Ankieta

Czy wierzysz w koniec świata?

Jeśli tak, weź czerwoną pigułkę.
7 (43.8%)
Jeśli nie, weź niebieską i spier**laj do wora.
9 (56.3%)

Głosów w sumie: 14

Głosowanie skończone: Września 22, 2012, 23:02:32 pm

Autor Wątek: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']  (Przeczytany 509420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2680 dnia: Października 31, 2012, 14:47:13 pm »
Bardzo fajny cytat ''Po południu na stronach internetowych dziennika ukazało się oświadczenie redakcji, która przyznała się do pomyłki w całej sprawie.

 Po godzinie 18 na stronie internetowej dziennika pojawiło się nowe oświadczenie. Zabrakło w nim fragmentu, w którym redakcja przyznawała się do pomyłki.

 "Z niczego się nie wycofuję. Moi informatorzy to ludzie o najwyższej wiarygodności. Źródła od siebie niezależne. I zawsze będę ich chronił" - tłumaczył później na Twitterze sam autor tekstu, Cezary Gmyz''

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2681 dnia: Października 31, 2012, 15:03:03 pm »
Co to za wiarygodność badać próbki, które są w rękach osoby [Rosji], która jest domniemanym zamchowcem? To tak jakby z miejsca zbrodni wziąc pistolet z odcikami palców, dać go złodziejowi, żeby ten go przechował (i umył go) a potem oddał i badacze stwierdziliby, że na pistolecie nie ma odcisków palców. Żenada. Przynajmniej nie trzeba czekać pół roku na zbadanie próbek, bo już teraz wiemy jaki będzie wynik.

Zresztą w ogóle wszyscy tutaj co wyśmiewają osoby, które uznają Smoleńsk za zamach i teraz uważają, że artykuł Rzeczpospolitej to był zrobiony dla większego nakładu/popularności, powinni sobie zadać pytanie, czemu w ogóle takie badania są robione 2,5 roku po katastrofie? Powinny być zrobione zaraz po, w końcu tutaj nie zginął zwykły kowalski, ale głowa państwa. Czy to był zamach czy nie, to nigdy się nie dowiemy, ale że rząd gówno zrobił, gówno robi, zaniedbał wszystko i że cała sprawa śmierdzi na kilometr to są 100% fakty i nie rozumiem tych wszystkich osób co się naśmiewają z osób popierających teorię o zamachu.

el becetol

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2682 dnia: Października 31, 2012, 15:10:05 pm »
To niemożliwe, że znaleziono ślady materiałów wybuchowych - w końcu Rosjanie tak dokładnie umyli wrak. A mycie wraku przed zbadaniem też jest całkowicie naturalną i logiczną czynnością w prawidłowo prowadzonym śledztwie, w którym nie ma się nic do ukrycia. Towarzysze wulfen i castor zaraz wytłumaczą dlaczego.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2683 dnia: Października 31, 2012, 15:28:16 pm »
Czyli co dalej sa ludzie co wierzą w nieszczesliwy wypadek?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2684 dnia: Października 31, 2012, 15:36:08 pm »
Sądząc po wypowiedziach wielu osób/celebrytów/polityków/premiera/osób publicznych/dziennikarzy to tak.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2685 dnia: Października 31, 2012, 16:02:20 pm »
Co to za wiarygodność badać próbki, które są w rękach osoby [Rosji], która jest domniemanym zamchowcem? To tak jakby z miejsca zbrodni wziąc pistolet z odcikami palców, dać go złodziejowi, żeby ten go przechował (i umył go) a potem oddał i badacze stwierdziliby, że na pistolecie nie ma odcisków palców. Żenada. Przynajmniej nie trzeba czekać pół roku na zbadanie próbek, bo już teraz wiemy jaki będzie wynik.
Najlepsze jest to, że Polska ma swoje służby specjalne i mogliby śmiało takie próbki przemycić bez ingerencji Rosji. Ale nie, nasi ,,eksperci" chyba na to nie chcieli wpaść. Śmiesznie to wygląda. Można pomyśleć, że Polacy czekali z badaniami wraku do momentu, aż go Rosjanie umyją. Teraz oddają Rosjanom próbki do ,,sprawdzenia", w razie wypadku, gdyby jakieś ślady przetrwały pucowanie bolidu, ekhem... wraku :roll:

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2686 dnia: Października 31, 2012, 19:50:10 pm »
http://niezalezna.pl/34371-probki-ze-smolenska-zbadaja-polscy-biegli

Czyli Polacy pobrali próbki, oddali je Rosjanom, a ci mają ponownie przekazać je Polakom. No to ja już mogę dzisiaj powiedzieć panom prokuratorom, żeby się nie męczyli z badaniami, bo na tych próbkach z pewnością nic nie będzie. Lepiej żeby juz dziś tryumfalnie ogłosili, że Gmyz i polscy profesorowie się mylili, bo wybuchu nie było :lol: Szkoda kasy podatników na pseudo śledztwa.
a jakie to są próbki ?

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2687 dnia: Października 31, 2012, 21:46:11 pm »
http://niezalezna.pl/34371-probki-ze-smolenska-zbadaja-polscy-biegli

Czyli Polacy pobrali próbki, oddali je Rosjanom, a ci mają ponownie przekazać je Polakom. No to ja już mogę dzisiaj powiedzieć panom prokuratorom, żeby się nie męczyli z badaniami, bo na tych próbkach z pewnością nic nie będzie. Lepiej żeby juz dziś tryumfalnie ogłosili, że Gmyz i polscy profesorowie się mylili, bo wybuchu nie było :lol: Szkoda kasy podatników na pseudo śledztwa.
a jakie to są próbki ?
To są próbki z wraku, na których polscy biegli, za pomocą specjalnych urządzeń stwierdzili obecność cząstek, które mogą być wybuchowe.
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2012, 22:42:56 pm wysłana przez dante0 »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2688 dnia: Listopada 01, 2012, 19:09:21 pm »

svonston

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2689 dnia: Listopada 09, 2012, 08:21:54 am »
http://gorojanin-iz-b.livejournal.com/57404.html#cutid1

Nie wiem, co tutaj jest napisane, ale mozliwe, ze trafilem w temat.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2690 dnia: Listopada 14, 2012, 10:17:50 am »
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Tajemnicza-smierc-oficera-BOR-u-w-Kazachstanie,wid,15089807,wiadomosc.html?ticaid=1f862

ten Borowiec był specjalistą od rozpoznania pirotechnicznego, nie zdziwiłbym się że jest światkiem zeznającym w sprawie smoleńska na tvp info nic o tym nie wspomnieli a oglądam od rana

http://chomikuj.pl/Meness/KATASTROFA+SMOLE*c5*83SKA+10.04.2010/Wywiad+z+anonimowym+borowcem+-++POLSAT+News+-+4.sierpnia+2010,1720684638.avi%28video%29

« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2012, 10:41:12 am wysłana przez sieq »

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2691 dnia: Listopada 14, 2012, 11:10:42 am »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2692 dnia: Listopada 14, 2012, 20:11:40 pm »
To może być trop dla Macierewicza i spółki.

http://www.sadistic.pl/robienie-mgly-w-australii-vt151305.htm


s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2693 dnia: Listopada 21, 2012, 12:43:11 pm »
<iframe width="853" height="480" src="//www.youtube.com/embed/PHQGpN44j08?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

byo?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2694 dnia: Listopada 22, 2012, 02:23:01 am »
http://www.space.com/18565-mars-rover-curiosity-discovery-mystery.html

Cytuj
NASA's Mars rover Curiosity has apparently made a discovery "for the history books"

ciekawe czy chodzi o ten obiekt:

http://venturebeat.com/2012/10/15/mars-curiosity-third-scoop/

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

chronologia by się zgadzała. najpierw wstępne badania CheMin, potem dokładna analiza SAM, teraz wyniki.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2695 dnia: Listopada 22, 2012, 07:43:50 am »
Plastikowa torba z marketu. Wszędzie tyle tego gówna lata, pewnie przyczepiło się do łazika :lol:.

dante0

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 22-07-2008
  • Wiadomości: 1 323
  • Reputacja: 26
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2696 dnia: Listopada 22, 2012, 13:32:53 pm »
Cytuj
W samym środku słonecznej tarczy znajduje się ciemna plama, która co chwilę wybucha wyrzucając materię. Jest skierowana bezpośrednio w stronę Ziemi, a więc jutro na niebie mogą się pojawić zorze polarne.

Od kilkunastu dni obserwujemy kompleks plam o numerze 1618, który właśnie teraz znajduje się w centralnej części Słońca.

Co jakiś czas dochodzi tam do wybuchów oraz wyrzutów masy. W ciągu ostatnich 2 dni plama wyemitowała aż cztery rozbłyski o klasie M, przy czym największy miał M3.5.

To wystarczy, aby w kierunku Ziemi wysłane zostały na tyle duże ilości naładowanych cząsteczek w postaci wiatru słonecznego, by wywołać burzę magnetyczną i zorze polarne.

W tej chwili najnowsze prognozy NOAA wskazują na pojawienie się intensywnych zórz jutro wieczorem. Indeks intensywności burzy magnetycznej może osiągać co najmniej Kp-6, a więc jest całkiem prawdopodobne, że zorza polarna pojawi się także nad Polską.

Kompleks 1816 niepokoi obserwatorów Słońca nie tylko z uwagi na jego dużą aktywność, lecz również to, że wraz z ruchem obrotowym Słońca wróci do nas dokładnie za miesiąc.

Na szerokościach na których znajduje się kompleks pełny obieg trwa około 29-30 dni, a to oznacza, że plama znów dotrze w sam środek Słońca w newralgicznym dniu 21 grudnia 2012 roku.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/111771,na-sloncu-dzieja-sie-niepokojace-rzeczy

iko

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2697 dnia: Listopada 22, 2012, 14:33:12 pm »
Zobacz drogi danteuszu wywiad Drunvalda na temat 'naszego dzisiejszego słońca'. Zamieściłem go już dawno temu w temacie o Świadomości. I tak wszystko jest dla dobra nas, co wiąże się z przeskokami na naszej planecie. Nie ma się czego obawiać. :)

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2698 dnia: Listopada 25, 2012, 22:31:04 pm »
Wzięlibyście coś o ufokach powrzucali, bo nudne te zamachy się robią :(

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2699 dnia: Listopada 25, 2012, 22:36:08 pm »


tru story

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2700 dnia: Listopada 25, 2012, 22:51:11 pm »
Wiem, że jakieś kilka stron wcześniej ktoś wrzucał już filmik o fundacji Keshe, która twierdzi, że wynalazła nową technologę Magnetyczno-Grawitacyjną i że mają działające prototypy itp. Zacząłem wtedy się troche tematem interesować bo ciekaw byłem tego co tam głoszą.

Oczekiwania spadły gdy po jednym pokazie w wrześniu miało w necie siępojawić więcej informacji, a nic się nie stało. Choć nie oczekiwałem żadnego pierdolnięcia, to zaczęło mnie ciekawić dlaczego skoro to taka zajebista technologia i ponoć działa, to nigdzie nawet nie ma słowa na ten temat.

http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&t=3148

W powyższym linku zaczynają pisać, że w grudniu i najbliższych miesiącach zacznie się ujawnianie technologii dla wszystkich (a sami twierdzą, że duża część krajów dostała już pendrive'y z pełną technologią) i że rząd Belgii gdzie mają siedzibe chce ich udupić i kazał się im wynosić z kraju.

Śledzę generalnie co tam się u nich na forum dzieje i w necie czy coś nie słychać o latających spodkach to generalnie nakręcanie się jest wszędzie na 21 grudnia, że wtedy ma coś pierdnolnąć. No i że niby coraz więcej świecących kul i UFO zarejestrowanych na niebie się pojawia na świecie. Poniekąd to by się zgadzało z teorią Keshego że to kraje sobie tą jego technologię wyprobuwują właśnie, ale nic oficjalnie na razie nie ma.

Teraz jedna rzecz która mnie w tym wszystkim najbardziej rozp**rdala. JAk wiadome gdy pojawia się jakaś teoria tego typu że ktoś odkrył coś zajebistego i nowego,  to prawie na bank po przeczesaniu internetu można znaleźć jakieś teksty które starają się obalać tego typu gadanie. Aż alarmujące i dziwne mi się wydaje, że w internecie na temat Keshe nie ma NIC, dosłownie ZERO informacji, która by nie została opublikowana przez nich samych, lub nie pochodziła z ich strony. A jak już gdzieś są jakieś wzmianki o fundacji Keshe to czytam jedynie jak to ludzie niczym zahipnotyowani nawet nie próbują tego obalać czy podważać. Dla mnie to aż przerażające jest, że o Keshe w necie nie ma praktycznie nic, choć filmiki z wywiadów i wykładów mają całkiem realistyczne. Nie kumam tego, any ideas?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2701 dnia: Listopada 25, 2012, 23:52:29 pm »
bo keshe to zwykły debil, który chce siano trzepać na podobnych do siebie debilach. normalni ludzie i poważny internet się takimi wynaturzeniami nie zajmuje.

podobna sytuacja jak z tą całą free energy, overunity itd.
na youtube jest pełno filmików jak to ludzie niby biorą energię z niczego. wszystko na jakiś starych akumulatorach, cewkach domowej roboty i tym podobnym sprzęcie. niby mają pozytywne rezultaty.
a ja mówię, że chu** nie pozytywne, mają błędne wyniki. proste.
środowiska akademickie się tymi zjawiskami nie zajmują, bo już dawno temu udowodniły, że to ściema i głupotą jest ciągłe dowodzenie, że białe jest białe.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2702 dnia: Listopada 26, 2012, 00:01:33 am »
Wiem, że jakieś kilka stron wcześniej ktoś wrzucał już filmik o fundacji Keshe, która twierdzi, że wynalazła nową technologę Magnetyczno-Grawitacyjną i że mają działające prototypy itp. Zacząłem wtedy się troche tematem interesować bo ciekaw byłem tego co tam głoszą.

Oczekiwania spadły gdy po jednym pokazie w wrześniu miało w necie siępojawić więcej informacji, a nic się nie stało. Choć nie oczekiwałem żadnego pierdolnięcia, to zaczęło mnie ciekawić dlaczego skoro to taka zajebista technologia i ponoć działa, to nigdzie nawet nie ma słowa na ten temat.

http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&t=3148

W powyższym linku zaczynają pisać, że w grudniu i najbliższych miesiącach zacznie się ujawnianie technologii dla wszystkich (a sami twierdzą, że duża część krajów dostała już pendrive'y z pełną technologią) i że rząd Belgii gdzie mają siedzibe chce ich udupić i kazał się im wynosić z kraju.

Śledzę generalnie co tam się u nich na forum dzieje i w necie czy coś nie słychać o latających spodkach to generalnie nakręcanie się jest wszędzie na 21 grudnia, że wtedy ma coś pierdnolnąć. No i że niby coraz więcej świecących kul i UFO zarejestrowanych na niebie się pojawia na świecie. Poniekąd to by się zgadzało z teorią Keshego że to kraje sobie tą jego technologię wyprobuwują właśnie, ale nic oficjalnie na razie nie ma.

Teraz jedna rzecz która mnie w tym wszystkim najbardziej rozp**rdala. JAk wiadome gdy pojawia się jakaś teoria tego typu że ktoś odkrył coś zajebistego i nowego,  to prawie na bank po przeczesaniu internetu można znaleźć jakieś teksty które starają się obalać tego typu gadanie. Aż alarmujące i dziwne mi się wydaje, że w internecie na temat Keshe nie ma NIC, dosłownie ZERO informacji, która by nie została opublikowana przez nich samych, lub nie pochodziła z ich strony. A jak już gdzieś są jakieś wzmianki o fundacji Keshe to czytam jedynie jak to ludzie niczym zahipnotyowani nawet nie próbują tego obalać czy podważać. Dla mnie to aż przerażające jest, że o Keshe w necie nie ma praktycznie nic, choć filmiki z wywiadów i wykładów mają całkiem realistyczne. Nie kumam tego, any ideas?

Na maksa się zainteresowałem. Jesteś w stanie podrzucić jakieś dodatkowe informacje?
SW-5606-3156-4802

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2703 dnia: Listopada 26, 2012, 08:18:35 am »
Na maksa się zainteresowałem. Jesteś w stanie podrzucić jakieś dodatkowe informacje?

http://keshefoundation.org/en/

Tu masz link do strony głównej, gdzie jest dużo pierdu pierdu na temat tego jak ta technologia niby zmieni nasze życie itp. Ale najwięcej info i tak wyciągniesz z forum, na którym (co mnie właśnie rozp**rdala) prawie w ogóle nie ma hejterów czy sceptyków. Zacząłem się zastanawiać czy oni tam po prostu w tej fundacji sami sobie nie prowadzą tego forum pod tuzinem fejkowych nicków, bo jak poczytasz wpisy, to 90% tekstów zaczyna się "Dzięki Ci o Keshe za wspaniałe informacje i że pomagasz światu być lepszym, niech Bóg Cie ma w opiece" (WTF?). Takich fanatyków jest tam aż za dużo, co tym bardziej wydaje mi się podejrzane. No ale bez jaj, żeby nikt inny w internecie nawet nie próbował napisać, że coś tu jest nie tak?

Mają jeszcze swój fanpejdż na FB gdzie wrzucali troche filmików z wykładów itp, tam też warto zajrzeć choćby żeby sobie pooglądać o co kaman. Generalnie to najfajniejsze w tym wszystkim było słuchanie jego teorii podczas 1,5h filmiku jak siedział przed kamerą i opowiadał o swoich osiągnięciach i technologii. Miałem lekką beke jak gdzieś w sierpniu/wrześniu widziałem filmik z nim jak to opowiadał i mówił, że pokazywał technologie ludziom w NASA i że oni sami potwierdzili słuszność tej teorii, ale że nie mogą jej użyć bo "co z tysiącami pracowników wydziału technologii odrzutowej"  , a niedawno czytam, że naukowcy z NASA (konkretnie z wydziału technologii odrzutowej) zabierają się za stworzenie "Warp Technnology" :lol:

Nie no jest dużo śmiechu, choć osobiście to fajnie by było jak by choć kawałek z tego okazało się prawdą. Bynajmniej nudno nie będzie za naszego żywota :D

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2704 dnia: Listopada 26, 2012, 12:42:15 pm »
Zaloguj się Morfi i napisz coś sceptyczngo, zadaj pytanie zobaczysz czy Twój post długo tam pobędzie. Bo jak nie będzie wiadomo dlaczego nie ma tam sceptyków ;)

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2705 dnia: Listopada 26, 2012, 12:46:12 pm »
Trochę to śmieszne, żeby wywalali opinie krytyczne, bo tracą całkowicie na wiarygodności, którą chcą się charakteryzować. Inaczej osiągną poziom dystansu, jaki swoim udziałem ma Szklarski z napisy.info.

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2706 dnia: Listopada 26, 2012, 12:48:45 pm »
Dionizy Pietroń, gościu jeździ na konferencje tego typu w tym Keshe. Tu podsumowuje co dowiedział się na ten temat.

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2707 dnia: Listopada 26, 2012, 13:47:44 pm »
No właśnie, filmik całkiem spoko i koleś to samo opowiada co ja się już dowiedziałem z własnych obserwacji.

Koleś tam się wypowiada, że kupił wszystkie trzy podręczniki z całą teorią Keshego. Szukałem po necie i aż dziwi mnie, że nigdzie nie można znaleść pdfów tej książki, a je same kupić się da tylko przez strone (btw za potworną kase).

Za to na forum można znaleść jego patent na tą technologie, a dokładnie to link do patentu na stronie z patentami:

https://register.epo.org/espacenet/smartSearch?searchMode=smart&query=keshe - oficjalna lista jego patentów

http://open-source-energy.org/rwg42985/geert8550/EP1770717A1.pdf - link do najobszerniejszego patentu opisującego technologię. Polecam przeczytać zwłaszcza - nawet wybiórczo - rozdział Description, gdzie jest 1700 punktów z zastosowaniami :lol:


Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2708 dnia: Listopada 29, 2012, 15:39:32 pm »
Dokopałem się do książki Keshe - jego pierwszy tom z teorią na ten temat, jakby ktoś chciał poczytać:

http://www.4shared.com/office/ouKu4Xwa/keshe_book1_the_universal_orde.html

Skoro on nie ma nic przeciwko dzieleniu się wiedzą, to skorzystałem :)

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2709 dnia: Listopada 29, 2012, 20:53:01 pm »
Dzięki człowieku!
SW-5606-3156-4802

Mrocz

  • Gość
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2710 dnia: Listopada 29, 2012, 22:17:52 pm »
Dokopałem się do książki Keshe - jego pierwszy tom z teorią na ten temat, jakby ktoś chciał poczytać:

http://www.4shared.com/office/ouKu4Xwa/keshe_book1_the_universal_orde.html

Skoro on nie ma nic przeciwko dzieleniu się wiedzą, to skorzystałem :)

Można to jakoś ściągnąć bez konieczności zakładania posranych kont?

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2711 dnia: Listopada 29, 2012, 22:28:44 pm »
Wpisujesz dowolnego (DOWOLNEGO) maila i dwukrotnie podajesz hasło. Po 2 sekundach nie pamiętasz co napisałeś, ale się ściąga.
SW-5606-3156-4802

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2712 dnia: Listopada 29, 2012, 23:22:21 pm »
Macie ziomeczki ode mnie pirata:

http://www.sendspace.com/file/23kqsj

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2713 dnia: Listopada 30, 2012, 14:38:56 pm »
Tak na odpoczynek od ufo i fajny film o GMO i Monsanto z Canal+ ;)


Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2714 dnia: Listopada 30, 2012, 16:24:50 pm »
http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?p=7625#p7625

Cytuj
Time of government decision making as we promised is limited, and if we see the same process as before with slander to blocking, then the Foundation will release all details that it saves others time to evaluate and assess the technology and hence we can go for the full development of systems for the public by the public.

Please read patent one in detail and understand it according to the definition of the books and I am sure you will develop the reactors in group like this in weeks.

It is time to play universal game, and as the inventor I am prepared to start the game if the forum is ready to take the technology into public to the next step and this is what you have been asking for.

Robi się grubo. Jestem jak najbardziej zmotywowany żeby przestudiować jego patenty i książki, bo jak sam twierdzi "po przeczytaniu w szczególności pierwszego patentu z uwzględnieniem wiedzy z książek, grupa osób jest w stanie stworzyć działający reaktor w kilka tygodni".

Ok challenge accepted.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2715 dnia: Grudnia 01, 2012, 01:39:57 am »
Ziomek, ale wiesz, że od tego zamach w Smoleńsku jest milion razy bardziej prawdopodobny, a ty jedynie zmarnujesz czas?

Morfi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2009
  • Wiadomości: 3 904
  • Reputacja: 82
  • Bend the Universe!
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2716 dnia: Grudnia 01, 2012, 15:47:07 pm »
Ziomek, ale wiesz, że od tego zamach w Smoleńsku jest milion razy bardziej prawdopodobny, a ty jedynie zmarnujesz czas?

Nawet jeśli to mój czas i mogę go wykorzystać jak mi się podoba co nie ;)? Poza tym nie interesuje mnie smoleńsk itp, bo nie lubie się babrać w gównie które ktoś narobił. Jest dużo entuzjastów różnych smoleńskowych teorii, więc nie potrzeba się tym zajmować.

Wolę rzeczy, które mogą się w jakiś sposób przydać światu. No a jak przestudiuje tą teorie i uznam, że jest słaba i się do niczego nie nadaje to no cóż, pozostanie mi dalej nudzić się w tym codziennym systemie wyzysku i materializmu  :angel:

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2717 dnia: Grudnia 01, 2012, 19:19:30 pm »
+ 1
(za dobre chęci)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2718 dnia: Grudnia 01, 2012, 19:51:50 pm »
Jezus  :-?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Teorie spiskowe - temat dla wybrańców [']
« Odpowiedź #2719 dnia: Grudnia 01, 2012, 20:47:35 pm »
Jak już zbudujesz własny reaktor to wrzuć jakiś filmik w lepszej jakości niż 120p.