Autor Wątek: Final Fantasy XIII  (Przeczytany 204668 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1920 dnia: Marca 20, 2010, 22:37:27 pm »
Ja właśnie załatwiłem bosa w 10 rozdziale i mam wielką nadzieję, że Light zrobi Snowowi jesień średniowiecza za to co ten ciul po walce zrobił  :evil: .
Co za dupek  :evil: , już nie miał dokąd iść .

nakimushi

  • Gość
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1921 dnia: Marca 20, 2010, 22:39:38 pm »
mnie tez niestety gra znudzila po jakis 10 godzinach /  :(
gra jest piekna ale za duzo tam walki a za malo jakis innych questow rozmow i zwiedzania
szkoda

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1922 dnia: Marca 21, 2010, 00:32:09 am »
Właśnie przed chwila skończyłem główny watek fabularny, gra jest cudowna osobiście nie mam jej nic do zarzucenia, jeśli chodzi o liniowość to nie ukrywam taka forma mi jak najbardziej pasowała, może dlatego ze nie jestem zbyt wymagającym graczem, natomiast bawiłem sie przy niej świetnie a przecież o to chodzi, także przestańcie narzekać i grajcie, a ci co jeszcze nie nabyli swojego egzemplarzu to najwyższe czas bo naprawdę warto !  ;)
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1923 dnia: Marca 21, 2010, 18:21:49 pm »
Gra ukończona. Ostatni boss był dość prosty.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Teraz misje i pakowanie postaci.

Castor - jak silną miałeś drużynę podczas zdobywania Genji Glove?

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1924 dnia: Marca 21, 2010, 19:51:26 pm »
Gra ukończona. Ostatni boss był dość prosty.

Musze sie z Tobą zgodzić, pokonałem go bez zdanych problemów, co mnie nieco zaskoczyło, jeśli chodzi zaś o samo zakończenie gry mogło by być ciut dłuższe, trochę takie nijaki było. 
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1925 dnia: Marca 21, 2010, 22:26:43 pm »
Ci ostatni bossowie chyba zwyczajowo są prawie banalni.
Jak się miało postacie zadające 9999 punktów HP w atakach i mające tyle zdrowia w X, to Yu Yevon był bardzo łatwy.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1926 dnia: Marca 22, 2010, 14:27:44 pm »

Castor - jak silną miałeś drużynę podczas zdobywania Genji Glove?

Fang, Light, Snow. Snow miał 27k HP i ciągle Sentinel, Fang i Light non-stop Commando. 11 minut EZ.

Wiadomość scalona: Marca 22, 2010, 14:28:47 pm
Ci ostatni bossowie chyba zwyczajowo są prawie banalni.

Jesne, że banalny a szczególnie jego
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1927 dnia: Marca 22, 2010, 14:51:14 pm »
Ci ostatni bossowie chyba zwyczajowo są prawie banalni.
Jak się miało postacie zadające 9999 punktów HP w atakach i mające tyle zdrowia w X, to Yu Yevon był bardzo łatwy.

Yu Yevon był w ogóle bardzo łatwy, bo w walce z nim nie można było zginąć ;).


Castor - jak silną miałeś drużynę podczas zdobywania Genji Glove?

Fang, Light, Snow. Snow miał 27k HP i ciągle Sentinel, Fang i Light non-stop Commando. 11 minut EZ.

A możesz polecić jakieś dobre miejsce do zdobywania CP? Mam
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
i nabijam doświadczenie na północy Archylte Steppe, bo idzie to wtedy dość szybko, ale może jest gdzieś lepsza lokacja.

Ci ostatni bossowie chyba zwyczajowo są prawie banalni.

Jesne, że banalny a szczególnie jego
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Oj tam, wystarczy nałożyć
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
i już walka staje się łatwiejsza.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1928 dnia: Marca 22, 2010, 14:58:33 pm »
Najlepsze miejsce tp walczący Megistorian vs. Behemoth King, w pobliżu teleportu (chyba daje on misję 14 albo 17). Zabijam w 10 sekund = 13 000 CP, odbiegam do Save Point'a, i znowu to samo.

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1929 dnia: Marca 22, 2010, 15:42:58 pm »
Jesne, że banalny a szczególnie jego
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

E tam, to jest gra. Bez względu na to jaką świnię podkłada przeciwnik, MUSI  być na niego jakiś sposób.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1930 dnia: Marca 22, 2010, 15:45:40 pm »
Najlepsze miejsce tp walczący Megistorian vs. Behemoth King, w pobliżu teleportu (chyba daje on misję 14 albo 17). Zabijam w 10 sekund = 13 000 CP, odbiegam do Save Point'a, i znowu to samo.

Dokładnie o tym miejscu pisałem. Nie sprecyzowałem, moja wina.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1931 dnia: Marca 29, 2010, 12:03:22 pm »
Z dwu-tygodniowym opóźnieniem doszedł poradnik EK. Cudowny i niesamowity, jakość wykonania poraża.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1932 dnia: Kwietnia 01, 2010, 06:47:53 am »
Najlepsze miejsce tp walczący Megistorian vs. Behemoth King, w pobliżu teleportu (chyba daje on misję 14 albo 17). Zabijam w 10 sekund = 13 000 CP, odbiegam do Save Point'a, i znowu to samo.

Dokładnie o tym miejscu pisałem. Nie sprecyzowałem, moja wina.

PANOWIE! Jest lepsze miejsce!
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Sama gra mi się bardzo podoba. Trzeba jej dać trochę czasu ale się opłaca. Pierwsze wyjście na step robi mega wrażenie jak i doskonały system walki. Wkręciłem się na maxa, zostało mi jeszcze klika subquestów i duuużo boostowania ale calak jest już coraz bliżej.

EDIT:

Miejsce o którym mowa w Spoilerze jest tuż obok Cieth Stone'a nr. 53

EDIT 2 Moje profesjonalne zdjęcia lokacji (miniatury):
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
W pełnej krasie:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2010, 10:49:58 am wysłana przez Mejs »

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1933 dnia: Kwietnia 09, 2010, 09:52:59 am »
Pograłem kilka godzin w tego nowego finala i jak na razie jest mocno średnio  :-? Fakt, że cała ścieżka jest jak na razie linią prostą, w ogóle mi nie przeszkadza, ale już ograniczenie statystyk postaci do siły i magii to gruba przesada. Mogli by dać chociaż więcej slotów na akcesoria, bo broń + jedno akcesorium, też lekko słabuje. Wiem, że w poprzednich odsłonach nie było lepiej (poza FFIX, która miała bardzo dobry system), ale jakoś wtedy mi to nie wadziło. Do tego dochodzą postacie: Snow- wygląda kozacko, ale jego teksty i zachowanie wołają o pomstę do nieba; Lightning- jakaś taka bezpłciowa i irytująca; o Hope i Vanille nie ma co wspominać. Sytuację ratuje jedynie Sahz, który, pomimo chocobosa w głowie zachowuje się najnormalniej i jest najbardziej wiarygodny. Jak na razie FFXIII to ogromny zawód. Oby później było lepiej.

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1934 dnia: Kwietnia 09, 2010, 11:10:24 am »
Później możesz mieć więcej akcesoriów, kiedy rozwiniesz postać w crystalium. Ale nie wiem do ilu max, 3 albo 4 chyba.

Ciekawe jak długo chodzenie po prostej linii nie będzie ci przeszkadzało ^^

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1935 dnia: Kwietnia 09, 2010, 11:16:20 am »
Kumpel (fanatyk serii) mówi, że to najgorszy FF w jakiego grał..

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1936 dnia: Kwietnia 09, 2010, 13:09:27 pm »
Kumpel (fanatyk serii) mówi, że to najgorszy FF w jakiego grał..
Po 15h mam niestety takie samo wrażenie... Chociaż jest lepiej niż na początku, ale i tak...

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1937 dnia: Kwietnia 09, 2010, 13:21:27 pm »
Kumpel (fanatyk serii) mówi, że to najgorszy FF w jakiego grał..
Po 15h mam niestety takie samo wrażenie... Chociaż jest lepiej niż na początku, ale i tak...
Po 5 godzinach mam tak samo, a do tego przeczucie, że później będzie niewiele lepiej :(

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 569
  • Reputacja: 251
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1938 dnia: Kwietnia 09, 2010, 13:49:53 pm »
Dla odmiany mój znajomy twierdzi "zaj**ta". Zależy kto na co się nastawia - fabuła, system, etc.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1939 dnia: Kwietnia 09, 2010, 13:57:18 pm »
Moj ziomek strasznie narzeka na ta znana wszystkim liniowosc i brak otwartego swiata, o braku kontroli nad cala drozyna nie wspominajac.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1940 dnia: Kwietnia 09, 2010, 13:59:41 pm »
Moj ziomek strasznie narzeka na ta znana wszystkim liniowosc i brak otwartego swiata, o braku kontroli nad cala drozyna nie wspominajac.
Same here. Dlatego dla mnie FFXII the best.

gawi

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2006
  • Wiadomości: 671
  • Reputacja: 3
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1941 dnia: Kwietnia 09, 2010, 15:26:19 pm »
Mój kumpel - też wielki fan Finali, mówi, że to najgorszy fajnal... Ja, po 10 godzinach gry, średnio mam ochotę dalej grać i gram tak trochę na siłę. Głupio trochę, bo to prezent od dziewczyny (pytała mnie ostatnio jak mi się gra podoba :) )

el becetol

  • Gość
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1942 dnia: Kwietnia 09, 2010, 15:48:13 pm »
Moj ziomek strasznie narzeka na ta znana wszystkim liniowosc i brak otwartego swiata, o braku kontroli nad cala drozyna nie wspominajac.
Same here. Dlatego dla mnie FFXII the best.

+1
Dla mnie też XII to najlepsza część serii. A w XIII główną wadą nie jest jako taka liniowość, ale nuda która z niej wynika. Są przecież gry jrpg liniowe, które dają mase zwykłego "funu". Tu jest wszystko żmudne, sztuczne i nudne.

Tak jak Gawi, gram na siłę, żeby skończyć i sprzedać... nie tego oczekiwałem po FF.

iko

  • Gość
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1943 dnia: Kwietnia 09, 2010, 15:50:37 pm »
Jak ktoś będzie chciał sprzedac z was FFXIII to jestem chętny. (wersja PS3)

johnny23

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 558
  • Reputacja: 4
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1944 dnia: Kwietnia 09, 2010, 16:28:33 pm »
Tego właśnie się obawiałem...

Wiadomo, nie było takiego Finala, który pod pasowałby wszystkim fanom serii. Niemniej jednak, ostatnie posty skutecznie ostudziły mój zapał. :-? Coś mi się wydaję, że po skończeniu XIIIki całkiem spora osób stwierdzi, że XIIka nie była taka be ;). IMO była świetna, a że drastycznie różniła się od poprzedników... dla mnie to była miła odmiana.  :angel:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1945 dnia: Kwietnia 09, 2010, 17:00:19 pm »
Sprawdz odpowiednie tematy, ale powiem Ci, ze DS daje rade!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1946 dnia: Kwietnia 09, 2010, 17:17:31 pm »
Oba tytuły są odmienne - ale taka jest prawda, że oba tytuły trzeba mieć. :)

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1947 dnia: Kwietnia 09, 2010, 17:25:46 pm »
Moj ziomek strasznie narzeka na ta znana wszystkim liniowosc i brak otwartego swiata, o braku kontroli nad cala drozyna nie wspominajac.
Same here. Dlatego dla mnie FFXII the best.

A w XIII główną wadą nie jest jako taka liniowość, ale nuda która z niej wynika. Są przecież gry jrpg liniowe, które dają mase zwykłego "funu". Tu jest wszystko żmudne, sztuczne i nudne.


Dokładnie tak. Schematyczność "plansz" wali niemiłosiernie po gałach. Niby się zmieniają tekstury i lokacje, ale ma się wrażenie, że wszędzie dzieje się dokładnie to samo. Od naprawdę genialnego leveldesingu, który oferowały poprzednie części, jestem pod wrażeniem, jak nisko się w tej kwestii stoczyli...

Ja się teraz przymierzam do Resonance of Fate. Ale tuż za rogiem jest już RDR :(...
Nie wspominając o tym, że jeszcze Valkyrie chciałem zaliczyć.

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1948 dnia: Kwietnia 09, 2010, 19:24:45 pm »
Ja wstrzymam się z zakupem i tak mam na oku inne pozycje (Valkyria Chronicles i Demon Souls - ktoś się wypowie która pozycja lepsza? Jak z długością  tych gier?)

Valkyria to raczej gra taktyczna podobna do Fallout Tactics dawno temu na pc. Jest świetna, polecam jak najbardziej, tylko trzeba lubiec takie klimaty anime.
Jednocześnie po skończeniu gry warto zapoznac się też z anime VC, niby opowiada fabułę z gry, ale później okazuje się że wiele scen pokazuje z zupełnie innej strony, uzupełniając grę, a przede wszystkim daje wyraźne i dośc odmienne rysy głównych bohaterów, szczególnie metamorfoza Welkina szokuje.

DS też wydaje się byc świetny (choc to już action rpg), takie bardziej techniczne i konsolowe Diablo.

Na Twoim miejscu najpierw wziąłbym Valkyrię, potem DS'a :]

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1949 dnia: Kwietnia 13, 2010, 16:42:29 pm »
Jestem po 15 godzinach gry i jak narazie średnio.Wogóle nie ma tu tej magii która cechowały sie starsze finale.Najbardziej wkurzające są te lokacje gdzie biegniesz tylko do przodu i walczysz.Postacie są w miare ok tylko ta cholerna Vanille,no w zadnym finalu nie bylo tak irytującej postacii i jeszcze ten jej głos...zgroza. :mad: Co oni zrobili z summonami? Co to za animacje przyzywania Odina jakies platki róż,ksieżyc w tle..masakra. :( Mam nadzieje ze inne będa lepsze.Gre ratuje tylko system walki który jest bardzo dobry tylko że zamiast tych paradigms lepsze by były gambity z ff12.Dla mnie jak narazie ocena 7.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1950 dnia: Kwietnia 13, 2010, 16:56:56 pm »
Jestem po 15 godzinach gry i jak narazie średnio.Wogóle nie ma tu tej magii która cechowały sie starsze finale.Najbardziej wkurzające są te lokacje gdzie biegniesz tylko do przodu i walczysz.Postacie są w miare ok tylko ta cholerna Vanille,no w zadnym finalu nie bylo tak irytującej postacii i jeszcze ten jej głos...zgroza. :mad: Co oni zrobili z summonami? Co to za animacje przyzywania Odina jakies platki róż,ksieżyc w tle..masakra. :( Mam nadzieje ze inne będa lepsze.Gre ratuje tylko system walki który jest bardzo dobry tylko że zamiast tych paradigms lepsze by były gambity z ff12.Dla mnie jak narazie ocena 7.
Jeden wielki wpis. Tyle, że ja jestem po 20h gry, w 9 chapterze i powiem, że gram tak aby tylko przejść. Jak na razie jestem wielce zawiedziony. Dla mnie to jakiś niedokończony eRPeG. Idziemy przed siebie, walka, wstawka, walka, wstawka itd. Zero zboczenia z kursu, zero swobody (chociaż ponoć chapter 11 oferuje zmianę, dlatego czekam na niego z utęsknieniem). Co do postaci to jak na razie najfajniejszy jest dla mnie Sazh, taki normalny. Walka jak najbardziej na plus, Crystarium mogli sobie darować, bo wybór ogranicza się do decyzji, czy chcę dodatkowe 20HP czy nie.
No cóż gram i czekam na coś, co zmieni mój stosunek do tej części FF. Mam nadzieję, że w końcu pojawi się taka rzecz.

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1951 dnia: Maja 25, 2010, 04:25:08 am »
Postanowiłem wrócić do FFXIII w celu uzupełnienia Trophy jako ze po przejściu głównego wątku fabularnego grę od razu odstawiłem, mam pytanie skąd wziąść Growth Egge prosiłbym o szybka odpowiedz
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Rise of the Tomb Raider, Lost Ruins, Dead Space

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1952 dnia: Maja 25, 2010, 10:48:37 am »
Postanowiłem wrócić do FFXIII w celu uzupełnienia Trophy jako ze po przejściu głównego wątku fabularnego grę od razu odstawiłem, mam pytanie skąd wziąść Growth Egge prosiłbym o szybka odpowiedz
Nie odpowiem Ci, bo nie skończyłem jeszcze gry i nie chcę sobie spoilerować ale na pewno google Ci odpowie.
Ja mam z kolei takie pytanie, po skończeniu gry wracamy do lokacji z Chaptera 11 i możemy tam sobie spokojnie biegać, walczyć, wykonywać zaległe misje i pakować do woli?

el becetol

  • Gość
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1953 dnia: Maja 25, 2010, 12:25:15 pm »
Postanowiłem wrócić do FFXIII w celu uzupełnienia Trophy jako ze po przejściu głównego wątku fabularnego grę od razu odstawiłem, mam pytanie skąd wziąść Growth Egge prosiłbym o szybka odpowiedz
Nie odpowiem Ci, bo nie skończyłem jeszcze gry i nie chcę sobie spoilerować ale na pewno google Ci odpowie.
Ja mam z kolei takie pytanie, po skończeniu gry wracamy do lokacji z Chaptera 11 i możemy tam sobie spokojnie biegać, walczyć, wykonywać zaległe misje i pakować do woli?

Tak, po skończeniu gry robisz sejwa, potem go loadujesz i możesz dokończyć bieganie, pakowanie i side questy.
A Growth Egg dostajesz za misje 55.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1954 dnia: Maja 25, 2010, 14:33:27 pm »
Tak, po skończeniu gry robisz sejwa, potem go loadujesz i możesz dokończyć bieganie, pakowanie i side questy.
Ok, dzięki za odpowiedź. Poprzez Chapter 11 gra bardzo zyskała w moich oczach, w końcu poczułem się, że gram w FF. Szkoda, że wcześniej było mega nudno...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1955 dnia: Maja 25, 2010, 14:44:41 pm »
Mam pytanie:
skoro dopiero w 11 rozdziale czujemy, że gramy w Final Fantasy - to ile jest tych rozdziałów?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1956 dnia: Maja 25, 2010, 14:54:29 pm »
13.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1957 dnia: Maja 25, 2010, 16:38:21 pm »
Chyba żartujesz, że 13? :lol:
To zaraz grę przejdę. xD

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1958 dnia: Maja 25, 2010, 17:01:36 pm »
Chyba żartujesz, że 13? :lol:
To zaraz grę przejdę. xD
No 13 :lol: Tyle, że w samym 11 można siedzieć ze 20h. Po Trophy widziałem, że jesteśmy mniej więcej w tym samym miejscu. Ja już posiedziałem trochę w 11 Chapterze i teraz lecę fabularnie. Dobrze, że można tam wrócić po skończeniu gry i spokojnie pakować oraz wykonywać questy.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Final Fantasy XIII
« Odpowiedź #1959 dnia: Maja 25, 2010, 17:11:43 pm »
Ja myślałem, że te ukryte Puchary są za przechodzenie rozdziałów. :P
No ale nic, przynajmniej na Gran Pulse zajebiście się zbiera exp, choć szkoda, że nie mogę dobić na razie Behemoth King. :mad: