Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520483 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2840 dnia: Marca 06, 2008, 16:12:00 pm »
Tym właśnie zajmują się hamburgery w Iraku. Bezmózgie świnie i chamy.

Fajnie tak wpakować wszystkich do jednego wora  :?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2841 dnia: Marca 06, 2008, 16:18:49 pm »
Iras takich filmów jest masa. Poszukaj w necie a zobaczysz jak sobie strzelają do cywilów, rozwalają auta innych jadąc swoimi Hummer'ami czy też w jaki sposób odnoszą się do tamtejszej ludności. Ja się zapytam tylko czy złapali w końcu tego Bin Laden'a? Czyżby USA było takim mocarstwem gdzie jakiś Arab atakuje dwa najwyższe budynki, niszczy je doszczętnie, burzy spokój ducha obywateli USA na wiele lat a oni go schwytać nie mogą? Bez jaj. Cel tej misji jest zupełnie inny i przestańmy się w końcu oszukiwać.

Marins

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2842 dnia: Marca 06, 2008, 20:11:34 pm »


NFL według mnie bardziej brutalny...

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2843 dnia: Marca 06, 2008, 23:18:21 pm »
Tym właśnie zajmują się hamburgery w Iraku. Bezmózgie świnie i chamy. Aż trudno uwierzyć że nasze rządy tak im liżą dupę żeby tylko się przypodobać.
Szokują mnie takie tępe do bólu teksty. 
Tu coś dla odmiany...


Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2844 dnia: Marca 07, 2008, 01:12:06 am »
Iras takich filmów jest masa. Poszukaj w necie a zobaczysz jak sobie strzelają do cywilów, rozwalają auta innych jadąc swoimi Hummer'ami czy też w jaki sposób odnoszą się do tamtejszej ludności. Ja się zapytam tylko czy złapali w końcu tego Bin Laden'a? Czyżby USA było takim mocarstwem gdzie jakiś Arab atakuje dwa najwyższe budynki, niszczy je doszczętnie, burzy spokój ducha obywateli USA na wiele lat a oni go schwytać nie mogą? Bez jaj. Cel tej misji jest zupełnie inny i przestańmy się w końcu oszukiwać.
Nie generalizujmy.

Szokuje mnie, że właśnie wstałem po "półgodzinnej" drzemce. A położyłem się siedem godzin temu :shock: :-x.
GT: Trusio

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2845 dnia: Marca 07, 2008, 01:29:45 am »
miałem dzisiaj coś podobnego pół godzinna drzemka przedłużyła się do 6 godzinnej

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2846 dnia: Marca 07, 2008, 09:06:47 am »
Tym właśnie zajmują się hamburgery w Iraku. Bezmózgie świnie i chamy. Aż trudno uwierzyć że nasze rządy tak im liżą dupę żeby tylko się przypodobać.
Szokują mnie takie tępe do bólu teksty. 

Mnie szokują niewychowane dzieci neostrady.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2847 dnia: Marca 07, 2008, 10:45:38 am »
Tym właśnie zajmują się hamburgery w Iraku. Bezmózgie świnie i chamy. Aż trudno uwierzyć że nasze rządy tak im liżą dupę żeby tylko się przypodobać.
Szokują mnie takie tępe do bólu teksty. 
Mnie szokują niewychowane dzieci neostrady.
Te trzy posty mnie szokują :-x. Powaga :-?.
GT: Trusio

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2848 dnia: Marca 07, 2008, 10:48:11 am »
Ten dzieciak non stop o coś się do mnie musi doje..ć. Już mnie to denerwuje jak co trochę się czepia. Nie można się wypowiedzieć odnośnie tego co widziałem na filmiku i co mnie zszokowało bo zaraz wpada Leenk i cwaniakuje.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2849 dnia: Marca 07, 2008, 10:50:12 am »
To przeznaczenie!! Jesteście sobie pisani!! Uncharted!! I szokujące też!! :shock:
GT: Trusio

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2850 dnia: Marca 07, 2008, 11:36:40 am »
to mnie zszokowalo...
http://wiadomosci.onet.pl/1706191,11,69_sposobow_na_zachowanie_dziewictwa,item.html


znaczy sie reakcje na ta kampanie reklamowa  mnie zszokowaly...


no i jeszcze to mnie zszokowalo:

http://wiadomosci.onet.pl/1473840,2677,1,kioskart.html
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2008, 11:52:01 am wysłana przez LoNdEk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2851 dnia: Marca 07, 2008, 12:19:39 pm »
Reakcja Cię szokuje, mówisz?




A mnie się wydaje, że po prostu mocno przegięli  :?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2852 dnia: Marca 07, 2008, 12:22:34 pm »
Zdarza się. Ks. Tadeusz Rydzyk jest znacznie bardziej kontrowersyjny. Można by tez wymienić parę chorych zachowań kapłanów takich jak molestowanie dzieci itp.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2853 dnia: Marca 07, 2008, 12:26:44 pm »
Czytalem ostatnio o ksiedzu ktory "porwal" 11 letniego ministranta, potem delikatnie mowiac "molestowal" podawal narkotyki i namawial do samobojstwa...tak tak, wracajac do tematu, to ten plakat jest taaaki straszny??...zal!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2854 dnia: Marca 07, 2008, 12:34:25 pm »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2855 dnia: Marca 07, 2008, 12:36:59 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2856 dnia: Marca 07, 2008, 12:47:36 pm »
Bo jesteś głupkiem. Sam zaczynasz temat kontrowersyjnej kampanii reklamowej, a potem wyskakujesz z przypadkiem księdza-psychopaty, jakby to usprawiedliwiało drwiny z religii i czyichś przekonań. MarcePan to samo.
 

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2857 dnia: Marca 07, 2008, 13:17:34 pm »
Ja uważam że w takim kraju jak nasz tego typu reklama faktycznie może wzbudzać kontrowersje i nie dziwię się reakcji ludzi. Tylko że druga strona czyli kościół ma na swoim koncie nie mniej szokujące sprawy.
Opublikowane: Marzec 07, 2008, 13:15:51
MarcePan to samo.

Iras może zdejmij te klapki z oczu i spójrz co wyprawia kościół. Jednym zdanie to można powiedzieć że przyganiał kocioł garnkowi. Reklama owszem kontrowersyjna ale kościół wcale nie mniej.

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2858 dnia: Marca 07, 2008, 13:23:49 pm »
Cytuj
Tylko że druga strona czyli kościół ma na swoim koncie nie mniej szokujące sprawy.
Ale tu nie chodzi o to, żeby dopiec kościołowi. Wy macie klapki na oczach. Dlaczego mają się czuć urażeni ludzie chodzący do kościoła? Kościół nie jest idealny i to usprawiedliwia takie reklamy, tak? Sam nie wierzę w kościół, ale nie uważam takich reklam za "normalne".


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2859 dnia: Marca 07, 2008, 13:45:33 pm »
trudno jesli ktos zywie w innym swiecie to go takie cos razi, jednak nikt nie przezywa tak jak ksiadz z ambony w kosciele co niedziele "jezdzi" np. po zydach czy innych wyznaniach itd. Kler - jak to sie popularnie nazywa, dla mnie jest najbardziej niszczaca polske zaraza...nie mowie o normalnych, kaplanach z powolania, ktorzy rzeczywiscie, zyja wg. tego czego sami nauczaja (Ewangelii), zreszta wiekszsosc katolikow w Polsce to przeciez ludzie przepelnieni jadem, plujacy na wszystko obce, wszystko czego nie znaja!


sorki za bledy, spieszylem sie...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2860 dnia: Marca 07, 2008, 13:50:26 pm »
Taka reklama zdarza się raz na jakiś okres czasu. Tak samo raz na jakiś czas wychodzą na wierzch skandale z głównym udziałem kapłanów. Obie te rzeczy są niepotrzebne i mogą szokować katolików ale się zdarzają. Taka natura polskiego narodu że będą roztrząsać takie sprawy i wydawać osądy. Ja się już przyzwyczaiłem do takich rzeczy. Za chwilę znowu wyjdzie jakaś skandaliczna sprawa z kapłanem w roli głównej a jakiś czas potem pojawi się kolejna kontrowersyjna reklama i tak w kółko.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2861 dnia: Marca 07, 2008, 13:52:16 pm »
Reklama debilna, zrobiona na zasadzie "po co nam logika, po co dobry pomysł, po co jakikolwiek związek z reklamowanym produktem -- niech będzie kontrowersyjnie i tyle". To samo można powiedzieć o reklamie jakieś firmy z młodzieżowymi ciuchami z parzącymi się jeżami...

Gdy zobaczyłem ją po raz pierwszy (ten pierwszy plakat), to pierwsze, co mi przyszło do głowy to "WTF?!".

Ja się naprawdę nie dziwię, że ludzie mogą mieć wątpliwości co do tej reklamy. Wykorzystanie motywów typowo chrześcijańskich ("Strzeż mnie Ojcze", różaniec) w reklamie ciuchów? No proszę was. Jeżeli nie widzicie w tym niczego złego to naprawdę żal mi was :/. I naprawdę, wyjeżdżanie w takim przypadku z jakimiś Rydzykami czy psycho-księżmi też jest żałosne.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2862 dnia: Marca 07, 2008, 13:58:32 pm »
trudno jesli ktos zywie w innym swiecie to go takie cos razi, jednak nikt nie przezywa tak jak ksiadz z ambony w kosciele co niedziele "jezdzi" np. po zydach czy innych wyznaniach itd. Kler - jak to sie popularnie nazywa, dla mnie jest najbardziej niszczaca polske zaraza...nie mowie o normalnych, kaplanach z powolania, ktorzy rzeczywiscie, zyja wg. tego czego sami nauczaja (Ewangelii), zreszta wiekszsosc katolikow w Polsce to przeciez ludzie przepelnieni jadem, plujacy na wszystko obce, wszystko czego nie znaja!

LECZ SIĘ!  :mad:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2863 dnia: Marca 07, 2008, 14:16:16 pm »
W Family Guy'u było sporo dowcipów z tematyki chrześcijaństwa- czy to was bardziej nie burzyło?

Szokuje mnie że taka reklama wzburzyła niektóre osoby nawet i tu- trochę dystansu nie zaszkodzi, bo nabawicie się nerwicy za 10 lat.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2864 dnia: Marca 07, 2008, 14:21:51 pm »
I naprawdę, wyjeżdżanie w takim przypadku z jakimiś Rydzykami czy psycho-księżmi też jest żałosne.

Dobrze że Ty żałosny nie jesteś i umiesz czytać ze zrozumieniem. Reklama owszem szokująca tylko co z tego? Idź w takim razie pozrywać wszystkie jak tak Cię to boli.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2865 dnia: Marca 07, 2008, 14:38:35 pm »
Szokuje mnie, że za nazwanie tego k... głupkiem dostałem ostrzeżenie, a kiedy on przejechał się po całym kościele i katolikach, moderacja nie reaguje  :?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2866 dnia: Marca 07, 2008, 14:47:23 pm »
Bo religia to indywidualna sprawa każdego człowieka. Gdybym wyznawał buddyzm to tez byłbym głupkiem bo uważałbym że katolicyzm to ściema?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2867 dnia: Marca 07, 2008, 15:25:22 pm »
Dobrze że Ty żałosny nie jesteś i umiesz czytać ze zrozumieniem. Reklama owszem szokująca tylko co z tego? Idź w takim razie pozrywać wszystkie jak tak Cię to boli.

Nie mam zamiaru niczego zrywać, bo mam tą reklamę w dupie, tak samo jak sam House. Stwierdzam jedynie, że wykorzystywanie symboli katolickich w reklamie ciuchów jest żałosne. Świadczy tylko o tym, że pomysłodawcy tych reklam są już tak ubodzy w pomysły, że muszą się non stop chwytać jakichś kontrowersji, by reklama została zauważona.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2868 dnia: Marca 07, 2008, 15:41:49 pm »
I została zauważona. Osiągnęli więc cel w 120%.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2869 dnia: Marca 07, 2008, 15:43:51 pm »
Szokuje mnie, że za nazwanie tego k... głupkiem dostałem ostrzeżenie, a kiedy on przejechał się po całym kościele i katolikach, moderacja nie reaguje  :?

Iras brak argumentow i nerwy puszczaja??...oj nie dobrze...

tak jak napisal Marcepan:

Bo religia to indywidualna sprawa każdego człowieka. Gdybym wyznawał buddyzm to tez byłbym głupkiem bo uważałbym że katolicyzm to ściema?


dla Islamisty, kazdy Katolik jest niewierny, pod czlowiekiem, dlatego nie lubie takiego podejscia do religii, gdzie czlowieka zamyka sie w jakiejs grupie tylko ze wzgledu na to w co wierzy...ponaddto Katolicyzm jaki w obecnej rzeczywistosci obserwujemy nie ma zbyt wiele wspolnego z tym co opisane jest w Biblii i znauka Jezusa...poprostu w dzisiejszych czasach ludzie wierza ale robia to falszywie bo, mimo ze np. przyznaja sie do swojej wiary, praktykuja ja to nie zachowuja sie tak jak tego naucza kosciol, to jest temat na odrebna dyskusje, to ze kosciol nie trzyma sie wartosci ktorych sam naucza to jest juz niestety choroba cywilizacyjna i na to nic nie poradzimy, wiec Irasku troche dystansu

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2870 dnia: Marca 07, 2008, 15:47:32 pm »
A ja jestem kompletnie areligijny, niewierzący, wręcz popieram postępującą laicyzację społeczeństwa (ponieważ taki monopol na robienie ludziom wody z mózgu i kontrolowanie mas z gruntu musi być zły), kleru też nie lubię, bo rzadko spotyka się prawdziwego duchownego z powołania i spełniającego przypisywane temu zawodowi cnoty skromnego życia w poświęceniu edukacji i umoralniania plebsu wedle kanonów biblijnych (które to czasami są baaaardzooo swobodnie interpretowane...). Choć oczywiście reguły i zasady leżące u podstawa religii chrześcijańskiej (a które to już dawno temu zeszły na dalszy plan w poglądzie kościoła na wychowywanie swoich "owieczek") powinny znaleźć swoje odpowiedniki w świadomości mas, jednak mające źródło w ogólnie przyjętej ludzkiej moralności, przyzwoitości, sumieniu, czy dziełach kultury (do których z resztą Biblia też przecież należy). No i takie reklamy nie są dla tego dobrą wróżbą. Mnie osobiście ta konkretna reklama ostro zniesmaczyła, wręcz napawała odrazą, bo nie znajduję przyjemnym oglądania na ulicy, mimo woli, demonstrowanego w tak bezpruderyjny sposób, jakiegoś metroseksualnego pedała (nie mylić z gejem - to kolesie z klasą i twardziele :lol:) z wywalonym jęzorem. Obrzydlistwo i upadek obyczajów :-?. Pięść sama się zaciska. :roll:

Więc z jednej strony upolityczniona, wyprana z przypisywanych jej u podstaw cnót, zdegenerowana i tumaniąca ludzi organizacja współczesnego kościoła, a z drugiej - uskuteczniany przez kreowane obecnie trendy i massmedia upadek obyczajów i wartości moralnych, sprowadzenie roli miłości czy przyjaźni do wyświechtanych sloganów, a seks - zamiast do romantycznego, zmysłowego, bardzo osobistego aktu przypieczętowującego związek między kobietą i mężczyzną, dowodu prawdziwego i mocnego uczucia - do modelu rozrywki i frywolnej zabawy. O tempora! O mores!  :-?
GT: Trusio

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2871 dnia: Marca 07, 2008, 15:53:03 pm »
Dobrze że Ty żałosny nie jesteś i umiesz czytać ze zrozumieniem. Reklama owszem szokująca tylko co z tego? Idź w takim razie pozrywać wszystkie jak tak Cię to boli.

Nie mam zamiaru niczego zrywać, bo mam tą reklamę w dupie, tak samo jak sam House. Stwierdzam jedynie, że wykorzystywanie symboli katolickich w reklamie ciuchów jest żałosne. Świadczy tylko o tym, że pomysłodawcy tych reklam są już tak ubodzy w pomysły, że muszą się non stop chwytać jakichś kontrowersji, by reklama została zauważona.


Widzisz i ja tak samo mam w dupie takie reklamy dlatego nie będę roztrząsał się nad nimi. Nie powinno takich być ale są. Co zrobić? Trzeba po prostu się przyzwyczaić do takich rzeczy bo to nie pierwszy i nie ostatni raz.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2872 dnia: Marca 07, 2008, 16:05:28 pm »
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg272841;topicseen#msg272841
 :shock: :shock: imo to już lekka przesada, Anonimowy bierze to chyba zbyt poważnie.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2873 dnia: Marca 07, 2008, 16:06:14 pm »
Produkty tej firmy są przede wszystkim dla młodzieży, u której z prawdziwą wiarą cienko. Także te symbole co najwyżej ich rozbawią i zwrócą ich uwagę na te reklamy. Młodzież lubi cycki, ostre teksty o seksie i zrywanie z tradycją. Stąd ta reklama ma sens, ale czy jest w porządku? Dla mnie ohyda, tanie chwyty, na które łapią się cymbały, a niestety takich jest całe mnóstwo. Potem sobie w szkole podyskutują o świetnym plakacie z kopulującymi jeżami, nowej fotce na fotoblogu oraz brzydkich ciuchach pani X w Tańcu na lodzie.

Teraz jest tak, że wszystko co związane z tradycją jest głupie, złe i nieciekawe. Lewicowcy chcą wszystko wywrócić do góry nogami. Rzucanie kondomami w Kościół, jakieś manify, których celem jest równouprawnienie itp.

Swoją drogą ta manifa to ciekawa sprawa. Z jednej strony kobiety bezwzględnie wymagają równouprawnienia, ale z drugiej, to już wypada je puścić przodem przez drzwi czy pomóc nieść torby. Czekajcie, a może kulturalne przepuszczenie kobiety przodem jest OBJAWEM DYSKRYMINACJI? Strzeżmy się.

Cytuj
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg272841;topicseen#msg272841
 :shock: :shock: imo to już lekka przesada, Anonimowy bierze to chyba zbyt poważnie.
A ja go szanuję, lubię wręcz. Jest stronniczy, ale ma ku temu konkretne powody, które oczywiście są negowane przez zwolenników PS3. I na odwrót.
« Ostatnia zmiana: Marca 07, 2008, 16:08:29 pm wysłana przez setezer »

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2874 dnia: Marca 07, 2008, 16:12:07 pm »
Cytuj
Produkty tej firmy są przede wszystkim dla młodzieży, u której z prawdziwą wiarą cienko.

Co ty znowu, za przeproszeniem, pieprzysz Setezer?

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2875 dnia: Marca 07, 2008, 16:17:33 pm »
Cytuj
Co ty znowu, za przeproszeniem, pieprzysz Setezer?
Pieprzę to, co zauważyłem. Szydzenie z wiary to powszechna rzecz, coraz mniej jest osób naprawdę rozumiejących nauki Kościoła, jedynie puste pojmowanie - bo mama kazała.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2876 dnia: Marca 07, 2008, 16:25:07 pm »
Ja się zgadzam z Setezerem. IMO coraz gorzej u nas (młodzieży) z praktykowaniem wiary. Niech za przykład posłuży mój kumpel. Nie lubi (lekko powiedziane) innych wiar, ale jak się pytam kiedy był w kościele to mi odpowiada: a kiedy było bierzmowanie? Podobnie inny.  Chrześcijanin a na to samo pytanie odpowiada: jak była pierwsza komunia.
Ja robię tak samo...
Po prostu kościół jest nie modny bo zakazuje seksu, alkoholu itp. 



Opublikowane: Marzec 07, 2008, 16:22:40
Cytuj
A ja go szanuję, lubię wręcz. Jest stronniczy, ale ma ku temu konkretne powody, które oczywiście są negowane przez zwolenników PS3. I na odwrót.
Mnie zszokowało to że jemu chciał się to wszystko wklejać. I wydaje mi się że bierze to zbyt poważnie tą całą wojnę. Jakby taki esej zrobił Marcepan czy ktoś inny też by pewnie mnie to zszokowało .

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2877 dnia: Marca 07, 2008, 16:25:33 pm »
Cytuj
Co ty znowu, za przeproszeniem, pieprzysz Setezer?
Pieprzę to, co zauważyłem. Szydzenie z wiary to powszechna rzecz, coraz mniej jest osób naprawdę rozumiejących nauki Kościoła, jedynie puste pojmowanie - bo mama kazała.
Set... Sorry, noł ofens man, ale... Czegoś jednak ci brakuje... I nie mam tu bynajmniej na myśli tego, co ty myślisz, że mam... :roll:
GT: Trusio

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2878 dnia: Marca 07, 2008, 16:28:34 pm »
Pierdolą mnie wasze zabobony, jak i ta reklama. Szokuje, że to jest przedmiotem waszych dywagacji. Może zaczniecie komentować okładki i metody działania FAKTU?

Marins

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #2879 dnia: Marca 07, 2008, 16:30:20 pm »
szokuje mnie wulgaryzm na forum :/