Autor Wątek: THE DARKNESS  (Przeczytany 15426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 08, 2007, 23:14:22 pm »
skonczylem... rychlo w czas... takie gry to musze nastepnym razem przechodzic jednym tchem, bo polowe klimatu inaczej sie traci... tak czy inaczej za singla mocne 9/10, za multi 5/10... lacznie 8.5/10...
mam nadzieje, ze bedzie sequel... np jakis tam kolejny potomek itd...
ogolnie zakonczenie mnie lekko rozczarowalo... bylo "tylko" bardzo dobre...  spodziewalem sie czegos chorego...
Mike Patton jednak wymiata... swietny glos!!  tak samo jak kawalek ktory lecial w creditsach...

siemanko stary próbowałeś przechodzic Darknes na hardzie może ? bo ja owszem i kurde nie dostałem achv, szlak mnie trafił normalnie psia mać a co do online czykam na udpadete bo teraz to jakaś kpina nawet achv trudno tu nabić moja ocena gry to 8+
Opublikowane: Sierpień 08, 2007, 23:07:34
ta gra to FENOMEN! Przeszedłem demo ze 20 razy i mi ciagle mało! Niesamowita gra. Coś pięknego. Klimat tej gierki bije wszystko na głowe. Niesamowite, ide pograć :P

ps: szkoda ze mam tyle długów bo bym sobie kupił tę gre :/

to ściagnij sobie pirata i po problemie

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 08, 2007, 23:20:03 pm »
to ściagnij sobie pirata i po problemie

Widocznie woli nie kraść.

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 08, 2007, 23:23:40 pm »
to ściagnij sobie pirata i po problemie

Widocznie woli nie kraść.
I docenić czyjąś ciężką pracę.



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 08, 2007, 23:31:17 pm »
no ja raczej nie docenie pracy twórców Darkness po właczenmiu na maxa niedopracowanego i haniebnego multiplayra oraz po odnotowaniu buga powodujacego  że nie dostałem achv za męke na poziomie hard raczej bym skonał niz kupił orga za taka fuszrke

aprope nie żebym wyczekiwał ale z czystej ciekawości zastanawiams ie kiedy Darkness wyladuje na pc pewnie gdzieś w 2009 roku wkońcu niezapomniany Riddick tez zawitał po czasie na piecu
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 08, 2007, 23:39:05 pm wysłana przez FREZER »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 09, 2007, 04:35:20 am »
Achieva za hard mozna dostaci to bardzo prosto, po prostu trzeba wiedziec jak, po pierwsze najpierw musisz przejsc gre na normal, nie zaczynaj na hard bo to strasznie pierdzieli sprawe, po drugie, gdy zabierasz sie za hard nie przerywaj gry w srodku chapteru. Po prostu zacznij gre uzywajac opcji replay chapter, przejdz caly pierwszy chapter na hard, zapisz gre i wyjdz do menu, nastepnie wybierz drugi chapter, przejdz go , nie zapisuj gry po drodze ani nic z tych rzeczy a gdy go skonczysz wyjdz do menu i wybierz nastepny i tak az do konca gry, po prostu musisz jednorazowo przechodzic cale chaptery i nie bedzie zadnego problemu z achievementem :) Jesli chodzi o achievy online to mozesz to zrobic w private game, zapros kogos do gry, we dwoch badzcie w jednej druzynie i po prostu na przemian przenoscie flagi, nic prostszego :)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 09, 2007, 12:24:00 pm »
Pytanie do tych, którzy już rozwalili The Darkness - długo zajmuje przejście głównego wątku gry? Pytam, bo jak już wydaje 200 pln na grę, to miło jest, gdy trzyma mnie przy niej coś więcej, niż tylko wyciskanie achievementów ;)

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 09, 2007, 13:40:26 pm »
Achieva za hard mozna dostaci to bardzo prosto, po prostu trzeba wiedziec jak, po pierwsze najpierw musisz przejsc gre na normal, nie zaczynaj na hard bo to strasznie pierdzieli sprawe, po drugie, gdy zabierasz sie za hard nie przerywaj gry w srodku chapteru. Po prostu zacznij gre uzywajac opcji replay chapter, przejdz caly pierwszy chapter na hard, zapisz gre i wyjdz do menu, nastepnie wybierz drugi chapter, przejdz go , nie zapisuj gry po drodze ani nic z tych rzeczy a gdy go skonczysz wyjdz do menu i wybierz nastepny i tak az do konca gry, po prostu musisz jednorazowo przechodzic cale chaptery i nie bedzie zadnego problemu z achievementem :) Jesli chodzi o achievy online to mozesz to zrobic w private game, zapros kogos do gry, we dwoch badzcie w jednej druzynie i po prostu na przemian przenoscie flagi, nic prostszego :)

dzięki za info stary gre ukończyłem najpierw na normalu tyle że hard przechodziłem normalnie przerywajac miedzy chapterami, co do online poczekam podobno ma byc neidługo patch lubie nabijać achv normalnie bez ustawki no chyba ze są sakieś nieobliczalne, aha i szacunek za gamescore robi wrazenie wow
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2007, 13:42:02 pm wysłana przez FREZER »

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 09, 2007, 14:30:05 pm »
przyłaczam się do pytania Miazgi

Rozwalił mnie motyw z telewizorem. Stoi sobie na biurku TV, w ktorym lecą całe odcinki seriali wraz z dźwiękiem O_O kumpel byl w szoku, gdy przez dobre 10 min oglądaliśmy Popey'a w GRZE! Mozna zmienic kanał i zobaczyć jakis serial starodawny, ale jka go jakos niezgłębiałem. popey RLZ :P Czegoś takiego jeszcze nie widziałem.
Swietne sa równierz akcje gdy odzywa się do glownego bohatera głos(jakis szatan czy coś) z tekstemk np. ,,Darkenss will fall", albo ,,You are nothing with my puppet" :D kozaczek giera, jak się odbiję od dna to s eją kupie, ale nie teraz bvo za droga jest :P

ps: ile zajmuje przejscie tak na full wpomnienej gry?

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 09, 2007, 22:00:46 pm »
W którym miejscu w demie jest ten tvik?

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 10, 2007, 00:31:23 am »
Jak jesteś w rzeźni (SIC! :D) i masz po prawo drzwi do tych pacjentów co siedzą zamknięci w pokoju z forsą, to idziesz prosto, potem kolejnych dwoch rozwalasz, idziesz dalej i po prostu chodzisz po tych pokojach i w jednym z nich jest TV :)

ide zagrać w to demo bo się nakręciłęm :P

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 10, 2007, 11:09:42 am »
Fakt, rzeźnia jest ostra. Ogólnie klimacik rządzi. Zabiłeś tego dziada w kiblu? Fajna animacja(2 razy miałem inną niż poprzednio).

Ten telewizor to mocarny patent. Szkoda, że w demie są tylko 2 programy. Objerzałem cały odcinek Papaja z kornikami. Szkoda, ze jedyny.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2007, 13:12:45 pm wysłana przez Youn »

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 10, 2007, 15:21:42 pm »
Zabiłeś tego dziada w kiblu? 

nie? gdzie jest? Gdzieś koło pokoju z TV?

sic ide zagrać :P

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 10, 2007, 15:54:03 pm »
Zabiłeś tego dziada w kiblu? 

nie? gdzie jest? Gdzieś koło pokoju z TV?

sic ide zagrać :P
Chyba chodzi o tego gostka na cmentarzu, jak schodzi sie na dol, przed opetaniem przez Ciemnosc :) Podejdz do niego i Fire z bliskiej odleglosci to postac wykona efektownego killa - mozna takie cos w regularnej strzelaninie zrobic, ale nie jest to latwe :)

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 10, 2007, 20:20:20 pm »
Chodziło mi o tego dziada na cmentarzu. Znalazłem jeszcze drugiego na drugim levelu. Jak komuś walnąć z piąchy?

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 11, 2007, 01:45:02 am »
Z piachy jako tako sie nie da, ale gdy nie masz amunicji w jakiejs bronii to walisz kolba :)

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 18, 2007, 10:35:33 am »
Z piachy jako tako sie nie da, ale gdy nie masz amunicji w jakiejs bronii to walisz kolba :)

mam pytanko co do Darkness, jak zdobyć  achv Hard to Kill ?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 18, 2007, 10:37:17 am wysłana przez FREZER »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 18, 2007, 17:18:07 pm »
Zagraj z kims online, wez sobie armor i duze serce, to ktore daje ci 200 energii, teraz niech ta druga osoba strzela do ciebie dopoki twoja energia nie zejdzie prawie do konca, 30 lub cos kolo tego bedzie okej, powtorz to czynosc 3 lub 4 razy w jednej grze (nie mozesz zginac i masz achievement), jak cos to wyslij mi msg na live'a to ci pomoge. Najlepiej robic to w deathmatchu na pierwszej mapie jaka masz do wybrania.

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 18, 2007, 20:28:53 pm »
Zagraj z kims online, wez sobie armor i duze serce, to ktore daje ci 200 energii, teraz niech ta druga osoba strzela do ciebie dopoki twoja energia nie zejdzie prawie do konca, 30 lub cos kolo tego bedzie okej, powtorz to czynosc 3 lub 4 razy w jednej grze (nie mozesz zginac i masz achievement), jak cos to wyslij mi msg na live'a to ci pomoge. Najlepiej robic to w deathmatchu na pierwszej mapie jaka masz do wybrania.

dzięki jutro się odezwe na XBL to mi pomożesz bo jakoś mi to nie wychodziło do tej pory

Tangoxbox

  • Gość
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 20, 2007, 08:16:33 am »
ja juz wrocilem z wojenki z "Niemcami" i mam isc gdzies do pokoju 261(chyba)(tam gdzie zamordowali dziewczyne??, bylem tam niby dzwi od frontu zamkniete) krece sie i nie wiem jutro poprobuje jak nikt nie odpisze, Frezer Ty przeszles ale na LIVE nie moge Cie zlowic:/ napisz mi :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 20, 2007, 12:09:29 pm »
Nie bardzo kojarze ten pokoj 261, czy ty mowisz o glownym watku fabularnym czy o jednym z pobocznych questow, ktory dostales w stacji metra? 261 byc moze chodzi o to mieszkanie w gun hill? jesli tak, to tam spotkasz kolesia, ktory da ci klucz do tgo mieszkania, a jesli nie o to, to podaj wiecej szczegolow bo za bardzo nie wiem w ktorym momecie gry jestes :)

wargod1984

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-07-2006
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 20, 2007, 15:37:21 pm »
pokoj 261 jest chyba w griner's lain czy jakos to szlo (ta misja Ci nic nie da jedynie dostaniesz % do jednego achivmenta tego od pomagania ludzia) :) pewnie wiesz o co mi chodzi:) co do dlugosci gry na hardzie za first time z 10 godzin? no jakos tak , ogolnie jest bardzo malo przeciwnikow z 350 zjadlem przez cala gre a kosztowalem chyba kazdego:)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2007, 15:41:34 pm wysłana przez wargod1984 »

Tangoxbox

  • Gość
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 20, 2007, 20:30:16 pm »
pokoj 261 jest chyba w griner's lain czy jakos to szlo (ta misja Ci nic nie da jedynie dostaniesz % do jednego achivmenta tego od pomagania ludzia) :) pewnie wiesz o co mi chodzi:) co do dlugosci gry na hardzie za first time z 10 godzin? no jakos tak , ogolnie jest bardzo malo przeciwnikow z 350 zjadlem przez cala gre a kosztowalem chyba kazdego:)


jak nic mi nie da to juz nie wiem, ktore to misje glowne a ktore poboczne:/ i nie wiem co mam teraz robic:/ dzieki za helpa
Opublikowane: Sierpień 20, 2007, 19:44:05
Nie bardzo kojarze ten pokoj 261, czy ty mowisz o glownym watku fabularnym czy o jednym z pobocznych questow, ktory dostales w stacji metra? 261 byc moze chodzi o to mieszkanie w gun hill? jesli tak, to tam spotkasz kolesia, ktory da ci klucz do tgo mieszkania, a jesli nie o to, to podaj wiecej szczegolow bo za bardzo nie wiem w ktorym momecie gry jestes :)

nawet nie wiedzialem, ze to misja poboczna:/ caly czas szlem jak po sznurku, wiec nie zwracalem uwagi na to czy glowna czy poboczna, to juz sie pogubilem skad mam wiedziec ktore to glowne?? Moze wiesz jak sie skonczy wojne co mam zrobic,bylem pojechalem winda dostalem maszynowke w pokoju, gonil mnie niby helikopter spadlem na dol po drabinkach(automatycznie) itp i nie wiem co dalej:/

PS: sorry nie mam polskiej czcionki

wargod1984

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-07-2006
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 20, 2007, 23:55:52 pm »
e to jest chyba po tym jak Ci szef policji zwial:) tam masz napisane co masz robic:) no ale jak nie znasz angielskiego to (teraz chyba masz zadzwonic do Butchera:P) przewaznie sie gdzies dzwoni, jest podane miejsce do ktorego masz isc (trzeba sobie wyczytac z tego co masz w inventory napisane) , z 3 razy odwiedza sie ciocie Sare w lower east site tez mozesz to sprawdzic:)

Tangoxbox

  • Gość
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 21, 2007, 08:56:48 am »
e to jest chyba po tym jak Ci szef policji zwial:) tam masz napisane co masz robic:) no ale jak nie znasz angielskiego to (teraz chyba masz zadzwonic do Butchera:P) przewaznie sie gdzies dzwoni, jest podane miejsce do ktorego masz isc (trzeba sobie wyczytac z tego co masz w inventory napisane) , z 3 razy odwiedza sie ciocie Sare w lower east site tez mozesz to sprawdzic:)

zadzwonilem do butchera, bylem u babki, mam isc niby do tunelu klucze maja byc kolo wc i dupa zaraz ide zagrac bo jeszcze od tamtej pory nie gralem
dzieki pozdro
Opublikowane: Sierpień 21, 2007, 05:02:27
walcze teraz z w darknessie z tym patalachem strzelam do pierdoly i nic, juto pokminie bo dzis juz spiacy jestem, jezeli to koniec gry to nie jestem nia zachwycony:/

wargod1984

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-07-2006
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 21, 2007, 10:03:49 am »
w sensie walczysz z darkness:)? to nei koniec gry ale juz niedlugo , zabij te male stworni i schowaj bron, a potem podejdz do darkness (po filmiku) i bedzie koniec

Tangoxbox

  • Gość
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 21, 2007, 18:40:37 pm »
w sensie walczysz z darkness:)? to nei koniec gry ale juz niedlugo , zabij te male stworni i schowaj bron, a potem podejdz do darkness (po filmiku) i bedzie koniec


ja tam wczoraj rozwalalem stworki ale w sumie caly czas w niego prulem,nie wiedzialem, ze wystarczy w jego "pieski" hehe, zaraz ide grac

dzieki

FREZER

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 0
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 21, 2007, 18:49:28 pm »
ja jeszcze raz musze ukończyc Darknessa na hard bo miałem buga i nei zdobyłem achv za pierwszym razem i bede miał calaka

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 21, 2007, 19:09:46 pm »
Grałem kiedyś ReDem i mówił, że trzeba przechodzić po chapterze(jeden chapter,wyjście,save i następny chyba tak), w każdym razie ten achiev jest zbugowany.

Tangoxbox

  • Gość
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 22, 2007, 08:21:23 am »
teraz musze isc na jakis pomost(molo??)19 i wziasc lodke i plynac na statek, tylko gdzie ten pomost jest??

wargod1984

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-07-2006
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 22, 2007, 10:32:11 am »
w lower east side jest zejscie na pier 19

Tangoxbox

  • Gość
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpnia 23, 2007, 00:23:06 am »
darkenss pekl:/

grafa=7
dzwiek=8
grywalnosc 8
czas=7-
OCENA OGOLNA 8-

jesli jeszcze nie zainwestowales w the darkness idz i kup Bioshock :) The Darkness moze poczekac

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpnia 25, 2007, 12:56:56 pm »
cytat z x360.onlinecenter.pl

Cytuj
Grasz jeszcze w The Darkness w trybie multiplayer? Jeśli tak, to 30 sierpnia będziesz miał niezwykłą okazję, by zmierzyć się z developerami ze Starbreeze Studios, którzy odpowiadają za stworzenie tego horroru. Każdy chętny powinien dodać na swoją listę przyjaciół jeden (i tylko jeden) z poniższych Gamertagów, pojawić się online wspomnianego wyżej dnia w godzinach 20:00-21:00 i czekać na zaproszenie do zabawy.
Gamertagi:

    * StarbreezeA
    * StarbreezeB
    * StarbreezeC

Ukryją się za nimi: Anders Ekermo (Engine Programmer), Roger Mattsson (Gameplay Programmer) oraz Tobias Lundmark (Quality Assurance). Będzie to najlepsza okazja, by zapytać czemu multiplayer został zrobiony na "odwal się" i skąd te lagi.

Ktoś zagra?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpnia 31, 2007, 13:45:08 pm »
Potrzebuje osób do ustawienia się na multi w The Darkness. Jak chce się grać z hamburgerami, to lagi są takie, że nic nie da się zrobić - zatem odpada, a ktoś musi wycisnąć achievy za grę online, prawda? :) Zatem jeśli ktoś jest chętny, to niech się odezwie w tym temacie, zmontujemy ekipę i trochę postrzelamy.

szpynda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-01-2007
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Odp: THE DARKNESS
« Odpowiedź #73 dnia: Października 18, 2007, 00:39:32 am »
darkenss pekl:/

grafa=7
dzwiek=8
grywalnosc 8
czas=7-
OCENA OGOLNA 8-

jesli jeszcze nie zainwestowales w the darkness idz i kup Bioshock :) The Darkness moze poczekac
Mój kumpel wziął ode mnie BioShocka i The Darkness, no i ... odstawił BioShocka.
Opublikowane: Wrzesień 14, 2007, 23:36:07
mam pytanko.Co zrobić z tym listem, który dostałem od swojego dziadka?Gdzie mam go zanieść?