Autor Wątek: Motoryzacja  (Przeczytany 750760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #240 dnia: Grudnia 18, 2007, 16:14:53 pm »
Crasch, ty naprawdę porównujesz Audi A6 do S-klasy Mercedesa?  :shock:

Niższa półka, kilkukrotnie większy przebieg i starszy rocznik.

Pozatym mówisz o płaceniu za markę, a wyskakujesz z Jaguarem  :lol:

Podałem tylko parę aut za taką kwotę jaką chciałeś, by pokazać, że za te pieniądze, da się wyrwać nie dużo gorszy wóz. Nie podawałem aut specjalnie tej samej klasy co S classa wśród MB.
Słuchaj nie chcę mi się z tobą wykłócać, jeżeli masz zdanie, że w mesiu płacisz 100% ceny za jakość i wykonanie to spoko, ja mam swoje (jak wielu), że w MB dużo płaci się za te piękną gwiazdę na masce i też je uszanuj.

a pomyliłeś z nową C klasą pewnie wszystkie modele będą się w pewnym sensie upodabniać do flagowego modelu.
Jeśli chodzi o lexusa to to jest konkurent nowej S klasy:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3071532

Możliwe, że właśnie pomyliłem z C klasą.
Aha, no i ten lexus jest dobrym przykładem dla Iras'a, wystarczy spojrzeć na cenę tego Lexusa (nowego) i cenę nowej S'ki: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3851469 a Lexus wykonaniem nie odbiega od samochodów Mercedesa.

Iras ta Ska co podałeś to jest 'krótka' wersja, stąd też moja pomyłka z najnowszą C-klasą.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #241 dnia: Grudnia 18, 2007, 16:58:59 pm »
Nie krótka - nie jest to żadne "S Short" - tylko normalna.

Swoją teorie próbujesz przepchnąć podając samochody o jedną, dwie, albo trzy klasy gorsze. Jeśli dla Ciebie mocno eksploatowane A6 albo malutki Lexus IS to niewiele gorszy samochód od S-klasy, to chyba nie ma sensu tej dyskusji ciągnąć. Równie dobrze zamiast Hummera mogliście kupić Honkera - niewiele gorszy samochód za dużo mniejsze pieniądze  :lol:

No i ciekaw jestem, ile ceny H2 wg Ciebie płaci się za jakość i wykonanie  :grin:

A wybieg z linkiem do S'ki całkiem niezły. Podałeś dokładnie najdroższy model na allegro, nie licząc AMG, wersję Long z pełnym wyposażeniem.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2007, 17:02:23 pm wysłana przez Iras »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #242 dnia: Grudnia 18, 2007, 19:22:37 pm »
Akurat najdroższe S mogą kosztować nawet półtoramiliona. 

Ciekawe kiedy zacznie się rozmowa na temat Maybacha czy innych takich :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #243 dnia: Grudnia 18, 2007, 19:27:58 pm »
Etam...

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3820924

Tu masz S65 AMG Long. Droższa to chyba musiałaby być robiona na zamówienie.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #244 dnia: Grudnia 18, 2007, 19:31:32 pm »
Tak ale jest to nowy samochód z Niemiec. W Polsce nowe są 'trochę' droższe.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #245 dnia: Grudnia 18, 2007, 19:35:05 pm »
Odwiedziłem konfigurator na polskiej stronie MB - najdroższe co mi wyszło, to okrągły milion.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #246 dnia: Grudnia 18, 2007, 19:37:30 pm »
Hmm... no to może mi sie pomyliło z jakaś super duper opancerzoną wersją, wydłużoną  i jeszcze nie wiadomo co :P


VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #247 dnia: Grudnia 18, 2007, 20:39:13 pm »
Odwiedziłem konfigurator na polskiej stronie MB - najdroższe co mi wyszło, to okrągły milion.
Jest jeszcze SLR 722 ( masakrator :lol: ) za grubo ponad dwa miliony :cool: ale to seria limitowana

Od Hummera wolałbym AGM G 55 ;)

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #248 dnia: Grudnia 18, 2007, 21:13:11 pm »
Tak wracając do E klasy to wolałbym chyba Audi A6, wydaje się większe no i według mnie ładniejsze ;)


svonston

  • Gość

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #250 dnia: Grudnia 18, 2007, 21:26:43 pm »
@Krayzie - Twoje prawo  ;)

Ja jestem do A6 uprzedzony. Siostra miała i niestety były z nią same problemy. Po stu tysiącach szlag trafił pompę paliwową. Do tego koszty ewentualnej naprawy/wymiany skrzyń tiptronic są ogromne.

Aktualnie szukam samochodu tej klasy, rocznik 98-00 w cenie około 30 patyków. Brałem pod uwagę A6, ale wydaje mi się, że stary okular będzie lepszym wyborem.

@VaaKo - chodziło mi konkretnie o S-klasę.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2007, 21:28:29 pm wysłana przez Iras »

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #251 dnia: Grudnia 18, 2007, 21:41:24 pm »
Nie krótka - nie jest to żadne "S Short" - tylko normalna.

Swoją teorie próbujesz przepchnąć podając samochody o jedną, dwie, albo trzy klasy gorsze. Jeśli dla Ciebie mocno eksploatowane A6 albo malutki Lexus IS to niewiele gorszy samochód od S-klasy, to chyba nie ma sensu tej dyskusji ciągnąć. Równie dobrze zamiast Hummera mogliście kupić Honkera - niewiele gorszy samochód za dużo mniejsze pieniądze  :lol:

No i ciekaw jestem, ile ceny H2 wg Ciebie płaci się za jakość i wykonanie  :grin:

A wybieg z linkiem do S'ki całkiem niezły. Podałeś dokładnie najdroższy model na allegro, nie licząc AMG, wersję Long z pełnym wyposażeniem.

Twoje prowokacje odnośnie hummera są nędzne (nie wiem czy chodzi o zazdrość czy co?), tak jak pisałem - wszystko co możesz powiedzieć i wiesz o H2 to, to czy Ci się on z wyglądu podoba, aha temat jest dla mnie od paru postów zamknięty.

Tak podałem Ske z full wyposażeniem 2007, lexus też był 2007 (nowy).
Co do wersji Long to mówiąc 'krótka' miałem na myśli 'te krótszą' wersje Ski.

Moją teorie? Nawet w programach telewizyjnych tak mówią - parę razy słyszałem, że kupując MB dużo pieniędzy płacimy za markę.

A powiedz mi jak sądzisz, Mercedes dalej robi tak dobre samochody jak miało to miejsce z 15 -30 lat temu?
Uważasz, że Mercedes wycenia swoje auta wg. ceny materiałów i dokładności wykonania a za markę się tu nie płaci? Brawo.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #252 dnia: Grudnia 18, 2007, 21:46:42 pm »
 @Iras :)
Mojej dziewczyny ojciec ma takiego okularnika (320) tylko chyba po jakimś face liftingu czyli po 2000 jakoś, ale zmienia właśnie na tą nową E klasę(320 CDI). Facet całe życie mercami jeździ.

Apropo tego A6 to dziwne, mój ojciec ma toledo więc w sumie ten sam silnik (jeśli chodzi Ci o diesla) ma już prawie 300 000km i tylko jakoś tydzień temu przewody paliwowe wymienił i tyle co mu się zwaliło w silniku.

Teraz będzie chciał zmieniać (nie na hummera czy inną S klasę ale mi tam się podobają...) i myśli o passacie/ nowym mondeo/ avensis /accord (wszystko z salonu). Tylko wiadomo, że mondeo najlepiej wyposażone, a honda tylko z dieslem 2.2 i cena najwyższa gorzej wyposażona oprócz bezpieczeństwa... Coś za coś. Co myślicie, może jakiś inny polecacie? Ale tylko nowy, w dieslu, ta klasa.


crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #253 dnia: Grudnia 18, 2007, 22:20:59 pm »
Ja bym brał Accord'a, ale wiadomo w wieku Twojego ojca nie jestem i patrzę na najagresywniejszy wygląd tego auta i mi się podoba. Moim zdaniem powinien zawitać do salonu każdej z wymienionych marek i zrobić sobie jazdę próbną, wtedy decydować.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #254 dnia: Grudnia 18, 2007, 22:25:39 pm »
@crasch - naprawdę nie trzeba być posiadaczem danego samochodu, żeby mieć o nim wiedzę i się na jego temat wypowiadać. Z resztą powinieneś to wiedzieć, skoro tak twardo mądrujesz się na temat Mercedesa.

Porównanie? No cóż... W końcu to Ty pierwszy wyskoczyłeś z rozjechaną A6 na niemal nową S-klasę.

Czy obecne samochody Mercedesa są równie solidne jak 15-30 lat temu, będzie można powiedzieć za jakieś 15-30 lat, bo nie wiem, jak chcesz porównywać nowego okulara z 30-letnią beczką. Co można stwierdzić na pewno, MB w kwestii jakości wykonania, materiałów, blachy i mechaniki to najwyższa półka. To, że 99% taksówkarzy wybiera do pracy samochody marki Mercedes, o czymś chyba świadczy? Wydaje mi się, że zależy im na czymś innym niż gwiazdka na masce...

No i nie odpowiedziałeś na pytanie, ile % ceny w rzeczywistości wart jest Hummer  :lol:

@Krayzie - z większych zmian migacze poszły w lusterka i dodali wielofunkcyjną kierownicę. Nie byłoby dużego problemu nabyć Mercedesa w tej wersji, ale w pierwszej kolejności będę szukał auta z niskim przebiegiem i zadbanym wnętrzem.

Gdybym chciał kupić A4, wtedy stanąłbym na głowie, żeby to było rocznik > 2000 (B6)  :)

Ta A6 to był diesel 2,5 litra. Pompy paliwowe siadają w nich ponoć często. Ci ciekawe, zdecydowanie częściej w wersjach 2,5 litra niż 1,9.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #255 dnia: Grudnia 18, 2007, 22:37:12 pm »
@crasch - naprawdę nie trzeba być posiadaczem danego samochodu, żeby mieć o nim wiedzę i się na jego temat wypowiadać. Z resztą powinieneś to wiedzieć, skoro tak twardo mądrujesz się na temat Mercedesa.

Porównanie? No cóż... W końcu to Ty pierwszy wyskoczyłeś z rozjechaną A6 na niemal nową S-klasę.

Czy obecne samochody Mercedesa są równie solidne jak 15-30 lat temu, będzie można powiedzieć za jakieś 15-30 lat, bo nie wiem, jak chcesz porównywać nowego okulara z 30-letnią beczką. Co można stwierdzić na pewno, MB w kwestii jakości wykonania, materiałów, blachy i mechaniki to najwyższa półka. To, że 99% taksówkarzy wybiera do pracy samochody marki Mercedes, o czymś chyba świadczy? Wydaje mi się, że zależy im na czymś innym niż gwiazdka na masce...

No i nie odpowiedziałeś na pytanie, ile % ceny w rzeczywistości wart jest Hummer  :lol:

Wierzę Ci, nie trzeba nawet siedzieć, ba! Nawet widzieć danego autka by o nim wszystko wiedzieć, co prawda to prawda :).

Dobrze wiesz o co mi chodziło z tymi 15-30letnimi mercami, oczywiście, o to czy Mercedes na aktualną chwile robi tak dobre auta jak robił wtedy na dany czas?
Co do Hummera to odpowiadam: Hummer w rzeczywistości jest wart 5% ceny.

Mam nadzieję, że czujesz się spełniony  :lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #256 dnia: Grudnia 18, 2007, 22:41:32 pm »
Jak już coś wspominacie o mercach to zaje*iście podoba mi się SLR McLaren, jedno z moich ulubionych aut (obok Evo X i Civic'a) jeśli chodzi o wygląd.
Hmmm a Hummer w komisie się kurzy... Dziś widziałem ktoś jeździł Escaladem (jak wracałem ze szkoły go nie było), a Hummer stał, widać że już się robi zbyt "pospolity" u nas w Polsce.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #257 dnia: Grudnia 18, 2007, 22:42:31 pm »
Jak czytam te wszystkie wypowiedzi, to odnoszę wrażenie, że straszni zazdrośnicy siedzą na tym forum.
Tak, tak, ja też zazdroszczę Crashowi tego wszystkiego, ale w trochę inny sposób. ;)
Ech, może kiedyś wygram w totka, albo założę własną mennicę... ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #258 dnia: Grudnia 18, 2007, 22:56:23 pm »
Heh... Crasch, rozbrajasz mnie. Czy jako użytkownik H2 zaprzeczysz, że z 6 litrowego silnika wycisnęli tylko 325 koni mocy (S-klasa dla porównania z takiej pojemności ma ponad 500 koni)? Czy nieprawdą jest, że ta 3-tonowa krowa przy spokojnej jeździe spala 15 litrów na setkę, a w mieście mocno ponad 20? Zaprzeczysz, że w środku masz kanciastą deskę rozdzielczą o spartańskiej stylistyce i słabej jakości plastiki? Może jeszcze powiesz, że prowadzi się równie komfortowo, jak normalnych rozmiarów limuzyna i równie dobrze się nim manewruje po mieście?

@b.szym - zazdrościć czego? Kasy jego ojca? Dorobił się - ma, ale niech mi Crasch nie wmawia, że Hummer to super samochód, jednocześnie czepiając się jakości Mercedesa.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2007, 22:58:06 pm wysłana przez Iras »

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #259 dnia: Grudnia 18, 2007, 23:53:07 pm »
Cała esencja tego co próbowałem wyrazić przez ostatnie parę stron...


VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #260 dnia: Grudnia 19, 2007, 01:04:20 am »
Jeśli kogoś nie stac na samochód, to zawsze może się przejechac autobusem Irasa ;) :D
http://img145.imageshack.us/img145/8880/0712071538sv9.jpg

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #261 dnia: Grudnia 19, 2007, 13:05:34 pm »
Jak już coś wspominacie o mercach to zaje*iście podoba mi się SLR McLaren, jedno z moich ulubionych aut (obok Evo X i Civic'a) jeśli chodzi o wygląd.
Hmmm a Hummer w komisie się kurzy... Dziś widziałem ktoś jeździł Escaladem (jak wracałem ze szkoły go nie było), a Hummer stał, widać że już się robi zbyt "pospolity" u nas w Polsce.

Pospolity, nie za bardzo bym się zgodził, osobiście widziałe 3x H2 prócz naszego.

Heh... Crasch, rozbrajasz mnie. Czy jako użytkownik H2 zaprzeczysz, że z 6 litrowego silnika wycisnęli tylko 325 koni mocy (S-klasa dla porównania z takiej pojemności ma ponad 500 koni)? Czy nieprawdą jest, że ta 3-tonowa krowa przy spokojnej jeździe spala 15 litrów na setkę, a w mieście mocno ponad 20? Zaprzeczysz, że w środku masz kanciastą deskę rozdzielczą o spartańskiej stylistyce i słabej jakości plastiki? Może jeszcze powiesz, że prowadzi się równie komfortowo, jak normalnych rozmiarów limuzyna i równie dobrze się nim manewruje po mieście?

@b.szym - zazdrościć czego? Kasy jego ojca? Dorobił się - ma, ale niech mi Crasch nie wmawia, że Hummer to super samochód, jednocześnie czepiając się jakości Mercedesa.

Moc: ~330KM - prawda, i co? Sądzisz, że to za mało? Słuchaj prowadziłeś, że jesteś tak pewien siebie?
Pali dużo, czego oczekiwałeś? Jeżeli kogoś stać na takie auto to i na paliwo, nędzny argument.
Deska jest kańciasta, taka ma być, pasuje do tego samochodu, lepiej by Twoim zdaniem wyglądała deska rodem z rodzinnego samochodziku? Litości.
Plastiki, jedyne co masz rację, nie tyle co są złe ale są źle spasowane przez o ocierają o siebie.
Prowadzi się zajebiście komfortowo, a Ty już przeginasz oceniając jak się jeździ H2 - śmieszne, jedynie po fotkach oceniasz prowadzenie, wypas.
Słuchaj mi się hummer podoba jest to dla mnie super auto, i dobrzę się nim jeździ a to, że plastiki sa chuyowo spasowane - trudno, każde auto ma minusy, Ci nie musi (chociaż nigdy nim nie jeździłeś, wiesz, że jest fatalnie) więc skończ pisać te Twoje wypociny, bo już mnie męczą.

Ej ale weźcie w to nie mnieszajcie mojego ojca, cholera wszedłem tu tylko i podałem jakim autem jeździmy i to wszystko, narodziła się jakaś bez sensowna dyskusja z czego wyszło, że nasz samochód to POSPOLITE GÓWNO, a nikt z Was nawet nim nie jechał (prócz jednej osoby, i ona wypowiedziała się pozytywnie). Ludzie litości.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #262 dnia: Grudnia 19, 2007, 13:36:31 pm »
Ach Crasch... Crasch... 330KM przy takiej pojemności to nie jest mało. To jest żanująco mało i dowodzi tylko, że Amerykanie nie potrafią robić mocnych silników - idą w pojemność, a nie potrafią z niej wiele wycisnąć. To samo dotyczy spalania. MB z takiego silnika wyciska o wiele więcej mocy, a i tak ma sporo mniejsze spalanie. Osiągi - v-max 160 km/h i przyspieszenie 0-100 w 10 sekund to wyniki godne Lanosa, a nie samochodu z 6-litrowym silnikiem. No ale skoro ktoś kupuje samochód, żeby dużo lać i wolno jeździć... Oczywiście szanujemy to.

A tak swoją drogą... masz prawo jazdy?

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #263 dnia: Grudnia 19, 2007, 15:01:49 pm »
Ach Crasch... Crasch... 330KM przy takiej pojemności to nie jest mało. To jest żanująco mało i dowodzi tylko, że Amerykanie nie potrafią robić mocnych silników - idą w pojemność, a nie potrafią z niej wiele wycisnąć. To samo dotyczy spalania. MB z takiego silnika wyciska o wiele więcej mocy, a i tak ma sporo mniejsze spalanie. Osiągi - v-max 160 km/h i przyspieszenie 0-100 w 10 sekund to wyniki godne Lanosa, a nie samochodu z 6-litrowym silnikiem. No ale skoro ktoś kupuje samochód, żeby dużo lać i wolno jeździć... Oczywiście szanujemy to.

Brak mi na to słów, co Ty wygadujesz za... A te osiągi to chyba z palca wyssane.
Nie mam prawa jazdy (w przyszłym roku będzie), co nie zmienia faktu, że jeździłem tym autem nie tylko jako pasażer.

svonston

  • Gość
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #264 dnia: Grudnia 19, 2007, 15:04:03 pm »
Co do danych, to Iras sie minimalnie pomylil (150 km/h i 9.8 do setki):
http://www.motofakty.pl/testy_i_porownania/dane_techniczne/?marka=831&model=1021&typ=3170

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #265 dnia: Grudnia 19, 2007, 15:08:27 pm »
Cytuj
Pospolity, nie za bardzo bym się zgodził, osobiście widziałe 3x H2 prócz naszego.
Chodziło mi o to że łatwiej jest zobaczyć Hummera lub nawet go kupić niż Escalade'a, a imo kupowanie obu tych samochodów to strata pieniędzy, chyba że się robi kupę pieniędzmi, albo ma się  własne złoża ropy :)

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #266 dnia: Grudnia 19, 2007, 15:20:04 pm »
Cytuj
Pospolity, nie za bardzo bym się zgodził, osobiście widziałe 3x H2 prócz naszego.
Chodziło mi o to że łatwiej jest zobaczyć Hummera lub nawet go kupić niż Escalade'a, a imo kupowanie obu tych samochodów to strata pieniędzy, chyba że się robi kupę pieniędzmi, albo ma się  własne złoża ropy :)

Nie mamy zamiaru kupienia Escalade gdy będziemy mieli H2, tylko jak sprzedamy Hummera.
Moim zdaniem Escalade to bardzo udane autko. Oczywiście gówno bo Amerykańskie ale udane hehe.

@svon - to my mamy jakiegoś dziwno mocnego H2, bo nasz bez problemów najmniejszych osiąga 160 km/h i przyspieszenie na pewno lepsze niż 10 s do 100km/h.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #267 dnia: Grudnia 19, 2007, 15:24:41 pm »
Cytuj
Nie mamy zamiaru kupienia Escalade gdy będziemy mieli H2, tylko jak sprzedamy Hummera.
Moim zdaniem Escalade to bardzo udane autko. Oczywiście gówno bo Amerykańskie ale udane hehe
Nie chodziło mi o kupowanie Escalade'a jak się ma Hummera ale kupowanie któregoś z nich w ogóle. Moim zdaniem czasy takich samochodów są już policzone.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #268 dnia: Grudnia 19, 2007, 15:44:19 pm »
to my mamy jakiegoś dziwno mocnego H2, bo nasz bez problemów najmniejszych osiąga 160 km/h i przyspieszenie na pewno lepsze niż 10 s do 100km/h.

Wydaje Ci się  :lol:  a wszystko co piszę, to są suche fakty  :P

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #269 dnia: Grudnia 19, 2007, 15:56:15 pm »
to my mamy jakiegoś dziwno mocnego H2, bo nasz bez problemów najmniejszych osiąga 160 km/h i przyspieszenie na pewno lepsze niż 10 s do 100km/h.

Wydaje Ci się  :lol:  a wszystko co piszę, to są suche fakty  :P

pewnie NOS maja o_o
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #270 dnia: Grudnia 19, 2007, 16:04:51 pm »
Cytat: Iras link=topic=3870.msg240313#msg240313 dat :lol:e=1198075459
to my mamy jakiegoś dziwno mocnego H2, bo nasz bez problemów najmniejszych osiąga 160 km/h i przyspieszenie na pewno lepsze niż 10 s do 100km/h.

Wydaje Ci się  :lol:  a wszystko co piszę, to są suche fakty  :P

To licznik nam przekłamuje :].

@DT - oczywiście, a jak inaczej? Nitro jak w Za szybkich za wściekłych, jak jedziesz to wszystko się rozmazuję.

Cytuj
Nie mamy zamiaru kupienia Escalade gdy będziemy mieli H2, tylko jak sprzedamy Hummera.
Moim zdaniem Escalade to bardzo udane autko. Oczywiście gówno bo Amerykańskie ale udane hehe
Nie chodziło mi o kupowanie Escalade'a jak się ma Hummera ale kupowanie któregoś z nich w ogóle. Moim zdaniem czasy takich samochodów są już policzone.

WTF?!  :lol: :lol: :lol: :lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #271 dnia: Grudnia 19, 2007, 16:19:19 pm »
Cytuj
WTF?!  Laughing Laughing Laughing Laughing
Ano tak mi się wydaje, cena baryłki ropy rośnie, więc producenci będą sie wycofywać z takich aut, nie mówię że od razu, ale z czasem....chyba że wydadzą miliardy pieniędzy na mega wydajne silniki lub pojawi się jakiś cud i nowy rodzaj energii .

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #272 dnia: Grudnia 19, 2007, 16:25:15 pm »
To w ogóle dni amerykańskich samochodów są policzone, bo oni inaczej nie potrafią  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #273 dnia: Grudnia 19, 2007, 16:30:10 pm »
:lol:

Iras chcesz by cztero tonowe auto przyspieszało do setki w 4 sekundy? To nie jest wyścigówka  :???:

svonston

  • Gość
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #274 dnia: Grudnia 19, 2007, 16:34:16 pm »
4 sekundy nie, ale Cayenne Turbo potrafi w 5.6 s, a Audi Q7 wazy 2240 kg i potrafi w 7.4 s.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #275 dnia: Grudnia 19, 2007, 16:35:49 pm »
Iras chcesz by cztero tonowe auto przyspieszało do setki w 4 sekundy? To nie jest wyścigówka  :???:

Nie, poprostu oczekuję wydajności odpowiadającej pojemności silnika i spalaniu.

4 sekundy nie, ale Cayenne Turbo potrafi w 5.6 s, a Audi Q7 wazy 2240 kg i potrafi w 7.4 s.

I to przy silniku niespełna 5-litrowym.

4,8 i 500 koni - ponad 100 koni na litr pojemności. W H2 połowa tego  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #276 dnia: Grudnia 19, 2007, 16:36:26 pm »
To jest amerykański samochód, a jak wiadomo od dawna amerykanie nie zważają na zużycie benzyny, bo mają ją w cenie wody mineralnej kryniczanka.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #277 dnia: Grudnia 19, 2007, 16:44:50 pm »
Ale zawsze można być polaczkiem i napluć na bogatszego.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #278 dnia: Grudnia 19, 2007, 16:58:38 pm »
Ale Wam tak szczerzę powiem, że nawet jeśli jest te 9,8 sek do setki to w d... to mam, bo na tak WIELKIE i ciężkie auto to w zupełności wystarcza, i nigdy nie narzekaliśmy na brak mocy.
Master & b.szym - dzięki, że chociaż Wy nie jedziecie po naszym samochodzie i przy okazji po mnie ;-)).

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Motoryzacja
« Odpowiedź #279 dnia: Grudnia 19, 2007, 17:11:03 pm »
Ja też nie jadę po samochodzie i tobie... dla mnie po prostu to strata pieniędzy, ale jak ktoś lubi i go stać to proszę bardzo.
Wiadomo jak bym miał kasę to też rozbijał bym się Ferrarkami i innymi :)