Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520471 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3360 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:06:45 pm »
Na pewno nie mniej straszna niż śmierć z głodu.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3361 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:06:59 pm »
Zawsze przykrą wiadomością jest to, że ktoś umarł. Agata miała białaczkę - naprawdę okropna choroba, co chyba jest oczywiste. Wszyscy drwiący, i nie drwiący - Was też to może spotkać. Zastanówcie się czasem nad swoim postępowaniem.

Sęk w tym, że absolutnie wszystkich może to spotkać, a jeśli wszystkich, to wypadałoby się tymi "wszystkimi" przejmować, a jeśli by się to robiło, to lepiej od razu się zajebać.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3362 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:07:21 pm »
Samego Templara się nie czepiam, zresztą, ja wcale się tego nie czepiam, ale wtedy zaraz pojawiły się dwie strony współczuć. A teraz jak jakaś kobieta zmarła, to od razu ataki. Więc mnie zdziwiła niekonsekwencja użytkowników, ale zapomniałem, że przecież jedni są "współczujący", a inni "trochę mniej/lub wcale".

A biorąc pod uwagę zawartość merytoryczną tematu "Wór", to powinien dostać nawet literacką nagrodę nobla. Naprawdę!!!

Cytuj
Zawsze przykrą wiadomością jest to, że ktoś umarł. Agata miała białaczkę - naprawdę okropna choroba, co chyba jest oczywiste. Wszyscy drwiący, i nie drwiący - Was też to może spotkać. Zastanówcie się czasem nad swoim postępowaniem.
I całe nasze życie byłoby jednym, wielkim umartwianiem się. Wiemy, że może nas to spotkać, ale mogą nas też spotkać gorsze rzeczy, np. kalectwo, całe życie być przykutym do łóżka. Nieklawo...

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3363 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:12:50 pm »
Cytuj
Templar nie stawiał świeczek w necie, jeno napomknął, że jego pies jest chory.

Nie napomknął, tylko napominał zdecydowanie za dużo - tego już się czytać nie dało. O to, a nie o zdychającego psa, była cała sprawa.

Cytuj
Zawsze przykrą wiadomością jest to, że ktoś umarł. Agata miała białaczkę - naprawdę okropna choroba, co chyba jest oczywiste. Wszyscy drwiący, i nie drwiący - Was też to może spotkać. Zastanówcie się czasem nad swoim postępowaniem.

Dokładnie tak samo ciebie może spotkać, panie nie-drwiący, współczujący i opłakujący. Poza tym ta dyskusja nie obraca się wokół tego, czy śmierć to przykra sprawa, bo to jest rzecz nie do podważenia, tylko tego, czy warto ze śmierci robić halo tylko dlatego, że dotknęła ona bardziej znaną osobę, niż np. twoja mama. Tak jak napisał setezer - ta kobieta tylko waliła łapą w gumowy balon; rozumiem sens pojawienia się na serwisach sportowych newsa o jej śmierci, ale sensu pisania o tym i jeszcze walenia mądrościami w stylu Paprota w temacie szokuje, to już w ogóle nie rozumiem. I chyba nie tylko ja.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3364 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:13:02 pm »
Zawsze przykrą wiadomością jest to, że ktoś umarł. Agata miała białaczkę - naprawdę okropna choroba, co chyba jest oczywiste. Wszyscy drwiący, i nie drwiący - Was też to może spotkać. Zastanówcie się czasem nad swoim postępowaniem.
A teraz pomysl, ile razy smiales sie z brzydkich (no np. kiedys ktos tam dawal link w Worze z jakims ziomem z fotki - doslownie kwadratowy czajaz)/chorych ludzi. To samo moze spotkac Twoje dzieci.
Ehhh.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3365 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:15:04 pm »
Dokładnie tak samo ciebie może spotkać, panie nie-drwiący, współczujący i opłakujący. Poza tym ta dyskusja nie obraca się wokół tego, czy śmierć to przykra sprawa, bo to jest rzecz nie do podważenia, tylko tego, czy warto ze śmierci robić halo tylko dlatego, że dotknęła ona bardziej znaną osobę, niż np. twoja mama. Tak jak napisał setezer - ta kobieta tylko waliła łapą w gumowy balon; rozumiem sens pojawienia się na serwisach sportowych newsa o jej śmierci, ale sensu pisania o tym i jeszcze walenia mądrościami w stylu Paprota w temacie szokuje, to już w ogóle nie rozumiem. I chyba nie tylko ja.
Prowde godo, polejcie mu

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3366 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:15:42 pm »
Pomyślcie teraz o innych ludziach chorych na białaczkę, o tym jak mogli zareagować na śmierć Agaty.
Ile osób starciło wiarę w życie, ile osób niepewnie patrzy na jutrzejszy dzień. A przecież to tylko jedna osoba.
Była niesamowita, pokazała jak trzeba walczyć z chorobą, a gdy już wszystko było na dobrej drodze, nagle zakończyła żywot.
Mnie ten fakt smuci, ale pewnie jestem dziwny...

Cytuj
Dokładnie tak samo ciebie może spotkać, panie nie-drwiący, współczujący i opłakujący. Poza tym ta dyskusja nie obraca się wokół tego, czy śmierć to przykra sprawa, bo to jest rzecz nie do podważenia, tylko tego, czy warto ze śmierci robić halo tylko dlatego, że dotknęła ona bardziej znaną osobę, niż np. twoja mama. Tak jak napisał setezer - ta kobieta tylko waliła łapą w gumowy balon; rozumiem sens pojawienia się na serwisach sportowych newsa o jej śmierci, ale sensu pisania o tym i jeszcze walenia mądrościami w stylu Paprota w temacie szokuje, to już w ogóle nie rozumiem. I chyba nie tylko ja.

Ta osoba "waląc łapą w gumowy balon" dawała nadzieję osobom, którzy być może stracili ochotę na walkę.
Mój brat cioteczny był chory na białaczkę, więc wiem co ta choroba oznacza. Pamiętam płacz jego siostry, gdy mógł nie przeżyć następnego dnia.

I nie smucę się dlatego, że była to znana osoba. Takie same uczucia wywołuje u mnie to, jak matka nie ma pieniędzy na kanapki dla dzieci, itp.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2008, 17:21:46 pm wysłana przez b.szym »

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3367 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:19:12 pm »
Kur......... teraz się zacznie walenie smutów, które mnie wzruszają. Jeszcze tylko brakuje zdjęcia dziecka, które nie ma co jeść.... kur....... Zaczynam się czuć jak bohater Dnia świra.

A i przypominam o dzieciach w Afryce, które tuż po urodzeniu skazane są na śmierć głodową. To jest dopiero dołujące.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2008, 17:21:26 pm wysłana przez setezer »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3368 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:22:16 pm »
Pomyślcie teraz o innych ludziach chorych na białaczkę, o tym jak mogli zareagować na śmierć Agaty.
Ile osób starciło wiarę w życie, ile osób niepewnie patrzy na jutrzejszy dzień. A przecież to tylko jedna osoba.
Była niesamowita, pokazała jak trzeba walczyć z chorobą, a gdy już wszystko było na dobrej drodze, nagle zakończyła żywot.
Mnie ten fakt smuci, ale pewnie jestem dziwny...

Jesteś cholernie dziwny. Raz mówisz do Tarniaka, co się stara nie uczestniczyć w zabijaniu zwierząt, że idziesz wpie**alać pyszniusie kurczaki, a potem walisz posty, takie jak ten, przy których romantyzm Mickiewicza i Słowackiego razem wziętych się chowa. Ludziom chorym na białaczkę zapewne nie robi to jakiejś mega różnicy, bo na to, na co oni się napatrzą, nie ma już "mocnych". Sam wiem, bo odwiedzałem kogoś z rodziny w hospicjum- nieciekawie to wygląda.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3369 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:22:33 pm »
Pomyślcie teraz o innych ludziach chorych na białaczkę, o tym jak mogli zareagować na śmierć Agaty.
Ile osób starciło wiarę w życie, ile osób niepewnie patrzy na jutrzejszy dzień. A przecież to tylko jedna osoba.
Była niesamowita, pokazała jak trzeba walczyć z chorobą, a gdy już wszystko było na dobrej drodze, nagle zakończyła żywot.
Mnie ten fakt smuci, ale pewnie jestem dziwny...

Kurrr, a ty dalej nie rozumiesz -_-. Takich osób jak ona są SETKI TYSIĘCY na świecie, a ją odróżnia tylko to, że GRAŁA W SIATKÓWKĘ, co jej wcale nie nobilituje.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3370 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:24:34 pm »
Kur......... teraz się zacznie walenie smutów, które mnie wzruszają. Jeszcze tylko brakuje zdjęcia dziecka, które nie ma co jeść.... kur....... Zaczynam się czuć jak bohater Dnia świra.

A i przypominam o dzieciach w Afryce, które tuż po urodzeniu skazane są na śmierć głodową. To jest dopiero dołujące.
Proponuję zakończenie tematu z powodu wzajemnego niezrozumienia się. Ten, kogo to zasmuci, niech się smuci. Jak kogoś to śmieszy, to niech się śmieje. Ale nie wylewajmy już więcej tego wirtualnego atramentu na ten temat. Bo i tak się nie dogadamy.

Cytuj
Kurrr, a ty dalej nie rozumiesz -_-. Takich osób jak ona są SETKI TYSIĘCY na świecie, a ją odróżnia tylko to, że GRAŁA W SIATKÓWKĘ, co jej wcale nie nobilituje.
Rozumiem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2008, 17:27:13 pm wysłana przez b.szym »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3371 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:25:10 pm »
Kur......... teraz się zacznie walenie smutów, które mnie wzruszają. Jeszcze tylko brakuje zdjęcia dziecka, które nie ma co jeść.... kur....... Zaczynam się czuć jak bohater Dnia świra.

A i przypominam o dzieciach w Afryce, które tuż po urodzeniu skazane są na śmierć głodową. To jest dopiero dołujące.
Proponuję zakończenie tematu z powodu wzajemnego niezrozumienia się. Ten, kogo to zasmuci, niech się smuci. Jak kogoś to śmieszy, to niech się śmieje. Ale nie wylewajmy już więcej tego wirtualnego atramentu na ten temat. Bo i tak się nie dogadamy.
:-?

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3372 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:30:30 pm »
Ku***, teraz zjedzcie mnie za to, że wstawiłem tą informację do tematu. Nie ogarniam tego chaosu, nie rozumiem obecnej dyskusji.
Moje wnioski na jej zakończenie: szkoda każdej młodo zmarłej osoby. Niezależnie od tego, czy grała w siatkę, czy składała samolociki.
Pozdrawiam.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3373 dnia: Czerwca 04, 2008, 17:53:09 pm »
Cytuj
Pomyślcie teraz o innych ludziach chorych na białaczkę, o tym jak mogli zareagować na śmierć Agaty.
Ile osób starciło wiarę w życie, ile osób niepewnie patrzy na jutrzejszy dzień. A przecież to tylko jedna osoba.
Była niesamowita, pokazała jak trzeba walczyć z chorobą, a gdy już wszystko było na dobrej drodze, nagle zakończyła żywot.
Pomyśl teraz o innych głodujących dzieciach, nie mogą zareagować na śmierć innych, bo od niejedzenia nie mają siły.
Ilu z ich rodzin, straciło wiarę w życie i niepewnie patrzy na jutrzejszy dzień. A przecież to tylko jeden murzynek.
Był niesamowity, walczył o swoje przetrwanie, a gdy okazało się, że na miejsce dojechały racje żywnościowe, nagle umarł. Teraz skopiuj sobie to kilkanaście tysięcy razy dziennie. Umieranie nie jest fajne i nikt się nie ŚMIEJE z jej śmierci, ale nie jest w dobrym tonie robienie halo ze śmierci jednego, a lekką dupcią pomijanie śmierci setek tysięcy.

Cytuj
UNICEF walczy z głodem i niedożywieniem u dzieci.

Co kilka sekund na świecie umiera 5 dzieci.

Głód ciągle zabija. Tragiczne i przerażające dane zebrane przez UNICEF, który od lat walczy z głodem i niedożywieniem wskazują, że: brak witaminy A sprawia, iż na całym świecie, każdego roku 100 000 dzieci traci wzrok, a niedostatek witaminy D, u kolejnych wielu tysięcy powoduje nieodwracalne deformacje ciała. Z powodu niedożywienia umiera rocznie aż 11 milionów chłopców i dziewczynek, które nie ukończyły jeszcze 5 roku życia.
Skazane są na cierpienie i powolne wyniszczenie organizmu. Skazane są na okrutną śmierć.
Zapal za każde znicz i napisz na forum, bo one nigdy nie zyskały sławy. Ba, niektóre pewnie nie zdążyły nauczyć się mówić.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2008, 17:56:03 pm wysłana przez tarniak »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3374 dnia: Czerwca 04, 2008, 18:16:35 pm »
pojeba*o was do reszty, o czym tu sie rozwodzic, o zmarlych najlepiej nie mowic, z tad porzekadlo "niech spoczywaja w spokoju" ktos umarl, to naturalna koleii rzeczy, nie ma co sie nad tym rozwodzic, smierc i tak czeka kazdego znas i osobista tragedia rodziny osoby ktora odeszla, glod na swiecie tez jest przykry, ale piszac o tym wspominajac tych ktorzy odeszli nic nie zmienicie...temat o czyjejs smierci, czy niesprawiedliwosci na swiecie mozna ciagnac w nieskonczonosc, jednak  nikt do zadnych madrych wnioskow nie dojdzie, tak sie dzialo i bedzie sie dalej dziac...peace...

Ciapkas

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3375 dnia: Czerwca 04, 2008, 18:30:24 pm »
Tak aby być konsekwentnym

Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka
                                              J. Stalin...

Ta jedna śmierć to właśnie nasza siatkarka,a ten milion to dzieci w Afryce. Z całym szacunkiem mówicie o głodzie, ale czy któryś coś w tym kierunku zrobił? Szlag.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2008, 19:53:52 pm wysłana przez Ciapkas »

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 929
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3376 dnia: Czerwca 04, 2008, 18:39:35 pm »
nie wiem czemu toczycie tu taką wojnę ,Dziewczyna zmarła ,białaczka to niewątpliwie przykra sprawa ale nie widzę tu wielkiego halo . Nikt nie jest wieczny

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3377 dnia: Czerwca 04, 2008, 19:16:22 pm »
b.szym po prostu wkleił linka bo jak by nie było to znana osoba  była i ten kto oglądał ta panią w tv wiedział ile dala naszej reprezie, smutna śmierć młodej osoby która mimo iz od 17roku zycia walczyła z białaczka czynnie uprawiała siatkówkę na najwyższym poziomie  coz takie życie :sad:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3378 dnia: Czerwca 04, 2008, 19:41:47 pm »

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3379 dnia: Czerwca 04, 2008, 20:01:10 pm »
Cytuj
Z całym szacunkiem mówicie o głodzie, ale czy któryś coś w tym kierunku zrobił?

Nie mierz wszystkich swoją miarką.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3380 dnia: Czerwca 04, 2008, 20:06:05 pm »
Cytuj
Z całym szacunkiem mówicie o głodzie, ale czy któryś coś w tym kierunku zrobił?
Raz kliknąłem w pajacyka.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3381 dnia: Czerwca 04, 2008, 20:10:48 pm »
Z całym szacunkiem mówicie o głodzie, ale czy któryś coś w tym kierunku zrobił? Szlag.
Tak. Codziennie rano klikam na:
http://www.pajacyk.pl
http://www.zmilosciserc.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
http://www.habitat.pl/
http://www.polskieserce.pl/

Czesc.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3382 dnia: Czerwca 04, 2008, 20:29:06 pm »
Z tym jest tak samo jak z bojkotowaniem igrzysk: co to da? Czy to przerwie terror w Tybecie? Nie. Podobna wymowka jest z klikaniem w Pajacyka itp - czy to przerwie wojny w Afryce? Nie (tymbardziej że są one głównie na tle rasowym i nic Europejcom i Amerykańcom do tego), tylko będzie dostarczać darmowe żarcie dla żołnierzy rozkradających dostawy żywności, które nawet jak dotrze do celu, to nadal będzie go za mało od organizacji humanitarnych - i w koło Macieju.

b.szym

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 15-06-2007
  • Wiadomości: 1 264
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3383 dnia: Czerwca 04, 2008, 20:54:48 pm »
Cytuj
Z całym szacunkiem mówicie o głodzie, ale czy któryś coś w tym kierunku zrobił?

Nie mierz wszystkich swoją miarką.
My i tak nic nie możemy zrobić.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3384 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:19:24 pm »
Cytuj
Z całym szacunkiem mówicie o głodzie, ale czy któryś coś w tym kierunku zrobił?

Nie mierz wszystkich swoją miarką.
My i tak nic nie możemy zrobić.

dokladnie nic nie mozemy zrobic, tak jak nic nie mozna zrobic ze smiercia A.Mroz, wiec po co te swieczki
  • itd. no moj kumpel z pracy gdy tylko sie o tym dowiedzial, odrazu kupil domene agatamroz.pl zeby troche na adsensach zarobic - toz to dopiero bezdusznosc...lol...szkoda mlodej dziewczyny, ale naprawde nie ma co sie nad tym rozwodzic, podobnie nie ma co sie rozwodzic nad glodem w afryce...nie zapominajcie, ze i w polsce jest wiele niedozywionych dzieci, a chorych na bialaczke tysiace...

Ciapkas

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3385 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:32:46 pm »
Tarniak swoją miarką? Co przez to rozumiesz? Nasza klasa wzięła udzial w takim projekcie, gdzie jakby adoptuje sie afrykańskie dziecko- każdy jak ma kasę to płaci, nigdy nie jest tak, że nie zbierzemy tej kwoty- 200 zeta.

A dlatego tak powiedziałem, że znam gro osób, których poziom hipokryzji i próżniactwa mnie dobija. peace :)

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3386 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:36:48 pm »
Z całym szacunkiem mówicie o głodzie, ale czy któryś coś w tym kierunku zrobił? Szlag.
Tak. Codziennie rano klikam na:
http://www.pajacyk.pl
http://www.zmilosciserc.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
http://www.habitat.pl/
http://www.polskieserce.pl/

Czesc.
chce ci sie? ;) niewiele to daje, tylko czas zamuje, jedyna korzysc to nabity post, jak na forum jest jakis temat, gdzie ludzie wpisuja ile juz sie uzbieralo. mozna w nic nie kliknac, a sie wpisac, post za darmo, o.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3387 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:38:52 pm »
Jest jakis taki sprytny programik - klikasz na niego, otwiera te strony juz jako klikniete. Zajmuje to maksymalnie kilka sekund.

Moze to cos komus pomoze, ja nic nie trace, wiec... Czemu tego nie robic?

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3388 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:38:57 pm »
Z całym szacunkiem mówicie o głodzie, ale czy któryś coś w tym kierunku zrobił? Szlag.
Tak. Codziennie rano klikam na:
http://www.pajacyk.pl
http://www.zmilosciserc.pl/
http://www.okruszek.org.pl/
http://www.habitat.pl/
http://www.polskieserce.pl/

Czesc.


chce ci sie? ;) niewiele to daje, tylko czas zamuje, jedyna korzysc to nabity post, jak na forum jest jakis temat, gdzie ludzie wpisuja ile juz sie uzbieralo. mozna w nic nie kliknac, a sie wpisac, post za darmo, o.


Zawsze jest jakaś świadomość chęci pomocy, ale co ja Tobie będę mówił, człowieku, który uważa mnie za debila, bo idę do liceum.  :lol:

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3389 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:41:03 pm »
Tak aby być konsekwentnym

Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka
                                              J. Stalin...

Ta jedna śmierć to właśnie nasza siatkarka,a ten milion to dzieci w Afryce. Z całym szacunkiem mówicie o głodzie, ale czy któryś coś w tym kierunku zrobił? Szlag.
Stalin dobrze prawił . Głód to nie jedyne cierpienie jakie może dotknąć człowieka . Pomyśl o tych co stracili część ciała wchodząc na mine , ile dziennie zostaje zgwałconych kobiet itp  . Im raczej nie można pomóc przez internet .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ciapkas

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3390 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:43:45 pm »
Exactly

Spidey^

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3391 dnia: Czerwca 04, 2008, 23:08:50 pm »

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3392 dnia: Czerwca 05, 2008, 08:23:50 am »
Tak aby być konsekwentnym

Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka
                                              J. Stalin...

Ta jedna śmierć to właśnie nasza siatkarka,a ten milion to dzieci w Afryce. Z całym szacunkiem mówicie o głodzie, ale czy któryś coś w tym kierunku zrobił? Szlag.
Stalin dobrze prawił . Głód to nie jedyne cierpienie jakie może dotknąć człowieka . Pomyśl o tych co stracili część ciała wchodząc na mine , ile dziennie zostaje zgwałconych kobiet itp  . Im raczej nie można pomóc przez internet .
To znaczy, że w dobrym tonie jest nie pomagać w ogóle, niż "uprzywilejować" jedną grupę - sprytnie. Zresztą każdy z nas może "coś" zrobić na rzecz innych ludzi, ale większość ma to w dupie. Tadam. Ach to konserwatywne miłosierdzie, które wprosty wylewa się z ust popleczników Jezusa Chrystusa.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3393 dnia: Czerwca 05, 2008, 08:29:58 am »
no pomóż kobicie , oddalona od Ciebie pare tysiecy kilometrów , która jest zaliczana wbrew swojej woli . Taaa jestem poplecznikiem rzuć we mnie kamieniem bo nie jestem miłosierny wzgłedem homosiów  :cool:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3394 dnia: Czerwca 05, 2008, 08:41:43 am »
Cytuj
Taaa jestem poplecznikiem rzuć we mnie kamieniem bo nie jestem miłosierny wzgłedem homosiów
Masz z nimi naprawdę duży problem, mam nadzieję, że to nie zrodziło się na skutek jakich nieprzyjemnych doświadczeń. Wszędzie widzisz tych homoseksualistów, ciągle o nich myślisz, nawet jeśli mówimy o głodzie na świecie. To jest bardzo niezdrowe, uważaj na przystankach, w ciemnych tunelach i jak coś upuścisz to zawsze kucaj, ŻADNEGO schylania.

oscyp

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3395 dnia: Czerwca 05, 2008, 09:36:11 am »
Przypominam, że mowa o głodzie, śmierci i możliwości pomagania ludziom w poptrzebie. Jednakże:
no pomóż kobicie , oddalona od Ciebie pare tysiecy kilometrów , która jest zaliczana wbrew swojej woli . Taaa jestem poplecznikiem rzuć we mnie kamieniem bo nie jestem miłosierny wzgłedem homosiów  :cool:

LOLOZORDON

Równie dobrze mogłeś napisac: blablablabla suną kobiete w Kambodży. Taaa jestem mechanikiem lubie jeść parówki. miszcz

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3396 dnia: Czerwca 05, 2008, 11:33:49 am »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3397 dnia: Czerwca 05, 2008, 11:49:29 am »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3398 dnia: Czerwca 05, 2008, 12:21:39 pm »
Cytuj
Ich autorki wierzą, że 73-letni elektryk chciał córkę chronić od złego świata,
I dlatego uprawiał z nią seks i miał kilkoro dzieci, których był jednoczesnym dziadkiem i ojcem...

Nie wiem, czym gorszym ten "zły świat" mógłby zaatakować jego córkę.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #3399 dnia: Czerwca 05, 2008, 15:48:03 pm »
Tak aby być konsekwentnym

Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka
                                              J. Stalin...

Ta jedna śmierć to właśnie nasza siatkarka,a ten milion to dzieci w Afryce. Z całym szacunkiem mówicie o głodzie, ale czy któryś coś w tym kierunku zrobił? Szlag.
Stalin dobrze prawił . Głód to nie jedyne cierpienie jakie może dotknąć człowieka . Pomyśl o tych co stracili część ciała wchodząc na mine , ile dziennie zostaje zgwałconych kobiet itp  . Im raczej nie można pomóc przez internet .
I co? To że nie może pomóc gwałconym kobietom oznacza, że pomaganie głodującym nie ma sensu i klikanie w pajacyka to tylko wmawianie sobie że ktoś jest dobrym czlowiekiem i pomaga?