Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1521098 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6080 dnia: Marca 19, 2009, 15:12:01 pm »
Cytuj
Też wczoraj widziałem w nocy "najzabawniejsze filmy świata"- losux jest zabawniejszy. Kolejny żal.
też widziałem kawałeczek...zobaczyłem 10 sekund i przełączyłem, najbardziej żałosne są te komentarze podczas filmiku które niby mają być śmieszne...

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6081 dnia: Marca 19, 2009, 16:58:15 pm »
No i przed chwilą kilka minut jakiejś nowej randki w ciemno na polsacie- tak głupie jak oryginał, nudne i nie wiem o co tyle zachodu, jeśli laska była z typu "klubowiczek", taniej, szybciej bez kilku godzin nagrań programu można wyrwac coś takiego na disco jak ktoś ma taką potrzebę.
Też to widziałem. Porażka. Zaszokowały mnie cycki Cichopek, które wyglądały ja dwie kule disco, zazwyczaj wiczące pod sufitem na imprezach :?

Te nowe programy polsatu to istna degrengolada.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6082 dnia: Marca 19, 2009, 17:00:15 pm »
Cytuj
Też wczoraj widziałem w nocy "najzabawniejsze filmy świata"- losux jest zabawniejszy. Kolejny żal.
też widziałem kawałeczek...zobaczyłem 10 sekund i przełączyłem, najbardziej żałosne są te komentarze podczas filmiku które niby mają być śmieszne...
Ja rozumiem takie programy parę lat temu... ale w dobie Internetu to porażka jest.

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6083 dnia: Marca 19, 2009, 17:38:29 pm »

Ja nie mam nic do zoltkow, ale z tymi dziwnymi reklamami to czasami przesadzaja

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6084 dnia: Marca 19, 2009, 22:02:50 pm »
Forumowa ekipa pasjonująca się tym głupim programem w TV, moment prawdy czy jak to tam ma.
Żałosne.
Później spróbujcie narzekać na poziom telewizji.
Należycie do grona baranów nabijających oglądalność takim szitom.
Gdy leci coś ambitniejszego to nie ciągnie Was już pewnie w takim stopniu do telewizora.
Później się dziwić, że mamy media jakie mamy. :-?

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6085 dnia: Marca 19, 2009, 22:10:04 pm »
Przypomina się moje nawoływanie do głosowania w wyborach. Jeden głos nic nie zmieni, tak samo jeden widz.

Impuls musi iść od telewizji, które w ramach odchamiania przestanie emitować takie badziewia. A nie przestanie, bo ogół wielbi takie programy. Na dodatek nigdy nie przestanie, gdy wielkie dzieła będą nadal emitowane o 1 w nocy. Koło się zamyka.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6086 dnia: Marca 19, 2009, 22:11:38 pm »
Forumowa ekipa pasjonująca się tym głupim programem w TV, moment prawdy czy jak to tam ma.
Żałosne.
Później spróbujcie narzekać na poziom telewizji.
Należycie do grona baranów nabijających oglądalność takim szitom.
Gdy leci coś ambitniejszego to nie ciągnie Was już pewnie w takim stopniu do telewizora.
Później się dziwić, że mamy media jakie mamy. :-?
Wpis.

lupinator

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6087 dnia: Marca 19, 2009, 22:14:51 pm »
Czy jeśli przyznam, że raz na jakiś czas obejrzę również TVP kultura, to czy wyrówna to mój ogromy dług wobec telewizji i całego społeczeństwa? :(

Diuk

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6088 dnia: Marca 19, 2009, 22:15:17 pm »
Forumowa ekipa pasjonująca się tym głupim programem w TV, moment prawdy czy jak to tam ma.
Żałosne.
Później spróbujcie narzekać na poziom telewizji.
Należycie do grona baranów nabijających oglądalność takim szitom.
Gdy leci coś ambitniejszego to nie ciągnie Was już pewnie w takim stopniu do telewizora.
Później się dziwić, że mamy media jakie mamy. :-?

Ojojojoj, ty to masz problem stary fakt, teraz trzeba oglądać TVP Kultura, oraz teatr telewizji... Ten program, to po prostu jedna wielka beka i osobiście wolę poprawić sobie humor patrząc na idiotów, którzy dają się dymać jak im Zygmuś zagra, przy okazji szargając sobie opinię do granic absurdu, niż oglądać transmisję z opery.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ciapkas

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6089 dnia: Marca 19, 2009, 22:17:00 pm »
Forumowa ekipa pasjonująca się tym głupim programem w TV, moment prawdy czy jak to tam ma.
Żałosne.
Później spróbujcie narzekać na poziom telewizji.
Należycie do grona baranów nabijających oglądalność takim szitom.
Gdy leci coś ambitniejszego to nie ciągnie Was już pewnie w takim stopniu do telewizora.
Później się dziwić, że mamy media jakie mamy. :-?

Ojojojoj, ty to masz problem stary fakt, teraz trzeba oglądać TVP Kultura, oraz teatr telewizji... Ten program, to po prostu jedna wielka beka i osobiście wolę poprawić sobie humor patrząc na idiotów, którzy dają się dymać jak im Zygmuś zagra, przy okazji szargając sobie opinię do granic absurdu, niż oglądać transmisję z opery.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Dokładnie. Najlepsze jest to, że jak już pytanie zostanie zadane i kompromituje osobnika to nie może nic zrobić.  :lol: Dramatyczne położenie. A potem pokazać się znajomym :lol:

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6090 dnia: Marca 19, 2009, 22:18:50 pm »
No i git, każdy ogląda co lubi, ale mogliby jednak Siedmiu samurajów emitować chociaż o 22...

A czasem wrzucić Bergmana czy Antonioniego lub Bunuela.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 277
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6091 dnia: Marca 19, 2009, 22:20:13 pm »
No i git, każdy ogląda co lubi, ale mogliby jednak Siedmiu samurajów emitować chociaż o 22...

A czasem wrzucić Bergmana czy Antonioniego lub Bunuela.
Ale nie bo musi być taniec z cztmśtam czy chój wie co.  :sad:
Puszczają to co ludzie chcą oglądać. A co chcą ludzie to widać.  :???:

mateo

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6092 dnia: Marca 19, 2009, 22:25:56 pm »

przeuj

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6093 dnia: Marca 19, 2009, 23:13:19 pm »
Przypomina się moje nawoływanie do głosowania w wyborach. Jeden głos nic nie zmieni, tak samo jeden widz.

Impuls musi iść od telewizji, które w ramach odchamiania przestanie emitować takie badziewia. A nie przestanie, bo ogół wielbi takie programy. Na dodatek nigdy nie przestanie, gdy wielkie dzieła będą nadal emitowane o 1 w nocy. Koło się zamyka.

Oczywiście w pełni się zgadzamy.
Tutaj warto pomyśleć przy okazji o chorym pomyśle prywatyzacji TVP i uczynienia z niej stacji
mającej konkurować z Polsatem czy TVN.

Cytuj
Puszczają to co ludzie chcą oglądać. A co chcą ludzie to widać.
Całe szczęście takie gusta nie są wpisane w ludzką naturę, są jedynie symbolem naszego wspaniałego pokolenia i po części naszych rodziców.


Lupinator - Zauważ, że nie pisałem tego w stosunku do nikogo personalnie, przecież nie badam podejścia każdego. Zwracam jedynie uwagę na zjawisko.

Diuk - Ok, wrzuciłeś wesoły obrazek, jest spoko. Takie wrzuty lubię.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6094 dnia: Marca 19, 2009, 23:38:55 pm »
Tutaj warto pomyśleć przy okazji o chorym pomyśle prywatyzacji TVP i uczynienia z niej stacji mającej konkurować z Polsatem czy TVN.

Ależ TVP nawet teraz, z abonamentem, śmiało konkuruje z Polsatem i TVN. Różnica jest tylko taka, że że Polsat swój "Moment Prawdy" czy "Jak oni śpiewają", a TVN swoje "Taniec z Gwiazdami" finansują z prywatnej kieszeni, TVP zaś swoje "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" finansuje z pieniędzy abonentów.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6095 dnia: Marca 19, 2009, 23:48:44 pm »
Lecz nie zapominaj o godzinie 00:40 gdzie raz na kilka tygodni emitowana jest perełka. No i TVP Kultura.

Na TVN-ie i Polsacie nigdy nie będzie nic z klasyki czy wysokiej kultury. Szczytem możliwości tych stacji jest Czas apokalipsy (film genialny, mocny i dający do myślenia, ale ważne, że EFEKTOWNY!).

Zresztą nic nie mówi, że kino alternatywne czy klasyczne jest lepsze od tego efektownego. Tak tylko sobie wmawiamy, że elitarnie jest oglądać po nocy Bunuela i czytać mądre książki. Ci oglądający to "proste" wcale nie są gorsi. Ja jedynie ubolewam, że to co lubię muszę wyszarpywać z całych sił, bo na tacy nigdy mi tego nie podadzą (o 20:00 w piątek).

Jest taki filmik Tetsuo człowiek z żelaza, gdzie panuje totalny chaos, czarno-biały, kamera jest niespokojna, ogólnie jakby "chore psychiczne kino" i to jest kultowe. Kultowe, bo motłoch nie zrozumie, motłochowi się nie spodoba, a mi się podoba, to jest inne, ALTERNATYWNE (sam filmu nie widziałem jeszcze).
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2009, 23:53:52 pm wysłana przez setezer »

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6096 dnia: Marca 19, 2009, 23:48:53 pm »
  :shock: :shock: :shock: :shock:

Szokuje mnie to tym bardziej że ostatnio na pierwszych zajeciach w tennisa miałem podobne ćwiczenia na koordynacje rąk,
czułem sie jak kaleka na zajęciach :lol:

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6097 dnia: Marca 20, 2009, 10:01:35 am »
Jest taki filmik Tetsuo człowiek z żelaza, gdzie panuje totalny chaos, czarno-biały, kamera jest niespokojna, ogólnie jakby "chore psychiczne kino" i to jest kultowe. Kultowe, bo motłoch nie zrozumie, motłochowi się nie spodoba, a mi się podoba, to jest inne, ALTERNATYWNE (sam filmu nie widziałem jeszcze).

tetsuo nie jest kultowe bo jest czarno-białe, niezrozumiałe, czy ze względu na chaos tylko dzięki przesłaniu jakie ze sobą niesie. film widziałem i wiem:P

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6098 dnia: Marca 20, 2009, 10:32:14 am »
Ależ to nie ma znaczenia czy niesie przesłanie czy nie (DEHUMANIZACJA!!!), miałem raczej na myśli, że ludzie wielbią takie filmiki (bo... o tym dalej, bo by mi się konstrukcja zdania posypała), odcinają się od chamowatych talk-showów i filmów rozrywkowych! Oglądają Tetsuo, bo wydaje im się cool, motłoch go nie pojmie, a ja pojmuję, jestem lepszy, mądrzejszy, bardziej kulturalny (nieważne czy film pojmuję czy nie, czy mi się podoba czy nie - będę go oglądał nawet na siłę). A potem powyzywam chamów, co oglądają proste filmiki.

Znam ludzi, co w gimnazjum czytają Nietzschego, choć nie potrafią wymówić jego nazwiska, to rzecz jasna chwytają się Anstychrysta czy Tako rzecze. Popularna lektura to też Mein Kampf - manifest swojej alternatywności - odcięcia się od pop-kultury, choć co chwilę łapią się na oglądaniu M jak miłość z mamusią, bo jednak ich to ciekawi. Ale co z tego, czytam Nieczego jestem lepszy od tych różowych babek i prężących się bezmózgów na dyskotekach.

Czy aby na pewno?
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2009, 10:35:09 am wysłana przez setezer »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6099 dnia: Marca 20, 2009, 18:43:03 pm »
Cytuj
Czy aby na pewno?
Uwarunkowane jest to tym ,czy zalezy Ci na szcaunku bezmózgów i laików co lekko zakrawa na kpinę . O rispekt to nie ty musisz walczyć , tylko oni . Zresztą Schopenhauera znasz to co ja mam Ci wyjaśniać .

apropo telewizji to ona jeszcze nie tak dawno , tak z 10 lat temu , prowadziła takie programy jak pegaz czy stare kine gdzie były emitoane bardzo smakowite kąski filmowe o bardzo przystępnej porze ( Fellini o 21 był normą ) . Obsuw poziomu nastapił w chwili wprowadzenia shitu o nazwie Klan , który był bodaj pierwszym serialem polskim będać jaskółką nowych gorszych czasów .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6100 dnia: Marca 20, 2009, 19:04:34 pm »
Tyle, że ja zauważam, iż ci fascynujący się wielką sztuką często robią to właśnie dla poklasku, a nie z własnych chęci, bo ich to ciekawi. Po prostu czytając Mein Kampf przy kimś, ten czytający czuje się zaspokojony, bo ten drugi może zauważy, co czytam i sobie pomyśli: "o ale niezły koleś!". Najbardziej się na tym łapałem kilka lat temu słuchając zespołów metalowych, gdy kupiłem płytę, to w koszyku ją eksponowałem, a może by ktoś zobaczył i sobie pomyślał "o ale koleś". A Artur mądry chłopak, dobrze prawi (bo systematycznie coraz dalej jestem wiadomym nam dziele).

Swoją drogą dorwałem Ostatnie tchnienie Bunuela, mieli w bibliotece rypińskiej - to też szokujące, w takiej zapadłej dziurze akurat książka, na której mi zależało, nie będąca lekturą szkolną!


mateo

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6101 dnia: Marca 20, 2009, 19:17:34 pm »
   :shock: :shock: :shock: :shock:

Szokuje mnie to tym bardziej że ostatnio na pierwszych zajeciach w tennisa miałem podobne ćwiczenia na koordynacje rąk,
czułem sie jak kaleka na zajęciach :lol:
kierwa :D

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6102 dnia: Marca 21, 2009, 15:57:24 pm »

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6103 dnia: Marca 22, 2009, 00:29:04 am »
Szukałem sobie zajęcia na weekendy na gumtree właśnie i takie na takie coś trafiłem:
Cytuj
Studiujesz? Jesteś uroczą, inteligentną i atrakcyjną  młodą damą? Masz ambitne plany na przyszłość ale masz przejściowe problemy finansowe, które mogą je zniweczyć? Nie masz w nikim oparcia? Potrzebujesz kogoś kto w tych trudnych chwilach wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń i będzie Ci pomagał byś mogła spokojnie ukończyć studia? Wiesz co to lojalność i dyskrecja? Cenisz w męŻczyznach dojrzałość i mądrość zabarwioną odrobiną poczucia humoru? Wiesz, Że męŻczyzna po trzydziestce moŻe być jeszcze bardzo atrakcyjny i ma prawo do swojej prywatności tak jak i Ty?  Jeśli właśnie tego szukasz i pozwolisz bym Cię wspomógł to napisz do mnie. Gentelmani o reszcie w tym miejscu nie piszą

Umowa na pismie 2000zł miesiecznie.
1.) Czy to legalne? O_o
2.) Czy koleś naprawdę myśli, Że za marne 2 tysie wykupi sobie miesięczny abonament na jakąś prostytutkę? O_o
GT: Trusio

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6104 dnia: Marca 22, 2009, 00:33:44 am »
Legalne może być, gość zatrudnia kobiecinę jako asystentkę itp.

Hm... ciekawe czy gość liczy na codzienne orgie czy chodzi o kobietę do towarzystwa na jakieś bankiety itp + okazyjne coś, o czym gentleman nie mówi.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6105 dnia: Marca 22, 2009, 00:42:54 am »
Czy szokuje? Świat jest pełen frajerów i - co gorsze - lasek, które na to idą. Na gumtree jest masa tego typu ogłoszeń. Mało tego, napisz, że masz pokój do wynajęcia w dobrej lokalizacji, a przy odrobinie szczęścia odezwie się do Ciebie kilka panienek, chcących oferować swoje usługi w zamian za lokum. Dzisiaj dupa jest dobre, którym i za które można normalnie płacić.

theHuLk

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 06-11-2008
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 0
  • PSN: Calrsberg
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6106 dnia: Marca 22, 2009, 12:01:41 pm »
Kto nie wtajemiczony daje adres masa filmikow smiesznych i szokujacych
* www.JoeMaster.org

A co szokuje  :shock: jak ktos jeszcze nie ogladal  8)

http://www.joemonster.org/filmy/7481/Niesamowity_farciarz_Skok_z_dachu
         

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6107 dnia: Marca 22, 2009, 12:07:44 pm »
 :lol: :lol: :lol:

Ty wierzysz w to, ze to prawda??? :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6108 dnia: Marca 22, 2009, 12:09:35 pm »
Heh, pomysł niezły, ale widać że fotomontaż 8)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6109 dnia: Marca 22, 2009, 12:58:41 pm »
Czy szokuje? Świat jest pełen frajerów i - co gorsze - lasek, które na to idą. Na gumtree jest masa tego typu ogłoszeń. Mało tego, napisz, że masz pokój do wynajęcia w dobrej lokalizacji, a przy odrobinie szczęścia odezwie się do Ciebie kilka panienek, chcących oferować swoje usługi w zamian za lokum. Dzisiaj dupa jest dobre, którym i za które można normalnie płacić.

Z takimi akcjami się jeszcze nie spotkałem, ale raczej niebyłbym specjalnie zszokowany gdybym się o tym dowiedział.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6110 dnia: Marca 22, 2009, 16:24:21 pm »
Akurat w internecie jest pełno ogłoszeń studentek szukających sponsorów 8) 2k zł to przyzwoita cena. Wiele by chętnie "pracowało" za mniejsze pieniądze. Według mnie to i tak lepsze niż prostytucja, gdyż śpi się tylko z jednym partnerem i w sumie nie chodzi tylko o sex.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6111 dnia: Marca 22, 2009, 16:43:27 pm »
Sprzedawanie ciała, to nadal sprzedawanie ciała. Mierzenie w tym zła nie ma większego sensu, raczej chlubne to nie jest i trzeba upaść naprawdę nisko. W sumie wstyd to kraść, ale jednak wolałbym kraść niż robić laskę bogatym biznesmenom.

Gram w gierkę na Mega Drive,a - Dick Tracy (tak, tak na podstawie filmu/komiksu) i szokuje mnie ten niewiarygodnie wkur... poziom trudności. Rwę sobie włosy z głowy, a przejść nie mogę. Ehhhhhhhhh...

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6112 dnia: Marca 22, 2009, 17:12:51 pm »
Noo... A co powiesz o laskach, które lecą po prostu na kasę i legalizują ten czyn monogamicznej prostytucji aktem prawnym, którego następstwo nazywamy pospolicie małŻeństwem? No - chyba, Że ktoś tu wierzy jedynie w same zamąŻpójścia z "miłości"... Hę?  8)
GT: Trusio

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6113 dnia: Marca 22, 2009, 22:28:30 pm »
Akurat to dosyć powszechne zjawisko, że studentki szukają sponsorów robiąc za "damy do towarzystwa", ale oczywiście one twierdzą, że "to nie jest przecież żadna prostytucja!". Coraz częściej zdarza się też, że między dwoma stronami zostaje podpisana normalna umowa, w której zawarte są warunki, zobowiązania i zakres świadczonych usług.

Dziwię się, że niektórzy o tym nie słyszeli.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6114 dnia: Marca 23, 2009, 15:15:48 pm »
Szokuje mnie najnowższy news na głównej o GOW3. Sama gierka mi nie pasuje i olewam ją, ale jak czytam o nowych technologiach (zipper), który cyt: "od dawna czekała na swoje pięć minut w Sony Santa Monica, będziemy świadkami rozrywania skóry, pękania naczyń krwionośnych, czy rozrywania mięśni. Tak bardzo brutalne momenty mają się znaleźć w nowym GoW", to się zastanawiam czy faktycznie w dobrym kierunku to wszystko zmierza.
W jakim celu coś takiego zostanie zaimplementowane? Czy naprawdę gameplay bedzie lepszy, jeśli głowy będą ucinane w brutalniejszy sposób? Gra będzie od lat 18, nie ze względu na treśc i fabułę, nie dlatego że będzie dojrzała, tylko że będzie brutalna? Chore.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6115 dnia: Marca 23, 2009, 15:36:52 pm »
Dojrzały to będzie Heavy Rain!
Bóg Wojny musi być brutalny, wcześniejsze części były i w 3 będzie tak samo.
Osobiście bardziej jestem jednak za brutalnością budującą klimat w stylu pamietnych puzzli z klatką w której był człowiek z pierwszego GoWa niż za fruwajacymi flakami po ekranie...

Ciapkas

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6116 dnia: Marca 23, 2009, 15:39:42 pm »
Nie doszliśmy jeszcze do ery fotorealizmu, więc pewnie niezbyt strasznie będzie to wyglądać.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6117 dnia: Marca 23, 2009, 15:43:13 pm »
Z tego co pamiętam to na PS3 powstawał swego czasu projekt, który miał jak najwierniej pokazywać rozpad ciała po trafieniu weń kulą - ale został skasowany...

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6118 dnia: Marca 23, 2009, 15:45:50 pm »
A może z tą brutalnością w God of War 3 to chodzi o to że z kościotrupów krew będzie bryzgać na lewo i prawo?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6119 dnia: Marca 23, 2009, 15:49:19 pm »
Nie doszliśmy jeszcze do ery fotorealizmu, więc pewnie niezbyt strasznie będzie to wyglądać.
Tu nie chodzi nawet o to jak to będzie wyglądać!
Chodzi o to na jakich zaletach(?) producent buduje hype na grę.

Jeśli gra jest slaba - wrzuca sie do niej na siłę dupy i urwane głowy...
IMO GoW3 słaby nie będzie - tak więc akcenty będą rozłożone inaczej i najważniejszy będzie klimat i gameplay...