Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1521057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4601 dnia: Października 07, 2008, 17:00:03 pm »


17 i 41 sekunda :shock:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4602 dnia: Października 07, 2008, 18:48:52 pm »


17 i 41 sekunda :shock:
nie chce mi się robić wykładów, ale to nie breakdance. Ale trzeba przyznać, chłopak robi wrażenie!  :shock:

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4603 dnia: Października 07, 2008, 22:55:51 pm »


17 i 41 sekunda :shock:
nie chce mi się robić wykładów, ale to nie breakdance. Ale trzeba przyznać, chłopak robi wrażenie!  :shock:
True. Powinni zmienic na popping ;)

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4604 dnia: Października 11, 2008, 19:00:24 pm »
http://www.mojabochnia.pl/?p=1516

Nie mam slow na nasze sądy...

Maciek86

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-09-2008
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2008, 00:13:18 am wysłana przez Maciek86 »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4607 dnia: Października 13, 2008, 11:55:28 am »
LoNdEk przechodzisz samego siebie...ziooooom. :P

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4608 dnia: Października 13, 2008, 12:08:09 pm »
LoNdEk przechodzisz samego siebie...ziooooom. :P

ale tych masowych wyjazdow nie widac :) :) :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4609 dnia: Października 13, 2008, 12:11:37 pm »
Tak samo jak masowej liczby sequeli na PS3. :-) :-) :-)

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4610 dnia: Października 13, 2008, 12:16:44 pm »
Tak samo jak masowej liczby sequeli na PS3. :-) :-) :-)
No. Szkoda tylko, że gdy podczas jednej z fanbojskich wojenek (dokładnie na temat poziomu grafiki w grach na PS3) z ośmiu wymienionych przez Ciebie gier sześć było sequelami ;).

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4611 dnia: Października 13, 2008, 12:18:03 pm »
Tak samo jak masowej liczby sequeli na PS3. :-) :-) :-)

no nie wiem:

KZ2 GT5 MGS4 GOW3 Resistance2 WipeOut HD ( bo to tez jak by nie patrzec sequel ;) ) Ratchet tez debiutowal na PS2 wiec po za tymi tytulami zostaje nam U:DF, HS, LBP i HR

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4612 dnia: Października 13, 2008, 12:21:42 pm »
LoNdEk przechodzisz samego siebie...ziooooom. :P

ale tych masowych wyjazdow nie widac :) :) :)

No nie wiem. Bardzo dużo znajomych wraca z wysp twierdząc że to mrzonki o wspaniałych warunkach i zarobkach.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4613 dnia: Października 13, 2008, 12:28:16 pm »
jedni wracaja inni zostaja - ja tam nie narzekam... calkiem dobrze mi sie zyje...
Opublikowane: Październik 13, 2008, 12:26:42
a tak zupelnie na powaznie, gdyby cala emigracja wrocila to bezrobocie znow by znacznie wzroslo i pozostaje jeszcze kwestia ponad 20 mld zl, ktore emigranci przesylaja do Polski, jak by na to nie patrzec jest to spoty zastrzyk dla Polskiej gospodarki...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4614 dnia: Października 13, 2008, 12:30:16 pm »
...wiec po za tymi tytulami zostaje nam U:DF, HS, LBP i HR

MS, Warhawk, Folklore, Quantum Theory, Linger in Shadows, Demon's Souls, inFamous, The Agency. Dalej mi się szukać nie chce. Także pisanie że Sony pada na ryj bo nie jedzie na sequelach tak jak X0 to jest dopiero przechodzenie samego siebie.  
Opublikowane: Październik 13, 2008, 12:29:08
jedni wracaja inni zostaja - ja tam nie narzekam... calkiem dobrze mi sie zyje...

Wiesz LoNdEk, Tobie też X0 nie padł, co nie zmienia faktu ponad 30% (według oficjalnych danych bo nieoficjalne są znacznie mniej optymistyczne) awaryjności X360.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4615 dnia: Października 13, 2008, 12:30:39 pm »
Wyp... do System Wars, ale już!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4616 dnia: Października 14, 2008, 18:53:58 pm »
Miażdży mnie ten dźwięk. Tak dokładnie ten. Nie żadne Ferrari itp. a właśnie Countach.


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4617 dnia: Października 15, 2008, 12:03:43 pm »
Szokuje mnie to, jak ludzie czasami utwierdzaja mnie w swojej glupocie:

Cytuj
Trzy małe świnki z bajki dla dzieci przedstawione w najnowszej jej wersji jako "Three Little Cowboy Builders" (Trzej Mali Budowniczy-Kowboje) zostały posądzone o "prowokowanie problemów kulturowych". A konkretnie, że są antymuzułmańskie, ponieważ świnia dla muzułmanina to zwierzę nieczyste. Bajka została więc odrzucona w konkursie Bett Awards w Wielkiej Brytanii. Orzeczono, iż trzy świnki występujące w roli kowboi-budowniczych mogą również doprowadzić do wyalienowania budowlańców, tworzyć stereotyp budowlańca-kowboja, którego praca jest zmieciona z powierzchni ziemi oraz mogą sugerować, że on sam jest jak świnia.

calosc artykulu o "poprawnosci politycznej" i o tym jak jest ona czasami zle rozumiana TUTAJ

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4618 dnia: Października 15, 2008, 12:11:05 pm »
O_________o

Kiedy sądzisz, że głupota ludzka nie może cię już niczym zaskoczyć, wpada ci w ręce tego typu artykuł.
Normalnie, bez komentarza.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.


Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4620 dnia: Października 15, 2008, 19:09:28 pm »
Cytuj
Premier rządu francuskiego Francois Fillon uznał za "zniewagę dla Francji" fakt, że przed wtorkowym meczem piłkarskim drużyny narodowej z Tunezją (3:1) na Stade de France gwizdano podczas "Marsylianki". - W takich wypadkach należałoby przerywać mecze - podkreślił.
- To zniewaga dla Francji, to zniewaga dla piłkarzy francuskich. Tego nie wolno tolerować. Myślę, że należałoby przerywać mecze, kiedy hymny narodowe, jakiegokolwiek kraju, są wygwizdywane - mówił Fillon na atenie radia RTL.

Fillon dodał, że żałuje, iż francuska federacja nie zdecydowała się na odwołanie meczu.
Sekretarz stanu ds. sportu Bernard Laporte zasugerował, by nigdy więcej reprezentacja Francji nie rozgrywała na Stade de France meczów z drużynami z Maghrebu. - Skończmy z tą hipokryzją. Po prostu nie organizujmy tego rodzaju meczów - oświadczył Laporte w radiu RMC.

Wtorkowy mecz oglądało 74 tys. widzów. Sporą część publiczności stanowili tunezyjscy imigranci, którzy gwizdali nie tylko podczas hymnu francuskiego, ale także w trakcie spotkania. Gwizdy nasilały się, gdy przy piłce był urodzony w Tunezji, ale występujący w reprezentacji Francji Hatem Ben Arfa.

To już trzeci wypadek gwizdów podczas grania "Marsylianki" na największym francuskim stadionie - Stade de France pod Paryżem. Wcześniej do podobnych incydentów doszło przed meczami Francja - Algieria (październik 2001) i Francja - Maroko (listopad 2007).

Być wygwizdywanym na własnym stadionie narodowym. Ja pier**lę...

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4621 dnia: Października 15, 2008, 23:38:07 pm »
Kto tam ich wie czy na "własnym" może już należy do sułtanatu :lol:  ale tak serio to raczej jest śmieszne i żałosne niżeli szokujące. Sami sobie winni...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4622 dnia: Października 16, 2008, 01:16:52 am »
Szokuje mnie, że przeczytałem w wyborczej o babie, która się oburzyła, gdy bank odmówił jej skorzystania z lokaty, bo była za stara (warunek- do 75 lat).

Tzn- szokuje mnie, że tą babcię to zszokowało, bo myślałem że ludzie ogólnie wiedzą, że są takie kryteria gdy prosi się o coś bank (podobnie np. z wydaniem kart).
Łatwo też wtedy zarzucic coś w rodzaju dyskryminacji, co już jest nieuczciwe i nie fair po prostu.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4623 dnia: Października 16, 2008, 10:03:41 am »
Podoba mi się to podejście. "Jesteś stara, umrzesz niedługo, nie wiadomo jak to będzie z twoją lokatą, spadaj stąd"

Banki rox. :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4624 dnia: Października 16, 2008, 12:32:08 pm »

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4625 dnia: Października 16, 2008, 14:46:56 pm »
Lol, news zredagowany żałośnie, w pierwszym zdaniu rażący byk stylistyczny, brak tytułu gry (JAKAŚ TAM gra, umieszczona na JAKIMŚ TAM serwisie internetowym wywołała panikę w USA - fajnie. "Niedobre jedzenie w jakiejś restauracji spowodowało ból brzucha mieszkańca jakiejś wsi w podkarpackiem - doniosła dzisiaj rano Państwowa Agencja Prasowa") i jeszcze to zdjęcie obok - no profesjonalizm pełnym ryjem. W ogóle kim jest ten pędzel z kidprotect.pl? Jakimś sfrustrowanym, 30-letnim tatuśkiem z wąsatą żoną-dominą? Śmiem twierdzić, że tak. Śmieszą mnie tego typu postaci, które spłodzą bachora i ruszają z krucjatą przeciw wszystkiemu, byle tylko bachora uchronić przed otaczającym go światem.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4626 dnia: Października 16, 2008, 15:07:53 pm »
@Miazga

Pewnie nie napisali na jakim serwisie i jaka gra, bo nie chcieli jej reklamowac, co do reszty newsa, calej jego stylistyki to sie nie wypowiadam, bo sam mam czasami problemy z redagowaniem tekstu. A na Onecie czesto tak sie zdaza, bo tlumaczenia/tlumacze/translatory, ktorych tam uzywaja, to poprostu kpina.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4627 dnia: Października 16, 2008, 15:13:54 pm »
Masz problemy z redagowaniem tekstu i spoko, to przynajmnie nie pchasz się na Onet do pisania newsów. A tu przyjdzie jeden kretyn, który nie umie pisać, drugi kretyn go zatrudni i tak oto rodzi się gówno w internecie. Co do nazwy gry - uważam, że należałoby ją podać, a jak nie, to chociaż napisać więcej szczegółów dot. produkcji. Bo palnąć sobie, że coś tam wywołało coś tam (nie podając ŻADNYCH konkretów), to umie każdy pajac.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4628 dnia: Października 16, 2008, 15:16:52 pm »
Jeżeli ktoś chce wiedzieć, o co halo, to chodzi o tą grę: The Torture Game.

A co do tego newsa, profesjonalizm pełną gębą. Ani jaka gra, ani o czym ta gra, ani na jakim serwisie; a dodatkowo fotka pada od X360, który z grami we flashu ma tyle wspólnego, co Onet z profesjonalizmem ;D.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4629 dnia: Października 16, 2008, 15:18:03 pm »
Masz problemy z redagowaniem tekstu i spoko, to przynajmnie nie pchasz się na Onet do pisania newsów. A tu przyjdzie jeden kretyn, który nie umie pisać, drugi kretyn go zatrudni i tak oto rodzi się gówno w internecie. Co do nazwy gry - uważam, że należałoby ją podać, a jak nie, to chociaż napisać więcej szczegółów dot. produkcji. Bo palnąć sobie, że coś tam wywołało coś tam (nie podając ŻADNYCH konkretów), to umie każdy pajac.

to wlasnie poziom onetu, mozna jeszcze dodac dublowanie newsow na stronie glownej tzn. ten sam tekst tylko tytul i odnosnik inny :)

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4630 dnia: Października 16, 2008, 15:36:00 pm »
Jeżeli ktoś chce wiedzieć, o co halo, to chodzi o tą grę: The Torture Game.

A co do tego newsa, profesjonalizm pełną gębą. Ani jaka gra, ani o czym ta gra, ani na jakim serwisie; a dodatkowo fotka pada od X360, który z grami we flashu ma tyle wspólnego, co Onet z profesjonalizmem ;D.
Kur... grałem w to ze 3 miesiące temu na newgrounds, gra oznaczona jako "ADULT", opisana, że rzeźnia i krwawa łaźnia więc ocokaman? Niech stary nauczy swojego synka angielskiego skoro chłopiec nie rozumie słowa ADULT bądź wycinka:

Cytuj
A sadistic game where you inflict pain on a ragdoll with spikes, razors, chainsaws and more.

Złamas, niech walczy o ban na pokazywanie masowych grobów, krwi i pourywanych kończyn w wiadomościach wieczornych. No i jakby używał tych wszystkich e-cenzorów, o których dumnie pisze na swoim "portalu" to żaden dzieciak na taką grę by nie trafił. Niech się zajmuje tym co zakłada ten serwis, czyli wyłapywaniem zwyrodnialców z pedofilskiego światka.

A "gra" słaba przy tym, minutkę się pobawisz i ginie w gąszczu Internetu, ale powinna, naturalnie, zostać. Swoją drogą, przecież takich gier jest pełno w necie od wielu, wielu lat.
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2008, 15:37:40 pm wysłana przez tarniak »

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4631 dnia: Października 16, 2008, 15:41:21 pm »
btw. ta gra była najpierw na newgrounds i Armor games wiec w sumie ch** wie o co im chodzi.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4632 dnia: Października 17, 2008, 01:04:17 am »
To, co właśnie leci na PLANETE  :shock:

Cytuj
FARMA UMARŁYCH

Biography of a Corpse: The Body Farm

film dokumentalny
USA, 2002, 46 min.

najbliższe emisje:
24.10 piątek, godz. 23.20

Amerykański antropolog i patolog sądowy Bill Bass w 1971 roku założył Centrum Badań Antropologicznych.

Ten największy ośrodek na świecie zajmujący się badaniami nad rozpadem ludzkiego ciała, potocznie zwany trupią farmą, znajduje się w Knoxville i należy do Uniwersytetu Tennessee. W 1977 roku dr Bass został poproszony o określenie przybliżonej daty śmierci niezidentyfikowanego ciała, które właśnie odkopano. Po dokładnym przebadaniu stopnia rozkładu, naukowiec określił czas śmierci na około rok wcześniej. Wkrótce jednak, po dogłębniejszych oględzinach, odkrył, że pomylił się o 112 lat, co uświadomiło mu, jak niezgłębiona jest dziedzina badań rozpadu ciała. Od tej pory dr Bass poświęcił swą karierę naukową badaniom ciała od momentu śmierci aż do całkowitego rozkładu. Obecnie farma zajmuje obszar o powierzchni hektara, a od momentu jej powstania zbadano tam ok. 400 ciał rozkładających się w różnych warunkach - niektóre leżały na słońcu, inne w cieniu lub we wrakach samochodów, jeszcze inne zakopywano lub zanurzano w wodzie.

Ku.wa, twardy jestem, ale to gówno wyłączyłem.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4633 dnia: Października 17, 2008, 09:10:12 am »
... fajna praca...

Przy okazji, mówiąc już o rozpadających się ciałach, oglądał ktoś może film "Zet i Dwa Zera" ("Zed & Two Noughts") Petera Greenaway'a? Tam właśnie było pełno scen stopniowego rozkładu różnych zwierząt (od rybek, poprzez łabędzie, zebry itp). Scena z filmu (niestety, nic lepszego nie udało mi się znaleźć):


Gdy po raz pierwszy to zobaczyłem, rownież byłem w szoku (szczególnie, że cały film ma taki... chory klimat).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4634 dnia: Października 17, 2008, 12:36:52 pm »
Co innego zwierzęta, co innego ludzkie zwłoki. Do tego koleś opowiadający mniej więcej w takim stylu: "Tutaj mamy rozkładające się od trzech tygodni ciało. Brzuch jest wzdęty od gazów, mięśnie twarzy zjadły robaki, a tu widzimy dziurę wygryzioną przez gryzonie lub wydziobaną przez sępy i wydłubane na zewnątrz ścięgna." W tym momencie wyłączyłem.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4635 dnia: Października 17, 2008, 13:05:55 pm »
To już nawet gry komputerowe nie przygotują do takiego hardcore'u.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4636 dnia: Października 18, 2008, 13:39:17 pm »
... fajna praca...

Przy okazji, mówiąc już o rozpadających się ciałach, oglądał ktoś może film "Zet i Dwa Zera" ("Zed & Two Noughts") Petera Greenaway'a? Tam właśnie było pełno scen stopniowego rozkładu różnych zwierząt (od rybek, poprzez łabędzie, zebry itp). Scena z filmu (niestety, nic lepszego nie udało mi się znaleźć):


Gdy po raz pierwszy to zobaczyłem, rownież byłem w szoku (szczególnie, że cały film ma taki... chory klimat).
hehe , ale taki jest już Greenaway . W swoich filmach lubi przełamywać tabu na temat seksu czy śmierci .
Taki artysta wyzwolony z nieslychaną wiedzą  , nie każdemu podchodzący .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4637 dnia: Października 18, 2008, 13:45:49 pm »
Cytat: jay jay
Taki artysta wyzwolony z nieslychaną wiedzą  , nie każdemu podchodzący .
No, i maksymalnie ateistyczny - nawet dziś pamiętam jego wywiad w Wyborczej jak robił sobie podśmeich..jki z polskiej tradycyjnej religijności.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4638 dnia: Października 18, 2008, 13:56:24 pm »
no wiem , ja szanuje gościa za to ,że ma taką ogromną wiedze i czerpie z życia całymi garściami .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tolas

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 582
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: Tolas69
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #4639 dnia: Października 19, 2008, 13:39:58 pm »
Szokuje mnie, jak DURNY i ŻAŁOSNY jest film "Meet the spartans".  :???: