Autor Wątek: 3DS -temat główny!  (Przeczytany 214878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #680 dnia: Stycznia 01, 2012, 12:42:04 pm »
Według vg cartz Super Mario 3D Land sprzedał się w ilości prawie 5 mln, a Mario Kart 7 w 4 mln:
http://www.vgchartz.com/weekly/40902/Global/

Sama konsola również świetnie się sprzedaje. Nie wiadomo tylko na ile te dane są wiarygodne, no i czy nie był to tylko świąteczny skok, a po nowym roku znowu będzie posucha. Można jednak na razie powiedzieć, że 3DS wyszedł na prostą.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #681 dnia: Lutego 10, 2012, 04:19:30 am »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #682 dnia: Lutego 10, 2012, 11:14:02 am »
Trzeba przyznać, że 3DS radzi sobie ostatnio naprawdę nieźle. Niższa cena + kilka bardzo dobrych gier poskutkowało. Przyznam nawet, że sam wolałbym na obecną chwilę zainwestować w 3DSa niż w Vitę.

Niedługo wyjdzie Tekken, MGS3, a trochę później Kid Icarus, i sprzedaż znowu podskoczy.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #683 dnia: Lutego 10, 2012, 11:38:40 am »
Trzeba przyznać, że 3DS radzi sobie ostatnio naprawdę nieźle. Niższa cena + kilka bardzo dobrych gier poskutkowało. Przyznam nawet, że sam wolałbym na obecną chwilę zainwestować w 3DSa niż w Vitę.

Niedługo wyjdzie Tekken, MGS3, a trochę później Kid Icarus, i sprzedaż znowu podskoczy.

Tak zazwyczaj jest, w pierwszym roku posucha a potem się rozkręca. Ja mam problem - efekt 3D zupełnie do mnie nie przemawia, grałem w demka z 5-6 razy w róznych krajach i efekt zawsze ten sam: wiem, że jakieś 3D jest na ekranie, ale za cholerę nie widzę tego jak niektórzy OMFG!!! Kupię jak spadnie do 99$ aby pograć w te wszystkie RPG od Atlusa, które nigdy nie wyjdą w Jurop.
« Ostatnia zmiana: Lutego 10, 2012, 11:42:38 am wysłana przez Castor Krieg »

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #684 dnia: Lutego 16, 2012, 10:50:35 am »
Unnamed source says devs canning Vita projects, moving to 3DS
Cytuj
A story was written for Nikkei by Kiyoshi Shin, the head of Japan's IGDA branch. In that story, he claims a major game industry source had this to say.

"Major Japanese companies are canceling all projects intended for the Vita and are changing development to the 3DS."
http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=172052

Ubisoft blown away by Rayman Origins on 3DS

http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=171464

Iwata - Big-name 3DS titles coming, multiple unannounced third party projects
Cytuj
I would like to begin with the product profitability of the Nintendo 3DS hardware, which has affected our profit the most for the current fiscal year. Let me first inform you that, in the first half of the next fiscal term, we are now anticipating to get out of the situation that we sell the hardware below cost.

 The sales pace of the Nintendo 3DS drastically increased worldwide in the last year-end sales season and it was found out that, for the first year after the launch, the platform was selling at a faster pace than either the Nintendo DS or the Wii. This brought a pleasant surprise to the video game industry and changed the thoughts of third-party software developers for the better. We are now expecting a strong software lineup for the platform.

 The specific titles will be released by each software developer, so I will not mention them here. I can say, however, that there will be more and more highly-anticipated titles for the Nintendo 3DS even in the U.S. and Europe where home console game systems lead the market.

 In addition, we absolutely need to keep the vitality of evergreen titles and release new key titles seamlessly for the Nintendo 3DS in order to maintain the momentum of the platform throughout the year.

 The two games featuring Mario released at the end of last year, “SUPER MARIO 3D LAND” and “Mario Kart 7” made the centerpiece of evergreen titles. We will maintain the momentum of these two titles and, at the same time, try to expand the sales of the titles which have the potential to be sold continuously along with the popularization of the hardware, as typified by “nintendogs+cats,” Capcom’s “Monster Hunter 3 (Tri) G” (Japanese title) in Japan and “The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D” overseas.
http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=170840

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #685 dnia: Lutego 20, 2012, 12:23:52 pm »
5 milionów konsol w rok. 3DS pobija rekord sprzedaży w Japonii

Cytuj
5 milionów konsol w 52 tygodnie to wynik lepszy zarówno od Nintendo Wii, Nintedo DS i GameBoy Advance. Na udostępnionym przez firmę wykresie wyraźnie widać, że obniżka ceny konsoli wzmocniła jej sprzedaż.
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,11182336,5_milionow_konsol_w_rok__3DS_pobija_rekord_sprzedazy.html

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #686 dnia: Lutego 24, 2012, 09:51:02 am »
Monolith Soft hiring for new 3DS project
Cytuj
- opened a recruitment page for the project
 - being worked on by the newly-formed Kyoto studio
 - looking for designers, motion designers and 3DCG designers
 - 3DCG designers will work on character modeling and 3D map modeling
 - effect designers will work on effects for map and battle scenes
 - motion designers will work on motion for things like monsters and characters

http://gonintendo.com/?mode=viewstory&id=172476

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #687 dnia: Lutego 29, 2012, 14:53:01 pm »
Pokażę wam coś wieczorem jak zrobię zdjęcia...

P.S. Ile czasu zabiera przejście OoT?

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #688 dnia: Lutego 29, 2012, 17:11:56 pm »
P.S. Ile czasu zabiera przejście OoT?
Celowałbym tak w 40-50 godzin. Ale to zależy też ile rzeczy chcesz zdobyć.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #689 dnia: Lutego 29, 2012, 20:07:55 pm »
Główny wątek robi się w ok. 15-20 godzin. Jeśli chcesz pobawić się w poboczne questy (złote pająki zajmą ci dobre parę ekstra godzin), zbieranie ulepszeń (serca, specjalne itemy itp.) to można dodać do tego drugie tyle.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #690 dnia: Marca 02, 2012, 09:15:45 am »
Hmm, co za badziewny design  :troll:

Wczoraj dostałem 3DSa, żeby porównać z PSVita. Za dobrze nie jest:

1. Czy 3DS jest mniejszy niż DSLite? Trzymałem w dłoniach, i grałem w demo RE:R, wydaje się to kosmicznie nieporęczne i zwyczajnie małe. Sam slide pad (analog) jest tragiczny. A jak już pomyślę, że trzeba grać w takiego KI cały ciężar konsolki opierając na jednej ręce to już masakra totalna.

2. Efekt 3D jest do dupy. Łatwo można to zauważyć - podkręcić 3D na maksa i grać w demo RE:R. Widać, że źle patrzysz jak ci się postać Jill zaczyna "rozjeżdżać" tzn. z jednej postaci robią się dwie. Ktoś mi wytłumaczy, czemu nawet siedząc nieruchomo, nadal nie mogę znaleźć idealnego punktu 3D? Jak można na tym grać w samochodzie albo pociągu?

svonston

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #691 dnia: Marca 02, 2012, 09:51:27 am »
1. Czy 3DS jest mniejszy niż DSLite? Trzymałem w dłoniach, i grałem w demo RE:R, wydaje się to kosmicznie nieporęczne i zwyczajnie małe. Sam slide pad (analog) jest tragiczny. A jak już pomyślę, że trzeba grać w takiego KI cały ciężar konsolki opierając na jednej ręce to już masakra totalna.
Jest praktycznie takich samych rozmiarow jak DSL.




Mi tam ergonomia jakos mega nie przeszkadzala, ale ja nie narzekalem nawet w przypadku GB Micro. Analog jak dla mnie calkiem normalny. Ciezar od zawsze w tego typu grach sie opieralo na jednej rece, bo dpad byl po lewej, a w prawej trzymalo sie rysik i cykalo na dotykowy ekranie. Duzo sie nagralem na DSach i nigdy nie zmeczyly mi sie rece.

2. Efekt 3D jest do dupy. Łatwo można to zauważyć - podkręcić 3D na maksa i grać w demo RE:R. Widać, że źle patrzysz jak ci się postać Jill zaczyna "rozjeżdżać" tzn. z jednej postaci robią się dwie. Ktoś mi wytłumaczy, czemu nawet siedząc nieruchomo, nadal nie mogę znaleźć idealnego punktu 3D? Jak można na tym grać w samochodzie albo pociągu?

Ja jakos niedlugo po premierze widzialem to tak:

Efekt 3D jest w pytę! Głębie widać super, bardzo mi się to podoba. Fakt, trochę się męczą oczy, ale wydaję mi się, że można się do tego na spokojnie przyzwyczaić. Fakt, jak się krzywo spojrzy, to już efektu nie ma, ale jak na razie nie miałem problemu z utrafieniem w "wypukłość". 3/4 czasu cisnąłem na full3D, ale regulator - pomimo tego, że jest gównianym suwaczkiem - działa w miarę płynnie. "Na oczach" mam takie dziwne wrażenie po grze - niby nie bolą, ale nie jest "normalnie". Mam nadzieję, że przejdzie mi toto.
Wczoraj grałem około 1,5 godziny bez żadnej przerwy w Ridge Racera przy 40-60% 3D (ciężko określić przy tym gównianym suwaku) - zero problemów z oczami, nic nie boli, nie piecze, nie kręci się w głowie. Ogólnie wszystko tak, jakbyśmy grali na "normalnej" konsoli + efekt wypukłości. Na drugim lub trzecim poziomie podświetlenia, bez WiFi i z tymi 40-60% 3D konsola powinna wytrzymać 7 (a 6 na pewno) godzin. Testowałem przy ruszaniu konsoli i gdy nie robimy tego jakoś hardkorowo (np. gramy jadąc 80 km/h po niezbyt równej drodze), jest zajebiście, a nawet normalnie. Tylko kąty patrzenia są ch**owe.


:)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #692 dnia: Marca 02, 2012, 10:16:28 am »
No właśnie, te kąty patrzenia są tragiczne. Grałem w RE:R i w sumie widzę głębię obrazu, szczególnie jak od razu na starcie wyświetlają się podpisy podczas rozmowy. Tyle tylko, że spodziewałem się czegoś bardziej WOW. :-?

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #693 dnia: Czerwca 07, 2012, 13:54:45 pm »
Niesamowite. Godzinna konferencja o grach na 3DS i ani jednej niespodzianki

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #694 dnia: Czerwca 07, 2012, 14:08:40 pm »
Chociaż podczas konferencji Wii U obiecywali niespodzianki i niezapowiedziane tytuły... No cóż, przynajmniej pokazali gry, podali kilka dat wydania i to wszystko.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #695 dnia: Czerwca 07, 2012, 22:16:36 pm »
W tym roku 3DS bardzo słabo wypadł na E3. Widać, że tendencja kilku dobrych gier na rok zostanie zachowana. A to właściwie dziwne, bo konsola naprawdę świetnie się sprzedaje. Wiadomo, że Nintendo ma określone moce przerobowe, ale dziwi mnie, iż tak mało jest gier third party.

EDIT:
Line Up Trailer
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2012, 22:19:57 pm wysłana przez POK »

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #696 dnia: Czerwca 08, 2012, 01:08:32 am »
W tym roku 3DS bardzo słabo wypadł na E3. Widać, że tendencja kilku dobrych gier na rok zostanie zachowana. A to właściwie dziwne, bo konsola naprawdę świetnie się sprzedaje. Wiadomo, że Nintendo ma określone moce przerobowe, ale dziwi mnie, iż tak mało jest gier third party.


Kto ma robić gry? Przenośne konsole są popularne jedynie w Japonii.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #697 dnia: Czerwca 14, 2012, 20:22:11 pm »
Nintendo pracuje nad nową generacją konsoli przenośnych
Cytuj
Shigeru Miyamoto powiedział, że 3DS nie będzie ulepszane tak, jak to było w przypadku Nintendo DS, które doczekało się kilku nowych wersji: DS Lite, DSi i DSi XL. Zapewnia, że firma skupi się raczej na nowym urządzeniu, które miałoby zastąpić 3DS.

- Naprawdę czuję satysfakcję z tego, że 3DS jest takie, jakie powinno być. Mam wrażenie, że jest najlepsze w tej generacji - mówi. - Aktualnie myślimy o następnej generacji konsol przenośnych.

Miyamoto czuje, że można zrobić wiele więcej z obecnym osprzętem i trójwymiarowymi grami. Sugeruje jednak, że następna konsola przenośna nie okaże się cieńszą wersją 3DS ani nie będzie zawierać wbudowanej drugiej gałki analogowej, którą, jak dotąd, można mieć jedynie z przystawką.
http://www.gram.pl/news_8APqGOm6_Nintendo_pracuje_nad_nowa_generacja_konsoli_przenosnych.html

Na razie 3DS radzi sobie całkiem nieźle i raczej nie wprowadzą nowej konsoli przenośnej wcześniej niż za jakieś 4 lata. Ale może po prostu chcą być przygotowani, gdyby nagle coś zaczęło iść nie po ich myśli? (np. Vita wyszłaby na prowadzenie)

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #698 dnia: Czerwca 14, 2012, 23:06:26 pm »
Dobra, zrobiłem sobie listę gier, w które zaopatrzę się do końca roku i przyznam, że jest tego dość dużo.

Pewniaki:
- Luigi's Mansion 2
- Paper Mario
- Fire Emblem
- Epic Mickey (mam nadzieję, że będzie równie dobra co klasyczne platformówki z MD)

Zobaczy się:
- Castlevania (kurde, niby kozacko wygląda, ale potrzeba więcej materiałów aby wywnioskować, czy gra będzie kosić jak poprzednie przenośne części)
- NSMB2 (ogólnie seria NSM średnio mnie grzeje)
- Scribblenauts Unlimited (nie za pełną cenę)
- Kingdom Hearts 3D (powoli przejada się ta seria)
- Heroes of Ruin (zapowiadało się bardzo dobrze, ale po ograniu demka... meh)

eShop:
- Mutant Mudds

Niby nie jest tego od zasrania, ale wyrywając 4 pewniaki, dorzucając 2 gry z listy rezerwowej i doprawiając Mutant Mudds będzie w co grać do końca roku. Pewnie wyjdzie jeszcze parę niezapowiedzianych gierek (Dragon Quest Monsters: Terry's Wonderland 3D? Wyjdzie?), coś w eShopie i nadgoni się jakieś zaległości (Ace Combat i parę perełek z DS'a). Nie liczę już na Monster Huntera 3G, Capcom pewnie nie wyda tej części na zachodzie. Mam tylko nadzieję, że czwórka, kur** jego mać, wyjdzie i u nas.

Liczę na coraz więcej zapowiedzi. Po premierze poków i kolejnym świątecznym pogromie 3DS na dobrze zadomowi się na rynku (30mln to chyba realna liczba sprzedanych konsol), więc może Nintendo pomyśli o reaktywacji jakiegoś nieużywanego IP (licząc na to, że im większa liczba użytkowników, tym większa szansa na dobrą sprzedaż gry).

Ktoś ma jakieś pomysły/propozycje co chiałby zobaczyć w przyszłym roku? Tylko tak realnie. Ja liczę na kolejną część Advance Wars, może kolejny Resident (Capcom niby się zastanawia), jakiś dobry erpeg. Kurde, w sumie to nie wiem.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #699 dnia: Czerwca 14, 2012, 23:26:34 pm »
Myślę, że najbardziej prawdopodobne tytuły to nowa Zelda (choć na to może ciut za wcześnie - chyba, że dadzą remake Majora's Mask), Advance Wars, Kirby (ewentualnie Yoshi), a także nowy Donkey Kong, bo gry z małpą zawsze się świetnie sprzedają, a fani je uwielbiają.

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #700 dnia: Czerwca 14, 2012, 23:33:01 pm »
Myślę, że najbardziej prawdopodobne tytuły to nowa Zelda (choć na to może ciut za wcześnie - chyba, że dadzą remake Majora's Mask), Advance Wars, Kirby (ewentualnie Yoshi), a także nowy Donkey Kong, bo gry z małpą zawsze się świetnie sprzedają, a fani je uwielbiają.
E3 było najlepszym miejscem do ogłoszenia prac nad nową Zeldą, czy innym tytułem 1st party. A tymczasem nie pokazali żadnej nowej gry. Trzeba liczyć na TGS, albo uzbroić się w cierpliwość do przyszłego roku.
Jeśli wypuszczą dwuwymiarowego Yoshi w pastelowej grafie, to mają mnie. Mają mnie całego.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #701 dnia: Czerwca 15, 2012, 12:24:15 pm »
Chodziło mi bardziej o to, co pokażą na przyszłorocznym E3 ;) Wątpię by do tego czasu zdołali wypuścić jakąś jeszcze niezapowiedzianą grę (takie Luigi Masnsion 2 potrzebowało 2xE3 by się ukazać). Firmy third party to już inna sprawa, ale nie mam pomysłu jakie gry mogą zapowiedzieć.

Co do Nintendo to można być pewnym jednej platformówki z podanymi wyżej bohaterami. Advance Wars też wydaje się cholernie prawdopodobne. Zelde mogą zapowiedzieć, ale wyjdzie np. dopiero w drugiej połowie 2014. Tak to widzę.

Arkan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2012
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 8
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #702 dnia: Czerwca 17, 2012, 13:22:04 pm »
Nintendo 3DS kupiłem tylko ze względu na RE, ale mogę przyznać, że sam sprzęt daje mi bardzo wiele radości. Do tego zapowiedziano Castlevanie (seria nr. 2 którą uwielbiam) więc jest jeszcze lepiej. 3DS dopiero się rozkręca (szkoda, że tak wolno) , ale jestem pewien, że będzie w co grać. Lista gier na które czekam:

Theathrytm: Final Fantasy
Monster Hunter 3G
Monster Hunter 4
Time Travelers
Bravely Default: Flying Fairy
Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance
Project X Zone
Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate

Gry które posiadam:

Resident Evil: Revelations
Resident Evil: The Mercenaries 3D
The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D
Metal Gear Solid: Snake Eather 3D
Super Mario 3D Land
Tekken 3D: Prime Edition

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #703 dnia: Czerwca 22, 2012, 09:11:56 am »
Nintendo wprowadza nowy, znacznie większy model 3DS - bez drugiej gałki w standardzie  :lol:

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #704 dnia: Czerwca 22, 2012, 09:39:07 am »
http://gameonly.pl/news/nintendo-zapowiada-3ds-xl

Paskudny, wyglada jak netbook. Ciekawe czy bedzie do niego doczepiany analog;d

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #705 dnia: Czerwca 22, 2012, 09:44:51 am »
Jak człowieka boli - konsolka na której gry wyglądają jak gówno a 3D nie działa dostaje takie gry, a Vita gówno.

Jeśli do końca lipca nie ogłoszą premiery DJMax'a to łapię 3DS XL i Theatrhythm.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2012, 09:47:06 am wysłana przez Castor Krieg »

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #706 dnia: Czerwca 22, 2012, 14:51:21 pm »
Pamiętaj, żeby do XL dokupić ładowarkę :D :D :D

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #707 dnia: Czerwca 22, 2012, 18:51:36 pm »
Heroes of Ruin - First 50 Minutes Gameplay

svonston

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #708 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:04:57 pm »
50 minut gameplayu. :lol: -> :o

nakimushi

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #709 dnia: Czerwca 22, 2012, 20:46:07 pm »
według mnie nowe 3ds wygląda świetnie... Dużo większy wyświetlacz, lepsza bateria, cena poniżej 200$

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #710 dnia: Czerwca 22, 2012, 23:30:35 pm »
Tylko z handheldem nie ma już za wiele wspólnego. Ten 3DS XL jest trochę podobny do tego kontrolera Wii U. Może mają w planach właśnie jakieś wykorzystanie 3DSa, tylko bez drugiego analoga to nie ma sensu.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #711 dnia: Czerwca 23, 2012, 15:16:51 pm »
Jak dla mnie wygląda super, szczególnie przy designerskim potworku którym jest 3DS. Spoko design, ekran pozwalający na dalsze trzymanie konsolki czyli mniej oczobolące 3d, bateria ale... GDZIE JEST DRUGI ANALOG? Zjebali znowu... oczywiście circle pad pro nie będzie to niego pasował, dodatkowo zablokowali dzięki takiej decyzji możliwość używania 3dsa jako kontrolera do wiiu.

svonston

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #712 dnia: Czerwca 23, 2012, 15:47:18 pm »
No przeciez drugiego analoga nie moze byc, bo jak tutaj pisac gre - jedna dla 3DSa z jednym analogem, druga wersje dla XLa z dwoma? Czy tylko pisac pod dwa analogi i wypiac dupe na ludzi, ktorzy nie posiadaja "dostawki" z drugim grzybkiem? Jakos tak nielogicznie myslicie.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #713 dnia: Czerwca 23, 2012, 16:33:10 pm »
Pewnie że to nie byłoby w pełni spoko ale już wydanie circlepada pro nie było spoko. Da się uzyskać kompromis w taki sposób: Nastepne wersje konsolek z dwoma analogami. Pisać wszystkie nowe gry na 2 analogi jako standard oraz jako opcja jeden analog i drugi wirtualny na touchscreen (taki jak w gierkach na komórki). Dla posiadaczy starego 3dsa zapewnić w sklepach odpowiednią ilość circlepadów pro po niskiej cenie jak nie podoba im się granie na touchscreenie. Tadaaaa. Ale ch**, można zapomnieć.

svonston

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #714 dnia: Czerwca 23, 2012, 16:43:31 pm »
Tadaaaa.
Bo na pewno firmie nie bardziej oplaci sie wydac konsole z jednym analogiem i dostawke za kosmiczna cene, zeby miec dwa analogi.

Tak.


Wlasnie.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #715 dnia: Czerwca 23, 2012, 16:55:36 pm »
Tak i nie. Mając w analogi jako taki "standard" jak pisałem mają mocniejszą pozycje w konkurencji z PSV (akurat po ostatnim e3 niny niestety nie ma się co martwić), większą otwartość na tytuły multi i developerów dla których 2 analogi w konsolach to chleb powszedni projektowania interfaceu. Imho dla całego ekosystemu 3dsa raczej by wyszło na plus. To nie zawsze jest tak ze jak coś drogo sprzedajesz to zarabiasz więcej, rajt?
Imho brak drugiego analoga to najgorsza decyzja projektowa 3dsa, tak jak brak multitoucha w wiiu, marnowanie potencjału straszne.

svonston

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #716 dnia: Czerwca 23, 2012, 17:14:11 pm »
Jak dla mnie drugi analog jest zupelnei zbedny. Nawet jeden nie jest mi potrzebny, gdy konsola ma dpad i TS. Gralem tak bardzo dlugo na DSL i zero problemow z rozgrwka.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #717 dnia: Czerwca 23, 2012, 17:19:44 pm »
Dadzą wam drugi analog to zaczniecie beczeć, że same FPSy, konwersję ze stacjonarek i inny syf tylko wychodzi. :lol:  Dobrze jest jak jest, osobiście nigdy nie czułem potrzeby posiadania 2 analogu w DSie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2012, 17:22:09 pm wysłana przez Wooyek »

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #718 dnia: Czerwca 23, 2012, 17:23:17 pm »
Też sporo grałem na DSL i jak dla mnie w metroidzie albo mario karcie bardzo by się przydała gała. Jak w 3ds dali jedną to powinni i drugą. Poniżej A,B,Y,X znalazłoby się dla niej miejsce. Jak już coś robić to porządnie a nie na pół gwizdka.


-------------------
Odpaliłem Colorsy, popatrzyłem na foty XLki i stwierdzam że wymieniam.  :lol: Jara mnie 2 razy większy ekran, szczególnie dotykowy do colorsów.
Tylko szkoda że najpierw będę musiał kupić nowego a dopiero potem sprzedać starego, transfer systemu leci po wifi a nie serwery nintendo tak?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27, 2012, 15:43:06 pm wysłana przez monio4 »

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58