Autor Wątek: The Crew  (Przeczytany 18652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #80 dnia: Grudnia 29, 2014, 16:41:26 pm »
Jakoś tak na forumie cicho o The Crew....

Bo to ch**owa gra.

Bardzo. W Bete pograliśmy i nikt nie wtopi pieniędzy w ten szajs ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 02, 2015, 18:23:09 pm »
Za wysokie progi dla tego deva. Nie dali rady stworzyć tak wielkiego świata z należytą dbałością o detale, przez co gra wypadła odpychająco nawet mimo swojej całkeim nie najgorszej gejmplejowej formuły.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 04, 2015, 11:28:12 am »
Za wysokie progi dla tego deva. Nie dali rady stworzyć tak wielkiego świata z należytą dbałością o detale, przez co gra wypadła odpychająco nawet mimo swojej całkeim nie najgorszej gejmplejowej formuły.

Jak dla mnie to ta gra poległa właśnie gameplayem. ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 04, 2015, 21:45:09 pm »
Za wysokie progi dla tego deva. Nie dali rady stworzyć tak wielkiego świata z należytą dbałością o detale, przez co gra wypadła odpychająco nawet mimo swojej całkeim nie najgorszej gejmplejowej formuły.

Jak dla mnie to ta gra poległa właśnie gameplayem. ;)

Mnie tam gameplay jakiś tragiczny się nie wydawał, ot wyścigi, trochę nawet TDU zalatują ale cała wizualna otoczka skutecznie mnie odpychała. I fizyka jazdy w niektórych wypadkach. Gdyby dopicowali ten tytuł w tych aspektach, mogłaby wyjść całkiem niezła pozycja.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 06, 2015, 19:17:32 pm »
Dostałem właśnie tę grę od narzeczonej :) ponoć gra jest mocno poprawiona po aktualizacjach. Jak coś sprawdze jak gierka się sprawuje po czasie ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 14, 2015, 10:47:29 am »
No gram sobie i gram w ten tytuł. Nie wiem czy kogoś on specjalnie interesował ;) ale opinią się podzielę. Generalnie jest o wiele lepiej w pełnej wersji niż w becie. Model jazdy jako tako daje rady, ma swoje głupie momenty, ale ma też mocne strony. ;) Zaskoczyło mnie, że gra jest mega grywalna na kierownicy, omijanie gęstego ruchu ulicznego daje radochę.
Gra ma dosyć ciekawe misje, niektóre przypominają mi trochę Drivera z większym pierdolnięciem ;) Misje są mocno zróżnicowane :) Jedziesz turbo terenówką offroad unikając policyjnych patroli by dostarczyć towar innym razem ścigamy się z kolesiami po mieście gdzie w tle... Panuje pożar jakiegoś obiektu, w trakcie wyścigu unikamy jadących na sygnale pojazdów straży pożarnej, unikamy blokad i mijamy płonący budynek ;), albo wyścig trwający 35 minut prowadzący przez całą słynną drogę 66. Na mapie też widziałem 2 godzinny wyścig dookoła stanów. Nie powiem daje rade :P Początek jest dosyć "łatwy i monotonny" gra zauważyłem rozkręca się jak otrzymamy mocniejsze fury :) Fabuła też nawet potrafi zaciekawić, choć jest raczej luźnym tłem.

Największym minusem jest grafika. Jest po prostu brzydka. Gra wygląda jakby spokojnie na PS3 mogła chodzić, paskudne tekstury, paskudne modele samochodów ruchu ulicznego i stojące na parkingu, klockowate miasta. Owszem czasem widoczki dają radochę i mapa wbrew wielu opiniom jest ciekawie zrobiona, ale nie oszukujmy się wykonanie modeli, tekstur jest jakby niechlujne. Z drugiej strony grafika jest czytelna i nie przeszkadza w odbiorze, nie ma turbo blura walącego przy nitro itp.

Nie ukrywam, mogę grę polecić zwłaszcza, że teraz chyba jakaś promocja w sklepach jest i można ją wyrwać za około 139zł ;) A gra z tego co widzę starcza na wiele godzin, jeszcze jej nie ukończyłem, a sporo już przegrałem. Beta skutecznie odstraszała od gry, a ostatecznie okazuje się być o wiele ciekawsza + poprawiony model jazdy (który i tak trzeba sobie ustawić przed grą :P Bo domyślne ustawienia to dalej jest totalna katastrofa ;) )

el becetol

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 14, 2015, 10:51:38 am »
A powiedz czy w singlu w to można pograć spokojnie, czy potrzeba tego ich zjebanego multi.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 14, 2015, 10:57:46 am »
A powiedz czy w singlu w to można pograć spokojnie, czy potrzeba tego ich zjebanego multi.

Można olać kompletnie. Sam to robię ;) i wszystkie misje grać Solo. Czasem brałem tylko wyścigi online z ciekawości.

Inna sprawa gra wymaga połączenia z netem i spotykamy randomów raz na jakiś czas, ale nie ukrywam, w ogóle nie rzucają się w oczy, i nie przeszkadzają. Można ich po prostu olać i sobie jechać dalej. No i nie mam pewności czy nie ma ustawień prywatności ;) Nie próbowałem tego wyłączyć. Jednak minusem jest, że jak trwa konserwacja PSN to nawet sami sobie nie pogramy, tutaj przejebali sprawę. Nowy NFS to samo będzie miał :/

A jak ktoś nie jest pewien, to na PS Store jest 2 godzinny trial pełnej wersji :)

http://thecrew-game.ubi.com/portal/en-us/newslist/details.aspx?c=tcm:152-195692-16&ct=tcm:148-76770-32

Można zobaczyć co irytuje a co nie ;)

el becetol

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 14, 2015, 11:02:22 am »
Dzięki za info +

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: The Crew
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 14, 2015, 11:03:53 am »
Jednak minusem jest, że jak trwa konserwacja PSN to nawet sami sobie nie pogramy, tutaj przejebali sprawę.
To jest dopiero rak.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #90 dnia: Lipca 14, 2015, 11:08:35 am »
Jednak minusem jest, że jak trwa konserwacja PSN to nawet sami sobie nie pogramy, tutaj przejebali sprawę.
To jest dopiero rak.

W pełni się zgadzam. Nie wiem co tu problemem jest ukroić trochę funkcjonalności i zrobić "awaryjny" tryb offline. Większość misji można by było sobie zwyczajnie pograć. jakoś Hot Pursuit 2010 pomimo zajebistego Autologa nie miał problemów z trybem offline, i po podłączeniu podsyłał twoje czasy znajomym ;) Need For Speed Rivals też ma online Free Roam i jak nie możesz się podłączyć do neta to podmienia graczy botami i wszystko gra. Piętrzenie niepotrzebne problemów a za 5 lat wyciągną wtyczkę z serwerów i gra leci na śmietnik. :/ (chyba, że offline patch wydadzą :/)

EDIT:

Jeszcze apropo chujowości grafiki. Ten screen (nie mój) pokazuje w czym leży problem ;) :troll:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2015, 11:26:15 am wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: The Crew
« Odpowiedź #91 dnia: Lipca 14, 2015, 13:57:43 pm »
Ściągnąłem wersję demo i pograłem na kierownicy. Faktycznie jest lepiej niż w wersji Beta, ale dla mnie to nadal mało grywalny tytuł. Owszem kierownica reaguje bardzo fajnie na nasze poczynania. Wszelakie krawężniki, hopki, utraty przyczepności itp. są mocno odczuwalne (momentami kółko wyrywa się z łap). Jednak denna grafa, brak dynamiki przyspieszania i hamowania (szczególnie to drugie jest kiepsko oddane przez co nie czuję, że fura wytraca prędkość), nieco pływające auta dla mnie dyskwalifikują The Crew. Aczkolwiek miła niespodzianka po odpaleniu gry pod kierownicą, bo FF naprawdę potrafi wywołać uśmiech na twarzy i sińce na dłoniach.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #92 dnia: Lipca 14, 2015, 14:37:11 pm »
Tak jak pisałem ;) lepiej jest z mocniejszymi furami ;) jak ktoś jest ciekawy niech w trialu jedzie do Miami/Los Angeles do dealera i weźmie najmocniejsze auta na jazde próbną ;)


Polecam też pojeździć autami typu RAID (ciężko w trialu go złapać, bo trzeba mieć stuningowany samochód tego typu (i 30 level) ale chyba jedne zawody w karierze dają nam na początku wypożyczone auto RAID ;) Na kierownicy te samochody to po prostu darmowa siłka :lol: FF jest tak skurwysyńsko silny, że ciężko utrzymać linie prostą jadąć OFFROAD :lol: Ma to w sumie sens, jak widzę opony w tych autach, to jestem wstanie uwierzyć, że zakręt tym klocem jest naprawdę ciężki ;)



Generalnie ciągle czuje, że to gra która ma swoje oczywiste wady, ale też ma mocne zalety i daje radochę na dłuższą metę :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2015, 15:31:39 pm wysłana przez Mrocz »

lupinator

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #93 dnia: Lipca 14, 2015, 17:16:37 pm »
A to co zapowiedzieli na E3 to dodatek czy nowa część?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew
« Odpowiedź #94 dnia: Lipca 14, 2015, 18:43:00 pm »
Jednak minusem jest, że jak trwa konserwacja PSN to nawet sami sobie nie pogramy, tutaj przejebali sprawę.
To jest dopiero rak.

W pełni się zgadzam. Nie wiem co tu problemem jest ukroić trochę funkcjonalności i zrobić "awaryjny" tryb offline. Większość misji można by było sobie zwyczajnie pograć. jakoś Hot Pursuit 2010 pomimo zajebistego Autologa nie miał problemów z trybem offline, i po podłączeniu podsyłał twoje czasy znajomym ;) Need For Speed Rivals też ma online Free Roam i jak nie możesz się podłączyć do neta to podmienia graczy botami i wszystko gra. Piętrzenie niepotrzebne problemów a za 5 lat wyciągną wtyczkę z serwerów i gra leci na śmietnik. :/ (chyba, że offline patch wydadzą :/)

EDIT:

Jeszcze apropo ch**owości grafiki. Ten screen (nie mój) pokazuje w czym leży problem ;) :troll:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Hehe)) Wygląda to tak jakby to miasto, to sobie wypożyczyli z jakiejś mapy z nawigacji z widokiem 3D i wstawili do niej modele samochodów :lol:
Szkoda, gierka miała potencjał, ale wykonanie woła o pomstę do nieba.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #95 dnia: Lipca 14, 2015, 20:12:52 pm »
A to co zapowiedzieli na E3 to dodatek czy nowa część?

Expansion Pack. Takie większe DLC. Możliwe, że wyjdzie pudełkowo The Crew podstawka + Wild Run. Generalnie doda motocykle, Monster Trucki, auta typu Drag i auta typu Drift. Może coś więcej ;) Pewnie sporo wzbogaci car listę ;) I co ciekawe. Gra ma dostać poprawkę graficzną. (na konsolach również) i ta zmiana będzie dla wszystkich posiadaczy The Crew. Oby sporo zmieniała, bo graficznie gra naprawdę leży.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 05, 2015, 23:23:13 pm »
No to już wiemy, że Wild Run po za nowymi autami, wyzwaniami itp doda też warunki atmosferyczne i poprawę grafy. Nawet jest ładniej. Fajnie jakby dali więcej materiałów ;)


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 05, 2015, 23:35:51 pm »
Bo się świeci, to lepiej. Kyo miał jednak rację!

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 05, 2015, 23:37:16 pm »
Bo się świeci, to lepiej. Kyo miał jednak rację!

Na wcześniejszych filmikach widać, że nawet w suchej pogodzie poprawili wygląd. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu na razie za mało pokazali

el becetol

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 06, 2015, 00:01:26 am »
wtf  :lol:

niech dadzą znać jak gra będzie gotowa, dodawanie grafiki pół roku po premierze to jest jakiś żart. Niech podadzą lepiej ile jeszcze takich patchy szykują żeby przez przypadek wcześniej nie kupił wybrakowanego produktu.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 06, 2015, 00:06:39 am »
wtf  :lol:

niech dadzą znać jak gra będzie gotowa, dodawanie grafiki pół roku po premierze to jest jakiś żart. Niech podadzą lepiej ile jeszcze takich patchy szykują żeby przez przypadek wcześniej nie kupił wybrakowanego produktu.

No to jest trochę lipa ;) Chociaż i tak dobrze, że poprawa grafiki nie jest tylko dla posiadaczy DLC Wild Run, a dla wszystkich grających w The Crew ;)

lupinator

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 06, 2015, 00:15:03 am »
Znak czasów. Jedni po takim czasie poprawiają grafikę, a inni wszystko poza nią (Destiny).

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 06, 2015, 00:20:21 am »
Znak czasów. Jedni po takim czasie poprawiają grafikę, a inni wszystko poza nią (Destiny).

Chciałem właśnie przytoczyć przykład Destiny, gdzie zmieniają patchem praktycznie całą grę :lol: Wręcz dodają fabułę i zmieniają aktora podkładającego głos :lol:

Ale coś czuje, że to będzie taki "trend". Gry które dopasowują się do próśb graczy/sytuacji na rynku. Będzie miało to swoje dobre i złe strony :/

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: The Crew
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 06, 2015, 11:26:38 am »
Jak na moje to tylko zle. I widze, ze w pore sie poznalem na Destiny i sprzedalem ten szajs.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 06, 2015, 11:37:57 am »
Jak na moje to tylko zle. I widze, ze w pore sie poznalem na Destiny i sprzedalem ten szajs.

Driveclub udowadnia że są też dobre strony tego rozwiązania. Wiele możliwości i ustawień wymyślili gracze i dostają produkt skrojony pod nich.

Project CARS też ma silne wsparcie społeczności. Jeżeli twórcy odpowiednio to wykorzystają to mogą rozwijać się naprawdę niesamowite gry, jednak jeżeli spartaczą potencjał idący w poprawianiu gry w locie to wyjdą potworki.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: The Crew
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 06, 2015, 11:41:24 am »
Tylko tam nikt gruntownie nie zmienil grafiki.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpnia 06, 2015, 11:45:12 am »
Tylko tam nikt gruntownie nie zmienil grafiki.

No dobra, w The Crew to jest beka ;) Ale to jest wina tych partaczy, że zapomnieli dodać grafikę w podstawowej wersji gry ;)

lupinator

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpnia 06, 2015, 12:35:21 pm »
Dobrze, że poprawiają. Spierdolili to niech poprawiają. Gorzej jak nagle odpalasz grę, a tu framerate gorszy albo tekstury zubożone...

Swoją drogą SE z IOI idą krok dalej z Hitmanem i całą grę będą kończyć pod opinie graczy. To już jest hardcore.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpnia 08, 2015, 02:19:47 am »
Z tego filmiku wynika, że fizyka jazdy ZNOWU zostanie poprawiona ;) A graficznie to już ma ręce i nogi :P


andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: The Crew
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpnia 08, 2015, 09:09:44 am »
Jakieś demo tego jest dostępne? Graficznie raczej nie ma do czego się przyczepić. W betę grało mi się fajnie, może warto zainwestować w jakąś rozszerzoną wersję, jeśli takowa istnieje ? )

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpnia 08, 2015, 10:49:44 am »
Jakieś demo tego jest dostępne? Graficznie raczej nie ma do czego się przyczepić. W betę grało mi się fajnie, może warto zainwestować w jakąś rozszerzoną wersję, jeśli takowa istnieje ? )

Demo jest dostępna w każdej chwili w PS Store (2 godziny grania w pełniaka) jednak demo dotyczy starej wersji bez dodatku Wild Run. Co prawda poprawa grafiki obejmuje też ludzi bez DLC, ale lepiej poczekać na premierę patcha ;) Ja sobie DLC Wild Run chyba kupię... Jazda na motorze zapowiada się całkiem fajnie, a brakuje gier w stylu Need For Speed, ale z motorami :P

lupinator

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpnia 08, 2015, 15:31:38 pm »
Widać, że był duży potencjał, ale się zesrało. Samochody, budynki i wszystko inne sprawia wrażenia zupełnie kartonowego, model jazdy słaby, kolizje słabe, fabułę skipowałem. To co w miarę fajne to czasem jakiś widok, czy klimacik USA, ale to tylko chwilami i głównie za sprawą nieba. W becie jeszcze pojeżdżę, ale na gry bym w życiu nie kupił, bo nawet przerosło mnie przejechanie połowy USA i z Detroit znudziło mi się już w górach.

Tak pisałem po wrażeniach z  bety i w życiu bym nie powiedział, że zapowiedzi tego Wild Runa mnie przekonają do tej gry, a jednak teraz bym sobie z chęcią zagrał. W przyszłym roku po ograniu hitów na pewno się skuszę.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: The Crew
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpnia 08, 2015, 23:17:57 pm »
Z tego filmiku wynika, że fizyka jazdy ZNOWU zostanie poprawiona ;) A graficznie to już ma ręce i nogi :P



Wygląda ciekawie po tych "paczach"... grałem w bete i skutecznie mnie odstraszyła od zakupu, na grafikę nie zwracałem uwagi z oczywistych przyczyn, ale kartonowy model jazdy mnie zabił, przydałoby się demko na psn finalnej wersji :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: The Crew
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpnia 09, 2015, 11:47:28 am »
Sprawdzę ją jak ukończę Hardline. Jak będziecie grać, dajcie znać.

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpnia 09, 2015, 17:40:03 pm »

Z tego filmiku wynika, że fizyka jazdy ZNOWU zostanie poprawiona ;) A graficznie to już ma ręce i nogi :P



Wygląda ciekawie po tych "paczach"... grałem w bete i skutecznie mnie odstraszyła od zakupu, na grafikę nie zwracałem uwagi z oczywistych przyczyn, ale kartonowy model jazdy mnie zabił, przydałoby się demko na psn finalnej wersji :lol:

Jest demo na PSN.

lupinator

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpnia 09, 2015, 17:56:12 pm »
Finalnej, czyli Wild Run.

bojawiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 29-11-2013
  • Wiadomości: 3 321
  • Reputacja: 86
Odp: The Crew
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpnia 09, 2015, 19:57:52 pm »
Ściągnąłem, zagrałem, skasowałem :)

el becetol

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 04, 2015, 15:10:08 pm »
Ale jest clusterfuck z tą grą  :lol:

Aktualnie na PSN gra jest w promocji:

- wersja podstawowa 100 zł bez żadnych dodatków (169 normalnie)
- wersja gold za 239 zł (przecena z 399 :lol:) dumnie pisząca że zawiera wszystkie dodatki z season pass
- season pass za 89 zł (czytaj - kupienie teraz wersji podstawowej i season pass wychodzi 50 zł taniej niż promocyjnej bundlowej wersji gold zawierającej podstawkę i season pass :lol: )
- season pass i wersja gold pomimo chwalenia się tym że zawiera wszystkie dodatki, nie zawiera najnowszego dodatku Wild Run :lol:
- dodatek wychodzi za dwa tygodnie a nie podali jeszcze ceny, plotki mówią o $25, czyli u nas pewnie koło 90 zł
- The Crew Wild Run Edition wychodzi w wersji pudełkowej za 179 zł i zawiera podstawkę i dodatek Wild Run  :lol:
- ciągle nie jest jasne czy upgrade graficzny ma być dostępny tylko dla posiadaczy Wild Run, czy będzie patchem dla wszystkich.




« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2015, 15:11:54 pm wysłana przez el becetol »

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 04, 2015, 15:14:18 pm »
- ciągle nie jest jasne czy upgrade graficzny ma być dostępny tylko dla posiadaczy Wild Run, czy będzie patchem dla wszystkich.

Upgrade graficzny ma być dla wszystkich

http://gamerant.com/the-crew-wild-run-expansion-e3-2015/

Cytuj
In addition to all of this content, Wild Run further enhances the visuals, providing a graphics overhaul to the entire game for both Wild Run and owners of just the base game.

A prawda jest taka, że w dupie z tą grą :lol: Grałem trochę zaczęło totalnie wiać nudą. Bez season passa to tam ledwie co samochodów jest (mam wersje od razu z season pass). Wiele samochodów jest niegrywalnych (niektórymi się nawet fajnie jeździ), w grze ch**owo mało się zarabia, wszystko po to by wydać kasę na MIKROPŁATNOŚCI. Dorobienie się do Lambo to mozolny farming jednych zawodów, które dają jakieś biedne grosze :lol:
Gra na początku daje radoche wielkim terenem, ale z czasem gra po prostu jest skrajnie nudna i badziewiasta ;)
Rozważam sprzedanie gówna. Ale czekam na ten update graficzny (warunki pogodowe dojdą) i zobaczymy.
A tak to z Action Racerów to chyba lepiej nowego NFS'a kupić, albo Rivals ;) o wiele lepsze zręcznościówki z ciekawszym gameplayem.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2015, 15:16:55 pm wysłana przez Mrocz »

Mrocz

  • Gość
Odp: The Crew
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 18, 2015, 22:50:40 pm »
Patch dodający grafikę jest już dostępny.

Z totalnie chujowej grafy, awansowała do słabej. Więc jest nieźle :troll: Ale nie ukrywam czuje się jakbym w past gena grał po ograniu DriveClub, Project CARS czy chociażby nowego NFS'a ;)

Pojeździłem też na motorkach (można bez kupna dodatku wziąć go na jazdę testową) i chujoza totalna :P Przyjebałem w ściane przy prędkości 300 km/h i nic się nie stało :lol: Jakaś tam radocha może by była, ale Driveclub z motorami wzbudza więcej emocji.

W skrócie? Chcecie Action Racera? Bierzcie nowego NFS'a albo NFS'a Rivals. Bo The Crew raczej odratowane nie będzie :P Czasem można sobie pograć, ale to taka gra na 6/10 ;)