Autor Wątek: Dishwasher czyli Krzysiu umyj tale-NIE!! CO TY ROBISZ Z TYM TASAKIEM?!?  (Przeczytany 2770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Moim zdaniem grze należy się oddzielny wątek, zresztą tak jak wszystkim ważniejszym produkcjom Arcade. To jedziemy:

Grasz jako tytułowy Dishwasher, historia z pierwszych 3 poziomów mówi jak wróciłem z martwych, a głównym przeciwnikiem zdają się być cyborgi bla bla bla, nieważne, czas kogoś pozabijać!

Ta gra miażdży! Może jest to side-scrolling 2D masher, ale najlepszy jaki widzieliście. Mnie bardzo przypadł do gustu klimacik i kolory, jak ktoś ma wątpliwości to ściągnijcie demo. System walki jest bardzo rozbudowany, strona z listą ruchów jest długaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Do wyboru kilka broni - para tasaków, miecz fazowy (KTÓRY WYMIATA), piła łańcuchowa, shotgun :-D Do naszej dyspozycji jest jeszcze magia - 3 różne czary.

Ale najważniejsze jak się w to gra. Dishwasher to DMC1 w 2D tyle że szybszy i bardziej płynny. Jako że nie mamy grafiki 3D można się było skupić na dopracowaniu systemu walki i sterowania. Wszystko na padzie obłożone jest pięknie i nie ma problemów z nawigacją.

Wyobraźcie sobie taką scenę: przepoławiacie na pół dwóch wrogów (slow-motion!), albo wyrywacie głowę po czym bijecie nią delikwenta na zabój. Końcówka poziomu 3 zmiażdżyła - wyobraźcie sobie zjazd na linie w Heavenly Sword albo FFX, po czym musicie się uporać z 15 latającymi przeciwnikami. Jak? Za pomocą miecza który umożliwia teleportację WSZĘDZIE. Przesuńcie prawą gałkę a tam się znajdziecie: akcje typu teleport do gościa szybkie 5 ciosów po czym teleport w górę i lewo aby uniknąć rakiet po czym przepołowienie innego zawodnika w powietrzu są na porządku dziennym.

16 poziomów w trybie Story, 50 poziomów w trybie Arcade + Survival, Co-Op lokalnie i po XBL, Leaderboards. 800 punktów.

JAZDA KUPOWAĆ!!!

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Odp: Dishwasher czyli Krzysiu umyj tale-NIE!! CO TY ROBISZ Z TYM TASAKIEM?!?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 10, 2009, 15:17:13 pm »
Grałem i będę recenzował, też polecam  :-P Szkoda tylko, że tła takie przeciętne, ale rzeźnia tak konkretna, że nie mam pytań. I ogólnie abstrakcyjność fabuły, wyrwali mi serce, cyborgi są wszędzie, wtf?  :lol: