Autor Wątek: Resident Evil: REVELATIONS  (Przeczytany 41277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 08, 2011, 12:26:26 pm »
Zwiastun :

Resident Evil: Revelations - demo walkthrough

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 11, 2011, 02:00:15 am »

Coś pięknego. Klimat jak w starym dobrym residencie. :)

Fajnie się jej dupcia błyszczy. :D Filmik w słabej jakości ale widać że oprawa graficzna jest świetna.
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2011, 02:06:12 am wysłana przez monio4 »

philipo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-01-2009
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 08, 2011, 10:17:54 am »
Nie mam watpliwości, Resident Evil: Revelations zarządzi .

Nemesis US

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-08-2011
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 15, 2011, 10:47:17 am »
Jeśli tym razem wszystko zostanie utrzymane w horrorowym stylu to z pewnością jest spora szansa na jedną z najciekawszych odsłon.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 16, 2011, 12:43:48 pm »
Nowy trailer:

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

iko

  • Gość
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 16, 2011, 21:01:34 pm »
Gra wygląda kapitalnie, klimat zapowiada się równie mocno, tylko ten widok z pierwszej osoby jakoś mi się nie widzi. Kamerka z nad ramienia byłaby o niebo lepsza.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 21, 2011, 16:19:06 pm »
Exploration Gameplay

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #47 dnia: Września 09, 2011, 09:21:53 am »
Nowe info i trailer :
Cytuj
- first game in the series to feature Japanese voice acting in Asian territorie
 - switch from English to Japanese and vice versa at anytime
 - Chris will be voiced by Hiroki Tohchi
 - Jill will be voiced by Atsuko Yuy
 - limited TGS-only mini soundtrack
 - TGS Resident Evil Miis, such as Jill and Parker
 - bring your 3DS to TGS to get your CD and Miis

 "Rachel, a mysterious woman who appears injured, clutching her arm... She wears the same kind of wetsuit as Jill, but are they on the same team? What fate awaits this woman on the ghost ship?"

 t-Abyss Virus: "A marine virus derived from the t-Virus, even though Veltro is the only entity that possesses quantities of it, they have the ability to infect one-fifth of the world's oceans with what they possess. Are the enemies Jill and her team have been encountering a result of the t-Abyss Virus?"

 "In order for players to understand the scope of this mainline title, the game adopts a chapter-based progression system.

 - each chapter ends with cut-scenes
 - chapters start with a cut-scene summary of what has happened thus far
http://www.gonintendo.com/?mode=viewstory&id=160889

iko

  • Gość
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #48 dnia: Września 09, 2011, 14:56:06 pm »
Mimo wszystko ta gra będzie kozakiem. Ahh to Nintendo! :mad:

philipo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-01-2009
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #49 dnia: Września 09, 2011, 15:49:21 pm »
Nintendo zawsze miało szczęście do Residenta ;)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #50 dnia: Września 09, 2011, 17:33:22 pm »
Mam nadzieję, że ta lacha z dużymi balonami i oczami zasłoniętymi fryzurą będzie odgrywać jakiś mały epizod. Strasznie zjebana postać jak na mój gust. Nie wiem kto odpowiadał za jej wygląd :-? Po tym trailerze nowy Resident bardzo stracił w moich oczach. Pytam się : jaki jest sens dodawać do gry postać zupełnie niepasującą klimatem do serii?

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #51 dnia: Października 05, 2011, 09:27:56 am »

szmajdzik

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 2 799
  • Reputacja: 50
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 13, 2012, 17:41:40 pm »
EDGE dało 6  :(
Wiem, że są bardziej surowi niż inne serwisy, ale jednak chciałoby się chociaż tą siódemkę.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 13, 2012, 21:20:45 pm »
Po co? Ja osobiście w niektórych przypadkach lepiej się bawiłem gdy grałem w słabo/średnio ocenioną grę niż w hit, który miał 9-10.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 14, 2012, 14:23:32 pm »
Średnia z 4 ocen: 84%
http://www.metacritic.com/game/3ds/resident-evil-revelations

Więc na razie jest nieźle. Zobaczymy jak później będą oceniać.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 25, 2012, 13:03:03 pm »
Czas rozruszać ten temat. Tydzień temu było wspaniałe demko, a premiera tuż-tuż.

Spostrzeżenia po demie:

 - świetna grafika.
 - muzyka klimatyczna
 - trochę drętwe dźwięki, zwłaszcza strzały. VA za to bardzo dobrej jakości.
 - dobre sterowanie. Nie czułem się ograniczony brakiem drugiej gałki. Jakbym miał przyrównać do innej gry, to wskazałbym Metroid Prime z Gacka.
 - Z tym skanerem to dziwnie trochę. Na normalu było zbyt dużo ammo przez skanowanie, ale na poziomie hell bez skanera ani rusz.
 - Wrogowie z jednej strony wolni, głupi, ale jak trzeba, to lekko przyśpieszą. Ataki bolą, w demku były 3 różne typy bezpłciowców: zwykły (jak z trailerów), wersja z dużymi szponami (dość niebezpieczni) i wybuchowy grubas.
 - Bardzo ładny efekt 3D.

Trochę się obawiałem grania na jednej gałce, ale bardzo dobrze rozwiązali sterowanie. Można spokojnie kupić bez przystawki. Sterowanie na dwóch gałkach przypomina te ze zwyklych tps'ów. Lewa to chodzenie i strafe, prawa to rozglądanie się. Można poruszać się i strzelać (choć to akurat jest lekkim wyczynem bez przystawki. Nie można zmienić położenia celownika przy jednoczesnym poruszaniu się).

Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 29, 2012, 17:02:53 pm »
http://www.ppe.pl/news-13423-RE_Revelaitons_ze_co.html
Cytuj
Poniższym zdjęciem internet poczęstował jeden z graczy ze Stanów Zjednoczonych (wkazuje na to znaczek ESRB na pudełku). Na pierwszy rzut oka wszystko jest ok, ale po chwili jasnym staje się, że komuś przestawiły się literki w podtytule. Nie wiadomo, jak wiele boxów z grami dotknął ten "okładkowy chochlik" i czy Capcom zaoferuje ich wymianę na poprawnie wydrukowane egzemplarze.


Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 29, 2012, 17:10:15 pm »
Jeśli ten błąd dotyczy bardzo wąskiej partii towaru, to tylko idiota zgodziłby się na wymianę od Capcomu.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 29, 2012, 17:41:04 pm »
Zapewne niedługo kwota za te wersje będzie spora.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 29, 2012, 20:11:25 pm »
Eeee, to tylko bok, gorzej by było, jakby na przodzie tak było. :lol:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #60 dnia: Stycznia 31, 2012, 20:15:14 pm »
Średnia z 35 ocen: 82%
http://www.metacritic.com/game/3ds/resident-evil-revelations

Nie jest to może oszałamiający wynik, ale dla posiadaczy 3Dsów praktycznie must have.

nakimushi

  • Gość
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #61 dnia: Stycznia 31, 2012, 20:49:32 pm »
czyzby jakis polak pracowal w drukarni ?  :lol:

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 01, 2012, 15:30:48 pm »
Gierka wygląda na całkiem fajną, tylko co z tego, skoro znając politykę Nintendo rok po premierze gra będzie kosztować cały czas tyle co gry na PS3/Xboxa 360 na premierę. Nie mieści mi się w głowie sprzedawać gier na handheldy w takich cenach. Z PSV znając życie będzie dużo lepiej (oczywiście po jakimś czasie od premiery gry). Wystarczy zobaczyć po ile można kupić gry na PSP, a po ile na DSa.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 02, 2012, 16:04:11 pm »
Przeszedłem własnie demko, brakuje drugiego analoga bardzo mocno ale tak to rozpierdalacz.
No i ta grafa, patrze na screeny z uncharted na psv i poza oczywiście rozdzielczością przepaści w odbiorze nie stwierdzono. Normalki na postaciach, gęste modele, spoko światło i cienie. Ten sprzęt trochę mocy ma, to nie ds vs psp.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 02, 2012, 16:06:33 pm »
Nie jest to może oszałamiający wynik, ale dla posiadaczy 3Dsów praktycznie must have.
Taa, ja rozumiem że teraz typowy średniak dostaje 9- ale nie przesadzajmy. ;D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 02, 2012, 19:04:36 pm »
Nie jest to może oszałamiający wynik, ale dla posiadaczy 3Dsów praktycznie must have.
Taa, ja rozumiem że teraz typowy średniak dostaje 9- ale nie przesadzajmy. ;D
Wynik faktycznie jest wysoki (w końcu 8/10 = gra bardzo dobra). Chodziło mi bardziej o to, że nowy, pełnoprawny Resident powinien być zawsze grą mega zajebistą (na 9 i więcej), więc pod tym względem wynik nie oszałamia.

Obok Super Mario Land i Mario Kart jest to z pewnością najlepsza gra na 3DSa.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 28, 2012, 14:18:01 pm »
No, mam za sobą pierwszy rozdział i muszę powiedzieć - jestem pod wrażeniem. Jest klimatycznie, przypomina bardzo stare Residenty. Zbieranie kluczy, wyskakujące potwory, muzyczka pierwsza klasa.

Graficznie gierka wygląda wyśmienicie i jest to bez dwóch zdań najładniejsza gra obecnie dostępna na konsolę. Wszędzie normal i bumpmapy, świetna gra światła i cieni, kapitalny efekt 3D. Dla osób nie przepadających za tym efektem - w trybie 2D gra zyskuje AA i nieco lepsze filtrowanie. Gra (na chwilę obecną) trzyma solidne 30 klatek, jedyne dropy jakie się zdarzają, to przy przechodzeniu z lokacji do lokacji - doczytuje wtedy w locie. W niczym to jednak nie przeszkadza.

W stosunku do dema poprawiono dźwięki broni, są teraz bardziej "mięsiste". Już nie strzelają jak kapiszony. VA i muzyka dalej w takiej jakości jak w demie. Ilość ścieżek dźwiękowych zadowoli każdego - standardowa piątka europejska + japoński (pierwszy Resek z japońskim dubbingiem).

Zmieniam zdanie co do skanera. Na początku jak skanowałem wszystko, to miałem nadmiar amunicji, jednak nie można przy sobie nieść dużej ilości (10 w pistolecie i 30 w zapasie), więc co chwila się kończy (wrogowie potrafią dość dużo przyjąć na klatę).

Zakupiłem bundle z Circle Padem i powiem, że sterowanie jest bardzo wygodne. Lewa gała to poruszanie się, prawa rozglądanie. Przystawka wygodnie leży w dłoni i pozwala grać bez drętwiejących paluchów. Wygląda koszmarnie, ale swoje robi (na marginesie - demo MGS'a od razu zyskuje dzięki temu. Podstawowe sterowanie jest po prostu niemożliwe do ogarnięcia bez trzeciej ręki). Trochę ciężej chodzi gałka z przystawki, ale to pewnie dlatego, że jest niewyrobiona. Kwestia czasu  :troll:

Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 02, 2012, 09:51:17 am »
Resident Evil: Revelations producer very interested in making more 3DS RE games
Cytuj
The following comments come from Resident Evil: Revelations producer Masachika Kawata...

"The incredibly positive fan reaction to Revelations has definitely given me motivation to make another 3DS RE title. I have some ideas in mind. However, I have a lot of other projects that need to be taken care of first. I must admit, hearing players say how much they enjoyed Revelations does kind of make me want to forget the other projects and get stuck right into making another RE game for fans to enjoy (laughs)."

 Kawata was asked if the commercial reception thus far has encouraged him to continue focusing on a more old-school style of Resident Evil.

"Of course! Game development is always a very taxing process, no matter what the project, and the only thing that gets us through is the belief that, at the end of the journey, there are people waiting to enjoy the game. So if a game sells particularly well, then we have good reason to make more titles like it."
http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=172972

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 02, 2012, 11:44:47 am »
Kolejne etapy za mną i jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Fakt, przeplatanie fabuły i zmiana postaci (oraz stylu gry) jest trochę upierdliwe, ale nie przeszkadza. Etapy na statku cą jak najbardziej staroszkolne, pozostałe to już bardziej RE 4-5.

O ile pierwszy etap wygląda bardzo ładnie, to później w grze jest masa miejscówek, które zrywają beret. Rozbity samolot, opuszczone lotnisko, modele wrogów i bossów - wszystko na najwyższym poziomie. Zwolnienia są niezauważalne (poza wcześniej poruszonymi loadingami). Capcom pokazał klasę!

Klimat i fabuła typowo residentowa. Scenariusz klasy B, parę zwrotów akcji (oh noes!). Do przełknięcia ;)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

gidek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-09-2008
  • Wiadomości: 260
  • Reputacja: 7
  • Zielony gracz z niebieskim sercem :D
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #69 dnia: Stycznia 12, 2013, 23:44:41 pm »
Można przenieść do multiplatformowe ; ) http://exophase.com/game/re-revelations-unveiled-edition-xbox/achievements/ Na razie potwierdzenie wersji x360, ale pewnie trofea też niedługo zostaną ukazane, miło, że wyjdzie ta wersja na stacjonarki. Z RE6 jeszcze nie miałem okazji obcować ale jakoś też mnie nie ciągnie do niego, prędzej odświeżę Nemesisa na psp . Mam nadzieję, że rozgrywka zostanie dalej w formie jednoosobowej i nie wprowadzą na siłę co-opa : P

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: Resident Evil: REVELATIONS
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 13, 2013, 10:39:55 am »
Można przenieść do multiplatformowe ; ) http://exophase.com/game/re-revelations-unveiled-edition-xbox/achievements/ Na razie potwierdzenie wersji x360, ale pewnie trofea też niedługo zostaną ukazane, miło, że wyjdzie ta wersja na stacjonarki. Z RE6 jeszcze nie miałem okazji obcować ale jakoś też mnie nie ciągnie do niego, prędzej odświeżę Nemesisa na psp . Mam nadzieję, że rozgrywka zostanie dalej w formie jednoosobowej i nie wprowadzą na siłę co-opa : P

Mam nadzieję, że gra się wam spodoba. Rozgrywkę nie wyobrażam sobie, żeby specjalnie przystosowali na co-opa, ale tryb multi jest kozacki.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...