Autor Wątek: Co Was wkurza?  (Przeczytany 673411 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #800 dnia: Lutego 27, 2013, 18:22:40 pm »
FMCG

Znajomy zgrywa strasznego biznesmena i uparcie namawia mnie na spotaknie i wejscie w jakiś biznes, posługując się wyrachowanym słownictwem, specjalną terminologią itd
Ale nie podaje żadnych szczegółów i nie chce nic mówić, tyle tylko, że jest wielka kasa... :mad:

Nie wiem o co chodzi i wkurza mnie namawianie mnie na jakąś lichwę ;/

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #801 dnia: Lutego 27, 2013, 18:53:29 pm »
Znajomy zgrywa strasznego biznesmena i uparcie namawia mnie na spotaknie i wejscie w jakiś biznes, posługując się wyrachowanym słownictwem, specjalną terminologią itd
Ale nie podaje żadnych szczegółów i nie chce nic mówić, tyle tylko, że jest wielka kasa...

Nie wiem o co chodzi i wkurza mnie namawianie mnie na jakąś lichwę ;/

Ja bym nawet nie tracił na to czas. Buduje sobie bazę "sprzedawców", którzy potem będą sprzedawać swoje produkty kolejnym "sprzedawcom" i od każego sprzedanego produkty ktoś wyżej dostaje prowizję. Takie pitu, pitu. Kto co lubi. Już nie raz mnie koledzy na takie pierdoły namawiali. Póki co nikt z nich wielkiej kasy nie ma.

svonston

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #802 dnia: Lutego 27, 2013, 19:04:16 pm »
FMCG

Znajomy zgrywa strasznego biznesmena i uparcie namawia mnie na spotaknie i wejscie w jakiś biznes, posługując się wyrachowanym słownictwem, specjalną terminologią itd
Ale nie podaje żadnych szczegółów i nie chce nic mówić, tyle tylko, że jest wielka kasa... :mad:

Nie wiem o co chodzi i wkurza mnie namawianie mnie na jakąś lichwę ;/
Pewno Monavie, to jest ostatnio modne. :angel:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #803 dnia: Lutego 27, 2013, 23:35:43 pm »
Rzygać mi się chce jak widzę w Łodzi w manufakturze, czy innym centrum handlowym odwalonych w eleganckie koszule młodocianych "biznesmenów" omawiających przy lapku "ważne sprawy".

Dobrze, że go spławiłem, bo nie bawią mnie takie interesy i nie mam zamiaru wciskać ludziom jakiś kit, żeby zarobic marne grosze.

FMCG

Znajomy zgrywa strasznego biznesmena i uparcie namawia mnie na spotaknie i wejscie w jakiś biznes, posługując się wyrachowanym słownictwem, specjalną terminologią itd
Ale nie podaje żadnych szczegółów i nie chce nic mówić, tyle tylko, że jest wielka kasa... :mad:

Nie wiem o co chodzi i wkurza mnie namawianie mnie na jakąś lichwę ;/
Pewno Monavie, to jest ostatnio modne. :angel:

O to! Oglądalem teraz prezentację tego czegoś na YT, i ten mój znajomy właśnie takie teksty mi serwował, dokładnie jak z tej prezentacji - pasywny dochód, bla bla bla...
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2013, 23:54:03 pm wysłana przez andryush »

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #804 dnia: Lutego 28, 2013, 01:01:44 am »
O to! Oglądalem teraz prezentację tego czegoś na YT, i ten mój znajomy właśnie takie teksty mi serwował, dokładnie jak z tej prezentacji - pasywny dochód, bla bla bla...
Gratuluje znajomego. :roll:
Wszystko od nowa, od początku...

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #805 dnia: Lutego 28, 2013, 03:11:20 am »
Czyli po prostu MLM, jest już FM na tej zasadzie i ciężko mi stwierdzić czy to rzeczywiście dochodowe czy nie. Poznałem paru ludzi którzy wyglądali na takich co by się na tym dorobili, ale rzeczywiście trzeba by było się temu poświęcić. Mój kumpel w tym siedzi tylko że on ma na razie wielkie ambicje a tak naprawdę gówno z tego wychodzi(za bardzo to się temu nie poświęca), no, ale jakby nie patrzeć w 4 miesiące gdzieś koło 2000 zł zarobił nie sprzedając perfum tylko mając pod sobą "sprzedawców"(a oni pod sobą itd, piramida). Wygląda na to że idzie na tym zarobić zwłaszcza, że on w chu** by mnie nie robił tylko jak chciałbyś w tym siedzieć to musiałbyś wszystko rzucić i przez jakiś rok zapierdalać od osoby do osoby i namawiać do współpracy(ale oczywiście ogarnięte osoby, bo pierwsza lepsza z takim podejściem jak Ty to kokosów nie zrobi)

svonston

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #806 dnia: Lutego 28, 2013, 07:27:27 am »
Na MLM można zarobić, znam ludzi z doradztwa finansowego, którzy mają z tego normalne pensje (po 5-6 tysięcy miesięcznie), inni dorabiają dorywczo i mają po 500-700 zł. Ale tutaj trzeba non stop kogoś namawiać, żeby był pod nami w całej piramidce i co miesiąc kogoś tam zawijać do biznesu, bo jak nie, to przepada nam dochód. W Monavie jak raz kogoś załapiesz, to już on się martwi, żeby kogoś innego namówić, tam jest jakby zlecenie stałe na zakupy i już ci leci forsa zarówno od twoich ludzi, jak i ludzi zwerbowanych przez każdego pod tobą.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #807 dnia: Lutego 28, 2013, 07:41:52 am »
Na MLM można zarobić, znam ludzi z doradztwa finansowego, którzy mają z tego normalne pensje (po 5-6 tysięcy miesięcznie), inni dorabiają dorywczo i mają po 500-700 zł. Ale tutaj trzeba non stop kogoś namawiać, żeby był pod nami w całej piramidce i co miesiąc kogoś tam zawijać do biznesu, bo jak nie, to przepada nam dochód. W Monavie jak raz kogoś załapiesz, to już on się martwi, żeby kogoś innego namówić, tam jest jakby zlecenie stałe na zakupy i już ci leci forsa zarówno od twoich ludzi, jak i ludzi zwerbowanych przez każdego pod tobą.
Kiedyś jakiś typ "pd kołnierzykiem" przedstawił propozycję udzielenia doradztwa finansowego, instrumenty finansowe, bla bla bla, pod jednym warunkiem (oprócz prowizji), że dostanie namiar na minimum 25 kolejnych osób, do których mógłby zadzwonić, spotkać się i porozmawiać, na wstępie powołując się na znajomość ze mną. Jeśli tak to działa, to fajni z nich "biznesmeni".

no, ale jakby nie patrzeć w 4 miesiące gdzieś koło 2000 zł zarobił nie sprzedając perfum tylko mając pod sobą "sprzedawców"
Tyle poświęceń dla 500 zł/m-c? Niektórzy zarabiają 2x tyle nie robiąc nic, oprócz opłacania rachunku za prąd i internet za włączonego kompa :troll:

svonston

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #808 dnia: Lutego 28, 2013, 07:46:12 am »
Kiedyś jakiś typ "pd kołnierzykiem" przedstawił propozycję udzielenia doradztwa finansowego, instrumenty finansowe, bla bla bla, pod jednym warunkiem (oprócz prowizji), że dostanie namiar na minimum 25 kolejnych osób, do których mógłby zadzwonić, spotkać się i porozmawiać, na wstępie powołując się na znajomość ze mną. Jeśli tak to działa, to fajni z nich "biznesmeni".
To tych, których ja znam tak nie mają. Jeden główny łapie kogoś pod siebie i już ma z tego profit, dodatkowo zbiera się hajsik za to, że ktoś po prostu skorzysta z ubezpieczenia na życie, na samochód itd. Nie ma przymusu co miesiąc werbowania 5 czy 15 osób czy ubezpieczenia 2 czy 13 samochodów, ale od tego zależą twoje zarobki.

Tak jak mówię, można na tym zarobić. Znam ludzi, którzy tylko dorabiają, znam takich, którzy zarabiają ok. 2 tys., a znam i "głównego", który ma z 6.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #809 dnia: Lutego 28, 2013, 08:41:02 am »
SS się chyba kiedyś bawił w MLM z tego co pamiętam.

el becetol

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #810 dnia: Lutego 28, 2013, 09:45:25 am »
MLM to piramidy finansowe. Tu jest w skrócie:

« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2013, 09:52:53 am wysłana przez el becetol »

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #811 dnia: Lutego 28, 2013, 09:55:15 am »
Najlepsze jest to, że Ci wszyscy sprzedawcy/akwizytorzy uważają, że to jest ich własny biznes i są biznesmeny na poziomie kaszubskiego  :lol:

svonston

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #812 dnia: Lutego 28, 2013, 09:59:23 am »
MLM to piramidy finansowe.
HOLA HOLA KAPITANIE OCZYWISTY 8)

na poziomie kaszubskiego
Już bym wolał wciągać ludzi do piramidki finansowej, niż być wytworem którejś z firm marketingowych.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #813 dnia: Lutego 28, 2013, 10:01:44 am »
Najlepsze jest to, że Ci wszyscy sprzedawcy/akwizytorzy uważają, że to jest ich własny biznes i są biznesmeny na poziomie kaszubskiego  :lol:
ZAZDROŚCISZ, A ON DOSZEDŁ DO CZEGOŚ, NIE NARZEKAŁ NON STOP, ZAKASAŁ RĘKAWY, AMBITNY, CIĘŻKO PRACOWAŁ, TO MA!
/onet

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #814 dnia: Lutego 28, 2013, 10:05:55 am »
Ja już panele sprzedałem, teraz tylko zaoszczędzić trochę na drożdżówkach i otwieram klinikę + fabrykę.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #815 dnia: Lutego 28, 2013, 10:31:18 am »
Ja już panele sprzedałem, teraz tylko zaoszczędzić trochę na drożdżówkach i otwieram klinikę + fabrykę.
No i więcej chinoli do WoWa. Pwenie wysłałeś tarnego na zwiady, jak se chłopaki radzą.

el becetol

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #816 dnia: Lutego 28, 2013, 10:46:22 am »
MLM to piramidy finansowe.
HOLA HOLA KAPITANIE OCZYWISTY 8)

No kur**, gadałem z tymi sekciarzami kilka razy i zawsze taką agresję wyłapują jak się to powie, że postanowiłem każdą dyskusję o MLM zaczynać tym właśnie zdaniem. Oczywiście każdy z nich zaprzecza, że to piramida. Na pohybel.

Zresztą patrz jak się tłumaczą, chyba mają przykaz nagrać taki filmik: http://www.youtube.com/results?search_query=mlm+piramida&oq=mlm+piramida&gs_l=youtube.3..0.1010.2830.0.2994.12.6.0.6.6.0.322.724.5j3-1.6.0...0.0...1ac.1.Vksb33Wx_fI

svonston

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #817 dnia: Lutego 28, 2013, 10:49:50 am »
Hehe, ale i tak każdy wie o co chodzi. O ile ubezpieczenia same w sobie nie są piramidą, to głównie chodzi o to, żeby nie nabijać klientów sobie, a bardziej szukać kogoś pod siebie, żeby i on chciał wyszukiwać niby ludzi, których ubezpieczy, a tak naprawdę kolejną osobę do piramidki, która znów kogoś wyszuka i ta następną i następną, więc finalnie to jest piramidka. A z Monavie to już całkiem beja. Ja byłem na spotkanie i od razu ludzie mówią, że to działa oczywiście, ale najważniejsze jest, żeby z tego czerpać też zyski - niby ty to pijesz, ale polecaj od razu następnej osobie, a ta następnej itd.

Znam parę osób związanych z MLM i o ile na początku nie jest łatwo, to jak już zbudujesz sobie parę poziomów piramidki, to pieniążki lecą przy małym wysiłku.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #818 dnia: Lutego 28, 2013, 11:06:51 am »
Hehe, ale i tak każdy wie o co chodzi. O ile ubezpieczenia same w sobie nie są piramidą, to głównie chodzi o to, żeby nie nabijać klientów sobie, a bardziej szukać kogoś pod siebie, żeby i on chciał wyszukiwać niby ludzi, których ubezpieczy, a tak naprawdę kolejną osobę do piramidki, która znów kogoś wyszuka i ta następną i następną, więc finalnie to jest piramidka. A z Monavie to już całkiem beja. Ja byłem na spotkanie i od razu ludzie mówią, że to działa oczywiście, ale najważniejsze jest, żeby z tego czerpać też zyski - niby ty to pijesz, ale polecaj od razu następnej osobie, a ta następnej itd.

Znam parę osób związanych z MLM i o ile na początku nie jest łatwo, to jak już zbudujesz sobie parę poziomów piramidki, to pieniążki lecą przy małym wysiłku.
A potem nie ma z czego ubezpieczeń wypłacać i każdy się uchyla od wypłacenia, bo na klienta przypada banda krawaciarzy.

svonston

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #819 dnia: Lutego 28, 2013, 11:14:51 am »
Dlatego lepiej się ubezpieczyć, opłacać składki, modlić się, żeby nie przydarzył się żaden wypadek, a po XX latach wypłacić nagromadzone składki i mieć jakiś grosz na starość. Chociaż cholera wie, ile będą te pieniądze warte w przyszłości...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #820 dnia: Lutego 28, 2013, 11:40:23 am »
No to mnie ten gościu chciał w uja zrobić, bo mu mówiłem, że wyjeżdżam i nie mam mozliwości prowadzenia żadnych biznesów. A on na to, to zabierzesz interes razem ze sobą za granicę i tam będziesz zarabiać ;)
Tja... miał bym namawiać ludzi do wstąpienia do tej sekty, może jak jakiś świadek jehowy mam jeszcze pukać ludziom do drzwi i i gazetki wciskać?

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #821 dnia: Lutego 28, 2013, 13:33:08 pm »
no, ale jakby nie patrzeć w 4 miesiące gdzieś koło 2000 zł zarobił nie sprzedając perfum tylko mając pod sobą "sprzedawców"
Tyle poświęceń dla 500 zł/m-c? Niektórzy zarabiają 2x tyle nie robiąc nic, oprócz opłacania rachunku za prąd i internet za włączonego kompa :troll:

No jeśli dużym poświęceniem nazwałbyś jedno w tygodniu spotkanie przeważnie ze znajomym i raz na tydzień zrobienie paczki to rzeczywiście "tyle poświęceń". Dlatego zarobił tylko 2000. Daj pinkiemu 500 zł na miesiąc to się ucieszy, mieć, a nie mieć przy praktycznie znikomym wysiłku.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #822 dnia: Lutego 28, 2013, 13:39:24 pm »
no, ale jakby nie patrzeć w 4 miesiące gdzieś koło 2000 zł zarobił nie sprzedając perfum tylko mając pod sobą "sprzedawców"
Tyle poświęceń dla 500 zł/m-c? Niektórzy zarabiają 2x tyle nie robiąc nic, oprócz opłacania rachunku za prąd i internet za włączonego kompa :troll:

No jeśli dużym poświęceniem nazwałbyś jedno w tygodniu spotkanie przeważnie ze znajomym i raz na tydzień zrobienie paczki to rzeczywiście "tyle poświęceń". Dlatego zarobił tylko 2000. Daj pinkiemu 500 zł na miesiąc to się ucieszy, mieć, a nie mieć przy praktycznie znikomym wysiłku.
Masz Kaza w avku z wyrazem troll mema, a na końcu zdania, które zacytowałeś, też tam troll siedzi nie bez powodu. Ogarnij się.

svonston

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #823 dnia: Lutego 28, 2013, 13:47:14 pm »
Właśnie, nawet Kert ogarnął. :troll:

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #824 dnia: Lutego 28, 2013, 13:52:31 pm »
Daj pinkiemu 500 zł na miesiąc to się ucieszy, mieć, a nie mieć przy praktycznie znikomym wysiłku.
To zależy jak znikomy jest ten wysiłek, teraz jak robię na nocki na kopertach mam 9,25zł na godzinę gdzie tylko siedzę i wkładam koperty w kartony. W tym tygodniu miałem kłaść kabel ale śnieg leżał, stawa 9zł/h gdzie tylko trzeba kabel rozwijać bo rów kopie minikoparka. Jeśli mam iść do roboty na stałe i umowę to za minimum 1400zł za mniejsze kwoty to ludzi mogę co najwyżej po obrażać. Plus cieciowanie po imprezach 10zł/h mam ale to na umowę zlecenie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2013, 13:57:30 pm wysłana przez maly_pinki »
Wszystko od nowa, od początku...

el becetol

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #825 dnia: Lutego 28, 2013, 14:32:53 pm »
Daj pinkiemu 500 zł na miesiąc to się ucieszy, mieć, a nie mieć przy praktycznie znikomym wysiłku.
Jeśli mam iść do roboty na stałe i umowę to za minimum 1400zł za mniejsze kwoty to ludzi mogę co najwyżej po obrażać.

No to ostre wymagania stawiasz, jak minimalna wynosi 1500  :troll:

svonston

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #826 dnia: Lutego 28, 2013, 14:35:27 pm »
Brutto a netto to trochę różnica. :)

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #827 dnia: Lutego 28, 2013, 14:41:03 pm »
Daj pinkiemu 500 zł na miesiąc to się ucieszy, mieć, a nie mieć przy praktycznie znikomym wysiłku.
Jeśli mam iść do roboty na stałe i umowę to za minimum 1400zł za mniejsze kwoty to ludzi mogę co najwyżej po obrażać.

No to ostre wymagania stawiasz, jak minimalna wynosi 1500  :troll:
Duże wymagania? Tyle w biedrze teraz zarabiają więc myślę, że to nie jest duża kwota. Znajoma dostała ostatnio prace jako ankieterka za 1300zł + premie z umową o prace na rok. Gdybym pracował teraz na czarno od poniedziałku do piątku po normalne 8 godzin bym wyszedł z hajsem coś koło 1600 miesięcznie, ale niestety pracuje po kilkanaście dni w miesiącu.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2013, 14:44:40 pm wysłana przez maly_pinki »
Wszystko od nowa, od początku...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #828 dnia: Lutego 28, 2013, 23:06:17 pm »
No to ostre wymagania stawiasz, jak minimalna wynosi 1500  :troll:

Brutto a netto to trochę różnica. :)

dokładnie 1600 brutto, 1181 netto ;)

el becetol

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #829 dnia: Lutego 28, 2013, 23:10:06 pm »
Gdzieś tam jest słowo brutto albo netto?

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #830 dnia: Lutego 28, 2013, 23:45:54 pm »
Gdzieś tam jest słowo brutto albo netto?
No nie ma, ale reszta się domyśliła o co chodzi plus dałem przykład jak znajoma teraz będzie robić.
Wszystko od nowa, od początku...

el becetol

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #831 dnia: Lutego 28, 2013, 23:56:56 pm »
Przecież to nie do ciebie było.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #832 dnia: Marca 01, 2013, 00:11:42 am »
<ok>
Wszystko od nowa, od początku...

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #833 dnia: Marca 01, 2013, 00:23:23 am »
już się becet tak nie spinaj. nieważne czy myślałeś o brutto, czy netto. byłeś w błędzie ;)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2013, 00:24:57 am wysłana przez s00s »

el becetol

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #834 dnia: Marca 01, 2013, 01:09:27 am »
Ano faktycznie, jakoś przegapiłem tę "podwyżkę".

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #835 dnia: Marca 04, 2013, 00:17:12 am »
Znajoma zatraciła się w tym MLM. Kiedyś to była nawet fajna osoba, teraz wraz z resztą tych "biznesmenów" zachowują się jak jehowi wpierdalający się do domu. Niezłą im muszą robić wodę z mózgu na tych całych szkoleniach. Najlepsze są te fotki z Merolami  :lol: Albo wpisy na FB w stylu:
Cytuj
MÓWISZ, ŻE NIE MASZ MOTYWACJI ?
TY PO PROSTU NIE MASZ ŚWIADOMOŚCI ! !

Cytuj
Jeśli chcesz przenieść się do drugiego pokoju, musisz wstać i pójść krok po kroku w jego kierunku. Jeśli nadal siedzisz w fotelu, w żaden sposób nie znajdziesz się w drugim pokoju.

Z życiem jest zupełnie tak samo:
wszyscy próbujecie pozbyć się problemów finansowych, ale nie chcecie wykonać tych małych czynności, dających w efekcie rozwiązanie. Opieracie się na BŁĘDNYCH ZAŁOŻENIACH, PRZEKONANIACH, WYOBRAŻENIACH; boicie się, wciąż negujecie i zaprzeczacie, stawiając w ten sposób OPÓR.

Zapamiętajcie jedną rzecz:

To
W Y
J E S T E Ś C I E
O D P O W I E D Z I A L N I
Z A
S T W O R Z E N I E
D A N Y C H
S Y T U A C J I
L U B
O K O L I C Z N O Ś C I.

Nie pozwólcie, aby Wasz opór powstrzymywał Was przed dokonaniem zmian. Rozpatrujcie każdą propozycję, nie odrzucajcie żadnej bez wcześniejszego namysłu.

 :lol: :lol: :lol:

el becetol

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #836 dnia: Marca 04, 2013, 01:02:53 am »
Też mam takiego jednego, najśmieszniejsze jest ile on ma lajków pod tymi wpisami. Ale to chyba nie MLM, tylko NLP. (chociaż to się często wiąże)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #837 dnia: Marca 04, 2013, 01:05:43 am »
Znajoma zatraciła się w tym MLM. Kiedyś to była nawet fajna osoba, teraz wraz z resztą tych "biznesmenów" zachowują się jak jehowi wpie**alający się do domu. Niezłą im muszą robić wodę z mózgu na tych całych szkoleniach. Najlepsze są te fotki z Merolami  :lol: Albo wpisy na FB w stylu:
Cytuj
MÓWISZ, ŻE NIE MASZ MOTYWACJI ?
TY PO PROSTU NIE MASZ ŚWIADOMOŚCI ! !

Cytuj
Jeśli chcesz przenieść się do drugiego pokoju, musisz wstać i pójść krok po kroku w jego kierunku. Jeśli nadal siedzisz w fotelu, w żaden sposób nie znajdziesz się w drugim pokoju.

Z życiem jest zupełnie tak samo:
wszyscy próbujecie pozbyć się problemów finansowych, ale nie chcecie wykonać tych małych czynności, dających w efekcie rozwiązanie. Opieracie się na BŁĘDNYCH ZAŁOŻENIACH, PRZEKONANIACH, WYOBRAŻENIACH; boicie się, wciąż negujecie i zaprzeczacie, stawiając w ten sposób OPÓR.

Zapamiętajcie jedną rzecz:

To
W Y
J E S T E Ś C I E
O D P O W I E D Z I A L N I
Z A
S T W O R Z E N I E
D A N Y C H
S Y T U A C J I
L U B
O K O L I C Z N O Ś C I.

Nie pozwólcie, aby Wasz opór powstrzymywał Was przed dokonaniem zmian. Rozpatrujcie każdą propozycję, nie odrzucajcie żadnej bez wcześniejszego namysłu.

 :lol: :lol: :lol:
Creepy.
Faktycznie jak po jakimś praniu mózgu.

svonston

  • Gość
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #838 dnia: Marca 04, 2013, 07:33:57 am »
Pojedźcie sobie na jakiś meeting Monavie - zobaczycie co to znaczy SEKTA. :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co Was wkurza?
« Odpowiedź #839 dnia: Marca 04, 2013, 09:45:05 am »
Pojedźcie sobie na jakiś meeting Monavie - zobaczycie co to znaczy SEKTA.

Ja bym jeszcze poszedł, gdyby to 50zł nie kosztowało :lol: