Autor Wątek: Zakupowe szaleństwo  (Przeczytany 2044615 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5640 dnia: Października 04, 2011, 16:56:29 pm »
Prawdziwa skóra, czy sztuczna?

Podbijam. W Trittonach mam eco i to niestety spora wada.

Ogur

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5641 dnia: Października 04, 2011, 17:02:48 pm »
Prawdziwa skóra, czy sztuczna?

Podbijam. W Trittonach mam eco i to niestety spora wada.


prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5642 dnia: Października 05, 2011, 11:05:57 am »
Ło kur**, Panowie  :lol:
Tak, kupione w Ultimie, bardzo szybko otrzymałem paczkę. Sprzęt sprowadzony ze Stanów, bo u nas premiery nie było (ale jest gwarancja europejska). W zestawie są słuchawki, usb dongle wielkości standardowego pendrive i instrukcja. Nie ma kabla USB do ładowania!
Dongla mam włożonego w aktywnego huba usb i nie ma żadnych problemów, zarówno z parowaniem konsoli ze słuchawkami jak i samą transmisją. Także dongle nie musi być włożony bezpośrednio w gniazdo konsoli. Razem z nim mam w hubie dongle od Guitar Hero (gitara) i dongle od Buzza (buzzery) - nie zauważyłem żadnych zakłóceń i innych problemów ze współdziałaniem (inna częstotliwość).

Słuchawki są bardzo lekkie i bardzo wygodne. Co ciekawe, zaprojektowane są na duże łby, bo mam je ustawione na minimum rozpiętości a chętnie jeszcze bym deczko je zmniejszył.
Wykonanie jest zajebiste i bardzo precyzyjne. Idealne spasowanie, żadnych luzów czy trzasków .Skóra jest sztuczna. Potencjometry chodzą precyzyjnie.
Parowanie z PS3 trwało z pół sekundy. Po ustawieniu tego zaawansowanego dźwięku 7.1 i pełni zdolności słuchawek (opcja w menu PS3), całość dźwięków kierowana jest do słuchawek - gdy je włączymy, tv/głośniki cichną i momentalnie dźwięk jest przekierowany. Jak je wyłączamy (albo padną baterie), dźwięk także momentalnie jest przekierowany ponownie na tv/głośniki.
Jeden suwak (potencjometr) to głośność - chodzi płynnie i na maxa jeszcze nie słuchałem. Jest wystarczająco głośno.
Kolejny to regulacja dźwięki z gry/chat - w lobby przed meczem robię głośniej chat, żeby słyszeć wyraźnie co gadają, w momencie rozpoczęcia meczu, przesuwam i słyszę tylko grę a nie pierdolenie hamburgerów. Tu mała wątpliwość - nie wiem, czy pozycja w trybie "dźwięki z gry" oznacza CAŁKOWITE wyłączenie chata w grze (i tym samym zastępuje kliknięcie w lobby opcji "mute" - byłoby to bardzo wygodne), czy tylko jego wyciszenie. Być może trafiłem na ekipę milczącą w trakcie meczu i dlatego nic nie słyszałem.
Mikrofon ma diodę sygnalizującą o stanie słuchawek (trzy kolory - czerwony "słaba bateria", różowo/pomarańczowy "wyłaczony mikrofon", niebieski "wszystko on"), dongle ma jedną diodę (niebieska "połączenie ze słuchawkami"). Mikrofon można wysuwać ale bardzo dobrze zbiera głos i nie mam powodu by to robić.
Słuchawki bardzo szybko reagują na wszelkie regulacje a wyskakujące na tv powiadomienia są bardzo podobne do tych z oryginalnego headseta. Nie wiem, czy to kwestia rodzaju połączenia (większa przepustowość) ale w powiadomienia wyświetlają się na ekranie o wiele szybciej, bez opóźnienia (z headsetem miałem czasami sytuacje, że opóźnienie było ze 2 sekundy, czasami w ogóle nie wyskakiwało).
Sprzęt idealnie siedzi na głowie, mam dość duże uszy ale mieszczą się w miseczkach bezproblemowo i to z luzem - nic nie gniecie, nie uciska. Małżowiny nie są męczone, odpoczywają. Miałem je na głowie kilka godzin bez przerwy (aż do rozładowania) i nie czułem żadnego dyskomfortu, są też tak lekkie, że można o nich zapomnieć. Wada to sztuczna skóra, przez co słuchawki były lekko zapocone w miejscu kontaktu z moją skórą (ale to jest nie do uniknięcia).
Słuchawki bardzo dobrze tłumią, jak dokanałowki - po ich założeniu ciężko słyszeć cokolwiek z otoczenia i vice versa - otoczenie nie słyszy tego co ja. To podstawowa i główna zaleta tych słuchawek, powód dla którego je kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Wreszcie mogę napier**lać wieczorami/po nocach, bez uciążliwości dla innych (osoby w otoczeniu) i bez ograniczania sobie zabawy (ściszony zestaw 5.1)  :grin: O to mi chodziło!

Soku w bateriach prosto z pudła starczyło na kilkugodzinne testy, więc nie za dużo. Wczoraj się kilka godzin ładowały na kablu więc ich nie ruszałem, a więc moje doświadczenia na dziś ograniczają się do demówki Ace Combat, króciutkiego przejazdu F40 w GT5 i multi w AC:B.

Słuchawki mogą pracować w dwóch trybach - stereo i udawane 7.1. Różnica jest kolosalna.
Nie mam doświadczeń z takimi sprzętami i zawsze unikałem cudów i bzdurek typu dźwięk przestrzenny na dwóch głośnikach, 5.1 robione "cudownie" na stereo, procesorowane Dolby Pro Logic, itp itd. nie wiem więc, czy obecne ty 7.1 jest lepsze czy gorsze od konkurencyjnych rozwiązań. Mam za to doświadczenie z systemami 5.1, bo grałem do tej pory na takim (dźwięk HD). Liczy się dla mnie to, że w słuchawkach scenę czuć wyraźnie i że dźwięk ma przestrzeń. Zapewne najbardziej interesuje Was FPP multi, jakieś Battlefieldy, ale nie miałem czasu sprawdzić. W multi AC:B bardzo wyraźnie słychać co się dzieje dookoła, wrażenie jest zajebiste. Idąc zatłoczoną ulicą, otaczający gwar i nawoływania robią świetne wrażenie - bardzo łatwo namierzyć też kierunek, z którego dźwięk dochodzi. Obracając się przy źródle bardzo ładnie słychać przejście i pracę sceny.

Co do barwy dźwięku to jestem zadowolony - potrafią przyje**ć basem i jest on soczysty. Wysokie też dobrze grają. Generalnie są zestrojone "uniwersalnie" - ani nie za nisko, ani nie za wysoko. W Ace Combat basy są zajebiste, F40 w GT5 na wysokich obrotach piszczy i wyje wysokimi (szpile) - zakres jest wystarczający. Zwracam uwagę na ledwo słyszalny szum w momencie, gdy nie jest transmitowany żaden dźwięk - minimalny szum stanu zerowego, tak jak w głośnikach. Naturalna sprawa, bo transmisja konsola<-> słuchawki nie jest przerywana a prowadzona w sposób ciągły. Znika gdy konsola zaczyna "grać".

Jak działa to 7.1? Pewnie, że słychać, że jest udawane ale robi to tak zajebiście, że się sprawdza. W Ace Combat było "wow", w AC:B "WOW" (no zajebiście w multi to działa!), jedynie GT5 mnie lekko zawiodło (F40 wyła jak japońska rzędowa czwórka), ale to generalnie problem GT5 i dźwięków niektórych samochodów. Sprawdzę 787B albo starego Forda Mark IV to się pewnie "obsmarkam" z wrażenia.

Pierwsze ładowanie (po rozładowaniu na maxa) było długie, ok trzech godziny. Według instrukcji ma to dać ponad 6 godzin ciągłej pracy - się zobaczy.

Nic więcej mi do głowy nie przychodzi, jak coś to pytać.

tl;dr
prart jest bardzo zadowolony i poleca.

PS- sorry za chaos wypowiedzi i błędy (hi Gestapo!) ale nie mam siły czytać i poprawiać :P

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5643 dnia: Października 05, 2011, 11:40:42 am »
Dzięki za obszerne sprawozdanie. Leci plusik. ;]

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5644 dnia: Października 05, 2011, 11:59:03 am »
Przypomniało mi się jeszcze jedno - widoczny na zdjęciu suwak od balansowania dźwięków game/voice na środku swojego ruchu (w pozycji neutralnej, zero) ma wyraźnie wyczuwalny rowek tudzież ząbek. Łatwo wrócić do ustawienia domyślnego, standardowego dla gry, bez przekształceń balansu.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5645 dnia: Października 05, 2011, 12:14:52 pm »
Nie doczytałem. Jak następuje ładowanie? "Nasadza" się słuchawki do stacji bazowej? Można ich używać w grze podczas ładowania?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5646 dnia: Października 05, 2011, 12:21:04 pm »
Nie doczytałem. Jak następuje ładowanie? "Nasadza" się słuchawki do stacji bazowej? Można ich używać w grze podczas ładowania?
Nie ma żadnej stacji bazowej, słuchawki mają gniazdo mini usb identyczne jak pady, Move i inne akcesoria - przez nie ładujesz. Jak masz długi kabel i nie będzie Ci przeszkadzał - możesz ładować w trakcie ich używania.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5647 dnia: Października 05, 2011, 12:24:35 pm »
Jakieś brzebąkiwania o premierze EU tego sprzętu?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5648 dnia: Października 05, 2011, 12:38:52 pm »
Jakieś brzebąkiwania o premierze EU tego sprzętu?
Cisza, chyba czekają na produkcję i transporty z Chin.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5649 dnia: Października 05, 2011, 13:05:23 pm »
Nie doczytałem. Jak następuje ładowanie? "Nasadza" się słuchawki do stacji bazowej? Można ich używać w grze podczas ładowania?
Nie ma żadnej stacji bazowej, słuchawki mają gniazdo mini usb identyczne jak pady, Move i inne akcesoria - przez nie ładujesz. Jak masz długi kabel i nie będzie Ci przeszkadzał - możesz ładować w trakcie ich używania.
Dzięki za info, dobra recka, +.

Wiadomość scalona: Października 05, 2011, 13:25:36 pm
Ciekawe, czy oprócz Ultimy można gdzieś dostać te słuchawki w Polsce. Z ceną to też komedia, do której już jesteśmy przyzwyczajeni. Hamburgery mają te chełmofony w przeliczeniu za 3 stówki, a Polacy, jako najbogatszy naród na ziemi, o prawie 1/3 ceny więcej. Pamiętajcie, dokonajcie ŚWIADOMEGO wyboru przy urnach :troll:
« Ostatnia zmiana: Października 05, 2011, 13:25:36 pm wysłana przez Kert »

Ogur

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5650 dnia: Października 05, 2011, 15:54:11 pm »
Dzięki za obszerne sprawozdanie. Leci plusik. ;]

x2

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5651 dnia: Października 05, 2011, 16:58:29 pm »
Szukałem i nadal szukam tych słuchawek w kilku sklepach z grami = nigdzie nie mieli. Nikt nic o nich nie wiedział...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5652 dnia: Października 05, 2011, 17:11:48 pm »
Dzisiejszy zakup:



Sony MDR EX10

Podłączyłem do telefonu, posłuchałem i zwróciłem spowrotem do sklepu.
Badziewie. Nie wiedziałem, że Sony może wypuszczać taki chłam.
Tym bardziej, ze moje stare słuchawki od telefonu SE spisywały się znakomicie.

Później wybór padł na rekomendację pracownika MM:



JVC HA-FX22-W

10 zł więcej, ale na prawdę warto.
Możliwe, że są nawet lepsze od moich starych słuchawek od SE.
Mają wszystko co trzeba - idealne niskie tony i nie gwałcące uszu wysokie.
Także polecam!

el becetol

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5653 dnia: Października 05, 2011, 17:24:57 pm »
Ja sobie kupiłem te jakiś czas temu:



Polecam.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5654 dnia: Października 05, 2011, 17:40:35 pm »
Po tym co wrzucił prarts dajecie jakieś gówienka, no wiecie co :P

svonston

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5655 dnia: Października 05, 2011, 18:52:11 pm »
Ja sobie kupiłem te jakiś czas temu:



Polecam.
Widzialem typa w nausznych z tej serii. Dramat. ;/

el becetol

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5656 dnia: Października 05, 2011, 19:02:54 pm »
Ja w ogóle nie wiem jak w nausznych można po ulicy chodzić.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5657 dnia: Października 05, 2011, 19:21:44 pm »
ja używam tylko nausznych. przy okazji, moje wysłużone akg się zjebały, polecacie coś konkretnego w okolicach 150 zł?????

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5658 dnia: Października 05, 2011, 19:44:06 pm »
Po tym co wrzucił prarts dajecie jakieś gówienka, no wiecie co :P

Miniaturyzacja :P

W sumie takie małe gówienka potrafią cudnie w uchu grać.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5659 dnia: Października 05, 2011, 23:01:10 pm »
Takie mam:


Do PS3 i słuchania muzyki jak znalazł. Poza domem muzyki nie słucham, a od tych waszych pierdziawek dokanałowych je**e się słuch.

MbomaWestWaikiki

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2011
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Eat Meat. Dress Well.
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5660 dnia: Października 06, 2011, 01:58:18 am »


Z "medala" jestem uber zadowolony.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5661 dnia: Października 06, 2011, 09:28:09 am »
Po tym co wrzucił prarts dajecie jakieś gówienka, no wiecie co :P
Dokładnie kur**, ogarnijcie się ludzie.  :troll:

Sprzęt zaplusował u mnie ponownie, i to mocno - suwak do regulacji game/voice rzeczywiście może działać jak "mute" w każdej jednej grze z rozmowami. Na ustawieniu "game" słychać tylko i wyłącznie dźwięk z gry, nawet jeśli w trakcie gry odbywa się jakieś pierdolenie pomiędzy graczami. Czyli działa to jakbym przed meczem kliknął "mute all" albo "mute" na każdym z osobna.
Na ustawieniu "voice" w ogóle, nic a nic nie słychać dźwięków z gry, zero, null, tylko prowadzone rozmowy. Głośno i wyraźnie, bez zbędnego tła dźwiękowego.
Ustawienie po środku to domyślne ustawienia, tak jak gra brzmi na głośnikach/tv, bez żadnych modyfikacji.
U mnie w praktyce wygląda to tak, że będąc w lobby GT5 ustawiam sobie "voice", żeby wyraźnie słyszeć rozmowę. Po wyjeździe na tor ustawiam "game" i już żadne gadanie mnie nie rozprasza. Nie muszę klikać na każdym łbie "wycisz dźwięk" będąc w lobby. Po wyścigu włączam znów "voice" i słucham płaczów hehehehehe. Szybko i zajebiście wygodnie.

PS3 dokonuje separacji i tłumienia odpowiednich kanałów (torów) bo w słuchawkach nie ma miejsca na jakąą elektronikę (i są b. lekkie). Czyli aktualizacja firmware PS3, która wprowadziła obsługę tych słuchawek znalazła jakiś mały procent mocy PS3, i przeznaczyła ją na tę obróbkę w locie. Tak to widzę.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5662 dnia: Października 06, 2011, 09:49:40 am »
A nie jest tak, że te kanały zawsze były oddzielne, bo na headsecie bluetooth słychać tylko rozmowy, a dźwięk z gry idzie na głośniki/KD?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5663 dnia: Października 06, 2011, 10:19:44 am »
A nie jest tak, że te kanały zawsze były oddzielne, bo na headsecie bluetooth słychać tylko rozmowy, a dźwięk z gry idzie na głośniki/KD?
Rozmowy były zawsze na osobnym kanale, ale zastanawia mnie to balansowanie pomiędzy rozmową/grą. Być może odbywa się to po prostu na zwykłym potencjometrze w słuchawkach, nie wiem. Ważne, że działa  ;)

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5664 dnia: Października 08, 2011, 10:25:41 am »
URL=http://imageshack.us/photo/my-images/257/beznazwyzb.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Tv doszedł :D, kącik prawie gotowy. Teraz zajmę się maskowaniem kabli, w przyszłości jak odbiję się finansowo nowa półeczka rtv, oraz uchwyt na ścianę i będzie git :).
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2011, 10:27:30 am wysłana przez Druchal »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5665 dnia: Października 08, 2011, 10:33:24 am »
Mieszkasz na śląsku?
PSN ID: WojtqGO

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5666 dnia: Października 08, 2011, 10:41:01 am »
Tak w sumie na obrzeżu śląska prawie w zagłębiu, a cóż charakterystycznego zauważyłeś, że pytasz? :)

Jacek84

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5667 dnia: Października 08, 2011, 10:47:57 am »
Bala i dużo kwiotków. :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5668 dnia: Października 08, 2011, 11:08:29 am »
Przekrzywiony obraz na ścianie od wstrząsów z kopalni :)

Witam tak w ogóle.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5669 dnia: Października 08, 2011, 11:12:49 am »
Przekrzywiony obraz na ścianie od wstrząsów z kopalni :)
W rzeczy samej.
PSN ID: WojtqGO

svonston

  • Gość
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5670 dnia: Października 08, 2011, 11:13:23 am »
nie jara mnie ten styl ani troche

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5671 dnia: Października 08, 2011, 11:47:27 am »

Tv doszedł :D, kącik prawie gotowy. Teraz zajmę się maskowaniem kabli, w przyszłości jak odbiję się finansowo nowa półeczka rtv, oraz uchwyt na ścianę i będzie git :).
W końcu jakiś swojski pokój, a nie te wnętrza, jak z nowoczesnych katalogów. Do tego psx wyżej od ps3 - respekt.
Kwiatki w śląskich domach mają przypominać o naturze, bo za oknem słabo w tym temacie, jeśli chodzi o ten region (pomijając Rybnik). Chociaż te w donicach wyglądają na niepodlewane ;)
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2011, 11:49:03 am wysłana przez Kert »

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5672 dnia: Października 08, 2011, 12:02:33 pm »
Hehe z zielenią za oknem u nas nie ma problemu, w sumie to z 3 stron mam las ;), a kwiatki to prawda, że nie podlewam, rodzicielka naniosła mi ich tyle i tak sobie leżą i w sumie urozmaicają trochę wnętrze. Co do obrazków i kopalni najbliższą czynną mam 30 km od domu, więc to raczej mój nieład a nie szkody górnicze. Walczę teraz z kablami, muszę coś wymyślić bo namnożyło się ich teraz sporo. Za sub-em jest taka plątanina, że masakra.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5673 dnia: Października 08, 2011, 12:28:47 pm »
Kwiatki w śląskich domach mają przypominać o naturze, bo za oknem słabo w tym temacie, jeśli chodzi o ten region (pomijając Rybnik). Chociaż te w donicach wyglądają na niepodlewane ;)

O przepraszam

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Zieleni to nam nie brakuje  :troll:
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2011, 12:33:23 pm wysłana przez tytacz »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5674 dnia: Października 08, 2011, 13:12:14 pm »
Dużo zieleni nie oznacza z miejsca ładnego krajobrazu ;) Architektura smutna, nudna, a w Gliwicach to niemal post-nuklearna. Często bywam w okolicach Dąbrowy Górniczej, Katowic i tak mi się narzucił klimat, pomimo lasów - syf, szarość i smutek. Wystarczy podjechać w okolice Gorlic, aby poczuć różnicę - o niebo lepiej w tym temacie (choć dużo Romów, którzy wpychają na siłę dywany i lubią "pozwiedzać" cudze domy, co przeszkadza w kontemplacji przyrody :lol:)

Żeby całkowicie nie zejść z tematu:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5675 dnia: Października 08, 2011, 13:50:34 pm »
No to ja przetrę szlaki, bo wszyscy grają i chyba czasu nie mają :P


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5676 dnia: Października 08, 2011, 13:53:37 pm »
No to ja przetrę szlaki, bo wszyscy grają i chyba czasu nie mają :P


Wpis ;]

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5677 dnia: Października 08, 2011, 21:23:13 pm »
Dużo zieleni nie oznacza z miejsca ładnego krajobrazu ;) Architektura smutna, nudna, a w Gliwicach to niemal post-nuklearna. Często bywam w okolicach Dąbrowy Górniczej, Katowic i tak mi się narzucił klimat, pomimo lasów - syf, szarość i smutek. Wystarczy podjechać w okolice Gorlic, aby poczuć różnicę - o niebo lepiej w tym temacie (choć dużo Romów, którzy wpychają na siłę dywany i lubią "pozwiedzać" cudze domy, co przeszkadza w kontemplacji przyrody :lol:)
Katowice to przecież miasto ogrodów :P. A do kwiatków w domu to też mam kilka i czasem męczy mnie ich podlewanie :)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5678 dnia: Października 09, 2011, 10:01:32 am »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Zakupowe szaleństwo
« Odpowiedź #5679 dnia: Października 10, 2011, 17:09:46 pm »
Kolejna torba, tyle że mniejsza:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Bawi metka, na której jest napisane: Skład wyrobu: 100% skóra, a skórzany jest tylko pasek i boczne wstawki  :lol: