Autor Wątek: Tomb Raider  (Przeczytany 92305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tomb Raider
« Odpowiedź #640 dnia: Stycznia 06, 2017, 22:37:54 pm »
Ja tu mowie o tym co wyszedl wpierw na bonera, a po roku na Ps4. Czyli o najnowszym.  8)
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tomb Raider
« Odpowiedź #641 dnia: Stycznia 06, 2017, 22:39:19 pm »
No to nie ten temat i nie o tym rozmowa.

pawel_k

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-01-2016
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 4
Odp: Tomb Raider
« Odpowiedź #642 dnia: Stycznia 06, 2017, 22:42:10 pm »
Zastanawiam się na kupnem tej gry na PS4, jako ze jeszcze nie grałem w nowego Tomb Raider-a opłaca się, mile widziane jakieś opinie.
bardzo fajna chociaż mogli ją trochę skrócić, pod koniec czułem że na siłę wydłużają grę, kompletnie niepotrzebnie. troszkę za mało dla mnie było strzelania, głównie z tego względu że dobrze mi się strzelało więc trochę brakowało mi tego. ogólnie warto.

Klosz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-03-2014
  • Wiadomości: 5 943
  • Reputacja: 44
Odp: Tomb Raider
« Odpowiedź #643 dnia: Stycznia 06, 2017, 22:42:18 pm »
A to przepraszam. Jednak tytul watku dosc ogolny. Nie to zebym sie czepial.
'Muzyka uzywana jest do ksztaltowania ludzkiego umysłu. Moze byc mocna jak narkotyk, lecz jest o wiele niebezpieczniejsza, gdyz nikt nie traktuje powaznie manipulowania poprzez muzyke.'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 257
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Tomb Raider
« Odpowiedź #644 dnia: Stycznia 06, 2017, 23:31:17 pm »
Nie ogolny tylko dokladny bo tak sie ta gra nazywa. Od gry o ktorej mowisz jest temat ktory nazywa sie tak jak ona.

lupinator

  • Gość
Odp: Tomb Raider
« Odpowiedź #645 dnia: Września 16, 2018, 15:48:23 pm »
Odbiłem się po godzinie grania w Tomb Raidera 4 lata temu, a teraz miałem okazję i w końcu skończyłem grę. Myślałem, że zajęło mi to 15 godzin, a tymczasem licznik pokazuje zaledwie 6 godzin i po skończeniu fabuły 70% sekretów. Ogólnie chciałem tylko napisać, że jedna z najbardziej przereklamowanych gier w jakie grałem. Ciągłe strzelanie, marne zagadki, dziwne pomysły na lokacje i jeszcze dziwniejszy design. Ciągle miałem wrażenie jakby gra nie miała jednej myśli przewodniej w projekcie i była wielokrotnie przerabiana. Przykładem tego są jest np. obecność tych kilku zwierząt i możliwość polowania na nie, kiedy nie ma to absolutnie żadnego celu. Nie jestem jakimś wielkim fanem Uncharted, ale tam przynajmniej wszystko było spójne. Bardzo dziwna gra, a co najzabawniejsze z chęcią zagrałbym w dwie kolejne części, żeby zobaczyć jak rozwój marki potoczył się dalej.