Autor Wątek: Jakie gry na x360 polecacie?  (Przeczytany 12127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Jakie gry na x360 polecacie?
« dnia: Listopada 11, 2014, 14:36:06 pm »
Rozważam zakup klocka w najbliższym czasie. Konsola ma kilka gier które zawsze chciałem sprawdzić, także teraz jest ku temu dobra okazja. (pewnie i tak po paru miesiącach sprzedam  :P)
W zestawie planuję nabyć:
- prey
- halo reach, odst, 4 (starczy dysk 4gb, czy któraś część wymaga większej instalacji?)
- fable 2 (jeśli jedynka mi się podobała, to dwójka też powinna? Nie ma jakichś radykalnych, negatywnych zmian?)
- quake 4
- darkness
- dead rising 2

Czy dopisalibyście jakieś exy, które obowiązkowo powinienem sprawdzić? (forza i geow odpadają). Mam na myśli również gry indie (limbo mam zaliczone).
I pytanie bonusowe - czy warto nabyć kinekta? Są na to jakieś ciekawe gry (casualowe też) albo oficjalne aplikacje, które dobrze wykorzystują sensory 3d (jakieś malowanie przestrzenne czy inne pierdoły?).

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jakie gry na x360 polecacie?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 11, 2014, 15:16:13 pm »
Fable 2 to bardzo dobra gra. Trójkę za to spieprzyli.

Ja polecam Alan Wake'a i Shadow Complex. Obie gry są rewelacyjne. Szczególnie ta druga nie może się nie podobać.

No i Halo Wars. Imo najlepsza gra w uniwersum Halo 8)


Z kolei jeśli lubi gry z gatunku Tower Defense, to trudno znaleźć lepszą niż Defense Grid: The Awakening (na peceta niedawno wyszła dwójka, również wysoko oceniana).

Warte uwagi są jeszcze Kameo i Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts. Tylko nie wiem, czy interesują Cię takie klimaty.

lupinator

  • Gość
Odp: Jakie gry na x360 polecacie?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 11, 2014, 17:06:11 pm »
Fable 2 to bardzo dobra gra. Trójkę za to spieprzyli.
Zawsze mnie dziwią te opinie na temat drugiego i trzeciego Fable. Obie są strasznie podobne, 2 lepsza, ale nie ma tam nawet tylu różnic, żeby przy różnych gustach w ogóle wyłuskać przepaść pomiędzy "bardzo dobra" i "spieprzona".

Co do pytania to do głowy przychodzi mi na razie State of Decay - survival zombie z marketplace, który trzeba sprawdzić.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Jakie gry na x360 polecacie?
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 11, 2014, 18:49:39 pm »
do rekomendacji poka i lupiego dorzuciłbym:
 
the lost odyssey
wiedźmina drugiego
pgr 4
rez HD
lumines live
geometry wars dwójkę
omega five
ninja gaiden 2
no i bayonette, cobyś pograł chociaż w 30fps

nie wiem czy coś z powyższego nie wyszło na ps3, bo chyba była jakaś wersja ninjy, ale to tak na szybko, więc proszę o wyrozumiałość.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jakie gry na x360 polecacie?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 11, 2014, 19:49:05 pm »
Zawsze mnie dziwią te opinie na temat drugiego i trzeciego Fable. Obie są strasznie podobne, 2 lepsza, ale nie ma tam nawet tylu różnic, żeby przy różnych gustach w ogóle wyłuskać przepaść pomiędzy "bardzo dobra" i "spieprzona".
Nie wiem, mi w Fable 2 grało się świetnie, za to trzecia część wydała mi się zrobiona kompletnie bez pomysłu. Pograłem z 5 godzin i więcej do niej nie wróciłem. Mało nowego, a wszystkie zmiany wyszły na gorsze. Ja tak to odczułem.


do rekomendacji poka i lupiego dorzuciłbym:
 
the lost odyssey
wiedźmina drugiego
pgr 4
rez HD
lumines live
geometry wars dwójkę
omega five
ninja gaiden 2
no i bayonette, cobyś pograł chociaż w 30fps

nie wiem czy coś z powyższego nie wyszło na ps3, bo chyba była jakaś wersja ninjy, ale to tak na szybko, więc proszę o wyrozumiałość.


The Lost Odyssey, PGR4 i Wiedźmina też bardzo polecam.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Jakie gry na x360 polecacie?
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 11, 2014, 21:49:44 pm »
Dzięki za rekomendacje. Już widzę, że parę gier stąd wybiorę  :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jakie gry na x360 polecacie?
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 14, 2015, 23:40:35 pm »
J bym dodał Viva Pinate - może i dla dzieci, ale ja się bardzo wkręciłem w tą cukierkową gierkę. Lupi  chyba też tą grę lubił :P Polecam ^^

lupinator

  • Gość
Odp: Jakie gry na x360 polecacie?
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 15, 2015, 00:47:07 am »
J bym dodał Viva Pinate - może i dla dzieci, ale ja się bardzo wkręciłem w tą cukierkową gierkę. Lupi  chyba też tą grę lubił :P Polecam ^^
Owszem, zajebista gra. Gdyby była next-genowa kontynuacja mega bym się cieszył. Swoją drogą przesyłkę z grą odebrała moja mama i nie wiedzieć czemu ją otworzyła co nigdy jej się nie zdarzało. Ale się wtedy zajebiście wstydziłem.  :lol:

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Jakie gry na x360 polecacie?
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 15, 2015, 07:20:00 am »
Swoją drogą przesyłkę z grą odebrała moja mama i nie wiedzieć czemu ją otworzyła co nigdy jej się nie zdarzało. Ale się wtedy zajebiście wstydziłem.
:lol:

Oltyns

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-09-2015
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Jakie gry na x360 polecacie?
« Odpowiedź #9 dnia: Września 28, 2015, 02:56:03 am »
Wiedźmin, GTA5 i Assassin's Creed - to moi faworyci :)