Autor Wątek: Warhammer: Battle March  (Przeczytany 3148 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gron

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-02-2006
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
  • dziedzic "Pruski"
Warhammer: Battle March
« dnia: Września 29, 2008, 22:04:22 pm »
Witam,
jako fan Warhammera pozwolę sobie otworzyć wątek. Ostatnio spędziłem trochę czasu nad tą grą, więc podziele się uwagami.
Sama rozgrywka offline, raczej słaba, nie ma tu nic ciekawego czego nie było by wcześniej w innych grach. Jako fan warhammera powiem od razu, nawet nie można powiedzieć "dla fanów". Ja się zawiodłem.
Natomiast jako, że moja konsola jest online to mocno liczyłem na fantastyczne pojedynki. I tu ogólnie się nie zawiodłem. Można spotkać wiele osób, chcących zdobyć scalaka, więc póki co można zawsze kogoś spotkać na serwerze. Gra z żywym człowiekiem jest o wiele lepsza niż marny scenariusz. Szybkie rozgryweczki, czasami nawet parę minut, podchody, zasadzki i w miarę oddane realia bitewnego warhamera. Ja się zbieram ze znajomymi od roku do bitwy i nie możemy znaleść wolnego weekendu. Teraz w kilka godzin odbiłem sobie lata przerw w Warhammera ;)
Podsumowując. Nie jest to Warhammer tylko nie wiadomo co ;) Wersja offline to słaba strategia. Online - spełnia oczekiwania.

Plusy:
  • świat Warhammera
  • olbrzymia mapa (tak na oko ponad 9 stołów)
  • mgła - można zaskoczyć wroga zrobić mu niespodziewankę
  • szybka i treściwa rozgrywka (onliine) - można stoczyć wiele bitew w krótkim czasie
Minusy
  • marna grafika - ale jak pamiętam z jak pomalowaną armią wpadali kumple ...
  • gra ma dosyć mało z Warhammera Fantasy Battle
  • trudno znaleść graczy
Prywata:
Mam nadzieje, że uda mi się dzięki temu postowi kogoś dorwać i pograć on-line. Mój gametag GronPL. Mam czas zawsze w weekendy i zapraszam.
promocja aukcji allegro użytkownika konsole
inwestuj w monety

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Warhammer: Battle March
« Odpowiedź #1 dnia: Września 30, 2008, 03:26:13 am »
Również jestem miłośnikiem WFB, aczkolwiek do tej gry podchodzę ze sporą rezerwą. Grałem WH: Mark of Chaos na PieC'u i niestety gra nie wciągnęła mnie tak, jak niegdyś świetny WH: Shadow of the Horned Rat oraz Dark Omen. Z przeczytanych recenzji wynika, że xklockowa wersja WH: Battle March jest skiepszczona w najbardziej newralgicznym punkcie dla konsolowych strategii - sterowaniu. Jak to skomentujesz, bom ciekaw?

gron

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-02-2006
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
  • dziedzic "Pruski"
Odp: Warhammer: Battle March
« Odpowiedź #2 dnia: Września 30, 2008, 19:11:32 pm »
Co do sterowania to nic Ci nie odpowiem konkretnie. Dawno nie grałem w nic na PC wiec już nie mam odniesienia. Natomiast porównując tylko to gier xboxowych, to nie jest źle. Ale i niczym nie zachwyca. Udaję się poprawnie sterować jednostkami i jednocześnie nie kląłem w czasie rozgrywek. 
promocja aukcji allegro użytkownika konsole
inwestuj w monety