jakie sa wasze opinie na temat Nokii 6120, akurat ten telefonik najbardziej przypadł mi do gustu, ma w zasadzie wszystko czego potrzebuje, brakuje tylko WiFi i słaba bateria troche mnie martwi, ale oprócz danych technicznych prawie nic o niej nie wiem.
Czy slot na karty Micro jest jakoś zboku, czy musze dokopywac sie gdzies z tylu telefonu? Czy wyświetlacz jest czytelny? Czy dobrze grają głosniczki? I oczywiście czy nie ma jakich wad poważniejszych (np. pękające klawisze w SE)? Warto brac telefon czy coś innego z Plusa lub innej sieci (ale jednak najlepiej z Plusa), dobrze by było jakby abonament nie był za drogi, coś koło 55zł, może byc dla firm (wiem, wiem, nic lepszego sie nie znajdzie za taką cene).
PS. Aha, ma może jeszcze coś w stylu 6300, że jak przychodzi wiadomośc, to taka diodka z boku sie swieci? Lepiej brac 6120, czy moze jednak zainwestowac w 6300, nad ktorym równiez rozpatruje? :-P
Pozdrawiam i prosze o szybkie odpowiedzi :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #856 dnia: Kwietnia 07, 2008, 11:08:26 am »
Mikes ma i sobie (chyba) chwali. Kilka, może kilkanaście stron temu był ten telefon szeroko omówiony. Zdecydowanie warto brać, tylko drobna rada z mojej strony - postaraj się dorwać Made in Finland zamiast Made in Hungary, a przede wszystkim nie daj sobie wcisnąć Made by Nokia, czyli chińskiej. Niestety różnica jakości w zależności od kraju produkcji jest spora.

-----------

Quake 3 na... iPhone/iPod Touch -   :eek:

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #857 dnia: Kwietnia 07, 2008, 11:33:29 am »
Dziś prawie kupiłem iphona, ale jednak poczekam niech jeszcze troszkę stanieją
No chyba że ma ktoś z was i mnie nakręci :)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #858 dnia: Kwietnia 07, 2008, 12:29:00 pm »
ma ktoś z forum SE K850i albo bawił sie nim dłuższy czas, jak ten phone sie sprawuje warto w niego zainwestować?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #859 dnia: Kwietnia 07, 2008, 13:33:07 pm »
@Magiq - ja również czekam - na 3G. W zależności od ceny zdecyduję, którego kupię.

@Isaac - pooglądaj prezentacje na stronie Apple. Drugiego takiego telefonu jak iPhone nie znajdziesz.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #860 dnia: Kwietnia 07, 2008, 13:41:16 pm »
@Iras Właśnie widziałem że się udzielasz na forum o iphonie taki sam nick z dopiskiem PL i poprzedni avatar :)
Ja chce porządne mp3 i do tego telefon przede wszystkim, ale zarazem żeby było wejście na mini jack, a nie zjebane przejściówki. Oczywiście interfejs i możliwości jakie daje iphone też nie są bez znaczenia.
No ale każdy wie jakie bajery już da się robić na tym telefonie i nie ma co się rozpisywać:)
Tak czy inaczej kupiłem słuchawki bose in ear i mp3 sanse clip i czekam aż wyjdzie nowy iphone ewentualnie stanieją jeszcze bardziej obecne 8Gb

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #861 dnia: Kwietnia 07, 2008, 14:30:02 pm »
Problem z iPhone'em jest taki, że przy gigantycznych zaletach ma gigantyczne braki. Ja przede wszystkim liczę na software, który w najbliższym czasie powinien zownować konkurencję.

Głowy nie dam, ale Bose In Ear do iPhone chyba nie podłączysz. Gniazdo mini jack jest głęboko osadzone w obudowie i słuchawki z bardziej masywną wtyczką nie pasują.

Voyaga

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-04-2008
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #862 dnia: Kwietnia 07, 2008, 15:01:19 pm »
Mikes ma i sobie (chyba) chwali. Kilka, może kilkanaście stron temu był ten telefon szeroko omówiony. Zdecydowanie warto brać, tylko drobna rada z mojej strony - postaraj się dorwać Made in Finland zamiast Made in Hungary, a przede wszystkim nie daj sobie wcisnąć Made by Nokia, czyli chińskiej. Niestety różnica jakości w zależności od kraju produkcji jest spora.

-----------

Quake 3 na... iPhone/iPod Touch -   :eek:
Aha, dzięki wielkie, za odpowiedź, ale chciałbym jeszcze uzyskać odpowiedź na reszte pytań, bardzo bym prosił :-D . Akurat w Plusie ostał się jeden i dlatego mam taki pośpiech, akurat w tym przypadku poczekałbym sobie jeszcze, ale taka okazja nie predko sie powtórzy :-) . Czyli nie ma lepszego wyboru jak narazie za taką cene? A może jest porównywalny telefon do tego, tylko z dotykowym wyświetlaczem? Chociaż sądze, ze bedzie cieżko, ale najbardziej mi zależy właśnie na funkcjach.
A o co chodzi z tymi Made In..., znaczy rozumiem, ale dlaczego mam sie strzec Made in Hungary, i jak to wogóle rozpoznać, najlepiej na pudełku?
BTW. Za ile można wyrwać dzisiaj iPhona, najlepiej nowego?
Pozdrawiam i sorry, że tak dużo pytań :) .

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #863 dnia: Kwietnia 07, 2008, 15:13:03 pm »
Tutaj się większości dowiesz - http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Testy_sprz%EAtu/Nokia_6120_classic_-_po_prostu_klasyk/

Wyświetlacz jest świetny. Slot na karty z boku telefonu. Z poważniejszych wad - ściera się srebrna farba na d-padzie.

Z Made in... chodzi o ogólną jakość, spasowanie materiałów, itp.

Cena nowego iPhone'a z Polsce to około 1300-1400 złotych. Gdybyś miał kogoś w USA, kto kupiłby Ci na miejscu, wyjął z pudełka i wysłał jako używany, zmieściłbyś się w tysiącu.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2008, 15:19:40 pm wysłana przez Iras »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #864 dnia: Kwietnia 07, 2008, 15:16:33 pm »
Witam i przy okazji chciałbyś powiatac Was wszystkich jako nowy użytkownik stronki :wink:.
Przy okazji na przyszłośc nie miejcie do mnie pretensji o błedy oraz nadużywanie emotikonek :).
Chciałbym dowiedziec sie jakie sa wasze opinie na temat Nokii 6120, akurat ten telefonik najbardziej przypadł mi do gustu, ma w zasadzie wszystko czego potrzebuje, brakuje tylko WiFi i słaba bateria troche mnie martwi, ale oprócz danych technicznych prawie nic o niej nie wiem.
Czy slot na karty Micro jest jakoś zboku, czy musze dokopywac sie gdzies z tylu telefonu? Czy wyświetlacz jest czytelny? Czy dobrze grają głosniczki? I oczywiście czy nie ma jakich wad poważniejszych (np. pękające klawisze w SE)? Warto brac telefon czy coś innego z Plusa lub innej sieci (ale jednak najlepiej z Plusa), dobrze by było jakby abonament nie był za drogi, coś koło 55zł, może byc dla firm (wiem, wiem, nic lepszego sie nie znajdzie za taką cene).
PS. Aha, ma może jeszcze coś w stylu 6300, że jak przychodzi wiadomośc, to taka diodka z boku sie swieci? Lepiej brac 6120, czy moze jednak zainwestowac w 6300, nad ktorym równiez rozpatruje? :-P
Pozdrawiam i prosze o szybkie odpowiedzi :D
Karta jest z boku, dostep łatwy, ino bez paznokci ciezko sie otwiera. Bateria trzyma 1-2 dni ale co to za problem? Zawsze przed spaniem podłączam do ładowanie i jest git. Klawisze są trochę niewygodne, ja juz sie przyzwyczaiłem ale zdarza sie przypadkowe wcisiniecie czerwonej słuchawki. Nie wiem czy pękają, u mnie * trochę lata, miałem wymieniać ale w sumie jest to cecha charakterystyczna, póki nie odpadnie nie wymieniam xD Nie brałbym nic innego, taniej w podobnej klasie nic nie znajdziesz, szczerze polecam.
Opublikowane: Kwiecień 07, 2008, 15:15:40
A wyświetlacz jest genialny, jest mniejszy niż w nokiach serii N pomimo tej samej rozdzielczosci i jakośc jest naprawdę świetna.

Voyaga

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-04-2008
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #865 dnia: Kwietnia 07, 2008, 23:02:24 pm »
Tutaj się większości dowiesz - http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Testy_sprz%EAtu/Nokia_6120_classic_-_po_prostu_klasyk/

Wyświetlacz jest świetny. Slot na karty z boku telefonu. Z poważniejszych wad - ściera się srebrna farba na d-padzie.

Z Made in... chodzi o ogólną jakość, spasowanie materiałów, itp.

Cena nowego iPhone'a z Polsce to około 1300-1400 złotych. Gdybyś miał kogoś w USA, kto kupiłby Ci na miejscu, wyjął z pudełka i wysłał jako używany, zmieściłbyś się w tysiącu.
Witam i przy okazji chciałbyś powiatac Was wszystkich jako nowy użytkownik stronki :wink:.
Przy okazji na przyszłośc nie miejcie do mnie pretensji o błedy oraz nadużywanie emotikonek :).
Chciałbym dowiedziec sie jakie sa wasze opinie na temat Nokii 6120, akurat ten telefonik najbardziej przypadł mi do gustu, ma w zasadzie wszystko czego potrzebuje, brakuje tylko WiFi i słaba bateria troche mnie martwi, ale oprócz danych technicznych prawie nic o niej nie wiem.
Czy slot na karty Micro jest jakoś zboku, czy musze dokopywac sie gdzies z tylu telefonu? Czy wyświetlacz jest czytelny? Czy dobrze grają głosniczki? I oczywiście czy nie ma jakich wad poważniejszych (np. pękające klawisze w SE)? Warto brac telefon czy coś innego z Plusa lub innej sieci (ale jednak najlepiej z Plusa), dobrze by było jakby abonament nie był za drogi, coś koło 55zł, może byc dla firm (wiem, wiem, nic lepszego sie nie znajdzie za taką cene).
PS. Aha, ma może jeszcze coś w stylu 6300, że jak przychodzi wiadomośc, to taka diodka z boku sie swieci? Lepiej brac 6120, czy moze jednak zainwestowac w 6300, nad ktorym równiez rozpatruje? :-P
Pozdrawiam i prosze o szybkie odpowiedzi :D
Karta jest z boku, dostep łatwy, ino bez paznokci ciezko sie otwiera. Bateria trzyma 1-2 dni ale co to za problem? Zawsze przed spaniem podłączam do ładowanie i jest git. Klawisze są trochę niewygodne, ja juz sie przyzwyczaiłem ale zdarza sie przypadkowe wcisiniecie czerwonej słuchawki. Nie wiem czy pękają, u mnie * trochę lata, miałem wymieniać ale w sumie jest to cecha charakterystyczna, póki nie odpadnie nie wymieniam xD Nie brałbym nic innego, taniej w podobnej klasie nic nie znajdziesz, szczerze polecam.
Opublikowane: Kwiecień 07, 2008, 15:15:40
A wyświetlacz jest genialny, jest mniejszy niż w nokiach serii N pomimo tej samej rozdzielczosci i jakośc jest naprawdę świetna.
Dzięki wielkie ziomki, naprawde mi pomogliście, myśle, że moja osoba raczej wybierze tego fonika, martwi mnie tylko ten D-pad, bo paznokci oraz małych palców do osbługi tego cacuszka nie mam i w tym jest problem, to mnie najbardziej martwi, oraz brak WiFi, wielka szkoda, ale cóż, tak bywa coś za coś :D. Czyli mówicie, że warto brać telefon, ale teraz banalne pytanie w jakim kolorze, co prawda srebrny nie zbyt mi pasuje, a czarny troche... hmmm dziwnie wygląda, ale bardziej jednak czarny do mnie przemawia, a co Wy o tym sądzicie? Jaki masz kolor Mikes? :-D
No cóż, pozostaje mi jeszcze jakby co 6300 oraz Toshba G500, jak myślicie, któryś z nich może być lepszym wyborem, co powiecie o tych telefonach? Symbian to raczej taki dodatek, kamerka dwustronna już raczej nie, przyda się :D . Tak więc pozostają jeszcze te wyżej wymienione pytania i zabieram sie za szukanie telefonu, oczywiście dam Was spokój, ale na stronce dalej bede sie udzielał :smile: . Tak się udzielam i pytam, bo telefonik ma mi starczyć na około 1,5 roku, albo rok, i to w tej ofercie, opłaca się wogóle?
http://www.plus.pl/oferta_dla_firm/plus_abonament/telefony/telefon/?name=Nokia&model=6120&id=210
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 07, 2008, 23:04:47 pm wysłana przez Voyaga »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #866 dnia: Kwietnia 08, 2008, 00:07:39 am »
Cytuj
Symbian to raczej taki dodatek, kamerka dwustronna już raczej nie, przyda się
Kompletnie na odwrót chcialeś powiedzieć chyba. xD

Ja mam czarny, srebrny mi się nie podobał, 6300 nie kojarze, nad toshibą nawet sie nie zastanawiaj, nawet nie wiedziałem że oni fony robią. :lol:

Voyaga

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-04-2008
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #867 dnia: Kwietnia 08, 2008, 00:57:55 am »
Cytuj
Symbian to raczej taki dodatek, kamerka dwustronna już raczej nie, przyda się
Kompletnie na odwrót chcialeś powiedzieć chyba. xD

Ja mam czarny, srebrny mi się nie podobał, 6300 nie kojarze, nad toshibą nawet sie nie zastanawiaj, nawet nie wiedziałem że oni fony robią. :lol:
Aaa, ta sorry, popierdzieliło mi się :lol: . Ale szczerze mówiąc wcześniej Symbiana nie miałem, a druga kamerke już tak, w mojej obecnej motce V975 :-) .
Też chyba wezme czarny, poczekam troche do dostawy w Plusie, mają czarny na standzie, ale chce mieć na 100% pewność, że nikt przede mną go nie dotykał i destował, oraz, że jest Made in Finland :P . A jak to wygląda z przetarciem sie obudowy oraz klawiszy i czy fon po jednym zderzeniu z podłogą ma jakieś poważniejsze usterki, ablo rozsypuje sie na pół? :-P
Tutaj masz Toshibe G500 http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1273,
całkiem nieźle wygląda, ale boli mnie wyświetlacz, ale za to ma WiFi, ale raczej już tylko rozpatruje nad Nokią 6120c, oraz Nokią 6300, do której link masz tutaj http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1088.
I co na to powiesz? Teraz tylko przemyśle i jak dopowiecie mi to zgodnie z tym co powiece wybiore Nokie 6120c, albo porozpatruje dalej :-D .
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2008, 00:59:52 am wysłana przez Voyaga »

svonston

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #868 dnia: Kwietnia 08, 2008, 15:36:32 pm »
6300 robi sie powoli taka, jak K750i (czyli co druga osoba bedzie ja miala). :lol:

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #869 dnia: Kwietnia 08, 2008, 16:14:15 pm »
Chce ktoś kupić sony ericssona W880i?
Czarny, karta 1 giga. Nowy, stan idealny.
Przyszedł dzisiaj pocztą prosto od Ery. Odpalony tylko raz.
Cena 550 zeta.
Chętni są? Tylko pisać szybciochem bo mogę go jutro w serwisie kom opchnąć i nie będzie. ;P

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #870 dnia: Kwietnia 08, 2008, 16:37:24 pm »
6300 sprawia bardzo solidne wrażenie, żeby tylko miała bebechy 6120.

@monio4 - flame black czy pitch black?

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #871 dnia: Kwietnia 08, 2008, 17:08:43 pm »
Pitch black.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #872 dnia: Kwietnia 08, 2008, 19:51:17 pm »
Cytuj
Symbian to raczej taki dodatek, kamerka dwustronna już raczej nie, przyda się
Kompletnie na odwrót chcialeś powiedzieć chyba. xD

Ja mam czarny, srebrny mi się nie podobał, 6300 nie kojarze, nad toshibą nawet sie nie zastanawiaj, nawet nie wiedziałem że oni fony robią. :lol:
Aaa, ta sorry, popierdzieliło mi się :lol: . Ale szczerze mówiąc wcześniej Symbiana nie miałem, a druga kamerke już tak, w mojej obecnej motce V975 :-) .
Też chyba wezme czarny, poczekam troche do dostawy w Plusie, mają czarny na standzie, ale chce mieć na 100% pewność, że nikt przede mną go nie dotykał i destował, oraz, że jest Made in Finland :P . A jak to wygląda z przetarciem sie obudowy oraz klawiszy i czy fon po jednym zderzeniu z podłogą ma jakieś poważniejsze usterki, ablo rozsypuje sie na pół? :-P
Tutaj masz Toshibe G500 http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1273,
całkiem nieźle wygląda, ale boli mnie wyświetlacz, ale za to ma WiFi, ale raczej już tylko rozpatruje nad Nokią 6120c, oraz Nokią 6300, do której link masz tutaj http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1088.
I co na to powiesz? Teraz tylko przemyśle i jak dopowiecie mi to zgodnie z tym co powiece wybiore Nokie 6120c, albo porozpatruje dalej :-D .
Pozdrawiam
Pierwsze wrazenie sprawiło nieco tandentne(plastik tylnej obudowy) i jak pierwszy raz mi spadla to sobie pomyslałem "o kur**" ale jeszcze jest cała, pomimo kilku dosc powaznych upadkach.

Voyaga

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-04-2008
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #873 dnia: Kwietnia 09, 2008, 18:15:35 pm »
6300 robi sie powoli taka, jak K750i (czyli co druga osoba bedzie ja miala). :lol:
Hehe, witam Svonstona z skizo.org (chyba, że to jakiś inny svonston) :-D.
No w zasadzie masz racje, chyba z 3 osoby znam osobiście z tym fonem, no cóż, więc raczej odpada, i boli brak Symbiana, ale ma za to diode z boku, szczegół, odpada :-).
Poza tym bebechy są podobne, ale jednak brakuje owego Symbiana i drugiej kamerki, oraz nie ma HSDPA, zmniejszona pamięc, widać 6300 technicznie jest gorszy.
Tylko jeszcze jedno zasadnicze pytanie, czym różni się 6120 classic od zywczajnej 6120, wiem, że kamerka nr. 2 jest zmieniona z CIF na QVGA (kurde, co to za porąbane formaty?), tak naprawde nie wiem który z nich jest lepszy, nie jestem pewien, ale w normalu wystepuje FOTA oraz syncML (ale to chyba w obydwu jest to sam), innych zmian nie doświadczyłem.
http://www.telepolis.pl/porownanie.php?akcja=porownaj
Została jeszcze Toshiba, nic mądrzejszego w tym przedziale nie wymyśle, ale już pierdziele, nie zawracam Wam głowy. D-pada udało mi sie sprawdzić, podobny chyba jest w Nokii 6070 mojej babci, aż taki nie wygodny nie jest (w gumowym pokrowcu za to masakra), klawisze są ok, mi akurat pasują poza tym jestem już umówiony na zobaczenie Nokii 6120, jak sie spodoba to biore, ale teraz to musi mi sie spodobać, nie ma siły :) .
Jutro wszystko się okarze, pozdrawiam :P .
Opublikowane: Kwiecień 08, 2008, 21:52:13
Sorry za posta pod postem :-) .
To mam problem, bo w Plusie mają tylko raczej Made in Hungary (tak podobno mówią), wiem, najlepiej jest pozyska Made in Finland, ale co mam zrobic, Made in Nokia to wiem, chińczyk, a ten to jaki jest? Składany w Tajwanie? Czy to w czymś przeszkadza, częsciej się uszkadza czy co? A Made in Finland jest jakiś mocniejszy? Gdzie moge sprawdzic, gdzie telefon był składany, pisze gdzieś na opakowaniu? Sorry, ze tyle pytań, ale jade obejrze 6120c już jutro, wiec prosze o szybką odpowiedź :) .
Pozdrawiam

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #874 dnia: Kwietnia 09, 2008, 21:53:22 pm »
Nie ma fińskiej, bierz węgierską. Przynajmniej nie chińska.

Voyaga

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-04-2008
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #875 dnia: Kwietnia 09, 2008, 23:13:27 pm »
Nie ma fińskiej, bierz węgierską. Przynajmniej nie chińska.
Mikes ma i sobie (chyba) chwali. Kilka, może kilkanaście stron temu był ten telefon szeroko omówiony. Zdecydowanie warto brać, tylko drobna rada z mojej strony - postaraj się dorwać Made in Finland zamiast Made in Hungary, a przede wszystkim nie daj sobie wcisnąć Made by Nokia, czyli chińskiej. Niestety różnica jakości w zależności od kraju produkcji jest spora...
Wcześniej pisałeś coś innego :) . W takim razie jeżeli bedzie Węgierska to brac Węgierską, ok, ale w czym ona w zasadzie jest gorsza od tej Fińskiej, która jest i jej nie ma (to jest czy nie? :P)? Podobno jest składana w Tajwanie, to prawda? I wkońcu gdzie  czy wogóle moge na pudełku znaleźc gdzie fon został wyprodukowany? Nie martwcie się, jutro dam Wam spokój.
Prosze, niech mi ktoś szybciutko to jasno wyjaśni :D .
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2008, 23:15:46 pm wysłana przez Voyaga »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #876 dnia: Kwietnia 10, 2008, 00:30:26 am »
Chodzi o ogólną jakość wykonania - spasowanie obudowy, ewentualne luzy, skrzypienie. Najlepiej wypada fińska, najgorzej chińska. Na pudełku musi być informacja gdzie dany telefon wyprodukowano.

Voyaga

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-04-2008
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #877 dnia: Kwietnia 10, 2008, 01:07:52 am »
Ok, dzieki za odpowiedź, ale w którym tak dokładniej miejscu jest to może napisane, wiesz? :D
Ok, ale jak nie bedzie Fińskiej, to raczej sobie ją darowac i brac Węgierską, czy może lepiej poszukac jeszcze Fińskiej? Ahh, może sie też tak zdarzyc, ze natrafie na dobry model Węgierski :D . Ciekawe gdzie oni składają to Made In Hungary :-) .

oscyp

  • Gość
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #878 dnia: Kwietnia 17, 2008, 22:38:50 pm »
No hmmm, a robi Ci różnice czy fabryka na Węgrzech jest w Budapeszcie czy w miasteczku oddalonym od Budapesztu o 300 km?

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Nasze telefony.
« Odpowiedź #879 dnia: Kwietnia 21, 2008, 13:47:26 pm »
Ja mam takie pytanie czy warto kupić nowego Samsunga U700 za 600 zł.??
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!