Autor Wątek: Policja  (Przeczytany 28921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 22, 2010, 22:05:25 pm »
Ach tak, trzeba specjalnie dla Ciebie dodać magiczne "między innymi Hemp Gru", zresztą Tobie to nie zrobi różnicy bo i tak to zignorujesz zostawisz mnie w swojej szufladce "słucha rapu - jest burakiem". Hm, nazwanie Cię głupcem też nie było w sumie trafione. OK, doszliśmy do tego, że teksty są nie na poziomie. Będę się powtarzał, ale co tam: gdzie tu jest namawianie do mordowania policji, bo chyba o tym ta dyskusja? Coś mi zjeżdżasz z tematu.

iko

  • Gość
Policja
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 22, 2010, 22:06:11 pm »
Policja musi być, ale ich przypierd@l@nie się do ludzi, którzy lubią iśc sobie czasem lekkim łukiem (typowy przykład: zajarać trawe) jest wk*rwiające. Nic dziwnego, że Hemp Gru tak odbiera sprawe, a nie inaczej. ;]
W takim razie czego wymagasz od policji skoro nie egzekwowania przestrzegania prawa? Mają sobie wybierać paragrafy według własnego widzi mi się, żeby ludzie ich bardziej lubili?

ja domagam się jedynie SPRAWIEDLIWOŚCI, ale w obecnym okresie nie ma na to szans, poczekajmy do 2012. ;p ;)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 22, 2010, 22:07:05 pm »
Lupi, Music: Policja powinna się zajmować poważnymi sprawami, łapaniem morderców i złodziei, a nie nękaniem przypadkowych ludzi na chodniku czy pod blokiem i szukanie u nich zielska, które jest tak szkodliwe społecznie jak puszczenie bąka na przystanku.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2010, 22:09:39 pm wysłana przez blach0r »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Policja
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 22, 2010, 22:11:12 pm »
Ach tak, trzeba specjalnie dla Ciebie dodać magiczne "między innymi Hemp Gru", zresztą Tobie to nie zrobi różnicy bo i tak to zignorujesz zostawisz mnie w swojej szufladce "słucha rapu - jest burakiem". Hm, nazwanie Cię głupcem też nie było w sumie trafione. OK, doszliśmy do tego, że teksty są nie na poziomie. Będę się powtarzał, ale co tam: gdzie tu jest namawianie do mordowania policji, bo chyba o tym ta dyskusja? Coś mi zjeżdżasz z tematu.

Haa, panie, nie nazwę Cię burakiem, bo też słuchałem, ale teraz to właściwie tylko OSTR, bo to chyba jeden z ostatnich bastionów normalności. Anyway, nie muszą namawiać do mordowania policji, bo samo umieszczenie w piosence dosłownego "idź morduj policjanta" byłoby już dla mnie absurdem, ale nie zaprzeczysz, że są dla niektórych wzorem do postępowania, a jeśli nie do postępowania, to chociaż propagują poglądy, z których, tu już się nie musisz zgadzać, nic dobrego nie wynika.

Lupi, Music: Policja powinna się zajmować poważnymi sprawami, łapaniem morderców i złodziei, a nie nękaniem przypadkowych ludzi na chodniku czy pod blokiem i szukanie u nich zielska, które jest tak szkodliwe społecznie jak puszczenie bąka na przystanku.

Ale takie jest PRAWO, prawa policjanci nie zmienią, a i ciężko od nich oczekiwać, żeby trzymali sztamę z dilerami i całą resztą przeciwko swoim chlebodawcom.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2010, 22:12:44 pm wysłana przez LesiuGR »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 22, 2010, 22:13:15 pm »
ale nie zaprzeczysz, że są dla niektórych wzorem do postępowania, a jeśli nie do postępowania, to chociaż propagują poglądy, z których, tu już się nie musisz zgadzać, nic dobrego nie wynika.
Hm, czy ja tego gdzieś nie słyszałem? Brutalność w grach wideo? Ta dyskusja donikąd nas nie doprowadzi.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Policja
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 22, 2010, 22:15:28 pm »
ale nie zaprzeczysz, że są dla niektórych wzorem do postępowania, a jeśli nie do postępowania, to chociaż propagują poglądy, z których, tu już się nie musisz zgadzać, nic dobrego nie wynika.
Hm, czy ja tego gdzieś nie słyszałem? Brutalność w grach wideo? Ta dyskusja donikąd nas nie doprowadzi.

No, i też nie uważam, że granie przez 10latków w GTA, GoWy i resztę jest dobre. Ba, w ogóle granie w gry wideo nie jest zbyt rozwijające, ale za to całkiem przyjemne. ;)

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Policja
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 22, 2010, 22:18:16 pm »
wypier**lać do tematu o szokach, w ramach zadośćuczynienia proszę o jakiś zajebiscie smieszny pasek komiksowy. Ma być pionowy.
SW-5606-3156-4802

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Policja
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 22, 2010, 22:20:57 pm »
Tak samo dla mnie słuchanie HG jest wkrętowe. A że wybrano sobie ich za cel 'policyjnej nagonki' (choć kawałki antypolicyjne są w zdecydowanej mniejszości, tak coby uświadomić) - to ich bronię. Jeżeli tak bardzo chcecie W TYCH CZASACH kogoś atakować skierujcie się na Firmę, bo to oni mocno rozpropagowali hasło JP i to oni nie reprezentują żadnej wartości w rapie (technicznie - DNO, lirycznie - jądro Ziemi).

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Policja
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 22, 2010, 22:34:44 pm »
Policja jak dla mnie to ścierwo, odkąd przekonałem się o tym na własnej skórze. Siedziałem sobie na przystanku lekko pijany gdy wyszło dwóch z samochodu po cywilnemu i nawet nie zdążyłem im nic powiedzieć, gdy te psy (inaczej ich nie nazwę) walnęli mnie w twarz a potem zrzucili na ziemię i jeszcze pare razy walnięto w brzuch. I potem tłumaczyli się, że myśleli, ze jestem pod wpływem trawki (przeszukali mi portfel). Wzięli na komisariat i straciłem parę godzin z życia. Nie mówiąc o prawie 200zł z portfela i iPodzie classicu który mi wypadł gdy mnie pobili w imię prawa. No ale można gadać, że policja jest spoko i jest bardzo potrzebna. Chyba tylko do zbierania mandatów. Te popraprańce to jak dla mnie zdegenerowane dresy z podstawówki, którzy się zaciągnęli do policji, bo nigdzie indziej nie znaleźli pracy. To jest moje zdanie po osobistych przeżyciach.

lupinator

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 22, 2010, 22:43:18 pm »
Ile miałeś wtedy lat? Podzieliłeś się tym wydarzeniem z rodzicami i tak zostawili sprawę?

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Policja
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 22, 2010, 22:47:22 pm »
Przecież nikt nic nie zrobi. On nie zna danych policjantów itp. Skargi, jak wiesz, gówno dają. Dlatego w policji pracuje na chodnikach tyle ścierwa, bo do niczego innego już się nie nadają. Nie mówię, że wszyscy tacy są, bo spotkałem kilku w miarę spoko policjantów (więcej -ek, niż -ów xd), ale i tak głównie to jest tępa, zakompleksiona kafarnia.

svonston

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 22, 2010, 22:53:57 pm »
No trudno się nie zgodzić. Większość pał wykorzystuje to, że ma władzę i jak tylko może, to upodli chociażby po to, żeby wjebać mandat za picie na ławce przed blokiem. Jasne, zdarzają się zjeby, które skaczą po ławkach, wybijają szyby, szczaja i srają na chodnikach, ale nie każdy jest deklem. Spisywanie, sprawdzanie IMEI w komórkach, przeszukiwania po 15 minut, żeby znaleźć niedopaloną fifę u małolata i straszenie, to u nich norma. Nigdzie się nie dostali, nic w życiu nie osiągnęli, to lecą patrolować chodniki. Wszyscy chętni, zwarci i gotowi, ale jak chodzi o dwóch 13latków. Jak jest 4ch większych dresów, to żadna pała nie podejdzie.

Nie miałem nigdy sytuacji, że policja mnie pobiła czy zabrała na dołek. Miałem natomiast kilka razy przypadek, że darli ryja, bo tak i już. Muszą jakoś wynagrodzić sobie to, że są nikim w oczach większości ludzi. Zamiast zajmować się czymś pożytecznym wyrabiają normy na jakiś głupotach.

Co do skarg, to nic one nie dają. Nie wygrasz z nimi. Chociaż wydaje mi się, że w tak ekstremalnym przypadku na pewno dało by się coś wskurać przy jakimś tam nagłośnieniu sprawy. Oczywiście jak Master nie miałeś 18 lat, to rodzice, sprzedawca w sklepie i ktoś pełnoletni, kto z tobą pił miałby ostro przeciupciane.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Policja
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 22, 2010, 23:10:18 pm »
Nienawiść do policji tak zostałem wychowany
Ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany
Nienawiść do policji tak zostałem wychowany
HWDP, HWDP, HWDP...


Wyroki więzienia dla "artystów" byłyby akurat. Kurator dla szczeniaka w bluzie HWDP również.

A tak w ogóle to to was śmieszy?

Mnie szokuje.
W USA były lepsze jazdy na początku lat 90-tych, tak więc jeszcze sporo przed nami - niestety :(





Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Policja
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 22, 2010, 23:12:01 pm »
No trudno się nie zgodzić. Większość pał wykorzystuje to, że ma władzę i jak tylko może, to upodli chociażby po to, żeby wjebać mandat za picie na ławce przed blokiem.

Po pierwsze, to prawdopodobnie naruszają Ustawę o wychowaniu w trzeźwości i zapobieganiu alkoholizmowi. Wykaz miejsc, gdzie picie jest zabronione znajduje się w Art. 14 Ust. 1 oraz 2a-6. Nie pamiętam co tam dokładnie jest, ale z pewnością ulice, parki, place, itd.

A już od siebie - won mi z piwkiem sprzed bloku. jak taki hero jesteś to pij z kumplami w mieszkaniu. Możesz chlać ile chcesz i nikt nie capnie. A ja nie chcę w przestrzeni publicznej widzieć zawodników co to rechocą z byle gówna przy Żywcu.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Policja
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 22, 2010, 23:14:41 pm »
No trudno się nie zgodzić. Większość pał wykorzystuje to, że ma władzę i jak tylko może, to upodli chociażby po to, żeby wjebać mandat za picie na ławce przed blokiem.

Po pierwsze, to prawdopodobnie naruszają Ustawę o wychowaniu w trzeźwości i zapobieganiu alkoholizmowi. Wykaz miejsc, gdzie picie jest zabronione znajduje się w Art. 14 Ust. 1 oraz 2a-6. Nie pamiętam co tam dokładnie jest, ale z pewnością ulice, parki, place, itd.

A już od siebie - won mi z piwkiem sprzed bloku. jak taki hero jesteś to pij z kumplami w mieszkaniu. Możesz chlać ile chcesz i nikt nie capnie. A ja nie chcę w przestrzeni publicznej widzieć zawodników co to rechocą z byle gówna przy Żywcu.
Naprawde tak Ci przeszkadza jak ktoś ma dobry humor?

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Policja
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 22, 2010, 23:18:22 pm »
No trudno się nie zgodzić. Większość pał wykorzystuje to, że ma władzę i jak tylko może, to upodli chociażby po to, żeby wjebać mandat za picie na ławce przed blokiem.

Po pierwsze, to prawdopodobnie naruszają Ustawę o wychowaniu w trzeźwości i zapobieganiu alkoholizmowi. Wykaz miejsc, gdzie picie jest zabronione znajduje się w Art. 14 Ust. 1 oraz 2a-6. Nie pamiętam co tam dokładnie jest, ale z pewnością ulice, parki, place, itd.

A już od siebie - won mi z piwkiem sprzed bloku. jak taki hero jesteś to pij z kumplami w mieszkaniu. Możesz chlać ile chcesz i nikt nie capnie. A ja nie chcę w przestrzeni publicznej widzieć zawodników co to rechocą z byle gówna przy Żywcu.
Naprawde tak Ci przeszkadza jak ktoś ma dobry humor?
no mnie to wkur**a strasznie

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Policja
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 22, 2010, 23:19:30 pm »
No trudno się nie zgodzić. Większość pał wykorzystuje to, że ma władzę i jak tylko może, to upodli chociażby po to, żeby wjebać mandat za picie na ławce przed blokiem.

Po pierwsze, to prawdopodobnie naruszają Ustawę o wychowaniu w trzeźwości i zapobieganiu alkoholizmowi. Wykaz miejsc, gdzie picie jest zabronione znajduje się w Art. 14 Ust. 1 oraz 2a-6. Nie pamiętam co tam dokładnie jest, ale z pewnością ulice, parki, place, itd.

A już od siebie - won mi z piwkiem sprzed bloku. jak taki hero jesteś to pij z kumplami w mieszkaniu. Możesz chlać ile chcesz i nikt nie capnie. A ja nie chcę w przestrzeni publicznej widzieć zawodników co to rechocą z byle gówna przy Żywcu.
Naprawde tak Ci przeszkadza jak ktoś ma dobry humor?
no mnie to wkur**a strasznie
A czy ja sie Ciebie pytałem?

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Policja
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 22, 2010, 23:20:08 pm »

Naprawde tak Ci przeszkadza jak ktoś ma dobry humor?
Oczywiście, elita intelektualna prowadząca dysputy o istocie istnienia racząca się chłodnym napojem będąc w trakcie kulturalnej dyskusji przeszkadza mi niesamowicie.  :lol:

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Policja
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 22, 2010, 23:26:40 pm »

Naprawde tak Ci przeszkadza jak ktoś ma dobry humor?
Oczywiście, elita intelektualna prowadząca dysputy o istocie istnienia racząca się chłodnym napojem będąc w trakcie kulturalnej dyskusji przeszkadza mi niesamowicie.  :lol:
Ty ze znajomymi rozmawiasz tylko na głębokie tematy i nigdy, ale to nigdy sie przy tym nie śmiejecie?

el becetol

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 22, 2010, 23:35:16 pm »
Dziękuje moderatorowi za uczynienie mnie twórcą tego ambitnego tematu. 8) Ja tylko wrzuciłem odpowiedź HG na artykuł w okładke Newsweeka wrzuconą do "rozśmieszyło". O policji się wypowiadać nie będę, raczej chciałem skontrować szukajace afery pały dziennikarskie.

A co do Hemp Gru, to koneserem nie jestem tego nurtu, ale uogólnianie tej kliki tylko do haseł "HWDP" i "namawiania dzieciaków do ataków na policje", to tak samo płytkie argumentacyjne pierdoletko jak to spod znaku "wszystkie gry są tępe, propagują brutalność i robią z młodzieży morderców".

Ich najnowszy (?) klip:

Hemp Gru - 63 dni chwały


Trochę nie pasuje do tezy.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2010, 23:37:02 pm wysłana przez el becetol »

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Policja
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 22, 2010, 23:37:25 pm »
@windo

Dobrze wiesz, że chodzi o cymbałów siedzących latem na ławce przed blokiem przy żywcu o 23 drących pysk. Jak bymm miał otwarte okno w upalny wieczór, a z Nokii N73 Music Edition słyszałbym jakąś chujnie i rechot jakichś głupich kurew z filmików z yt niskich lotów to by mnie krew zalał. Sam jak chadzam osiedlem w pobliżu mojego miejsca zamieszkania i widzę jak jakaś kobieta wraca z pracy a banda chu** gwiżdże i rzuca do niej seksteksty to khem... mijam to wkur**ony bo za zwrócenie uwagi dostałbym całkiem poważny wpie**ol.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2010, 23:40:49 pm wysłana przez wojteq »
SW-5606-3156-4802

iko

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 22, 2010, 23:44:15 pm »
master@jakim prawem pobila cie policja? to sie nie miesci w glowiee :o

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Policja
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 22, 2010, 23:47:06 pm »
@windo

Dobrze wiesz, że chodzi o cymbałów siedzących latem na ławce przed blokiem przy żywcu o 23 drących pysk. Jak bymm miał otwarte okno w upalny wieczór, a z Nokii N73 Music Edition słyszałbym jakąś chujnie i rechot jakichś głupich kurew z filmików z yt niskich lotów to by mnie krew zalał. Sam jak chadzam osiedlem w pobliżu mojego miejsca zamieszkania i widzę jak jakaś kobieta wraca z pracy a banda chu** gwiżdże i rzuca do niej seksteksty to khem... mijam to wkur**ony bo za zwrócenie uwagi dostałbym całkiem poważny wpie**ol.

No, i ja się muszę zgodzić, bo mimo że uważam się za człowieka, który szanuje spokój innych i nie drze ryja (a nawet zbiera po sobie puste butelki! uhuhu!), to zakaz picia nie może się ograniczać wyłącznie do rozwrzeszczanej dresiarni czy meneli zostawiających po sobie rzygowiny i puste siarkofruty. Albo mogą pić wszyscy, albo nikt - wybieram drugą opcje, pierwsza zapewniłaby nam niezły burdel na ulicach.

Co do samej policji, to nie narzekam. Dostałem, na oko, ze 20 razy mniej mandatów niż powinienem (zazwyczaj picie piwa kończy się upomnieniem), a i pałkarze w większości przypadków byli sympatyczni. Tylko raz trafiły się zjebusy. Stałem sobie z kumplem na rogu późno w nocy, ja miałem iść w swoją stronę, on w swoją; nagle podjechała lodówa i wyskoczyło kilku frustratów, którzy sie dojebali, że jakoś tak podejrzanie stoimy w środku nocy. Bez żadnych wyjaśnień, przedstawienia się, zapytania jak leci, czegokolwiek - ryknęli żeby dawać natychmiast dowody osobiste do sprawdzenia. Jako że strasznie irytuje mnie takie zachowanie, kumpla zresztą też, to zaczęliśmy się z nimi kłócić że niby na jakiej podstawie. Na to pałkarz wyrecytował jakiś tam paragraf, co trochę nas przytkało. Sprawdziliśmy potem w internetach - paragraf nie dotyczył legitymowania przez policję, tylko pedofilii. No cóż.

Tak czy inaczej po chwili wylądowaliśmy w radiowozie i tam nas przetrzepywali, legitymowali i świecili nam latarami po oczach. Jak na to teraz patrzę, to i tak mieliśmy sporo szczęścia, bo mocno podpici i rozjuszeni chamówą policjantów zaczęliśmy im trochę jechać. Jak jeden wyciągnął mi z portfela legitkę studencką i parsknąwszy pod nosem powiedział do drugiego "HE HE, student", odpowiedziałem "tak, proszę pana, ja będę miał wykształcenie" - to wtedy ich poziom wkurwu niemiłosiernie wzrósł no i coś tam zaczęli grozić wytrzeźwiałką.

A, w sumie ważne. W czasie całej tej akcji dwa razy byli wzywani przez radio do bójki pod tancbudą. DWA kur**. Za drugim razem dystrybutorka powiedziała, że nie ma kogo wysłać, a robi się tam coraz goręcej. Ale to nic, wazne że się dobrze bawili spisując nas i przeszukując za gówno.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2010, 00:03:01 am wysłana przez Miazga »

el becetol

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 22, 2010, 23:56:30 pm »
No, i ja się muszę zgodzić, bo mimo że uważam się za człowieka, który szanuje spokój innych i nie drze ryja (a nawet zbiera po sobie puste butelki! uhuhu!), to zakaz picia nie może się ograniczać wyłącznie do rozwrzeszczanej dresiarni czy meneli zostawiających po sobie rzygowiny i puste siarkofruty. Albo mogą pić wszyscy, albo nikt - wybieram drugą opcje, pierwsza zapewniłaby nam niezły burdel na ulicach.

Nie wiem jak wy ale ja jeszcze z autopsji pamiętam czasy jak można było spożyć sobie alkohol w dowolnym miejscu i wcale nie wydaje mi się żeby teraz było jakoś porządniej. Jedyne co zyskałem po tej zmianie to dwa mandaty, za picie w miejscu gdzie nikogo oprócz nas i przyczajonego patrolu nie było.

A meneli zostawiających po sobie rzygowiny i puste siarkofruty zakaz i tak nie obchodzi bo w dupie maja mandaty przecież.


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Policja
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 23, 2010, 00:03:01 am »
@windo

Dobrze wiesz, że chodzi o cymbałów siedzących latem na ławce przed blokiem przy żywcu o 23 drących pysk. Jak bymm miał otwarte okno w upalny wieczór, a z Nokii N73 Music Edition słyszałbym jakąś chujnie i rechot jakichś głupich kurew z filmików z yt niskich lotów to by mnie krew zalał. Sam jak chadzam osiedlem w pobliżu mojego miejsca zamieszkania i widzę jak jakaś kobieta wraca z pracy a banda chu** gwiżdże i rzuca do niej seksteksty to khem... mijam to wkur**ony bo za zwrócenie uwagi dostałbym całkiem poważny wpie**ol.
Masz waść racje. W 100%.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Policja
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 23, 2010, 00:06:07 am »
Co do skarg, to nic one nie dają. Nie wygrasz z nimi. Chociaż wydaje mi się, że w tak ekstremalnym przypadku na pewno dało by się coś wskurać przy jakimś tam nagłośnieniu sprawy. Oczywiście jak Master nie miałeś 18 lat, to rodzice, sprzedawca w sklepie i ktoś pełnoletni, kto z tobą pił miałby ostro przeciupciane.


Dokładnie, byłem u adwokata ze starymi, ale uznał on, zę niema to sensu, gdyż oni i tak powiedzą, ze działali słusznie i mieli przypuszczenia, że jestem zbiegiem z Alcatraz. Mnie się już tam też nie chciało z nimi gadać. 16 lat wtedy miałem. Powiedziałem im, że sam piłem, a alkohol kupił mi przechodzień w jakimś sklepie, co nie pamiętam nazwy (tak naprawdę byłem w pubie, wiec pełna kulturka).

Castor, ja nie piłem na przystanku, ani też nie śpiewałem głupot. Po prostu było po 23 i czekałem na ostatni bus do mojej wsi. Nie było w okolicy nikogo, ciemno na przystanku tylko ja, to pewnie się poszły policjanciki zabawić. Dwóch tęgich popaprańców, jedyne co odróżniało ich od dresów, to brak dresu.  :-x

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Policja
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 23, 2010, 00:08:59 am »
No, i ja się muszę zgodzić, bo mimo że uważam się za człowieka, który szanuje spokój innych i nie drze ryja (a nawet zbiera po sobie puste butelki! uhuhu!), to zakaz picia nie może się ograniczać wyłącznie do rozwrzeszczanej dresiarni czy meneli zostawiających po sobie rzygowiny i puste siarkofruty. Albo mogą pić wszyscy, albo nikt - wybieram drugą opcje, pierwsza zapewniłaby nam niezły burdel na ulicach.

Nie wiem jak wy ale ja jeszcze z autopsji pamiętam czasy jak można było spożyć sobie alkohol w dowolnym miejscu i wcale nie wydaje mi się żeby teraz było jakoś porządniej. Jedyne co zyskałem po tej zmianie to dwa mandaty, za picie w miejscu gdzie nikogo oprócz nas i przyczajonego patrolu nie było.

A meneli zostawiających po sobie rzygowiny i puste siarkofruty zakaz i tak nie obchodzi bo w dupie maja mandaty przecież.



No ja nie pamiętam tych czasów. Wiadomo, że kto chce obejść zakaz, to i tak obejdzie, ale wiesz, przynajmniej chowając się po jakichś bramach, krzakach czy nie wiadomo gdzie jeszcze, a nie siedząc na środku chodnika i robiąc chlew. Pracowałem w żabce kiedyś i uwierz - żule też się chowają. To nie do końca jest tak, że ich te mandaty nie obchodzą, bo wbrew pozorom wielu z nich ma normalne miejsce zamieszkania, a kolekcjonowanie mandatów jakoś niespecjalnie pomaga w zatrzymaniu go.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Policja
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 23, 2010, 00:09:10 am »
master@jakim prawem pobila cie policja? to sie nie miesci w glowiee :o

No takim, że są nietykalni i myślą, że wszsytko im wolno. Nawet się nie broniłem, bo jakbym im oddał to bym tylko miał proces wytoczony, za naruszenie ich przestrzeni osobistej.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Policja
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 23, 2010, 00:15:08 am »
Mój najbliższy przyjaciel jest gliną. Z jego opowieści wiem jacy policjanci potrafią być gdy się ich wkurwi. Kiedyś dostałem na lotnisku pięć stów mandatu. Nie było się doczego przyczepić, winny byłem ot co. Policjant jednak w kwit wpisał złą podstawę prawną.. Ludzie podpisują kwity chociaż nigdy w zasadzie nie wiedzą czy wszystko odbywa się wedle prawa. Trudno!

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Policja
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 23, 2010, 00:45:15 am »
No cóż, z policjantami bywa różnie, jeden wykorzysta władzę i będzie męczyć ludzi za byle co. Śpieszyłem się z kumplem po dziewczyny, było już późno i czekały na nas już, to policja nas zatrzymała, nie przekroczyliśmy prędkości, ot kontrola drogowa, z zegarkiem w ręku trzymali nas 45 minut..... samo spisywanie, gdzie oboje mieliśmy dowody a jeden z policjantów to kumpla sąsiad....  Inna sytuacja to wredna nowa policjantka która dawała 50 zł za złe przejście przez ulice, mało miasto, pasów jak na lekarstwo, nie ma możliwości przejścia na pasach, ale dla niej nie problem, mandaty szły, aż w końcu kilku kolesi ją dorwało i skończyła w szpitalu... No ale są tez policjanci ludzie, którzy przymykają oko na wiele rzeczy, idzie normalnie pogadać i powiedzą wprost " dobra panowie, ale jakbyście mogli to idźcie z tym browarkiem w inne miejsce ". Co by nie było, policja jest potrzebna, bez niej żyć by się nie dało, a teksty piosenek ( pomijając prostote i prostackość ) to zwykła publiczka i swego rodzaju sukces. Nie popieram takiej muzyki, ale cóż zrobić

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Policja
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 23, 2010, 00:48:28 am »
Policjanci to cwele szczególnie Ci młodzi nie znają się nawet na procedurach i przepisach. Palą chu** w radiowozach a każą za zgaszenie papierosa obok wiaty w śmietniku specjalnie do tego przystosowanym (z popielniczką) Miałem na warsztacie trochę holendra więc się z nimi nie kłóciłem i przyjąłem najmniejszy wymiar kary tj. 50zł. Inna historia ostatnio kumpel wpadł pograć na ps3 wypaliliśmy coś na zewnątrz przed domem browarek poszedł z tyłu w piwnicy. Jakiś żulek wpadł na rowerze w zaspę i się nie ruszał (przez chwile) byłem akurat w domu a mój kumpel zadzwonił po tych zjebów. Gdybym przy tym był to na pewno odwiódłbym go od tego kroku lub kazał wyjąć sima. Został zabrany razem z tym żulem jednym radiowozem na spisanie zeznań co jest kur** żalem. To że zagonił też jest żalem ale czasem jak wypije i przypali to głupie pomysły rodzą mu się w głowie. Później opowiadał jak to starszy policjant na komendzie się dziwił że wszyscy razem przyjechali. Ja bym odmówił ale wiadomo oczka jak szparki więc trochę przypałowo i się zgodził. Przywieźli go z powrotem ale co ze tego skoro wcześniej po włączeniu uncharted2 weszła moja mama i stwierdziła że na naszym podjeździe stoi policja i chyba kogoś szukają. Wrócił ale trochę ze zbiciem  :grin: W drogówce też są pajace jadąc za kimś bardzo szybko wyprzedzają na ciągłej i na skrzyżowaniach stwarzającym samym ogromne zagrożenie w ruchu. Sami na trasie wymuszają szybką jazdę przyklejając się do zderzaków samochodów przed nimi. Kontrole na dwupasmowych jezdniach z malutkim poboczem to też szaleństwo. Ogólnie stosunek do policji w Polsce jest jaki jest i szybko się nie zmieni. Oni mają w miesiącu tyle i tyle mandatów wstawić i ch** ich obchodzi czy słusznie czy nie. Szczególnie szacunku nie mają do osób młodych bywają chamscy no i ta nieznajomość przepisów. Sami powinni świecić przykładem ale tak nie jest i długo nie będzie. Za dużo władzy i w dupach się przewraca.

Cytuj
No ale są tez policjanci ludzie, którzy przymykają oko na wiele rzeczy, idzie normalnie pogadać i powiedzą wprost " dobra panowie, ale jakbyście mogli to idźcie z tym browarkiem w inne miejsce ". Co by nie było, policja jest potrzebna, bez niej żyć by się nie dało, a teksty piosenek ( pomijając prostote i prostackość ) to zwykła publiczka i swego rodzaju sukces. Nie popieram takiej muzyki, ale cóż zrobić
Tu racja ale takich na palcach jednej ręki policzysz.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2010, 00:52:04 am wysłana przez sieq »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Policja
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 23, 2010, 01:50:12 am »
Zależy na kogo trafisz, bo po kilkunastu kontaktach z policjantami, tylko ten co trzymał mnie 45 minut mnie wnerwił, bo tak, zawsze potrafiłem się dogadać na spokojnie. Generalnie winne są obie strony i młodzi i policjanci, bo jeżeli jak mówisz policja nie zna przepisów, to tak samo połowa polaków nie zna przepisów albo je zlewa, a chciało by się aby policja przymykała na to oko. Winne są obie strony. I my i policja. Bo wiele osób młodych właśnie tego szacunku nie mają, często pobiją policjanta, przez co i oni stają się gorsi dla nas, nie powinni, ale my też nie powinniśmy. Piszę ogólnie żeby nie było  ;)

svonston

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #72 dnia: Marca 23, 2010, 06:54:27 am »
No trudno się nie zgodzić. Większość pał wykorzystuje to, że ma władzę i jak tylko może, to upodli chociażby po to, żeby wjebać mandat za picie na ławce przed blokiem.

Po pierwsze, to prawdopodobnie naruszają Ustawę o wychowaniu w trzeźwości i zapobieganiu alkoholizmowi. Wykaz miejsc, gdzie picie jest zabronione znajduje się w Art. 14 Ust. 1 oraz 2a-6. Nie pamiętam co tam dokładnie jest, ale z pewnością ulice, parki, place, itd.

A już od siebie - won mi z piwkiem sprzed bloku. jak taki hero jesteś to pij z kumplami w mieszkaniu. Możesz chlać ile chcesz i nikt nie capnie. A ja nie chcę w przestrzeni publicznej widzieć zawodników co to rechocą z byle gówna przy Żywcu.
Ale ja nie jestem żaden hiroł, nie krzyczę JP i HWDP, nie skaczę po radiowozach, by zrobić sobie zdjęcie na fotkę.pl, nie cwaniakuję i nie kreuję się na murzyna, który jest outlaw. Jeżeli już siedzę i mnie spisza, spoko, trudno, ich praca, przyjmę mandat. Zwyczajnie śmieszy mnie to, że zamiast zająć się czymś poważnym wolą jarać się kolejnym mandatem za picie piwa w parku/przed blokiem.

Pić w mieszkaniu też mogę, owszem, ale w lato, gdy jest ciepło, wolę wyjść sobie na dwór i tam wypić coś ze znajomymi.

Zreeeesztą. Jak wypijesz w pubie, będziesz wstawiony/pijany, a będziesz szedł w większej grupie (to też ci się nie zdarza?), to na 100% policja cię spiszę. Choćbyś nawet grzecznie szedł z dziewczyną pod rękę, a 4 takie pary sobie grzecznie patrzyły w oczka i mówiły, jak siebie kochają, to i tak znajdzie się patrol, który będzie widział w takiej grupie bandytów i zbirów na miarę Josefa Fritzla i zapewne przedłużą powrót do domu o jakies ~30-40 minut. Miłe, prawda?


@windo

Dobrze wiesz, że chodzi o cymbałów siedzących latem na ławce przed blokiem przy żywcu o 23 drących pysk. Jak bymm miał otwarte okno w upalny wieczór, a z Nokii N73 Music Edition słyszałbym jakąś chujnie i rechot jakichś głupich kurew z filmików z yt niskich lotów to by mnie krew zalał. Sam jak chadzam osiedlem w pobliżu mojego miejsca zamieszkania i widzę jak jakaś kobieta wraca z pracy a banda chu** gwiżdże i rzuca do niej seksteksty to khem... mijam to wkur**ony bo za zwrócenie uwagi dostałbym całkiem poważny wpie**ol.
Nie mówię o takich sytuacjach. W takich to jasne, że należy karać idiotów.
Ja nie idę przed blok, żeby stać w bramie, cpać klej z worka i drzeć ryj do przechodzących kobiet.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2010, 07:02:52 am wysłana przez svonston »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Policja
« Odpowiedź #73 dnia: Marca 23, 2010, 09:11:58 am »
nie bede czytal czalego watku, bo nie chce sie denerwowac z rana, wiec dwa (pierwsze lepsze) cytaty:
Cytat: Miazga
Tylko raz trafiły się zjebusy. Stałem sobie z kumplem na rogu późno w nocy, ja miałem iść w swoją stronę, on w swoją (...). Ale to nic, wazne że się dobrze bawili spisując nas i przeszukując za gówno.
pier**lisz. pier**lisz jak potluczony. to ze slyszales w radio nic nie znaczy, oni wlasnie w tym momencie mogli byc na interwencji w tej konkretnej sprawe. nie mozesz wiedziec, czy wlasnie nie szukali na miescie kilku mlodych chlopakow, ktorzy zrobili zadyme (np. w tym klubie). nie wiesz jak bylo, urazilo to po prostu Twoja "kozacka" dume i pier**lisz. konfabulujesz. konfabulacja jest cecha dzieci (robia to caly czas, rowijajac m.in. wyobraznie) badz niedojrzalych osobowosci (robia to wlasnie w takich sytuacjach jak opisales, gdy doznaja porazki, niepowodzenia).
Cytat: svonston
Choćbyś nawet grzecznie szedł z dziewczyną pod rękę, a 4 takie pary sobie grzecznie patrzyły w oczka i mówiły, jak siebie kochają, to i tak znajdzie się patrol, który będzie widział w takiej grupie bandytów i zbirów na miarę Josefa Fritzla i zapewne przedłużą powrót do domu o jakies ~30-40 minut. Miłe, prawda?
podobny przypadek jak powyzej - pierdolenie czystej wody, tudziez gdybanie (czarnowidztwo?).

ogolnie osoby sympatyzujace i identyfikujace sie z haslami HWDP i JP na xxx% (i cholera wie jakie jeszcze proste, prymitywne, cwiercinteligentne, dziecinne, zalosne haselka wymysla) sa dla mnie prymitywami i niedojrzalymi gowniarzami. na pochybel i na plasterki!
tyle ode mnie papapa, milego dnia.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Policja
« Odpowiedź #74 dnia: Marca 23, 2010, 09:19:29 am »
No trudno się nie zgodzić. Większość pał wykorzystuje to, że ma władzę i jak tylko może, to upodli chociażby po to, żeby wjebać mandat za picie na ławce przed blokiem.

Po pierwsze, to prawdopodobnie naruszają Ustawę o wychowaniu w trzeźwości i zapobieganiu alkoholizmowi. Wykaz miejsc, gdzie picie jest zabronione znajduje się w Art. 14 Ust. 1 oraz 2a-6. Nie pamiętam co tam dokładnie jest, ale z pewnością ulice, parki, place, itd.

A już od siebie - won mi z piwkiem sprzed bloku. jak taki hero jesteś to pij z kumplami w mieszkaniu. Możesz chlać ile chcesz i nikt nie capnie. A ja nie chcę w przestrzeni publicznej widzieć zawodników co to rechocą z byle gówna przy Żywcu.
Ale ja nie jestem żaden hiroł, nie krzyczę JP i HWDP, nie skaczę po radiowozach, by zrobić sobie zdjęcie na fotkę.pl, nie cwaniakuję i nie kreuję się na murzyna, który jest outlaw. Jeżeli już siedzę i mnie spisza, spoko, trudno, ich praca, przyjmę mandat. Zwyczajnie śmieszy mnie to, że zamiast zająć się czymś poważnym wolą jarać się kolejnym mandatem za picie piwa w parku/przed blokiem.

Pić w mieszkaniu też mogę, owszem, ale w lato, gdy jest ciepło, wolę wyjść sobie na dwór i tam wypić coś ze znajomymi.

Zreeeesztą. Jak wypijesz w pubie, będziesz wstawiony/pijany, a będziesz szedł w większej grupie (to też ci się nie zdarza?), to na 100% policja cię spiszę. Choćbyś nawet grzecznie szedł z dziewczyną pod rękę, a 4 takie pary sobie grzecznie patrzyły w oczka i mówiły, jak siebie kochają, to i tak znajdzie się patrol, który będzie widział w takiej grupie bandytów i zbirów na miarę Josefa Fritzla i zapewne przedłużą powrót do domu o jakies ~30-40 minut. Miłe, prawda?


@windo

Dobrze wiesz, że chodzi o cymbałów siedzących latem na ławce przed blokiem przy żywcu o 23 drących pysk. Jak bymm miał otwarte okno w upalny wieczór, a z Nokii N73 Music Edition słyszałbym jakąś chujnie i rechot jakichś głupich kurew z filmików z yt niskich lotów to by mnie krew zalał. Sam jak chadzam osiedlem w pobliżu mojego miejsca zamieszkania i widzę jak jakaś kobieta wraca z pracy a banda chu** gwiżdże i rzuca do niej seksteksty to khem... mijam to wkur**ony bo za zwrócenie uwagi dostałbym całkiem poważny wpie**ol.
Nie mówię o takich sytuacjach. W takich to jasne, że należy karać idiotów.
Ja nie idę przed blok, żeby stać w bramie, cpać klej z worka i drzeć ryj do przechodzących kobiet.
Wpis! Trzeba wiedzieć gdzie wypić na zewnątrz  i są takie miejsca w każdym mieście. Sam wolę w plenerze latem niż się w pubie się wędzić. Tylko jak już oni podjadą to powinni brać pod uwagę że w gronie są studenci wszyscy raczej kulturalnie się zachowują. Powinno być jakieś rozgraniczenie pomiędzy blokersami robiącymi pipe pod klatką/na mieście a normalnym społeczeństwem chcącym wypić w ustronnym miejscu. Jak już się oni zjawiają to ani dzień dobry ani przepraszam. Twardym głosem mandat chcecie itp.? Nie mógł by taki jeden z drugim przysiąść się zagadać jak człowiek sprawdzić kim jesteśmy co robimy ewentualnie spisać obecność i jechać w długą. kur** trochę kultury i ogłady. Zero rozgraniczenia no ale przecież jak statystyki się liczą.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2010, 09:26:30 am wysłana przez sieq »

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Policja
« Odpowiedź #75 dnia: Marca 23, 2010, 09:31:31 am »
@svon

Won z piwkiem sprzed bloków. Do parku won. Ludzie pijący na ławce przed blokiem bez darcia ryja i salw śmiechu zdarzają się tak rzadko, że w statystykach można ich pominąć.

@prart

Niestety, ale zdarzają się i poj**ani. Jak nazwiesz gości spisujących dwóch 17-18 latków przez 45 minut trzepanie im plecaków, butów, portfeli i przeglądanie podręczników? A zaczęło się od tego, że kumpel miał nba street na ps3 w ręce i panowie nie byli w stanie uwierzyćw to, że gre można kupić, a nie zajebać ze sklepu. Gdyby to byly byki wyrywające przystanek z korzeniami to rozumiem ale to tylko dwóch małych chłopaczków.

Ale w wakacje był tez przykład w drugą stronę. W wakacje siedzę sobie z kolegami w parku umiejscowionym na pagórkowatym terenie wyposażonym w kładkę do przechodzenia nad jezdnią z flachą. Nagle widzimy 3 łebków niosących jebutną plastikową rurę (3 m długości 0,5 średnicy) i zmierzają w stronę kładki żeby spuscic tą rurę na ulicę. Gdy byli jakieś 6m od dokonania tej zbrodni kumpel wstał, krzyknął coś typu "ej ku**o, nie niszcz mi miasta tutaj" i zaczęliśmy do nich biec (my mieliśmy jakieś 80m). Chłopcy nic sobie z tego nie zrobili, podnieśli rurę, już mają spuszczać... A tu nagle 4 wielkich turów ubranych na czarno wbiega na kładkę, kładzie kolegów na ziemii, równo w odstępach, ręce spięte plastikiem z tyłu i ogólnie pogodny widok. Jak tylko dobiegliśmy to się okazało, że na plecach napisane mają policja i jeszcze wdzięczni byli, że w ogóle się do gnoji ruszyliśmy. I właśnie tak powinna działać policja. A nie wsadzanie dzieci za dwie i pół sztuki do pierdla i zmuszanie do przebywania z gwałcicielami i innymi patolami.
SW-5606-3156-4802

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Policja
« Odpowiedź #76 dnia: Marca 23, 2010, 09:41:10 am »
Cytat: wojteq
Niestety, ale zdarzają się i poj**ani.
tak samo jak fryzjerzy, dentysci, kierowcy autobusow, listonosze, szewcy ... (tu wypierdoliscie dluga lista zawodow).
to moze "Huj W Dupe Pojebanym" albo "je**c poj**anych na 100%"?
Cytat: wojteq
Nagle widzimy 3 łebków niosących jebutną plastikową rurę (3 m długości 0,5 średnicy) i zmierzają w stronę kładki żeby spuscic tą rurę na ulicę (...). Jak tylko dobiegliśmy to się okazało, że na plecach napisane mają policja i jeszcze wdzięczni byli, że w ogóle się do gnoji ruszyliśmy. I właśnie tak powinna działać policja.
brawo, brawo. choc jeszcze lepiej by bylo, jakby ich od razu zaje**li (palkami, szkoda kul) i od razu zakopali w tym parku.
Cytat: wojteq
A nie wsadzanie dzieci za dwie i pół sztuki do pierdla i zmuszanie do przebywania z gwałcicielami i innymi patolami.
takie jest prawo. policjant to funkcjonariusz, ktory ma je wprowadzac w zycie. do garbatego tez masz precensje, ze ma dzieci proste?

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Policja
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 23, 2010, 09:55:51 am »
W przypadku garbatego i jego prostych dzieci to nawet się cieszę jego szczęściem. Policjanci są przedostatnim ogniwem w łańcuszku prawo-obywatel i zamiast tyrania gnojków za gibona mogliby skoncentrować siły na otaczającym nas bucowisku. Tylko, że to wymagałoby reform zapewniających policjantom profesjonalne przeszkolenie z zakresu łamania kurwom nóg i wybijania zębów im zębów. Na chwilę obecną jakieś 70% z nich boi się podejść do łobuza. A jeżeli takie przeszkolenie setek tysięcy ludzi jest za drogie, to fajnie by było gdyby policjant mogł w razie potrzeby użyć paralizatora czy innego obezwładniacza.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2010, 10:57:09 am wysłana przez wojteq »
SW-5606-3156-4802

el becetol

  • Gość
Odp: Policja
« Odpowiedź #78 dnia: Marca 23, 2010, 12:50:58 pm »
@svon

Won z piwkiem sprzed bloków. Do parku won.

Ja w parku właśnie jeden z mandatów wyłapałem. O 23, żadnego przechodnia w promieniu 100 metrów. Siedzimy sobie z kolegami, jesteśmy porządni, po jednym leszku każdy z nas ma, a nie żadna libacja z wrzaskami. Nagle słyszymy szelest za plecami, a tam przez krzaki przebija sie policjant sprintem i biegnie w naszą stronę. Widać że wie gdzie sobie ludzie po ciężkim dniu odpoczywają i wbijają w takie miejsce żeby nabić liste.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Policja
« Odpowiedź #79 dnia: Marca 23, 2010, 13:39:52 pm »
To jest normalne, bo zakaz jest dla miejsc publicznych, a park jest niewątpliwie takim miejscem. Chodzi mi tylko o to, że picie piwa w parku nawet przy darciu ryja nie przeszkadza nikomu w tym stopniu w jakim przeszkadza picie na ławce pod blokiem.
SW-5606-3156-4802