Autor Wątek: Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered  (Przeczytany 121251 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #360 dnia: Listopada 24, 2007, 10:15:58 am »
gram prawie codziennie ;)_ jaki masz ranking ?
ja narazie 31  8)

Ja mam 42 bodajże. Ale już odpuściłem sobie granie na rangę. Teraz mocno testuje P90 bo już myślałem że nie ma w tej grze lepszej broni od M4 ale jak się okazuje to ten SMG daje radę. Tyle że na dalekie odległości jest bardzo ciężko trafić P90 i trzeba strzelać bardzo krótkimi seriami.

Co do rankingu to wcale nie oznacza że jak ktoś ma większy to lepiej wymiata. Wczoraj grałem w gośćmi co mieli rangę ponad 50 był i taki co już ukończył 65 rang i nabijał już 23 po raz drugi a dostał bęcki i to ze sporą stratą do mnie. W domu mam screen'a z wyników to jak wrócę do domu to mogę podrzucić.

W tej grze liczy się przede wszystkim taktyka. Musisz doskonale zdawać sobie sprawę co potrafi Twoja broń wraz z zestawem perk'ów i pod nią musisz podporządkować swój styl gry. Bo jak używasz np. P90 i stajesz z daleka naprzeciw kogoś kto ma G3 to będziesz miał bardzo trudne zadanie by wygrać to starcie. To jest właśnie piękno i moc tej gry. COD4 mógłby mieć grafikę jak na PS2 a i tak byłby mega grywalny. IMO najbardziej optymalną bronią jest M4. Jeśli gramy w zróżnicowany sposób czyli zdarza nam się strzelać do przeciwnika z daleka jak i szturmujemy napotykając wroga w bliskim kontakcie to M4 jest tutaj najlepszym wyborem. Oczywiście dużo też zależy od mapy. Jak mała mapa to nie ma sensu wybierać broni z dalekim zasięgiem. Ja osobiście dużo biegam i bardzo często wchodzę w walkę z bliska więc P90 jest tutaj dla mnie idealnym rozwiązaniem. Ale od czasu do czasu wracam do klasy gdzie utworzyłem zestaw z M4.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #361 dnia: Listopada 25, 2007, 09:39:32 am »
Druga nocka zarwana z COD4 8) z gry na gry gra mi się co raz lepiej , kumacja to jest to!  :lol:

nakimushi

  • Gość
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #362 dnia: Listopada 25, 2007, 09:59:54 am »
ktory tryb wam sie najbardziej podoba /?
ja gram najczesciej Saboage albo Search and Destroy gdzie nie mozna sie respawnowac ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #363 dnia: Listopada 25, 2007, 16:05:30 pm »
Ja niemal zawsze TDM. IMO najwięcej frajdy daje ten tryb. Od czau do czasu Sabotage, Headquarters albo Domination. Ale jednak TDM najbardziej mi odpowiada a jeszcze fajniej gra się z rodakami.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #364 dnia: Listopada 25, 2007, 16:08:46 pm »
Czy jest jakaś różnica między wersjami NTSC czy PAL? Czy można spokojnie grac z europejczykami posiadając wersje NTSC?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #365 dnia: Listopada 25, 2007, 16:51:21 pm »
mozesz normalnie grac ze wszystkimi posiadajac wersje ntsc 8)
ja gram tdm tylko w party, tak to ffa, bez teamu tdm jest imo slaby :rolleyes:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #366 dnia: Listopada 25, 2007, 23:27:49 pm »
Kurde jestem zdumiony poziomem rodaków. Jak sobie gram na serwerach z obcokrajowcami to na luzie można nabić sporo frag'ów ale dziś trafiłem na serwer rankingowy z taką ilością polskich graczy:



i graliśmy w Ground War (czyli TDM i Domination) a na tym screen'ie dokładnie w Domination:



Poziom był taki że paru graczy nie z Polski do powiedzenia nie miało za wiele. W poprzednich rundach ledwo w pierwszej trójce się utrzymałem. Ta gra to mistrzostwo jeśli chodzi o multi. Singla nie tykam od dawna.

PS. Nakimushi grasz czasem z kimś kogo widzisz na tych screen'ach? Ciekawe jestem jak duża jest scena graczy PL w COD4 na PS3. Napisz czy znasz kogoś z tej listy.

nakimushi

  • Gość
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #367 dnia: Listopada 26, 2007, 00:13:29 am »
chyba Luka spotkalem z tej listy ;)
i pare razy innych polakow co mieli pl na koncu ale nie pamietam nazw
no ja codziennie w to gram na multi i naprawde frajda jest nieziemska z tej gry
mam nadzieje ze za pare miesiecy wypuszcza jakies nowe mapki ;)

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #368 dnia: Listopada 26, 2007, 16:57:29 pm »
Gierka zamówiona, kasa wpłacona, czekam na listonosza. Znalazłem jednak jeden minus gry, a mianowicie... achievementy. Tak, nie pomyliłem się. O ile w trójce były świetnie achievementy i żeby zdobyć je trzeba było się pograć to w czwórce nie ma nic ciekawego. Wszystko za singla. Gra z genialnym multi i nie ma ani jednego achievementa za sieć? Porażka. Tysiaka może nabić każdy średni gracz i jedyne wymagające osiągnięcie to Veteran.



juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #369 dnia: Listopada 26, 2007, 17:17:23 pm »
ekhm, pozwol ze sie nie zgodze.
brak achievow za multi to najlepsze co moglo przytrafic sie zajebistej strzelance przez siec
1 - gramy tym czym chcemy. w trojce na sile biegalem doktorem i tym co rozdaje amunicje. tu gram jak chce i czym chce
2 - jakby byly achievy za mp, to pewnie jakies durnowate. 'zabij 1000 przeciwnikow headshotem stojac na jednej nodze bedac ogluszony granatem i z 20% hp'. umawianie sie na boostingowe mecze to najgorsze co moze byc, nie dosc, ze to jest nudne jak cholera, to jeszcze odbiera przyjemnosc z gry
3 - jakby byly achievy za mp, to 70% graczy po zrobieniu ich nie wlaczyla by ponownie multi
4 - achievy za mp w cod3 ssaly 
5 - w cod3 banowano za bridgeowanie [chociaz tutaj mozna by ustawic sie na party... ale pewnie  achievy byly by za ffa ranked [hej halo3]
6 - achievy sa takie, jakie powinny byc w kazdej grze. nawet ci, co nie maja neta moga zaliczyc gre na 100%
7 - nie kazdy ma golda
8 - u mnie cod4 za brak achievow za mp ma +1 do oceny
9 - w cod4 sa challenges, ktore daja cos wiecej niz nic nie dajace punkciki
10 - mp ma dawac fun a nie meczyc
veteran jest latwy poza 3 miejscami
najtrudniejszy achiev to ten za epilog na veteranie
no i zbierackie, bo nudne [zadam bana na zbierackie achievy]
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2007, 17:21:20 pm wysłana przez juve26 »

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #370 dnia: Listopada 26, 2007, 19:06:05 pm »
1 - no dobra, ale były to achievementy na zrobienie których potrzeba było kilku gier i dalej mogłeś grać czym chcesz,
2 - nikt Ci nie każe nabijać tego na siłę i to właśnie mnie wkurza, ludzie na siłę próbują zdobyć te achievementy za X fragów. Jeśli gra sprawia Ci przyjemność i grasz w nią dla siebie to w końcu samo wpadnie
3 - dlaczego?
6 - dlatego są achievy za single i za multi, jeśli ktoś nie gra w sieci bo nie ma golda i ma wszystko za singla to może powiedzieć, że ukończył 100%
9 - słusznie, to jest świetna sprawa.
10 - tak jak napisałem prędzej, jeśli komuś gra się podoba to będzie w nią grał dla siebie, a achievementy same wpadną

A veterana oceniałem po tym co było w trójce.

Acha no i może to być po części spowodowane tym, że w wielu grach jest pełno achievementów za multi, ale w ogóle nie chce mi się ich robić bo mnie nie interesuje multi z tych gier, a jedyna gra w która zamierzam poważnie giercować ich nie ma :]   
« Ostatnia zmiana: Listopada 26, 2007, 19:10:38 pm wysłana przez olfeusz »



juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #371 dnia: Listopada 26, 2007, 19:23:53 pm »
1 - niestety rzadko sa takie achievy w ktorych nie trza sie ustawiac na mp i mozna je szybko samemu zrobic [ patrz rangi w cod3 - oczywiscie wpadnie samo ale trza dluugo grac, a jak bedziesz boostowac to mozesz dostac bana na coda3...]
2 - rzadko kiedy, w koncu wiekszosc devow daje achievy za najglupsze i najbardziej lamerskie bronie w grze :(
3 - wiekszosc jest zmeczona multi danej gry, do tego musi jeszcze zrobic inne achievy w innych grach.. za przyklad podam siebie, gralem 4fun w lost planet samemu, dobilem do 50lv i od tej pory juz samemu po multi nie pogralem... jakos czar prysnal i juz mi sie nie chcialo grac :)
6 - nie moze 8)

veteran w trojce potrafil wkurzyc, ale ogolnie to wyglada tak: [od najtrudniejszego do najlatiwiejszego [veterana]] 2, 3, 4
gry bez mp achievow bardziej ciesza :cool:

Tango

  • Gość
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #372 dnia: Listopada 27, 2007, 04:28:29 am »
gra jest kozak :) nie ma jak sobie wezwac samolociki lub helikopterek i patrzec jak padaja chloptasie :P

Kto gra na XO online?? Przeciez chwila moment i by sie ekipke zebralo :)

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #373 dnia: Listopada 27, 2007, 12:06:06 pm »
Kto gra na XO online?? Przeciez chwila moment i by sie ekipke zebralo :)
Ja w ciągu dosłownie 7 dni kupię swoją wersję, zapoznam się z singlem i od razu biorę się za multi, więc jakby co to jestem chętny na jakieś forumowe bitwy ;).

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #374 dnia: Listopada 27, 2007, 15:47:20 pm »
Tango my gamertag : shooRy k3zu ;]

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #375 dnia: Listopada 27, 2007, 15:53:29 pm »
Ja od czwartku/piątku ma swoją wersję więc jak by co to GT: olfeusz



BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #376 dnia: Listopada 27, 2007, 17:07:45 pm »
Tango my gamertag : shooRy k3zu ;]

Myślałem że COD4 masz na PS3. Liczyłem po cichu że się spotkamy w grze. Ale upiekło Ci się. :P

siekier

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-06-2007
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #377 dnia: Listopada 28, 2007, 00:42:27 am »
Noo Veteran zaliczony...było kilka przestojów ale dałem radę :) Grę kupiłem dla Multi, ale CoD jak CoD Singla też zrobili na poziomie, choć multiplayer to majstersztyk i poezja ^^

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #378 dnia: Listopada 29, 2007, 13:41:36 pm »
Jestem zainteresowany kupnem tej gry miał być hit i jest bardzo chwalona w wielu stronach internetowych .Mam pytanie odnośnie grafiki ,wyczytałem na xboxonline w recenzji tej gry ,że grafika jest lepsza niż w Gears Of War i Bioshocku.
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

nakimushi

  • Gość
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #379 dnia: Listopada 29, 2007, 13:56:44 pm »
Jestem zainteresowany kupnem tej gry miał być hit i jest bardzo chwalona w wielu stronach internetowych .Mam pytanie odnośnie grafiki ,wyczytałem na xboxonline w recenzji tej gry ,że grafika jest lepsza niż w Gears Of War i Bioshocku.

z grafika to tak jak z ocena obrazu ;) co osoba to inne zdanie_
grafika jest swietna i tyle

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #380 dnia: Listopada 29, 2007, 16:56:09 pm »
Jestem zainteresowany kupnem tej gry miał być hit i jest bardzo chwalona w wielu stronach internetowych .Mam pytanie odnośnie grafiki ,wyczytałem na xboxonline w recenzji tej gry ,że grafika jest lepsza niż w Gears Of War i Bioshocku.

Tam piszą straszne brednie , nie polecam czytać i wzorować się ich recenzjami , grafika jest ładna owszem  ale na pewno nie tak ładna jak w GOW czy Bio  obie te gry mają dużo lepsze tekstury jakościowo tyle ode mnie.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #381 dnia: Listopada 29, 2007, 17:02:05 pm »
plynnosc tez wplywa na ocene grafiki, takze graficznie stawiam wyzej coda od wspanialego gowa i tnacej sie kupy przereklamowanego bioshocka.ale grywalnosciowo sam nie wiem, gow mial bardzo fajny single i multi wymagalo jakotako skilla, ale jakos mp w cod4 daje wiecej funu, chociaz doszedlem wlasnie do wniosku ze halo3 jest znacznie bardziej skillowe od coda

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #382 dnia: Listopada 29, 2007, 17:03:31 pm »
Tango my gamertag : shooRy k3zu ;]

Myślałem że COD4 masz na PS3. Liczyłem po cichu że się spotkamy w grze. Ale upiekło Ci się. :P

Nie dał bym rady psychicznie wytrzymać z tym padem :) też mimo wszystko miło było by zagrać ze sobą ;)

Te wyślij mi tak czy siak invate ,mój PSNid Soulik
« Ostatnia zmiana: Listopada 29, 2007, 17:12:56 pm wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #383 dnia: Listopada 29, 2007, 17:39:47 pm »
Pamiętajmy że tekstury to nie wszystko. To że gra ma masakrycznie chropowate tekstury nie czynią ją z miejsca graficznym killerem. Jest cała masa czynników która wpływa na piękność oprawy. Najważniejsze IMO to liczba szczegółów na ekranie a tutaj COD4 zabija. Kurzy, dym, wraki, trawa, ogień i cała masa innych tym podobnych bajerów stawia tą grę bardzo wysoko jeśli chodzi o oprawę graficzną. Bo jaki to problem zrobić grę sterylną i plastikową, która jedyne czym będzie zachwycać to tekstury.

PS. Soul faktycznie gałki w padzie od PS3 mogłyby mieć jakieś malutkie wgłębienie bo po dłuższych sesjach palce się ślizgają.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #384 dnia: Listopada 29, 2007, 18:25:04 pm »
Nie no zgadza się  :D tekstury to nie wszystko ale uwierz mi że w Halo 3 też się dużo dzieje  :cool: no ale nie ważne to nie temat o tym.

Właśnie żeby te gałeczki były lepiej rozkminione:)

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #385 dnia: Listopada 29, 2007, 22:41:47 pm »
Hm mam pytanie z serii "krótka piłka", od razu zaznaczam ze ten temat przegladam od swieta :) : Ile czasu wam wyszukuje w lobby jakis serwer do gry na PS3? Bo ja czekam i czekam i nic nie chce znalezc (na razie mam dostepne tryby DM i TDM) :???: Nie wiem czy to wina liveboxa (chociaz w Skate i Resistance sobie bez problemu pocinam), czy cos w ustawieniach? Bo bardzo chce sobie popykac na necie, skoro singiel mnie zmiótł to wyobrazam sobie multi...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #386 dnia: Listopada 29, 2007, 22:49:50 pm »
Ja niestety nie potrafię ci pomóc, ale mam pytanko ile zabrało ci przejście singla?

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #387 dnia: Listopada 29, 2007, 22:54:27 pm »
A ja mam jeszcze inne pytanie: ile misji liczy kampania single player? :)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #388 dnia: Listopada 29, 2007, 22:59:35 pm »
A ja mam jeszcze inne pytanie: ile misji liczy kampania single player? :)
18.
Źródło: gamefaqs.com ;)
PSN ID: WojtqGO

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #389 dnia: Listopada 29, 2007, 23:02:08 pm »
blach0r- z tym bywa na prawdę różnie (przynajmniej w moim przypadku) niekiedy też czekam w nieskończoność innym razem trwa to chwile . Generalnie jak szukanie bez rezultatu trwa dłużej niż 3 minuty wychodze z lobby i próbuje ponownie - i tak do skutku , w końcu za którymś razem zawsze sie udaje wbić na szybko (przeważnie od razu na mape , bez odliczania) Grunt żeby raz zaskoczyło wtedy można pograć pare godzin bez problemów(coraz rzadsze przypadki typu host ended game itp...) Miłej gry życze:)

btw - czesio1986 - może sie kiedyś natkniesz;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #390 dnia: Listopada 30, 2007, 11:27:46 am »
blach0r- z tym bywa na prawdę różnie (przynajmniej w moim przypadku) niekiedy też czekam w nieskończoność innym razem trwa to chwile . Generalnie jak szukanie bez rezultatu trwa dłużej niż 3 minuty wychodze z lobby i próbuje ponownie - i tak do skutku , w końcu za którymś razem zawsze sie udaje wbić na szybko (przeważnie od razu na mape , bez odliczania) Grunt żeby raz zaskoczyło wtedy można pograć pare godzin bez problemów(coraz rzadsze przypadki typu host ended game itp...) Miłej gry życze:)

btw - czesio1986 - może sie kiedyś natkniesz;)


tak tak darmowy online - cos za cos:D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #391 dnia: Listopada 30, 2007, 13:29:47 pm »
blach0r- z tym bywa na prawdę różnie (przynajmniej w moim przypadku) niekiedy też czekam w nieskończoność innym razem trwa to chwile . Generalnie jak szukanie bez rezultatu trwa dłużej niż 3 minuty wychodze z lobby i próbuje ponownie - i tak do skutku , w końcu za którymś razem zawsze sie udaje wbić na szybko (przeważnie od razu na mape , bez odliczania) Grunt żeby raz zaskoczyło wtedy można pograć pare godzin bez problemów(coraz rzadsze przypadki typu host ended game itp...) Miłej gry życze:)

btw - czesio1986 - może sie kiedyś natkniesz;)


tak tak darmowy online - cos za cos:D

Ja nigdy nie miałem problemu z wbiciem na serwery. Wieczorem bywało tak że za pierwszym razem nie dołączało mnie do nikogo tylko tworzyło osobny pokój dla mnie i tam czekałem na innych. Natomiast jak wyszedłem z pokoju i drugi się przyłączałem to już bez żadnego problemu wbijałem bezpośrednio do gry albo do lobby gdzie za chwilkę zaczynał się mecz. Także proponuję zmienić dostawcę internetu.

LoNdEk poczytaj może poprzednie strony tematu zanim coś napiszesz a dowiesz się że posiadacze "wspaniałego" płatnego Live też mają lub mieli niemałe kłopoty z podłączeniem się do gry.
Opublikowane: Listopad 30, 2007, 12:42:16
Nagrałem Ci filmik jak byś miał jakieś wątpliwości:

http://s008.wyslijto.pl/?file_id=72245449197554059971

Krótki bo trwa około 45 sekund i w tym czasie bez problemu wchodzę do gry online.

Żeby zapobiec historiom że gra nagle przerywa mecze itp. wklejam fotkę na dowód że ten mecz się zakończył pomyślnie:



Nigdy nie napotkałem jakiś dużych problemów z podłączeniem się do gry. Jedyne co mi brakuje to opcja dołączenia się do meczu tam gdzie gra jakiś kumpel z listy i to wszystko. Tak to obok Resistance wzorowy przykład jak stworzyć przyjemną dla gracza rozgrywkę online.

nakimushi

  • Gość
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #392 dnia: Listopada 30, 2007, 13:36:36 pm »
nie no musze cie sprobowac jeszcze raz dodac do listy Boban i sprawdzic jak szybko biegasz  :grin:

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #393 dnia: Listopada 30, 2007, 13:45:44 pm »
marcepan nie chwal sie ze miales najwiecej punktow w meczu :cool: :cool: :cool:
btw czy da sie jakos sprawdzic kto jest hostem w danym meczu?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #394 dnia: Listopada 30, 2007, 13:59:54 pm »
marcepan nie chwal sie ze miales najwiecej punktow w meczu :cool: :cool: :cool:
btw czy da sie jakos sprawdzic kto jest hostem w danym meczu?

Chcesz więcej takich screen'ów? :P :P :P

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #395 dnia: Listopada 30, 2007, 18:37:48 pm »
a ja mam takie pytanie odnośnie dźwięku w COD4 bo na wyświetlaczu z głośników mam napisane że dźwięk mam w stereo a powinien być Dolby Digital, przynajmniej tak pisze na pudełku, a w ustawieniach gry też nie znalazłem żadnej opcji zmiany.Jak wam to idzie, mam wersje na PS3 więc może ktoś z tych co również mają tą wersję mi coś pomoże

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #396 dnia: Listopada 30, 2007, 19:01:12 pm »
a ja mam takie pytanie odnośnie dźwięku w COD4 bo na wyświetlaczu z głośników mam napisane że dźwięk mam w stereo a powinien być Dolby Digital, przynajmniej tak pisze na pudełku, a w ustawieniach gry też nie znalazłem żadnej opcji zmiany.Jak wam to idzie, mam wersje na PS3 więc może ktoś z tych co również mają tą wersję mi coś pomoże

U mnie jest wszystko OK. Gra odpala się w Dolby Digital. Na amplitunerze mam ustawione automatyczne rozpoznawanie źródła.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #397 dnia: Listopada 30, 2007, 19:12:24 pm »
a ja mam takie pytanie odnośnie dźwięku w COD4 bo na wyświetlaczu z głośników mam napisane że dźwięk mam w stereo a powinien być Dolby Digital, przynajmniej tak pisze na pudełku, a w ustawieniach gry też nie znalazłem żadnej opcji zmiany.Jak wam to idzie, mam wersje na PS3 więc może ktoś z tych co również mają tą wersję mi coś pomoże

U mnie jest wszystko OK. Gra odpala się w Dolby Digital. Na amplitunerze mam ustawione automatyczne rozpoznawanie źródła.
u mnie też wszystkie gry odpalają sie tak jak powinny w DD lub DTS automatycznie to znajduje wiec głośniki są dobre, tylko COD jest w stereo, jakoś strasznie mnie to nie boli, ale wolał bym DD, a co najlepsze na początku jak kupiłem grę to dał bym sobie ręke uciąć że było napisane Dolby Digital a teraz jakoś pojawiło sie stereo  :???:
Opublikowane: Listopad 30, 2007, 19:06:56
:lol: ale ze mnie klaps już mam, ktoś mi wyłączył w konsoli DD a miałem włączony tylko DTS już wszystko pięknie śmiga  :lol:

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #398 dnia: Listopada 30, 2007, 22:54:44 pm »
marcepan zobacz jak tu pojechalem 8)

ffa na 8smiu i 2x wiecej punktow od kolesia na drugim
 :cool: :cool: :cool:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #399 dnia: Listopada 30, 2007, 23:16:34 pm »
Dobre! Szkoda że nie pogramy razem. Mogliby dać możliwość gry użytkownikom X0 i PS3 na jednym serwerze.

PS. Też mam podobnego cukierka w swojej kolekcji:





Teraz grywam dużo G36C ale zaczynam tęsknić za P90, którym na krótki dystans da się niezłe cuda wyprawiać.
Opublikowane: Listopad 30, 2007, 23:11:26
A jednak udało mi się wykręcić coś jeszcze lepszego:



Ponad 2 razy więcej punktów od drugiego zawodnika. :cool: :cool: :cool: