Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520471 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2360 dnia: Stycznia 14, 2008, 23:15:15 pm »
http://www.bryla.pl/bryla/1,85300,4780331.html

Ja pindole  :shock:

Niedługo Polacy, zamiast do Irlandii na zmywak, będą jeździć do Austrii rozrabiać  :lol:

qbes

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 30-11-2006
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2361 dnia: Stycznia 14, 2008, 23:18:54 pm »
Jedziemy na turnus.  8)  :lol:  :-D

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2362 dnia: Stycznia 14, 2008, 23:37:27 pm »
Wali im tam w główki równo :lol: 

Kopersztyk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 1 836
  • Reputacja: 39
  • Why so serious?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2363 dnia: Stycznia 14, 2008, 23:43:49 pm »
Kogo mam zabić żeby się tam dostać?  :twisted:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2364 dnia: Stycznia 15, 2008, 01:05:59 am »


Koleś miażdży!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2365 dnia: Stycznia 15, 2008, 10:11:56 am »
Niedługo Polacy, zamiast do Irlandii na zmywak, będą jeździć do Austrii rozrabiać  :lol:


Mnie szokuje ze niektorzy ulegli propagancie PiSu ze Polacy wyjechali do UK pracowac na zmywakach, w sumie z wielu znajomch jakich tu mam, to tylko 1 pracuje na tym slynnym zmywaku, wiem ze  wiecej takich, ale  masa polakow pracuje w biurach, sa managerami w restauracjach i pub'ach i sa wysoko cenionymi fachowcami tzn. panuje tu bardzo dobra opinia o Polakach...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2366 dnia: Stycznia 15, 2008, 10:29:20 am »
A czego PiS w to mieszasz?

Widzę, że teraz wszystko z czym się nie zgadzasz będzie propagandą PiS  :???:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2367 dnia: Stycznia 15, 2008, 10:31:39 am »
A czego PiS w to mieszasz?

Widzę, że teraz wszystko z czym się nie zgadzasz będzie propagandą PiS  :???:

bo przeciez to Kaczynski powiedzial, ze wyjechali sami "nieudacznicy", za co tu w Londynie mu sie oberwalo jak byl przed wyborami, na spotkaniu z Polakami, ludzie do niego "nieudaczniku" wolali:D, no i w trakcie wyborow, ludzie tez o tym pamietali...

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2368 dnia: Stycznia 15, 2008, 12:53:01 pm »
To mnie szokuje, jak można być takim pustakiem, to nawet śmieszne nie jest.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2369 dnia: Stycznia 15, 2008, 13:03:57 pm »
Niedługo Polacy, zamiast do Irlandii na zmywak, będą jeździć do Austrii rozrabiać  :lol:


Mnie szokuje ze niektorzy ulegli propagancie PiSu ze Polacy wyjechali do UK pracowac na zmywakach, w sumie z wielu znajomch jakich tu mam, to tylko 1 pracuje na tym slynnym zmywaku, wiem ze  wiecej takich, ale  masa polakow pracuje w biurach, sa managerami w restauracjach i pub'ach i sa wysoko cenionymi fachowcami tzn. panuje tu bardzo dobra opinia o Polakach...
To nie powinno Cię szokowac, wielu wykonuje prace fizyczne, ja miałem przypadek gdzie znajomy (student) wszystkim naopowiadał, że jedzie jako informatyk, a zapierniczał na budowie, z gruzem. I tak dwa razy kłamał, nie rozumiem z drugiej strony co wstydliwego w pracy na budowie, ale jego sprawa. Natomiast zmywaki to tylko powiedzenie teraz, takie jak Polak pijak... zresztą mam wielu znajomych którzy pracowali w UK (tak jak napisałeś nie tylko fizycznie) i nie jeden powiedział żeby omijac Polaków w UK hehe, już się nasłuchałem jak mieszkają po kilkoro, jeden przez drugiego wyjada czyjeś jedzenie z lodówki, okradają się itd. to nic dziwnego że później są rożne opowiastki jacy to są Polacy w UK.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2370 dnia: Stycznia 15, 2008, 13:20:31 pm »
Niedługo Polacy, zamiast do Irlandii na zmywak, będą jeździć do Austrii rozrabiać  :lol:


Mnie szokuje ze niektorzy ulegli propagancie PiSu ze Polacy wyjechali do UK pracowac na zmywakach, w sumie z wielu znajomch jakich tu mam, to tylko 1 pracuje na tym slynnym zmywaku, wiem ze  wiecej takich, ale  masa polakow pracuje w biurach, sa managerami w restauracjach i pub'ach i sa wysoko cenionymi fachowcami tzn. panuje tu bardzo dobra opinia o Polakach...
To nie powinno Cię szokowac, wielu wykonuje prace fizyczne, ja miałem przypadek gdzie znajomy (student) wszystkim naopowiadał, że jedzie jako informatyk, a zapierniczał na budowie, z gruzem. I tak dwa razy kłamał, nie rozumiem z drugiej strony co wstydliwego w pracy na budowie, ale jego sprawa. Natomiast zmywaki to tylko powiedzenie teraz, takie jak Polak pijak... zresztą mam wielu znajomych którzy pracowali w UK (tak jak napisałeś nie tylko fizycznie) i nie jeden powiedział żeby omijac Polaków w UK hehe, już się nasłuchałem jak mieszkają po kilkoro, jeden przez drugiego wyjada czyjeś jedzenie z lodówki, okradają się itd. to nic dziwnego że później są rożne opowiastki jacy to są Polacy w UK.

Dokladnie jak napisales, ktos tak powiedzial, ktos cos naopowiada, a to slyszalem od znajomych, kolega byl itp ja, ze tak powiem, mam informacje z pierwszej reki:D:D. Fakt sa skrajne przypadki, to o czym piszesz, domy, w ktocyh mieszka po kilkanascie osob, podkradanie jedzenia (mnie na szczescie to nie spotkalo)  -  o wiekszosci dowiaduje sie z Polskich gazet wydawanych tutaj, co do pracy fizycznej, no coz, na jaka budowe w Londynie nie zajzysz tam Polacy, najlepsze jest to , ze w brytyjskiej prasie czy TV, angielscy pracodawcy sie wypowiadaja( z branzy budowlaniej) ze oni nie chca zatrudniac innych ludzi, tylko Polakow, z tego  powodu powinnismy byc dumni, nikt tu nie mowi o Polakach jako pijakach, to juz stary - stereotyp, teraz, o Polakach sie mowi jako o bardzo dobrych fachowcach, dobrze oplacanych i pracujacych wyjatkowo solidnie, a co do tego kolegii, o ktorym piszesz, dziwne, tez nie wiem co wstydliwego w pracy na budowie, praca jak kazda, a zadna nie hanbi, a co do Polakow na wyspach, no coz, co smutne, ale "Polak Polakowi wilkiem" jak to sie mowi, w wiekszosci przypadkow, rodacy ( nie wszyscy), kieruja sie tylko zadza pieniadza, zawiscia i zazdroscia...niestety wszedzie jest tak samo, widocznie taka jest mentalnosc naszego narodu, jednak nie mozna wszystkich wsadzic do jednego worka, byloby to niesprawiedliwe.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2371 dnia: Stycznia 15, 2008, 15:56:07 pm »
http://www.bryla.pl/bryla/1,85300,4780331.html

Ja pindole  :shock:

Niedługo Polacy, zamiast do Irlandii na zmywak, będą jeździć do Austrii rozrabiać  :lol:
:shock: :shock: :shock:
Dwa lata bym musiał pracować, żeby zarobić na wakacje w takim ośrodku :D
Tylko basenu brakuje...

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2372 dnia: Stycznia 15, 2008, 16:48:03 pm »

Lepiej niż u mnie w pokoju. Rezerwuje bilety autokarowe. Może weźmiemy grupowy?

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2373 dnia: Stycznia 15, 2008, 17:17:05 pm »
http://bi.gazeta.pl/im/5/4780/z4780245O.jpg
Lepiej niż u mnie w pokoju. Rezerwuje bilety autokarowe. Może weźmiemy grupowy?
Pewno będzie jakaś zniżka. ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2374 dnia: Stycznia 15, 2008, 19:07:36 pm »
Bijące serducho szczura.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2375 dnia: Stycznia 15, 2008, 21:10:20 pm »
Bijące serducho szczura.
Można wiedzieć coś więcej?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2376 dnia: Stycznia 15, 2008, 21:21:56 pm »
Bijące serducho szczura.
Można wiedzieć coś więcej?
co ty TV nie oglądasz? Wyłącz czasem konsole ;)
http://www.tvn24.pl/0,1535386,wiadomosc.html

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2377 dnia: Stycznia 15, 2008, 21:38:33 pm »
Bijące serducho szczura.
Można wiedzieć coś więcej?
co ty TV nie oglądasz? Wyłącz czasem konsole ;)
http://www.tvn24.pl/0,1535386,wiadomosc.html
Masakra jak to przeczytałem. :shock:
Żyjemy w pięknych czasach. :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2378 dnia: Stycznia 15, 2008, 21:43:18 pm »
Cytuj
Żyjemy w pięknych czasach.
ee tam jak byśmy byli szczurami to mogli byśmy tak powiedzieć. :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2379 dnia: Stycznia 15, 2008, 22:06:39 pm »
Szokuje mnie kiedy wchodzę na jakikolwiek wątek o bijatykach i wiem że zaraz zaczną się wyliczanki jak z matrixowskiego kodu, że ta postać ma świetne 12hpdt, lepsze niż 37k26gw kółko xut37982 u innego, czy inne.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2380 dnia: Stycznia 15, 2008, 22:10:25 pm »
Szokuje mnie kiedy wchodzę na jakikolwiek wątek o bijatykach i wiem że zaraz zaczną się wyliczanki jak z matrixowskiego kodu, że ta postać ma świetne 12hpdt, lepsze niż 37k26gw kółko xut37982 u innego, czy inne.

też z początku tak miałem, ale jak zobaczysz co jest co to można potem łatwo zrozumieć, choć z pamięci nie wiem czy w Tekkenie 1 to prawa lewa ręka itp ale niektóe np "f" czy "d" to skrót od forward i down.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2381 dnia: Stycznia 16, 2008, 12:09:26 pm »
Szokuje mnie ten caly "hype" jaki wywolala ksiazka Jana Tomasza Grossa "Strach", bardzo chce przeczytac ta ksiazke i zobaczyc o co ten halas, bo naprawde wydaje mi sie ze to jednak przesada, to co sie dzieje, list Dziwisza, dochodzenie prokuratorskie w tej sprawie itd. to juz prawie ograniczenie wolnosci slowa?!?

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2382 dnia: Stycznia 16, 2008, 13:51:36 pm »
Pan Gross pewnie by chciał aby Polacy, kłaniali się Żydom jak to było przed wojną, a kto tego nie czyni ten antysemita, jak widac w świecie można cały czas wypominac, jak to mrdowano Żydów, ale gdy już Polacy o czymś wspominają to sie ich wyśmiewa, że cały czas żyjemy historią. 
 "ograniczenie wolnosci slowa?!?"
W Europie już dawno nie ma, takiego czegoś jak wolnośc słowa ;) a "My" w końcu Europa :lol:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2383 dnia: Stycznia 16, 2008, 14:16:44 pm »
ale faktem jest, że Polska jest krajem wyjątkowo antysemickim...
co ciekawe większość tzw. "antysemitów" nie spotkało na swej drodze żadnego żyda, a jeśli spotkało, to nie było tego świadomym...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2384 dnia: Stycznia 16, 2008, 14:46:46 pm »
Pan Gross pewnie by chciał aby Polacy, kłaniali się Żydom jak to było przed wojną, a kto tego nie czyni ten antysemita, jak widac w świecie można cały czas wypominac, jak to mrdowano Żydów, ale gdy już Polacy o czymś wspominają to sie ich wyśmiewa, że cały czas żyjemy historią. 
 "ograniczenie wolnosci slowa?!?"
W Europie już dawno nie ma, takiego czegoś jak wolnośc słowa ;) a "My" w końcu Europa :lol:


co jak co,ale wiesz Palikot zadaje pytania na blogu, grozi mu sad, Gross, pisze ksiazke, nalezy podkreslic ze nie jest to ksiazka strict historyczna - grozi mu sad, a ja sie pytam DLACZEGO?!

ale faktem jest, że Polska jest krajem wyjątkowo antysemickim...
co ciekawe większość tzw. "antysemitów" nie spotkało na swej drodze żadnego żyda, a jeśli spotkało, to nie było tego świadomym...

musze sie niestety z toba zgodzic , Polska jest krajem wyjatkowo nie tolerancyjnym, a Polacy naprawde czasami przerazaja swoimi uprzedzeniami, ja to nazywam zacofaniem cywilizacyjnym, w londynie, nie raz bylem swiadkiem jak "nasi" dziwnie patrzyli na osobe czarno/ciemno-skora, czy na osobe pochodzenia zydowskiego (tutaj sie nie boja pokazywac w jarmolkach czy z pejsami) do tego dochodza naprawde wyjatkowo chamskie komentarze, przeklenstwa - wyzywanie od najgorszych ( ale co najzabawniejsze, nie mowia tego po angielsku, tylko po polsku, nie wiem czy to z powodu brakow jezykowych czy moze ze strachu), wstyd sie przyznac w takich sytuacjach ze jest sie rodakiem takiego czlowieka...

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2385 dnia: Stycznia 16, 2008, 14:54:16 pm »
Szokują mnie błędy popełniane przez forumowiczów. Przymiotniki z "nie" piszemy RAZEM.
A Twój awatar pokazuje jaki to jesteś tolerancyjny. Dwulicowość?
Cytuj
ale faktem jest, że Polska jest krajem wyjątkowo antysemickim...
Ciekawe dlaczego?
Ciekawe dlaczego nie lubimy też Niemców i Ruskich.


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2386 dnia: Stycznia 16, 2008, 15:05:58 pm »
Szokują mnie błędy popełniane przez forumowiczów. Przymiotniki z "nie" piszemy RAZEM.
A Twój awatar pokazuje jaki to jesteś tolerancyjny. Dwulicowość?
Cytuj
ale faktem jest, że Polska jest krajem wyjątkowo antysemickim...
Ciekawe dlaczego?
Ciekawe dlaczego nie lubimy też Niemców i Ruskich.


co do bledow jakie popelniam, juz nie raz sie wypowiadale, poprostu nie zwracam na to uwagi...nigdy to nie bylo moja mocna strona, mozesz sie jeszcze przyczepic o brak polskich znakow...:D:D:D:D


co do tolerancji, a raczej jej braku, no coz, a co nam takiego zrobili, ludzie czarnoskorzy!?!?...co do Niemcow ( moze ci lepiej pasuje szwabow?!?!) i Rosjan ( Ruskich?!!?) Polacy strasznie lubia plakac nad swoja przeszloscia, poznalem tu w Londynie, prawdziwa nature Polakow, i z wlasnego doswiadczenie, powiem ci , ze gorszego narodu nie ma, inne nacje sobie pomagaja - trzymaja sie razem, nawet polscy "cyganie" ( Romowie polskiego pochodzenia), a Polak jest zawistny, zazdrosny, msciwy ogolnie najgorsze "szuje", ktore tylko czekaja zeby oszukac, wykorzystac swoich rodakow, Polak Polakowi wilkiem, niestety to przyslowie jest prawdziwe!!!

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2387 dnia: Stycznia 16, 2008, 15:48:06 pm »
musze sie niestety z toba zgodzic , Polska jest krajem wyjatkowo nie tolerancyjnym, a Polacy naprawde czasami przerazaja swoimi uprzedzeniami, ja to nazywam zacofaniem cywilizacyjnym, w londynie, nie raz bylem swiadkiem jak "nasi" dziwnie patrzyli na osobe czarno/ciemno-skora, czy na osobe pochodzenia zydowskiego (tutaj sie nie boja pokazywac w jarmolkach czy z pejsami) do tego dochodza naprawde wyjatkowo chamskie komentarze, przeklenstwa - wyzywanie od najgorszych ( ale co najzabawniejsze, nie mowia tego po angielsku, tylko po polsku, nie wiem czy to z powodu brakow jezykowych czy moze ze strachu), wstyd sie przyznac w takich sytuacjach ze jest sie rodakiem takiego czlowieka...
To dziwne, ponieważ gdy, zapytasz (obcokrajowców) studentów, jacy są dla nich Polacy, większośc mówi, że są bardzo życzliwi itd.

"ja to nazywam zacofaniem cywilizacyjnym"
Cóż przynajmniej nie grozi nam sytauacja ta z Francji (skoro Polacy są zacofani, to jak nazwac Francuzów), wybacz ale ani żaden murzyn, ani arab nie będzie mi mówił, jakie wartości powinienem wyznawac w swoim kraju, nie po to Polacy przelewali krew, przed niewolą sułtanatu Tureckiego, aby dziś np. kłaniac się po pas muzułmanom, tak samo z wszelkim uprawnieniami dla murzynów itd. a to niby dlaczgo murzyn ma byc traktowany jak święta krowa (przykład USA) Ja osobiście nie wierze w brednie multiculti, co zresztą dobitnie pokazują kraje UE, mówisz o tej tolerancji zachodu, to niby dltego im czarniej na dzielnicy, tym tańsze gorsze mieszkania, nie mowiac juz o samych warunkach do życia panujących na takich dzielnicach... dlatego właśnie jak tylko czarni zaczynają się sprowadzac, to biali wyprowadzają się ? tolerancja zachodu jest tylko na pokaz... czcze słówka nic więcej, no jest niby ten złodziejski socjal, ale to raczej nic dobrego dla samej Europy nie znaczy... 

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2388 dnia: Stycznia 16, 2008, 15:49:50 pm »
wielu ma "COŚ" do przedstawicieli innych narodowości..w większości przypadków na podstawie wyssanych z palca szkód jakie ww. obcokrajowcy/narody wyrządzili nam/naszej ojczyźnie, ew. wciąż wyrządzają..doskonałym przykładem Żydzi..........................

mam multum przyjaciół wśród Rosjan (polskich , litewskich, itp) i Niemców, znam kilku Żydów - w większości to świetni ludzie nie rozpamiętujący minionych krzywd, które sobie nasi przodkowie nawzajem wyczyniali...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2389 dnia: Stycznia 16, 2008, 15:51:32 pm »
LoNdEk - przecież tego się ku*wa czytać nie da! Szwaby w obozie niemal zatłukli mojego dziadka - przeżył, ale stracił oko - jego brat nie miał tyle szczęścia i zginął, a babcię wywieźli do przymusowej pracy. Babcia z dziadkiem już umarli, ale dobrze ich znałem. To była moja najbliższa rodzina, a ty śmiesz mi wypominać, że żyję przeszłością?

Jeśli taki jest twój stosunek do Polaków, poproś swoich ukochanych angoli o obywatelstwo i zapomnij, gdzie się urodziłeś. Od dzisiaj jesteś dla mnie zerem  :mad:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2390 dnia: Stycznia 16, 2008, 16:10:27 pm »
Iras, kolego! nie przesadzaj, do diaska! dlaczego dzieci mają być winione za grzechy swych rodziców? dlaczego winić całe narody za ich mroczną przeszłość? do czego to doprowadzi? nikt nie napisał o puszczaniu w niepamięć zła, które miało miejsce. nikt nie zadaje kłamu stwierdzeniu, że wielu z nas tamte sprawy dotyczą szczególnie. ale, czego Ty właściwie chcesz od tych ludzi? czego oczekujesz? chcesz być przepraszany na każdym kroku? chciał byś, aby wymazano je z mapy świata i pamięci? żądasz zadośćuczynienia? czego chcesz od nich i co za tym idzie od nas, próbujących ułożyć sobie życie gdzieś tam za horyzontem? mamy zgolić włosy i założyć pokutne włosiennice? powiedz..

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2391 dnia: Stycznia 16, 2008, 16:29:59 pm »
LoNdEk - przecież tego się ku*wa czytać nie da! Szwaby w obozie niemal zatłukli mojego dziadka - przeżył, ale stracił oko - jego brat nie miał tyle szczęścia i zginął, a babcię wywieźli do przymusowej pracy. Babcia z dziadkiem już umarli, ale dobrze ich znałem. To była moja najbliższa rodzina, a ty śmiesz mi wypominać, że żyję przeszłością?

Jeśli taki jest twój stosunek do Polaków, poproś swoich ukochanych angoli o obywatelstwo i zapomnij, gdzie się urodziłeś. Od dzisiaj jesteś dla mnie zerem  :mad:

Jestem Polakiem, jestem z tego dumny, ale czasami tak jak napisalem, wstyd mi sie przyznac do tego, sa sytuacje, kiedy Polacy, daja raczej zle przyklady...piszesz o angolach, Londyn to miasto setek narodowosci
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2008, 16:32:04 pm wysłana przez LoNdEk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2392 dnia: Stycznia 16, 2008, 16:31:38 pm »
Kun - nikt mnie przepraszać nie musi, ale niech takie pseudo-tolerancyjne "coś" jak LoNdEk nie pisze, że od Polaków gorszego narodu nie ma! Kocham swój kraj, jestem dumny z bycia Polakiem i takie słowa to dla mnie zniewaga najcięższego kalibru  :???:

Jestem Polakiem, jestem z tego dumny...

Łżesz!

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2393 dnia: Stycznia 16, 2008, 16:38:32 pm »
Kun - nikt mnie przepraszać nie musi, ale niech takie pseudo-tolerancyjne "coś" jak LoNdEk nie pisze, że od Polaków gorszego narodu nie ma! Kocham swój kraj, jestem dumny z bycia Polakiem i takie słowa to dla mnie zniewaga najcięższego kalibru  :???:

Jestem Polakiem, jestem z tego dumny...

Łżesz!

To jest moje wlasne zdanie o Polakach, oczywiscie nie o wszystkich, bo grzechem by bylo oskarzac wszystkich o grzechy ty lko czesci, jednak na podstawie wlasnego doswiadczenie, moge powiedziec, ze jadac za granice, najlepiej unikac "swoich" (tzn. Polakow), co jeszcze cechuje nasz narod, hmmm....falszywa religijnosc, obluda, zawisc, malostkowosc...niestety, te kilkadziesiat lat PRL zrobilo swoje, wiesz jak najlatwiej rozpoznac Polaka w Londynie, zazwyczaj to gosc ktore siedzi z naburmuszona mina ( powaznie, taka opinia panuje, nawet w polskiej prasie), wiecznie nie zadowolony, bo przeciez on cierpi za miliony...Irasku nie klame, jestem dumny z tego, ze jestem Polakiem, lubie opowiadac "angolom" o Krakowie, o naszym morzu - chwale sie swoja ojczyzna.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2394 dnia: Stycznia 16, 2008, 16:41:37 pm »
nie wiem stary czy miałeś okazję pomieszkać na obczyźnie. powiem Ci bracie szczerze, że czasem i ja wstydzić się musiałem za rodaków (nie jest ważne w jakich sytuacjach). naturalnie Londek przejaskrawia. a być może miał nieszczęście trafić na tego typu ludzi, co skrzywiło nieco jego punkt widzenia (o co wierz mi wcale nie trudno, a powodów może być wiele).

ps. łatwo powiedzieć "Kocham swoją Ojczyznę", "Jestem dumny, że jestem Polakiem" ... zazwyczaj są to puste słowa, za którymi nie kryje się nic...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2395 dnia: Stycznia 16, 2008, 16:52:55 pm »
nie wiem stary czy miałeś okazję pomieszkać na obczyźnie. powiem Ci bracie szczerze, że czasem i ja wstydzić się musiałem za rodaków (nie jest ważne w jakich sytuacjach). naturalnie Londek przejaskrawia. a być może miał nieszczęście trafić na tego typu ludzi, co skrzywiło nieco jego punkt widzenia (o co wierz mi wcale nie trudno, a powodów może być wiele).

ps. łatwo powiedzieć "Kocham swoją Ojczyznę", "Jestem dumny, że jestem Polakiem" ... zazwyczaj są to puste słowa, za którymi nie kryje się nic...


niestety nie przejaskrawiam, poprostu na poczatku swojego pobytu tutaj, zbyt zaufalem naszym rodakom, i wiele mnie to nauczylo...a o jeszcze gorszych skur*synach sie czyta, czy  w TV slyszy, najczesciej Polakow oszukuja Polacy, i nie wiem czy to powod do dumy, "angole" w pracy nieraz mnie pytali po jakims reportazu w BBC jak to mozliwe, ze "swoim" robia takie walki, zostawiaja bea pieniedzy bez mieszkania, niezadko pobija...
Opublikowane: Styczeń 16, 2008, 16:46:12
musze sie niestety z toba zgodzic , Polska jest krajem wyjatkowo nie tolerancyjnym, a Polacy naprawde czasami przerazaja swoimi uprzedzeniami, ja to nazywam zacofaniem cywilizacyjnym, w londynie, nie raz bylem swiadkiem jak "nasi" dziwnie patrzyli na osobe czarno/ciemno-skora, czy na osobe pochodzenia zydowskiego (tutaj sie nie boja pokazywac w jarmolkach czy z pejsami) do tego dochodza naprawde wyjatkowo chamskie komentarze, przeklenstwa - wyzywanie od najgorszych ( ale co najzabawniejsze, nie mowia tego po angielsku, tylko po polsku, nie wiem czy to z powodu brakow jezykowych czy moze ze strachu), wstyd sie przyznac w takich sytuacjach ze jest sie rodakiem takiego czlowieka...
To dziwne, ponieważ gdy, zapytasz (obcokrajowców) studentów, jacy są dla nich Polacy, większośc mówi, że są bardzo życzliwi itd.

"ja to nazywam zacofaniem cywilizacyjnym"
Cóż przynajmniej nie grozi nam sytauacja ta z Francji (skoro Polacy są zacofani, to jak nazwac Francuzów), wybacz ale ani żaden murzyn, ani arab nie będzie mi mówił, jakie wartości powinienem wyznawac w swoim kraju, nie po to Polacy przelewali krew, przed niewolą sułtanatu Tureckiego, aby dziś np. kłaniac się po pas muzułmanom, tak samo z wszelkim uprawnieniami dla murzynów itd. a to niby dlaczgo murzyn ma byc traktowany jak święta krowa (przykład USA) Ja osobiście nie wierze w brednie multiculti, co zresztą dobitnie pokazują kraje UE, mówisz o tej tolerancji zachodu, to niby dltego im czarniej na dzielnicy, tym tańsze gorsze mieszkania, nie mowiac juz o samych warunkach do życia panujących na takich dzielnicach... dlatego właśnie jak tylko czarni zaczynają się sprowadzac, to biali wyprowadzają się ? tolerancja zachodu jest tylko na pokaz... czcze słówka nic więcej, no jest niby ten złodziejski socjal, ale to raczej nic dobrego dla samej Europy nie znaczy... 


nikt nie karze ci sie im klaniac, ale nie trzeba na nich pluc, czy im czegos zarzucac, a mieszkales w czarnej dzielnicy, znasz jakas czarnoskora osobe?!? ja mam znajomych wsrod czarnoskorych, hindusow, islamistow, POLAKOW( tak tak) i innych roznych narodowosci i wyznan itd.(wszyscy naprawde wspaniali ludzie) i wiesz co najsmiesniejsze, niezaleznie od koloru skory, najwiecej "jadu" jest w katolikach...to jest najsmutniejsze...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2396 dnia: Stycznia 16, 2008, 19:36:05 pm »
Szokują mnie "System Wars". Ludzie co chwilę porównują screeny ("a tu ściana jest bardziej rozmazana z odległości 2 cm"), potem wyśmiewają się z innych konsol, a na końcu się wyzywają i kłócą...
Można by przytoczyć słowa kiepskiej piosenki: "Relax, take it easy".

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2397 dnia: Stycznia 16, 2008, 19:44:07 pm »
Mnie bardzo deprymuje to jak w np. Anglii prasa nabija się z naszych rodaków tam pracujących. Non stop jakieś głupie docinki. Ostatnio to było coś o ziemniakach. To jest przykre że oni z nas tak drwią a nasz naród masowo tam wyjeżdża i świadczy swoje usługi.

Oczywiście to tyczy się każdego innego kraju, który w jawny sposób drwi z nas.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2398 dnia: Stycznia 16, 2008, 19:46:43 pm »
Mnie bardzo deprymuje to jak w np. Anglii prasa nabija się z naszych rodaków tam pracujących. Non stop jakieś głupie docinki. Ostatnio to było coś o ziemniakach. To jest przykre że oni z nas tak drwią a nasz naród masowo tam wyjeżdża i świadczy swoje usługi.

Oczywiście to tyczy się każdego innego kraju, który w jawny sposób drwi z nas.
My drwiliśmy z Turków i ze znajomych ze wchodu...
Yeahh, me and hate that's an odd couple

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2399 dnia: Stycznia 16, 2008, 20:03:11 pm »
mieszkam już ok 4 lat za granicą i jak dotąd żadna z (nomen omen) durnych gazet irlandzko-angielskich (News of the World, Star, itp. badziewia) nie dała rady mnie obrazić.
wkurzały nie raz, ale nie do tego stopnia...
wiecie jak to jest, obelga ze strony debila nie boli..a śmieszy i tyle..
spływa to po mnie jak po kaczce i po Was też powinno...