Autor Wątek: Project CARS  (Przeczytany 175716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1240 dnia: Marca 01, 2016, 16:13:06 pm »
Twoja sprawa ;) Ja wiem swoje bo śledzę forum PCARS ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1241 dnia: Marca 01, 2016, 16:19:23 pm »
Ale z czym wiesz swoje? Asseto i jego zawartość?
Jeśli chodzi o Project, to ja też wiem swoje, bo wgrę gram przede wszystkim i doskonale widzę jak to się wszystko kształtuje/ukształtowało. ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1242 dnia: Marca 01, 2016, 16:20:36 pm »
Ale z czym wiesz swoje? Asseto i jego zawartość?
Jeśli chodzi o Project, to ja też wiem swoje, bo wgrę gram przede wszystkim i doskonale widzę jak to się wszystko kształtuje/ukształtowało. ;)

Mówię o procesie produkcji samochodów do gry. Mocno się mylisz i większość zaczęła powstawać grubo po premierze. No ale nie chce mi się kontynuować dyskusji bo ty zawsze do DLC jesteś uprzedzony ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2016, 16:22:14 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1243 dnia: Marca 01, 2016, 16:49:00 pm »
No Mrocz, proszę cię :D Jakby zrobili grę chociaż z setką albo dwoma setkami aut, to proszę bardzo, DLC za 14zł, kilka nowych furek, fajna sprawa. No ale jak jest ich kilkadziesiąt, jak z powodu braku aut wrzucają takiego Lancera Evo VI do jednego worka z Audi A1, no to sorry :lol: Trzeba być fanatykiem, żeby takie coś łykać bez zastrzeżeń. Gra ma spore braki, w cenie 80zł za używkę, można ją kupić dla przyjemnosći z jazdy. Jako kompletny i produkt w kompletnej cenie 219zł, to już jest cienko. DLC też imo dla fanatyków, którzy z miłości do symulacji nie mogą oprzeć się nowym furkom. Reszta racjonalnie myślących ludzi powie - dziękuję, postoję.

Lubię simy, ale dla mnie podstawowa zawartość tej gry jest słaba. DLC w obecnej sytuacji to trochę obraza dla graczy, bo czuję się jakbym kupił marynarkę bez guzików i rękawów, a sprzedawca jeszcze proponuje mi spodnie z jedną nogawką do tego w rewelacyjnej cenie.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1244 dnia: Marca 01, 2016, 16:55:43 pm »
Ale ja z tobą nie dyskutuje, bo jestem święcie przekonany, że wydałem dobrze pieniądze na tę grę ;) Nie podoba ci się? Twoja sprawa, nie kupuj DLC. Ja kupiłem póki co wszystkie. BoBaN również. Każde DLC dodaje mi sporo godzin zabawy i uważam, że mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

W grze na początek było ponad 50 samochodów. Przypominam, że to jest standard dla większości samochodówek, i fakt że Forza i GT jako jedyne mają większą car-listę nie sprawia, że wszystkie gry mają budżet na takie ilości. ProjectCARS jest tworzone przez małe studio, które było wstanie zrobić tę grę tylko dzięki "crowd fundingowi" nikt nie sypnął im groszem, stąd mniejsza zawartość na start, która wcale taka mała nie jest (zważywszy że potrzeba godzin by jedno auto sensownie opanować)

Asseto Corsa też coś koło 50-60 aut ma na starcie +crowd funding. Więc się przygotuj bo będziesz znowu marudził.

Kończę dyskusje bo nie przepadam za tym twoim narzekaniem na wszystko ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2016, 16:57:56 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1245 dnia: Marca 01, 2016, 17:07:20 pm »
Czasami to mam wrażenie , że przygodę z graniem zacząłeś wczoraj i nie masz zielonego pojęcia jak gry wyglądały dawniej i co oferowały graczowi.

Ja do DLC zawsze byłem krytycznie nastawiony i wiem co oferować powinny gry na starcie. Ty może przyzwyczaiłeś się do tego, że zawsze rozszerzasz sobie zawartość gier płacąc za DLC i nie zauważasz tendencji spadkowej w sferze podstawowej zawartości gier.

Z pCARS jestem względnie zadowolony bo kupiłem ją za mniej niż 100 zł :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1246 dnia: Marca 01, 2016, 17:09:43 pm »
PC miało na start około 100 tras. To słabo? Z aut mogliby więcej japońskich furek dodać i powiększyć wybór w najpopularniejszych klasach (GT3, WTCC, DTM itp.).

Mrocz

  • Gość
Project CARS
« Odpowiedź #1247 dnia: Marca 01, 2016, 17:17:05 pm »
Czasami to mam wrażenie , że przygodę z graniem zacząłeś wczoraj i nie masz zielonego pojęcia jak gry wyglądały dawniej i co oferowały graczowi.

Wręcz przeciwnie. Pamiętam doskonale 8 samochodów i 7 tras w Need For Speed 2
http://nfs.wikia.com/wiki/Need_for_Speed_II

W NFS 3 troszkę więcej:
http://nfs.wikia.com/wiki/Need_for_Speed_III:_Hot_Pursuit/Cars

W TOCA Touring Car 2 było AŻ 17 samochodów! :D

Total Immersion Racing też było 17 aut :D
https://en.wikipedia.org/wiki/Total_Immersion_Racing

GTR 2 - 21 samochodów

W Toca race Driver było może maks z 50-60 czyli podobnie jak w PCars ;)

ah te czasy! tyle fur w grach było! Teraz tylko ponad 50 :D i mają jeszcze czelność dodawać nowe!

Do 2000 roku w większości samochodówkach carlista zamykała się na 20 autach ;) Więc coś czuje, że to ty zapomniałeś jak to kiedyś w samochodówkach wyglądało :P

Nie liczę serii GT która tutaj się wyróżniała po prostu. I duża ilość samochodów to duży plus, ale jest to dodatek PONAD standardowy.

PC miało na start około 100 tras. To słabo? Z aut mogliby więcej japońskich furek dodać i powiększyć wybór w najpopularniejszych klasach (GT3, WTCC, DTM itp.).

No w nowym DLC dochodzą dwa konkretne potwory z GT3 :) kupujesz?
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2016, 17:38:46 pm wysłana przez Mrocz »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1248 dnia: Marca 01, 2016, 17:23:06 pm »
Pewnie kupię. Właśnie dla GT3. :) Czekam bardzo na tor w Macau, bo ponoć był jakiś wyciek, że się pojawi.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1249 dnia: Marca 01, 2016, 17:34:17 pm »
Pewnie kupię. Właśnie dla GT3. :) Czekam bardzo na tor w Macau, bo ponoć był jakiś wyciek, że się pojawi.

Też na niego liczę :) Ogólnie więcej torów z kalendarza wyścigów GT3 bym chciał :)

Do szczęścia brakuje mi teraz tylko Huracana GT3 i 458 Italia GT3 :)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1250 dnia: Marca 01, 2016, 20:41:38 pm »
Czasami to mam wrażenie , że przygodę z graniem zacząłeś wczoraj i nie masz zielonego pojęcia jak gry wyglądały dawniej i co oferowały graczowi.

Wręcz przeciwnie. Pamiętam doskonale 8 samochodów i 7 tras w Need For Speed 2
http://nfs.wikia.com/wiki/Need_for_Speed_II

W NFS 3 troszkę więcej:
http://nfs.wikia.com/wiki/Need_for_Speed_III:_Hot_Pursuit/Cars

W TOCA Touring Car 2 było AŻ 17 samochodów! :D

Total Immersion Racing też było 17 aut :D
https://en.wikipedia.org/wiki/Total_Immersion_Racing

GTR 2 - 21 samochodów

W Toca race Driver było może maks z 50-60 czyli podobnie jak w PCars ;)

ah te czasy! tyle fur w grach było! Teraz tylko ponad 50 :D i mają jeszcze czelność dodawać nowe!

Do 2000 roku w większości samochodówkach carlista zamykała się na 20 autach ;) Więc coś czuje, że to ty zapomniałeś jak to kiedyś w samochodówkach wyglądało :P

Nie liczę serii GT która tutaj się wyróżniała po prostu. I duża ilość samochodów to duży plus, ale jest to dodatek PONAD standardowy.


A na Pegasusie jak się grę znało, to można było w 40minut całą przejść :P Mrocz, nie możesz bezpośrednio porównywać gier z roku 2000 do tych wydawanych obecnie. Realia się zmieniły, a oczekiwania rosną wprost proporcjonalnie do możliwości i osiągów konsol. Tak to widzę i z tego punktu widzenia się odniosłem do starszych gier, dobrze że mi jeszcze Atari nie wypomniałeś :D.

Jak TOCA3 na PS2 miała 50 furek, wtedy to może i było spoko, ale na PS4 chciałoby się już mieć trochę więcej i uważam to za normalne oczekiwania osoby, która z grami jest od x-lat i nowy sprzęt kupuje po to, żeby grać w co raz to lepsze tytuły ;) Jeśli chodzi o specyficzne ścigałki, jak F1, czy jakieś rajdy, to wiadomo, że nie dadzą 200 fur, dadzą te ok 20 bolidów, ale w takiej grze liczy się przywiązanie do detali i możliwie najwierniejsze odwzorowanie niuansów serii wyścigowej. Ogólnie rzecz biorąc, poziom zawartości z roku 2000 czy nawet 2006 w przypadku TOCA3, troszeczkę mnie smuci na tej generacji, bo zawsze wierzyłem w jakiś progres dzięki nowym technologiom. W niektórych przypadkach poziom klasyków to nawet przerasta dzisiejsze produkcje, jeśli odnieść się do proporcji tych kryteriów (zawartość:możliwości, chociaż niekiedy można i wprost porównać), o czym właśnie wspominałem ale to już dyskusja o teorii gier wideo i o tym, w którą stronę ten biznes się toczy.

Project CARS traktuje wyścigi bardziej ogólnikowo, dlatego w najlepszym wypadku oczekiwałbym nieco większej różnorodności i dopracowania samej gry. No ale crowd founding milionów na produkcję gry nie dał i to widać. Dlatego takie DLC wypada dla mnie blado na tle całokształtu. Gierka sama w sobie jest spoko, głównie dzięki fizyce która jest motorem napędzającym ten tytuł ale z ekonomicznego punktu widzenia, stosunek cena:jakość zapala czerwoną lampkę. Grę kupiłem po taniości więc jest ok, gdybym miał brać na na ślepo w dzień premiery, to bym się rozczarował.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2016, 20:45:38 pm wysłana przez andryush »

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1251 dnia: Marca 01, 2016, 20:47:07 pm »
A na Pegasusie jak się grę znało, to można było w 40minut całą przejść :P Mrocz, nie możesz bezpośrednio porównywać gier z roku 2000 do tych wydawanych obecnie. Realia się zmieniły, a oczekiwania rosną wprost proporcjonalnie do możliwości i osiągów konsol. Tak to widzę i z tego punktu widzenia się odniosłem do starszych gier, dobrze że mi jeszcze Atari nie wypomniałeś :D.

Piszesz, że gry kiedyś oferowały więcej to ci udowadniam, że jest to głupie stwierdzenie.

Dlatego takie DLC wypada dla mnie blado na tle całokształtu.

I na tym zakończmy dyskusje, bo dla mnie wypada bardzo dobrze. A grę kupiłem na premierę i nie żałuje.

PC miało na start około 100 tras. To słabo? Z aut mogliby więcej japońskich furek dodać i powiększyć wybór w najpopularniejszych klasach (GT3, WTCC, DTM itp.).

Po prostu w ProjectCARS poszedł nacisk na tory. I o żadnej czerwonej lampce jeżeli chodzi o zawartość nie ma mowy.
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2016, 20:50:16 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1252 dnia: Marca 01, 2016, 21:29:18 pm »
No ale Mrocz, napisałem przecież że musisz sobie to proporcjonalnie porównać, a nie bezpośrednio. Kiedyś gry oferowały proporcjonalnie sporą zawartość i większy progres z czasem. Jak sobie dzisiejsze produkcje przeskalować, to może być biednie, to jest fakt, a nie głupota. I podkreślam, że było to stwierdzenie ogólne, dotyczące może bardziej innych gier, które swoją drogą też bardzo lubisz ;), a nie koniecznie odnoszące się konkretnie do pCARS, bo w tym wypadku można za główny progres uznać silnik fizyczny i na tym warto się skupić.

Czerwona lampka przy zakupie jest, a raczej była, bo teraz gra kosztuje już mniej. Jest mało samochodów, przypominam, że Lancer jest w tej samej grupie co Audi A1 (!), bo tak jest mało aut, że nigdzie więcej by go nie wepchnęli. Gra w sprytny sposób lekko maskuje małą ilość samochodów dużą ilością malowań, przez co wyścigi nie wyglądają tak biednie. Te 100 tras o których pisze BoBaN, to chyba wliczając w to trasy gokartowe, odcinki Nordschleife, Azure Coast, California, i warianty odwrócone. Realnie rzecz biorąc to jest chyba ok 20 porządnych tras.

Fajnie, że masz radość z takiego zakupu, ale ty to po prostu czasami jesteś Sylwan Drugi i Kazimierzy ci widać nie szkoda na takie wynalazki jak wersje platynowo-elitarne-VIP gier, czy dodatki na premierę, ktoś kto bardziej racjonalnie na to hobby patrzy, to może mieć nieco inne podejście i ja należę do takiego typu graczy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1253 dnia: Marca 02, 2016, 00:55:06 am »
Fajnie, że masz radość z takiego zakupu, ale ty to po prostu czasami jesteś Sylwan Drugi i Kazimierzy


O wypraszam sobie, ja Ciebie nie obrażałem :evil:


Czy ty naprawdę nie możesz pojąć, że ludzie mają różne zdania i jedyną narzekającą w tym temacie osobą jesteś ty? Ja i BoBaN problemów nie robimy z tym tytułem. Zamiast wielkiej carlisty Project CARS miało bardzo bogatą listę torów, którą GT czy Forza może pozazdrościć. Naprawdę każda gra musi mieć ponad 100 samochodów by mieć plakietke "wartościowej" nie może mieć setki torów i dopracowanego do bólu modelu jazdy + dynamicznych warunków i zmiennej pory dnia na każdej z nich?

Zamiast porównywać mnie do Sylvana po prostu zrozum, że twoje dziwne czasem wymagania (jak oczekiwanie open world DLC od Driveclub) nie są równe z oczekiwaniami wszystkich. Mi PCars bardzo się podoba i nie tylko mi. Odpowiada mi ta gra taka jaka jest. Zrozum to i przestać udowadniać, że to niby ty jako jedyny masz rację i jako jedyny patrzysz "racjonalnie" bo moim zdaniem racji nie masz i znowu bredzisz i narzekasz byle narzekać.

Naprawdę nie chce mi się już na ten temat dyskutować. Mamy skrajnie inne zdania i nie widzę potrzeby zmiany swojego.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2016, 00:59:01 am wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1254 dnia: Marca 02, 2016, 07:29:30 am »
Nie no spoko Mrocz, jak Ci się to podoba i lubisz tak kasę wydawać to luz. Twoja sprawa.  Po prostu bardzo alergicznie reagujesz jak piszę, że mnie się to nie opyla i widzę w czymś braki albo mi się coś nie podoba. Robisz ze mnie jakiegoś niewiadomo kogo, dyskredytujesz żeby wykluczyć moje zdanie z dyskusji i chyba próbujesz udowodnić, że twój zakup to jedyny właściwy zakup i nie można mieć innego zdania, bo to głupoty wszystko.

Dlatego dalej z tobą tutaj dyskutuję, bo nie chcę być w ten sposób poniżany i zepchnięty na margines tylko dlatego że mam inne kryteria oceny treści za którą płacę pieniądze.

Jedni lubią diamenciki inni będą kupować niekompletne gry i każde DLC. Spoko, stać Cię to proszę bardzo. Czujesz się poniżany postawiony obok Sylwana? Uważasz się za kogoś lepszego? Nie wiem czy to dobrze, bo zawsze znajdzie się analogia pokazująca ze wcale tacy różni, lepsi czy gorsi nie jesteśmy.

Dlatego z Bogiem! Miłej zabawy i jeszcze więcej radości z kupowania i gry w gierki, nie ważne za ile bo liczy się satysfakcja ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1255 dnia: Marca 02, 2016, 08:06:53 am »
Ja uważam, że aut w PCars jest zbyt wiele. To dlatego, że model jazdy jest tak dopracowany, że trzeba sporo czasu aby nauczyć się szybko jeździć danym samochodem. Ja w GT3 jeżdżę online tylko RUF'em bo jego sobie wymasterowałem. Wiele auta (jakieś Fordy Focusy ST itp. Renaulty odpaliłem raz i o nich zapomniałem) jest zbędnych. To nie jest Gran Turismo, które ma być też kompendium wiedzy wiedzy o motoryzacji. To surowy sim gdzie liczy się przede wszystkim ściganie i walka na torze.

Mrocz

  • Gość
Project CARS
« Odpowiedź #1256 dnia: Marca 02, 2016, 09:02:16 am »
Ja uważam, że aut w PCars jest zbyt wiele. To dlatego, że model jazdy jest tak dopracowany, że trzeba sporo czasu aby nauczyć się szybko jeździć danym samochodem. Ja w GT3 jeżdżę online tylko RUF'em bo jego sobie wymasterowałem. Wiele auta (jakieś Fordy Focusy ST itp. Renaulty odpaliłem raz i o nich zapomniałem) jest zbędnych. To nie jest Gran Turismo, które ma być też kompendium wiedzy wiedzy o motoryzacji. To surowy sim gdzie liczy się przede wszystkim ściganie i walka na torze.

Wpis. Ja praktycznie jeżdżę tylko klasami GT i głównie GT3 wczoraj parę wyścigów w Corvette zrobiłem i przyznam, że dosyć narowista jak na klasę GT3 ;) ale rozwaga z gazem i daje czadu, bardzo szybko wybijałem się do czołówki :)


@andyrush, gdzie ja Ciebie poniżam? Przyznałem wprost, że marudzisz tylko dlatego że mnie zacząłeś porównywać do "nieracjonalnych" i Sylvanów.
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2016, 09:03:59 am wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1257 dnia: Marca 02, 2016, 10:19:12 am »
Twój stosunek do moich wypowiedzi na pewno nie należy do pozytywnych i sposób w jaki mi odpowiadasz jest lekko uwłaczający. Możesz się ze mną nie zgadzać, ale to nie upoważnia cie do marginalizowania mojej osoby i szerzenia swojego absolutyzmu na pogląd danej sprawy. Mniejsza

Cena jaką za grę zapłaciłem to podstawka Destiny i chyba 10zł, wiec to i tak dobry Deal. Za taką kasę zakup jak najbardziej ok. Za 2 stówki trochę słabo, 7+/10, ale każdy sam osądzi na podstawie własnych preferencji.

A tak w ogóle to starczy pitolenia o teorii, dlaczego nikt nie proponuje forumowej ustawki na ściganie :mad: wyciągać kierki z szaf i gierki z szuflad i jedziemy coś kiedy!
« Ostatnia zmiana: Marca 02, 2016, 10:35:33 am wysłana przez andryush »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1258 dnia: Marca 02, 2016, 11:28:11 am »
Nie mam plusa bo gówno, ale jak się ustawicie to kupię chociaż na miecha, bo więcej jak 30zł za to nie dam.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1259 dnia: Marca 02, 2016, 12:55:34 pm »
BoBaN, ja ostatnio często jeżdżę, będę również próbować swoich sił w lidze podwórkowej. Jeśli masz ochotę to tez dawaj na razie jest 10 osób, klasa GT4 pierwszy tor Monza ;) Pierwszy wyścig chyba w sobotę ok godziny 20.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1260 dnia: Marca 02, 2016, 12:59:57 pm »
Ja raczej offline jeżdzę bo cisnę sobie wyścigi wytrzymałościowe :) ale jakby kiedyś była ustawka to czemu nie ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1261 dnia: Marca 02, 2016, 15:46:01 pm »
No to jak kiedy najdzie was ochota i będziecie mieli czas na grę, to piszcie, jest nas trzech, MrArt może się też przyłączy.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1262 dnia: Marca 03, 2016, 15:26:24 pm »
 8) 8) Jeszcze nie wiadomo czy płatny czy darmowy wózek :D Ale auto z okazji "GOTY EDITION" będzie też dla istniejących kopii Pcars ;)


MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1263 dnia: Marca 03, 2016, 22:17:01 pm »
No to jak kiedy najdzie was ochota i będziecie mieli czas na grę, to piszcie, jest nas trzech, MrArt może się też przyłączy.
Bardzo chętnie chociaż z czasem ostatnio słabo ale w weekendy raczej zawsze jestem.W jakiej lidze bedziesz jezdził Andy ????

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1264 dnia: Marca 04, 2016, 00:08:40 am »
No to jak kiedy najdzie was ochota i będziecie mieli czas na grę, to piszcie, jest nas trzech, MrArt może się też przyłączy.
Bardzo chętnie chociaż z czasem ostatnio słabo ale w weekendy raczej zawsze jestem.W jakiej lidze bedziesz jezdził Andy ????

Znajomi znajomych się zbierali i się załapałem. Klasa GT4, nie wiem tylko czy po ostatnich problemach z siecią ludzie sie nie rozmyślili  :-? Najbliższy wyścig w ten weekend.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1265 dnia: Marca 25, 2016, 22:27:05 pm »


kur** mać! :mad: Zamiast klepać te DLC, mogliby w końcu ogarnąć ten burdel. Trzy razy wjeżdżałem do boksu i mi nie chciało opon zmienić! Bugi i niedociągnięcia, jakieś niedorzeczności w ficzerach, ta gra potrafi wkurzyć. Boli, że minęło tyle czasu od premiery, a tak na prawdę nadal jest masa rzeczy do poprawy.
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2016, 22:30:49 pm wysłana przez andryush »

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1266 dnia: Marca 25, 2016, 22:52:41 pm »
I tak byłeś ostatni :troll:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1267 dnia: Marca 25, 2016, 23:13:35 pm »
Bo to 3 z kolei zjazd do boksu :p byłem na 2 pozycji

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1268 dnia: Marca 26, 2016, 10:03:12 am »
A ustawienia zapisałeś xem? Czy wyszedłeś z okna?

Mi się to jeszcze nie zdażyło by nie wymienili mi opon, bądź czegoś nie zrobili.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1269 dnia: Marca 26, 2016, 10:44:05 am »
Iksem iksem, czyli "zapisz". Problem w tym, że gra nie uznała wybranego profilu "Domyślny" jako aktywny. Za czwartym razem jak odwiedziłem boks, wybrałem dowolny inny profil strategii postoju i poszło.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1270 dnia: Marca 26, 2016, 10:48:44 am »
Ja mam ustawionych wiele profili typu "zmiana opon" "tankowanie" "zmiana opon deszcz" itp. I zawsze wybieram szybko profil i ewentualnie lekko go edytuje.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1271 dnia: Marca 26, 2016, 11:02:50 am »
Też mam kilka, ale na inne tory. W tym wyścigu nie wybrałem żadnego i miałem nadzieję, że domyślny zadziała, no ale nie zadziałał. Żeby było śmieszniej, jego "nie działanie" było bardzo wybiórcze. Za pierwszym, drugim, trzecim podejściem opon nie zmienili, chociaż było zaznaczone żeby zmienili, ale tankowanie na pierwszym stopie już poszło bez problemu. Bez sensu, i tak durne błędy potrafią skutecznie zepsuć przyjemność z gry. Szkoda, że goście ze SM nie przykładają większych starań do eliminowania tego typu kwiatków, gra czasami dalszym ciągu sprawia wrażenie, że jest w fazie beta.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1272 dnia: Kwietnia 09, 2016, 23:34:23 pm »
Btw. Wysyłacie mi invy do PCars. Chętnie z Wami pogram, ale zablokujcie ustawianie aut, bo słaba frajda jak moja fura na domyślnych jedzie w zakręcie o 10-15km/h wolniej od Waszych (chociaż da się mimo to nawiązać z Wami walkę a nawet wygrać, ale to już takie polowanie na błedy przeciwnika, a nie taktyka wyścigowa). :P

Spoko, wtedy jeździliśmy akurat z takimi ustawieniami serwera, bo to w sumie był trening przed wyścigiem ligowym. Tam wszyscy jadą na własnych ustawieniach, więc tuning był dozwolony, żeby sobie coś podłubać i ustawić jak należy.

Jeśli chciałbyś trochę ogarnąć ustawianie aut, to polecam tą playlistę:



Najlepszy tutorial tuningu w pCARS w sieci. Dzięki niemu zająłem 3 miejsce na Spa, we wcześniejszych wyścigach miałem mocno skopane ustawienia samochodu, tutaj gość świetnie pokazał i opisał o co w tym wszystkim chodzi.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1273 dnia: Września 05, 2016, 20:10:15 pm »
Kiedyś pytałem, ale zapytam jeszcze raz. Da się w to jakoś grać na padzie?

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1274 dnia: Września 05, 2016, 20:23:44 pm »
Kiedyś pytałem, ale zapytam jeszcze raz. Da się w to jakoś grać na padzie?

Średnio/kiepsko

Ta gra błyszczy na kierownicy mimo wszystko :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 978
  • Reputacja: 132
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1275 dnia: Września 05, 2016, 20:24:14 pm »
No to pewnie zainteresuje się forzą.

Mrocz

  • Gość
Odp: Project CARS
« Odpowiedź #1276 dnia: Września 05, 2016, 20:28:00 pm »
No to pewnie zainteresuje się forzą.

Do luźnego grania na padzie myśle że lepszy wybór.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk