Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520478 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3000 dnia: Kwietnia 01, 2008, 09:35:34 am »
Normalni ludzie nie biegają po ulicy, krzycząc jestem gejem, jestem gejem. To że homoseksualizm nie jest naturalny, to żadna tajemnica, natomiast występuje w życiu  i tyle. Jeżli gośc ma ochotę uprawiac sex z drugim ziomkiem, to są od tego odpowiednie miejsca, i nie muszą tego faktu ogłaszac całemu światu.

"Tolerancja nie oznacza akceptacji (por. łac. acceptatio - przyjmować, sprzyjać) czyjegoś zachowania czy poglądów. Wręcz przeciwnie, tolerancja to poszanowanie czyjiś zachowań lub poglądów mimo że nam się one nie podobają."   
To dla pseudotolerncików, którzy chcą wymusić swoje poglądy na innych.

http://www.uprtv.pl/uprtv/uprtv_play.php?id=0000000161

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3001 dnia: Kwietnia 01, 2008, 10:26:45 am »
"Cóż, nikt nie jest idealny" z ust pedała w odniesieniu do Jana Pawła II, kiedy Sekielski powiedział, że Papież za małżeństwo uważał związek kobiety i mężczyzny  :shock:

W ogóle szokuje i napawa mnie obrzydzeniem pomysł zaproszenia ich do Polski...
:lol: :lol: uważaj na przystankach, bo Cię napadną i zrobią bukkake. No i unikaj pustych przestrzeni, bo możesz zarobić cumshota.

Ale przecież oni są gorsi! Związek homoseksualny nie prowadzi do przedłużenia gatunku, więc są gorsi!
Iras, czy Twój dotychczasowy związek przyczynił się do przedłużenia gatunku? Nie? To jesteś z nimi na równi. :lol:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2008, 10:38:28 am wysłana przez tarniak »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3002 dnia: Kwietnia 01, 2008, 10:30:25 am »
Ale przecież oni są gorsi! Związek homoseksualny nie prowadzi do przedłużenia gatunku, więc są gorsi!

Tak, to w takim razie, idąc twoją regułą, gorsi są wszyscy żyjący w celibacie, wszyscy ludzie samotni, wszystkie małżeństwa bezdzietne (czy to z wyboru, czy też z powodu jakichś chorób). Tak, w takim razie chyba połowa społeczeństwa to osoby "gorsze".


Cytuj
"Tolerancja nie oznacza akceptacji (por. łac. acceptatio - przyjmować, sprzyjać) czyjegoś zachowania czy poglądów. Wręcz przeciwnie, tolerancja to poszanowanie czyjiś zachowań lub poglądów mimo że nam się one nie podobają."

Ale o to właśnie chodzi; nikt nie mówi, żeby każdy teraz głosił "Gej jest OK". Jednak wymaga się, by nie mówił też "homoseksualiści to osoby gorsze", "homoseksualiści to pomyłka natury" itp.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3003 dnia: Kwietnia 01, 2008, 10:37:58 am »
Włączam telewizor, leci akurat "Dzień dobry TVN" i jaki jest temat dyskusji?

"Pierwsza męsko-męska para w Tańcu z Gwiazdami?"

Nosz kur...

Coś czuje że myślisz że jestem gejem,mylisz się :P !!

Mylisz się, jeśli myślisz, że ja tak myślę. Do Ciebie jest skierowana końcówka "@Soul hunter..."

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3004 dnia: Kwietnia 01, 2008, 10:40:06 am »
Włączam telewizor, leci akurat "Dzień dobry TVN" i jaki jest temat dyskusji?

"Pierwsza męsko-męska para w Tańcu z Gwiazdami?"

Nosz kur...

Coś czuje że myślisz że jestem gejem,mylisz się :P !!

Mylisz się, jeśli myślisz, że ja tak myślę. Do Ciebie jest skierowana końcówka "@Soul hunter..."
Jakbyś to chłopie pooglądał, to byś nie pieprzył głupot, bo to nie chodzi o pary gejowskie, szczególnie, że Prokop i Maserak są hetero, a na zachodzie takie pary tańczą od lat i są hetero. Nie narzekałbyś jakby tańczyła Przybylska i inna laska. Nie bądź hipokrytą.

Byłą też Olga Bończyk, która przyniosła wypchane dziki i inne "trofea". Wolę gejów niż morderców dla sportu.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3005 dnia: Kwietnia 01, 2008, 10:49:04 am »
W którym miejscu napisałem, że chodzi o pary gejowskie? Nie napisałem. Jednak poruszanie tego tematu dzisiaj ma dla mnie przekaz oczywisty. Z resztą prawie cały program o złych i wstrętnych homofobach  :x

PS: To ja się zbieram na polowanie  :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3006 dnia: Kwietnia 01, 2008, 11:00:27 am »
Cytuj
Jednak poruszanie tego tematu dzisiaj ma dla mnie przekaz oczywisty
Prima aprilis?

Weź, Iras, proszę Cię, nie węsz jakiś lewackich spisków tam gdzie ich nie ma. Prokop robi sobie jaja, krzyczy do kamery "mamo robie to dla Ciebie" i robi jakąś szopkę... :lol:

Widzę, że homofobiczne birds of a feather się nam tu wykształciło. Brawo!
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2008, 11:02:22 am wysłana przez tarniak »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3007 dnia: Kwietnia 01, 2008, 11:15:39 am »
Ech, kolejny dzień a tu Iras wciąż dzielnie walczy żeby temat homoseksualizmu był jak najbardziej głośny...  :cool: Geje powinni Ci przyznać jakiś medal za promocję homoseksualizmu czy coś...
Cytat: Iras
Z resztą prawie cały program o złych i wstrętnych homofobach  Mad
Bo istotnie homofobia jest zła i przede wszystkim ośmiesza samych homofobów.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3008 dnia: Kwietnia 01, 2008, 12:05:10 pm »
ja mam ostatnio wrażenie, że o gejach mówi się głównie w kontekście traktatu i tego całego "orędzia". dla mnie to jest dmuchanie sztucznej bańki, oby była jak największa, a pęknie jak każda, po cichutku i śladu po niej nie będzie. do następnego razu:P

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3009 dnia: Kwietnia 01, 2008, 13:06:52 pm »
Może by się nie pokazywali na taką skalę, jeśli nie chcieliby równości, bo jakieś kartofle z Polski użyły taśm z ich ślubu? Zresztą mam w klasie takiego kolesia, który- podobnie jak iras- jest prawicowy, głęboko wierzący, ale gdy zapytasz go o Zydów i Murzynów, to mówi, że do pieca z nimi, bo mają posrane obyczaje. Żałosne to trochę, ale co zrobic.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3010 dnia: Kwietnia 01, 2008, 13:22:23 pm »
Jestem homofobem, bo nie chcę, żeby pedzie ze swoimi paradami równości właziły mi na głowę. Jestem antysemitą, bo wkurza mnie, kiedy Gross i jemu podobni szkalują mój kraj. Jestem rasistą bo nie uważam czarnych za święte krowy. Do tego jestem moherem, bo mam prawicowe poglądy. Fuck  :x

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3011 dnia: Kwietnia 01, 2008, 13:36:25 pm »
Źli zydzi, wrócili po swoje, mają tupet no. Co za ordynarne chamstwo. :lol:

Cytuj
Jestem homofobem, bo nie chcę, żeby pedzie ze swoimi paradami równości właziły mi na głowę.
Chyba mam szczęście, bo pedzie nie wchodzą mi na głowe. Kurcze, muszę się rozglądać, nigdy nie wiadomo gdzie się taki czaji na moją głowę ze swoją paradą.

Cytuj
Szkalują mój kraj
Ok, Gross szkaluje, a ty co zrobiłeś dla swojego kraju? Od wojska się wywinąłeś jak mniemam, na wybory nie poszedłeś, a teraz ŚMIESZ w ogóle mówić, że on szkaluje TWÓJ KRAJ? Hahaha, naprawdę. Dobrze, że w tym wywodzie zrobiłeś z siebie Dmowskiego-cierpiętnika i Chrystusa narodów, którego wszyscy krytykują, bo jest prawicowy. Błagam Cię. Jeśli ma Cię to pocieszyć jest duża ilość podobnych do Ciebie na forum CP/DP i wierz mi, mają nawet większy tupet.

Cytuj
Jestem rasistą bo nie uważam czarnych za święte krowy
No tak, bo w Polsce jest tylu czarnych, że białych zaczyna brakować. Przecież mają tyle praw zapewnionych w naszym kraju, że na pewno są traktowani jak święte krowy.

No ale czego ja się spodziewam. Simon Mol został prawie Poncjuszem Piłatem naszych czasów i zapanowała fobia, że za HIV odpowiedzialni są czarni. Biały jebaka z dyskoteki w remizie, nie jest tak medialny. :lol:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2008, 13:44:14 pm wysłana przez tarniak »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3012 dnia: Kwietnia 01, 2008, 13:47:34 pm »
Widzę, tarniak, że wiesz o mnie nawet więcej niż ja sam  :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3013 dnia: Kwietnia 01, 2008, 13:50:05 pm »
Cytuj
jak mniemam

Jak już opanujesz czytanie ze zrozumieniem, to wyprowadź mnie z ewentualnych błędów. ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3014 dnia: Kwietnia 01, 2008, 13:53:55 pm »
Widzę, tarniak, że mniemasz, że wiesz o mnie nawet więcej niż ja sam  :cool:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3015 dnia: Kwietnia 01, 2008, 14:02:18 pm »
Właśnie chciałem napisac o tych świętych krowach :lol:
pseudotoleranciki walczą o rownośc murzynów. Równośc czyli np. darmowa nauka w USA, to ma byc równośc ? hm ciekawe podejście, inni mogą płacic ale murzyn nie ponieważ to taka biedna istotka, źli biali ludzie używali go jako niewolnika och ach :/   powinniśmy też uważac na słowa mówi się Afroamerykanin , a nie murzyn.Takie idiotyzmy są dopiero żałosne. Pobicie murzyna, równa się pobicie na tle rasistowskim, murzyn pobije białego mamy do czynienia z pobiciem "tylko pobiciem" takie sytuacje mają się dobrze w USA, czy też UK.

Co do Żydów, jakiś czas temu palestyńczyk zabił kilka żydów w szkole, na ulice wyszli żydzi krzycząc "śmierc arabom" dlaczego nikt z tego nie zrobił skandalu ? heh nawet nie chcę myśleć, co by było, gdyby sytuacja odwróciła się, jak by takich ludzi zmieszano z błotem za skandowanie "śmierc żydom" chyba przez miesiąc media by płakały nad tym.  

Im bardziej pseudotoleranciki będą się w ten sposób zachowywac, tym większą kontrę będą im ludzie stawiac.


No ale czego ja się spodziewam. Simon Mol został prawie Poncjuszem Piłatem naszych czasów i zapanowała fobia, że za HIV odpowiedzialni są czarni. Biały jebaka z dyskoteki w remizie, nie jest tak medialny. :lol:
HIV pochodzi z Afryki, czy tego chcesz czy nie.


Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3016 dnia: Kwietnia 01, 2008, 14:22:36 pm »
Cytuj
HIV pochodzi z Afryki

Rasizm z Europy.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3017 dnia: Kwietnia 01, 2008, 14:31:44 pm »
Definicja rasizmu owszem, ale nie sądzę że Europejczycy go zapoczątkowali... 

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3018 dnia: Kwietnia 01, 2008, 15:42:18 pm »
Definicja rasizmu owszem, ale nie sądzę że Europejczycy go zapoczątkowali... 

a kto?
Opublikowane: Kwiecień 01, 2008, 14:36:39
Widzę, tarniak, że wiesz o mnie nawet więcej niż ja sam  :lol:

naprawdę nie poszedłeś na wybory??? o_O

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3019 dnia: Kwietnia 01, 2008, 15:42:29 pm »
Europejczycy. Jeszcze zanim zobaczyli pierwszych murzynów na oczy  :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3020 dnia: Kwietnia 01, 2008, 16:20:17 pm »
Definicja rasizmu owszem, ale nie sądzę że Europejczycy go zapoczątkowali... 
Tak, zapoczątkowały go pewnie plemiona afrykańskie, które śmiały się ze swoich innych czarnych kolegów, bo mieli krótsze dzidy...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3021 dnia: Kwietnia 01, 2008, 16:46:37 pm »
Definicja rasizmu owszem, ale nie sądzę że Europejczycy go zapoczątkowali... 
Tak, zapoczątkowały go pewnie plemiona afrykańskie, które śmiały się ze swoich innych czarnych kolegów, bo mieli krótsze dzidy...


z tymi dzidami to chodzilo ci o to o czym mysle?:):)...:D



a mnie zszokowalo to:

35 lat temu w Uzbekistanie ktoś wiercił szukając gazu. Natknął się na olbrzymią jaskinię - cały sprzęt zapadł się pod ziemie. Ulatniające się opary zostały zapalone aby uniknąć wydzielania się trujących gazów. I tak otwór PŁONIE OD 35 LAT !

Więcej info:
http://englishrussia.com/?p=1830

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3022 dnia: Kwietnia 01, 2008, 17:10:50 pm »
I to naprawdę nieźle płonie jak widać na filmiku. 35 lat! :shock:




svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3023 dnia: Kwietnia 01, 2008, 17:13:26 pm »
Kiedys, bodajze na paranormalne.pl, czytalem o miescie, pod ktorego powierzchnia ciagle plona kopalnie (?), nieprzerwanie od ilus-tam lat. Cale miasto jest opustoszale, a przez 'dziury'(?) w nawierzchni wydubywa sie dym.

Byl caly artykul, film, zdjecia.

O, znalazlem: http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=10027

Cytuj
Centralia to miasto w hrabstwie Columbia w stanie Pensylwania, w Stanach Zjednoczonych, obecnie prawie całkowicie opuszczone z powodu trwających od ponad 40 lat pożarów w znajdujących się pod miastem kopalniach węgla.

W maju 1962 roku, ogień zajął śmieci w opuszczonej kopalni i rozprzestrzenił się podpalając główną żyłę pokładów węgla, która po części przebiegała pod miastem. Większość mieszkańców opuściła to miasto, zostawiając swoje domostwa. Liczba mieszkańców przed katastrofą wynosiła 2 761 osób, obecnie mieszka tam ich jedynie jedenaście. W roku 1981 ludność miasta wynosiła jeszcze 1000 osób. Jest to obecnie miejscowość w Pensylwanii o najmniejszej liczbie ludności.

Ogień płonie do dziś pod powierzchnią wielu akrów i stale się rozrasta. Na przestrzeni kilku mil znajduje się tyle węgla, że pożar może trwać nawet kolejne 1000 lat. Na walkę z ogniem przeznaczono do tej pory ok. 7 mln USD. Dwie kopalnie zostały zalane wodą, jednakże ponownie wydobycie było niemożliwe.

W skład Centralii wchodziła wioska Ashland oraz Byrnesville. Ta druga została doszczętnie strawiona przez ogień.

Centralia była inspiracją dla opuszczonego miasta Silent Hill, miejsca akcji gry komputerowej oraz filmu o tym samym tytule.

Polecam oglądnać filmiki na youtube
Cytuj
To ja zarzuce jakieś linki ;)

FILMIK 1 Fajnie nakręcony dokument o tym mieście. Muzyka z "Requiem for a dream". WYPAS !!!  :mrgreen: (sory ja taki wielki fanatyk tego soundtracku'u  :love:)


FILMIK 2 Widok z powietrza.

FILMIK 3 Stara droga 61

Pozdro ;)

EDIT:

FILMIK 4 W zimie... muzyczka dobija :D

Moim zdaniem niesamowite.

---
Filmik z cytatow nie dzialaja, wiec podaje je jeszcze raz:



« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2008, 17:20:30 pm wysłana przez svonston »

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3024 dnia: Kwietnia 01, 2008, 17:56:27 pm »
Zapewne masz na myśli Centralię. Miejscowość, z której wyglądu i klimatu Konami czerpało inspirację podczas tworzenia Silent Hill. Miasto opustoszało na wskutek ewakuacji ludzi z tamtych okolic. Na youtube można znaleźć ciekawy film nakręcony podczas przejazdu przez to wymarłe miasto - czuć klimat Cichego Wzgórza (kiedyś tam pojadę... :roll: ) .
Opublikowane: Kwiecień 01, 2008, 17:23:03
O właśnie, o te materiały mi chodziło :) .
PSN ID: WojtqGO

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3025 dnia: Kwietnia 01, 2008, 18:01:19 pm »
panowie no masakra z tym miastem:D prawie jak pieklo:D

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3026 dnia: Kwietnia 01, 2008, 18:23:04 pm »
Tak, zapoczątkowały go pewnie plemiona afrykańskie, które śmiały się ze swoich innych czarnych kolegów, bo mieli krótsze dzidy...
Ty się dobrze czujesz ? ;)  czy udajesz tylko... takiego

 
 a kto?
Kto pierwszy tego nie wiem, jednak z pewnością nie Europejczycy, dużo przed nimi arabowie używali murzynów jako podludzi(mało tego, swego czasu chcieli zrobic to samo z Europejczykami, ale im nie wyszło :lol: ), i chyba do dziś w jakimś arabskim kraju jest dozwolone niewolnictwo, teraz nie pamiętam jaki to był kraj, to tak apropo. W Egipcie ludzie o jasnej karnacji skóry sprawowali wyższe stanowiska, a i tam murzyni byli używani jako niewolnicy, z pewnością rasizm występował już na świecie, zanim Europejczycy zaczeli odgrywać jakąkolwiek rolę :]

 

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3027 dnia: Kwietnia 01, 2008, 19:41:27 pm »
Kto pierwszy tego nie wiem, jednak z pewnością nie Europejczycy, dużo przed nimi arabowie używali murzynów jako podludzi(mało tego, swego czasu chcieli zrobic to samo z Europejczykami, ale im nie wyszło :lol: ), i chyba do dziś w jakimś arabskim kraju jest dozwolone niewolnictwo, teraz nie pamiętam jaki to był kraj, to tak apropo. W Egipcie ludzie o jasnej karnacji skóry sprawowali wyższe stanowiska, a i tam murzyni byli używani jako niewolnicy, z pewnością rasizm występował już na świecie, zanim Europejczycy zaczeli odgrywać jakąkolwiek rolę :]

może byc ;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3028 dnia: Kwietnia 01, 2008, 21:52:38 pm »
To miasteczko na serio szokuje- ulice to prawdziwa masakra!

Marins

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3029 dnia: Kwietnia 01, 2008, 21:57:04 pm »
Dreszcze mi przeszły  :eek: miasto szokuje...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3030 dnia: Kwietnia 01, 2008, 23:14:36 pm »
Zapewne masz na myśli Centralię. Miejscowość, z której wyglądu i klimatu Konami czerpało inspirację podczas tworzenia Silent Hill.

To nie Konami, tylko Gans (albo Avery, już nie pamiętam) przy kręceniu filmu wzorował się na tym mieście (stąd też i pomysł z wybuchem w kopalni oraz pyłem lecącym z nieba);zresztą pierwotny, roboczy, tytuł filmu brzmiał Silent Hill: Centralia.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 01, 2008, 23:16:51 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3031 dnia: Kwietnia 02, 2008, 11:32:28 am »
mnie szokuje to co dzis przeczytalem w gazecie porannej:D...
o tym ze na Univerytecie w Newcastle stworzono hybryde, czlowieka z krowa(wiem,wiem malo ambitne), oczywiscie embriony zniszczono, ale to troche przerazajaca wizjia:>...( jakis szalony naukowiec i Wyspa doktora Moreau gotowa:))

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3032 dnia: Kwietnia 02, 2008, 15:10:20 pm »
mnie szokuje to co dzis przeczytalem w gazecie porannej:D...
o tym ze na Univerytecie w Newcastle stworzono hybryde, czlowieka z krowa(wiem,wiem malo ambitne), oczywiscie embriony zniszczono, ale to troche przerazajaca wizjia:>...( jakis szalony naukowiec i Wyspa doktora Moreau gotowa:))
Prędzej Kreta i Minotaur :)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3033 dnia: Kwietnia 04, 2008, 07:32:26 am »
Istne pranie mózgu - ja nie wytrzymałem do końca :lol:
"A jak działa jamniczek?"...
http://pl.youtube.com/watch?v=4oNHmEwZQ-o&eurl=http://rroseselavy.blox.pl/html
PSN ID: WojtqGO

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3034 dnia: Kwietnia 04, 2008, 17:12:56 pm »
Cholera, i ten lektor :lol:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3035 dnia: Kwietnia 04, 2008, 19:01:00 pm »
Panowie nie zrozumieli przesłania tego filmiku chyba.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3036 dnia: Kwietnia 05, 2008, 14:30:34 pm »

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3037 dnia: Kwietnia 05, 2008, 14:34:00 pm »
http://dziecko.onet.pl/8408,5,7,mezczyzna_w_ciazy,artykul.html ja pier...  :shock:
Wspolczuje temu dziecku. Bedzie zapewne wytykane palcami. :/

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3038 dnia: Kwietnia 05, 2008, 20:20:48 pm »
Szokuje mnie dziewczyna w dzisiejszych Milionerach. Miała pytanie za 1000 000 zł (tak, milion), które brzmiało mniej więcej: "Która z poniższych postaci była mistrzem orędzia, jakim posługiwała się grecka bogini Artemida"
A. Zorro
B. Legolas
C. Don Kichot
D. Jakiśtam Podbipięta.

Po wykorzystaniu 50:50 został jej Zorro i Legolas. Po jakichś 20 minut dumania, dziewczyna się wycofała z 500 000zł...
Jak można było w ogóle myśleć, że grecka bogini (już nawet nie wnikając jaka, chociaż dziewczyna wiedziała, że myślistwa) mogłaby się posługiwać szablą? o_O
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3039 dnia: Kwietnia 05, 2008, 20:25:43 pm »
Raczej szpadą  :P  Mnie też zaszokowało. W poprzednim odcinku wydawała się bystra, a dzisiaj... typowa blondi  :mad: