Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520471 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5041 dnia: Grudnia 01, 2008, 10:48:58 am »
Ciekawy projekt, tylko musi sie jeszcze rozrosnac:

Lycos IQ

http://iq.lycos.co.uk/home/

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5042 dnia: Grudnia 01, 2008, 11:02:08 am »

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5043 dnia: Grudnia 01, 2008, 11:08:54 am »

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5044 dnia: Grudnia 01, 2008, 11:10:17 am »
Nie prowokuj, Walduś. :cool:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5045 dnia: Grudnia 01, 2008, 11:13:34 am »
Nie prowokuj, Walduś. :cool:

Ja przynajmniej jestem do kogos podobny ;) . I tak to mnie szokuje ze kazdy mnie z kims innym kojarzy :)

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5046 dnia: Grudnia 01, 2008, 11:42:45 am »
ja jestem podobny do siebie - czasem do frodo bagginsa   8-)
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5047 dnia: Grudnia 01, 2008, 12:14:39 pm »
ja jestem podobny do siebie - czasem do frodo bagginsa   8-)

haha... jak to czasami!?

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5048 dnia: Grudnia 01, 2008, 12:15:51 pm »
Pewnie po bakaniu się kurczy.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5049 dnia: Grudnia 01, 2008, 12:54:58 pm »
Pewnie po bakaniu się kurczy.

bakanie .... afeee... toz to nielegalne  :cool: :cool:


Cytuj
Mit efektu cieplarnianego

Globalne ocieplenie jest 100 razy groźniejsze od bomby jądrowej ? biją na alarm ekolodzy
Współczesny człowiek łatwo dał się zmanipulować tym, którzy twierdzą, że "ten, kto nie wierzy w globalne ocieplenie, jest gorszy od niewierzącego w Boga" czy że "gatunek ludzki nie przetrwa skutków efektu cieplarnianego".
...


Dosc ciekawy artykul - ZRODLO

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5050 dnia: Grudnia 01, 2008, 12:59:54 pm »
Cytuj
Zakupowe szaleństwo czas zacząć. Tylko co kupować? Bo choć w ofercie prezentów dla dzieci można się utopić to niełatwo trafić w gust dziecka, nawet tego najmłodszego. Oto lista pożądanych w tym sezonie prezentów w trzech grupach wiekowych: 0-5 lat, 6-10 lat oraz 11-15 lat. Przy konkretnych zabawkach podajemy przybliżone ceny... 11-15lat... Z gier komputerowych chłopcy oczekują na takie hity jak gra akcji z samochodem w roli głównej ?Need for Speed Undercover? (119 zł) czy militarne gry ?Call of Duty World At War? (129 zł), ?Fallout 3? (109 zł), ?Far Cry 2? (85 zł) czy ?Tomb Raider Underworld? (98 zł).

http://dziecko.onet.pl/17711,0,0,prezenty_na_gwiazdke_i_mikolaja,2,artykul.html

Słodkie. Już widzę 11latka otwierającego prezent: "dziękuję mamo za F3- nareszcie będę mógł się naszprycowac narkotykami, zaliczyc dziwki i wysadzic bombę atomowę w środku miasta".

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5051 dnia: Grudnia 01, 2008, 13:12:43 pm »
ciekawy ciekawy

stwórzmy partię polityczną !
ja jestem pierwszy kto chce wstąpić?
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5052 dnia: Grudnia 01, 2008, 13:20:18 pm »
ciekawy ciekawy

stwórzmy partię polityczną !
ja jestem pierwszy kto chce wstąpić?

Ja chcialem juz raz powolas do zycia Polska Partie Emigracyjna ale ni ch*j poparcie pomyslu male bylo. Znaczy sie 2 osob sie pytalem o zdanie na popjiawie :) Obie mnie wysmialy wiec cholera gdybym chociaz jedna przekonal moglbym sie pochwalic 50% poparcie w grupie badanych :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5053 dnia: Grudnia 01, 2008, 13:49:36 pm »
Ja bym chętnie założył jakąś partię- bezkompromisową, niszczącą związki zawodowe, uszczuplające administrację, wprowadzającą wosjskowy rygor w szkole, zwiększającą władzę policji, przywracającą karę śmierci i rozliczającą pisowców tak, by wszyscy trafili do więzienia.
Partia Marzeń Musica.
W skrócie PMP.
Pump it up!

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5054 dnia: Grudnia 01, 2008, 13:55:39 pm »
może nie do końca tak ale jestem za  :mrgreen: jest nas 2.  potrzeba min.50-ciu
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5055 dnia: Grudnia 01, 2008, 14:00:38 pm »
Dosc dlugi artykul o zolniezu armi amerykanskiej polskiego pochodzenia, to ta historia, ktora juz sie na forum pojawila, ale tu mamy dluzszy opis tla jak i przebiegu zdarzenia:

http://wiadomosci.onet.pl/1520201,2678,w_tyl_glowy,kioskart.html

Cytuj
W tył głowy
Czarnoskórzy marines bestialsko zamordowali swego białego dowódcę polskiego pochodzenia i jego żonę
Ameryka jest w szoku. Czarnoskórzy marines przez kilka godzin torturowali swego białego dowódcę i gwałcili jego czarną żonę. Potem dokonali egzekucji. Był Polakiem, nazywał się Jan Paweł Pietrzak, a imię otrzymał na cześć papieża.


...

: Grudzień 01, 2008, 13:55:49 pm
Ja bym chętnie założył jakąś partię- bezkompromisową, niszczącą związki zawodowe, uszczuplające administrację, wprowadzającą wosjskowy rygor w szkole, zwiększającą władzę policji, przywracającą karę śmierci i rozliczającą pisowców tak, by wszyscy trafili do więzienia.
Partia Marzeń Musica.
W skrócie PMP.
Pump it up!

To tak:

Kara smierci - jestem za.
Likwidacja ZWZ - jestem za.
Zwiekszenie dyscypliny  w szkolach - jestem za.

Dodatkowo dodalbym jeszcze :

-Calkowite zlikwidowanie immunitetu.
-Opodatkowanie kosciola.
-Zastapienie religii w szkole - "Relogioznastwem".
-Czesciowa prywatyzacja sluzby zdrowia, z konkursami na dyrektorow/menagerow.
-Rozliczenie ZUS'u
-Legalizacja narkotykow przy pelnej kontroli panstwa.
-Budowa kilku elektrowni atomowych.
-Piep**yc tych poj*banych ekologow i budowac drogi itp.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5056 dnia: Grudnia 01, 2008, 14:08:24 pm »
Cytuj
Piep**yc tych poj*banych ekologow i budowac drogi itp.
:???:

Cytuj
Czesciowa prywatyzacja sluzby zdrowia, z konkursami na dyrektorow/menagerow
:?

Cytuj
Kara smierci - jestem za.
Likwidacja ZWZ - jestem za.
:???:

Cytuj
zwiększającą władzę policji,
:???:

To dobrze, że wbrew temu co postuluje demokracja, nie każdy może zostać wybrany.

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5057 dnia: Grudnia 01, 2008, 14:08:56 pm »
jest nas 3 !
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5058 dnia: Grudnia 01, 2008, 14:09:52 pm »
jest nas 3 !

A teraz się pomodlę, żeby tak już zostało.

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5059 dnia: Grudnia 01, 2008, 14:11:25 pm »
tarniak - jak zalegalizujemy narkotyki to się ni masz o co obawiać  :twisted:

: Grudzień 01, 2008, 14:10:13 pm
a do kogo się pomodlisz?
(jeśli można spytać?)
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5060 dnia: Grudnia 01, 2008, 14:13:53 pm »
Do Boga, wyznaję teizm agnostyczny.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5061 dnia: Grudnia 01, 2008, 14:22:56 pm »
Jeśli będziecie szukać władcy absolutnego, możecie podbić do mnie. W demokrację nie zamierzam się bawić, bo to utopia, która w realnym świecie funkcjonuje fatalnie. Jeśli chodzi o zmiany, związki zawodowe przestałyby istnieć, ale musiałby powstać urząd ochrony praw pracowników + wysokie kary dla pracodawców, którzy ich nie przestrzegają. Kara śmierci to trudny temat - priorytetowe byłyby obozy pracy dla więźniów, żeby wyrok to nie były wczasy za pieniądze podatników. Poza tym ograniczenie kontaktów z UE tylko do gospodarki, mniejszy socjal, więcej nakładów na wojsko, itp. itd. Ach...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5062 dnia: Grudnia 01, 2008, 14:26:49 pm »
demokracja to ustrój w którym głupiec ma takie same prawa jak osoba wykształcona
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5063 dnia: Grudnia 01, 2008, 14:37:23 pm »
demokracja to ustrój w którym głupiec ma takie same prawa jak osoba wykształcona
No tak, bo przecież ludzie niewykształceni, którzy pracują przy robocie, której "yntelektualiści" nigdy się nie chwycą, są w państwie niepotrzebni, więc po co mają mieć prawa. No straszne. Wiadomo, że drogi wybudują się same, miasto posprząta się samo, kruszce wydobędą się same i przy okazji automatycznie obrobią. Oczywiście okręty same się pospawają, a budynki postawią się siłą woli. :?
: Grudzień 01, 2008, 14:35:45 pm
Cytuj
więcej nakładów na wojsko, itp. itd.


Następny z atawistycznymi zapędami. Wyprawmy się na Ruś najlepiej.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2008, 14:39:00 pm wysłana przez tarniak »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5064 dnia: Grudnia 01, 2008, 14:41:42 pm »
Silne państwo musi mieć silną armię.

Na Ruś? Lepiej na zachód.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5065 dnia: Grudnia 01, 2008, 14:46:20 pm »
Silne państwo musi mieć silną armię.

Na Ruś? Lepiej na zachód.

I dobrego dyktatora:



Duża armia, silne, zorganizowane państwo, prężnie rozwijający się przemysł i wpływowy człowiek na czele. III Rzesza jak się patrzy.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5066 dnia: Grudnia 01, 2008, 15:16:42 pm »
Ale Tarniak, w silnym panstwie nie ma nic zlego. Kazdy musi sie liczyc z takim krajem. Co do UE, to chcac wprowadzic czesc z moich postulatow, musielibysmy wystapic ze wspolnoty. Ale legalizacja narkotykow, no coz, juz kiedys o tym pisalem, opodatkowac je, nalozyc akcyze, pelna kontrola panstwa nad tym rynkiem i w mgnieniu oka likwidujemy szara strefe tzn. dilerzy i zorganizowane grupy utrzymujace sie z narkotykow nie maja prawa bytu.

Kara smierci Iras, tak - jest dobrym rozwiazaniem, bo sie kazdy sk*rwysyn dwa razy zastanowi zanim rzuci sie na kogos. Oczywiscie kara smierci tylko za morderstwo z premedytacja. Obozy pracy dla wiezniow - zaje*isty pomysl.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5067 dnia: Grudnia 01, 2008, 15:17:20 pm »
Do posta Tarniaka:
Oraz zima na Rusi bez tego ani rusz! I jak to mówią do 3 razy sztuka, Francja, Niemcy teraz czas na nas! :cool:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5068 dnia: Grudnia 01, 2008, 15:22:47 pm »
Do posta Tarniaka:
Oraz zima na Rusi bez tego ani rusz! I jak to mówią do 3 razy sztuka, Francja, Niemcy teraz czas na nas! :cool:

Ale my juz raz - jako jedyni, zajelismy Moskwe :)
: Grudzień 01, 2008, 15:21:26 pm
A pedofilia - przymusowa kastracja u tych, ktorym normalna resocjalizacja nie pomogla. Nie mowie o chemicznym rozwiazaniu, mam na mysli chirurgiczny zabieg.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5069 dnia: Grudnia 01, 2008, 15:27:43 pm »
demokracja to ustrój w którym głupiec ma takie same prawa jak osoba wykształcona

Ja je**e, bo co, ten niby głupszy jest gorszy od pajaca z wąską wiedzę i mgrem przed nazwiskiem?

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5070 dnia: Grudnia 01, 2008, 15:31:37 pm »
Jak ktoś jest pro-life i jest za karą smierci to niech się dwa razy zastanowi, czego naprawdę chce.

Cytuj
Ale legalizacja narkotykow, no coz, juz kiedys o tym pisalem, opodatkowac je, nalozyc akcyze, pelna kontrola panstwa nad tym rynkiem i w mgnieniu oka likwidujemy szara strefe tzn. dilerzy i zorganizowane grupy utrzymujace sie z narkotykow nie maja prawa bytu.
Zmieni się tyle, że będą mogli zarejestrować działalność, a ćpać wszyscy będą tyle samo albo więcej.

Cytuj
Ale Tarniak, w silnym panstwie nie ma nic zlego. Kazdy musi sie liczyc z takim krajem.
Hahaha, co za bzdura. Rozumiem, że anty-mocarstwowe głosy (czy to anty-rosyjskie cyz anty-amerykańskie) są wymysłem propagandy?

Jeden chce państwa policyjnego, drugi chce budować militarne imperium. Czyli odcinek z cyklu: leczenie wyimaginowanych problemów.

Cytuj
Ale legalizacja narkotykow, no coz, juz kiedys o tym pisalem, opodatkowac je, nalozyc akcyze, pelna kontrola panstwa nad tym rynkiem i w mgnieniu oka likwidujemy szara strefe tzn. dilerzy i zorganizowane grupy utrzymujace sie z narkotykow nie maja prawa bytu.
Co to jest pełna kontrola i czy przypadkiem, nie kłóci się to z postulowaną wolnością rynkową? Czyli centralnie sterujemy obrotem tylko niektórych towarów? Nie widzę w tym logiki. W ogóle, poj**ało was z tymi dragami.  Mało jest patologii etc. w nizinach społecznych? Zresztą to jest patrzenie z osobistej perspektywy, lubisz sobie zajarać i nie widzisz w tym nic złego. Zgodziłbym się na legalizację miękkich narkotyków, jeśli zdelegalizuje się alkohol. :cool:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5071 dnia: Grudnia 01, 2008, 15:44:23 pm »
Ogólnie bardzo ciekawe pomysły forumowiczów, np. praca przymusowa. Ok, fajnie będą na siebie robić, tylko przymuszając do pracy łamie się podstawową zasadę demokracji i humanitaryzmu- zasadę wolności.

No i jak Tarniak pisze, zapiszcie swoje poglądy i wykreślcie te które się kłócą między sobą :lol:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

narkoman

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-05-2006
  • Wiadomości: 716
  • Reputacja: 0
  • palenie zabija
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5072 dnia: Grudnia 01, 2008, 15:48:21 pm »
ssilna partia  - silne państwo - jest nas już pięciu !
dziewczyny, nie palcie marihuany ...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5073 dnia: Grudnia 01, 2008, 15:50:31 pm »
Jak ktoś jest pro-life i jest za karą smierci to niech się dwa razy zastanowi, czego naprawdę chce.

Ja nie mowie zabijac wszystkich, mowie tylko tyle, ze najlepsza kara za brutalne morderstwo jest smierc, bo dlaczego taki ktos ma byc do konca zycia utrzymywany za pieniadze podatnikow ?! Co do obozow pracy dla wiezniow - niech zapracuja na swoje utrzymanie! Przeciez racje zywnosciowe w wiezieniach sa zazwyczaj lepsze niz w publicznych szpitalach!!

Cytuj
Zmieni się tyle, że będą mogli zarejestrować działalność, a ćpać wszyscy będą tyle samo albo więcej.

No tak, i nawet w takim wypadku panstwo ma duze przychody z podatkow - do tego pelna kontrola jakosci i kupujacy musi wczesniej przejsc pewne badania u lekarza, wogole osoby urzywajace powinny obowiazkowo przechodzic badania conajmniej raz w miesiacu, zeby uniknac tragedii. Bo narkotykow z zycia ludzi tak poprostu sie nie usunie, zwroc uwage, ze ten nielegalny rynek jest warty miliardy, wiec jesli nie da sie go zwalczyc ( bo na miejscu jednej rozbitej grupy powstaja dwie nowe) to czemu na nim nie zarobic (akcyza itp.) przy okazji zlikwidowac niebezpieczny element jakim sa dilerzy i grupy produkujace ow specyfiki. Przeciez niektore srodki mogly by byc produkowane TYLKO przez panstwowe zaklady. Mamy przeciez panstwowe molochy w energetyce itp.  


Cytuj
Hahaha, co za bzdura. Rozumiem, że anty-mocarstwowe głosy (czy to anty-rosyjskie cyz anty-amerykańskie) są wymysłem propagandy?

Wyobraz sobie swiat bez takiej Rosji i USA - wiesz ile by sie wojen toczylo gdyby nie uderzenie piescia w stol tych wlasnie mocarstw?! Kiedy tylko sily tych panstw zmaleja mali watazkowie poczuja sie pewnie. Potrzebne sa panstwa silne, ktore kontroluje zapedy mniejszych.


Cytuj
Jeden chce państwa policyjnego, drugi chce budować militarne imperium. Czyli odcinek z cyklu: leczenie wyimaginowanych problemów.
:lol: :lol:

Cytuj
Co to jest pełna kontrola i czy przypadkiem, nie kłóci się to z postulowaną wolnością rynkową? Czyli centralnie sterujemy obrotem tylko niektórych towarów? Nie widzę w tym logiki. W ogóle, poj**ało was z tymi dragami.  Mało jest patologii etc. w nizinach społecznych? Zresztą to jest patrzenie z osobistej perspektywy, lubisz sobie zajarać i nie widzisz w tym nic złego. Zgodziłbym się na legalizację miękkich narkotyków, jeśli zdelegalizuje się alkohol. :cool:

Przeciez aktualnie sa galezie przemyslu kontrolowane przez panstwowe spolki. Leki zanim wejda na rynek musza zostac zaakceptowane przez rzadowa komisje, niektore sa dostepne tylko na recepte wystawiona przez spcejaliste, czemu wiec nie mozna z drugami zrobic tak samo!?

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5074 dnia: Grudnia 01, 2008, 15:51:24 pm »
Cytuj
Zgodziłbym się na legalizację miękkich narkotyków, jeśli zdelegalizuje się alkohol. Cool
Dokładnie. Teraz już chyba można spokojnie stwierdzić, że taka marihuana jest mniej szkodliwa i na pewno mniej uzależniająca od alkoholu, który zaczynają pić wszyscy już od najmłodszych lat (koledzy piją a ja nie?). Później jest albo patologia, albo pokolenie degeneratów, którzy po 12 godzinach pracy rzucają się na kanapę z browarem w ręku.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5075 dnia: Grudnia 01, 2008, 16:08:03 pm »
Cytuj
Ogólnie bardzo ciekawe pomysły forumowiczów, np. praca przymusowa. Ok, fajnie będą na siebie robić, tylko przymuszając do pracy łamie się podstawową zasadę demokracji i humanitaryzmu- zasadę wolności.

Proste- więźniowie powinni zostac pozbawienia praw człowieka, zapędzeni do pracy, jeśli nie będą chcieli pracowac, to nie dostaną jedzenia- proste. W celach żadnych tv, żadnych gazet- jedyna rozrywka dostępna w więzieniach, to książki.

Legalizacja marihuany- to świństwo, ale lepiej by było gdyby były standardy jakości marychy, wtedy przynajmniej nie jest tak wyniszczające jak te chemiczne świństwa.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5076 dnia: Grudnia 01, 2008, 16:12:44 pm »
Później jest albo patologia, albo pokolenie degeneratów, którzy po 12 godzinach pracy rzucają się na kanapę z browarem w ręku.
Browar do filmu czy podczas chociazby posiedzenia w pubie to naprawde przeogromna patologia.

Degeneruchy pelnom gebom.
: Grudzień 01, 2008, 15:11:36 pm
Legalizacja marihuany- to świństwo, ale lepiej by było gdyby były standardy jakości marychy, wtedy przynajmniej nie jest tak wyniszczające jak te chemiczne świństwa.

Zawsze mnie to ciekawilo. Daj jakis link, ktory mowi o tych dzialkach, ktore tak wyniszczaja (chemiczne swinstwa!).

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5077 dnia: Grudnia 01, 2008, 16:18:00 pm »
Poszukaj w necie.
Czytałem na ten temat trochę, sporo też dokumentów było- na discovery jakiś czas temu widziałem np. na ten temat- ogólnie rzecz biorąc utarło się że marycha jest nieszkodliwa i wręcz czasem pomaga.
Ok, prawda, ale tylko gdy mowa o naturalnej maryśce, której trawy rosną na ponad pół metra, aktualnie na świecie 99,9% marychy nie ma prawie nic wspólnego z tą prawdziwą, a jest to po prostu mieszanka chemiczna przeróżnych świństw.


Co do państwa idealnego- gospodarka rynkowa, si, ale z lekkim interwencjonizmem państwowym (Adam Smith nie byłby zadowolony, ale trudno).

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5078 dnia: Grudnia 01, 2008, 16:20:40 pm »
Cytuj
Ja nie mowie zabijac wszystkich, mowie tylko tyle, ze najlepsza kara za brutalne morderstwo jest smierc, bo dlaczego taki ktos ma byc do konca zycia utrzymywany za pieniadze podatnikow ?!
Niech pracuje na swoje utrzymanie pod jurysdykcją więzienia. Zabił człowieka, już jesteśmy stratni, teraz co Ci z jego śmierci? Niech odpracowuje swoje winy, a z jego pensji niech będzie pokrywana hipotetyczna renta. Zrobił krzywdę społeczeństwu to niech ją odpokutuję.

Wszystko to wiąże się z pewnym pojęciem, które ja nazywam "etyką zawodową". Coś czego od lat nie ma w naszym kraju, większe poszanowanie dobra, żeby robotnik czuł się źle z tym, że ukradł łopatę, żeby pracodawca już na poziomie mentalnym rezygnował z deprecjonowania pewnych grup zawodowych (np. młoda zamężna kobieta). Niby 90% społeczeństwa wychowuje się w duchu chrześcijańskim, a większość i tak ma na to wyje**ne, dlatego potrzebny jest nacisk na tą etykę zawodową. Jak dla mnie błędnym rozumowaniem jest zwalczanie korupcji, przez wsadzenie kilku grubych ryb do ciupy jako przestroga dla tych, którzy kradną. Takim rzeczom należy przede wszystkim zapobiegać. Ostatnio wyszła sprawa adopcji i zawodu kuratora, który nie oszukujmy się, w Polsce opiera się na zasadzie, ktośtam coś poogląda przez godzinę i robi raport miesięczny. Dziwi mnie też, jak mało jest w ludziach empatii (dziwne, że tego religia nie uczy). Obciąć socjał, rozwijać wolny rynek, etc. etc., bo przecież jest tyle możliwości. A niziny społeczne kwitną patologią, śmierdzą nierównym startem i emanują niesprawiedliwością. Was to nie dotyczy, bo dobrze się urodziliście, na tyle dobrze, że na obiad było co do garnka włożyć. Kiedy mechanizmy kapitalizmu, odcinają coraz to kolejne gałęzie przemyslu, automatyzuje się większość procesów to wielopokoleniowe pracowite rodziny klasy robotniczej, tracą przydatność społeczną, nie mają szans na przekfalifikowanie, sporo ludzi ląduje na bruku, zaczynają się patologie, uzależnienie alkoholowe i potem idzie tak przez kilka pokoleń w przód, rodzą się dzieci, które już na starcie są marginesem społecznym. Jakim skończonym, skur****** trzeba być, by dbać wyłącznie o swój tyłek i swoją wymuskaną middle-class pozycję społeczną. Jakim skur****** trzeba być, używając pięknej chrześcijańskiej retoryki, krzycząc jak to Bóg jest tym, który daje życie i je odbiera, a hołdować mechanizmom naturalnej selekcji z zerowym poszanowaniem bliźniego, z brakiem jakiegokolwiek współczucia i postulatami o karze śmierci...

Cytuj
Bo narkotykow z zycia ludzi tak poprostu sie nie usunie, zwroc uwage, ze ten nielegalny rynek jest warty miliardy, wiec jesli nie da sie go zwalczyc ( bo na miejscu jednej rozbitej grupy powstaja dwie nowe) to czemu na nim nie zarobic
No tak, to trochę w imię zasady: "lepiej postawić znak wyboje niż połatać drogę". Śmierdzi to też chamskim oportunizmem. Może zaczniemy zarabiać na prostytucji, no bo przecież tego nie zwalczymy. Może na pedofilii? No bo tych, to też nie wyłapiemy.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2008, 16:23:15 pm wysłana przez tarniak »

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5079 dnia: Grudnia 01, 2008, 16:25:05 pm »
Browar do filmu czy podczas chociazby posiedzenia w pubie to naprawde przeogromna patologia.
Nie, dlaczego?