Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520475 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1880 dnia: Listopada 04, 2007, 15:23:45 pm »
31 stron nowych postów w worze.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1881 dnia: Listopada 04, 2007, 15:27:06 pm »
Ja przestałem pisać i odrazu napływ spamu ehhh
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Pako

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1882 dnia: Listopada 04, 2007, 16:34:17 pm »
Nie wiem czy to byó, ale mnie to rozwaliło:
http://jeffmilner.com/backmasking.htm
koniecznie musicie to zobaczyć!!!

W kilku kawałkach to może być przypadek, ale np w Strairway to Heaven to całą zwrotka jest ukryta i o co śpiewa da się usłyszeć dokładnie.

Eminem też niexle się popisał.
Pamiętajcie, na GameOnly są zawsze równi i równiejsi... no nie Lewik?

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1883 dnia: Listopada 04, 2007, 16:50:53 pm »


O ja cięż p***!
to bylo grane na emu, a niektore z nich oferuja opcje zwolnienia czasu plus save plus mozliwosc odegrania 'jak sie gralo' [tak jaby filmik, tylko ze w kazdej chwili mozemy zatrzymac i sami kontyunowac dalej] ten filmik to jedna wielka sciema. chora ashley ownuje w gradiusa tak jasne :lol:

Cytuj
Nie wiem czy to byó, ale mnie to rozwaliło:
http://jeffmilner.com/backmasking.htm
koniecznie musicie to zobaczyć!!!
czytajac te odwrocone teksty, podswiadomie notujesz sobie co chcesz uslyszec kiedy odtwarzasz odwrocony plik. jakbys odpalil najpierw audio, bez czytania tego, co tam niby ma byc, to bys zadnego przekazu nie uslyszal

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1884 dnia: Listopada 04, 2007, 17:00:11 pm »
Bullshit juve. Dawno temu stwierdzono, że Queen umieściło It's fun to smoke marihuana, a Pink Floyd ten secret track. Co do reszty się nie wypowiadam, ale nic tam "podświadomie u mnie nie działało, bo lyricsy włączyłem tylko w niektórych (jakość za słaba i nie rozumiałem).

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1885 dnia: Listopada 04, 2007, 17:13:30 pm »
no dobra, te od pink floyda to slychac fest wyraznie its fun 2 smoke marihuana tez, ale reszta to po prostu przypadek i sila sugestii. mozesz sobie wziasc dowolna piosenke z duza iloscia textu, odwrocic ja i na sile szukac tajemniczych przekazow o koncu swiata itp

misterbuu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-05-2007
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1886 dnia: Listopada 04, 2007, 17:28:12 pm »
A mnie szokuje jak leniwym serwisem stał sie GameOnly...Recenzje napiszą z łaską,newsa jak im sie podoba..za to ankiety..nie no..tutaj to pokazują że sa pod tym względem najlepszym serwisem w polsce...Do szanownych redaktorów GO..może weźcie zamknijcie ten serwis,zostawcie forum,tutaj wrzucajcie Newsy i Recenzje,bo to co robicie od około pół roku to żałosne...a teksty w newsach nie śmieszą już chyba nikogo..Pozdro
just swingin in the glory of chaos...

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1887 dnia: Listopada 04, 2007, 17:39:56 pm »
no dobra, te od pink floyda to slychac fest wyraznie its fun 2 smoke marihuana tez, ale reszta to po prostu przypadek i sila sugestii. mozesz sobie wziasc dowolna piosenke z duza iloscia textu, odwrocic ja i na sile szukac tajemniczych przekazow o koncu swiata itp
Ja się tylko tych dwóch doczepiłem, spoko luz czekolada.  :cool:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1888 dnia: Listopada 04, 2007, 19:51:42 pm »
w sumie to troche szokujące.

Jak co tydzień pojechaliśmy na mecz z ekipą(Mszcoznowianka- Gwardia Warszawa). W sumie to były pewne trzy pkt., bo Gwardia jeszcze w rozgrywkach nie zdobyła punktu. Wiadomo, rozwijamy flagi, alkohol, ganja, śpiewanie itp. Nagle na trubuny wchodzi ekipa gosci, wszyscy wygoleni na łyso, konkretni goście widać. Pod koniec goscie śpiewają ,,Chodździe na browar! Mszczonów chodźcie na browar". A my ,,Zaraz idziemy, hej Gwardia zaraz idziemy". Mysleliśmy ze chca zebysmy do nich podeszli na jakis dym sie ustawić czy cos, a oni kulturalnie siemka, pione etc. poczęstowali nas browarami, wódką. Ja bylem juz taki nawalony, a dopiero pierwsza polowa sie skonczyla. Rozmawiamy o meczu, itp. Potem oni sie do nas przeniesli, razem zaczelismy spiewac na Legie Warszawa. Milo było. Potem CIe sami goscie poszli z nami w melanż na stolie, nawaleni skakaliśmy po ławkach, chlaliśmy. Potem przyjechały psy, spisali nas, koledze podczas rozmowy z psem wypadła fifka na chodnik, przec co było słychać. Pies podnosi, gada nam ze beda nas robierać, tzrebac, testy robic a ja skuty jak świnia. W sumie mialem troche w gaciach, ale obeszło sie bez krzyku. Naprawde, takiej poliocji to ja nie widzialem. Rozjebaliśmy trzy kosze,
kolega oblał jakąś pacjentkę piwem, darliśmy mordy przez dobre 2 godz. a oni nam nic nie zrobili :)

Z dalszej rozmowy, z naszymi kolegami z Gwardi, dowiedzialem sie ze są skinheadami o_O. Mowie sobie ,,ku*rwa mac(:lol:)" Skinheadzi, a takie w porzadku ziomki są. Stawiaja nam, odwieźli nas na pociąg. Bez kitu, myślalem ze to sa takie wariaty, co by tylko wszystkich bili, a oni nam jeszcze troche hajsu na bilet do pociągu dali :lol: Wiadomo- skinhead skinheadowi nierówny, ale naprawde byli kolesie spoko. To mnie szokuje, bo jednak jak sie nie mialo do czynienia z daną ,,subkulturą/ideologią" wspolnego, to nie ma co pisac na forum jakie to nie sa sku****.
W sumienie zglebiałem dlaczego nie nawidza czarnych ale po ich ubiorze (skora czarna, dźinsy i glany), moglem sie domyśleć.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1889 dnia: Listopada 04, 2007, 21:58:09 pm »
w sumie to troche szokujące.

Jak co tydzień pojechaliśmy na mecz z ekipą(Mszcoznowianka- Gwardia Warszawa). W sumie to były pewne trzy pkt., bo Gwardia jeszcze w rozgrywkach nie zdobyła punktu. Wiadomo, rozwijamy flagi, alkohol, ganja, śpiewanie itp. Nagle na trubuny wchodzi ekipa gosci, wszyscy wygoleni na łyso, konkretni goście widać. Pod koniec goscie śpiewają ,,Chodździe na browar! Mszczonów chodźcie na browar". A my ,,Zaraz idziemy, hej Gwardia zaraz idziemy". Mysleliśmy ze chca zebysmy do nich podeszli na jakis dym sie ustawić czy cos, a oni kulturalnie siemka, pione etc. poczęstowali nas browarami, wódką. Ja bylem juz taki nawalony, a dopiero pierwsza polowa sie skonczyla. Rozmawiamy o meczu, itp. Potem oni sie do nas przeniesli, razem zaczelismy spiewac na Legie Warszawa. Milo było. Potem CIe sami goscie poszli z nami w melanż na stolie, nawaleni skakaliśmy po ławkach, chlaliśmy. Potem przyjechały psy, spisali nas, koledze podczas rozmowy z psem wypadła fifka na chodnik, przec co było słychać. Pies podnosi, gada nam ze beda nas robierać, tzrebac, testy robic a ja skuty jak świnia. W sumie mialem troche w gaciach, ale obeszło sie bez krzyku. Naprawde, takiej poliocji to ja nie widzialem. Rozjebaliśmy trzy kosze,
kolega oblał jakąś pacjentkę piwem, darliśmy mordy przez dobre 2 godz. a oni nam nic nie zrobili :)

Z dalszej rozmowy, z naszymi kolegami z Gwardi, dowiedzialem sie ze są skinheadami o_O. Mowie sobie ,,ku*rwa mac(:lol:)" Skinheadzi, a takie w porzadku ziomki są. Stawiaja nam, odwieźli nas na pociąg. Bez kitu, myślalem ze to sa takie wariaty, co by tylko wszystkich bili, a oni nam jeszcze troche hajsu na bilet do pociągu dali :lol: Wiadomo- skinhead skinheadowi nierówny, ale naprawde byli kolesie spoko. To mnie szokuje, bo jednak jak sie nie mialo do czynienia z daną ,,subkulturą/ideologią" wspolnego, to nie ma co pisac na forum jakie to nie sa sku****.
W sumienie zglebiałem dlaczego nie nawidza czarnych ale po ich ubiorze (skora czarna, dźinsy i glany), moglem sie domyśleć.

A odbyt możesz zacisnąć?

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1890 dnia: Listopada 04, 2007, 22:32:26 pm »
Cytuj
A odbyt możesz zacisnąć?

o huj ci chodzi?

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1891 dnia: Listopada 04, 2007, 22:37:55 pm »
Kurcze, wszyscy wokół jacyś zestresowani.
Nie wnerwiaj się, to tylko żart.
Jak poczułeś się obrażony to przepraszam.

Pewnie nie minie doba jak dostane bana :-(.
« Ostatnia zmiana: Listopada 04, 2007, 22:46:11 pm wysłana przez b.szym »

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1892 dnia: Listopada 06, 2007, 11:15:27 am »
Nie, nie dostaniesz bo to było adekwatne podsumowanie tego tekstu z burdami.
Szokuje mnie, że Ófo czymś takim się chwali.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1893 dnia: Listopada 06, 2007, 16:44:46 pm »
Cytuj
Nie, nie dostaniesz bo to było adekwatne podsumowanie tego tekstu z burdami.
Szokuje mnie, że Ófo czymś takim się chwali.


Primo, zadnej burdy nie wykonaliśmy- przeciwnie. Zakolegowaliśmy się z druzyną gości.
Secundo, niczym się nie chwalę, tlko opisalem co mnie zszokowało.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1894 dnia: Listopada 06, 2007, 16:46:56 pm »
Szokuje mnie, że Ófo czymś takim się chwali.

Też.

Szokuje mnie nagły opad śniegu.  :eek:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1895 dnia: Listopada 06, 2007, 17:52:31 pm »
Cytuj
Primo, zadnej burdy nie wykonaliśmy- przeciwnie. Zakolegowaliśmy się z druzyną gości.

A te 3 kosze to z kieszonkowego odkupisz myślę? Bo wkurza mnie że moje podatki pójdą na naprawę tych co skopaliście.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1896 dnia: Listopada 06, 2007, 18:33:08 pm »
oj music juz nie przesadzaj.fajnie ze nie miałeś w życiu akcje z demolką?ja miałem czesto jeszcze tak ze 3 lata temu po pijaku.do dzis czasem lubie jak sie stara ekipa zbierze cos zdewastowac,rzucic gdzieś szklana butelka,dostac mandat,uciekac przed psami.adrenalina lubie ja od czasu do czasu.w jej poszukiwaniu zaczałem na mecze druzyny z mojego miasta chodzić i jeżdże czasem na wyjazdy z nimi.dla mnie to dobry sposób na odreagowanie.po czymś takim jestem spokojny jak trusia i sie nie złoszcze

pewnie teraz jedni powiedza ależ z Ciebie bandyta Foka,a drudzy sie zbulwersuja a ja wam na to fuck off me

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1897 dnia: Listopada 06, 2007, 18:39:33 pm »
Lepiej na odreagowanie zapal jointa joł!

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1898 dnia: Listopada 06, 2007, 18:52:51 pm »
Lepiej na odreagowanie zapal jointa joł!

hahaha pale i to niektorzy userzy tego forum maja o połowe lat więcej niż ja pale

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1899 dnia: Listopada 06, 2007, 18:54:22 pm »
a mnie zszokowalo Audi R8 ( bo to chyba byl ten model, ktore chwile temu zobaczylem na ulicy:D:) http://paultan.org/archives/2005/11/19/2007-audi-r8/
takie cacuszko tylko ze czarne, nice:D

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1900 dnia: Listopada 06, 2007, 18:57:04 pm »
Nie jest znowu tak drogie :P Bierzesz kredyt na 45 lat (lol) i za te 45 lat może spłacisz te 500 tysiaków xD

Autko to jest przynajmniej 100 razy lepsze od beznadziejnego Audi TT

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1901 dnia: Listopada 06, 2007, 18:58:12 pm »
A czemu te Audi TT takie beznadziejne?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1902 dnia: Listopada 06, 2007, 19:10:13 pm »
Dla mnie wygląda okropnie xD

Wiem, że dla niektórych to 8 cud świata ale dla mnie - tandeta.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1903 dnia: Listopada 06, 2007, 19:23:02 pm »
co Ty porównujesz? To tak jakbyś powiedział: Alfa Romeo 159 jest 100 razy fajniejsze od Fiata Punto.  :lol:
Też widziałem to auto. Na ulicach Warszawy koleś po 30stce z fajną dupcią spokojnie sobie jechał za mną.

Jak ktoś chce takimi furkami pojeździć polecam pracę w Anglii u dealera Audi. Kilka razy w tygodniu trzeba takie auto przygotować do sprzedaży, nie mówiąc o RS4, A5, S8. ;)


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1904 dnia: Listopada 06, 2007, 19:43:11 pm »
Cytuj
do dzis czasem lubie jak sie stara ekipa zbierze cos zdewastowac,rzucic gdzieś szklana butelka,dostac mandat,uciekac przed psami.

Czemu więc nie zaprosisz kolegów do siebie i tam nie zrobicie demolki? Odreagujesz sobie.





b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1905 dnia: Listopada 06, 2007, 19:52:16 pm »
Lepiej na odreagowanie zapal jointa joł!

hahaha pale i to niektorzy userzy tego forum maja o połowe lat więcej niż ja pale

To mnie szokuje.
Przedmiotowo rzecz ujmując, jesteś najlepszym przykładem który pokazuje, że jaranie zielska i przebywanie w marginalnym towarzystwie totalnie degraduje społecznie i lasuje mózg.
Jo, elo elo! Ide rozjeb*ć coś na dworze, bo mi się kur** nudzi!
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2007, 19:55:57 pm wysłana przez b.szym »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1906 dnia: Listopada 06, 2007, 19:54:15 pm »
oj music juz nie przesadzaj.fajnie ze nie miałeś w życiu akcje z demolką?ja miałem czesto jeszcze tak ze 3 lata temu po pijaku.do dzis czasem lubie jak sie stara ekipa zbierze cos zdewastowac,rzucic gdzieś szklana butelka,dostac mandat,uciekac przed psami.adrenalina lubie ja od czasu do czasu.w jej poszukiwaniu zaczałem na mecze druzyny z mojego miasta chodzić i jeżdże czasem na wyjazdy z nimi.dla mnie to dobry sposób na odreagowanie.po czymś takim jestem spokojny jak trusia i sie nie złoszcze

pewnie teraz jedni powiedza ależ z Ciebie bandyta Foka,a drudzy sie zbulwersuja a ja wam na to fuck off me

Oczywiście to bez ŻADNEJ szkody dla zwykłych, normalnych, spokojnych ludzi? :] Sorry, ale nie wierzę.

Szokuje mnie brak różnic w CoDzie 4.

EDIT: b.szym-> Bardzo dobrze ujęte. <5>

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1907 dnia: Listopada 06, 2007, 19:54:36 pm »
Lepiej na odreagowanie zapal jointa joł!

hahaha pale i to niektorzy userzy tego forum maja o połowe lat więcej niż ja pale

To mnie szokuje.
Przedmiotowo rzecz ujmując, jesteś najlepszym przykładem który pokazuje, że jaranie zielska i przebywanie w marginalnym towarzystwie totalnie degraduje społecznie i lasuje mózg.


i wszystko na ten temat

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1908 dnia: Listopada 06, 2007, 23:36:35 pm »
do wszystkich którzy teraz na mnie usiedli

ludzie ja nie powiedziałem że to robie często(codziennie/co tydz/co miesiąc) szczerze to nie pamiętam kiedy tak balowałem.dlatego zacząłem na mecze chodzić tam się moge wywrzeszczeć do woli i odreagować.a na pewno już nie jestem z tych "Jo, elo elo! Ide rozjeb*ć coś na dworze, bo mi się ku*** nudzi!".nie wiem ale każdy facet miał chyba w swoim życiu okres dewastacji(przynajmniej według tego co widze wśród znajomych i nie znajomych).i to nie jest tak że nudzi mi się i idę/szliśmy coś specjalnie roz...ebać,to samo wychodziło jak już w czubie było fajnie.i nie wstydze się do tego przyznac ba cieszę sie z tego bo radochy było po pachy.pewnie większość z Was po pijaku or innej bani coś roz..erdala albo niszczy,tudzież w inny sposób wytwarza szkody.sory ale znam ludzi popełniających na CO DZIEŃ większe "wsytępki" i jakoś im nikt nic nie zarzuca

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1909 dnia: Listopada 06, 2007, 23:39:58 pm »
http://hummerem.po.bagdadzie.patrz.pl/

UWAGA (h)AMERYKANIE JADA      :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1910 dnia: Listopada 06, 2007, 23:45:50 pm »

oscyp

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1911 dnia: Listopada 06, 2007, 23:51:33 pm »
Rozjebanie mienia publicznego w wieku powyżej lat 16 (wtedy człołwiek zaczyna myśleć ciut inaczej) jest debilizmem, fakt, zgadzam się, wyrosłem ze zrywania rozkładów jazdy autobusów i kopania w mur byłego poligonu do upadłego. Ale czemu od razu czepiać się palenia? W czym buchy są gorsze od alkoholu?

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1912 dnia: Listopada 06, 2007, 23:54:30 pm »
http://hummerem.po.bagdadzie.patrz.pl/

UWAGA (h)AMERYKANIE JADA      :-o :-o :-o :-o :-o :-o

Hehe- dobre, dobre- tak sie powinno jeździć :]

Cytuj
nie wiem ale każdy facet miał chyba w swoim życiu okres dewastacji(przynajmniej według tego co widze wśród znajomych i nie znajomych).i to nie jest tak że nudzi mi się i idę/szliśmy coś specjalnie roz...ebać,to samo wychodziło jak już w czubie było fajnie.i nie wstydze się do tego przyznac ba cieszę sie z tego

Ja tam nigdy niczego nie rozwalałem jakoś. Nawet po pijaku. Po co niby mialbym?
By się wyżyć, to idę na strzelnicę.
Za to wyobrażam sobie że po skopaniu takiego kosza wydawałeś z siebie ryk jak hulk i triumfalnie rozkładałeś ręcę, by pokazać jaki to kozak jesteś i badguy- przypomina mi się teledysk hemp gru gdzie idiota co tam śpiewa wszedł na przystanek by rzucić z niego butelką. Wierzę że cos takiego imponuje 12-13 latkom, gdzie chca podbudowac swoja wartość i kompleksy wśród rówieśnikow takimi zachowaniami, ale facet powyżej 20 lat to powinien mieć już coś w głowie i zmienić typ myslenia.
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2007, 00:03:19 am wysłana przez _Music »

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1913 dnia: Listopada 07, 2007, 00:30:12 am »
Dzięki temu forum mam okazję przyjrzeć się myśleniu ludzi, co do których zawsze zadawałem sobie pytania - Skąd oni się biorą? Czy naprawdę są tak głupi?
Dziękuję GO. :*

Jedynie z tym paleniem się nie zgodzę - znam mnóstwo ludzi którzy palą już spory kawałek czasu i żaden nie jest w tym stanie co Foka.
To nie od palenia. 8-)

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1914 dnia: Listopada 07, 2007, 06:07:44 am »
do hooja music bo mnie juz wkurwiacie.widze masz wybujałą fantazje(chodzi o ryki i hulki hogany) człowieku było mineło,a Wy sie spuszczacie jakby to nie wiadomo co było.i zapewniam Cię nie dowartościowywało mnie to w żaden sposób.pozatym dalej to odbieracie tak jakbym to robił na codzień...myślcie co chcecie....

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1915 dnia: Listopada 07, 2007, 06:45:13 am »
Teraz pewnie znowu zacznie się wielka dyskusja na kilkanaście stron, tak samo jak wtedy, gdy Derek ogłosił, że jest skinheadem... Moim zdaniem za rozwalaniem koszy nie ma żadnej wielkiej filozofii, to tylko czysty impuls. Jak nie wiecie o co chodzi to sami spróbójcie  :D
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2007, 06:47:53 am wysłana przez Raito »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1916 dnia: Listopada 07, 2007, 09:28:47 am »
Czysty impuls... a potem się człowiek wkurza, że nie ma gdzie wyrzucić papierków na ulicy, albo nie ma rozkładu jazdy, bo jakieś debilne małolaty poczuły "czysty impuls".

FoKa - nikt nie mówi (ani nie sugeruje), że robisz to codziennie. Chodzi po prostu o to, że jakiekolwiek, kiedykolwiek i przez kogokolwiek rozwalanie mienia publicznego jest cholernie głupie. Chcesz się wyżyć - idź na strzelnicę, idź na mecz czy w ostateczności idź pod prysznic, ale nie niszcz czegoś, co nie należy do ciebie, a co może się przydac innym.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1917 dnia: Listopada 07, 2007, 15:18:38 pm »
dobrze.przepraszam to się już więcej nie powtórzy <skrucha>

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1918 dnia: Listopada 07, 2007, 17:18:09 pm »
Przerywając tą ciekawą dyskusję:

Dzisiaj w szkole stoimy sobie na korytarzu i przechodzi "mało atrakcyjna dziewczyna o krągłych kształtach" obok :) Kolega zrobił ruch, jakby chciał ją złapać za tyłek :) Pośmialiśmy się chwile i ktoś rzucił żart, że naszego kolege z klasy (klasowy "paker" i koksiarz, chociaż 3/4 osób położyłoby go na ręke) można by łapać za cycki. A on na to: "No wiecie, 2 lata na siłowni i 150 kg na klate robią swoje, a kiedyś i tak miałem większe mięśnie".
Ogólnie co chwile się napina, jakby był jakimś Apollem. Kiedyś dziewczyna z klasy wbiła mu lekko palec w brzuch, a on na to: "Ała, akurat trafiłaś w miejsce, gdzie mam gorzej rozwinięty mój kaloryfer" :shock:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #1919 dnia: Listopada 07, 2007, 18:12:20 pm »
Cytuj
Bo wkurza mnie że moje podatki pójdą na naprawę tych co skopaliście.


Moja wina ze jakis pijany bej wyje**ł kosz? Nie popieram rozpierduchy mienia publicznego. Ja nic nie zniszczylem, nikogo nie pobiłem itd. wiec czego sie mnie czepiasz? Mnie tez to wkurza, ale tego nie popieram!

Pozatym, jak jestes pod wplywem srodkow oduzajacych nie panujesz zbytnio nad sobą. To zawsze jakies wytlumaczenie. Ja naprzyklad dostaje malpiego rozumu po alakoholu i nic nie poradze, Tak mam- nie panuje nad sobą.

Zresztą, ja po calym tygodniu szkoly, obowiązkow w domum treningach w weekend wyjezdzam sobie na mecz  z przyjaciółmi i odreagowywuje to wszystko. Zapominam o wszystkim co sie dzieje. To jest jakis sposob na wyladowanie agresji.
« Ostatnia zmiana: Listopada 07, 2007, 18:16:04 pm wysłana przez ÓFO »