Autor Wątek: W co teraz gracie?  (Przeczytany 1392616 razy)

0 użytkowników i 54 Gości przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7600 dnia: Maja 12, 2013, 23:48:42 pm »
Dead Island na PS3. Gierka ma lepsze (i niestety bardzo dużo gorszych) momentów, ale tnie niemiłosiernie, czasem potrafi srogo chrupnąć, jest masa niedoróbek i małych błędów, które na dłuższą metę męczą, dźwięki są ok i jak dla mnie to taki Walking Dead w postaci gierki (z zombie grałem tylko w RDR: UN i oglądałem 2 sezony WD właśnie). Niestety po przejściu na dalszą sekcję mapy gra staje się dużo gorsza, nudniejsza i zarówno ja, jak i moja dziewczyna mamy tak, że się w sumie na to już wkurzamy i chcemy tylko skończyć daną misję, a najlepiej całą grę, jak to już tak ma wyglądać do końca.

UWAGA, KTOŚ MOŻE UZNAĆ TO JAKO SPOILER, ALE W SUMIE TO NICZEGO STRASZNEGO TUTAJ NIE NAPISZĘ

Początkowo jest fajna, choć bardzo mała wysepka, zbiera się doświadczenie, hajsik, ogólnie rozbudowuje się bronie, umiejętności i jest naprawdę elegancko. Po przejściu przez tunel brakuje wiecznie broni, bo się psuje, a nie ma gdzie (i za co - bo nikt już nie płaci za misje) naprawić i w sumie większość czasu siedzi się w tych brzydkich, wszędzie takichsamych, nudnych kanałach. Nabite nieco ponad 50% gry, a już mi witki opadają. Chcę powrotu do dżungli, dużo różnych zombie, świeżej broni i miłego zabijanka trupożywych.


:( Trochę się zawiodłem.
Dzis gra skonczona. Nabite prawie 24 godziny, poziom postaci 33. Troche zwiedzania, duzo powtarzania. Fun jest i jak juz sie wroci na dobra strone wyspy to znow jest elegancko. Takie 7,5/10.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7601 dnia: Maja 13, 2013, 01:30:05 am »
Sam się czaje na Dead Island tylko gierki ostatnio mnie szybko nudzą. :( Ostatnie 2 misje w Hitmanie robie z podpowiedziami byle już skończyć.
Wszystko od nowa, od początku...

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7602 dnia: Maja 13, 2013, 08:06:52 am »
Sam się czaje na Dead Island tylko gierki ostatnio mnie szybko nudzą. :( Ostatnie 2 misje w Hitmanie robie z podpowiedziami byle już skończyć.
Może po prostu nie ogarniałeś już? :P

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7603 dnia: Maja 13, 2013, 09:22:34 am »
Jedyny problem jaki miałem to na targu,  a mnie zwyczajnie irytowała monotonia gry pod koniec.
Wszystko od nowa, od początku...

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7604 dnia: Maja 13, 2013, 09:29:25 am »
W pierwszej misji?

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7605 dnia: Maja 13, 2013, 09:41:01 am »
W 16.
Wszystko od nowa, od początku...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7606 dnia: Maja 13, 2013, 11:32:41 am »
Dead Island Riptide nie dzieje się na tej samej wyspie co pierwszy DI? ;>
Ograłem początek i jest mega fajnie :D Muszę tylko kumpli namówić na mutiplayer po lanie.

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7607 dnia: Maja 13, 2013, 20:49:39 pm »


 :angel:

svonston

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7608 dnia: Maja 13, 2013, 21:05:17 pm »
Dead Island Riptide nie dzieje się na tej samej wyspie co pierwszy DI? ;>
Na innej.

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7609 dnia: Maja 13, 2013, 23:15:50 pm »
Po, jak na razie, krótkiej przygodzie ze Skyrim wróciłem do Mass Effect 3. Fajnie tak zmienić trochę klimaty i mechanikę gry.  ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7610 dnia: Maja 14, 2013, 09:18:01 am »
Pierwszy dodatek do GTA IV – The Lost & Damned.
Nie wiem do końca, na czym polega magia gier od R*, ale nawet w tytuł, który wykorzystuje znaną już wzdłuż i wszerz lokalizację, postacie i traktujący o brudasach z gangu motocyklowego, gra się z niekłamaną przyjemnością.

Cieszy, że twórcy nie poszli po najmniejszej linii oporu i rozszerzyli dotychczasowe elementy, jak pojazdy (przede wszystkim z racji charakteru dodatku różne wariacje motocykli – cruisery, choppery, z samochodów zdarzyło się też ujrzeć substytut Mustanga), bronie (obrzyn, granatnik, nowy typ strzelby, pistolet maszynowy) i budujące klimat stacje radiowe (przynajmniej 3 nowe, w tym 2 zastępują znane z GTA IV Journey i Massive B oraz rozszerzenie zawartości pozostałych – największe dotyczy Liberty Rock i L.C.H.C co raczej oczywiste dla TL&D), co ciekawe po zainstalowaniu dodatków cała zaktualizowana zawartość stacji radiowych może być słuchana niezależnie od ogrywanego dodatku, czy też podstawowej wersji gry. Poprawiono model jazdy motocyklami – o wiele ciężej spaść, łatwiej się manewruje, krótko mówiąc: jazda jednośladami to teraz czysta przyjemność i ulubiony środek transportu. Dodano także ziarnisty filtr obrazu, który wyłączyłem po dwóch misjach, bo mi ewidentnie przeszkadzał, ale rozumiem, że buduje pewną specyficzną aurę tego dlc.

Najbardziej motywujące do działania jest powiązanie fabularne z podstawową wersją gry. Johnny, który uczestniczył bezpośrednio w jednej z misji podstawki z Niko, otrzymał własną opowieść. Historia ładnie się zazębia i rzuca nowe światło na niektóre wydarzenia. Bellic występuje w roli mocno epizodycznej, przewija się w scenkach przerywnikowych i jest wspominany w wypowiedziach postaci. Jestem na świeżo po GTA IV, więc jeszcze wyłapuję pewne zależności fabularne, co stanowi dodatkową frajdę w rozgrywce. Dialogi i zarysy fabularne to poziom, do którego przyzwyczaił nas R*, wiele nie można zarzucić. Na razie niestety zawiedziony jestem kierowaną postacią, bo wydaje się nijaka, miejscami nawet antypatyczna, bez nuty poczucia humoru, ze sztucznie podbitą powagą, cały czas poirytowaną i agresywną.

Dotychczasowe zadania były dość urozmaicone (choć wiele polega przede wszystkim na wyżynaniu przeciwników), nie ma dużej nudy, czego zasługą są m.in. dojazdy na misje, tzw. „jazda na robotę”, podczas której z członkami gangu bujamy się po mieście w stalowych rumakach, a przy „trzymaniu formacji” z liderem odnawia nam się zdrowie i osłona oraz uruchamiają się ciekawe konwersacje z członkami gangu, czasem też zostaje rzucone hasło o ściganiu się z towarzyszami do danej miejscówki. Podsumowując – nie ma już mowy o takim schemacie, jak w GTA IV. Cieszą dodane wojny gangów, podczas których musimy rozprawić się z członkami konkurencji, a jednocześnie budują się paski doświadczenia towarzyszy (wedle deklaracji gry potęgują one celność i wytrzymałość postaci), a polegli zostają zastąpieni nowymi.

Graficznie jest poprawnie i poziom GTA IV zostaje zachowany, nie zauważam jakichś większych zmian, głównie smaczki, jak zmodyfikowane animacje (dodano m.in. powiewającą na wietrze kurtkę bohatera), ale daleko mi do eksperta w tym temacie. Jest poprawnie, do oprawy się przyzwyczaiłem przy okazji GTA IV, pomimo jej mocnej już nieświeżości. Niestety miałem okazję doświadczyć poważnego dropu (do paru kl/sek.), co nie zdarzyło się w podstawce, jak i wolniejszego doczytywania się tekstur (np. w sklepach z bronią, czy w tunelu podziemnym).

Całościowo, jak dotychczas dodatek wydaje się łatwiejszy, niż GTA IV. Nie ma problemu z wbiciem w większą grupę przeciwników, nie ma takiego stresu w misjach – co jest zasługą checkpointów, jakich brakowało w podstawowej wersji gry, gdzie w przypadku niepowodzenia całe zadanie, łącznie z dojazdem do miejscówki należało powtórzyć. Pewną pomocą są także towarzysze (mogą nas wspomóc w misji, gdy robi się gorąco, jak i doposażyć na żądanie po obniżonych cenach w broń, czy też doprowadzić motocykl do naszej lokalizacji).

Ewidentnie dodatek godny sprawdzenia. Jeśli dlc, to tylko w tak rozbudowanej postaci i nie miałbym oporów do płacenia za „dodatkowe misje”, jeśli podawane byłyby w tak soczystej formie. Niby już to wszystko widzieliśmy, ale leniwe podróże przez skąpane w ciepłej kolorystyce drogi Liberty City na jednośladzie, z obrzynem w ręku i przy akompaniamencie rockowych tuzów powoduje, że magia GTA nadal unosi się w powietrzu.

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7611 dnia: Maja 14, 2013, 18:11:22 pm »



el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7612 dnia: Maja 14, 2013, 18:22:38 pm »
Strasznie niedoceniona gierka. Polecam.

svonston

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7613 dnia: Maja 14, 2013, 20:36:47 pm »
Była w plusie za darmo.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7614 dnia: Maja 14, 2013, 21:32:50 pm »

LukeSpidey

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 10-05-2010
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 10
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7615 dnia: Maja 15, 2013, 07:56:14 am »
Strasznie niedoceniona gierka. Polecam.
Będę musiał się w nią zaopatrzyć w takim razie.

I pytanie: Czy są jakieś plany wydania tej gry w czymś na wzór Complete Edition ze wszystkimi DLC, bo mam ochotę sprawdzić ten z zombie, ale nie za bardzo chce my się wydawać kasę na grę, a potem na DLC?

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7616 dnia: Maja 15, 2013, 08:38:59 am »
Czy są jakieś plany wydania tej gry w czymś na wzór Complete Edition ze wszystkimi DLC
Jak na razie cisza. Ale nawet jeśli, to pewnie i tak nie trafi ponownie do PS+, a tylko wersja pudełkowa.

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7617 dnia: Maja 18, 2013, 00:34:18 am »


Pierwsze dziecko i od razu geniusz, niestety dziewczynka. Nie można mieć wszystkiego.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7618 dnia: Maja 18, 2013, 08:25:25 am »
God of War Wstąpienie. :D

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7619 dnia: Maja 18, 2013, 10:26:25 am »
God of War 3 i God of War Wstąpienie na hard. Walka z cerberem i satyrami przy końcu w trójce to najtrudniejszy motyw w całej serii God of War aż strach pomyśleć jak to przejść na najtrudniejszym.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2013, 20:56:52 pm wysłana przez Kyokushinman »

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7620 dnia: Maja 18, 2013, 10:48:30 am »
Łańcuch Hadesa, wypuszczasz Gorgonę, która "usztywnia" jednego satyra (przy odrobinie szczęścia zamienisz w kamień obie), Cestusy na łapy i jedziesz. Później już tylko łapanie piesków i odrzucanie ich właścicielowi. A, i na początku nie staraj się nawet ich łapać tylko naparzaj z rękawic aż mu pierwszy łeb utniesz. Przy odrobinie szczęścia nie stracisz w pierwszej facie milimetra życia. Oczywiście dopakowany łuk jest bardzo przydatny.

Mówię tu o poziomie Chaos gdzie zginąłem z 15 razy zanim opanowałem swoją taktykę i wpadłem na pomysł z Gorgoną. Później zobaczyłem jeszcze jak jeden kolo robi dash'a w powietrzu co również jest pomocne.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2013, 10:51:54 am wysłana przez yap »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7621 dnia: Maja 18, 2013, 10:59:25 am »
Civilizacja V - ta gra jest jak klocki lego!

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7622 dnia: Maja 18, 2013, 11:15:10 am »
God of War 3 i God of War Wstąpienie na hard. Walka z cerberem i satyrami przy końcu w trójce to najtrudniejszy motyw w całej serii God of War aż strach pomyśleć jak to przejść na tytanie.
Imo o wiele trudniejsza jest ostatnia walka w pierwszym GOW.

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7623 dnia: Maja 18, 2013, 13:08:02 pm »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7624 dnia: Maja 18, 2013, 14:50:01 pm »


Pierwsze dziecko i od razu geniusz, niestety dziewczynka. Nie można mieć wszystkiego.

Zastanawiam się nad zakupem. Warto?

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7625 dnia: Maja 18, 2013, 15:08:30 pm »


Pierwsze dziecko i od razu geniusz, niestety dziewczynka. Nie można mieć wszystkiego.

Zastanawiam się nad zakupem. Warto?

Jeśli nie masz ADD to owszem.


Moderzy nie śpią.


lupinator

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7626 dnia: Maja 18, 2013, 18:28:15 pm »
Co to za giera i czemu Płock jest obok kujaw?

el becetol

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7627 dnia: Maja 18, 2013, 18:29:41 pm »
I tak dobrze że nie koło Westeros.

Ogur

  • Gość
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7628 dnia: Maja 18, 2013, 18:45:25 pm »
Crusader Kings 2.

To jest hrabstwo Płock.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7629 dnia: Maja 18, 2013, 20:32:39 pm »
Łańcuch Hadesa, wypuszczasz Gorgonę, która "usztywnia" jednego satyra (przy odrobinie szczęścia zamienisz w kamień obie), Cestusy na łapy i jedziesz. Później już tylko łapanie piesków i odrzucanie ich właścicielowi. A, i na początku nie staraj się nawet ich łapać tylko naparzaj z rękawic aż mu pierwszy łeb utniesz. Przy odrobinie szczęścia nie stracisz w pierwszej facie milimetra życia. Oczywiście dopakowany łuk jest bardzo przydatny.

Mówię tu o poziomie Chaos gdzie zginąłem z 15 razy zanim opanowałem swoją taktykę i wpadłem na pomysł z Gorgoną. Później zobaczyłem jeszcze jak jeden kolo robi dash'a w powietrzu co również jest pomocne.
Na hardzie ukończyłem już wszystkie części, teraz pora na najwyższy poziom, zobaczymy jak pójdzie. Na hardzie jak dla mnie satyry i piesek były zdecydowanie najtrudniejsze, takie wezwanie Archimedesa bez ułatwiającego patcha czy klony z jedynki to pikuś przy nich.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7630 dnia: Maja 20, 2013, 10:08:14 am »
Dragons Dogma Dark Arisen  :happy: :mad:
A na półce na swoją kolej czeka Lost Planet 2, resistance 2 i ninja gaiden sigma
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2013, 10:10:27 am wysłana przez Patosław »

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7631 dnia: Maja 20, 2013, 10:20:28 am »
Dragons Dogma Dark Arisen  :happy: :mad:
A na półce na swoją kolej czeka Lost Planet 2, resistance 2 i ninja gaiden sigma
:roll:

Metro Last Light w trybie stalker hard z rosyjskim dubbingiem.
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2013, 10:25:44 am wysłana przez piter86 »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7632 dnia: Maja 20, 2013, 10:27:24 am »
Wiesz, że jarają mnie mechy stąd przymykam oko na ch**owość lost planet, a resistance typ dorzucił mi za dyszkę więc może uda mi się zmusić i przejść tego szrota :angel:

Jeszcze czasem pomęcze Hitmana, ale lece na hardzie to więcej kurwami rzucam niż sie przy tej grze bawie (skur**syny z kilometra widzą), no i standardowo Battlefield3 - walcze o tą setke :mad:
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2013, 10:32:15 am wysłana przez Patosław »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7633 dnia: Maja 20, 2013, 10:33:30 am »
Dragons Dogma Dark Arisen  :happy: :mad:
A na półce na swoją kolej czeka Lost Planet 2, resistance 2 i ninja gaiden sigma
:roll:

Metro Last Light w trybie stalker hard z rosyjskim dubbingiem.

I co dobre czy zabugowane jak jedynka?

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7634 dnia: Maja 20, 2013, 10:41:31 am »
Dragons Dogma Dark Arisen  :happy: :mad:
A na półce na swoją kolej czeka Lost Planet 2, resistance 2 i ninja gaiden sigma
:roll:

Metro Last Light w trybie stalker hard z rosyjskim dubbingiem.

I co dobre czy zabugowane jak jedynka?
Póki co jestem zadowolony(klimat, historia, bohaterowie).
W 2033 nie natknąłem się na ani jednego buga, natomiast w Last Light jest ich od ch*ja.

Cytuj
Jeszcze czasem pomęcze Hitmana, ale lece na hardzie to więcej kurwami rzucam niż sie przy tej grze bawie (skur**syny z kilometra widzą), no i standardowo Battlefield3 - walcze o tą setke :mad:
Dasz radę  ;) Gra jest banalna w porównaniu do poprzedniczek.
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2013, 10:47:37 am wysłana przez piter86 »

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7635 dnia: Maja 20, 2013, 15:06:28 pm »
God of War: Ascension

Jaka ta gra jest nuuuudna, tam się serio w niej NIC nie dzieje. Zagadki jeszcze jako takie, ale ogólnie najgorsza część GOWa zrobiona typowo na odcinanie kuponów. No ale skończe bo ponoć tylko 7h zajmuje :(

Potem coś z półki wrzuce znowu, albo może z dysku którąś gierke. Zastanawiam się nad Star Ocean Last Hope ;)

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7636 dnia: Maja 20, 2013, 18:07:08 pm »
God of War: Ascension

Jaka ta gra jest nuuuudna, tam się serio w niej NIC nie dzieje. Zagadki jeszcze jako takie, ale ogólnie najgorsza część GOWa zrobiona typowo na odcinanie kuponów. No ale skończe bo ponoć tylko 7h zajmuje :(

Potem coś z półki wrzuce znowu, albo może z dysku którąś gierke. Zastanawiam się nad Star Ocean Last Hope ;)
Mi podczas pierwszego przejścia nawet sie podobała, ale później gdy przechodziłem na wyższym poziomie GODa 3 i drugi raz GOD:A to zobaczyłem mega różnice pomiędzy tymi grami na niekorzyść Wstąpienia oczywiście. Windo miał racje co do tej gry.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7637 dnia: Maja 20, 2013, 23:58:52 pm »
A co Windo mówił na temat tej gry?

Pograłem jeszcze dzisiaj trochę i  tym bardziej potwierdzam się to co napisałem wcześniej: ta gra jest nudna. Ok żeby nie było że tylko hejtuje to powiem, że całkiem przyjemnie się rżnie przeciwników i robi te zagadki, ale tak poza tym to nie ma w środku żadnej fabuły, albo ja przynajmniej takiej nie uświadczyłem. Coś tam sie niby dzieje, ale biegając kilka razy już zapomniałem po co Kratos tu przylazł. Bieda okropna :(. Dobrze, że grę tylko dostałem od kumpla do zagrania, bo by mi żal było tej kasy na nią.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: W co teraz gracie?
« Odpowiedź #7638 dnia: Maja 21, 2013, 00:06:59 am »
Przed chwilą wróciłem do Far Cry 3. Ostatni save z 29 stycznia :troll:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?