Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1392661 razy)

0 użytkowników i 48 Gości przegląda ten wątek.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4440 dnia: Lutego 27, 2011, 11:12:51 am »
Gram na PC, wyszły na razie dwa (nie wiem ile jest w planach) - trzeci w marcu. W każdym bądź razie gra wymiata, jak wszystkie od telltale zresztą.
Ale skoro kosztuje aż 20 baksów, to jest możliwe, że to wszystko.

Gram nielegalnie więc nie jestem w stanie odpowiedzieć klarownie na to pytanie. Na Steamie teraz patrzę i jest 5 epizodów, w tym lansowany drugi (czyli ten co wyszedł ostatnio). Możliwe, że te $20 to wykupienie sobie prawa do ściągnięcia wszystkich w swoim czasie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2011, 11:17:59 am wysłana przez blach0r »

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4441 dnia: Lutego 27, 2011, 17:37:56 pm »
DSJ 4 :troll:

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4442 dnia: Lutego 27, 2011, 18:52:46 pm »
DSJ 4 :troll:
Zmienili coś z czułością sterowania w stosunku do dema?

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4443 dnia: Lutego 27, 2011, 19:02:06 pm »
DSJ 4 :troll:
Zmienili coś z czułością sterowania w stosunku do dema?
Gram właśnie w demo-betę, tam czułość nie jest wysoka, tylko po prostu trochę inaczej się skacze.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4444 dnia: Lutego 27, 2011, 19:10:03 pm »
Aha, bo ja grałem w taką wersję, że nie można było myszy przesuwać więcej niż o 1-2 milimetry  :lol: bo zawodnik robił salto.

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4445 dnia: Lutego 27, 2011, 19:15:14 pm »
Aha, bo ja grałem w taką wersję, że nie można było myszy przesuwać więcej niż o 1-2 milimetry  :lol: bo zawodnik robił salto.
Tutaj też tak jest, trzeba przesuwać myszkę "po skosie" zamiast w dół i to w odpowiednim momencie, na początku nauczenie się tego zajęło mi jakieś ~2h.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4446 dnia: Lutego 27, 2011, 20:15:17 pm »
Jak znajdę czas to Wiedźmin (świetny RPG w starym stylu - teraz takich gier brakuje) i codziennie po trochu Puzzle Quest (przechodzę drugi raz; muszę stwierdzić, że jedynka jest jednak lepsza od dwójki).

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4447 dnia: Lutego 27, 2011, 21:22:51 pm »
Grałem sobie dziś w BC2 z kumplem z wioski. Zapomniałem jaka fajna to giera i jak miło się można powkurwiać na własne lamerstwo.
Grałem również w Pacific Rift. Jestem na szóstym poziomie wyścigów i zaczyna być ciężko, czyli nie da się wygrać wyścigu za pierwszym razem. W większości przypadków. Zajebista giera, jedna z najlepszych na konsoli peestrzy.
Grałem także w demo mount & blade warband, i wiem, że muszę tą grę sobie kupić i odinstalować zwyczajne M&B zarazem.
Minecraft został na ten tydzień odstawiony, bo działa uzależniająco.


Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4448 dnia: Lutego 28, 2011, 16:19:38 pm »
Grałem również w Pacific Rift. Jestem na szóstym poziomie wyścigów i zaczyna być ciężko, czyli nie da się wygrać wyścigu za pierwszym razem. W
Ja się wku*wiłem na tą grę, jak mi napęd w konsoli padł i nie mogłem skopiować sejwa - a prawie miałem ostatnie zawody do skończenia, reszta była zrobiona na złoto. :mad:

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4449 dnia: Lutego 28, 2011, 17:24:24 pm »
Star Ocean The Last Hope: International (w końcu).

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4450 dnia: Marca 01, 2011, 14:55:42 pm »
Grałem również w Pacific Rift. Jestem na szóstym poziomie wyścigów i zaczyna być ciężko, czyli nie da się wygrać wyścigu za pierwszym razem. W
Ja się wku*wiłem na tą grę, jak mi napęd w konsoli padł i nie mogłem skopiować sejwa - a prawie miałem ostatnie zawody do skończenia, reszta była zrobiona na złoto. :mad:
Współczuje, mi zostało chyba do zrobienia 8 zawodów na złoto jak mi konsola padła na amen, razem z sejwem oczywiście.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4451 dnia: Marca 03, 2011, 13:58:36 pm »
Szwagier udostępnił mi konto PSN, tak że ściągnąłem sobie gierki z jego konta:
Zuma, Worms, Tekken DR (ale bez on-line :( ), Wolfenstein 3D, High Velocity Bowling, Noby Noby Boy i PoP Classic.
Tyle że w nic tak za bardzo grać mi się nie chce.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4452 dnia: Marca 03, 2011, 14:02:51 pm »
Też pogrywam sobie w Pacific Rifta, jak ktoś chce poszaleć po sieci możemy spróbować + uncharted 2 po raz drugi(już kończę) no i zaczynam po raz 3 na crushing.

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4453 dnia: Marca 03, 2011, 14:07:21 pm »
Też pogrywam sobie w Pacific Rifta, jak ktoś chce poszaleć po sieci możemy spróbować + uncharted 2 po raz drugi(już kończę) no i zaczynam po raz 3 na crushing.

Sobota wieczór w rifta przytnę chętnie. Tak od 18-tej będę.

Unlimited

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4454 dnia: Marca 06, 2011, 09:19:13 am »
Demo TOP SPIN 4 ABSOLUTNIE GENIALNA GRA, i najlepszy tennis jaki kiedykolwiek powstał! Naturalność ruchów zawodników, wraz z ich charakterystycznymi gestami, nawykami, oprawa graficzna(wygląd zawodników, fizyka, reakcja publiki, odwzorowanie kortów, dużo by mówić...), oprawa dźwiękowa(charakterystyczne okrzyki, przyśpiewki, reakcję publiki w zależności od kortu i graczy którzy na Nim występują), prezentacja gry i klimat jaki się wówczas tworzy, i w końcu sam gameplay: świetnie wyważony, są spore zmiany w stosunku do TOP SPIN 3 w tym elemencie, wszystkie na plus. Dla mnie to kandydat na grę sportową roku. Mówiąc krótko obowiązkowy zakup. :)

Ps. Demo oddaje do dyspozycji 4 graczy, 2 korty, i obsługę MOVE(jeśli ktoś ma). Co ważne poziom AI w demie nie jest tak tragicznie niski, jaki był w TOP SPIN 3. ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4455 dnia: Marca 06, 2011, 12:01:03 pm »
Grałem w demo Move'm i dla mnie cienizna. Sama gra owszem świetna (najlepszy tenis na rynku), ale sterowanie Movem spieprzyli. Wymagany jest navi i kontroler, bo inaczej nie pogramy (no chyba, że pad w lewej ręce, ale to nie jest wygodne).

Unlimited

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4456 dnia: Marca 06, 2011, 12:02:49 pm »
Nie grałem Move'em więc wypada wierzyć na słowo, za to na padzie<rewelka> :D

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4457 dnia: Marca 06, 2011, 13:48:20 pm »
R6: Vegas... jak oni mogli to zrobić tej serii? A Lockdown podobno jeszcze słabszy jest :/

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4458 dnia: Marca 06, 2011, 14:02:39 pm »
Demo TOP SPIN 4 ABSOLUTNIE GENIALNA GRA, i najlepszy tennis jaki kiedykolwiek powstał! Naturalność ruchów zawodników, wraz z ich charakterystycznymi gestami, nawykami, oprawa graficzna(wygląd zawodników, fizyka, reakcja publiki, odwzorowanie kortów, dużo by mówić...), oprawa dźwiękowa(charakterystyczne okrzyki, przyśpiewki, reakcję publiki w zależności od kortu i graczy którzy na Nim występują), prezentacja gry i klimat jaki się wówczas tworzy, i w końcu sam gameplay: świetnie wyważony, są spore zmiany w stosunku do TOP SPIN 3 w tym elemencie, wszystkie na plus. Dla mnie to kandydat na grę sportową roku. Mówiąc krótko obowiązkowy zakup. :)

Ps. Demo oddaje do dyspozycji 4 graczy, 2 korty, i obsługę MOVE(jeśli ktoś ma). Co ważne poziom AI w demie nie jest tak tragicznie niski, jaki był w TOP SPIN 3. ;)
Zainteresowałeś mnie, Unlimited. Mam tenis w swojej kolekcji (nawet kilka), ale i tak już w nie nie gram. Być może się skusze na TS4 właśnie.  :yes_anim:

MbomaWestWaikiki

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-01-2011
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Eat Meat. Dress Well.
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4459 dnia: Marca 06, 2011, 14:40:50 pm »
UFC 2010, Dirt2 oraz na pc Mount&Blade.

Unlimited

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4460 dnia: Marca 06, 2011, 14:48:35 pm »
Oprócz Dema Top Spin 4, to jeszcze GOW III i WE9LE(najlepszy PES jaki wyszedł)! :)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4461 dnia: Marca 06, 2011, 14:52:08 pm »
Sam & Max: THE PENAL ZONE

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4462 dnia: Marca 06, 2011, 15:28:42 pm »
Assassins Creed 2 :) w porownaniu do 1 gra jest o niebo lepsza, skoro maja taka tendencje zwyzkowa to jak przejde zamawiam Brotherhooda.

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4463 dnia: Marca 06, 2011, 19:22:46 pm »
Red Dead Redemption :D zajebista giera :D

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4464 dnia: Marca 06, 2011, 19:37:36 pm »
Próbowałem dzisiaj tego Dragon Age zmęczyć, ale coś tak gra nie może mnie wciągnąć. Niby mamy wolność, ale gra cie ciągle gdzie pcha i ciągnie, zarzucając nazwiskami i wpisami do kodeksu - chwili oddechu nie ma, chociażby żeby to ogarnąć - o swobodnej eksploracji, sidequestach czy innych typowych dla RPG nie wspominając - jest za to w ch** cutscenek i liniowych lokacji.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jakbym chciał liniowego rollecoastera to bym kupił uncharted, a nie brzydkiego jak ch** pseudo rpg.
Na razie ląduje na półce, chociaż z ciekawości dla fabuły może kiedyś spróbuję dać mu szanse. Czekam na Skyrim, może to będzie RPG.

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4465 dnia: Marca 06, 2011, 19:44:22 pm »
Próbowałem dzisiaj tego Dragon Age zmęczyć, ale coś tak gra nie może mnie wciągnąć. Niby mamy wolność, ale gra cie ciągle gdzie pcha i ciągnie, zarzucając nazwiskami i wpisami do kodeksu - chwili oddechu nie ma, chociażby żeby to ogarnąć - o swobodnej eksploracji, sidequestach czy innych typowych dla RPG nie wspominając - jest za to w ch** cutscenek i liniowych lokacji.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Jakbym chciał liniowego rollecoastera to bym kupił uncharted, a nie brzydkiego jak ch** pseudo rpg.
Na razie ląduje na półce, chociaż z ciekawości dla fabuły może kiedyś spróbuję dać mu szanse. Czekam na Skyrim, może to będzie RPG.

Dokładnie to samo u mnie. Jeszcze na PS3 mam to nieznośne uczucie, że na PC każdą z walk mógłbym przeprowadzić lepiej i efektywniej.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4466 dnia: Marca 06, 2011, 19:55:20 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Chociaż nie chodzi akurat o ten przykład, ale o schemat który tu mamy od początku. do momentu w ktorym jestem gra wygląda tak: idziesz do nowej lokacji spotykasz tubylców którzy mówią "mamy tragedie, uratuj nas robiąc 1-2 godzinny nudny quest mashowania przycisku ataku przez liniowe korytarze", robisz to i słyszysz "dobra, a teraz szybko zapierdalamy do kolejnej lokacji po znowu-to-samo". Nie wiem, może potem gra się rozkręca, ale te pierwsze godziny sa tragicznie nudne. O przedpotopowej oprawie i mechanice (ta gra ma fizykę jak Playstation Home) nie wspominając. 

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4467 dnia: Marca 06, 2011, 20:23:42 pm »
Gram obecnie w Golden Suna na DSa.
Ta gra ładnie pokazuje, jak dzisiejsze produkcje na duże konsole są po prosty wykastrowane - głównie z pomysłów i rozwiązań.

Prawdziwe japońskie RPG, którego klimat ostatni raz doświadczyłem właśnie... na DSie, a przedtem tylko na PS2.
Japońce wpadli niepotrzebnie w kompleksy tej generacji. Oni nadal potrafią tworzyć wyśmienite gry. Nie wiem czemu nie zrobią w końcu konkretnego RPG na duże konsole. Nie rozumiem o co tu chodzi.

Tak czy inaczej, absolutnie polecam. Jak dla mnie jest to lepsze od finali 1-6 (choć wszystkich nie ograłem z tego przedziału :P).
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2011, 20:51:08 pm wysłana przez maertin »

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4468 dnia: Marca 06, 2011, 20:31:53 pm »
Japońce wpadli niepotrzebnie w kompleksy w tej generacji. Oni nadal potrafią tworzyć wyśmienite gry. Nie wiem czemu nie zrobią w końcu konkretnego RPG na duże konsole. Nie rozumiem o co tu chodzi.

Częściowa odpowiedź na pytanie.


maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4469 dnia: Marca 06, 2011, 21:10:50 pm »
Japońce wpadli niepotrzebnie w kompleksy w tej generacji. Oni nadal potrafią tworzyć wyśmienite gry. Nie wiem czemu nie zrobią w końcu konkretnego RPG na duże konsole. Nie rozumiem o co tu chodzi.

Częściowa odpowiedź na pytanie.



Fajny materiał.
Po napisaniu powyższego posta poszedłem na spacer z psem i tak po drodze sobie rozmyślałem o tym. I w istocie trafiłem na ten sam problem.

Zastanawia mnie jednak, na ile to faktycznie jest prawdziwe. Ok, rozumiem, że z powodu na poprzeczkę i możliwości, które konsole dają, oprawa graficzna wymaga dużo pracy. Pytanie jednak (do tych co się znają), czy aby faktycznie jest to O TYLE bardziej kosztowne? Czy jest to o tyle bardziej kosztowne, że nie opłaca się choćby w takim głupim Uncharted dorobić paru ukrytych lokacji i dodatkowych puzzli/zagadek, z czego część byłaby dostępna tylko dla wybitnie dociekliwych i pomysłowych? Zakładając oczywiście, że jest to brane pod uwagę już przy samym projektowaniu całego levelu.

Uważam jednak, że przyczyna leży gdzie indziej. Producenci gier na duże konsole mają umysł zmącony statystykami. Żyją w absurdalnym przekonaniu, że ponieważ zbyt mało osób odkryje ów ukryty obszar, albo zbyt mało osób rozwiąże ten dodatkowy puzzle (czy w ogóle jakikolwiek...) to dlatego nie warto poświęcać temu pracę. Tak samo jak gry są skracane, albo upraszczane do bólu, bo statystyki im pokazują, ile procent graczy kończy daną grę.

Rozumiem rozczarowanie i żal, kiedy się okazuje, że powiedzmy tylko 30 % graczy ogarnęło całą grę. Ale to nie znaczy, że na daremno wykonali swoją robotę. Ci, co odkryli 100 % tej gry są tymi 100 % zachwyceni i właśnie za te wszystkie ukryte i dodatkowe bajery, dany tytuł uwielbiają.

Temat "gry a sztuka" jest co prawda drażliwy, ale jakby nie patrzeć, to jednak gry mają coś ze sztuki w sobie. Nie wyobrażam sobie, by nagle przestano robić ambitne(czy po prostu bardziej "bogate") filmy czy książki "bo tylko 30 % odbiorców wyłapie wszystkie niuanse". Toż to absurd!

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4470 dnia: Marca 07, 2011, 01:14:56 am »
Obczailiście już nowe promocje na plaspot?! Teraz to będziecie mieli w co grać!

http://playspot.pl/?preorder-product=3761

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4471 dnia: Marca 07, 2011, 08:00:56 am »
Obczailiście już nowe promocje na plaspot?! Teraz to będziecie mieli w co grać!

http://playspot.pl/?preorder-product=3761

Następny bot! Gdzie jest moderacja?!?!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4472 dnia: Marca 07, 2011, 09:09:45 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Ale są też j-RPG, które Japończycy nie wydali w innych regionach świata - choćby Tales of Vesperia na PS3, w którą z wielką chęcią bym zagrał.

Ghostie

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2007
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 16
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4473 dnia: Marca 07, 2011, 11:51:18 am »
Ale są też j-RPG, które Japończycy nie wydali w innych regionach świata - choćby Tales of Vesperia na PS3, w którą z wielką chęcią bym zagrał.

Wydali na XO ale w zadnym sklepie nie moge dorwac ,a cena na ebayu to ~60-80£...

iko

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4474 dnia: Marca 07, 2011, 12:20:26 pm »
Japońce wpadli niepotrzebnie w kompleksy w tej generacji. Oni nadal potrafią tworzyć wyśmienite gry. Nie wiem czemu nie zrobią w końcu konkretnego RPG na duże konsole. Nie rozumiem o co tu chodzi.

Częściowa odpowiedź na pytanie.



Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

maertin według mnie to brak czasu jest tym czynnikiem, który odgradza developerom możliwość dalszego zagłębienia się w kodzie gry. To nie era PSX'a gdzie ukryte smaczki gościły w co drugiej dobrej pozycji. Żyjemy w takich a nie innych czasach, gdzie pośpiech jest czynnikiem codziennym. Na szczęście ja widzę światełko w tunelu. Zamiast wydawać odgrzewane kotlety, czy też bliźniacze do siebie seguele gier, developerzy starają się ożywić najlepsze marki w prosty sposób. Zrobić grę na swój własny sposób, w zupełnie innych warunkach. Dobrym tego przykładem jest nowy Tomb Raider, który ma szanse na stałe wbić się w kanony świetnej przygodówki, którą się przechodzi z wypiekami na twarzy i to nieraz. :)
Oby również tak było z najnowszym RESIDENT EVIL. 

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4475 dnia: Marca 07, 2011, 12:55:25 pm »
I co, bo "są takie czasy" to dlatego należy de facto gorsze gry chwalić? Super czasy... nie ma co ^^
Konsumenci i recenzenci powinni wywierać presje na developerach. No ale... konsumenci to mimo wszystko lemingi. Żyję w innej rzeczywistości i tak jak Tobie, pozostaje mi czekać.

I bawić się świetnie przy DSie :)

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

nakimushi

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4476 dnia: Marca 08, 2011, 17:32:50 pm »
a ja z nudow sobie odpalilem God Of War3 i przechodze jeszcze raz  :grin:
kapitalna gra !!!

lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4477 dnia: Marca 08, 2011, 21:57:01 pm »
Odpaliłem sobie pierwszego MotorStorma i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Z dema nie pamiętałem już nic, a tu i oprawa nie razi, a walka na torze daje fun. Jest dobrze. Apokalipso nadciągaj!

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 557
  • Reputacja: 251
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4478 dnia: Marca 11, 2011, 08:30:39 am »
Demo MK. Lupi skusił mnie na pierwszą odsłonę MS. Chyba wróci do łask z półki. Przednia gra.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #4479 dnia: Marca 13, 2011, 08:04:46 am »
Ja katuje Torchlight, mowcie co chcecie ale jak dla mnie to jedna z lepszych gier tej generacji i wcale nie mam na mysli tylko gier z XBLA :)
« Ostatnia zmiana: Marca 13, 2011, 08:07:06 am wysłana przez _ReD_ »