Autor Wątek: The Crew  (Przeczytany 18653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Crew
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 06, 2014, 15:07:05 pm »
Klient i patch też ściągnęły mi się momentalnie. Łosiu. I dalej nie wiesz jak działa internet  :/  Ale spokojnie - poczekam aż zaczniesz beczeć na PSN, bo z meczu w codziku wyjebało i będę na miejscu, żeby cię wyśmiać  8)


« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2014, 15:27:43 pm wysłana przez Wooyek »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: The Crew
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 06, 2014, 15:10:36 pm »
Mnie nie wyrzuca z gry. Łosiu. Wczoraj miałem lagi, pierwsze 2 dni grałem normalnie. 8) Poza tym ja już gram, więc nie wiem co Ci się wolno ściągało. :lol:

Tak swoją drogą to jakby mi się inaczej jeździło niż za pierwszym razem, lepiej, może coś tam pogrzebali w kwestii modelu jazdy. :angel:
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2014, 15:28:04 pm wysłana przez Wooyek »

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 06, 2014, 15:27:53 pm »
Jakby kto chciał.

G59N-2DNK-4TP3
FAD2-7TNE-928E
2GE3-M9NF-57LB
Pierwszy i dziękuję obczaje sobie :)

Ostatni ;) Niech ktoś sprawdzi czy środkowy działa :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 06, 2014, 16:02:17 pm »
Działa wam tam beta? Bo dla mnie mówi, że wymagane usługi PSN są niedostepne i nie będziesz grał.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: The Crew
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 06, 2014, 16:14:38 pm »
Co o tym sądzisz Iras? Bo ja mam swoją tezę, ale chciałbym usłyszeć opinie eksperta i wtedy się ustosunkuje.
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2014, 16:16:12 pm wysłana przez Wooyek »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Crew
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 06, 2014, 19:44:32 pm »
O 18.33 wyruszyłem moim 370Z z plaży w Miami. Poruszałem się autostradami, praktycznie nie używałem hamulca i niespełna 40 minut później zameldowałem się na molo w Santa Monica. Niestety było to chyba najnudniejsze 40 minut mojego życia. 40 minut trzymania R2 (będzie odcisk), słuchania dźwięku kosiarki i podziwiania brzydkiego, pozbawionego życia świata rodem z jakiegoś symulatora "9,99 PLN w koszyku w biedrze" na PC. Dzięki ci o wspaniałomyślne Ubi za udostępnienie mi owej bety, bo teraz wiem, że swoich pienionszków na The Crew nie wydam.

Pewnie za kilka lat sprawdzę jeszcze drugi horyzont na gorszej konsoli i jeśli ten mi nie podpasuje, to będę miał 100% pewności, że wszystkie te wyścigi z otwartym światem można sobie w rzyć wsadzić.

Co o tym sądzisz Iras?

U mnie beta działa.

lupinator

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 06, 2014, 20:10:16 pm »
Widać, że był duży potencjał, ale się zesrało. Samochody, budynki i wszystko inne sprawia wrażenia zupełnie kartonowego, model jazdy słaby, kolizje słabe, fabułę skipowałem. To co w miarę fajne to czasem jakiś widok, czy klimacik USA, ale to tylko chwilami i głównie za sprawą nieba. W becie jeszcze pojeżdżę, ale na gry bym w życiu nie kupił, bo nawet przerosło mnie przejechanie połowy USA i z Detroit znudziło mi się już w górach.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: The Crew
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 06, 2014, 20:34:14 pm »
Wysłali mi jeszcze 4 kody. Jak ktoś chce to brać.

PT2E-6ANH-DAT3
PFCQ-MJNT-HR7J
T9HJ-NTN4-97P5
N3NN-Q8NN-TC86

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Crew
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 06, 2014, 20:45:27 pm »
PT2E-6ANH-DAT3
PFCQ-MJNT-HR7J
T9HJ-NTN4-97P5
N3NN-Q8NN-TC86
Podziękował.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 06, 2014, 22:39:36 pm »
Póki co to ta gra strasznie gówniana xD

Instaluje mi się po Prologue. Zrobie sobie trip przez USA i chyba nigdy nie kupię. Zobaczę jak potem.

Model jazdy jest po prostu beznadziejny. Momentami jest zwyczajnie gra niegrywalna. Jeździmy kartonowym pudłem odbijając się od wszystkiego jak kauczukowa piłka.

Pamiętam jak na Facebooku, Gram.pl i paru innych serwisach fani krytykowali NFS: Rivals, że zostanie zniszczony przez THE Crew ;) A na razie Rivals bije tę grę praktycznie pod każdym względem, jedynie wielkość świata jest na korzyść The Crew, ale co z tego skoro gra ma beznadziejny model jazdy i nie przyciąga do siebie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Crew
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 06, 2014, 23:29:53 pm »
No ja wcześniej pisałem, że model jazdy podobny do watch_dogs, ale jak jeszcze trochę pograłem, to stwierdzam, że jednak w w_d jeździ się lepiej  :lol:  Lepiej czuć masę samochodów, fajniej się zarzuca dupą w zakrętach no i ładniej się tłuką. Choćbym starał się znaleźć jedną zaletę The Crew, to nic mi nie przychodzi do głowy. Dno. Zero.

@Mrocz - Rivals to też jest kupa z wąsem tylko odrobinę mniej śmierdząca. Ścierwo takie samo, jak wszystkie wyścigi open world  :mad:  Sprawdziłem chyba większość i każde miały mapę jak z półautomatycznego kreatora. Zero podbicia do wyścigów na zamkniętych trasach, gdzie nad każdym zakrętem, nad każdą cholerną nierównością ktoś popracował. Czarna przyszłość czeka fanów gier wyścigowych, jak ta zaraza dalej będzie się rozprzestrzeniać.

lupinator

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 06, 2014, 23:32:08 pm »
Ścierwo takie samo, jak wszystkie wyścigi open world
NFSy były swojego czasu przecież bardzo fajniutkie, a i świeższy Paradise niekiepski.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Crew
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 06, 2014, 23:43:58 pm »
Undergroundy omijałem ze względu na tematykę, a Most Wanted i Rivals wg mnie kiepskie (drugi kiepski, pierwszy kupa prawie jak The Crew). Są jeszcze jakieś NFS'y z otwartym światem? Fajnych pamiętam kilka, ale wszystkie rozgrywały się na zamkniętych trasach. Paradise faktycznie spoko - masa skrótów, skoków, etc. - tam ktoś się do tego świata naprawdę przyłożył. Później niestety wszystko szło w wielkość a nie w zawartość.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 07, 2014, 00:47:02 am »
@Mrocz - Rivals to też jest kupa z wąsem tylko odrobinę mniej śmierdząca. Ścierwo takie samo, jak wszystkie wyścigi open world  :mad:  Sprawdziłem chyba większość i każde miały mapę jak z półautomatycznego kreatora. Zero podbicia do wyścigów na zamkniętych trasach, gdzie nad każdym zakrętem, nad każdą cholerną nierównością ktoś popracował. Czarna przyszłość czeka fanów gier wyścigowych, jak ta zaraza dalej będzie się rozprzestrzeniać.

Jak dla mnie gra ma świetny arcade model jazdy i ucieczki przed policją (zwłaszcza, jak jest tam żywy gracz) to dają radę ;)

Choć Hot Pursuit 2010 był lepszy ;) A otwarty świat miał symboliczny, bo wyścigi są zamknięte ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 07, 2014, 12:00:43 pm »
Dałem tej becie drugą szansę wczoraj.

Tym razem postanowiłem pojeździć z widoku fpp. Dodatkowo pobawiłem sie suwakami od sterowania, czyli ustawiłem deadzone i inne parametry no i w połączeniu z widokiem z kabiny, uzyskałem względnie zadowalajacy wynik, samochód w końcu zaczął zachowywać się przewidywalnie i nie rozbijałem się już po ulicach od lewej do prawej. W zasadzie to jeździło mi się już całkiem przyjemnie, chociaż nadal model jazdy zawodzi mocno i w ogóle nie oddaje prawidłowo zachowań aut typu FR. Fizyka jest na maksa beznadziejna.

Grafika również. Jedyne co mnie na dłuższą chwilę przy grze zatrzymało, to jakaś nostalgia po znakomitym dla mnie TDU, którą poczułem w tej grze. Czuć ją było trochę w tym moim modelu jazdy, który sobie konfigurowałem przez dobre pół godziny. No i oczywiście otwarty świat, eventy dookoła gracza, ikonki innych graczy jeżdżących gdzieś niedaleko od nas, i ta świadomość, że jednak w tym świecie jest ktoś żywy z kim można wejść w interakcję i razem brać udział w różnych zawodach, czy po prostu bujać się po mieście w swojej bryce  8)

Podsumowując, aspekt społecznościowy i otwarty świat to dla mnie ogromny plus tej gry. Niestety marne wykonanie i kiepski model jazdy negują te plusy jakie ta gra mogłaby dostać. Ale w takiego porządnego spadkobiercę pierwszego TDU pograłbym na PS4 z ogromną chęcią.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 07, 2014, 12:19:30 pm »
Ciągle uważam, że gra z takim światem jak The Crew i modelem jazdy powiedzmy Driveclub niszczyłaby system ;)

grzeszczu

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 575
  • Reputacja: 19
Odp: The Crew
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 07, 2014, 12:53:19 pm »
W sumie mogę się podpisać pod Andry.  Model społecznościowy jest zrobiony bardzo dobrze,  do każdego eventu można podchodzić w paru graczy, wszystko szybko i bez czekania na innych.  Grafika ma swoje momenty,  ale ogólnie to bida z nędzą.  Podoba mi się  tuning,  rozkładanie samochodu na części,  dużo opcji customizacji,  przystosowanie każdego samochodu do off roadu,  wszystko to wygląda  super.  Dźwięki samochodów  soczyste,  soundtrack ok,  głównie muzyka drogi,  która sprawdza się tutaj dobrze.  Najgorszy jest model jazdy,  w ogóle nie czuć mocy aut,  jeździ się jakby ciagle były włączone wspomagacze.  Jedynie jazda w terenie daje jakąś tam frajdę.  Podsumowując ja bym tą grę kupił za 100,  bo przypomina trochę zabawę z rysorakami w dużej piaskownicy.  Do pogrania ze znajomymi i pogadania głupot jak znalazł ;-)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 07, 2014, 15:52:07 pm »
No, offroad jeszcze jako tako daje radę, chociaż mi tam brakuje porządnie oddanego uczucia pracy zawieszenia.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: The Crew
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 07, 2014, 16:26:58 pm »
Wysłali mi jeszcze 4 kody. Jak ktoś chce to brać.

PT2E-6ANH-DAT3
PFCQ-MJNT-HR7J
T9HJ-NTN4-97P5
N3NN-Q8NN-TC86
Dzięki, leci plusik. Skreślam trzeci kod, ale dwa pozostałe też już chyba ktoś wykorzystał.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Crew
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 07, 2014, 18:32:15 pm »
Pograłem, kaszan.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: The Crew
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 08, 2014, 09:27:43 am »
Szkoda mi potencjału. Gra ma fajny klimat nielegalnych wyścigów, cała otoczka jest w miarę dobrze przemyślana, ale niestety model jazdy jest totalne do dupy, a miasto zrobione tak, że zamiast ciekawych dróg do wyścigów mamy szerokie, nudne ulice. Kiedy zobaczyłem przerywniki filmowe to nie ukrywam, że zostałem pozytywnie zaskoczony. Nieco zapachniało mi najlepszą fabularną samochodówką (o ile można to tak nazwać) czyli Driverem. Niestety, ale na tym skończyły się plusy The Crew. Owszem mapa jest duża, ale co z tego skoro nudna jak cholera. Też nie jestem zwolennikiem wyścigów z otwartym światem, ale właśnie Driver pokazuje, że można zrobić grę w takich klimatach, która przykuwa do konsoli na wiele godzin. W ogóle jak to jest, że staruśki Driver ma model jazdy, który do tej pory jest godny naśladowania (pływające, masywne muscle cars, które zarzucały dupą jak dzikie byki to było coś), a nowe gierki o takiej tematyce rzadko posiadają grywalną fizykę prowadzenia fur. W The Crew mamy przedziwny model jazdy. Czy jedziemy 20km/h czy 150km/h, to gwałtowne ruchy gałką nie robią na furze większego wrażenia. Jedzie wężykiem i trzyma się drogi jakby nic nie ważyła. Nigdy nie będzie dobrej gry wyścigowej jeśli jej najważniejszy aspekt czyli sterowanie zostanie pokpiony. Nie mówię żeby każda gierka naśladowała symulację, bo można zrobić świetnego arcade'a jak się chce. Driveclub jest najlepszym przykładem jak ważny jest model jazdy. Mimo, że gra ma mnóstwo mankamentów, to fizyka jest tak dobra, że ludzie i tak grają w to godzinami. Żałuję, że The Crew zostało tak popsute bo mogło być naprawdę ciekawie.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 08, 2014, 12:01:49 pm »
Porównanie z Driverem bardzo na miejscu, też miałem podobne odczucia, ta fabuła, te misje, widać było że czerpali pomysły z klasyka. Chociaż ze względu na ten social experience, mnie się też mocno z TDU kojarzy. Zmarnowany potencjał.

A tak w ogóle to mogę wam tutaj wrzucić screena z moimi ustawieniami sterowania, udało mi się uzyskać całkiem znośny model sterowania i fizyka jazdy już nie wydaje się być tak beznadziejna jak na ustawieniach standarowych.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: The Crew
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 08, 2014, 12:04:49 pm »
Dostałem kodzik, więc ściągam betę.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 08, 2014, 12:07:52 pm »
Byłoby spoko gdyby, gra nie instalowała się w tak durny sposób. Chciałem dać drugą szanse tej grze, ale jak zobaczyłem 75% instalacji (po prologu) to odechciewa mi się... Mam ostatnio mniej czasu na granie i wole właściwie pograć a nie czekać aż Kaszan mi się zainstaluje ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 08, 2014, 12:12:32 pm »
Ta gra się chyba instaluje nawet jak nie masz jej włączonej. Ja u siebie wyłączyłem jak miałem 49%, później włączyłem i już nie było potrzeby instalowania, więc musiała się sama zainstalować kiedy grałem w coś innego.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 08, 2014, 12:24:20 pm »
Ta gra się chyba instaluje nawet jak nie masz jej włączonej. Ja u siebie wyłączyłem jak miałem 49%, później włączyłem i już nie było potrzeby instalowania, więc musiała się sama zainstalować kiedy grałem w coś innego.

No za pierwszym razem tak zrobiłem i zacząłem grać w DriveClub i wczoraj znowu wszedłem licząc, że zainstalowała się w tle i z 64% mam 74%. Owszem instaluje się, ale mega wolno. Do Poniedziałku nie wiem czy zdąży ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: The Crew
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 08, 2014, 13:07:05 pm »
Za pierwszym razem jak ściągałem betę to miałem tak, że najpierw pobrało ponad 3GB, ale po uruchomieniu gry dociągało około 15GB. Najgorsze, że nie dało się wtedy korzystać z konsoli, bo pobierało w menu gry. Teraz miałem inaczej bo samą grę (wspomniane 3GB) i uzupełnienie (15GB) ściągało normalnie z menu konsoli, więc mogłem sobie grac w coś innego. Jeśli zamierzacie zapytać po co dwa razy bete ściągałem, to po prostu za pierwszym razem znajomy udostępnił mi swoje konto, ale po ściągnięciu The Crew okazało się, że i tak u mnie nie odpali. :P

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: The Crew
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 08, 2014, 14:27:38 pm »
Karton racing pełną gębą, kolizje to jakiś żart, a jazda autem, to jak jazda na łyżwach. Jak patrzę na pierwsze screeny w tym temacie, a potem na mój TV to rzygać się chce, papka i downgrade jak to u Ubi. Szkoda szkoda, bo zapowiadało się naprawdę fajnie, a wyszło jak zawsze.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Crew
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 08, 2014, 14:39:59 pm »
No u mnie niby większość plików ściągało w grze, wyłączyłem przy 52%, grałem w Diablo, a po kilku godzinach wróciłem do bety i ku mojemu zdziwieniu całość była pobrana.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 08, 2014, 14:48:32 pm »
No, chciałbym w tej grze widzieć takie widoczki, takie oświetlenie



No ale musi przecież pójść na lapkach z Tesco, więc trzeba było trochę grę pociąć.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 14, 2014, 13:29:08 pm »
Gra jeszcze nie wyszła a już zapowiadają DLC. Do tego jak widać jest ukończone (skoro zrobili filmik? ) więc czemu tego nie wrzucą do pełnej wersji?



Nie powiem auta atrakcyjne dali, szkoda tylko, że w DLC i gra to taki szajs.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 10, 2014, 10:14:38 am »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Crew
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 10, 2014, 10:16:55 am »
CZekam na porównanie grafiki do DrivrClub ;D

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: The Crew
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 10, 2014, 10:17:48 am »
To tak trochę jak porównywać grafikę w Mario Kart do Gran Turismo pod względem realizmu :hihi:

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 10, 2014, 10:19:01 am »
CZekam na porównanie grafiki do DrivrClub ;D

Tutaj to Need For Speed Rivals a nawet Most Wanted 2012 odstawia tę grę na kilometr :lol:

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: The Crew
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 10, 2014, 20:56:24 pm »
CZekam na porównanie grafiki do DrivrClub ;D

Tutaj to Need For Speed Rivals a nawet Most Wanted 2012 odstawia tę grę na kilometr :lol:

Ja tam gram od tygodnia i jestem zadowolony.Bardzo fajna fabuła i masa naprawdę masa jezdzenia,zadań,questów.Grafika przyjemna dla oka a rozmiar mapy robi kolosalne wrażenie.Bardzo przyjemnie się jezdzi online a dołączanie do gry znajomego jednym kliknięciem.Porównując do bety naprawdę dużo poprawili.Fajny tunning wizalny i mechaniczny taki  dopakowany TD:U.Odrazu radzę ustawić sterowanie na Hardcore-zmiejszyć deadzone i maksymalnie zwiększyć czułość gałek i wtedy można normalnie śmigać.Co prawda grę otrzymałem za darmo od znajomego i jak to mówią darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda ale można przyjemnie bezstresowo pośmigać po USiA.Ale do Driveclub daleka droga...... :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 21, 2014, 19:01:39 pm »
No nie, gra wygląda nieciekawie, ale do głowy by mi nie przyszło, że może wyglądać minimalnie lepiej na XO...wtf??

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: The Crew
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 21, 2014, 19:16:18 pm »
wtf??

A czytałeś, jak tą grę robili? Główny dev odpowiadał za wersję na pc i xbone, a port na PS4 klepało jakieś podrzędne studio. Na poprzedniej generacji takie zabiegi skończyły się Mafią 2 i Orange Boxem. Wydaje mi się, że to jest najwyższa pora, aby ktoś z Sony przypomniał ludziom z Ubisoftu na której platformie sprzedają najwięcej gier.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: The Crew
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 28, 2014, 03:09:50 am »
Jakoś tak na forumie cicho o The Crew....

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: The Crew
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 28, 2014, 08:41:36 am »
Bo to ch**owa gra.