Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520479 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2280 dnia: Stycznia 08, 2008, 20:42:01 pm »
Cytuj
Ja też chciałem aby papież był czarny i chce aby prezydent USA też był czarny. Wiecie czemu? Bo licze ze zamknie to gebe wszystkim stereotypom i może otworzy oczy ludziom że kolor nie ma tu kompletnie nic do rzeczy. I że może w przyszłości w końcu będzie to normalne i powszechne.
Amen


BTW

Wiem, że zaraz pojawią się komentarze w stylu "I dobrze robi" lub "Tak trzymać" i w sumie częściowo się z nimi zgadzam, ale i tak napisze, bo mnie to zaszokowało.

Gadam ostatnio z kumplem na GG, pytam się jak na sylwku, fajnie, fajnie itp. Potem zadałem pytanie czy dużo wypił (odkąd go znam nic nie pił i o ile mi dobrze wiadomo to nigdy wcześniej również) na co mi odparł, że nic, tylko coś tam zjadł. Odparłem, że raz do roku w sylwka przecież można się napić, na co on, że musi mieć silną wole i nie będzie pił. Tak z ciekawości zapytałem kiedy zacznie, pewnie na swojej 18-stce (która notabene będzie chyba organizował), na co on odparł, że nigdy.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2281 dnia: Stycznia 08, 2008, 20:43:46 pm »
bo czarna skóra jest taka alternatywna i trendy, nie?
Bo jest tak samo normalna, jak biala, a czasami 'boli', ze ludzie sa rasistami.
Taaak? Ciekawe, zwłaszcza gdy oglądam przedstawicieli rasy czarnej, mieszkających w Afryce, zupełnie tak samo, jak biali w starożytności.
Pieprzenie. Tak samo zacofanych ludzi mozna znalezc wszedzie, w Polsce takze, nie musza byc czarni.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2282 dnia: Stycznia 08, 2008, 20:45:02 pm »
Ja też chciałem aby papież był czarny i chce aby prezydent USA też był czarny. Wiecie czemu? Bo licze ze zamknie to gebe wszystkim stereotypom i może otworzy oczy ludziom że kolor nie ma tu kompletnie nic do rzeczy. I że może w przyszłości w końcu ludzie to zrozumieją.

Iras -> Wyjdź stąd!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cóż można powiedziec... Idealne podsumowanie ;)

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2283 dnia: Stycznia 08, 2008, 20:50:38 pm »
Pieprzenie. Tak samo zacofanych ludzi mozna znalezc wszedzie, w Polsce takze, nie musza byc czarni.
Pewnie tak. Wydaje mi się jednak, że tysiące lat niewolnictwa musiało odbić się na genomie człowieka. Drugą kwestią jest przepaść kulturowa.
I wcale nie twierdze, że biali są dobrzy. W końcu dorobili się dobrobytu na nieszczęściu innych ludzi.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2284 dnia: Stycznia 08, 2008, 20:55:35 pm »
Przy okazji koloru skóry - czarny kandydat Obama jest lepiej wykształconym kolesiem o znacznie szerszych horyzontach niż biały Bush. Tyle w temacie koloru skóry.

Iras, chrzanisz normalnie jeszcze bardziej niż w temacie o bluryjach...  :cool:

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2285 dnia: Stycznia 08, 2008, 21:04:26 pm »
Przy okazji koloru skóry - czarny kandydat Obama jest lepiej wykształconym kolesiem o znacznie szerszych horyzontach niż biały Bush. Tyle w temacie koloru skóry.

Iras, chrzanisz normalnie jeszcze bardziej niż w temacie o bluryjach...  :cool:
No pewnie. :) Obama to kandydat z jajami, nawet jarał zielsko. Zagłosowałbym na niego. Serio. :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2286 dnia: Stycznia 08, 2008, 21:07:05 pm »
Iras -> Wyjdź stąd!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Aż mnie wzruszyłeś  :lol:

Można wiedzieć, co Cie tak rozsierdziło? Bo sobie odrobinę pożartowałem z koloru skóry i wrzuciłem zabawny dialog z "Chłopaki nie płaczą" na temat murzynów w Ameryce?

Toleranciki...

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2287 dnia: Stycznia 08, 2008, 21:17:18 pm »
Toleranciki...
Nie jestem tolerancyjny dla ludzi, ktorzy sami nie sa tolerancyjni.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2288 dnia: Stycznia 08, 2008, 21:18:47 pm »
Cytuj
Wiem, że zaraz pojawią się komentarze w stylu "I dobrze robi" lub "Tak trzymać" i w sumie częściowo się z nimi zgadzam, ale i tak napisze, bo mnie to zaszokowało.

Gadam ostatnio z kumplem na GG, pytam się jak na sylwku, fajnie, fajnie itp. Potem zadałem pytanie czy dużo wypił (odkąd go znam nic nie pił i o ile mi dobrze wiadomo to nigdy wcześniej również) na co mi odparł, że nic, tylko coś tam zjadł. Odparłem, że raz do roku w sylwka przecież można się napić, na co on, że musi mieć silną wole i nie będzie pił. Tak z ciekawości zapytałem kiedy zacznie, pewnie na swojej 18-stce (która notabene będzie chyba organizował), na co on odparł, że nigdy.
Nieprawdopodobnie szokujące. :o

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2289 dnia: Stycznia 08, 2008, 21:24:20 pm »
Iras -> Wyjdź stąd!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Aż mnie wzruszyłeś  :lol:

Można wiedzieć, co Cie tak rozsierdziło? Bo sobie odrobinę pożartowałem z koloru skóry i wrzuciłem zabawny dialog z "Chłopaki nie płaczą" na temat murzynów w Ameryce?

Toleranciki...
omg to ze ktos nie ma nic do czarnych i nie obchodzi ich czyiś kolor skóry to znaczy ze są tolerancikami? :eek:

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2290 dnia: Stycznia 08, 2008, 21:24:35 pm »
Cytuj
Wiem, że zaraz pojawią się komentarze w stylu "I dobrze robi" lub "Tak trzymać" i w sumie częściowo się z nimi zgadzam, ale i tak napisze, bo mnie to zaszokowało.

Gadam ostatnio z kumplem na GG, pytam się jak na sylwku, fajnie, fajnie itp. Potem zadałem pytanie czy dużo wypił (odkąd go znam nic nie pił i o ile mi dobrze wiadomo to nigdy wcześniej również) na co mi odparł, że nic, tylko coś tam zjadł. Odparłem, że raz do roku w sylwka przecież można się napić, na co on, że musi mieć silną wole i nie będzie pił. Tak z ciekawości zapytałem kiedy zacznie, pewnie na swojej 18-stce (która notabene będzie chyba organizował), na co on odparł, że nigdy.
Nieprawdopodobnie szokujące. :o
dobry jest ten kolega, ma silna wole i nie daje sie wciagnac w picie jesli tego nie chce :cool:

a co do waszej rozmowy o murzynach: byliby normalni, jakby nie udawali poszkodowanych, jak homoseksualisci :???: w sumie nie dziwie sie irasowi, tolerancja na sile to zadna tolerancja

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2291 dnia: Stycznia 08, 2008, 21:31:59 pm »
omg to ze ktos nie ma nic do czarnych i nie obchodzi ich czyiś kolor skóry to znaczy ze są tolerancikami? :eek:

Jedni żartują z blondynek, ja się trochę pozgrzewałem z murzynów. Niektórzy się oburzyli, jakbym przynajmniej kilku czarnym dachy nad głową spalił. Śmieszy mnie taka pseudo-tolerancja.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2292 dnia: Stycznia 08, 2008, 21:34:07 pm »
Toleranciki...
Nie jestem tolerancyjny dla ludzi, ktorzy sami nie sa tolerancyjni.
Czyli wychodzi na to, że nie jesteś tolerancyjny.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2293 dnia: Stycznia 08, 2008, 21:37:19 pm »
Toleranciki...
Nie jestem tolerancyjny dla ludzi, ktorzy sami nie sa tolerancyjni.
Czyli wychodzi na to, że nie jesteś tolerancyjny.
:lol: :lol: :lol: LOL!

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2294 dnia: Stycznia 08, 2008, 21:40:49 pm »
Juve i Iras dobrze gadają! Zażartuj z homosia czy czarnego to Cię spalą na stosie. Zaśmiej się z blondynki, kobiety czy starszego człowieka to całe forum zrobi rotfl.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2295 dnia: Stycznia 08, 2008, 21:50:04 pm »
Uważaj, bo za "homosia" zaraz Cię zjedzą  :lol:

Szokuje mnie takie podejście do tolerancji.

Szokuje mnie również podejście niektórych forumowiczów - Czarny na prezydenta! Czarny na papieża! - nie patrząc na kwalifikacje, tylko od tak - żeby pokazać jacy są "tolerancyjni"  :???:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2296 dnia: Stycznia 08, 2008, 21:56:19 pm »
Normalnie ręce opadają...
Zaczęło się od tego że takiego Irasa szokuje jakiś kandydat na prezydenta tylko dlatego że jest czarny. Teraz usiłuje wszystkim wmówić że to inni popierają czarnego tylko z powodu koloru skóry.

Mnie szokuje takie wciskanie kitów. Typowe dla PiSiorów.  :cool:

Supersonic

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2297 dnia: Stycznia 08, 2008, 21:59:26 pm »
Ja też chciałem aby papież był czarny i chce aby prezydent USA też był czarny. Wiecie czemu? Bo licze ze zamknie to gebe wszystkim stereotypom i może otworzy oczy ludziom że kolor nie ma tu kompletnie nic do rzeczy. I że może w przyszłości w końcu ludzie to zrozumieją.

Iras -> Wyjdź stąd!

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Cóż można powiedziec... Idealne podsumowanie ;)
Ale pojechał (czytając to miałem minę w tym stylu  :shock:) mu konkretnie i to mnie szokuje

Normalnie ręce opadają...
Zaczęło się od tego że takiego Irasa szokuje jakiś kandydat na prezydenta tylko dlatego że jest czarny. Teraz usiłuje wszystkim wmówić że to inni popierają czarnego tylko z powodu koloru skóry.

Mnie szokuje takie wciskanie kitów. Typowe dla PiSiorów.  :cool:
Eee gdzie tam  :cool:


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2298 dnia: Stycznia 08, 2008, 22:02:06 pm »
Mnie szokuje takie wciskanie kitów. Typowe dla PiSiorów.  :cool:

Faktycznie wciskam kit...

A mnie nie szokuje. Jakbym był amerykaninem to bym na niego zagłosował :)
Tak samo jak chciałem, aby nowy papież był czarny.

Dam sobie rękę uciąć, że Hubi - bez pomocy googli - nie ma nawet zielonego pojęcia, czy Barack Obama jest demokratą, czy republikaninem.

Ja też chciałem aby papież był czarny i chce aby prezydent USA też był czarny. Wiecie czemu? Bo licze ze zamknie to gebe wszystkim stereotypom i może otworzy oczy ludziom że kolor nie ma tu kompletnie nic do rzeczy. I że może w przyszłości w końcu ludzie to zrozumieją.

Kolejny szczytny powód wyboru prezydenta i papieża...  :lol:

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2299 dnia: Stycznia 08, 2008, 22:06:41 pm »
Szokuje mnie to, że większość "tolerancyjnych" osób na tym forum akceptuje całujących się na ulicy gejów (idących ze swoimi dziećmi), pedofilów i ich ośmioletnich partnerów, oraz innych zboczeńców, a nienawidzi katolików, czy osób popierających pis. Więc się pytam - GDZIE TA WASZA TOLERANCJA?!
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2008, 22:10:06 pm wysłana przez b.szym »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2300 dnia: Stycznia 08, 2008, 22:08:50 pm »
I gdzie tu jest w tym cytacie jego "żeby pokazać jacy są tolerancyjni"?

Nawet takie np. racje (żeby pokazać ludziom że kolor skóry nie ma nic do rzeczy) są chyba lepsze niż "szokuje mnie że czarny kandyduje na prezydenta"... :cool:

W ostatnim starciu w prawyborach czarny Obama zmasakrował wynikiem białą Clinton w Iowa - stanie gdzie mieszka i głosuje 99% białych.  :lol:
...
Dodane: Mnie szokuje kartka świąteczna od rodziny mieszkającej 45 km ode mnie którą dziś znalazłem w skrzynce...

« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2008, 22:11:22 pm wysłana przez Leenk »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2301 dnia: Stycznia 08, 2008, 22:09:41 pm »
Z pedofilami to już nie przesadzaj. A nie akceptują wyborców PiS, bo Ci (stereotyp/uogólnienie) są nietolerancyjni i ogólnie kojarzą się z Rydzykiem oraz moherami wykrzykującymi hasła przeciw np. Żydom.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2302 dnia: Stycznia 08, 2008, 22:16:15 pm »
Szokuje mnie jeszcze kolo szalejący na stronie głównej w komentach. Co trzeba mieć pokręcone w głowie żeby tak się wydurniać?  :???:

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2303 dnia: Stycznia 08, 2008, 22:24:53 pm »
Eh, zainspirowany utworem OSTRego (nawiasem mowiac nieziemsko zajebisty MC): 'Zabij mnie, tylko na tyle stac Cie, moj glos i tak zostanie na tasmie. W tym panstwie pelnym nienawisci, rap po godzinach i luz ponad wszystkim'... wiec wrzuccie na luz, postarajcie sie tolerowac innych, popatrzcie na swiat chlodnym okiem, czasami warto poszerzyc horyzonty i nie zyc tylko patrzac na wlasna d*pe. To wlasnie mnie szokuje. Szokuje mnie takze caly kosciol (nie wiara), myslenie niektorych jednostek, zachlannosc, przesadna oszczednosc, otepienie niektorych forumowiczow, idiotyzm wypowiedzi fanbojow, szukanie dziury w calym, zycie w chaosie.

Szokuja mnie tematy, w ktorych rozmawia sie o dupie maryny, ciagle offtopy, w ktorych sam biore udzial, padajace X360tki.

Walnijcie sete, odpalcie jointa, idzcie sie przewietrzyc - nie wiem, co wybieracie; co byscie nie zrobili, mysle, ze to lepsze od ciaglego dissowania innych na forum...

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2304 dnia: Stycznia 08, 2008, 22:25:23 pm »
Z pedofilami to już nie przesadzaj. A nie akceptują wyborców PiS, bo Ci (nie wiem, może stereotyp/uogólnienie) są nietolerancyjni i ogólnie kojarzą się z Rydzykiem oraz moherami wykrzykującymi hasła przeciw np. Żydom.
Tak, i tym sposobem wyrabiasz sobie niewłaściwy światopogląd, ponieważ poglądy Rydzyka nijak mają się ze stanowiskiem kościoła, a sam bohater jest niewygodną postacią dla KK. Mój tata chodzi co niedziele do kościoła i jest uczciwym, dobrodusznym i potrafiącym wiele wybaczyć człowiekiem. Jest moim wzorem.
A co do wyborców PiSu, to muszę Cię zmartwić - media i konkurencyjne partie tak Ci zlasowały mózg, że stałeś się praktycznie ich robotem. Znam sporą ilość tolerancyjnych i inteligentnych osób, które głosowały na PiS. Natomiast wyborcy PO, to w dużej ilości osoby, które nie znały ułamka programu tej partii, a głosowali bo tak było modnie no i w telewizorze mówili że będzie druga Irlandia. Wśród natłoku wielu informacji, warto zachować zdrowy rozum i mieć własną opinię.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2305 dnia: Stycznia 08, 2008, 22:28:48 pm »
 a ilu z Was zna jakichś afroamerykan??

tak się składa, że ja znam, a z kilkoma dane mi było pracować i powiem Wam... bardziej leniwych ludzi nie spotkałem (w pracy)..
co gorsza przybywają do kraju, w którym mieszkam (Irlandia) na uprzywilejowanych warunkach (mieszkają w centrach dla uchodźców, które jak się wielu może wydawać nie są barakami jak w naszym kraju, ale często prywatnymi ośrodkami na odpowiednim poziomie), gdzie mają zapewniony godziwy byt za przysłowiowy frajer... nie przyczepiał bym się do tego, gdyby nie fakt absolutnego braku uszanowania tego, co ci ludzie dostają od swojej (nomen omen) nowej ojczyzny.mój dobry kolega ma nieprzyjemność pracować w tego typu placówce jako kucharz.. jakiś czas temu zbił mnie z nóg opowieścią o pobiciu jednego z jego współpracowników przez zgraję zamieszkujących w ośrodku murzynów. okazało się, że nie pasowało im serwowane żarcie! Irlandia to zamożny kraj dbający o ludzi go zamieszkujących, nieważne czy urodzili się tam czy nie.. wielu z przyjezdnych bezwstydnie to wykorzystuje.

co gorsza nas, przybyszów ze wschodniej Europy nierzadko stawia się poniżej wszelkiej maści i pochodzenia afrykanerów.. a to przecież my jesteśmy teraz siłą napędowa gospodarki rozleniwionych państw bogatego zachodu..

niewolnictwo i rasizm napiętnowano dawno temu. czas iść dalej...

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2306 dnia: Stycznia 08, 2008, 22:33:54 pm »
Z pedofilami to już nie przesadzaj. A nie akceptują wyborców PiS, bo Ci (nie wiem, może stereotyp/uogólnienie) są nietolerancyjni i ogólnie kojarzą się z Rydzykiem oraz moherami wykrzykującymi hasła przeciw np. Żydom.
Tak, i tym sposobem wyrabiasz sobie niewłaściwy światopogląd, ponieważ poglądy Rydzyka nijak mają się ze stanowiskiem kościoła, a sam bohater jest niewygodną postacią dla KK. Mój tata chodzi co niedziele do kościoła i jest uczciwym, dobrodusznym i potrafiącym wiele wybaczyć człowiekiem. Jest moim wzorem.
A co do wyborców PiSu, to muszę Cię zmartwić - media i konkurencyjne partie tak Ci zlasowały mózg, że stałeś się praktycznie ich robotem. Znam sporą ilość tolerancyjnych i inteligentnych osób, które głosowały na PiS. Natomiast wyborcy PO, to w dużej ilości osoby, które nie znały ułamka programu tej partii, a głosowali bo tak było modnie no i w telewizorze mówili że będzie druga Irlandia. Wśród natłoku wielu informacji, warto zachować zdrowy rozum i mieć własną opinię.

Zauważ, że nie pisałem tu własnych poglądów, tylko dodałem, dlaczego "toleranciki" nie akceptują wyborców PiS. O moim mózgu mów, co chcesz. Zresztą nie powiedziałem nic złego na temat wyborców PiS- dodałem tylko, jak to mówią, "TVNowy bełkot", który powoduje, że są postrzegani tak, a nie inaczej. Sam mam przyjemnośc obcowac z takowymi (nawet w rodzinie), lubię ich i szanuję. Nie twierdzę też, że nie są inteligentni. Co do wiary, to też nie mówię, że wierzący ludzie są źli. Ba, sam chodzę do Kościoła, ale z częścią poglądów się po prostu nie zgadzam, co też warto uszanowac.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2307 dnia: Stycznia 08, 2008, 22:40:18 pm »
Cytuj
niewolnictwo i rasizm napiętnowano dawno temu. czas iść dalej...
Amen.


kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2308 dnia: Stycznia 08, 2008, 23:18:00 pm »
Szokuje mnie to, że większość "tolerancyjnych" osób na tym forum akceptuje całujących się na ulicy gejów (idących ze swoimi dziećmi), pedofilów i ich ośmioletnich partnerów, oraz innych zboczeńców, a nienawidzi katolików, czy osób popierających pis. Więc się pytam - GDZIE TA WASZA TOLERANCJA?!

Hola hola! Ostrożniej używaj słów. Słów tolerancja i akceptacja nie należy stosować zamiennie.
Myśle że jak ktoś czegoś nielubi (np. ja) to nie wynika to z uprzedzenia "bo tak" "bo on taki jest" tylko ma ku temu powód. Ja mam powody by nielubić pisiorów :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2008, 23:22:25 pm wysłana przez Colt »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2309 dnia: Stycznia 08, 2008, 23:23:38 pm »
Czaicie te wszystkie starsze panie od Rydzyka witające czarnego papieża w Polsce...  :lol:

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2310 dnia: Stycznia 08, 2008, 23:27:49 pm »
Czaicie te wszystkie starsze panie od Rydzyka witające czarnego papieża w Polsce...  :lol:
Hehe, to byłby arcyciekawy widok. :)

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2311 dnia: Stycznia 08, 2008, 23:46:18 pm »


Przejazd, w "burnoutowym" stylu przez Paryż o 5.30. Ale miałem ciary jak to oglądałem.


Przejazd w Ferrari 275 :)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2312 dnia: Stycznia 09, 2008, 09:01:01 am »
tolerancja straszny problem w Polsce

tak btw  to czarni mają intensywniejszy zapach . Takie żem słyszał głosy
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2008, 18:00:39 pm wysłana przez jay jay »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2313 dnia: Stycznia 09, 2008, 12:22:23 pm »
prawda Jay

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2314 dnia: Stycznia 09, 2008, 19:13:58 pm »
Szokuje mnie, ile cennego życia upływa mi na pierdoły i nie-wiadomo-co, podczas gdy czas ten mógłbym poświęcić na coś ciekawego, ale nie mogę... O_o
GT: Trusio

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2315 dnia: Stycznia 09, 2008, 19:57:39 pm »
Cóż może być ciekawszego niż forum GayOnlu :P

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2316 dnia: Stycznia 09, 2008, 22:39:20 pm »
Szokujący jest fakt jak nagle pewni forumowicze rzucili się na irasa :lol:
Wielcy obrońcy uciśnionych wiecznie murzynków... już nawet nie mówiąc że przytoczył tylko dialog filmowy, ale przecież dziś w dobie tolerancików murzyn to święta krowa, jeszcze bardziej mnie rozwaliło jak sie doczepili rozmiarów jego penisa (dałeś im zmierzyc iras czy co ? :lol:) jak widac to jedyna rzecz jaką możecie bronic swoich kochanych murzynków, to mówienie że ktoś ma małego penisa, ale muszę was tutaj rozczarować, największą średnią mają arabowie i jeśli dobrze pamiętam to głównie ci z azji mniejszej, a największe w historii należały do łups (rasizm) białych. Tak samo jest z tymi różnymi propagandami antyrasistowskimi, gdzie naiwne dzieci zakładają koszulki biało-czarne, hmm zaraz zaraz  to my mamy tylko 2 rasy na świecie ? dlaczego nie płaczecie tak nad indianami, czy nad skośnymi oczkami które notabene bardzo lubie, no tak ale tam nie ma nad czym płakac, są to ludzie którzy zbudowali wilekie cywilizacje, abstrahując tylko jednej rasie to nie wyszło :/  Jeszce co do tematu niewolnictwa, cóż arabowie długo przed europejczykami używali czarnych jako niewolników, jakoś tutaj nikt nad tym nie płacze tylko boli niektórych że biali byli tacy źli och ach, chciałbym was też uświadomic bo może nie wiecie, wkońcu od tolerancji, niczego poza hasełkami ne powinno się oczekiwac, murzyni nie zostali niewolnikami przez to że byli czarni, ale przez to że byli dramatycznie na niższym poziomie intelektualnym oraz technologicznym. Mało tego murzyn murzyna sprzedawał.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2317 dnia: Stycznia 09, 2008, 22:52:06 pm »
Cytat: Vaako
muszę was tutaj rozczarować, największą średnią mają arabowie i jeśli dobrze pamiętam to głównie ci z azji mniejszej, a największe w historii należały do łups (rasizm) białych.
Szokuję mnie rozległe doświadczenie Vaako w tej materii...   :cool:



VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2318 dnia: Stycznia 09, 2008, 22:57:51 pm »
Widzisz ja w przeciewieństwie do tolerancików kiedy o czymś mam pisac, lub się wypowiadac czytam na dany teamt powiększając swoją wiedzę , natomiast już cię nie szokowało że niektórzy wiedzą jak tam z rozmiarem irasa, typowe zachowanie, jak nie macie żadnych argumentów to chcecie na siłę ośmieszac, daną osobę lub sięgacie się nawet do bardziej prostackich metod czyli ubliżania.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2319 dnia: Stycznia 09, 2008, 23:34:06 pm »
Vaako, po prostu zwyczajnie straszne głupotki wypisujecie i trudno inaczej do tego podchodzić jak z kpiną.  :???: