Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1521113 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2200 dnia: Grudnia 29, 2007, 15:24:22 pm »
Co do ciuchów z Tesco. Dlaczego uważasz, że jeżeli ktoś kupuje sobie ciuchy w Tesco (czy innym supermarkecie), to nie może juz "rozpychać się" na dyskotece? Czy jest to przywilej tylko dla osób, które ubierają się w markowe rzeczy, gdzie byle badziewny T-shirt z nadrukiem kosztuje 100zł? Sam mam kilka ciuchów z "lumpeksu" i uważam, że są one niekiedy dużo lepszej jakości (i mają o wiele lepszy design), niż ciuchy z tak "markowych" sklepów jak Reserved, Reporter itp.

Zgodze się jednak z tobą na temat dziewczyn po solarium, które uważaja, że jak już są opalone na latynoskę (w zimie... -_-), dodatkowo maja blond pasemka, to są juz mega-piękne. Tymczasem prawda jest taka, że bardzo często taka "barbie" po solarce wygląda po prostu okropnie (opalenizna straszliwie postarza) :/.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2201 dnia: Grudnia 29, 2007, 15:34:16 pm »
Co do ciuchów z Tesco. Dlaczego uważasz, że jeżeli ktoś kupuje sobie ciuchy w Tesco (czy innym supermarkecie), to nie może juz "rozpychać się" na dyskotece? Czy jest to przywilej tylko dla osób, które ubierają się w markowe rzeczy, gdzie byle badziewny T-shirt z nadrukiem kosztuje 100zł? Sam mam kilka ciuchów z "lumpeksu" i uważam, że są one niekiedy dużo lepszej jakości (i mają o wiele lepszy design), niż ciuchy z tak "markowych" sklepów jak Reserved, Reporter itp.

Zgodze się jednak z tobą na temat dziewczyn po solarium, które uważaja, że jak już są opalone na latynoskę (w zimie... -_-), dodatkowo maja blond pasemka, to są juz mega-piękne. Tymczasem prawda jest taka, że bardzo często taka "barbie" po solarce wygląda po prostu okropnie (opalenizna straszliwie postarza) :/.
Może źle mnie zrozumiałeś, a byc może to ja źle sformułowałem zdanie, nie o sam ciuch mi chodzi, a zachowani ludzi, mówie Ci znam takie osoby które potrafią drwić, z innch którzy są ubrani "niemodnie w ich mniemaniu" drwiąc " a ten/ta to kupuje ciuchy z tesco" itd. mimo że same posiadają ubrania z takich sklepów.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2202 dnia: Grudnia 29, 2007, 15:36:56 pm »
Wątek o ciuchach z tesco dziwny, ale z resztą się zgadzam.

Zresztą zastanawiam się i obserwuję czy będzie (czy też już jest a ja tego jeszcze nie zauważyłem) właśnie na naszej-klasie wyścig pt "kto ma więcej znajomych i kto przez to jest bardziej cool"- na razie wydaje mi się że jest to na umiarkowanie-spokojnym poziomie. Przynajmniej jeszcze.




ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2203 dnia: Grudnia 29, 2007, 18:36:54 pm »


ten gosc jest niemozliwy. szacun.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2204 dnia: Grudnia 29, 2007, 19:10:05 pm »
  :shock:  straszne prostaki  :-?

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2205 dnia: Stycznia 01, 2008, 23:33:45 pm »

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2206 dnia: Stycznia 01, 2008, 23:50:14 pm »
  :shock:  straszne prostaki  :-?
ty sie dziwisz, sam mam ochote baaaardzo czesto sprzedac swojemu xboxowi kopa, zeby sie nauczyl, ze nie powinien zawieszac sie 3 razy w przeciagu 10 minut, ze nie powinien sie zawieszac kiedy w grze nie ma autosave, ze nie powinien mnie dawac do zaczetego mecze, ze nie powinien mi otwierac zakladki w przyjacielem i ladowac sie ponad minute, kiedy ja chcialem tylko czas sprawdzic i ze nie powinien mi czytac moich gier jako filmy DVD :???: na szczescie konczy sie to tylko na 'no dzialajzez ty kur*o', bo sobie przypominam ile za niego zaplacilem i ile w niego zainwestowalem :mad:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2207 dnia: Stycznia 01, 2008, 23:51:54 pm »
Wow...
A ludzie narzekają, na badziewne filmy z Hollywood, gdzie "dobrzy" zawsze wygrywają, a główni bohaterowie potrafią przeżyć niewiadomo co. A tymczasem w naturze tego typu akcje również się zdarzają ;D
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2208 dnia: Stycznia 01, 2008, 23:54:40 pm »
Wow...
A ludzie narzekają, na badziewne filmy z Hollywood, gdzie "dobrzy" zawsze wygrywają, a główni bohaterowie potrafią przeżyć niewiadomo co. A tymczasem w naturze tego typu akcje również się zdarzają ;D
Niedługo na NG będą puszczane filmiki z polowań antylop na gepardy :eek:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2209 dnia: Stycznia 02, 2008, 00:06:16 am »
No, jak taki bawół sprowadzi stado swoich wk... nych ziomali to nie ma że boli...  :eek:

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2210 dnia: Stycznia 02, 2008, 14:28:48 pm »
Cytuj
Co do ciuchów z Tesco. Dlaczego uważasz, że jeżeli ktoś kupuje sobie ciuchy w Tesco (czy innym supermarkecie), to nie może juz "rozpychać się" na dyskotece? Czy jest to przywilej tylko dla osób, które ubierają się w markowe rzeczy, gdzie byle badziewny T-shirt z nadrukiem kosztuje 100zł? Sam mam kilka ciuchów z "lumpeksu" i uważam, że są one niekiedy dużo lepszej jakości (i mają o wiele lepszy design), niż ciuchy z tak "markowych" sklepów jak Reserved, Reporter itp.
Nie porównuj ciuchów z marketów z ciuchami które można znaleźć w ciucholandzie. ;)
Sam mam kilka zajebistych ubrań z tych drugich. W "normalnych" sklepach bym takich w życiu nie znalazł.
Tak to jest, że gdy ubierasz się w Big Starach, Reporterach i podobnych, istnieje prawdopodobieństwo, że niebawem co połowa miasta będzie miała taką koszulę jak Ty, poza tym gdy coś jest akurat na topie, w "markowych" sklepach znajdujesz praktycznie tylko takie rzeczy.

Co mnie szokuje?
Znowu nie wstałem do szkoły... :P

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2211 dnia: Stycznia 02, 2008, 14:41:36 pm »
poza tym gdy coś jest akurat na topie, w "markowych" sklepach znajdujesz praktycznie tylko takie rzeczy.

Tak, pamiętam jak kiedyś, po zarobieniu wiekszej kasy, postanowiłem wybrać do centrum handlowego, by pokupować sobie ciuchy (czyli połazić po większej ilości sklepów, niż zazwyczaj ;)). W każdym sklepie asortyment był niemalże identyczny: podobne kolory, podobny krój; ciuchy różniły się zazwyczaj tylko metką i jakimiś napisami, naszywkami. Masakra.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2212 dnia: Stycznia 02, 2008, 15:06:39 pm »
Jakieś 4 miesiące temu miałem konto na fotka.pl ( skasowane obecnie), miało ono już trochę czasu, ponieważ założyłem je jakoś na początku 05r. Wówczas sam portal wyglądał jeszcze jako tako...
Sam jesteś sobie winny szczerze mówiąc. Fotka.pl od początku istnienia była rozwinięciem pomysłu "serwisów randkowych". Myślałeś, że znajdziesz tam jakiegoś konsolowca?

Cytuj
dziś poraz kolejny go odwiedziłem, a dokładnie profil kuzynki, i co mnie szokuje to jak narobiło się mase profili, dosłownie dzieci :O gdzie nie jedna 13astka, eksponuje cycki, a właściwie jakąś narośl, ponieważ trudno to jeszcze nazwac "piersi",
A co Ci to przeszkadza. To Twoja siostra/córka? Jej rodzice mają się nią zająć, chyba, że - jeśli chcesz - możesz jej wysłać wiadomość. Może naprawi swój błąd.

Cytuj
mało tego potrafią dawac fotki w koszulka i samych stringach :lol: gdzie prawie im wystaje na wierzchu "anus". Niebywałe powiadam wam :D
Kiedyś dzieci chodziły na plac zabaw, teraz pokazują dupe w internecie albo piszą blogi czy wysyłają głupie filmiki. Ot, znak czasów.

Cytuj
Jeszcze dziwniejsze, wydawało mi się że oni, ją od tak po prostu przyjeli bez zapytania itd. sobie myślę co jest ku*** GLOBALIZACJA :lol:
Może chcą ją wyru...hm, może zmień znajomych :lol:.

Cytuj
Zaobserwowałem że dziewczyny które chodzą na solarium z miejsca myślą że są ładne :lol:
Zburzę twój światopogląd. Te bez solarium też tak myślą...

Cytuj
owszem niektóre wyglądają jak laleczki ale jest też cała masa kaszalotów
A to dobrze, że wyglądają jak laleczki?

Cytuj
z miejsca przepraszam tolerancików, za to że wolę kobiety od mężczyz, w pewnych sprawach :P
Eee, w chu... słabe to było.

Cytuj
ale wracajmy do tematu, a jest nim ubiór... zauważyłem również, jak się drogie panny panoszą gdy odwalą się niczym, prostytutka, z teledysku 50centa. Ale zaraz zaraz co to za dama w ciuszkach z "TESCO" nie to żebym, się czepiał tych ludzi, co się ubierają w takich sklepach, wiadomo każdemu powodzi się inaczej, ale i tacy ludzie nie panoszą się po klubach itd. rozpychajac się tymi tyłkami z cellulitem, pokazując jaka to jest ona och ach :lol: Czy to nie jest żałosne ?
To teraz są jakieś regulacje odnośnie ubioru w klubie? Poszedłem kiedyś na jakąś 'studencką imprezkę' w "masowym" klubie - nie uwierzysz, 3/4 rzeczy z grzebaka bądź z promocji (i bynajmniej nie mam problemów z pieniędzmi na życie), jakąś koszulkę hardkorowego zespołu + ćwieki i łańcuchy. Nikt się na mnie krzywo nie patrzył, chociaż na kilometr nie pasowałem do 100% techno imprezy. I szczerze mówiąc rozwalają mnie ziomki i ziomalki, które kupują major labelowy dresik/spodnie/bluze/topik/buciki i czują, że są true i w ogóle elo w pyte. Cwaniakowanie ze stanem posiadania...takie rzeczy to tylko w klubach i na disco. Dziwne, że na koncertach/w pubach nikt nie ma takiego problemu. :lol:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2213 dnia: Stycznia 02, 2008, 16:07:22 pm »
Cytuj
A co Ci to przeszkadza. To Twoja siostra/córka? Jej rodzice mają się nią zająć, chyba, że - jeśli chcesz - możesz jej wysłać wiadomość. Może naprawi swój błąd.
Co mi to przeszkadza... nie chodzi o same dziecko, a bardziej o portal który w ten sposób moim zdaniem promuje pedofilie, jak dla Ciebie to jest ok, to nie ma sprawy.

Cytuj
A to dobrze, że wyglądają jak laleczki?
A czy każda powinna biegac w trampkach i arafatkach ?

Cytuj
Eee, w chu... słabe to było.
To w sumie ,tak jak z tymi wszytskimi hasełkami tolerancików.

Cytuj
To teraz są jakieś regulacje odnośnie ubioru w klubie? Poszedłem kiedyś na jakąś 'studencką imprezkę' w "masowym" klubie - nie uwierzysz, 3/4 rzeczy z grzebaka bądź z promocji (i bynajmniej nie mam problemów z pieniędzmi na życie), jakąś koszulkę hardkorowego zespołu + ćwieki i łańcuchy. Nikt się na mnie krzywo nie patrzył, chociaż na kilometr nie pasowałem do 100% techno imprezy. I szczerze mówiąc rozwalają mnie ziomki i ziomalki, które kupują major labelowy dresik/spodnie/bluze/topik/buciki i czują, że są true i w ogóle elo w pyte. Cwaniakowanie ze stanem posiadania...takie rzeczy to tylko w klubach i na disco. Dziwne, że na koncertach/w pubach nikt nie ma takiego problemu. :lol:

Tutaj bym dodał tylko jeszcze jedno " i czują, że są true i w ogóle elo w pyte" w drugą stronę też to działa, duża część kupując koszulkę jakiegoś zespołu, lub pierwszą lepszą szmatę, omijając firmy... wyobraża sobie, że jest taka/taki alternatywna do bólu


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2214 dnia: Stycznia 02, 2008, 16:41:53 pm »
Cytuj
które ubierają się w markowe rzeczy, gdzie byle badziewny T-shirt z nadrukiem kosztuje 100zł?

Właśnie ten nadruk jest inny niż ten an koszulakach za 20zł :P Po 10 praniach nie blaknia :P

Cytuj
Jeszcze dziwniejsze, wydawało mi się że oni, ją od tak po prostu przyjeli bez zapytania itd. sobie myślę co jest ku*** GLOBALIZACJA Laughing nie to po prostu nowy trend miec milion znajomych na profilu, nawet gdy się danej osoby w ogóle nie zna, ba nawet nie raczy się poznac jego/jej imienia Laughing nie to żebym się czepiał, a jednak mnie to zaintrygowało.

Przyjaciele moich przyjaciół to moi przyjaciele 8)

Cytuj
Ale zaraz zaraz co to za dama w ciuszkach z "TESCO" nie to żebym, się czepiał tych ludzi, co się ubierają w takich sklepach, wiadomo każdemu powodzi się inaczej, ale i tacy ludzie nie panoszą się po klubach itd.

Nie widzę w tym nci złęgo, że ktos się w Tesco ubiera :P Do tej pory pamiętam reklame Tesco "1,99zł za podkoszulek" xD

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2215 dnia: Stycznia 02, 2008, 18:00:27 pm »
Cytuj
Warto przeczytać,ile Was kosztuje KK:
Nauka religii-1,5 mld.zł rocznie,uposażenia księży i katechet/ów/ek/spis kadrowy nauczycieli EWIKANi,w tym religii-42,770 ,dane z 2005 r./
Katolickie uczelnie-ok.100mln.zł
Fundusz kościelny-- ok.100 mln.zł,/opieka lekarska księży,gospodarstwa rolne,proboszczówki.../
Dopłaty bezpośrednie-ok. 80 mln. zł.
Dofinansowanie remontów,konserwacja budynków,budowli będących zabytkami-ok.100 mln zł
Ordynariat Polowy WP-131 kapelanów rzymskokat.-6,8 mln.zł/2002 r./, reszta niestety tajemnica,ale to zna gen. dyw. arcybiskup Leszek Sławoj Głódż/6.927 zł emerytury/- można spytać
Zwolnienia podatkowe i celne-nie do oszacowania,ale podobno ok 1 mld. zł rocznie/tak twierdzą urzędnicy US i UC/
Datki przedsiębiorstw,spółek skarbu państwa,samorządów lokalnych-kolejny mld. zł.
Razem za 2005 r. ok 5  mld. zł/słownie:ok. pięć 

ciekawy tekst, ile nas kosztuje Kosciol Katolicki:D

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2216 dnia: Stycznia 02, 2008, 20:13:34 pm »
Cytuj
A czy każda powinna biegac w trampkach i arafatkach ?
Fuj, tym bardziej nie :lol:
Opublikowane: Styczeń 02, 2008, 20:09:19
Cytuj
duża część kupując koszulkę jakiegoś zespołu, lub pierwszą lepszą szmatę, omijając firmy... wyobraża sobie, że jest taka/taki alternatywna do bólu
No to ja nie jestem w dużej części. Wybacz, no bonus. :lol:

A koszulki lubie bez jakiegokolwiek nadruku głównie. Nie płacą mi za promowanie ich label'u, a moja koszulka Have Heart przekazuje więcej niż zazwyczaj bywalcy klubu są w stanie wydukać. A w dodatku jest ładna :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2008, 20:16:31 pm wysłana przez tarniak »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2217 dnia: Stycznia 03, 2008, 14:21:07 pm »


Widziałem to dzisiaj w klipie na Polsat Sport  :|

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2218 dnia: Stycznia 03, 2008, 16:03:42 pm »


Widziałem to dzisiaj w klipie na Polsat Sport  :|
:?
Wiadomo co się z nim stało?
Ale trick mu się udał...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2219 dnia: Stycznia 03, 2008, 16:14:47 pm »
Przeżył - to chyba najważniejsze  :P

Tu macie inne ujęcie -

Z butów wyskoczył  :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2220 dnia: Stycznia 03, 2008, 16:31:22 pm »
he got up and walked of bitches that shows you how tough australians are

Krótko.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2221 dnia: Stycznia 03, 2008, 16:32:29 pm »
Przeżył - to chyba najważniejsze  :P
Ciekawe czy bedzie tak twardy jak Pastrana.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2222 dnia: Stycznia 03, 2008, 16:43:32 pm »
nie wiem gdzie to dac, ale niech bedzie tu:D

Cytuj
Ewa Sowińska, Rzecznik Praw Dziecka, zajęła trzecie miejsce w rankingu na "Idiotę Roku 2007" na blogu Emila Steinera, publicysty The Washington Post.
Sowińska została "nagrodzona" brązowym medalem za słynną już sprawę z Teletubisiami. Pani Rzecznik próbowała udowodnić, że trzymający torebkę fioletowy Teletubiś Tinky Winky, jest propagatorem homoseksualnego stylu życia.

Jak pisze Steiner, sprawa szybko ucichła, ale jego brązowy medal będzie "wiecznym testamentem lśniącym w polskiej historii". Sowińska była jedyną lauretką na blogu spoza USA.

zrodlo: Onet.pl

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2223 dnia: Stycznia 04, 2008, 00:10:45 am »
Szokująca parodia śmierci Polaka w Vancouver

Eh, szokuje mnie głupota pismaków (jak się okazuje, głupota ogarnęła cały świat, bo zagraniczne media i prasa tez o tym mówiły), którzy robią tanią sensację bez dokładnego zbadania materiału "sensacji".

<przed przeczytaniem dalszej części tekstu, zachęcam do zapoznania się z filmikiem: >

O co chodzi? O to, że wszystkie media odebrały ten filmik jako parodię śmierci Polaka na lotniksu w USA. A w czym jest problem? Że to nie śmierć Polaka była celem tej parodii, ale debilizm strażników z lotniska, którzy nadużywając paralizatora, go zabili.

W filmiku, w wiadomej scenie, Megaman ma do wyboru:
- Use restraint [obezwładnij]
- Call a translator [wezwij tłumacza]
- Tazer Mercilessly [bezlitośnie potraktuj paralizatorem]

Z czego dwie pierwsze "bronie" mają słabą moc, ostatnia zaś zabija na miejscu (potem Megaman jeszcze dwukrotnie używa paralizatora na martwym już "przeciwniku" i ucieka).

Wydaje się więc chyba oczywiste, co dokładnie było tutaj wyśmiane (o czym autor zresztą sam mówi w komentarzach) - że strażnicy zamiast użyć jakiegoś sposobu, żeby uspokoić Dźiekańskiego, oni od razu użyli najbrutalniejszych środków (x3).

Nie mówiąc już o tym, że za pośrednictwem tego filmiku autor chciał zwrócić uwagę na ten problem tych osób, które o zdarzeniu nie wiedziały.

Oczywiście jednak, jak już wspomniałem, po co się zagłębiać w materiał - lepiej dopatrywać się w filmiku wykpienia śmierci człowieka i robić z tego wielkie halo o "szokującej parodii śmierci Polaka" :/
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2008, 00:12:48 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2224 dnia: Stycznia 04, 2008, 09:32:56 am »
taaa...trza na zachodzie pomieszkać nieco, aby dojść do wniosku, że ewolucja cywilizacyjna zatoczyła tam koło...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2225 dnia: Stycznia 04, 2008, 15:01:32 pm »
Lis dostanie od TVP 100 000 miesięcznie

Dwie sprawy mnie tutaj szokują: że dziennikarz, za poprowadzenie raz w tygodniu godzinnego programu, będzie dostawał na miesiąc 100 000 zł (wychodzi 25 tys za program - 10x więcej, niż niejeden lekarz pracujący przez cały miesiąc + nadgodziny). Oraz to, że będzie tyle zarabiał w TVP. Komercyjna telewizja, proszę bardzo - zarabiają kasę z reklam i mogą sobie nią dysponować, jak chcą. Telewizja publiczna zaś niedość, że puszcza reklamy (a nie powinna), to jeszcze zbiera roczny haracz o nazwie "abonament" i jeszcze się żali, że nie wszyscy płacą :/. Jakoś na kasę dla Lisa (i innych redaktorów-gwiazd) mają.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2226 dnia: Stycznia 04, 2008, 17:46:03 pm »
100 000zł to niewiele by zacząć naprawiać markę jaką jest "TVP".
Podstawą walki o widza są właśnie osobistości pokroju Lisa (którego b. lubię), co nie tylko gwarantuje wysoka oglądalność (już nawet drugorzędne to się staje w tym wypadku), ale przyciaga inny typ widzów niż tvp ma doczynienia do tej pory- to pociąga za sobą reklamy dla tych nowych ludzi i budowanie nowej świadomości marki, co przełoży się na plus dla całej telewizji publicznej, nie tylko dwójki czy jedynki.
Tak więc to niewygórowana kwota.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2228 dnia: Stycznia 04, 2008, 23:03:21 pm »
Cytuj
Tak więc to niewygórowana kwota.
Skąd masz taką pewność? To jest pensja z kosmosu jak na polskie realia. Nawet Urbańskiemu TVN nie chciał zapłacić 70 000zł za miesiąc za prowadzenie tańca z gwiazdami, a na 1 odcinku zarabiali miliony. Zresztą, na bank nie ma innego dziennikarza, który by więcej zarabiał.
Markę jaką stworzył Lis, skończyła się dawno temu. Czas przeminął, a rachunki trzeba płacić.


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2229 dnia: Stycznia 04, 2008, 23:07:11 pm »
Cóż Lisek pracując przecież bardzo sie przemęczy :lol: 4 godziny miesięcznie hohoho i jeszcze trzeba się przygotować :lol:
A jaka na nim spoczywa odpowiedzialność. No tego to już nie da sie opisać.
Przynajmniej stworzy nowe miejsca pracy. Może dla jednej osoby? Szofera przecież trzeba sobie załatwić.


Dajcie spokój, ale że za taką robotę dostaje jakieś 70k netto do ręki to aż odechciewa się płacić abonamentu za TVP :lol:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2230 dnia: Stycznia 04, 2008, 23:19:35 pm »
Popieram Mastera!
Cytuj
4 godziny miesięcznie hohoho i jeszcze trzeba się przygotować
No i nosek trzeba przypudrować co zajmuje pewnie jakieś max 30 minut. Taka ciężka harówka...

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2231 dnia: Stycznia 04, 2008, 23:26:47 pm »
Panowie, tak jest na całym świecie, nie wiem o co wam chodzi, wam by taka praca nie odpowiadała?

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2232 dnia: Stycznia 04, 2008, 23:30:54 pm »
Przecież od zawsze wiadome, że zazdrościmy i nie lubimy tych, którzy mają więcej...

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2233 dnia: Stycznia 05, 2008, 12:22:02 pm »
No ba  :-x


 :lol:
GT: Trusio

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2234 dnia: Stycznia 05, 2008, 12:33:30 pm »
Że tak spytam - z jakiej paki dostajecie te prezenty od M$? :x

Przecież od zawsze wiadome, że zazdrościmy i nie lubimy tych, którzy mają więcej...

 :lol:


_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2235 dnia: Stycznia 05, 2008, 13:27:25 pm »
Lis i tak wymięka z grubą Ophrą, która jest już swoistą wyrocznią.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2236 dnia: Stycznia 05, 2008, 13:51:35 pm »
Ja wymiękam jak widzę tych wszystkich ludzi, którzy przychodzą do programu Jerrego Springera. Masakra to co tam się dzieje :shock:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2237 dnia: Stycznia 05, 2008, 14:02:19 pm »
Cóż Lisek pracując przecież bardzo sie przemęczy :lol: 4 godziny miesięcznie hohoho i jeszcze trzeba się przygotować :lol:
A jaka na nim spoczywa odpowiedzialność. No tego to już nie da sie opisać.
Przynajmniej stworzy nowe miejsca pracy. Może dla jednej osoby? Szofera przecież trzeba sobie załatwić.


Dajcie spokój, ale że za taką robotę dostaje jakieś 70k netto do ręki to aż odechciewa się płacić abonamentu za TVP :lol:
Koleś jest dobry, ludzie go lubią, zyski są duze, więc zarabia dużo, tak bardzo was to boli?

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2238 dnia: Stycznia 05, 2008, 14:12:29 pm »
Nie rozumiem was, o co wam chodzi. Niech se zarabia te 100k. A was widocznie coś gryzie... hm.. zazdrość ? Czyżby stereotyp o polaku był prawdziwy.

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2239 dnia: Stycznia 05, 2008, 14:16:32 pm »
Cytuj
Czyżby stereotyp o polaku był prawdziwy.
Co ma do tej sprawy narodowość?

Chodzi o zarabianie tyle w TVP a nie o samego Tomasza Lisa.