Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1521078 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2760 dnia: Lutego 28, 2008, 10:01:17 am »
Trochę z innej beczki (inny temat).
Artykuł w gazecie olsztyńskiej: Wykładowca na potęgę oblewa studentów

Dwie rzeczy:
1. jestem na PG i wkrótce będę miał zajęcia z w/w dr inż. Szpryngierem (tak, w rzeczywistości jest to taki wielki ch**)
2. studenci poszli się poskarżyć na wykładowcę do gazety, bo ten oblał aż 30% studentów (co znaczy, że 70% jakoś zdała - więc się da zdać). Ciekawe, że gdy u nas na PG w tym roku z przedmiotu "Architektura Komputerów" zdało 66 osób na 245 (czyli 70% nie zdało, część to osoby zdające przedmiot już któryś rok z rzędu), nikt nawet nie myśli o tym, by iść z płaczem do lokalnej gazetki i mówić, jaki to pan X jest zły, tylko brali materiały i uczyli się, by zdać :/.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Kochan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-06-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2761 dnia: Lutego 28, 2008, 10:56:20 am »
ta twoja wolność to popuszczenie pasa moralnego , przekraczenie pewnych granic . Dziwią się dlaczego tyle kure.stwa i młodych dupodajek wśrod nastolatek . Jak ma być inaczej skoro jest na to masowe przyzwolenie . Podobnie z innymi dylematami morlanymi . Nadmierna swoboda obyczajów plus laicyzacja i dodatkowo brak jakichkolwiek autorytetów = zdegenerowane społeczeństwo .
A kto ma być tym autorytetem moralnym wg. Ciebie? I jaki kraj ma stabilny i stanowczy autorytet. A może B16 jest autorytetem moralnym ludzkości? Nie rozśmieszaj mnie. Młode dupodajki to wina pop-kultury i lansowania pewnych postaw przez media. Gówniarze w takim wieku nie myślą o aborcji i eutanazji więc nawet by nie zrozumieli, że istnieje taka ewentualność. Zresztą, stosujesz standardowe dla siebie selektywne wyłapywanie tresci. Mówiliśmy z Trusiem o pewnych kategoriach, w których takie zabiegi powinny być respektowane. Znowu wychodzi ta mentalność konserw: "nie umiem sobie poradzić z pewnym zjawiskiem, więc najlepiej go zabronię".

Dlaczego nie zakażemy sprzedaży alkoholu in genere. To dopiero niszczy społeczeństwo, ludzie uchlewają się na imprezach, potem robią głupie rzeczy po pijaku, maja kaca moralnego, chodzą na dyskoteki, na których przyjmują piguły i myślą, że jest dobra zabawa ruchając się po kiblach. Według mentalności konserwatywnej powinniśmy wprowadzić zakaz picia alkoholu i zlikwidować dyskoteki. No bo skoro są tacy, którzy nie potrafią z tego korzystać i nadużywają, to trzeba tego zakazać! Ja jestem za, ale nigdy bym nie postulował takich rzeczy, z szacunku do ludzi, którzy potrafią znaleźć złoty środek.


[/font] Podpisuje sie pod tym rekami i nogami , ujmujac to prosciej Zajebis**** trafne.
Idac tokiem myslenia niektorych ludzi to bysmy musieli ubezwlasnowolnic okolo 85 % ludzkosci bo nie sa w stanie funkcjonowac tak jak powini. A juz napewno bysmy musieli zakladac pasy cnoty 13 letnim dziewczynka zeby sie niekur***.
Jesli jest tyle gnoju na swiecie ludzie robia co chca i ch** a jak ktos ma ochote odejsc z tego swiata nierobiac szkody nikomu innemu to popelnia po pierwsze GRZECH a po drugie jest samolubem i prawo zakazuje pomocy tej osobie w tym czynie. Prawo w polsce jest kompletnym dnem  zarowno jesli chodzi o temat naszej dyskusji jak i pare innych galezi wszczegolnosci jesli chodzi o prawo obrony wlasnego dobytku itp.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2762 dnia: Lutego 28, 2008, 11:06:25 am »
a jak ktos ma ochote odejsc z tego swiata nierobiac szkody nikomu innemu to popelnia po pierwsze GRZECH a po drugie jest samolubem

Oba te argumenty są wg mnie w 100% nietrafne.
Grzech - czemu wszyscy mają się dopasowywać pod jedną religię, która wychwala męczeństwo (a zapewne większość wierzących, gdyby przyszło im cierpieć, sama wybrałaby śmierć)?
Samolubstwo - samolubstwem to cechują się w tym przypadku osoby, które z przyczyn "bo moja religia tego zakazuje", "bo uważam, że tak jest niemoralnie", "nie, bo nie", żyjąc sobie spokojnie, każą innym żyć w cierpieniu, nie pozwalając im ani godnie żyć, ani tym bardziej godnie umrzeć :/.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2763 dnia: Lutego 28, 2008, 11:13:02 am »
Każdy cwaniakuje, a nikt z was pewnie nigdy nie próbował odebrać sobie życia, więc skończcie pier***.

Nie próbowałem i nie mam zamiaru próbować, bo i nie mam powodu, żeby to robić. Jednakowoż nigdy, przenigdy nie odważyłbym się prosić innego człowieka o odebranie mi życia. Zabijanie nie leży i leżeć nie powinno w kompetencjach żadnego lekarza. Będę przeciwny eutanazji w każdym, nawet tak tragicznym przypadku. Pozatym nikt nie mówi o rozpruwaniu żył ani strzelaniu sobie w łeb. Leki przedawkować można samemu - nie trzeba od innych wymagać morderstwa.

Samolubstwo - samolubstwem to cechują się w tym przypadku osoby...

A czy samolubstwem nie jest żądanie od innych tej "godnej śmierci"?

Wybaczcie mi mój brak współczucia i przyzwolenia na zabijanie  :(

Kochan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-06-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2764 dnia: Lutego 28, 2008, 11:17:14 am »
a jak ktos ma ochote odejsc z tego swiata nierobiac szkody nikomu innemu to popelnia po pierwsze GRZECH a po drugie jest samolubem

Oba te argumenty są wg mnie w 100% nietrafne.
Grzech - czemu wszyscy mają się dopasowywać pod jedną religię, która wychwala męczeństwo (a zapewne większość wierzących, gdyby przyszło im cierpieć, sama wybrałaby śmierć)?
Samolubstwo - samolubstwem to cechują się w tym przypadku osoby, które z przyczyn "bo moja religia tego zakazuje", "bo uważam, że tak jest niemoralnie", "nie, bo nie", żyjąc sobie spokojnie, każą innym żyć w cierpieniu, nie pozwalając im ani godnie żyć, ani tym bardziej godnie umrzeć :/.
Eeee chyba ty mnie niezrozumiales albo ja ciebie nierozumiem  :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2765 dnia: Lutego 28, 2008, 11:22:16 am »
Nie, ja Ciebie zrozumiałem ;). Po prostu tylko dopowiedziałem jeszcze, co ja o tym myślę.

A czy samolubstwem nie jest żądanie od innych tej "godnej śmierci"?

Jeżeli się kogoś zmusza do tego, by wykonał zabieg, to tak. Ale, jeżeli by się znalazły osoby, którym by to nie przeszkadzało, to nie. W krajach, gdzie istnieje kara śmierci, są ludzie, którzy wstrzykują więźniom truciznę - i nie są oni przymuszani do swojej pracy.

Poza tym, wybacz, ale dla mnie to trochę idiotyczne - mam mieć wyrzuty sumienia, że kogoś zabiłem, ale już nie, że każę mu, wbrew jego woli, żyć w cierpieniu i męczarniach, bo tak jest dla mnie wygodnie. No suuper.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2008, 11:31:45 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Kochan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-06-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2766 dnia: Lutego 28, 2008, 11:27:43 am »
Nie, ja Ciebie zrozumiałem ;). Po prostu tylko dopowiedziałem jeszcze, co ja o tym myślę.
Ale ja ironizowalem te 2 stwierdzenia ktore ty skomentowales i napisales ze sie niezgadzasz  :lol:
innymi slowy ja tez sie z tym niezgadzam .

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2767 dnia: Lutego 28, 2008, 11:38:09 am »
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9702967&rfbawp=1204188098.537&ticaid=1570c

Kolejna ofiara tego samego fragmentu ul. Puławskiej. Niedawno zginął tam kierowca BMW wracający do Piaseczna. Z kumplami braliśmy udział w przejeździe krytykującym stan drogi w tym miejscu. Jest tam wielki dół który wybija samochody nawet przy 50km/h. To miejsce jest koło mojego osiedla. Ciekawe czy teraz prezydent miasta się obudzi...

Wiadomo, można jeździć zgodnie z przepisami, ale to miejsce jest naprawdę niebezpieczne. Niech ktoś zajedzie drogę na tym pasie- dachowanie murowane.
Co ciekawe Puławska dalej na południe (kilkaset metrów dalej) jest pięknie odnowiona, gładka jak stół. Ale już na ten fragment chęci zabrakło...
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2008, 11:42:08 am wysłana przez Krayzie »


Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2768 dnia: Lutego 28, 2008, 11:40:05 am »
Każdy cwaniakuje, a nikt z was pewnie nigdy nie próbował odebrać sobie życia, więc skończcie pier***.

Nie próbowałem i nie mam zamiaru próbować, bo i nie mam powodu, żeby to robić. Jednakowoż nigdy, przenigdy nie odważyłbym się prosić innego człowieka o odebranie mi życia. Zabijanie nie leży i leżeć nie powinno w kompetencjach żadnego lekarza. Będę przeciwny eutanazji w każdym, nawet tak tragicznym przypadku. Pozatym nikt nie mówi o rozpruwaniu żył ani strzelaniu sobie w łeb. Leki przedawkować można samemu - nie trzeba od innych wymagać morderstwa.
Błagam, czytaj UWAŻNIE, co piszę. Lekarz składa przysięgę Hipokratesa, więc może odmówić eutanazji. Dlaczego generalizujecie: EUTANAZJA = PIELGRZYMKI ludzi, którzy nie mają celu w życiu.  Jak babka mieszka sama, zeżre świństwo, będize potem martwa leżała miesiąc jak nie ma nikogo bliskiego, a w okolicy nie zacznie śmierdzieć i sasiedzi się nie dowiedzą. Brawo Iras naprawdę.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2769 dnia: Lutego 28, 2008, 14:01:11 pm »
Jeżeli się kogoś zmusza do tego, by wykonał zabieg, to tak. Ale, jeżeli by się znalazły osoby, którym by to nie przeszkadzało, to nie. W krajach, gdzie istnieje kara śmierci, są ludzie, którzy wstrzykują więźniom truciznę - i nie są oni przymuszani do swojej pracy.

Dla mnie są tacy sami, jak ci, którym tą truciznę wstrzykują. Tak, jestem przeciwny karze śmierci, tak samo, jak eutanazji i aborcji. Czy za to też mi się dostanie?

Poza tym, wybacz, ale dla mnie to trochę idiotyczne - mam mieć wyrzuty sumienia, że kogoś zabiłem, ale już nie, że każę mu, wbrew jego woli, żyć w cierpieniu i męczarniach, bo tak jest dla mnie wygodnie. No suuper.

Ja na prawdę nie każę nikomu żyć wbrew jego woli. Ja tylko nie daję przyzwolenia na zabijanie.
Opublikowane: Luty 28, 2008, 12:03:44
Nieoczekiwany poród, dziecko wypadło na tory

Wieśniaczka z indyjskiego Radźasthanu urodziła dziecko podczas korzystania z toalety w pociągu. Noworodek wypadł na tory, a matka zemdlała. Wszystko skończyło się jednak szczęśliwie.

http://wiadomosci.onet.pl/1701000,12,item.html

 :shock:

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2770 dnia: Lutego 28, 2008, 14:37:04 pm »
Krayzie - czy ulica Pułaskiego to fragment drogi nr 7? Jesli tak, to bede o tym pamietal jadac do Warszawy z Rzeszowa kiedys :]

Szokuje mnie ten wypadek Zientara, czlowiek tyle czasu promowal bezpieczenstwo, rozsadna, jazde,  reklamowal polisy OC w PZU... a tu nagle krotkie jebut i prawie sie zabil, usmiercajac przy tym pasazera. Los jednak jest CHOELRNIE zlosliwy. Podobnie bylo z Kuligiem, najlepszy polski kierowca rajdowy swoich czasow, mistrz kierownicy, z kazdego poslizgu/etc wyszedlby bez szwanku... a wyladowal pod lokomotywa pociagu :? Swoja droga to jadac do Rzeszowa pociagiem to przejezdza sie przez to miejsce smierci Kuliga i musze przyznac, ze jadac autem rzeczywiscie NIC tam nie widac - z jednej strony las, z drugiej budynek drozniczki...

A propos takich wypadkow spowodowanych po czesci nawierzchnia - w 2006 roku w lecie w Gliwicach jechalo sobie 5 nastolatkow stara Astra z zachodniego kranca Gliwic do Zabrza z meczu pilki noznej. Do domu nie dojechali, bo wyprzedzajac (na lysych kompletnie oponach) jakas ciezarowke (na drodze 1x4, czyli dwa pasy w kazdym kierunki nieprzedzielone zielencem, tylko podwojna ciagla) wpadli w pozlig na koleinie, przywalili w tablice Czarny Punkt (szczyt zlosliwosci losu), dwukrotnie dachowali, na koncu uderzyli dachem w drzewo. 3 osoby zginely na miejscu, 2 zostaly kompletnymi kalekami (czyt. warzywko), mieli 18-19 lat. Po zmarlych ostal sie tylko przyz w tamtym miescu z data wypadku i iloscia zmarlych tam osob...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2771 dnia: Lutego 28, 2008, 14:39:17 pm »
Jeśli chodzi o eutanazję, boję się, że wielu starało by się wykorzystywać ten zabieg do niecnych czynów i falandyzacji dotyczącego jej zapisu prawnego.

ale tego nie dopuszczają do siebie liberałowie aka komunisten - jay jay
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2008, 16:28:59 pm wysłana przez jay jay »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2772 dnia: Lutego 28, 2008, 16:27:42 pm »
Cytuj
[/font] Podpisuje sie pod tym rekami i nogami , ujmujac to prosciej Zajebis**** trafne.
Idac tokiem myslenia niektorych ludzi to bysmy musieli ubezwlasnowolnic okolo 85 % ludzkosci bo nie sa w stanie funkcjonowac tak jak powini. A juz napewno bysmy musieli zakladac pasy cnoty 13 letnim dziewczynka zeby sie niekur***.
jesli ta 13 letnia była twoją córką to też rozumiem byłbyś za swobodą obyczajów

idąc tokiem myslenia lewicowców w domysle czerwonych to należałoby zlikwidowac hospicja  bo to przeca nie warto . Podany tu przyklad klientki nie jest jeszcze tak dyrastyczny jak to bywa na oddziałach ,wiem bo robie trochę w tym , pacjenci jakos nie chcą umierac mimo ,że sa po wylewie , nie moga sami się wypróznić , jeść , normalnie funkcjonować . Media chcą mysleć za psoleczeństwo , które łatwo lyka kule i nie zastanawia się czy aby to co oni prezntuje jest prawdą czy dopasowaną prawdą . To jest urabianie opini publicznej i nagabywanie poprzez takie niusy do zalegalizowania przez rząd eutanazji , która jest w czasach śmierci trendy . ie dawno mialem śmieszną sytuację w szkole . Koleś zazwyczaj spokojny strasznie pultał jak mu powiedziałem ,że jestem rasistą . Okazało się ,że nie bylem sam bo zaraz przylaczyl się do dysputy inny koles , który z kolei jest nacjonalistą . Dyskusja była tak gorąca ,że padło jedno nieceznuralne słowo na k  :lol: . I bynajmniej nie ode mnie ani nacjonalisty  :cool:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

oscyp

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2773 dnia: Lutego 28, 2008, 16:39:54 pm »
Widocznie cięzko mu było się wstrzymać w obliczu rasisty i nacjonalisty, bo jego pradzaidek był Żydem a prapradziadek Niemcem. Ja osobiście dodałbym do tej "kur*y" jeszcze "ja pie*dole".

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2774 dnia: Lutego 28, 2008, 17:07:43 pm »
pacjenci jakos nie chcą umierac

Brawo, to jest właśnie słowo klucz! "Nie chcą". A co, jeżeli ktoś "chce", jeżeli ktoś nie potrafi, bądź nie może, bądź po prostu nie chce w taki sposób żyć? Czemu nie dać takiej osobie wyboru, tylko dać jej, o ironio, wybór społeczeństwa (zakładając, że byłoby jakieś referendum), bądź mniejszości (rząd + prezydent), czyli "żyj, albo popełniaj samobójstwo, bo my się na eutanazję nie zgadzamy".

Cytuj
Dla mnie są tacy sami, jak ci, którym tą truciznę wstrzykują. Tak, jestem przeciwny karze śmierci, tak samo, jak eutanazji i aborcji. Czy za to też mi się dostanie?

Sorki, za porównanie, ale w takim razie stawiasz również znak równości pomiędzy ludźmi zabijającymi zwierzęta dla zabawy, jak i weterynarzami, którzy owe zwierzęta usypiają? Dlaczego w przypadku zwierząt nikt nie mówi "aaa... bo to morderstwo!", tylko "tak będzie dla niego lepiej, nie będzie się męczył"?


Jeśli chodzi o eutanazję, boję się, że wielu starało by się wykorzystywać ten zabieg do niecnych czynów i falandyzacji dotyczącego jej zapisu prawnego.

ale tego nie dopuszczają do siebie liberałowie aka komunisten - jay jay

(odnośnie dopisku jay jay'a) Ojej, dzięki, że jestem komunistą tylko dlatego, że zgadzam się na to, by człowiek miał wybór co do własnej śmierci.
Zresztą, do "niecnych" celów można wykorzystać wszystko, zabrońmy więc wszystkiego!
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2008, 17:10:29 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2775 dnia: Lutego 28, 2008, 17:17:10 pm »
Cytuj
Szokuje mnie ten wypadek Zientara, czlowiek tyle czasu promowal bezpieczenstwo, rozsadna, jazde,  reklamowal polisy OC w PZU... a tu nagle krotkie jebut i prawie sie zabil, usmiercajac przy tym pasazera. Los jednak jest CHOELRNIE zlosliwy. Podobnie bylo z Kuligiem, najlepszy polski kierowca rajdowy swoich czasow, mistrz kierownicy, z kazdego poslizgu/etc wyszedlby bez szwanku... a wyladowal pod lokomotywa pociagu
Sam, na własne życzenie, leciał na 50-tce ponad 150 (ponoć koło 200), więc jaki los jest cholernie złośliwy? Po prostu idiota, zero poszanowania do obowiązujących znaków i świadome skazanie się na śmierć (bo jak inaczej nazwać jazdę 3x więcej, niż można, w dodatku w MIEŚCIE i W NOCY?!). Chciał się pochwalić przed kolegą nowym samochodem, to mu wyszło. Szkoda, że zginęła niewinna osoba. Dobrze, że nie trafił w inny samochód/ludzi, bo zginęło by znacznie więcej osób.

To zostało z Ferrari 360 Modena:


A tak wygląda samochód w salonie:


Jakieś pytania? :?

oscyp

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2776 dnia: Lutego 28, 2008, 17:32:58 pm »
Wg mnie nie ma w tym nic szokującego. Ot, wypadek, jakich co noc wiele. Inna sprawa, że lubie Macieja, ale wypadki/kraksy to ryzyko wpisane jazdę samochodem. I nie ma tu potrzeby ani wieszać psów na Zientarskim, ani też zakładać tematów typu "[']". Spytajcie się teraz siebie czy Wy/Wasi znajom/Wasi bliscy niegdy nie przekroczyliiscie prędkości. i jak? Ano ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2777 dnia: Lutego 28, 2008, 17:34:01 pm »
Panie Zombie, teraz będziemy porównywać ludzi do zwierząt? Nie mam w tej dyskusji nic więcej do dodania. Mam tylko nadzieję, że nie dożyję dnia, w którym morderstwa w majestacie prawa (eutanazja, aborcja) będą na porządku dziennym  :?

A co do wypadku młodego Zientara, cóż... nie mnie go oceniać. Jednak chciałbym jeszcze zobaczyć kilka programów motoryzacyjnych z nim i jego ojcem, bo bardzo tych dwóch gości lubię.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2778 dnia: Lutego 28, 2008, 17:35:50 pm »
Na pewno każdemu się to zdarzyło, ale nie sądze, by wiele osób leciało 150 km/h po mieście. Nikt nie wiesza psów, tylko nie rozumiem zrzucania wszystkiego na zły los i świat, który nas nie kocha. Podjął to ryzyko, przekroczył prędkość, zabił człowieka przez własną głupotę. Stało się i już, szkoda człowieka.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2779 dnia: Lutego 28, 2008, 17:42:02 pm »
Cytuj
2. studenci poszli się poskarżyć na wykładowcę do gazety, bo ten oblał aż 30% studentów (co znaczy, że 70% jakoś zdała - więc się da zdać). Ciekawe, że gdy u nas na PG w tym roku z przedmiotu "Architektura Komputerów" zdało 66 osób na 245 (czyli 70% nie zdało, część to osoby zdające przedmiot już któryś rok z rzędu), nikt nawet nie myśli o tym, by iść z płaczem do lokalnej gazetki i mówić, jaki to pan X jest zły, tylko brali materiały i uczyli się, by zdać :/.

Gdy miałem językoznawstwo na anglistyce, to oblało ok. 90% studentów za pierwszym razem i też nikt się nie skarżył.

Cytuj
a jak ktos ma ochote odejsc z tego swiata nierobiac szkody nikomu innemu to popelnia po pierwsze GRZECH a po drugie jest samolubem

Straszna tragedia ten grzech.
Nie pójdzie się wtedy do nieba.
Będzie się siedziało w kotle u diabła.

Cytuj
Dlaczego w przypadku zwierząt nikt nie mówi "aaa... bo to morderstwo!", tylko "tak będzie dla niego lepiej, nie będzie się męczył"?

Bo zabicie żywego stworzenia to nie morderstwo. Hmm... czyżby podwójne standardy?
Jeśli ktoś kocha życie ponad miarę, jest przeciwny eutanazji, aborcji, in vitro, ogólnie aleluja na ustach, to jak może pozwalać zabijać żywe, słodkie pieski? Czy one nie czują kiedy zadaje im się ból? Czy ich żywot na tym ziemskim padole nie zostaje zakończony w brutalny i morderczy sposób?

Cytuj
ale tego nie dopuszczają do siebie liberałowie aka komunisten - jay jay

Jay jay- brzmisz identycznie jak Plinio Correa de Oliviera- liberalizm prowadzi do komunizmu, a każdy przejaw braku hierarchi w społeczeństwie przybliża nas do diabła i chaosu. Dla tego pana ideałem był sredniowieczny styl życia- czyli modły 5 razy dziennie, zero wykształcenia, przez to żadnych niewygodnych pytań, gotowość poświęcenia życia w każdej chwili w obronie kościoła.
Opublikowane: Luty 28, 2008, 17:39:20
Cytuj
Spytajcie się teraz siebie czy Wy/Wasi znajom/Wasi bliscy niegdy nie przekroczyliiscie prędkości. i jak? Ano

Nie do 200km/h na ulicach wawy w nocy.
Trzeba być szaleńcem by tak robić.
Ja nie widzę w tym bohaterskości, ale czyste idioctwo.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2780 dnia: Lutego 28, 2008, 18:00:36 pm »
ale tego nie dopuszczają do siebie liberałowie aka komunisten - jay jay
Wal się, to ponoć ja byłem moderatorem, który rzucał oszczerstwami. Nie potrafisz dyskutować to się nie wypowiadaj.

Cytuj
Mówiliśmy z Trusiem o pewnych kategoriach, w których takie zabiegi powinny być respektowane.
Są 3 wyjścia. Nie czytasz moich postów, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, jesteś zbyt zaślepiony, żeby to zrozumieć.
 Za brak kultury w dyskusji .
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2008, 18:24:26 pm wysłana przez tarniak »

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2781 dnia: Lutego 28, 2008, 18:05:10 pm »
Z tym cholernie zlosliwym losem chodzilo mi o to, ze wlasnie czlowiek propagujacy bezpieczna jazde spowodowal taki wypadek, a nie dlaczego do niego doszlo, tak samo z Kuligiem zreszta bylo.

A predkosci staram sie nie przekraczac, bo nie mam kasy na mandaty. Jesli juz to max 10-15 km/h na pustej, prostej drodze przy dobrych warunkach.

Odnosnie poprzedniego tematu: tak, samobojstwo jest ciezkim grzechem, ale jesli ktos by byl postawiony w obliczu sytuacji tej pani, to watpie, zeby o tym myslal... I bede stal przy swoim - blaganie o milosierna (wtf? od kiedy to smierc jest milosierna, hm?) smierc przez eutanazje poza swoim chciejstwem (bo tego inaczej nazwac nie mozna) naraza jeszcze osobe wykonujaca zabieg na wiele roznych komplikajci, typu wyrzucenie z roboty, pojscie za kratki i tego typu sprawy. Jakos wiele tysiecy ludzie spadalo i bedzie spadac (dajmy na to) z wiezowcow i jakos nikt z nich nie prosil sie o wstrzykniecie dozylne trucizny, jak przy karze smierci w USA, tylko sami decyduja o swoim losie. Ich wlasna wola, tak zdecydowali, ze ich zycie dalsze pozbawione jest sensu, wiec siup! i nie ma juz zycia w 5 sekund. Nad dylematami moralnymi mozemy sobie gdybac do konca swiata, tymczasem nigdy wiedziec nie bedziemy, co tak naprawde czuje osoba, ktora chce ze soba skonczyc (chyba, ze sa tu jacys niedoszli samobojcy, w co watpie XD)...

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2782 dnia: Lutego 28, 2008, 18:24:25 pm »
Wg mnie nie ma w tym nic szokującego. Ot, wypadek, jakich co noc wiele. Inna sprawa, że lubie Macieja, ale wypadki/kraksy to ryzyko wpisane jazdę samochodem. I nie ma tu potrzeby ani wieszać psów na Zientarskim, ani też zakładać tematów typu "[']". Spytajcie się teraz siebie czy Wy/Wasi znajom/Wasi bliscy niegdy nie przekroczyliiscie prędkości. i jak? Ano ;)

Mi chodzi o to, że to jest już trzeci wypadek w tym samym miejscu (w mieście). Mam nadzieje, że teraz skoro ta cała sytuacja będzie bardzo głośna wreszcie się tym zainteresują.
Drugi wyglądał tak, że kumpel gościa, który zginął w taki sam sposób pojechał znicz zapalić, babcia straciła panowanie na tym uskoku i go rozjechała...  Rok temu 26.02.

A jeśli chodzi o przekraczanie prędkości, to czy ma to się równać śmierci? Warszawiacy wiedzą jak tamtędy jechać, ale pojedziesz nawet 80km/h przez tą dziurę nieprzygotowany trzymając kierownicę dwoma palcami to zaraz stracisz panowanie nad samochodzem.


jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2783 dnia: Lutego 29, 2008, 08:41:26 am »
Cytuj
Wal się, to ponoć ja byłem moderatorem, który rzucał oszczerstwami. Nie potrafisz dyskutować to się nie wypowiadaj.
Urocze jak się bulwersują młodzi lewicowców . Na ukojenie nierwów warn .

Cytuj
Jay jay- brzmisz identycznie jak Plinio Correa de Oliviera- liberalizm prowadzi do komunizmu, a każdy przejaw braku hierarchi w społeczeństwie przybliża nas do diabła i chaosu. Dla tego pana ideałem był sredniowieczny styl życia- czyli modły 5 razy dziennie, zero wykształcenia, przez to żadnych niewygodnych pytań, gotowość poświęcenia życia w każdej chwili w obronie kościoła.
żeby jakiś panował ład w społeczeństwo trza nakierowac jednostki i naświetlić im co jest dobre a co jest złe . Zalegalizowanie eutanazji czy aborcji to wprowadzanie chaosu . Już  i tak jest nielichy burdel . Co do wolności tak przecież bronionej przez lewicowe lobby to tak jak z dzieciakiem dajesz mu wolną ręke i robi co chce nie zważając na konsekwencje tego przyzowlenia . Ale do tej jednostki możesz mieć zaufanie , z większa grupą społeczną może byc większy problem . I w kwestii religii to samobójstwo to grzech śmiertelny czyli od decyzja w jednym kierunku .
W kwestii dupodajek to jest ładnie rozwiązane w krajach arabskich . Za skok w bok kamyk w łeb . Za kradzież łapka odcięta . Problemow z lajdaczeniem tam nie ma .

No teraz rzucajcie  bluzgi
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

oscyp

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2784 dnia: Lutego 29, 2008, 09:51:54 am »
Mi chodzi o to, że to jest już trzeci wypadek w tym samym miejscu (w mieście). Mam nadzieje, że teraz skoro ta cała sytuacja będzie bardzo głośna wreszcie się tym zainteresują.
Drugi wyglądał tak, że kumpel gościa, który zginął w taki sam sposób pojechał znicz zapalić, babcia straciła panowanie na tym uskoku i go rozjechała...  Rok temu 26.02.

A jeśli chodzi o przekraczanie prędkości, to czy ma to się równać śmierci? Warszawiacy wiedzą jak tamtędy jechać, ale pojedziesz nawet 80km/h przez tą dziurę nieprzygotowany trzymając kierownicę dwoma palcami to zaraz stracisz panowanie nad samochodzem.

Oczywiście masz rację, spora  w tym wina (przeważająca jej część) stanu drogi, ale nie odnosiłem się do Ciebie bezpośrednio, bo akurat Twoje zdanie popieram. Chodziło mi o robienie wielkiej sensacji z wypadku, a jak jest wielka sensacja to na wp/onecie powstają dwa obozy - śmiertelnych wrogów Zientarskiego i jego zagorzałych zwolenników aka. "Jestem z toba Maciek, i przy Twojej rodzinie" (ku*wa...). Generalnie ostatnio doszedłem do wniosku ze jestem zupełnie znieczulony na wypadki/śmierć/katastrofy, mam podejście typu "no trudno stało się, rozgrzebywanie coś pomoże? Chyba nie więc po co sobie łeb zaprzątać." Zakapior ze mnie ;]

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2785 dnia: Lutego 29, 2008, 10:50:11 am »
Cytuj
Wal się, to ponoć ja byłem moderatorem, który rzucał oszczerstwami. Nie potrafisz dyskutować to się nie wypowiadaj.
Urocze jak się bulwersują młodzi lewicowców . Na ukojenie nierwów warn .
Cóż, „Small man, and a big fucking mouth”.

Kochan

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-06-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2786 dnia: Lutego 29, 2008, 11:44:22 am »
Cytuj
Wal się, to ponoć ja byłem moderatorem, który rzucał oszczerstwami. Nie potrafisz dyskutować to się nie wypowiadaj.
Urocze jak się bulwersują młodzi lewicowców . Na ukojenie nierwów warn .
Cóż, „Small man, and a big fucking mouth”.

LOL wspanialy wielce poterzny moderator Music  sypie ostro Ostrzezeniami.
Smack me pl0x ze tak powiem Music ------- ZERO RESPECT.
Opublikowane: Luty 29, 2008, 11:43:22
MUSIC NA PREZYDENTA !!  :lol:

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2787 dnia: Lutego 29, 2008, 12:15:50 pm »
Jay Jay =/= _Music :???:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2788 dnia: Lutego 29, 2008, 13:41:03 pm »
Ciekaw jestem, jak w świetle tego wypadku przebiegała będzie kampania reklamowa, której obaj Zientarscy użyczyli swych twarzy?

---

Ps. Chłopaki, wyluzujcie, co?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2789 dnia: Lutego 29, 2008, 13:42:49 pm »
Ciekaw jestem, jak w świetle tego wypadku przebiegała będzie kampania reklamowa, której obaj Zientarscy użyczyli swych twarzy?

---

Ps. Chłopaki, wyluzujcie, co?
było mówione że wycofano tą reklamę.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2790 dnia: Lutego 29, 2008, 14:50:38 pm »
Cytuj
Wal się, to ponoć ja byłem moderatorem, który rzucał oszczerstwami. Nie potrafisz dyskutować to się nie wypowiadaj.
Urocze jak się bulwersują młodzi lewicowców . Na ukojenie nierwów warn .
Cóż, „Small man, and a big fucking mouth”.

LOL wspanialy wielce poterzny moderator Music  sypie ostro Ostrzezeniami.
Smack me pl0x ze tak powiem Music ------- ZERO RESPECT.
Opublikowane: Luty 29, 2008, 11:43:22
MUSIC NA PREZYDENTA !!  :lol:

Ty masz jakieś problemy z sobą że je wylewasz na forach internetowych? Czy tylko słonko za mocno świeci?

Cytuj
żeby jakiś panował ład w społeczeństwo trza nakierowac jednostki i naświetlić im co jest dobre a co jest złe

I dlaczego to kościół ma nakreślać tą drogę?

Cytuj
Ale do tej jednostki możesz mieć zaufanie , z większa grupą społeczną może byc większy problem

Więc jedynym wyjściem jest pełna kontrola, sprawowana przez garstkę "oświeconych moralistów"- w społeczeństwie zachodnim coś takiego już nie przejdzie.

Cytuj
I w kwestii religii to samobójstwo to grzech śmiertelny

A są jeszcze inne grzechy śmiertelne? :]

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2791 dnia: Lutego 29, 2008, 15:03:21 pm »
Jeśli jesteś członkiem jakiegoś kościoła winien jesteś stosować się do jego doktryny.

---

Społeczeństwo zachodnie?? Proooszę Cię ...  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2792 dnia: Lutego 29, 2008, 17:44:53 pm »
Cytuj
Więc jedynym wyjściem jest pełna kontrola, sprawowana przez garstkę "oświeconych moralistów"- w społeczeństwie zachodnim coś takiego już nie przejdzie.

Nom, tam wierzą, że jednemu kolesiowi się UFO objawiło i mu zapewniło miejsca na statku kosmicznym za odpowiednią opłatą. Jedną z takich osób, które w to uwierzyły, jest Tom Crus.

Music plis...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2793 dnia: Lutego 29, 2008, 17:53:56 pm »
A niech sobie wierzą i w ufo. Jak dla mnie mogą też czcić butelkę od piwa i składać jej modły- byleby nie narzucali swego światopoglądu innym, często na siłę.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2794 dnia: Lutego 29, 2008, 18:30:52 pm »
A czy wiecie, że program Taniec na lodzie/z gwiazdami/ze śpiewem/itp. ma oglądalność 6 milionów? To jest ta słynna większość, która rządzi, radzi, myśli, ocenia i świadomie wybiera.

Jakby zrobić referendum: czy posiadacze miliona złotych i więcej powinni połowę zysku oddać biednym, to wynik byłby oczywisty - tak, panowie.

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2795 dnia: Lutego 29, 2008, 19:07:56 pm »
Wyglądam za okno, a tam morze ludzi przepływa przez całą szerokość ulicy na którą patrzyłem. Nagle na jakieś hasło wszyscy klękają.

Katolicy (niektorzy ;>) zapewniają naprawdę niecodzienne widoki  :cool:
« Ostatnia zmiana: Lutego 29, 2008, 19:12:27 pm wysłana przez Lupi »

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2796 dnia: Lutego 29, 2008, 19:15:13 pm »
Przynajmniej nie biegają po ulicach podpalając sklepy i samochody, jak to robią pewne hordy dzikusów   :-?

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2797 dnia: Lutego 29, 2008, 19:17:45 pm »
Przynajmniej nie biegają po ulicach podpalając sklepy i samochody, jak to robią pewne hordy dzikusów   :-?
Przecież nie mówię, że robią źle. Tylko mnie to zdziwiło, bo nie byłem, na taki widok przygotowany  :eek:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2798 dnia: Lutego 29, 2008, 19:19:46 pm »
Dobra, wystarczy offtopów, bo to nie jest szokujące.


Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2799 dnia: Lutego 29, 2008, 23:05:35 pm »
Mnie to nigdy nie przestaje szokować :-x
Opublikowane: Luty 29, 2008, 23:04:59
I nie mam nic do piwa - szok!! Nawet popcornu!! NIC!! :shock:
GT: Trusio