Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520483 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Fallus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-07-2008
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4280 dnia: Września 05, 2008, 15:38:07 pm »
Ile w Was agresji, to szok! A podobno ja jestem zły, bo murzynków uważam za trochę głupszych  :-(


To, że nie jesteś zbyt inteligentny to już skomentowano wiele razy.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4281 dnia: Września 05, 2008, 15:38:33 pm »
Ja się boje użyć własnych pięści bo boje się że przy mocnym uderzeniu mu coś zrobi a noża to bym wogole nie wyciągał gdybym nosił. Po prostu jestem troche dziwny pomimo tego że boję się np kogoś uderzyć widzac takiego kozaka z chęcią bym mu wpier..lił :D

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4282 dnia: Września 05, 2008, 15:41:04 pm »
Yea, zgadzam sie z Muzykiem. Okładać, łamać, pluć i drapać ok, rany cięte nie ok.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4283 dnia: Września 05, 2008, 15:47:20 pm »
Czemu? Jeżeli miedzy nogi to ok. Wtedy by się zastanowił, o!

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4284 dnia: Września 05, 2008, 15:50:15 pm »
Cytuj
Ile w Was agresji, to szok! A podobno ja jestem zły, bo murzynków uważam za trochę głupszych

Dobra Iras, jakby pobił cię drech, to byś się z nim przelizał z wdzięczności, a ja z wdzięczności (gdybym umiał) połamałbym go w każdym miejscu. Ale do murzynów nic nie mam. Łaaaaaaaaaaa, taki ze mnie hipokryta :lol: :lol: :lol:

Londek - nie znam się za bardzo na dragach i efektach jakie wywołują, ale myślę, że owszem, feta połączona z brakiem mózgu rodzi agresję. I to bardziej niż alkohol, po paru głębszych człowiek robi się bardziej niezdarny, a po amfie - wręcz przeciwnie. A zresztą, nie wiem czym się naćpał, niemniej ustać w miejscu nie umiał (skakał i biegał jak podupcony), wory pod oczami ciągnęły mu się do brody no i nic do niego nie docierało. Nawet, jak mu próbowałem przypomnieć, że ma na imię grzesiek i przecież zna mnie od gimnazjum :lol:. Jego koleżkowie mniej, ale też raczej na czysto nie jechali.

Nie wiem czy oglądacie teleskop w uwadze też było ale kiedyś było o moim mieście, dwaj można nawet powiedzieć PRZYJACIELE znali się bardzo długo chyba, poszli sobie nad rzekę wypić wódke(był jakiś zakład kto nie podniesie jakiegoś ciężaru musi później wypić 0,5 chyba) jeden z nich wyjął jakiś szpikulec i własnego kumpla podziurawił 50 razy po czym wrzucił go do rzeki a ten zginął od utonięcia... Sprawca brał różne odżywki i sterydy i to chyba wpłyneło na jego psychike, ale żeby takie coś zrobić najlepszemu kumplowi. Potem w komentarzach na stronie mojego miasta w tej sprawie "... JESTEŚMY Z TOBĄ ". I powiedzcie mi jak tu nie mieć ochoty za*ebać takich gnoji pier*olonych.
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2008, 15:53:06 pm wysłana przez Soul hunter 16 »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4285 dnia: Września 05, 2008, 16:00:35 pm »
Kiedy byłem młodszy i szlajałem się tam, gdzie nie powinienem, zaczepiony byłem nie raz. Bronić umiem się dość skutecznie, ale dostać parę razy się udało. Parę razy też spier*alałem, a raz oddałem telefon, bo nie był wart ryzyka. Bronić się, spuścić wpier*ol napastnikowi, a nawet przypadkowo go nieco mocniej uszkodzić - ok, ale krav maga jest wg mnie całkowicie sprzeczna z ideą samoobrony. Trenujcie sobie co chcecie, ale ten system napawa mnie obrzydzeniem.
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2008, 16:17:56 pm wysłana przez Iras »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4286 dnia: Września 05, 2008, 16:03:50 pm »
No dlatego napisałem że to nie jest za bardzo technika samoobrony ona jest stworzona do zabijania ;) Polecam program na discovery Sztuki walki(nie wiem czy jeszcze leci ale zawsze był w piątki) naprawdę ciekawy program a i nauczyć się nieco można :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4287 dnia: Września 05, 2008, 16:18:32 pm »
Krav Maga to bardzo brutalny ale i cholernie skuteczny sposób obrony. Na ulicy to obok BJJ najlepszy sposób by uniknąć uszczerbku na zdrowiu. Jeśli ktoś brzydzi się KM to ciekawe jak reaguje na brutalność chuliganów z ulicy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4288 dnia: Września 05, 2008, 16:20:33 pm »
Diametralnie różnię się od chuliganów na ulicy i nie zamierzam się do nich upodabniać tylko po to, żeby skuteczniej się bronić.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4289 dnia: Września 05, 2008, 16:23:10 pm »
Myślę jednak że jest różnica między napastnikiem a ofiarą. Jeśli znasz Krav Magę i używasz jej tylko w celach obrony to jest to jak najbardziej OK. Natomiast jeśli używasz tej wiedzy do napadania na innych, to zmienia całkowicie postać rzeczy i tego również nie pochwalam.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4290 dnia: Września 05, 2008, 16:29:16 pm »
Jeśli ktoś brzydzi się KM to ciekawe jak reaguje na brutalność chuliganów z ulicy.

po chrzescijansku :) :) tzn. nadstawia "drugi policzek" i laduje w szpitalu, a potem modli sie za dusze tego ktory go zmaltretowal :)

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4291 dnia: Września 05, 2008, 17:49:51 pm »
No - a jak ktoś jest ateistą, to może po prostu sobie odpuścić zgrywanie męczennika i jak każdy normalny człowiek instynktownie zareagować w obronie swojej, tudzież niewinnych i bezbronnych. :P
GT: Trusio

oscyp

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4292 dnia: Września 05, 2008, 17:59:35 pm »
Ile w Was agresji, to szok! A podobno ja jestem zły, bo murzynków uważam za trochę głupszych  :-(
Znaczy się Ty murzynków uważasz za głupszych, jednocześnie odradzając studia i propagując "własny kiosk", by robić użytek ze swej wyższej od murzynków inteligencji, dlatego też jest tu troszeczkę sprzeczności. A agresja jest i w Tobie skoro pare razy komuś ryj obiłeś i pare razy sam weń dostałeś. TAKA agresja jest naturalna i o takiej agresji tu rozmawiamy, nie rób pan z siebie pacyfisty ;]

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4293 dnia: Września 05, 2008, 18:21:45 pm »
- musialo bolec

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4294 dnia: Września 05, 2008, 18:35:04 pm »
Znaczy się Ty murzynków uważasz za głupszych, jednocześnie odradzając studia i propagując "własny kiosk", by robić użytek ze swej wyższej od murzynków inteligencji, dlatego też jest tu troszeczkę sprzeczności.

Jestem zbyt inteligentny, żeby zapieprzać na kogoś do 65. roku życia  ;)

TAKA agresja jest naturalna i o takiej agresji tu rozmawiamy, nie rób pan z siebie pacyfisty ;]

Co innego bronić się i trochę kogoś oklepać, a co innego z premedytacją łamać kości, wsadzać palce w oczy i szkolić się właśnie w takiej walce.

Amen.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4295 dnia: Września 05, 2008, 19:15:38 pm »
Nie zgadzam się. Atak jakieś dresa też następuję z premedytacją, i taki koleś na pewno mocniej przemyśli swoje zachowanie ( :lol: ) mając złamaną nogę jednym kompnięciem niż jakbyśmy niezbyt skutecznie go okładali. Ot, taki sposób leczenia.

Nie rozumiem czemu człowiek atakujący nas mialby liczyć na jakąkolwiek litość. Napadasz mnie = lądujesz w szpitalu. IMO bardzo uczciwa zależność.

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4296 dnia: Września 05, 2008, 19:24:18 pm »
A tam, kuwa... Mnie szokuje to, że Iras w każdej z dyskusji w jakiej tylko bierze udział, musi mieć zawsze rację - człowiek, który uważa, że na wszystkim zna się najlepiej. Zupełnie kuwa jakby pozjadał wszystkie rozumy świata.

I szokuje mnie, że Trusio nie dał mi plusika chociaż - jak sam napisał - dzięki mojemu avatarkowi zaczął oglądać "House'a". Smutno mi z tego powodu, Trusiu :-(

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4297 dnia: Września 05, 2008, 19:37:03 pm »
A tam, kuwa... Mnie szokuje to, że Iras w każdej z dyskusji w jakiej tylko bierze udział, musi mieć zawsze rację - człowiek, który uważa, że na wszystkim zna się najlepiej. Zupełnie kuwa jakby pozjadał wszystkie rozumy świata.

Cholernie Cię przepraszam, że mam własne zdanie i nie akceptuję "przytupnięcia na głowie leżącego napastnika"  :?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4298 dnia: Września 05, 2008, 19:44:52 pm »
Cytuj
"przytupnięcia na głowie leżącego napastnika" 

no co ty, w mortal kombat nie grałeś???

! F A T A L I T Y !


Nobu_hex

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4299 dnia: Września 05, 2008, 19:50:36 pm »
A tam, kuwa... Mnie szokuje to, że Iras w każdej z dyskusji w jakiej tylko bierze udział, musi mieć zawsze rację - człowiek, który uważa, że na wszystkim zna się najlepiej. Zupełnie kuwa jakby pozjadał wszystkie rozumy świata.

Cholernie Cię przepraszam, że mam własne zdanie i nie akceptuję "przytupnięcia na głowie leżącego napastnika"  :?

Nie ma za co :*

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4300 dnia: Września 05, 2008, 22:09:54 pm »
Nie zgadzam się. Atak jakieś dresa też następuję z premedytacją, i taki koleś na pewno mocniej przemyśli swoje zachowanie ( :lol: ) mając złamaną nogę jednym kompnięciem niż jakbyśmy niezbyt skutecznie go okładali. Ot, taki sposób leczenia.

Nie rozumiem czemu człowiek atakujący nas mialby liczyć na jakąkolwiek litość. Napadasz mnie = lądujesz w szpitalu. IMO bardzo uczciwa zależność.
Tu się zgodzę. Swoją drogą taki dres/inny cep miałby niezły przypał na osiedlu że dostał wpie**ol od niepozornego gostka. A znam parę sytuacji od siebie gdzie właśnie tak się stało. Takich zazwyczaj się nie rusza drugi raz, a i reszta dostaje wyraźny przekaz 8). A jeżeli gościa oszczędzisz - wróci z kolegami. Choć z drugiej strony zależy od człowieka - wyjdzie ze szpitala to będzie koczował z jeszcze większą ekipą. Ale tu już rozchodzi się o mniejsze miejscowości i koneksje :)

Ale i tak najlepiej w takich rewirach krążyć z kolegami. Nie przypominam sobie żeby na mnie ktoś do mnie wyskoczył z pięściami (chyba że tak bardzo groźnie wyglądam :-x )

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4301 dnia: Września 05, 2008, 22:36:15 pm »

I szokuje mnie, że Trusio nie dał mi plusika chociaż - jak sam napisał - dzięki mojemu avatarkowi zaczął oglądać "House'a". Smutno mi z tego powodu, Trusiu :-(

Jeśli chcesz zbudzić we mnie poczucie winy, co bym ci ładował te plusy dwa razy na dobę, to jeszcze to przemyślę :-x :-x.


Pieprzone reputation whores :-x
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2008, 22:38:03 pm wysłana przez Trusio »
GT: Trusio

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4302 dnia: Września 05, 2008, 23:01:59 pm »

I szokuje mnie, że Trusio nie dał mi plusika chociaż - jak sam napisał - dzięki mojemu avatarkowi zaczął oglądać "House'a". Smutno mi z tego powodu, Trusiu :-(

Jeśli chcesz zbudzić we mnie poczucie winy, co bym ci ładował te plusy dwa razy na dobę, to jeszcze to przemyślę :-x :-x.


Pieprzone reputation whores :-x

 :-x

Trzy razy na dobę, kuwa :-x W końcu jestem mamą Hubiego, cnie? Należy mię się :-x

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4303 dnia: Września 06, 2008, 14:43:22 pm »
Zszokował mnie bardzo mocno dokument "Dzieci Biesłanu".

Straszakq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-02-2006
  • Wiadomości: 2 829
  • Reputacja: 111
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4304 dnia: Września 06, 2008, 16:24:31 pm »
http://fishki.net/comment.php?id=40594 - To raczej nie jest normalne  :shock:

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4305 dnia: Września 06, 2008, 16:30:25 pm »
Mały pikuś. Pooglądaj sobie http://bmezine.com/. Tylko przygotuj kubełek/miseczkę, bo zdjęcia z operacji wszczepienia implantów w kształcie gwiazdek, pod skórę na przyrodzeniu, można różnie przeżywać. :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4306 dnia: Września 06, 2008, 22:00:18 pm »
http://misspolonia.com.pl/s.php?id=397  :shock:

Jak ona ma być Miss Polonia, to ja ku*wa jestem Mr. Universe!  :-x

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4307 dnia: Września 06, 2008, 22:03:46 pm »
inne nie lepsze:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

:lol:

Nobu_hex

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4308 dnia: Września 06, 2008, 22:04:26 pm »
Cytuj
http://misspolonia.com.pl/s.php?id=397  Shocked

Jak ona ma być Miss Polonia, to ja ku*wa jestem Mr. Universe!  Mad

Z łóżka bym jej nie wyrzucił... Chociaż faktycznie nie zasługuje na tytuł najpiękniejszej... Dla mnie Miss Polonia jest tylko jedna - Trusio :*

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4309 dnia: Września 06, 2008, 23:11:31 pm »
Ja ją znam. Znałem. Jej obecność w konkursie piękności jest dla mnie gigantycznym szokiem. Nawet nie chodzi o to, że znam dziesiątki ładniejszych. To, jaka ona była kiedyś, pasuje do konkursu piękności jak pięść do oka. Wyobraźcie sobie, że trafiacie na ławę oskarżonych, a sędzią jest największy idiota z waszej klasy w podstawówce. To taka analogia.



Jakąś Eurowizję wygraliśmy, czy coś?  :-o

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4310 dnia: Września 06, 2008, 23:58:45 pm »
Cytuj
http://misspolonia.com.pl/s.php?id=397  Shocked

Jak ona ma być Miss Polonia, to ja ku*wa jestem Mr. Universe!  Mad

Z łóżka bym jej nie wyrzucił... Chociaż faktycznie nie zasługuje na tytuł najpiękniejszej... Dla mnie Miss Polonia jest tylko jedna - Trusio :*

Tylko w stroju kąpielowym się ujowo prezentuję... :roll: :mad:
« Ostatnia zmiana: Września 07, 2008, 00:00:24 am wysłana przez Trusio »
GT: Trusio

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4311 dnia: Września 07, 2008, 00:21:56 am »
Ja ją znam. Znałem. Jej obecność w konkursie piękności jest dla mnie gigantycznym szokiem.

To sobie wyobraź, jakiego ja szoku doznałem, gdy ktoś tu (albo w "Co mnie ostatnio rozśmieszyło") kiedyś zapodał link do jakiejś strony z wyobrami na misterów czegośtam, nieważne. Przeglądam foty a tam znajomy z gimnazjum; nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że w gimnazjum był to jedyny człowiek, który nie chodził na żaden WF, nie potrafił dosłownie w nic grać, chuderlawy, każdy myślał że to pedzio i w ogóle, a tutaj nagle napakowany i startuje w jakimś konkursie na mistera oO.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Spidey^

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4312 dnia: Września 07, 2008, 02:04:10 am »
http://misspolonia.com.pl/s.php?id=397  :shock:

Jak ona ma być Miss Polonia, to ja ku*wa jestem Mr. Universe!  :-x

co ty pitolisz fajna jest :D

Ja ją znam. Znałem. Jej obecność w konkursie piękności jest dla mnie gigantycznym szokiem.

To sobie wyobraź, jakiego ja szoku doznałem, gdy ktoś tu (albo w "Co mnie ostatnio rozśmieszyło") kiedyś zapodał link do jakiejś strony z wyobrami na misterów czegośtam, nieważne. Przeglądam foty a tam znajomy z gimnazjum; nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że w gimnazjum był to jedyny człowiek, który nie chodził na żaden WF, nie potrafił dosłownie w nic grać, chuderlawy, każdy myślał że to pedzio i w ogóle, a tutaj nagle napakowany i startuje w jakimś konkursie na mistera oO.

kreatyna czyni cuda ;)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4313 dnia: Września 07, 2008, 05:58:16 am »
Cytuj
Jak ona ma być Miss Polonia, to ja ku*wa jestem Mr. Universe

Kwestia gustu, mi się absolutnie nie podoba, nie ten typ- dlatego nie lubię wszelkich wyborów miss.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4314 dnia: Września 07, 2008, 13:35:53 pm »
Po zobaczeniu dokumentu o tajnych więzieniach CIA, boli człowieka serce że wchodzimy w układ z tym barbarzyńskim krajem, zwanym USA.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4315 dnia: Września 07, 2008, 13:42:37 pm »
http://misspolonia.com.pl/s.php?id=397  :shock:

Jak ona ma być Miss Polonia, to ja ku*wa jestem Mr. Universe!  :-x
No pierwszy raz się z Tobą zgadzam, jeżeli chodzi o kobiety. :)
Opublikowane: Wrzesień 07, 2008, 13:37:56
Ta fajna świnka:



Ta również zajebista:




Mmmm. :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4316 dnia: Września 07, 2008, 13:46:02 pm »
Po zobaczeniu dokumentu o tajnych więzieniach CIA, boli człowieka serce że wchodzimy w układ z tym barbarzyńskim krajem, zwanym USA.

A o terrorystach co powiesz? Jeśli tortury mają pomóc skutecznie walczyć z terroryzmem i zapobiegać kolejnym atakom, niech ich nawet na żywca ze skóry obdzierają. I niech mi nikt nie pie*doli o prawach człowieka, bo ktoś, kto jest gotów wysadzić się w obecności dziesiątek niewinnych osób, nie jest człowiekiem.

Ta również zajebista:

Mmmm. :)

A więc nie jest z Tobą tak źle, jak mi się wcześniej zdawało  :)

oscyp

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4317 dnia: Września 07, 2008, 13:46:24 pm »
A o terrorystach co powiesz? Jeśli tortury mają pomóc skutecznie walczyć z terroryzmem i zapobiegać kolejnym atakom, niech ich nawet na żywca ze skóry obdzierają. I niech mi nikt nie pie*doli o prawach człowieka, bo ktoś, kto jest gotów wysadzić się w obecności dziesiątek niewinnych osób, nie jest człowiekiem.
kravmaga to zło ;]

Ale poza pszcztyczkiem w nos, zgadzam się z Tobą.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4318 dnia: Września 07, 2008, 13:47:24 pm »
A więc nie jest z Tobą tak źle, jak mi się wcześniej zdawało  :)
Po prostu jestem "wybredny". :P

Ta też jest wyj.e.bana:



Ta pierwsza fotka, która dałem pachnie mi "tatu". ]:>

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4319 dnia: Września 07, 2008, 14:09:18 pm »
kravmaga to zło ;]

No wiesz, to jest kwestia swoistej hierarchii - drech, który próbuje podpieprzyć mi telefon > karaluch > terrorysta  ;)

Wracając do samych więzień, powinno szokować, że sprawa ewentualnych TAJNYCH więzień naszego SOJUSZNIKA jest tak rozdmuchiwana.