Autor Wątek: Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered  (Przeczytany 121261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #440 dnia: Grudnia 10, 2007, 01:46:38 am »
Strasznie ostatnio sie podjaralem na CoD4. Wczoraj zaczalem grac w Halo 3, ale mysle ze bardziej przypasuja mi klimaty z CoDa na multi.

Chyba wybiore wersje z Xa ze wzgledu na pada i stabilniejsza (??) gre pod Live. Jak sie ma multi? Latwo znalezc mecz? sa lagi? mozna zapraszac znajomych do ranked match'y?


MarcenPan:

Ladne wyniki... Szybkie pytanie... Jestes hostem? ;P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #441 dnia: Grudnia 10, 2007, 09:03:07 am »
MarcenPan:

Ladne wyniki... Szybkie pytanie... Jestes hostem? ;P

Thx! Nie byłem hostem. Wziąłem find match i dołączyło mnie do nich. Nie wiem czy ten koleś co ma blachy koło nick'u na drugim screen'nie to nie host. A czemu pytasz? Host ma łatwiej?

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #442 dnia: Grudnia 10, 2007, 09:10:53 am »
bo ja wiem czy latwiej, kiedy ja jestem hostem to latwiej zabijam, ale rowniez szybciej gine :???:
buzu: na x0 nie ma problemow z gra, tylko czasem gra zamiast dac cie do lobby przed jakims meczem to cie wrzuca od razu do srodka, kiedy mecz juz trwa :???: i 'stabilna' tez jest , jesli host nie postanowi nagle wyjsc z gry,b o przegrywa :roll:

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #443 dnia: Grudnia 10, 2007, 09:28:36 am »

 A czemu pytasz? Host ma łatwiej?

W takich Girsach np dobry gracz ktory hostowal byl prawie niezniszczalny - wiem co mowie;). To zalezy od tego czy gra laguje, im wiekszy lag tym bardziej bezkarny jest host i zawsze w kazdej grze host ma latwiej. Przewaga nawet ulamka sekundy to zawsze przewaga. No ale skoro sie nie hostujesz to szacunek bo niezle tam rzadzisz i dzielisz :D


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #444 dnia: Grudnia 10, 2007, 12:52:45 pm »

 A czemu pytasz? Host ma łatwiej?

W takich Girsach np dobry gracz ktory hostowal byl prawie niezniszczalny - wiem co mowie;). To zalezy od tego czy gra laguje, im wiekszy lag tym bardziej bezkarny jest host i zawsze w kazdej grze host ma latwiej. Przewaga nawet ulamka sekundy to zawsze przewaga. No ale skoro sie nie hostujesz to szacunek bo niezle tam rzadzisz i dzielisz :D



Aha! No to dzięki za wyjaśnienie i słowa uznania. Nigdy w COD4 nie hostowałem gry. Zawsze jak próbuje dołączyć się do gry i gra tworzy dla mnie lobby żebym tam czekał na innych to wychodzę i za drugim razem jak się łącze to już wchodzę do trwającego meczu albo lobby gdzie inni już czekają.
Muszę w takim razie spróbować zagrać będąc hostem i sprawdzić o ile łatwiej wtedy jest. Chociaż z tego co czytam na forach to COD4 nie należy do gier, które mocno lagują. No ale sprawdzić nie omieszkam.

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #445 dnia: Grudnia 10, 2007, 18:49:48 pm »
No to jednak to co odczułem potwierdził też ReD.

Jeszcze też słowo nt. braku możliwości dwóch upgradów. Trochę przegięli. Chociaż wiem, że broń byłaby nieźle podpakowana, ale w realu to jest normalne, ale żeby utrudnić to na multi powinni dać taką opcję bo dojściu do 55lvl i grania od pierwszego.



_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #446 dnia: Grudnia 10, 2007, 19:16:34 pm »
Najbardziej w CoD4 to podobaja mi sie granaty z dupy lol Nie wazne gdzie jest przeciwnik i tak zawsze podesle nam granat pod nogi, nie szkodzi ze stoimy od niego cholernie daleko, ze jestesmy schowani za budynkiem, po przerzuceniu ktorego nie ma szans na to aby granat upadl tak jak upada, i mase innych okolicznosci to i tak zawsze laduje pod naszymi stopami, totalny bezsens. Czasami sie czuje jakby we mnie kamieniami napieprzali.

Wracajac do veterana, zostalo mi 2 misje do konca i nadal zero stresu czy problemow, no chyba ze w przedostatniej misji zasraja level tak przeciwnikami ze bedzie ciezko sie z czasem wyrobic, ale to sie okaze za chwile, poki co najlatwiejszy CoD ever, to juz jedynka na veteranie byla trudniejsza lol

Edit: No i jednak bylo latwo do samego konca, nawet ta misja, ktora wszyscy tak sie podniecaja ze taka trudna (epilog) ulegla przy trzecim podejsciu.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2007, 00:10:37 am wysłana przez _ReD_ »

Tango

  • Gość
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #447 dnia: Grudnia 10, 2007, 19:24:30 pm »

 A czemu pytasz? Host ma łatwiej?

W takich Girsach np dobry gracz ktory hostowal byl prawie niezniszczalny - wiem co mowie;). To zalezy od tego czy gra laguje, im wiekszy lag tym bardziej bezkarny jest host i zawsze w kazdej grze host ma latwiej. Przewaga nawet ulamka sekundy to zawsze przewaga. No ale skoro sie nie hostujesz to szacunek bo niezle tam rzadzisz i dzielisz :D



bo w gears of war grasz na laczu hosta i jego uploadzie a nie na serverach tak jak w halo3 czy cod 4.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #448 dnia: Grudnia 11, 2007, 17:38:02 pm »
Jesli mialbym sie jeszcze do czegos przyczepic to...... niebo :) podczas wiekszosci misji brzydkie i rozpikselowane, prawie jak w PGR4, czy naprawde tak ciezko zrobic ladne niebo, z ruchomymi chmurkami itp? Moze nie razi to az tak bardzo jak w PGR4 ale mimo wszystko nie jest tip top. Jeszcze jeden maly szczegol, dlaczego w lusterku odbijaja sie tylko oczy kierowcy? Nie wazne ze koles sie rusza i giba to i tak w lusterku widac tylko jego oczy, ktore nawet nie rusza sie na sekunde, wiem teraz sie czepiam, ale fakt jest taki ze widzialem i mi sie nie spodobalo :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #449 dnia: Grudnia 11, 2007, 23:51:16 pm »
Ehhh...Ta gra jest jedną z tych w które trzeba grać regularnie jak się chce utrzymać poziom. Z braku czasu nie dotykałem COD4 przez dwa dni. Dziś wszedłem na serwery i ledwo się w pierwszej trójce utrzymywałem.

Swego czasu sporo grałem w CS 1.6 na PC i tam było dokładnie to samo. Jak już się złapało poziom to trzeba było non stop w wolnych chwilach grać żeby skill nie spadł. Jutro najprawdopodobniej przyjdzie mi Uncharted więc pewnie zanim wrócę do COD4 to będę zupełnie zagubiony w wirze wojny.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #450 dnia: Grudnia 13, 2007, 21:27:07 pm »
Ja też mam mało czasu na granie 2 godzinki dziennie albo w ogóle :/ co za kanał , praca ,szkoła i tak w kółko...wrr!!!!!

W każdej grze Host ma znaczenie , i w każdej grze host'a ma osoba z największym uploadem  tak jest w COD4 i w Halo 3 , tak jest GoW i w Halo 2.....

I tak jak kolegę denerwują mnie granty z dupy ... rzucamy sobie byle jak w powietrze i bum zabijamy kogoś , a tera gdy mogę mieć 3 granty fragowe na starcie to już w ogóle jest pięknie.......frag z dupy zawsze cieszy.... :lol:

Tango

  • Gość
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #451 dnia: Grudnia 13, 2007, 23:45:57 pm »
Ja też mam mało czasu na granie 2 godzinki dziennie albo w ogóle :/ co za kanał , praca ,szkoła i tak w kółko...wrr!!!!!

W każdej grze Host ma znaczenie , i w każdej grze host'a ma osoba z największym uploadem  tak jest w COD4 i w Halo 3 , tak jest GoW i w Halo 2.....

I tak jak kolegę denerwują mnie granty z dupy ... rzucamy sobie byle jak w powietrze i bum zabijamy kogoś , a tera gdy mogę mieć 3 granty fragowe na starcie to już w ogóle jest pięknie.......frag z dupy zawsze cieszy.... :lol:

widac o gears of war pojecia nie masz bo hostowac moze kazdy kto chce a nie ten co ma najwyzszy upload

bez obrazy  :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 14, 2007, 01:00:44 am wysłana przez Tango »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #452 dnia: Grudnia 14, 2007, 04:29:23 am »
Może dlatego że nie gram w ten shit  :lol: :eek: Tak czy siak wiecie ocebe?

Tango

  • Gość
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #453 dnia: Grudnia 14, 2007, 04:47:26 am »
Może dlatego że nie gram w ten shit  :lol: :eek: Tak czy siak wiecie ocebe?

o to wlasnie chodzilo mi , ze w gears of war ma host niesamowita przewage, czasem wrecz nie do zajeb... wiec taki host w cod 4 to pryszcz :)

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #454 dnia: Grudnia 14, 2007, 18:14:47 pm »
Zgadza się w COD4 host ma małą przewagę (w końcu to on hostuje :P ) w H3 i w GoW Host ma znaczenie.

r0ox

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-11-2007
  • Wiadomości: 127
  • Reputacja: 0
  • PSN: x-r0oFie
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #455 dnia: Grudnia 14, 2007, 20:31:27 pm »
Ja mam pytanie do luda grajacego w Cod'a na PS3 i Frag FX'ie.

Jaki macie ustawiony sensitive na tym cudzie i jaki w grze?
Na jakim wam sie najlepiej gra?

Ogolnie mecze sie juz z ustawieniem tego ale cos mi nie wychodzi ;PP

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #456 dnia: Grudnia 24, 2007, 01:22:23 am »
Gra jest boska. Jedyną wadą jest brak możliwości grania na splicie przez lajwa

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #457 dnia: Grudnia 24, 2007, 01:29:26 am »
Ja mam pytanie do luda grajacego w Cod'a na PS3 i Frag FX'ie.

Jaki macie ustawiony sensitive na tym cudzie i jaki w grze?
Na jakim wam sie najlepiej gra?

Ogolnie mecze sie juz z ustawieniem tego ale cos mi nie wychodzi ;PP
na tym forum chyba nie ma ludzi grających na tym sprzęcie, wszyscy szpilają na padach

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #458 dnia: Grudnia 24, 2007, 02:17:22 am »
Gra jest boska. Jedyną wadą jest brak możliwości grania na splicie przez lajwa

Hmm, a czy jest możliwość grania co-op na splicie, z kumplem\siostrą\babcią obok ?

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #459 dnia: Grudnia 24, 2007, 11:38:45 am »
Nie.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #460 dnia: Grudnia 24, 2007, 16:56:47 pm »
A z bratem?

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #461 dnia: Grudnia 24, 2007, 17:17:50 pm »
A z bratem?

 :lol: :lol: :lol:


CoD4 wybrany najlepszą grą roku 2007 na X0 wg IGN.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #462 dnia: Grudnia 24, 2007, 17:29:00 pm »
Cytuj
CoD4 wybrany najlepszą grą roku 2007 na X0 wg IGN.
i bardzo dobrze IMO zasłużyła na to jak najbardziej  :grin: , mimo że ostatnio mam cholerne problemy żeby wogóle mecz rozegrać  :(

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #463 dnia: Grudnia 24, 2007, 17:32:59 pm »
Cytuj
CoD4 wybrany najlepszą grą roku 2007 na X0 wg IGN.
i bardzo dobrze IMO zasłużyła na to jak najbardziej  :grin: , mimo że ostatnio mam cholerne problemy żeby wogóle mecz rozegrać  :(

Jednak sądzę, że ten tytuł bardziej by pasował do ME lub Bioshocka, te gry wnoszą coś nowego etc. a CoD4 pomimo swojej innowacyjności w stosunku do poprzednich części jest jednak ciągle tym samym ;).

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #464 dnia: Grudnia 24, 2007, 18:52:55 pm »
Nie.

Pierdu pierdu :P - oczywiście że jest split na czterech. Ale nie można ich zabrać na lajwa. Gierka i tak jest genialna, ale rozpieszczony takową możliwością w H3 strasznie mi tej możliwości tutaj brakuje.

Niemniej jeśli bawisz się przy konsoli tylko sam - to jest to arcyperełka. Dawnom takiego fajnego multika nie widział. Dawno. Trybów dostatek, ciekawe są, każdy znajdzie coś dla siebie. Jest nawet wariacja konterowska. Niby do takiego stanu można i doprowadzić Halosa, ale tutaj mamy to w oficjalnych, rankingowanych, trybach. No i te 60 klatek - bomba. A i nóż rządzi. Ktoś strasznie dużo nad multikiem pomyślał.

A singla pokazywać można znajomym - akcje takie one filmowe są. Takie są one. Ja sprawdziłem na swoich - oglądali z tchem zapartym (i pewnie nie tylko.

Niestety u mnie w domu niepodzielnie rządzi tradycja grania na podzielonym ekranie i pod tym względem Halo wyprzedza Koda 4. No i ma te filmy, co można zobaczyć jak się dostało z plaskacza.

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #465 dnia: Grudnia 25, 2007, 21:24:12 pm »
Wg mnie to najlepsza odsłona serii,scena z wybuchem nuklearnym :shock: i pare innych  zostaną na długo w pamieci

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #466 dnia: Grudnia 26, 2007, 10:51:30 am »
Gra bardzo fajna, ale najbardziej z*ebanym elementem w singlu są... granaty. Ich ilość wyrzucona przez wrogów na veteranie to po prostu zwyczajne podbijanie poziomu trudności w sztuczny sposób. Chcę żeby nie było łatwo, ale te granaty to jakaś parodia. Strasznie mnie to wkurza.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #467 dnia: Grudnia 26, 2007, 12:00:11 pm »
Przeciez granaciki można spokojnie odrzucać. Mnie nie przeszkadzają. Albo skacze jak opętany i jak się pofarci to granat zbije tylko do czerwonego :lol:

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #468 dnia: Grudnia 26, 2007, 12:13:50 pm »
Gra bardzo fajna, ale najbardziej z*ebanym elementem w singlu są... granaty. Ich ilość wyrzucona przez wrogów na veteranie to po prostu zwyczajne podbijanie poziomu trudności w sztuczny sposób. Chcę żeby nie było łatwo, ale te granaty to jakaś parodia. Strasznie mnie to wkurza.

Nie tylko w singlu bo w multi też dają o sobie znać,dopadnom cię nawet przez ściane itp :mad:

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #469 dnia: Grudnia 26, 2007, 12:27:32 pm »
Oj tak w singlu trochę dużo granacików leci. Co do multi to po wczorajszej sesji stwierdzam, że świetne są flashe. W beznadziejnych sytuacjach da się wyjść cało i jeszcze z fragem, a normalne granaty to też fajna sprawa, ale dobija mnie czasami jak ktoś rzuci w ciemno i jeszcze mnie trafi.



blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #470 dnia: Grudnia 26, 2007, 22:04:54 pm »
Singla w grach pokroju CoD najlepiej zaczac na najwyzszym mozliwym poziomie i troche czas sie srubuje, a satysfakcja jest wieksza.

Co do multi to oczywista miazga, gra bije CSa - najlepsza rekomendacja :) Zaskoczyla mnie szczegolnie duza liczba osob kumatych - mozna robic niesamowite coopy z ludzmi bez headsetow. Przykladowo pare dni temu zgralem sie na Strike'u (w TDM ofkoz) z jakims Wlochem - wbilismy sie do centralnego budynku na mapie i urzadzilismy sobie przyczolek (przypadkowo zreszta, bieglismy byle szybciej zajac pozycje - jak sie okazala mielismy taki sam plan :) ): tak sie zlozylo ze bronie przypasily idealnie: ja G3+claymore, on Barrett+claymore (o dziwo, bo jednak malo osob z nimi spotykam). Efektem bylo utrzymanie pozycji przez cala mape (przy duzej pomocy claymore'ow na schodach :) ). Ja staty 15-0, on 18-0, a to wszystko bez zadnej mozliwosci komunikacji :) Dobrze ze w tej grze wynagradzane jest myslenie a nie srubowanie aima i szukanie glitchow, bo dla ludzi niemajacych zbyt duzo czasu na granie (szczegolnie online - w CoDa gram co drugi, nawet trzeci dzien) jest to bardzo cenne. Moge sobie siąść do konsolki po dluzszym niegraniu i po pierwszej rozgrzewkowej rundzie wejsc w gre z dobrym skutkiem :)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #471 dnia: Grudnia 26, 2007, 22:07:23 pm »
możecie grać bo jak ja włączam to pojawia mi sie jakiś komunikat
Error
Unable to connect to Activision Matchmaking (Error 33)

macie też coś takiego na PS3 ostatnio często mi sie to pojawia

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #472 dnia: Grudnia 27, 2007, 08:47:27 am »
Ah ten darmowy online  :lol:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #473 dnia: Grudnia 27, 2007, 09:22:18 am »
możecie grać bo jak ja włączam to pojawia mi sie jakiś komunikat
Error
Unable to connect to Activision Matchmaking (Error 33)

macie też coś takiego na PS3 ostatnio często mi sie to pojawia


Wczoraj do ok 23 byly przejsciowe chwilowe problemy - teraz jest ok.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #474 dnia: Grudnia 27, 2007, 11:06:49 am »
Ah ten darmowy online  :lol:
Ah ten platny ban na Live!  8)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #475 dnia: Grudnia 27, 2007, 11:16:42 am »
Ah ten darmowy online  :lol:
Ah ten platny ban na Live!  8)

jak ktos jest na tyle rozgarniety, ze przerobiona konsole podpina pod neta:D

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #476 dnia: Grudnia 27, 2007, 11:43:07 am »
możecie grać bo jak ja włączam to pojawia mi sie jakiś komunikat
Error
Unable to connect to Activision Matchmaking (Error 33)

macie też coś takiego na PS3 ostatnio często mi sie to pojawia


Wczoraj do ok 23 byly przejsciowe chwilowe problemy - teraz jest ok.

ja sie wczoraj wyspałem w dzień żeby pograć w nocy i wogóle sie nie dało całą noc cały czas miałem "DOWNLOADING GAME SETTINGS" czy coś takiego kiedy ten patch ma być bo już mnie powoli szlak trafia :mad: aha i wogóle jeszcze mi sie wczoraj pojawiał komunikat, że jak chce grać online to musze sie zalogowac do Playstation Network tylko cały czas byłem zalogowany a zagrać nie mogłem  :lol:
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2007, 11:46:04 am wysłana przez Isaac »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #477 dnia: Grudnia 27, 2007, 22:07:23 pm »
Ah ten darmowy online  :lol:
Ah ten platny ban na Live!  8)

jak ktos jest na tyle rozgarniety, ze przerobiona konsole podpina pod neta:D

Problem w tym że M$ banuje nawet te nie przerobione i umywa ręce od odpowiedzialności za cały ten syf.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #478 dnia: Grudnia 27, 2007, 22:24:50 pm »
nie widzialem jeszzce nikogo ze zbanowana konsola za nic
ten nowy patch juz jest, bo niedawno zauwazylem ze w ffa limit jest do 100 :mad: chamsko, mecz sie nie rozkreci, a tu juz koniec, a gra dalej ma czelnosc wrzucic cie do gry przy wyniki 55 dla lidera :lol: :lol: :lol:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Call of Duty 4: Modern Warfare
« Odpowiedź #479 dnia: Grudnia 27, 2007, 23:58:07 pm »
nie widzialem jeszzce nikogo ze zbanowana konsola za nic
ten nowy patch juz jest, bo niedawno zauwazylem ze w ffa limit jest do 100 :mad: chamsko, mecz sie nie rozkreci, a tu juz koniec, a gra dalej ma czelnosc wrzucic cie do gry przy wyniki 55 dla lidera :lol: :lol: :lol:
Grasz na X0 czy PS3?