Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1521081 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2480 dnia: Stycznia 22, 2008, 14:21:33 pm »
Cytuj
Pomimo mojego przekonania, że nie mógłbym żyć bez jedzenia mięsa
Błędne myślenie.

Dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czegokolwiek lub zobaczyć inne filmiki skarbnica wiedzy jest na stronach PETA:

www.peta2.com
www.peta.org

Oczywiście zachęcam wszystkich do zapoznania się z materiałami. Nikogo bynajmniej nie chcę przekonywać, by porzucił jedzenie mięsa. Już sam bojkot dużych fast-foodów jest czymś. Tam trafia naprawdę najgorsza paść, lepsze rzeczy są na dworcu w budkach (i smaczniejsze!).

Smutnym jest też (i szokującym), że ludzie sami się okłamują. Na zasadzie, widzisz jakieś zwierzątko, jakiegoś małego cielaczka, głaszczesz, wiesz, że nigdy byś go nie potrafił zabić, ale gdy ktoś robi to za Ciebie, uśmiechasz się ładnie i zmiatasz wszystko z talerzyka. :(
Człowiek do prawidłowego rozwoju potrzebuje związków, białek (czy tam jeszcze jakiś), które dają nam zwierzęta. Tak jest skonstruowany nasz organizm. I śmieszą mnie ludziki, co płaczą nad losem biednej kury, czy tam cielaczka.
Pozdro.
PS.
Na obiad mam zajebiste udka. Mniam.
PS2.
Ciekawe czy bylibyśmy tymi, kim jesteśmy, gdyby nasi przodkowie główną dietę opierali na prabananach.
Widać, że gówno wiesz i dajesz sobie robić leguminę z mózgu. Nawet nie wiesz co jest "tym czymś" co dają nam zwierzęta i czym można to zastąpić.

Cytat: ja
Nikogo bynajmniej nie chcę przekonywać, by porzucił jedzenie mięsa.
A te post scriptum są żałosne. Skoro ja szanuje twoje żarcie mięcha i nie przekonuje do innych postaw, to się ode mnie odwal chamie.

Czym by byli? Nie chorowaliby chociażby na jelita. Tak, bez mięsa umrzesz w wieku 30 lat, na niedobór wszystkiego!!!oneone
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2008, 14:27:54 pm wysłana przez tarniak »

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2481 dnia: Stycznia 22, 2008, 14:31:49 pm »
Cytuj
Widać, że gówno wiesz i dajesz sobie robić leguminę z mózgu. Nawet nie wiesz co jest "tym czymś" co dają nam zwierzęta i czym można to zastąpić.

A te post scriptum są żałosne. Skoro ja szanuje twoje żarcie mięcha i nie przekonuje do innych postaw, to się ode mnie odwal chamie.

Czym by byli? Nie chorowaliby chociażby na jelita.
Masz rację, nie posiadam znacznej wiedzy w tym temacie, nigdy się tym nie interesowałem.
Wiem natomiast tyle, że mięso mi bardzo smakuje, i żadne argumenty nie zrobią ze mnie wegetarianina.
I nie nazywaj mnie chamem, ponieważ w moim poście nie było nic negatywnego skierowanego w Twoją stronę. Właściwie nawet Cię doceniam, że potrafisz żyć bez mięsa i zwierzęce istnienie nie jest Ci obojętne.
Ale skoro Cię to uraziło, to przepraszam. I pozdrawiam.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2482 dnia: Stycznia 22, 2008, 14:39:43 pm »
Cytuj
Widać, że gówno wiesz i dajesz sobie robić leguminę z mózgu. Nawet nie wiesz co jest "tym czymś" co dają nam zwierzęta i czym można to zastąpić.

A te post scriptum są żałosne. Skoro ja szanuje twoje żarcie mięcha i nie przekonuje do innych postaw, to się ode mnie odwal chamie.

Czym by byli? Nie chorowaliby chociażby na jelita.
Masz rację, nie posiadam znacznej wiedzy w tym temacie, nigdy się tym nie interesowałem.
Wiem natomiast tyle, że mięso mi bardzo smakuje, i żadne argumenty nie zrobią ze mnie wegetarianina.
Ale rpzecież napisałem wyraźnie, nawet pogrubioną czcionką, że nikogo NIE NAMAWIAM, więc niby gdzie argument. A ten PS był prymitywny i chamski z Twojej strony, jakbyś nie zauważył, bo nic nie wnosił, a miał tylko pokazać jak bardzo w dupie masz moje zdanie. Jeśli nie było to twoim zamierzeniem, to waż słowa. Gdyby twoja laska nie jadła mięcha, to też byś jej mówił: "idę jeść mojego przepysznego kurczaczka mniam mniam, a ty żryj kiełki"? Wiem, troszkę przesadziłem, ale trzeba uważać co i jak się pisze.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2483 dnia: Stycznia 22, 2008, 15:31:44 pm »
Co do argumentów, to nie odnosiłem się do Twojej osoby, tylko ogólnie.
Oboje przesadziliśmy więc jest remis. I na tym zakończmy pojedynek. :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2484 dnia: Stycznia 22, 2008, 18:33:19 pm »
Minimalne wymagania AC  :shock: - tym razem potwierdzone
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39074

Cytuj
* Procesor dwurdzeniowy Intel Pentium D lub AMD Athlon 64 X2 3800+ (zalecane: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub AMD Athlon 64 X2 4400+)
* 2 GB pamięci RAM (zalecane: 3 GB)
* Karta grafiki 256 MB kompatybilna z DirectX 9 lub 10 (zalecane: 512 MB)
* Napęd DVD-ROM (odczytujący dane zapisane na dwuwarstwowych płytach DVD
* 12 GB wolnego miejsca na dysku
* System operacyjny Windows XP lub Windows Vista

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2485 dnia: Stycznia 22, 2008, 18:41:55 pm »
Na minimalnych gra ruszy, ale wątpię, żeby dało się na tym grać  :lol:

Pozatym wkurza mnie takie podawanie wymagań grafiki - czy GF8500 512MB będzie zalecany?

Wątpię...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2486 dnia: Stycznia 22, 2008, 19:32:27 pm »
Wow... 3gb RAM jako zalecane. Do tego jeszcze 12 giga na dysku. To pojechali...
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2487 dnia: Stycznia 22, 2008, 21:57:48 pm »
Szokuje mnie to jak ten czas szybko leci. Jedna koleżanka powiedziała mi wczoraj, że jest w ciąży (niestety nie ze mną :lol:), druga jest już w którymś miesiącu, kumpel z dzieciństwa z "mafii podwórkowej" na wiosnę się żeni, a dzisiaj powiedziała mi przyjaciółka, że wychodzi za mąż. Ta sama, która kilka lat temu robiła mi zadania domowe jak do podstawówki chodziłem. Nie nadążam za tym wszystkim...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2488 dnia: Stycznia 22, 2008, 22:02:23 pm »


Miłość jest ślepa  :mrgreen:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2489 dnia: Stycznia 22, 2008, 22:04:42 pm »
Przeciez ona urodzila dwojke dzieci...

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2490 dnia: Stycznia 22, 2008, 22:09:15 pm »
Cytuj
Pomimo mojego przekonania, że nie mógłbym żyć bez jedzenia mięsa
Błędne myślenie.

Dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czegokolwiek lub zobaczyć inne filmiki skarbnica wiedzy jest na stronach PETA:

www.peta2.com
www.peta.org

Oczywiście zachęcam wszystkich do zapoznania się z materiałami. Nikogo bynajmniej nie chcę przekonywać, by porzucił jedzenie mięsa. Już sam bojkot dużych fast-foodów jest czymś. Tam trafia naprawdę najgorsza paść, lepsze rzeczy są na dworcu w budkach (i smaczniejsze!).

Smutnym jest też (i szokującym), że ludzie sami się okłamują. Na zasadzie, widzisz jakieś zwierzątko, jakiegoś małego cielaczka, głaszczesz, wiesz, że nigdy byś go nie potrafił zabić, ale gdy ktoś robi to za Ciebie, uśmiechasz się ładnie i zmiatasz wszystko z talerzyka. :(
Źle zabrzmiało to moje zdanie, chodziło mi o to, że mięso jem od zawsze, smakuje mi i po prostu nie potrafiłbym sobie odmówić. Na pewno da się bez niego żyć.
Natura stworzyła człowieka aby mógł polować lub jeść roślinki, dała mu wybór. Jak każdy gatunek chcieliśmy przetrwać i wybraliśmy rolę drapieżników. Popatrzmy jak to się odbywa w przyrodzie, między zwierzętami. Zabijają aby przeżyć. Tak już jest i nic na to nie poradzimy. Od czasów gdy ludzie zaczęli się "rozpleniać" po świecie a selekcja naturalna przestała nas obejmować, zaczęła się rzeź niewiniątek na masową skalę. Strach pomyśleć co będzie jak dobijemy do prognozowanej na koniec tego stulecia liczby 8mld.

Ludzie w moim odczuciu z natury są hipokrytami i w tej materii to się też uwidacznia - w domu dzieciak ma psa i kota, karmi je i przytula ale nie przeszkadza mu to w przeklinaniu na kundle i rzucanie kamieniami w bezpańskie zwierzęta. Wszystkiemu winne przekonanie człowieka, że jest panem świata, czuje władzę nad słabszym i mniej rozwiniętym i nie czuje odpowiedzialności. Bardzo to uogólniam i nie odnoszę się do pojedynczych jednostek, nie twierdzę że każdy tak postepuje.

Mnie także szokują wymagania Assassin's Creed na PC. Dla mnie to prosty wybór. Modyfikacja kompa/kupno konsoli - przy ograniczonych środkach finansowych wybieram to drugie.

Szokuje mnie to jak ten czas szybko leci. Jedna koleżanka powiedziała mi wczoraj, że jest w ciąży (niestety nie ze mną :lol:), druga jest już w którymś miesiącu, kumpel z dzieciństwa z "mafii podwórkowej" na wiosnę się żeni, a dzisiaj powiedziała mi przyjaciółka, że wychodzi za mąż. Ta sama, która kilka lat temu robiła mi zadania domowe jak do podstawówki chodziłem. Nie nadążam za tym wszystkim...
Najbardziej pęd za życiem rodzinnym uwidacznia się na końcu studiów. Okres między 4 a 5 rokiem był najbardziej intensywnym "sezonem weselnym". Zauważyłem też jak bardzo zmieniali się moi koledzy po narodzinach ich dzieci (prawie zawsze była to zmiana na plus).
Jak mawia moja mama: "Do 20tki liczysz pojedyncze lata, potem zwracasz już uwagę tylko na zmieniające się dziesiątki".
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2008, 22:19:08 pm wysłana przez Kert »

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2491 dnia: Stycznia 22, 2008, 23:15:58 pm »
Cytuj
Zauważyłem też jak bardzo zmieniali się moi koledzy po narodzinach ich dzieci (prawie zawsze była to zmiana na plus).

Rozwiń proszę.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2492 dnia: Stycznia 22, 2008, 23:28:03 pm »
Nie napiszę nic odkrywczego. Wydorośleli. Wiedzą, że nie żyją tylko dla siebie. Nie zachowują się już jak szczeniaki. Działają z rozsądkiem. Wcześniej tak nie było. Pozytywnie mnie to zaskoczyło, że tylu z nich okazało się porządnymi ludźmi. Zobaczymy na jak długo. Wiem że nieczęsto się to zdarza (szczególnie gdy chłopak/mężczyzna musi "nagle" dorosnąć).

Supersonic

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2493 dnia: Stycznia 23, 2008, 08:00:31 am »
Heath Ledger nie żyje. Szkoda gościa

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2494 dnia: Stycznia 23, 2008, 11:49:04 am »
Cytuj
Ledger was found dead in his fourth-floor apartment at 421 Broome Street in the SoHo neighborhood of New York City on January 22, 2008. He was found at 3:26 p.m. EST by a housekeeper and a massage therapist, who entered the bedroom to find him face down and unconscious at the foot of his bed with sleeping pills on a nearby night table. Police said that they also found prescription medication in the bathroom and that there were "no obvious signs" of suicide, nor did they suspect foul play. Ledger was also said to be suffering from pneumonia at the time of his death.
Wikipedia. Okoliczności śmierci. Jako, że to wiki i materiał cały czas w edycji, traktować z dystansem.
Żal faceta. Kto by się spodziewał, że rola Jokera będzie jego ostatnią.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2495 dnia: Stycznia 23, 2008, 14:24:49 pm »
mnie zszokowalo to info:

Cytuj
Znany teolog wystąpił z Kościoła katolickiego

"Potwierdzam, że 21 grudnia 2007 odstąpiłem od przynależności do Kościoła Rzymskokatolickiego" - napisał Tomasz Węcławski na internetowym forum założonej przez siebie Pracowni Pytań Granicznych. Informację podał w najnowszym numerze "Tygodnik Powszechny"
...

zrodlo i pelny artykul:
http://wiadomosci.onet.pl/1678331,11,znany_teolog_wystapil_z_kosciola_katolickiego,item.html


najbardziej szokujeace w tym jest to ze ksiadz, teolog, "badacz" religii w wyniku swojje pracy doszedl do takiego wniosku:

Cytuj
....
„Uniwersum wczesnych chrześcijan – rekonstrukcja i znaczenie krytyczne”
. Jezus przedstawiony jest w nich jako oryginalny reformator religijny – twórca radykalnego ruchu głoszącego nadejście Królestwa Bożego. Nowość jego nauczania ukazuje się przede wszystkim w niezwykle bliskiej relacji z Bogiem oraz w przewartościowaniu uznawanej wówczas w Izraelu hierarchii społeczno-religijnej. Jako przywódca religijny doznaje jednak potrójnej porażki: w nałożeniu na niego oczekiwań mesjańskich stojących w sprzeczności z tym, co sam był gotów mówić i czynić; w odrzuceniu przez elitę religijno-polityczną prowadzącym do śmierci krzyżowej oraz – co jest zdaniem Węcławskiego porażką najbardziej dotkliwą – „w reinterpretacji jego własnej śmierci, a za nią także obrazu Boga nie w tym kierunku, który on sam wskazywał swoją postawą, słowami i działaniem, ale w kierunku przeniesienia i na niego samego, i na obraz Boga oczekiwań, które on sam albo wprost odrzucał, albo rozumiał gruntownie inaczej”.
...

i troche wiecej informacji na ten temat:
http://wiadomosci.onet.pl/1464719,240,kioskart.html

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2496 dnia: Stycznia 23, 2008, 15:48:58 pm »
Koniec świata, teraz wszelkie wartości katolickie zostały podważone, bezapelacyjnie...  muszę znaleźć inną wiare islam hmm nie, Judaizm będzie tutaj jak najbrdziej na miejscu heh.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2008, 15:52:57 pm wysłana przez VaaKo »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2497 dnia: Stycznia 23, 2008, 15:49:17 pm »
Heath Ledger nie żyje. Szkoda gościa
Też mnie to ostro zszokowało. Już wiemy ku czyjej pamięci zostanie poświęcony nowy Batman.

Co jeszcze wywołało u mnie szok to bicie Rekordu Guinessa w mojej szkole. Otóż pewna grupa uczniów (nie klasa) od godziny 11:00 dzisiaj, siedzi w klasie i będzie się uczyć się matematyki przez 48 h. Skończyć mają koło 15:00 w piątek, bo co jakiś czas mają przerwy 20-sto minutowe, podczas których mogą sobie legnąć na materace w pokoju obok. 6 osób może skapitulować, wszystko jest nagrywane kamerami, nadzoruje to specjalna komisja. Będzie trzeba oglądać na dniach Teleexpress albo inne wiadomości (TVP do nas zawitało), może coś powiedzą. Mój komentarz ? Musiało by mnie mocno pokopać, żeby wziąć udział w takiej "zabawie" :shock: .
PSN ID: WojtqGO

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2498 dnia: Stycznia 23, 2008, 15:57:55 pm »
Koniec świata, teraz wszelkie wartości katolickie zostały podważone, bezapelacyjnie...  muszę znaleźć inną wiare islam hmm nie, Judaizm będzie tutaj jak najbrdziej na miejscu heh.


nie sadzisz jednak, ze to jest mocno zastanawiajace?!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2499 dnia: Stycznia 23, 2008, 16:04:07 pm »
doprze...

Ku*wa, znowu!

Chociaż widać postęp, bo tym razem zrobił w jednym wyrazie tylko jeden błąd  :-?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2500 dnia: Stycznia 23, 2008, 16:09:05 pm »
doprze...

Ku*wa, znowu!

Chociaż widać postęp, bo tym razem zrobił w jednym wyrazie tylko jeden błąd  :-?


to nie jest blad, to jest celowe pisanie tego wyrazu (dobrze) w ten sposob(doprze) jesli jeszcze tego nie zauwazyles to pozostaje mi tylko pogratulowac inteligencji:D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2501 dnia: Stycznia 23, 2008, 16:12:21 pm »
Aha. :???: A wiesz że tak robią dzieci Neostrady?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2502 dnia: Stycznia 23, 2008, 16:17:24 pm »
Aha. :???: A wiesz że tak robią dzieci Neostrady?

Przeciez nawet napisalem calkiem niedawno, ze jak kogos tak razi taka pisownia, to niech mnie traktuje jak dziecko Neostrady, ale wezcie pod uwage, ze takiej pisowni uzywam praktycznie tylko do wyrazu "DOBRZE"

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2503 dnia: Stycznia 23, 2008, 16:22:54 pm »
Aha. :???: A wiesz że tak robią dzieci Neostrady?

Przeciez nawet napisalem calkiem niedawno, ze jak kogos tak razi taka pisownia, to niech mnie traktuje jak dziecko Neostrady, ale wezcie pod uwage, ze takiej pisowni uzywam praktycznie tylko do wyrazu "DOBRZE"
W takim razie powiedz jeszcze czego oznaką jest pisanie co chwile wielokropka tam gdzie nie powinno go być.

Szokują mnie filmiki z Crysisa które dzisiaj oglądałem.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2504 dnia: Stycznia 23, 2008, 16:29:03 pm »


szokujący pacjent- debil.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2505 dnia: Stycznia 23, 2008, 16:44:08 pm »
Aha. :???: A wiesz że tak robią dzieci Neostrady?

Przeciez nawet napisalem calkiem niedawno, ze jak kogos tak razi taka pisownia, to niech mnie traktuje jak dziecko Neostrady, ale wezcie pod uwage, ze takiej pisowni uzywam praktycznie tylko do wyrazu "DOBRZE"
W takim razie powiedz jeszcze czego oznaką jest pisanie co chwile wielokropka tam gdzie nie powinno go być.

Szokują mnie filmiki z Crysisa które dzisiaj oglądałem.


z tym wielokropkiem to takie przyzwyczajenie, ale jesli daje go w cytatach, tak jak w postach wyzej, to jest dany daltego, ze przed danym cytatem jest jakis tekst, lub po nim, a trzykropek w takim miejscu"..." bez powodu, hmmm...glupi nawyk...

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2506 dnia: Stycznia 24, 2008, 02:07:35 am »


szokuje mnie, jak mozna byc takim debilem

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2507 dnia: Stycznia 24, 2008, 04:15:52 am »

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2508 dnia: Stycznia 24, 2008, 15:24:56 pm »

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2509 dnia: Stycznia 24, 2008, 17:33:39 pm »
Cóż bardziej mi do konserwatysty, a że od lewicy zbytnio wiele nie należy wymagac, więc nie mam Ci tego za złe :P   

Filmik który dałem dobitnie pokazuje, że lewaczki nie rożnią sie w zakresie głupoty od wszechpolaków, którzy to zawsze są pokazani jako zło największe :lol:, jak widac media widzą tylko na jedne oko :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2008, 17:39:45 pm wysłana przez VaaKo »

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2510 dnia: Stycznia 24, 2008, 17:53:57 pm »

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2511 dnia: Stycznia 24, 2008, 18:26:32 pm »
To jeszcze nic, Ta była jeszcze lepsza...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Marins

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2512 dnia: Stycznia 24, 2008, 18:30:41 pm »
To sie nazywa mieć szczęście  :shock:

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2513 dnia: Stycznia 24, 2008, 19:51:41 pm »
Szczęście swoja drogą. Wola przetrwania.
GT: Trusio

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2514 dnia: Stycznia 24, 2008, 19:53:50 pm »
Szczęście swoja drogą. Wola przetrwania.
Jednak głównie szczęście.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2515 dnia: Stycznia 24, 2008, 20:00:09 pm »
To sie nazywa mieć szczęście  :shock:

Ja bym wolał mieć inne szczęście: lecieć w samolocie, który nie ulega katastrofie :P
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2516 dnia: Stycznia 24, 2008, 20:03:12 pm »
To sie nazywa mieć szczęście  :shock:

Ja bym wolał mieć inne szczęście: lecieć w samolocie, który nie ulega katastrofie :P
Ale wtedy nie pisali by o Tobie w gazetach i wikipedii. Nie udzielałbyś ogólnie wywiadów, i byłbyś mało popularny. Zastanów się... czy naprawdę warto? :-?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2517 dnia: Stycznia 24, 2008, 20:08:44 pm »
E... to za mało...
Szczęście byłoby wtedy kiedy ta dziewczyna by szczęściu trochę "pomogła" - wydała książkę, sprzedała prawa do ekranizacji itd i spała na kasie do końca życia...  :grin:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2518 dnia: Stycznia 24, 2008, 22:52:16 pm »
Cytuj
Prezydent ponadto wyraził satysfakcję z oświadczeń rządu dotyczących pomocy rodzin, przede wszystkim tych wychodzących poza działania ustawowe. Oświadczył też, że przychyla się do propozycji Ministerstwa Obrony w sprawie awansów i odznaczeń dla ofiar katastrofy.
Odznacza ich za to ze zgineli tak jak ludzie ginią nacodzien, aha. No i te awanse, po ci im skoro nie żyją :lol:
I jakieś 500 tysiecy z budzetu na "wsprarcie" rodzin ofiar.
Niesamowite jak bardzo równi i równiejsi są widoczni w naszym kraju.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2519 dnia: Stycznia 24, 2008, 22:59:36 pm »
Ty już nie masz chyba sie do czego przyczepic :/  odznaczenia pośmiertne dla żołnierzy są popularne na całym świecie :/

Wsparcie dla rodzin żołnierzy, którzy stracili życie podczas slużby żadna łaska, gdy dają np. dla górników jest ok ?