Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520473 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5160 dnia: Grudnia 02, 2008, 18:00:08 pm »
Cytuj
Przykład z autopsjii . Od 2 lat jest na roku pewna dziewczyna , która początkowo niczym szczególnie wyróżniała sie od reszty . Po coraz częstszym kontakcie z nią doszedłem do wniosku ,że to całkiem fajna typiara , całkeim normalna według moich parameterów wartości i zasad . Patrzyłem na nią jak w obrazek , ona też dawała znaki ,że jej sie podobam . Po paru miechach tych gierek postanowiłęm sprawdzić no i jak to zwykle w życiu bywa ...choooy xD Obiekt fascynacji nie dość ,że nei chce nawet ze mną na piwo wyskoczyć to jeszcze ma w dodatku bojfrenda z , którym w sierpniu wyjdzie za mąż . Beka . I nagle fundmanent nadzieje jaka wytacza ludzkość wobec tego świata rozsypuje sie jak domek z kart . Po tygodniu humor powrócił a ''miłość'' ..dawno zapomniana xD
Stary, jak przez pare miesięcy kontaktu, nie byłeś w stanie dowiedzieć się, że ma faceta i ma Cie w dupie, to jesteś po prostu słaby w relacjach damsko-męskich, a mity o nieistniejącej miłości możesz sobie na tej podstawie wsadzić w cztery. A i jeśli po tygodniu była "dawno zapomniana" to ty ją po prostu chciałeś ruchnąć, a nie byłeś zakochany.

I gdzie się podziała chrześcijańska mantra o wierze, nadziei i miłości?!

Co do samego znaczenia "miłość", a "zakochanie" to dobrze napisał Pan z Częstochowy.
e kozak to powiedz jak to jest . Zakochujesz się , po 2 latach twierdzisz ,że jednak to nie to , szukasz nastepnej , a gdy sie zjawi sie stwierdzasz , że trzeba szukać dalej . Homie , ''miłość'' to płynna substancja , ktora splywa na różne jednostki .
PS. Ty chyba nie masz teraz dziewczyny , czyżbyś sie odkochał ? :twisted:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5161 dnia: Grudnia 02, 2008, 18:15:39 pm »
Cytuj
S. Ty chyba nie masz teraz dziewczyny , czyżbyś sie odkochał ?
To chyba logiczne, że - tak literacko teraz napiszę - że nieodwzajemniona miłość usycha. Raz mnie to dopadło, doprowadziło do wielkich życiowych faili, więc do tego nie wracam - mimo, iż z tą osobą utrzymuję kontakt. W sumie dobrze się stało i wbrew pozorom po tych "failach", doszedłem do wniosków, które usprawniły mój ziemski żywot, a splot pewnych wydarzeń sprawił, że znalazłem coś co mnie w życiu "jara". No i jak tu nie mówić o zbawiennym wpływie miłosci. :-D

Cytuj
Zakochujesz się , po 2 latach twierdzisz ,że jednak to nie to , szukasz nastepnej , a gdy sie zjawi sie stwierdzasz , że trzeba szukać dalej .

Kuriozum. No i błędnie wnioskujesz, że opiewam miłość. Wręcz przeciwnie, to jest dużo dalej na mojej liscie priorytetów, ale nie neguję jej istnienia, destruktywnej czy mobilizującej natury.

Cytuj
e kozak to powiedz jak to jest

Kozak nie jestem, po prostu bacznie obserwowałem pewne mechanizmy, kiedy moi podstawówkowi kumple ciągnęli dziewczęta za warkocze. Normalnie, po godzinie znajomości jesteś w stanie stwierdzić (i utwierdzić w tym przekonaniu) czy laska jest w ogóle zainteresowana kontaktami z Tobą. Pytanie o partnera (o perspektywie ślubu nawet nie mówię) powinno paść jak najszybciej i najlepiej zrobić to w kontekście i ładnym brzmieniu. Na głupka nie wyjdziesz, a oszczędzisz sobie 2 miesięcy fascynacji.

Pomijam juz fakt, że mam pewnie mocno skrzywiony obraz rzeczywistości, bo n-razy łatwiej nawiązuje kontakty z płcią przeciwną niż z jakimiś gościami.

Nie mam kobiety, bo nie znalazłem odpowiedniej, a posiadanie owej "dla zasady" i samorealizacji, już mnie nie kręci i jest wbrew obranym przeze mnie zasadom. Nie ukrywam, że mierzę wysoko, ale życie mnie naucyzło, że trzeba sobie stawiać wysoko poprzeczkę.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2008, 18:23:35 pm wysłana przez tarniak »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5162 dnia: Grudnia 02, 2008, 18:45:56 pm »
Cytuj
Kozak nie jestem, po prostu bacznie obserwowałem pewne mechanizmy, kiedy moi podstawówkowi kumple ciągnęli dziewczęta za warkocze. Normalnie, po godzinie znajomości jesteś w stanie stwierdzić (i utwierdzić w tym przekonaniu) czy laska jest w ogóle zainteresowana kontaktami z Tobą. Pytanie o partnera (o perspektywie ślubu nawet nie mówię) powinno paść jak najszybciej i najlepiej zrobić to w kontekście i ładnym brzmieniu. Na głupka nie wyjdziesz, a oszczędzisz sobie 2 miesięcy fascynacji.
no właśnie to najgorsze , że przez takie coś masz humor zjebany . Ale jak sie nabierze wiecej sceptycyzmu będzie git 8)

Cytuj
Nie mam kobiety, bo nie znalazłem odpowiedniej, a posiadanie owej "dla zasady" i samorealizacji, już mnie nie kręci i jest wbrew obranym przeze mnie zasadom. Nie ukrywam, że mierzę wysoko, ale życie mnie naucyzło, że trzeba sobie stawiać wysoko poprzeczkę.
to sie ceni
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5163 dnia: Grudnia 02, 2008, 18:48:26 pm »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5164 dnia: Grudnia 02, 2008, 18:52:42 pm »
e, to fail, że nadal utrzymujesz kontakt.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5165 dnia: Grudnia 02, 2008, 18:55:20 pm »

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5166 dnia: Grudnia 02, 2008, 19:04:06 pm »
e, to fail, że nadal utrzymujesz kontakt.
No cóż, ludzie mają ciągoty do autodestrukcji (np. alkohol) moja przejawia się w takim wymiarze. :lol:

Cytuj
Ale jak sie nabierze wiecej sceptycyzmu będzie git
Jestem optymistą i też mnie takie "spadki formy" nie dotykają. Różne drogi prowadzą do celu i już, musisz to jakoś zaakceptować. :cool:

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5167 dnia: Grudnia 02, 2008, 21:35:05 pm »
Z gościem dzisiaj byłem na żarciu i kupiłem sobie konkretny obiadek typu: schabowy, surówka i kartofle. 7.40 za najedzenie się do syta, to genialna cena. On tylko kręcił głową i zadowolił się kiełbachą z frytkami i to jeszcze z bólem serca wydał na to 5zł. No spoko, ale... potem u mnie zamówił sobie bluzę za 179zł... nosz kur.... brak słów. Niech kupuje sobie te bluzy, niech wywala kasy na ubiór, nie przeszkadza mi to, ale to jakaś nieprawdopodobna niekonsekwencja. Wychodzi coś a la - schabowy za 4zł jest gorszy od 3 bochenków chleba. Chlebem się lepiej najesz. Zresztą, kupienie filmu za 20zł, to dla niego coś wręcz CHOREGO, a bluza spoko, luzik, cool. To tak w kwestii tych moich znajomych.

A może i jestem nieprzystosowany, ale dobrze się z tym czuję, widzę te ohydne wady ludzi, ich przywiązanie do prostych rzeczy, "co ludzie powiedzą". Myślenie sposobem: kupię bluzę i pójdę do klubu i będę cool. Inna przygoda: po zajęciach szliśmy do klubu zobaczyć jak to wygląda z ciekawości, jeden znajomy nie chciał wejść "bo z plecakami to wiocha".!!!!

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5168 dnia: Grudnia 02, 2008, 21:37:52 pm »
Setezer, jadasz w Małgośce?

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5169 dnia: Grudnia 02, 2008, 21:42:44 pm »
PANDA.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5170 dnia: Grudnia 02, 2008, 22:39:02 pm »
Mój najtańszy obiad dwudaniowy to barszcz czerwony + pierogi ruskie z cebulką, 10 szt. Cena - 3 zł 03 gr.
Żyć nie umierać. 8-)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5171 dnia: Grudnia 02, 2008, 22:40:02 pm »
I wyszedłeś głodny :mad:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5172 dnia: Grudnia 03, 2008, 00:13:21 am »
Mój najtańszy obiad dwudaniowy to barszcz czerwony + pierogi ruskie z cebulką, 10 szt. Cena - 3 zł 03 gr.
Żyć nie umierać. 8-)

MATKO BOSKA, GDZIE MOŻNA ZJEŚĆ ZA TAKIE PIENIĄDZE?????????????????

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5173 dnia: Grudnia 03, 2008, 00:20:17 am »
Mój najtańszy obiad dwudaniowy to barszcz czerwony + pierogi ruskie z cebulką, 10 szt. Cena - 3 zł 03 gr.
Żyć nie umierać. 8-)

MATKO BOSKA, GDZIE MOŻNA ZJEŚĆ ZA TAKIE PIENIĄDZE?????????????????

no fakt... zaj*biscie tanio

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5174 dnia: Grudnia 03, 2008, 00:21:08 am »
Pod filarkami barszcz jest za 53 gr, a ruskie za 2,50 zł. 8-) 8-) 8-)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5175 dnia: Grudnia 03, 2008, 00:26:41 am »
Cytuj
"^...Gdy jesteś przy mnie, wszystko wydaje sie być lepsze...^KC:*" ECH... i dosłownie KAŻDA osoba, którą znam tak się zachowuje "gdy wpadnie w sidła miłości". SMS-iki, opisy... TO JEST CHORE
Japierdole. Ja nie wiem jak ludzie w tak niewyszukany, banalny i głupi sposób mogą manifestować swą miłość mając więcej niż 12 lat. Przecież to jest całkowity brak klasy. Z drugiej strony, NA SZCZĘŚCIE, nie znam takich osób, ot staranne dobieranie znajomości.

Z moich znajomych, a ich przekrój jest dość szeroki, chyba wszyscy, którzy wpadli w sidła miłości okazywali swe uczucia (w ten czy inny sposób) drugiej połówce w opisach na GG; nawet ci, po których bym się w życiu nie spodziewał takiego zachowania :/
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5176 dnia: Grudnia 03, 2008, 00:27:06 am »
Ale jakie miasto?

W Rzeszowie to najtaniej mozna zjesc obiad dwudaniowy za 1,3zl - zupa u Brata Alberta jest za free, a 1,3zl kosztuje jeden nalesnik z serem w obiadach domowych :lol: Szczegol, ze sie tym nie najesz, ale to chyba jest oczywiste ;]

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5177 dnia: Grudnia 03, 2008, 00:28:16 am »
Cytuj
"^...Gdy jesteś przy mnie, wszystko wydaje sie być lepsze...^KC:*" ECH... i dosłownie KAŻDA osoba, którą znam tak się zachowuje "gdy wpadnie w sidła miłości". SMS-iki, opisy... TO JEST CHORE
Japierdole. Ja nie wiem jak ludzie w tak niewyszukany, banalny i głupi sposób mogą manifestować swą miłość mając więcej niż 12 lat. Przecież to jest całkowity brak klasy. Z drugiej strony, NA SZCZĘŚCIE, nie znam takich osób, ot staranne dobieranie znajomości.

Z moich znajomych, a ich przekrój jest dość szeroki, chyba wszyscy, którzy wpadli w sidła miłości okazywali swe uczucia (w ten czy inny sposób) drugiej połówce w opisach na GG; nawet ci, po których bym się w życiu nie spodziewał takiego zachowania :/

To źle, neutralnie, czy dobrze?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5178 dnia: Grudnia 03, 2008, 02:22:38 am »
Nie wiem, czy to źle, ale jest to takie... głupie. Wyznawanie sobie miłości w opisie komunikatora internetowego... Szczególnie, że często towarzyszy temu moc emotek (:*:*:*:*) albo jakieś fragmenty z pseudo-poezji, bądź wyznania pisane niemalże Werterowskim stylem, albo odliczanie "xx dni już razem" (tak, mam kumpla, który od dwóch lat odlicza liczbę dni, codziennie ją aktualizując... -_-).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5179 dnia: Grudnia 03, 2008, 07:44:00 am »
No, to jest śmieszne, ale sam tak miałem swego czasu. :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5180 dnia: Grudnia 03, 2008, 10:21:04 am »
Nie wiem, czy to źle, ale jest to takie... głupie. Wyznawanie sobie miłości w opisie komunikatora internetowego... Szczególnie, że często towarzyszy temu moc emotek (:*:*:*:*) albo jakieś fragmenty z pseudo-poezji, bądź wyznania pisane niemalże Werterowskim stylem, albo odliczanie "xx dni już razem" (tak, mam kumpla, który od dwóch lat odlicza liczbę dni, codziennie ją aktualizując... -_-).

Z tym kumplem to chyba jednak cos nie tak. Ja sam jakos nigdy nie bawilem sie w takie opisy - na szczescie :)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5181 dnia: Grudnia 03, 2008, 11:18:47 am »
Emocjonalnie niedorozwinięci ludzie. Generalnie gdzie nie spojrzeć, to albo ciotowaci romantycy walący serduszka i buziaczki w opisach, albo ohydni pantoflarze, którzy przy swojej kobiecie wyglądają jak ten taki miniaturowy piesek Paris Hilton którego trzymała z torebce. I to mnie w sumie szokuje, że faceci to tak naprawdę makabrycznie słaba płeć.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5182 dnia: Grudnia 03, 2008, 11:32:28 am »
Miazga nie jest tak zle, nie jestesmy, az tak "slabi" wiadomo - nie trudno znalezc takich "kochasiow" ktorych panna trzyma na smyczy, trafiaja sie tez "wyczynowcy" ktorzy chca zaliczyc wszystko co sie rusza ( znam kilku takich, a co najsmiesniejsze lubia oni bardzo ubarwiac historie swoich podbojow :) ). Ogolnie faceci sa na zgory przegranej pozycji...Z kobietami zle, bez nich jeszcze gorzej ;)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5183 dnia: Grudnia 03, 2008, 11:40:12 am »
Według mnie jesteśmy, znam prawie samych emocjonalnych posrańców, którzy z własnej woli włażą swoim kobietom pod pantofel, po miesięcznym związku zapominają o reszcie świata, tracą kolegów (w sumie jeden z moich lepszych ziomów tak stracił głowę dla jednej laski, że zwyczajnie już się z nim nie kumpluję - nie da rady normalnie z nim wyjść na piwo, zawsze tę swoją babę ze sobą ciągnie, spędza z nią chyba każdą chwilę, non stop na chama się liżą, tulą, zaczepiają... no rzygać się chce jak się na coś takiego patrzy. Dwudziestoletni facet...). A potem to już tylko pierścionek, piękny ślub i po dwóch latach rozwód. Bo nagle się okaże, że gość dojrzał emocjonalnie, wylazł spod pantofla, zaczął żyć, kobita doznała szoku, zaczęły się spięcia i nara, kochanie :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5184 dnia: Grudnia 03, 2008, 12:33:03 pm »
Według mnie jesteśmy, znam prawie samych emocjonalnych posrańców, którzy z własnej woli włażą swoim kobietom pod pantofel, po miesięcznym związku zapominają o reszcie świata, tracą kolegów (w sumie jeden z moich lepszych ziomów tak stracił głowę dla jednej laski, że zwyczajnie już się z nim nie kumpluję - nie da rady normalnie z nim wyjść na piwo, zawsze tę swoją babę ze sobą ciągnie, spędza z nią chyba każdą chwilę, non stop na chama się liżą, tulą, zaczepiają... no rzygać się chce jak się na coś takiego patrzy. Dwudziestoletni facet...). A potem to już tylko pierścionek, piękny ślub i po dwóch latach rozwód. Bo nagle się okaże, że gość dojrzał emocjonalnie, wylazł spod pantofla, zaczął żyć, kobita doznała szoku, zaczęły się spięcia i nara, kochanie :lol:

Ja na szczecie mam to juz za soba, najczesciej wychodze z kumplami i nie spada na mnie za to jakas kara, ze strony mojej dziewczyny. Lizanie na chama - no tez to przechodzilem ale jak mialem 16 lat, ale to wszystko kwestia tej dojrzalosci, o ktorej piszesz. Spiecia, zdarzaja sie w kazdym zwiazku - co jest dobre, bo wazne jest, aby jedna strona nie byla calkowicie ulegla drugiej, bo to moze zniszczyc zwiazek, a znam takie przypadki.
: Grudzień 03, 2008, 11:44:27 am

Cytuj
Włochy: 1 mln euro znalezione w obozie Romów

Majątek wartości jednego miliona euro skonfiskowali karabinierzy w największym obozowisku Romów w Rzymie i jednocześnie w całych Włoszech - poinformowała Ansa.
Mieszkający tam Romowie, pochodzący z byłej Jugosławii, nie potrafili wskazać źródła pochodzenia znalezionych dóbr.

W akcji przeszukania obozowiska w dzielnicy Casilino uczestniczyło 150 karabinierów. W jej trakcie okazało się, że grupa Romów - mimo że mieszka w barakach i nie ma żadnego stałego zatrudnienia oraz legalnych dochodów - posiada apartamenty, drogie samochody i 26 kont bankowych. Wszystko to zostało skonfiskowane.

Przeszukania na olbrzymim terenie dokonano na polecenie rzymskiej prokuratury do walki z mafią.

Znam kilku Romow w UK i skurczybyki co 3 miesiace jezdza do Polski i wracaja nowym samochodem, czy to jakis Mercedesik, Dodge itp. I tez nikt z nich nie pracuje, ale ogolnie nic innego nie mozna im zarzucic, no po za tym, ze sporo kradna, ale maja do tego talent - ilez sie tego od nich nasluchalem, jak i co mozna wynies z kazdego sklepu. :cool: :cool: :cool:
: Grudzień 03, 2008, 11:46:27 am
WoW.... :shock: :shock: :shock: :shock:


http://free2night.net/index.php/Funny/McDonalds-Calendar-for-2009.html

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5185 dnia: Grudnia 03, 2008, 12:47:36 pm »
Najśmieszniejsze jest to, że kilka z tych wielorybów byłoby nawet fajnymi laskami gdyby nie ważyły po ~200 kg.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5187 dnia: Grudnia 03, 2008, 16:02:37 pm »
Też mi coś... Wpier*ol można dostać za frajer, więc czemu nie akurat za kolor skóry?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5188 dnia: Grudnia 03, 2008, 16:05:14 pm »
Też mi coś... Wpier*ol można dostać za frajer, więc czemu nie akurat za kolor skóry?

Hasla tupu "Spier*alaj do Afryki", "White power" itp. wskazuja na czysto rasistowski atak. Tak samo jak na forum moze kogos nazwac "zje*em" ale juz nie masz prawa doj*bac sie do jego koloru skory itp.
: Grudzień 03, 2008, 16:04:47 pm
A co Iras powiesz na to ?!?!

http://wiadomosci.onet.pl/1873802,11,lublin_rasisci_zaatakowali_mulata_w_internecie,item.html

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5189 dnia: Grudnia 03, 2008, 16:09:31 pm »
Straszne, aż się wzruszyłem  :(

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5190 dnia: Grudnia 03, 2008, 16:10:23 pm »
Straszne, aż się wzruszyłem  :(
Moze kiedys dostaniesz wpjerdol od grupy napalonych murzynow, to zobaczysz, czy to tak fajnie byc szykanowanym i bitym z powodu koloru skory.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2008, 16:13:16 pm wysłana przez svonston »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5191 dnia: Grudnia 03, 2008, 16:12:18 pm »
Przecież Iras uważa murzynów za gorszą rasę, z tego co pamiętam, więc takie linki mu nic nie robią ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5192 dnia: Grudnia 03, 2008, 16:14:25 pm »
Straszne, aż się wzruszyłem  :(

Mnie to smuci, ze w kraju w ktorym ponad 90% ludzi deklaruje sie jako wierzacy ( Chrzescijanstwo) zdarzaja sie takie akty nienawisci, no coz, ale juz nikogo nie dziwi, ze katole sa tak "zaklamani"   :-? :(

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 268
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5193 dnia: Grudnia 03, 2008, 16:19:26 pm »
Straszne, aż się wzruszyłem  :(
Moze kiedys dostaniesz wpjerdol od grupy napalonych murzynow, to zobaczysz, czy to tak fajnie byc szykanowanym i bitym z powodu koloru skory.
Ale wtedy nikt tego nie nazwie rasizmem. Po prostu ofiara agresji. Rasizm jest tylko wtedy kiedy krzywda dzieje sie czarnemu.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5194 dnia: Grudnia 03, 2008, 16:21:56 pm »
Ale wtedy nikt tego nie nazwie rasizmem. Po prostu ofiara agresji. Rasizm jest tylko wtedy kiedy krzywda dzieje sie czarnemu.
Nie uwazam, ze jako takie pobicie czarnego przez bialego czy na odwrot jest zle, bo kazdy z kazdym moze sie pobic, osobiscie sram na roznice w kolorach skory, ale jezeli bojce towarzysza slowa 'spier**laj do Afryki' czy 'white power', to juz jest moim zdaniem rasizm. To samo jest, gdyby czarny krzyczal do bialego 'spier**laj bialasie'.

Pamietam sytuacje, jak nasz czarny kolega (Nigeryjczyk grajacy w okolicznym klubie) zapytal sie nas wprost na ulicy, czy ludzie sie tak na niego patrza, bo jest czarny. Wytlumaczyc trzeba bylo, ze no chyba z tego powodu...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5195 dnia: Grudnia 03, 2008, 16:22:38 pm »
Straszne, aż się wzruszyłem  :(
Moze kiedys dostaniesz wpjerdol od grupy napalonych murzynow, to zobaczysz, czy to tak fajnie byc szykanowanym i bitym z powodu koloru skory.
Ale wtedy nikt tego nie nazwie rasizmem. Po prostu ofiara agresji. Rasizm jest tylko wtedy kiedy krzywda dzieje sie czarnemu.

Kiedy w UK ktos zaatakuje jakiegos Polaka, to tez jest rasizm. Oczywiscie nie we wszystkich przypadkach, ale czasami atak ma rzeczywiscie podloze rasistowskie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 268
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5196 dnia: Grudnia 03, 2008, 16:27:55 pm »
Ale wtedy nikt tego nie nazwie rasizmem. Po prostu ofiara agresji. Rasizm jest tylko wtedy kiedy krzywda dzieje sie czarnemu.
Nie uwazam, ze jako takie pobicie czarnego przez bialego czy na odwrot jest zle, bo kazdy z kazdym moze sie pobic, osobiscie sram na roznice w kolorach skory, ale jezeli bojce towarzysza slowa 'sp*** do Afryki' czy 'white power', to juz jest moim zdaniem rasizm. To samo jest, gdyby czarny krzyczal do bialego 'sp*** bialasie'.

Pamietam sytuacje, jak nasz czarny kolega (Nigeryjczyk grajacy w okolicznym klubie) zapytal sie nas wprost na ulicy, czy ludzie sie tak na niego patrza, bo jest czarny. Wytlumaczyc trzeba bylo, ze no chyba z tego powodu...
No i ja to też rozumiem. Ale zauważ jedną rzecz. Biały pobije czarnego. Bez żadnych rasistowskich wyzwisk. Od razu będzie oskarżony o rasizm. Odwrotna sytuacja. Czarnemu nie będzie nic. Co najwyżej bedzie sprawa o pobicie. Ta cała "tolerancja" posuneła sie chyba troszke za daleko
@Londek
Polak i Angol to inne rasy? ;)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5197 dnia: Grudnia 03, 2008, 16:30:53 pm »
@Londek
Polak i Angol to inne rasy? ;)

Nie, ale inne nacje...Kazdy atak na Polako ( czy inna nacje), podczas ktorego napastnicy wykrzykuja obrazliwe dla danego narodu hasla "Wyp*rdalac do Polski " itp. Angielska policja traktuje jako zdarzenia o podlozu rasistowskim, tego typu sprawy sa bardzo dokladnie badane i kazdy przejaw rasizmu w UK jest potepiany, a winny skazywani.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 268
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5198 dnia: Grudnia 03, 2008, 16:39:12 pm »
Ale to sie chyba nazywa ksenofobia, nie rasizm. Tak czy inaczej nieważne. Ważne że coś tam w celu wyeliminowania tego zjawiska robią.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #5199 dnia: Grudnia 03, 2008, 17:12:27 pm »
Ale to sie chyba nazywa ksenofobia, nie rasizm. Tak czy inaczej nieważne. Ważne że coś tam w celu wyeliminowania tego zjawiska robią.

Niby tak sie nazywa, ale w prasie zawsze pisze o "racist attack"
: Grudzień 03, 2008, 16:56:05 pm
http://wiadomosci.onet.pl/1874028,11,kurski_uniknal_kary_za_rajd_gdansk_warszawa,item.html
Cytuj
...Po tym wydarzeniu do marszałka Bronisław Komorowski wpłynęło pismo od policji opisujące zachowanie na drodze z Gdańska do Warszawy Jacka Kurskiego. Według rzecznika marszałka Jerzego Smolińskiego nie było w nim żadnych sugestii o możliwości popełnienia przez posła wykroczenia albo przestępstwa. Jak mówił wówczas, w piśmie nie było także mowy o możliwości odebrania Kurskiemu prawa jazdy.
...

Czyli panowie, mozna szarzowac ile sie chce, bo wg. policji to nie przestepstwo.