Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520473 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6320 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:05:01 pm »
Dokładnie. Ostatnio w moim mieście wyburzali budynek po dawnym zakładzie włókienniczym, który tylko straszył w centrum miasta. Oczywiście na chodniku zebrała się spora grupa moherów, którzy darli ryje "Polacy wybudowali, Żydzi i Niemcy teraz to burzą".
Idź pan do ch*** z takim narodem.  :?
To mnie też szokuje.

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6321 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:10:30 pm »
Daj taką możliwość, a 3/4 katoli zrobi z homoseksualistami to samo u nas.
No w sumie to chyba masz rację.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6322 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:16:05 pm »
Na homoseksualistów kościół już przygotowuje krucjatę z benedyktem na czele.  8)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6323 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:22:48 pm »
Daj taką możliwość, a 3/4 katoli zrobi z homoseksualistami to samo u nas.

Gówno.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6324 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:27:41 pm »
Taaa.. to niby skąd u nas te zapędy z przywróceniem kary śmierci, czy kastracją pedofilów. Ideologicznie co niektórzy zaczynają zbliżać się do Iranu czy Arabii Saudyjskiej.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6325 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:28:41 pm »
Na kiuma.com jest filmik z egzekucji pary gejów w Iranie. Zostali powieszenie na szubienicy w centralnej części miasta.
Dałbyś dokładny link? Nie chcę przewijać przez te 38 stron, bo słabo mi się od takich rzeczy robi, ale wspomniany filmik bym sobie obejrzał :)
Bitte 8-)
Fajne mają w Iranie rozrywki.
ku***, co za chore zwyczaje.
Poza tym - pieprzony internet. Nie mogę patrzeć na komentarze tak szokującego wydarzenia nie zawierające Żadnych emocji, najlepiej z jakąś buźką po zdaniu.
Cytuj
Taaa.. to niby skąd u nas te zapędy z przywróceniem kary śmierci, czy kastracją pedofilów.
Nie ma to jak stawiać na równi homoseksualistów z pedofilami.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2009, 22:30:20 pm wysłana przez blancjaone »

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6326 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:29:09 pm »
czy kastracją pedofilów.
No kur** tutaj to się podpisuje rękami i nogami, nawet siusiakiem. Pedofilów do pieca.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6327 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:29:54 pm »
Nie porównujmy przestępców do homoseksualistów. Ja osobiście do gejów nic nie mam bo do lesbijek to chyba żaden facet nie ma :D Ale za karą śmierci byłbym dla seryjnych morderców, a i kastracja by się przydała, przynajmniej już by niewinnych dzieci nie skrzywdzili.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6328 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:31:39 pm »
czy kastracją pedofilów.
No ku*** tutaj to się podpisuje rękami i nogami, nawet siusiakiem. Pedofilów do pieca.
No może to nie jest akurat głupi pomysł... ale od tego bliska droga to kary chłosty czy innych średniowiecznych zwyczajów, które może zaproponować jakiś polityk z jedynej słusznej partii.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6329 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:33:26 pm »
http://www.joemonster.org/filmy/15878/Przekleta_choroba_Tourette%60a

Kiedyś zrobili z tego parodię w SP. Współczuję typowi takiego życia, ale z drugiej strony kurewsko mnie to śmieszy...

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6330 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:34:16 pm »
Żeby Wam się w dupie nie poprzewracało, żeby bronić praw pedofilów przypadkiem. -_-'

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 267
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6331 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:35:45 pm »
Żeby Wam się w dupie nie poprzewracało, żeby bronić praw pedofilów przypadkiem. -_-'
Dokładnie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6332 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:36:55 pm »
No może to nie jest akurat głupi pomysł... ale od tego bliska droga to kary chłosty czy innych średniowiecznych zwyczajów, które może zaproponować jakiś polityk z jedynej słusznej partii.

Zejdź z łaski swojej z katolików i jedynej słusznej partii.

Swoją drogą z kastracją pedofilów to wyskoczył taki jeden ryży populista "liberał" z innej słusznej partii.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6333 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:41:19 pm »
Katolicy są w porządku, ale ta je**na hipokryzja- nie, Iras.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6334 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:43:58 pm »
Dlatego trzeba rozróżniać katoli od katolików.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6335 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:45:56 pm »
No ja napisałem wyraźnie, że chodzi mi o katoli.


---
._.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 267
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6336 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:50:04 pm »
No ja napisałem wyraźnie, że chodzi mi o katoli.


---
._.
Co to za koleś?  :shock:

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6337 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:50:36 pm »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6338 dnia: Kwietnia 26, 2009, 22:51:44 pm »
Katolicy są w porządku, ale ta je**na hipokryzja- nie, Iras.

Nie zamierzam wieszać pedziów na drzewach, nie popieram kary śmierci i nie mam zapędów do kastrowania kogokolwiek, więc proszę mi nic nie insynuować. Swoją drogą to lewicowa opcja, która z katolikami (czy też katolami) ma jak najmniej wspólnego, jest najbardziej przychylna zabijaniu. Zabijaniu nienarodzonych dzieci, osób starych i chorych.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6339 dnia: Kwietnia 26, 2009, 23:36:32 pm »
No ja napisałem wyraźnie, że chodzi mi o katoli.


---
._.

Leże na podłodze  :lol:

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6340 dnia: Kwietnia 28, 2009, 10:50:59 am »
Katolicy są w porządku, ale ta je**na hipokryzja- nie, Iras.

Nie zamierzam wieszać pedziów na drzewach, nie popieram kary śmierci i nie mam zapędów do kastrowania kogokolwiek, więc proszę mi nic nie insynuować. Swoją drogą to lewicowa opcja, która z katolikami (czy też katolami) ma jak najmniej wspólnego, jest najbardziej przychylna zabijaniu. Zabijaniu nienarodzonych dzieci, osób starych i chorych.

Uważaj żebyś się nie zesrał.
 Ost na 3 tygodnie

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6341 dnia: Kwietnia 28, 2009, 11:00:15 am »
Nikt nie chce zabijać dzieci, starych ludzi zresztą też. No chyba, że dla Irasa pro-choice to pro-death. :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6342 dnia: Kwietnia 28, 2009, 11:05:14 am »
Pro-choice? Jaki 'choice' miała Eluana Englaro zanim skazali ją na głodową śmierć?

Aborcja dla mnie jest zabijaniem dzieci i kropka. Zresztą tych dzieci równieŻ nikt o zdanie nie pyta.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6343 dnia: Kwietnia 28, 2009, 11:08:14 am »
Jestem ciekaw jak sobie wyobrażasz konwersację z zygotą.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6344 dnia: Kwietnia 28, 2009, 11:08:42 am »
Cytuj
Aborcja dla mnie jest zabijaniem dzieci i kropka. Zresztą tych dzieci również nikt o zdanie nie pyta.

No bo nie spytasz o zdanie zlepu kilkunastu komórek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6345 dnia: Kwietnia 28, 2009, 11:10:12 am »
Jestem ciekaw jak sobie wyobrażasz konwersację z zygotą.

Oki, to było dobre. :lol: :lol: :lol: +

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6346 dnia: Kwietnia 28, 2009, 11:10:57 am »
Pro-choice? Jaki 'choice' miała Eluana Englaro zanim skazali ją na głodową śmierć?

Aborcja dla mnie jest zabijaniem dzieci i kropka. Zresztą tych dzieci również nikt o zdanie nie pyta.
Life is brutal! Wielu ludzi uważa, że życie jest nie sprawiedliwe ale zapierdzielać muszą.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6347 dnia: Kwietnia 28, 2009, 11:27:17 am »
Pro-choice? Jaki 'choice' miała Eluana Englaro zanim skazali ją na głodową śmierć?
Przecież ona przez kilkaście lat nie ŻYŁA, a wyłącznie WEGETOWAŁA. Gdyby nie pro-life'owcy, spokojnie możnaby przeprowadzić eutanazję, a przez całe zamieszanie w tak niehumanitarny sposób pozbawiono ją życia. Przecież eutanazja sensu stricto nie przewiduje zagłodzenia człowieka, co nie?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6348 dnia: Kwietnia 28, 2009, 11:27:36 am »
Pro-choice? Jaki 'choice' miała Eluana Englaro zanim skazali ją na głodową śmierć?

A jak miała wybierać, skoro psychicznie ona nie żyła? Była "warzywem" podtrzymywanym sztucznie przy życiu przez sprzęt. To nazywasz życiem?

Naprawdę jestem ciekaw, czy miałeś kiedykolwiek do czynienia z osobą, która naprawdę potrzebuje eutanazji, czy też tylko sadzisz takie pro-life teksty, bo tak; czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z osobą, która tak naprawdę była już tylko żywym trupem, męczącym się we własnej skorupie i jednocześnie będącym ciężarem dla innych?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

North

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 1 013
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6349 dnia: Kwietnia 28, 2009, 11:31:20 am »

: Kwiecień 28, 2009, 10:30:59 am
Pro-choice? Jaki 'choice' miała Eluana Englaro zanim skazali ją na głodową śmierć?

Aborcja dla mnie jest zabijaniem dzieci i kropka. Zresztą tych dzieci również nikt o zdanie nie pyta.

W 13 tygodniu ciąży można  odnaleźć nieuleczalne wady genetyczne. Nad taką aborcją się zastanawiałeś?

Również nie pochwalam aborcji, ale w naszym kraju i naszej mentalności aborcja=młoda dziewczyna+niechciana ciąża. To zagadnienie ma jednak szerszy zakres i nie sposób rozróżnić tutaj dobra i zła. Niestety Pro-Life'owcy, katole i stróże moralności takie właśnie uzasadnienie stosują na praktycznie każdy, związanym z aborcją jak i entanazją, kroku. Nie, bo nie. Zasłanianie się słowami "bo tylko bóg może odbierać życie" jest śmieszne.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2009, 11:37:10 am wysłana przez North »

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6350 dnia: Kwietnia 28, 2009, 11:41:01 am »
Ta dziewczyna przez wiele lat wegetowała w beznadziejnym stanie była pod opieką ojca. Dzien w dzień, przez wiele lat. Żaden miłośnik tzw. pro-life nie interesował w ogóle losem i tej dziewczyny i jej ojca. Wrzask podnieśli dopiero wtedy kiedy stało się to miedialnym wydarzeniem.

Pro-life może sobie w odbyt wsadzić taką medialną pseudowrażliwość.

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6351 dnia: Kwietnia 28, 2009, 11:41:56 am »
Ja już generalnie mam pewną koncepcje na temat planu KK. Wycofujemy aborcję i antykoncepcję, nieletenie i letnie matki rodzą dzieci na potęge i oddają wszystkie do domów dziecka. Na koszt państwa. Żyją z poczuciem winy, ale i niezmierną satysfakcją, że nie "zamordowały" paru komórek. Z domów dziecka, te pociechy niekochane przez rodziców ale za to kochane przez Boga Wszechmogącego, W Trójcy Świętej Jedynego będą zabierane przez pary, które dzieci nie mogą mieć a nie godzą się na tak niehumanitarną metodę jak in vitro uwzględniającą spuszczanie płodów w muszli klozetowej razem z petami. Bo przecież prawdziwe dzieci(takie z duszą, umiłowane przez Bozie) rodzą się tylko przez stosunek prąciowo-waginalny. Więc lepiej wziąć cudze i próbować je kochać, niż starać się o swoje. I nie zapominajmy, że dzieci z probówki są cofnięte w rozwoju. I realizują idee Frankensteina. Matki biologiczne dalej chleją, ćpają, dupczą się, rodzą kolejne dzieci, oddają. Pary, które oczywiście PRZEZ ROZPUSTNY TRYB ŻYCIA, Sodome i Gomore dzieci mieć nie mogą adoptują sobie tamte. I tak w kółko. Genialne.


Jeszcze tylko musze tu gdzieś zmieścić starców, niepełnosprawnych i warzywa.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6352 dnia: Kwietnia 28, 2009, 12:00:57 pm »
W 13 tygodniu ciąŻy moŻna  odnaleźć nieuleczalne wady genetyczne. Nad taką aborcją się zastanawiałeś?

I co, stworzymy sobie społeczeństwo fizycznie doskonałe? Zdrowe jednostki niech się rodzą, a chore do wiadra? Zresztą ilu zwolenników aborcji myśli o nieuleczalnych wadach genetycznych, a ilu szuka łatwej metody pozbycia się 'problemu'? Aborcja to nie jest - jak wielu przekonuje - wyrwanie zęba.

A jak miała wybierać, skoro psychicznie ona nie Żyła? Była "warzywem" podtrzymywanym sztucznie przy Życiu przez sprzęt. To nazywasz Życiem?

Nie była sztucznie podtrzymywana przy Życiu. Była jedynie karmiona.

Naprawdę jestem ciekaw, czy miałeś kiedykolwiek do czynienia z osobą, która naprawdę potrzebuje eutanazji, czy teŻ tylko sadzisz takie pro-life teksty, bo tak; czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z osobą, która tak naprawdę była juŻ tylko Żywym trupem, męczącym się we własnej skorupie i jednocześnie będącym cięŻarem dla innych?

Mam Ci w tym miejscu ze szczegółami opowiedzieć, jak to dziadek i babcia umierali na raka, czy czego oczekujesz?

I prosiłbym resztę o nierobienie z czyichś zasad moralnych jakiegoś cholernego, medialnego pro-life.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6353 dnia: Kwietnia 28, 2009, 12:07:58 pm »
Cytuj
Mam Ci w tym miejscu ze szczegółami opowiedzieć, jak to dziadek i babcia umierali na raka, czy czego oczekujesz?
Porównujesz umieranie na raka (jeden mój dziadek zmarł, drugi pewnie niedługo umrze) do stanu, w którym wegetujesz? Brawo.

Cytuj
Nie była sztucznie podtrzymywana przy życiu. Była jedynie karmiona.
Sztucznie karmiona, bo jeść nie mogła.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6354 dnia: Kwietnia 28, 2009, 12:13:48 pm »
Porównujesz umieranie na raka (jeden mój dziadek zmarł, drugi pewnie niedługo umrze) do stanu, w którym wegetujesz? Brawo.

A eutanazja dotyczy jedynie osób w stanie wegetatywnym i wcale nie dosięgnie ludzi nieuleczalnie chorych?

Sztucznie karmiona, bo jeść nie mogła.

Sztucznie karmiona nie równa się podtrzymywana przy życiu przez maszyny. Jak już kiedyś pisałem, odłączeniu od respiratora lub innej aparatury podtrzymującej życie, się nie sprzeciwiam. W tym miejscu moje wątpliwości budzi jedynie prawo do podejmowania takich decyzji przez osoby trzecie.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6355 dnia: Kwietnia 28, 2009, 12:20:45 pm »
A eutanazja dotyczy jedynie osób w stanie wegetatywnym i wcale nie dosięgnie ludzi nieuleczalnie chorych?
Ci, którzy są nieuleczalnie chorzy mogą wybierać, nikt ich nie zmusi do poddania się eutanazji; sytuacja podobna jak w przypadku tej Francuzki z potwornym rakiem twarzy (jeŻeli dobrze pamiętam), która chciała umrzeć, ale prezydent Francji się na to nie zgodził, zmuszając ją tym samym na cierpienie (bądź samobójstwo).

I tak jak napisał Tarniak, nie porównuj ludzi nieuleczalnie chorych do ludzi w stanie wegetatywnym, bo to dwie zupełnie inne kwestie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2009, 12:23:59 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6356 dnia: Kwietnia 28, 2009, 12:25:16 pm »
Cytuj
A eutanazja dotyczy jedynie osób w stanie wegetatywnym i wcale nie dosięgnie ludzi nieuleczalnie chorych?
Tak, będą ich gonić ze strzykawkami po ulicach.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6357 dnia: Kwietnia 28, 2009, 12:36:36 pm »
Ci, którzy są nieuleczalnie chorzy mogą wybierać, nikt ich nie zmusi do poddania się eutanazji; sytuacja podobna jak w przypadku tej Francuzki z potwornym rakiem twarzy (jeŻeli dobrze pamiętam), która chciała umrzeć, ale prezydent Francji się na to nie zgodził, zmuszając ją tym samym na cierpienie (bądź samobójstwo).

A czy w tym wypadku samobójstwo to nie jest najuczciwsze wyjście? Kto nam daje prawo wymagać od innych, Żeby zrobili to za nas? Lekarze mają ratować Życie, a nie je skracać. Opakowanie środków nasennych, otwarte drzwi do mieszkania i liścik poŻegnalny. Wybór ma kaŻdy i nie musi tym obarczać innych. Wiem, brzmi brutalnie, ale dla mnie mniej brutalnie niŻ lekarz-morderca.

"Nikomu, nawet na Żądanie, nie dam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie teŻ nie dam nigdy niewieście środka poronnego."

Wiecie z czego to? (Nie, nie jest to wymysł kleru)

Tak, będą ich gonić ze strzykawkami po ulicach.

Hahaha.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6358 dnia: Kwietnia 28, 2009, 13:26:12 pm »
Ja nie kumam jednego, dlaczego przeciwnicy aborcji i eutanazji to krzykacze, którzy chcą decydować za kogoś innego? Moralność osoby X pozwala na aborcję/eutanazję- niech sobie przeprowadzi! Wyprzedzając, bo zakładam, że mi ktoś wyjedzie z empatią i troską o dobro innych- jak wam tak zależy, to dokarmiajcie dzieci w Etiopii. Tyle.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6359 dnia: Kwietnia 28, 2009, 13:29:55 pm »
Ja nie kumam jednego, dlaczego przeciwnicy aborcji i eutanazji to krzykacze, którzy chcą decydować za kogoś innego? Moralność osoby X pozwala na aborcję/eutanazję- niech sobie przeprowadzi! Wyprzedzając, bo zakładam, że mi ktoś wyjedzie z empatią i troską o dobro innych- jak wam tak zależy, to dokarmiajcie dzieci w Etiopii. Tyle.
hmm jedyne z czym się nie zgadzam to z tymi dziećmi z Etiopii, sam jestem przeciwnikiem eutanazji i w sumie aborcji też (jeśli nie zagraża życiu matki). Nie pochwalam tego ale i nie chodzę na lewo i prawo krzycząc że to jest złe, ludzie mają własny rozum, jedyne czego mi szkoda to tych dzieci które giną przez głupią wpadkę.