Autor Wątek: Zakupowe szaleństwo  (Przeczytany 2044643 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2720 dnia: Grudnia 23, 2010, 16:29:40 pm »
ALE BEKA, ŻE PRACUJE NA KOPARCE I ZARABIA NA RODZINĘ, O JA NIE MOGĘ, ALE JESTEŚCIE FAJNI, ŻE STUDIUJECIE ZA HAJS RODZICÓW. PROPSY ZIOMECZKI.
to tera zrob mu loda, bo bedzie mial nissana!_!_!_!
-_suchy.gif_-
to nie mialobyc smieszne.
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2721 dnia: Grudnia 23, 2010, 16:54:01 pm »
Dzięki panowie za życzliwość

1man1jar

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2722 dnia: Grudnia 23, 2010, 17:02:32 pm »
Akurat Tomasz zasługuje za zjebkę za prawie wszystko, natomiast na bank nie za to gdzie pracuje. Za to propsy w ch**. W sumie tylko za to, ale to wciąż duża sprawa.

el becetol

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2723 dnia: Grudnia 23, 2010, 17:13:35 pm »
Za to propsy w ch**.

Co za czasy że za posiadanie zwykłej pracy dostaje się propsy. Pracuje i już. Każdy gdzieś pracuje. Jakby tłuk wolontariat w hospicjum to rozumiem propsy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2724 dnia: Grudnia 23, 2010, 17:15:17 pm »
Może wreszcie kupi tego Veyrona  :lol:

Znając jego "doskonały" i "skromny" gust to chyba tego...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2725 dnia: Grudnia 23, 2010, 17:20:07 pm »
Wygląda to jak grafika zwykła.

Mrocz

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2726 dnia: Grudnia 23, 2010, 17:34:13 pm »
Wygląda to jak grafika zwykła.

Co nie zmienia faktu, że to auto istnieje naprawdę... :P

1man1jar

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2727 dnia: Grudnia 23, 2010, 17:40:58 pm »
Co za czasy że za posiadanie zwykłej pracy dostaje się propsy. Pracuje i już. Każdy gdzieś pracuje. Jakby tłuk wolontariat w hospicjum to rozumiem propsy.
No na pewno nie jest to powód do robienia sobie ch** wie jakich żartów i to właśnie chciałem podkreślić. Sorry, jak ktoś się szczyci, że jest studentem i je**e gościa, który robi na koparce to śmierdzi to żenadą.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2728 dnia: Grudnia 23, 2010, 17:54:30 pm »
Zadam takie niedyskretne pytanie- ile zarabia operator koparki? Bo nie wiem, czy mi się opłaca iść na Akademię Rolniczą.  :angel:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2010, 17:59:13 pm wysłana przez LesiuGR »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2729 dnia: Grudnia 23, 2010, 17:55:16 pm »
Co za czasy że za posiadanie zwykłej pracy dostaje się propsy. Pracuje i już. Każdy gdzieś pracuje. Jakby tłuk wolontariat w hospicjum to rozumiem propsy.
No na pewno nie jest to powód do robienia sobie ch** wie jakich żartów i to właśnie chciałem podkreślić. Sorry, jak ktoś się szczyci, że jest studentem i je**e gościa, który robi na koparce to śmierdzi to żenadą.
A ktoś tu coś takiego robi?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2730 dnia: Grudnia 23, 2010, 18:02:53 pm »
Jak Tomek w wieku 20-21? lat pracuje jako operator koparki to my, studenciki, takiego hajsu prędko nie zobaczymy. Chyba, że ktoś jeszcze tu robi w budownictwie. Przyłączam się do prośby odjebania się od jego pracy.

1man1jar

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2731 dnia: Grudnia 23, 2010, 18:03:06 pm »
Nie w tym temacie, ale bywa że beka kręci się spoko.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2732 dnia: Grudnia 23, 2010, 18:04:15 pm »
To ja też się dołączę do gratulacji, choć sam wolę Mazdę RX-8 :)

gratzy dla tomasza a ty marcin sie poprostu nie znasz:)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2733 dnia: Grudnia 23, 2010, 18:04:28 pm »
Nie zauważyłem nigdzie beki z pracy tomasza :(

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2734 dnia: Grudnia 23, 2010, 18:07:07 pm »
PS bo chyba nie musze pisać jak jest odpowiedzialna praca ,gdy sie np kopie koło kabli zasilających szpital ,a dokładnie odział operacyjny
Wiadomo, że mieć w składzie operatora, który zna się na swojej robocie i ma tzw. intuicję, to prawdziwe szczęście na budowie (zresztą, jak w przypadku każdego innego fachowca). Mógłbym się czepić, że za zerwanie uzbrojenia podziemnego odpowiedzialność moralną/formalną Ty, jako operator akurat ponosisz najmniejszą.

Zadam takie niedyskretne pytanie- ile zarabia operator koparki? Bo nie wiem, czy mi się opłaca iść na Akademię Rolniczą.  :angel:
Na pewno więcej, niż absolwent świeżak i pewnie nie mniej, niż kadra kierująca daną budową. Operator ma zajmującą pracę, ale sowicie nagradzaną. Chodzi bardziej o perspektywy.

el becetol

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2735 dnia: Grudnia 23, 2010, 18:08:57 pm »
Cytat: Kert
Zadam takie niedyskretne pytanie- ile zarabia operator koparki? Bo nie wiem, czy mi się opłaca iść na Akademię Rolniczą.  :angel:
Na pewno więcej, niż absolwent świeżak i pewnie nie mniej, niż kadra kierująca daną budową.

Chyba cie pierdoli.


Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2736 dnia: Grudnia 23, 2010, 18:11:50 pm »
To już zależy, kto gdzie pracuje i na jak dużej inwestycji (nie piszę o smokach typu wielkie hale, stadiony, gdzie firm podwykonawczych jest od liku). Znam osoby, które są Kierownikami Robót/Budowy, a mają mniej niż Operator ze stażem, nie wspominając o kierownictwie na najniższym szczeblu tj. zaraz po studiach.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2010, 18:14:21 pm wysłana przez Kert »

el becetol

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2737 dnia: Grudnia 23, 2010, 18:15:24 pm »
Sry, ale nie rozumiem pojęcia "kierownictwo niższego szczebla" na budowie.

W mojej poprzedniej pracy pensja project menadżera etapu budowy wynosiła 5-6 razy tyle co operatora koparki. A ten też nie zarabiał mało. (mniej ode mnie jednak, czekam na propsy Tarniak  8) )

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2738 dnia: Grudnia 23, 2010, 18:21:59 pm »
Z tym kierownictwem niższego szczebla chodziło mi o stanowisko Inżyniera Budowy lub majstra, czyli gość świeżo po studiach bez uprawnień, który pracownikami fizycznymi może kierować. Ja tu pisałem o ludziach bezpośrednio zaangażowanych w mniejsze budowy z ramienia Podwykonawcy, ew. Generalnego Wykonawcy (dodajmy, że zatrudnionych w polskiej firmie), a nie Kierownikach Projektu w firmach z zagranicznym kapitałem i przy wielkich zadaniach.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2010, 18:31:30 pm wysłana przez Kert »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2739 dnia: Grudnia 23, 2010, 18:28:54 pm »
Nie w tym temacie, ale bywa że beka kręci się spoko.
Raczej nie z samej jego pracy, ale z podejścia do niej.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2740 dnia: Grudnia 23, 2010, 18:53:43 pm »
Jak Tomek w wieku 20-21? lat pracuje jako operator koparki to my, studenciki, takiego hajsu prędko nie zobaczymy. Chyba, że ktoś jeszcze tu robi w budownictwie. Przyłączam się do prośby odjebania się od jego pracy.
W lutym 22

Wiadomość scalona: [time]Grudzień 23, 2010, 19:56:38 pm[/time]
Zadam takie niedyskretne pytanie- ile zarabia operator koparki? Bo nie wiem, czy mi się opłaca iść na Akademię Rolniczą.  :angel:
Moze odpowiem na swoim przykładzie, tak jak teraz w zimie mam stawke 14zł za godzinę, w okresie letnim mam do 16-17zł za godzinę.

Wiadomość scalona: [time]Grudzień 23, 2010, 19:58:04 pm[/time]
A co do studentów, u nas jest jeden majsterek który skończył studia i nie ma pojęcia o robocie i taki człowiek ma ciężkie życie na budowie uwierzcie mi.

Wiadomość scalona: Grudnia 23, 2010, 19:06:48 pm
Nie w tym temacie, ale bywa że beka kręci się spoko.
Raczej nie z samej jego pracy, ale z podejścia do niej.
Możesz to bardziej rozwinąć? bo az mnie to intryguje
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2010, 19:06:48 pm wysłana przez Tomasz »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2741 dnia: Grudnia 23, 2010, 19:21:33 pm »
A co do studentów, u nas jest jeden majsterek który skończył studia i nie ma pojęcia o robocie i taki człowiek ma ciężkie życie na budowie uwierzcie mi.
Zakładam, że dopiero skończył edukację. Kiedyś trzeba zacząć. Studia (czyli teoria) do praktyki nijak się mają. Jeśli nie ma zacięcia do pracy w wykonawstwie, będzie mu ciężko. Dodatkowo, podejście pracowników budowlanych na pewno mu tego nie ułatwia, bo każdy odbija piłeczkę i nie ma posłuchu. Z drugiej strony, może wyrobi mu to charakter i im szybciej zacznie przeklinać, nabierać pewności siebie i rżnąć cwaniaka, tym lepiej dla niego.
P.S. Poza tym, dla Ciebie jako operatora taki gość nieznający się na robocie to skarb. Jeśli słabo organizuje robotę i nieefektywnie wykorzystuje kadrę, więcej kasy dla Ciebie :troll:

Żeby nie było całkowitego offtopa, to kupiłem ostatnio InFamous. Wciąga cholerstwo.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2742 dnia: Grudnia 23, 2010, 19:28:18 pm »
A co do studentów, u nas jest jeden majsterek który skończył studia i nie ma pojęcia o robocie i taki człowiek ma ciężkie życie na budowie uwierzcie mi.
Zakładam, że dopiero skończył edukację. Kiedyś trzeba zacząć. Studia (czyli teoria) do praktyki nijak się mają. Jeśli nie ma zacięcia do pracy w wykonawstwie, będzie mu ciężko. Dodatkowo, podejście pracowników budowlanych na pewno mu tego nie ułatwia, bo każdy odbija piłeczkę i nie ma posłuchu. Z drugiej strony, może wyrobi mu to charakter i im szybciej zacznie przeklinać, nabierać pewności siebie i rżnąć cwaniaka, tym lepiej dla niego.
P.S. Poza tym, dla Ciebie jako operatora taki gość nieznający się na robocie to skarb. Jeśli słabo organizuje robotę i nieefektywnie wykorzystuje kadrę, więcej kasy dla Ciebie :troll:

Żeby nie było całkowitego offtopa, to kupiłem ostatnio InFamous. Wciąga cholerstwo.
No i właśnie tu sie mylisz, bo jest od początku cwaniekiem który w dodatku nic nie umie i nikt go raczej nie słucha, mało tego jebią go na każdym kroku, bo zamiast być życzliwy dla ludzi i powiedzieć ok chłopy jestem świrzy rodzynek nauczcie mnie np na poczatek robić pomiary na niwelatorze, a ten nic kompletnie, tylko siedzi w tej swojej budzie i dupe plaszczy, az mi go szkoda bo zamiast uczyć sie puki młody to potem co, pójdzie na inną budowe i wyjebią go od razu, bo nic nie potrafi, śmieją sie z niego ze jest fotograłem ,a nie majstrem, chodzi tylko od czasu do czasu po budowie i robi zdjęcia. To ze ja mam odbrze z takim człowiekiem to nie musisz mi mówic ja to wiem ;)

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2743 dnia: Grudnia 23, 2010, 19:54:45 pm »
Jo super, wszyscy idźmy do roboty, niech nikt się nie edukuje, a książki spalmy, bo na ch** nam one, skoro czytanie ich nic nam nie daje, lepiej w tym czasie ponosić pustaki czy na taśmie złożyć telewizor. Powiadam wam - istnieją studenci, którzy chłoną wiedzę i za czas jakiś będą "inteligentami", a kultura narodu zbudowana jest na inteligentach, a nie klasie średniej. Rzecz jasna bez klasy robotniczej nie ma prawa zaistnieć ta zajmująca się kulturą, ale nie mówcie, że to ona jest najważniejsza. Jest niezbędna, ale nie najważniejsza. I żeby nie było, że się uważam za przyszłego inteligenta, bo się nie uważam, ja wyjeżdżam do jaskini po studiach przepełniony radością, że nie zwrócę długu zaciągniętego u społeczeństwa. BO CELEM ŻYCIA NIE JEST ROBIENIE KASY kur** MAĆ.

więcej nie chleję tego piwska bo zaczynam być kontrowersyjny.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2011, 20:18:20 pm wysłana przez setezer »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2744 dnia: Grudnia 23, 2010, 19:57:50 pm »
A co do studentów, u nas jest jeden majsterek który skończył studia i nie ma pojęcia o robocie i taki człowiek ma ciężkie życie na budowie uwierzcie mi.
Zakładam, że dopiero skończył edukację. Kiedyś trzeba zacząć. Studia (czyli teoria) do praktyki nijak się mają. Jeśli nie ma zacięcia do pracy w wykonawstwie, będzie mu ciężko. Dodatkowo, podejście pracowników budowlanych na pewno mu tego nie ułatwia, bo każdy odbija piłeczkę i nie ma posłuchu. Z drugiej strony, może wyrobi mu to charakter i im szybciej zacznie przeklinać, nabierać pewności siebie i rżnąć cwaniaka, tym lepiej dla niego.
P.S. Poza tym, dla Ciebie jako operatora taki gość nieznający się na robocie to skarb. Jeśli słabo organizuje robotę i nieefektywnie wykorzystuje kadrę, więcej kasy dla Ciebie :troll:

Żeby nie było całkowitego offtopa, to kupiłem ostatnio InFamous. Wciąga cholerstwo.
No i właśnie tu sie mylisz, bo jest od początku cwaniekiem który w dodatku nic nie umie i nikt go raczej nie słucha, mało tego jebią go na każdym kroku, bo zamiast być życzliwy dla ludzi i powiedzieć ok chłopy jestem świrzy rodzynek nauczcie mnie np na poczatek robić pomiary na niwelatorze, a ten nic kompletnie, tylko siedzi w tej swojej budzie i dupe plaszczy, az mi go szkoda bo zamiast uczyć sie puki młody to potem co, pójdzie na inną budowe i wyjebią go od razu, bo nic nie potrafi, śmieją sie z niego ze jest fotograłem ,a nie majstrem, chodzi tylko od czasu do czasu po budowie i robi zdjęcia. To ze ja mam odbrze z takim człowiekiem to nie musisz mi mówic ja to wiem ;)
Nie znam struktury, ale chyba to nie majster, bo skoro robi tylko zdjęcia, znaczy że nie jest od bezpośredniej organizacji roboty, tylko od papierów (a tych potrafi być na prawdę sporo). Często dochodzi do tego, że są braki kadry kierującej na budowie spowodowanych "cięciami kosztów", kierownik "ma wyje**ne", skutkiem czego nie bardzo taki młodziak ma czas na łażenie po obiekcie. Jednak to tylko moje domniemania. Może też być tak, że działa w imię zasady: okażesz słabość, odsłonisz swoje niedoskonałości, przegrałeś. To, że odnosi całkowicie odmienny skutek od zamierzonego, inna sprawa. Co do obsługi niwelatora, system kształcenia pokazuje momentami niezłe kwiatki. Jeżeli geodezja nie stanowi trzonu danego kierunku, a jedynie konieczny dodatek, to często jedyny kontakt praktyczny studenta z tym przyrządem ogranicza się do pomiaru różnicy wysokości łaty na stołku w uczelnianej sali (przypadek autentyczny, przywołany przez kolegę z agh) :lol:. Automatyzacja i komputeryzacja poza dużą ilością pozytywów, niesie także negatywy. Przykładowo, spotkałem chłopaka, który nieźle włada programami do rysunków technicznych, a dać mu do ręki kawałek kartki i ołówek, żeby na szybko coś machnął na obiekcie i chłopaczyna ciężko to ogarnia manualnie. Najlepsze, że wypoziomowanie niwelatora też zajmuje mu troszkę za dużo czasu.

1man1jar

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2745 dnia: Grudnia 23, 2010, 19:58:29 pm »
zaczynam być kontrowersyjny.
Oj chciałbyś. ch** mi po Twojej filozoficznej wiedzy jak ja nigdy nie będę miał z niej żadnego pożytku. A z roboty Tomasza owszem. Jesteś społecznie bezużyteczny, ziom.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2746 dnia: Grudnia 23, 2010, 20:23:11 pm »
ALERT UTYLITARYSTA ALERT.

el becetol

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2747 dnia: Grudnia 23, 2010, 20:23:20 pm »
Moze odpowiem na swoim przykładzie, tak jak teraz w zimie mam stawke 14zł za godzinę, w okresie letnim mam do 16-17zł za godzinę.

To przecież poniżej średniej. Tego Nissana to chyba po bardzo promocyjnej cenie bierzesz  8)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2748 dnia: Grudnia 23, 2010, 20:37:41 pm »
Jeszcze nie wiesz, ile ma za nadgodziny/weekendy i ile godzin robi dziennie. Ta średnia, to jest brutto czy netto? Jak wiemy, "średnia płaca w Polsce" jest bardzo miarodajną wartością :lol:.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2010, 20:39:51 pm wysłana przez Kert »

el becetol

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2749 dnia: Grudnia 23, 2010, 20:45:00 pm »
Bez różnicy, tak sie lansi tą pracą że myślałem że robi 30-40 złotych na godzinę. 14-16 złotych, to studentom na ankietach dają :lol:


marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2750 dnia: Grudnia 23, 2010, 20:47:55 pm »
nauczcie mnie np na poczatek robić pomiary na niwelatorze, a ten nic kompletnie, tylko siedzi w tej swojej budzie i dupe plaszczy
No nie pierd**, że najprostszym geodezyjnym urządzeniem nie umie posługiwać  :lol: To my na praktykach pracowaliśmy na dużo cięższych do rozstawienia i odczytywania teodolitach i tachymetrach.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2751 dnia: Grudnia 23, 2010, 20:50:54 pm »
Bez różnicy, tak sie lansi tą pracą że myślałem że robi 30-40 złotych na godzinę. 14-16 złotych, to studentom na ankietach dają :lol:
Gdzie??? Biegnę.

Poza tym, niekoniecznie lans musi wynikać z ilości pieniędzy, jakie za daną robotę się bierze. Może to jego pasja i gówno nam do tego.

el becetol

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2752 dnia: Grudnia 23, 2010, 21:00:01 pm »
Na UG.

Poza tym, niekoniecznie lans musi wynikać z ilości pieniędzy, jakie za daną robotę się bierze. Może to jego pasja i gówno nam do tego.

Jak gówno nam do tego i nie wynika z ilości pieniędzy to po ch** wypisuje po forum:

Taki tępy ch** jak ty pewnie nawet nie zarabia połowy z tego co ja

Najpierw się lansi ile to on nie zarabia, i że inni to tępe chu** które pewnie połowy nie zarabiają tego co on, a potem wychodzi że robi 14 złotych :lol: Beka jest grana z takiej żenady. 

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2753 dnia: Grudnia 23, 2010, 21:02:36 pm »
Ja na listach jakby wyliczyć to zarabiałem ze 13 złotych, a praca nie wymagała ŻADNYCH kwalifikacji, tylko rower i wiedzę, po której stronie Wisły jest dana ulica. Niedługo se Nissana 350z kupię, bo będę jeździł za większą stawkę od listu od stycznia.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2011, 20:15:24 pm wysłana przez setezer »

Ohtar

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2754 dnia: Grudnia 23, 2010, 21:02:56 pm »
Ja zarabiam ponad połowę. :troll:  Niedużo ponad, ale jednak.  :roll:

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2755 dnia: Grudnia 23, 2010, 21:03:31 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2756 dnia: Grudnia 23, 2010, 21:07:08 pm »
Ja na listach jakby wyliczyć to zarabiałem ze 13 złotych, a praca nie wymagała ŻADNYCH kwalifikacji, tylko rower i wiedzę, po której stronie Wisły jest dana ulica. Niedługo se Nissana 350z kupię, bo będę jeździł za większą stawkę od listu od stycznia.
Wszyscy Tobie tego życzymy, szczerze.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2757 dnia: Grudnia 23, 2010, 21:08:16 pm »
Na UG.
To troszkę się zapędziłem z tym bieganiem.

Przyznaję, kilka wyrywkowych fragmentów wypowiedzi Tomasza mi umknęło, w tym przytoczony przez Ciebie. Jednak już widzę, że marketingowo jego wartość podskoczyła :troll:. Nawijamy już trzy strony o tym użytkowniku i jego pracy.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2758 dnia: Grudnia 23, 2010, 21:08:45 pm »
A ja myślę nad Mazdą RX-8, ale benzyna strasznie droga, do szkoły by mnie nie było stać dojeżdżać  :lol:

Unlimited

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #2759 dnia: Grudnia 23, 2010, 21:21:22 pm »
Bez różnicy, tak sie lansi tą pracą że myślałem że robi 30-40 złotych na godzinę. 14-16 złotych, to studentom na ankietach dają :lol:



Gdzie? I chyba brutto :P Jak pracowałem w Orange to na rękę było 9zł + prowizja ze sprzedaży(jakieś 200-500zł premii wychodziło).

Ps. Poza tym nie problem kupić dobrą furę, problem pojawia się w jej utrzymaniu(opłaty, benzyna, części itd.). Osobiście życzę Tomaszowi jak najlepiej! Poza tym nie lubię szufladkowania ludzi po zdobytym wykształceniu. Oprócz wykształcenia liczy się także, to jaka ta osoba jest człowiekiem i na ile jest kreatywna(czy np. chodząc na studia nie zdobywała gdzieś doświadczenia w jakiejkolwiek pracy...etc.).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2010, 21:25:42 pm wysłana przez Unlimited »