Autor Wątek: Watch Dogs  (Przeczytany 126114 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: Watch Dogs
« Odpowiedź #1200 dnia: Maja 02, 2015, 20:21:33 pm »
To słabo jak Ci nie wpadło podczas gry. Mnie ciągle chcą hackowac a śledzić to nikt. :mad:

lupinator

  • Gość
Odp: Watch Dogs
« Odpowiedź #1201 dnia: Maja 03, 2015, 16:00:15 pm »
Wczoraj po całodniowym graniu (zrobiłem w końcu tego trofika) stwierdzam z ulgą, że pierwsze negatywne wrażenie zostało zażegnanie i gra się naprawdę świetnie. Przede wszystkim zasługą tego jest bardzo fajny klimat, duże różnorodne i bardzo przekonujące miasto i sam pomysł na gameplay. Skradanie wypada nieźle dlatego nie razi mnie, że ciągle trzeba się skradać, hackowanie sprawia przyjemność, jest trochę główkowania gdzie coś odblokować, jak podejść do lokacji i rozpracować wrogów. Fajny jest też multiplayer ze śledzeniem. Szkoda tylko, że można odwiedzać innych na tak krótki czas. Ogromnymi minusami wciąż pozostaje model jazdy i system kolizji, ale jest to coś do czego można się przyzwyczaić. Jeśli w drugiej części pociągną to co fajne, odpowiednio się przyłożą do tego co zawalili i ogólnie doszlifują grę na błysk to będzie potężnie dobra gra sandboxowa. Jedynka jest idealna za te 79 zł z PSNu. Polecam.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Watch Dogs
« Odpowiedź #1202 dnia: Maja 03, 2015, 16:12:39 pm »


Próbowałeś jeździć muscle carami? Mnie się nimi śmigało naprawdę przyjemnie - w przeciwieństwie do niektórych innych samochodów. Tak zachwalasz, że chyba w końcu sam przysiądę i skończę  :troll:

lupinator

  • Gość
Odp: Watch Dogs
« Odpowiedź #1203 dnia: Maja 03, 2015, 16:23:21 pm »
No częścią wozów da się jeździć, ale i tak model generalnie sam w sobie jest skopany (np. to rwanie przy starcie, jakby samolot startował). No i zazwyczaj trzeba wsiadać do tego co jest pod ręką. Wydaje mi się nawet, że system kolizji zmieniany był pod model jazdy. Ktoś się nagle ogarnął, że praktycznie nie da się normalnie jeździć i musieli dodać ślizganie się przy kolizjach, które gdzie indziej kończyłyby się czołówkami.

Jeśli nie grałeś w multi to też polecam - większość osób nie umie się bronić przed hackowaniem i biegają jak dekle, kiedy stoi im się pod nosem. Swoją drogą zdziwiłem się, że tyle osób wiąż gra.