Autor Wątek: Beyond Good & Evil 2  (Przeczytany 27169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 29, 2009, 19:13:44 pm »
Odświeżam temat!
Kto czeka choć troszkę na ta kontynuację tejże wspaniałej gry!?:-D czekam i doczekać sie nie mogę.
Oby w 2009!    na święta :]

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 29, 2009, 19:39:33 pm »
Nie chcę studzić Twojego entuzjazmu, ale zdajesz sobie sprawę, że nie piśnięto nawet słowem o tym tytule w ostatnich planach wydawniczych firmy na okres trwający do kwietnia 2010 ?
Czy czekam ? Odpowiem na to pytanie, jak już w końcu dobiorę się do pierwszej części ;)
PSN ID: WojtqGO

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 29, 2009, 19:47:29 pm »
mateo co za pytanie - czekam czekam na ten krązek,który zapewne będzie po brzegi wypełniony klimatem i cholerka doczekac się już nie moge , mimo ze , tyle wspaniałości na stole i ciągle cos nowego  donoszą. BG&E II to bedzie deser, oby z niezwiędłą wisienką.^_-
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

mateo

  • Gość
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 29, 2009, 19:48:32 pm »
Nie chcę studzić Twojego entuzjazmu, ale zdajesz sobie sprawę, że nie piśnięto nawet słowem o tym tytule w ostatnich planach wydawniczych firmy na okres trwający do kwietnia 2010 ?
Czy czekam ? Odpowiem na to pytanie, jak już w końcu dobiorę się do pierwszej części ;)
Ogólnie mnie to jedzie. Dokładnie wszyscy wiemy, że Ancel ostro pracuje nad kontynuacją, co mnie niezmiernie cieszy. Ja byłem pewny, że po klapie finansowej 'dwójka' nie ujrzy światła dziennego, a jednak samo UBI! na konferencji przyznało, że takowy seguel się robi. Po prostu poezja, wręcz nie wiedziałem co powiedzieć.. skromne dziękuje to za mało. ;P

Ja jednak mam nadzieje, że gra wyjdzie jeszcze w tym roku , bądź na początku 2010 Cool

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 29, 2009, 20:37:08 pm »
Nie twierdzę, że gra nie powstaje, bo powstaje, jednak wątpliwym jest ukazanie się jej w tym roku ;)
PSN ID: WojtqGO

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 29, 2009, 21:33:26 pm »
Im dłużej będzie ta gra powstawać - tym większa szansa na dopracowany produkt IMO.
Liczę na to, że Ubi nie będzie za mocno naciskać na premierę w tym roku i chłopaki spokojnie stworzą porządną grę...

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 29, 2009, 23:36:23 pm »
kur** myślałem że coś nowego, a wy mi tu a nadziejach :|

Ja się boję że ją skasują.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 04, 2009, 15:11:47 pm »
Michel Ancel o Beyond Good & Evil 2 i swoich inspiracjach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95390,6465888,Michel_Ancel_o_Beyond_Good___Evil_2_i_swoich_inspiracjach.html

Cytuj
W wywiadzie dla Pro-gamers.fr można dowiedzieć się, że dwójka będzie dalej czymś głębszym niż tylko projektem komercyjnym. Ancel zdradza też swoje inspiracji przy tworzeniu sequelu - twórczość Miyazakiego, wydarzenia polityczne, a nawet medialne, np. szum związany z dramatem z 11 września. Jako przykład świetnej gry, Ancel podaje Zeldę - jednak według niego uniwersum serii jest za bardzo oddalone od naszych czasów.

W Beyond Good & Evil 2 powrócą oczywiście postacie znane z jedynki. Klimat gry będzie bardzo podobny do poprzednika, zmieni się nieco forma. Tak naprawdę to dopiero teraz twórcy będą mogli wykorzystać potencjał drzemiący w konsolach tej generacji i przedstawić w pełnej formie swoje pomysły. Za czasów PS2, z racji ograniczeń technologicznych platformy  wiele z nich musiało po prostu powędrować do kosza (jak mówi Angel, stało się tak też dlatego, bo Sony trochę za dużo naobiecywało z Emotion Engine).

Dlatego też w dwójce świat będzie jeszcze bardziej rozbudowany, gracz ma naprawdę poczuć się wolny w swoich działaniach. Pojawi się jeszcze więcej zagadek do rozwiązania. Intensywność doznań ma być o wiele większa. Twórcy mają naprawdę dużo pomysłów, ale potrzebują czasu, aby móc je zrealizować. Stąd też Ancel zupełnie nie jest w stanie podać daty wydania sequela. Jak stwierdził, gdyby firma chciała, to gra dawno już pojawiłby się na rynku. Ale prawdopodobnie nie byłaby niczym wyjątkowym.

Aktualnie Beyond Good & Evil 2 jest w fazie przedprodukcji. Ubisoft Montpellie czekają zatem jeszcze długie miesiące, czy nawet lata pracy, zanim gra ujrzy światło dzienne. Platformy docelowe nie są jeszcze do końca znane. Na pewno w zakładanej formie, Beyond Good & Evil 2 nie pojawi się na Wii. Ale Ancel nie wyklucza też nieco innej gry przeznaczonej na konsolę Nintendo. Ubisoft nie zamierza też już popełnić tego samego błędu i tym razem sequel będzie miał odpowiednią kampanię reklamową.

Czyli można zapomnieć o tegorocznej premierze.
Pierwowzór nie zawodził jeśli chodzi o polityczną otoczkę, mam nadzieję, że tutaj będzie można odnieść podobne wrażenia :)
PSN ID: WojtqGO

mateo

  • Gość
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 06, 2009, 20:59:32 pm »
Trochę mnie podłamałeś Wojtq, gdyż myślałem, że gra jest już tworzona z jakieś dwa lata..

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 06, 2009, 22:27:47 pm »
Gry oczekiwałbym w przyszłym roku. 2009 odpada, za dużo gier Ubi trzyma w rękawie na ten okres, żeby ładować się z kolejną.
Jestem pewien, że ostatecznym rezultatem nie będziemy rozczarowani. Ancel jest jednym z najbardziej uzdolnionych twórców i wie, jak tworzyć wspaniałe tytuły. Niech tylko Ubi nie wymusi znacznego uproszczenia gry, jak to miało miejsce w przypadku nowego Księcia Persji - "jedynka" i tak do najtrudniejszych gier nie należała. Nie wyobrażam sobie, jak można by ją jeszcze bardziej ułatwić.
PSN ID: WojtqGO

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 07, 2009, 06:25:11 am »
Niech tylko Ubi nie wymusi znacznego uproszczenia gry, jak to miało miejsce w przypadku nowego Księcia Persji - "jedynka" i tak do najtrudniejszych gier nie należała. Nie wyobrażam sobie, jak można by ją jeszcze bardziej ułatwić.
No właśnie, a chodzą słuchy że chcą ją jeszcze bardziej uprościć/ułatwić co mnie trochę niepokoi.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 09, 2009, 08:01:15 am »

r0ox

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-11-2007
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
  • PSN: x-r0oFie
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 09, 2009, 08:11:13 am »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 09, 2009, 08:12:35 am »
:shock:

Czysty gameplay to to nie jest (kamera), ale daje pewne wyobrażenie na temat tego, jak gra będzie działać. Dla mnie bomba. Już w "jedynce" było mnóstwo elementów skakanych, które teraz mogły ewoluować w płynny free-run. Żeby tylko na E3 nie zabrakło czegoś nowego.
PSN ID: WojtqGO

lupinator

  • Gość
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 09, 2009, 11:08:28 am »
Assasins Creed na mocnych sterydach   :cool: Oby gra się mocno zbliżyła do tego target rendera.

Diuk

  • Gość
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 09, 2009, 11:14:10 am »
Jedynka była do dupy. Nie czekam.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 09, 2009, 11:18:51 am »
Pewnie nie gameplay, ale jezeli jakims cudem to WOW, niezle to sie rusza.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 09, 2009, 11:19:09 am »
Jedynka była do dupy. Nie czekam.
Ja zacząłem grać w jedynke ale że nie miałem czasu więc przestałem, ale po maturach skończe bo gier z takim klimatem na tej generacji nie uświadczy.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 09, 2009, 11:25:15 am »
Mi sie to podoba  8)



Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 09, 2009, 12:44:35 pm »
Jedynka była do dupy.
Ciekawe z której strony...

Coś ostatnio Ubi nie ma szczęścia do swoich materiałów, które lubią wymykać się niepostrzeżenie (najpierw Red Steel 2, teraz to).
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2009, 12:46:56 pm wysłana przez Wojtq »
PSN ID: WojtqGO

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 09, 2009, 13:02:54 pm »
Coś ostatnio Ubi nie ma szczęścia do swoich materiałów, które lubią wymykać się niepostrzeżenie (najpierw Red Steel 2, teraz to).
Kto wie, czy to nie wyciek kontrolowany. :cool:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 09, 2009, 13:08:11 pm »
Kto wie, czy to nie wyciek kontrolowany. :cool:
Zawsze to biorę pod uwagę, nie zawsze chce się człowiekowi wdawać w szczegóły ;) . Ale tak, wielce prawdopodobnym jest, aby to zajście było kontrolowane.
PSN ID: WojtqGO

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 09, 2009, 13:09:40 pm »
Na E3 sprawa się wyjaśni - może gra załapie się na bieżący rok fiskalny...

Tarniak

  • Gość
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 09, 2009, 13:57:53 pm »
Mirros Edge w TPP. Wiadomo, gra nie będzie tak wygladać, ale z taką mechaniką i zapleczem fabularnym będzie hit. Dla mnie naturalnie, bo jak gra za dużo chce powiedzieć w kwestiach politycznych, to nikt jej nie kupuje. :lol: W szczególności jeśli klimat zielonej lewicy wprost wypływa z ekranu.

cascad

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-03-2008
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • peace grenade!
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 09, 2009, 14:17:14 pm »
czemu ME w tpp odrazu? a moze ME bylo BGE w FPP?

przeciez widowiskowe ucieczki były integralną częscią BGE

Tarniak

  • Gość
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 09, 2009, 14:40:27 pm »
czemu ME w tpp odrazu? a moze ME bylo BGE w FPP?

Dlaczego przyjmujesz to określenie za pejoratywne? :shock:

cascad

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-03-2008
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • peace grenade!
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 09, 2009, 15:11:48 pm »
nie wiem :shock:

mateo

  • Gość
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 11, 2009, 11:45:37 am »
Nie było mnie troszku na forum, a tu z ni pietruchy wyskoczył 'render' BG&E 2. :shock:
Widać naocznie, jak bardzo gra będzie rozbudowana w sensie lokacji. To nie ma prawa być kolejnym Assasin's Creed. (choć widać, że dev. czerpie wiele z AC) Jestem pewien, że będziemy wyruszać na zadania do odległych nieznanych lokacji, by zmierzyć się z wyzwaniem. Gra jest do tego stworzona. To będzie must have.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2009, 11:47:49 am wysłana przez Mikazuki »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 11, 2009, 12:19:36 pm »
Zapowiada się bardzo ciekawa gra z grafiką w stylu który lubie :P.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 11, 2009, 17:06:17 pm »
Skłaniam się ku twierdzeniu, że nie jest to scena renderowana, ale też nie jest to bezpośredni fragment z gry, raczej filmik na jej silniku. Dlaczego ? Spójrzcie na cienie kiedy Jade skacze na dach - są nieco postrzępione. Do tego grafika jest zdecydowanie osiągalna dla PS3/XO. Jedynie animacja postaci i praca kamery każą sądzić, że nie jest to czysty gameplay.

To będzie must have.
Word.
PSN ID: WojtqGO

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 12, 2009, 01:51:30 am »
Nie było mnie troszku na forum, a tu z ni pietruchy wyskoczył 'render' BG&E 2. :shock:
To samo, też przeoczyłem :shock:.
Wydaję mi się właśnie, że tak jak kiedyś w przypadku słynnego rendera KZ2 tak i w tym wypadku to jest render - cel twórców, zrobiony na elementach tego co do tej pory im się udało dokonać, w kwestii fizyki i oprawy, i tego co dopiero planują wprowadzić/doszlifować (zbliżyć się do wyznaczonego gameplay'u i grafiki). W niektóre elementy powątpiewam, że aż tak będą ryły beret (w szczególności animacja), niemniej gra zapowiada się zaprawdę "grubo". Ajj...a tak poza tym mam nadzieję, że gra nie zgubi po drodze uroczego baśniowego klimatu, trochę jakby z drugiej strony lustra.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2009, 03:03:12 am wysłana przez grami »

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 12, 2009, 10:37:41 am »
Poziom grafiki spokojnie mogą osiągnąć, ale rozgrywka nie przejdzie. Wyszedłby z tego drugi Dragon's Lair.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 13, 2009, 15:36:22 pm »

mateo

  • Gość
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 13, 2009, 15:43:39 pm »
Poziom grafiki spokojnie mogą osiągnąć, ale rozgrywka nie przejdzie. Wyszedłby z tego drugi Dragon's Lair.
w jakim sensie rozpatrujesz po tym urywku gameplay!? Ja tu widzę jak na razie bezczelną zrzynke z AC. Daje 'gowa', że to jedna z WIELUUU misji Jade. ;] Ancel tego nie spierd*li!

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 23, 2009, 19:25:45 pm »
Wiadomość z 15.05, nie wiem dlaczego na nią wcześniej nie trafiłem.
Smutna wiadomość niestety - GRA NIE ZOSTANIE ZAPREZENTOWANA NA E3
Cytuj
Ubisoft has told Eurogamer there are no plans to show Beyond Good and Evil 2 at this year's E3.

The confirmation came after UGO was told something similar by a Ubi representative. The person UGO spoke to said it won't be playable at the show. While they haven't ruled out showing the game during Ubi's press conference, "Don't expect it."
http://www.eurogamer.net/articles/no-beyond-good-and-evil-2-at-e3

Jeszcze długa droga przed nowymi przygodami Jade.
: Maj 18, 2009, 22:12:57 pm
Czarne chmury zbierają się nad BG&E2.

Beyond Good & Evil Sequel In Trouble, Says Ubisoft President
http://news.vgchartz.com/news.php?id=4470

Cytuj
After being asked about the risks of a new IP, citing the cast of Assassins Creed, he answered:

Yes, that worked out, but it doesn't work out every time, and sometimes you come back to an IP that didn't work because you still think it could have ? like Beyond Good and Evil, which was leaked, so now people know we're working on a new one. Whether or not it comes out remains to be seen anyway, but we didn't want to abandon that IP because it has a cache and authenticity about it. There's something very pure about that game and it's too bad that we were not able to build it as an IP at the time.

And being questioned about Beyond Good & Evil 2 again and what made the company pursue it, he denied that it a new game had been confirmed in any way:

Well, I didn't say there's definitely going to be another game. I said something had leaked, which means we've been working on some Beyond Good and Evil stuff, but whether there's going to be another game or not, that's something for the future. But getting to your question as to why there's work on the IP again, it's a creative people business; the creative talent is interested in it and possibly exploring how to do it from a new angle.

It was always strange that Ubisoft would pursue a sequel to Beyond Good & Evil, given the notorious fame of the first game for being an excellent game that never got the sales it deserved. Maybe that was what made Ubisoft reconsider its plan, since it's unlikely the sequel would get much more sales.

Wygląda na to, że gra:
a) nigdy się nie ukaże
b) pojawi się pod inną nazwą i wokół niej zostanie wybudowany duży szum. W ostatnim zdaniu jest wiele racji - nierealnym jest założenie, że kontynuacja gry, która sprzedała się marnie, sprzeda się w milionowym/milionowych nakładach. Jeśli ludzie nie kupuli pierwowzoru, to raczej nie rzucą się na sequel.

Koniec końców, nie spodziewałbym się gry w ciągu najbliższych 2, 3 lat.

PSN ID: WojtqGO

mateo

  • Gość
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 23, 2009, 19:39:14 pm »
Więc możemy na 100% ustalić, iż zapodany filmik z gry to po prostu render ;(

mateo

  • Gość
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 23, 2009, 22:54:19 pm »
patrz stronę wcześniej ;/

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpnia 25, 2009, 00:13:08 am »
Hehe, ładny zonk :mrgreen: Już usuwam.
: Lipiec 23, 2009, 22:59:29 pm
Beyond Good & Evil 2 is on hold
http://www.gamezine.co.uk/news/formats/xbox360/beyond-good-and-evil-2-officially-on-hold-$1320917.htm

Cytuj
What sorry news; Beyond Good & Evil 2 is now definitely on hold.

Why oh why would Ubisoft put the sequel to Beyond Good & Evil on hold? Especially following the game's announcement and then the release of its first teaser trailer. This just sounds like a cruel joke.

The game's creative lead Michael Ancel talked about Beyond Good & Evil 2 as far back as May 2009, with Ubisoft confirming that the game was in development at UbiDays in Paris.

In April 2009 we again heard from Ancel that the game would be bigger and more immersive than its predecessor, despite the fact that full production had yet to begin. Still, we had the game's first in-engine teaser trailer to gawk over.

However, in July of this year, Ubisoft's North American president Laurent Detoc coldly put doubt into our minds:

"Whether or not it [Beyond Good & Evil 2] comes out remains to be seen anyway, but we didn't want to abandon that IP because it has a cache and authenticity about it. There's something very pure about that game and it's too bad that we were not able to build it as an IP at the time."

"Well, I didn't say there's definitely going to be another game. I said something had leaked, which means we've been working on some Beyond Good and Evil stuff, but whether there's going to be another game or not, that's something for the future," Detoc added.

Now Gamersyde's Snoopers confirms that the game has been put on hold after being informed at GamesCom in Cologne, Germany, tweeting:

"I got confirmation at Cologne's Gamescom that Beyond Good & Evil 2 is on hold for now. No idea if it's def or temporary but it sucks."

Sure, we don't know Gamersyde's source, and how long it'll be on hold we don't know, but the news sadly runs true. Sigh.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 15, 2010, 10:29:30 am »
Dobra wiadomość - druga część wciąż w produkcji!
http://ps3.ign.com/articles/106/1061376p1.html

Pojawi się...kiedyś ;)
PSN ID: WojtqGO

deepthroat

  • Gość
Odp: Beyond Good & Evil 2
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 15, 2010, 11:23:41 am »
Dobra wiadomość - druga część wciąż w produkcji!
http://ps3.ign.com/articles/106/1061376p1.html

Pojawi się...kiedyś ;)
Fuck yes. Wreszcie jakiś dobry news gamingowy.