Autor Wątek: Szokuje???  (Przeczytany 1520473 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6880 dnia: Lipca 22, 2009, 09:07:54 am »
Taaa, takim to na wsi zrobisz furorę. :P

"Łooo dziołchy pocta, un mo Merola"

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6881 dnia: Lipca 22, 2009, 09:23:19 am »
To nie są dziewczyny ze wsi, ale z miasta, więc raczej jakieś tam słitaśny mercedes, żucie gumy itp., a nie swojskie upraszczanie języka.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6882 dnia: Lipca 22, 2009, 10:13:13 am »
Wybacz ale nic na to nie poradzę że Mercedesy zaraz obok BMW tak mi się kojarzą. Po prostu na wsiach jest pełno aut tej marki i jeżdżą nimi takie chłopki a słoma im z bagażników wystaje. Od dziecka oglądałem takie obrazki więc teraz mam takie zdanie.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6883 dnia: Lipca 22, 2009, 10:16:14 am »
To nie są dziewczyny ze wsi, ale z miasta, więc raczej jakieś tam słitaśny mercedes, żucie gumy itp., a nie swojskie upraszczanie języka.
True. Różowe mini spódniczki i równie różowy umysł. Ach, jeszcze make-up droższy niż te 18" felgi, w których mogłaby mieszkać chińska rodzina.

Zresztą, MarcePan poruszył ciekawą sprawę. Miastowe niunie to masakra, ale wiejskie dziewczyny - które chcą poczuć trochę haj lajfu WWA, clubbing + wszystkie alternatywne, indie środowiska - są jeszcze gorsze (takie damskie jay jaye).
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2009, 10:18:55 am wysłana przez tarniak »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6884 dnia: Lipca 22, 2009, 10:31:25 am »
Wybacz ale nic na to nie poradzę że Mercedesy zaraz obok BMW tak mi się kojarzą. Po prostu na wsiach jest pełno aut tej marki i jeżdżą nimi takie chłopki a słoma im z bagażników wystaje. Od dziecka oglądałem takie obrazki więc teraz mam takie zdanie.
Te mam już taki obraz utrwalony w głowie, ale w sumie da się odróżnić BMW/Mercedesa należącego do takiego frajera, dresa, czy jakkolwiek go tam nazwać, a należącego do faceta w średnim wieku, który ma kasę i klasę. Ten drugi po prostu nie kupi "dresiarskiego" modelu, bo ma jakiś tam smak, a i w obrębie danej marki buraki upodobały sobie konkretne modele, które są akurat w zasięgu tej "grupy".

Jak by nie patrzeć, taki stereotyp, który sam kultywuję, jest dosyć krzywdzący dla normalnych ludzi jeżdżących takimi samochodami.  ; )


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6885 dnia: Lipca 22, 2009, 10:35:22 am »
Zresztą, MarcePan poruszył ciekawą sprawę. Miastowe niunie to masakra, ale wiejskie dziewczyny - które chcą poczuć trochę haj lajfu WWA, clubbing + wszystkie alternatywne, indie środowiska - są jeszcze gorsze (takie damskie jay jaye).

Ku**a żebyś wiedział. Jako że mieszkam w małej mieścinie, która nie ma praw miejskich to dorastając bardzo często widziałem obrazki jak laski ze wsi próbowały nadganiać za miastowymi niuniami i wychodziła z tego zazwyczaj karykatura. Pod pojęciem clubbing rozumiały co tygodniowe wyjazdy do pobliskich mordowni gdzie grał zespół "Akcent" a poboczne krzaki pozbawione były liści od ciągłego ocierania się o gołe ciała nastolatek zapinanych przez miejscowych ogierów. Makijaż również musiał dorównywać miastowym koleżankom więc był większy, bardziej kolorowy i nakładany dwa razy szybciej. Zamiast naturalnej opalenizny takie laski posiadały ciało upieczone podczas codziennych wizyt w solariach. Niektóre miały już wypalone emblematy lamp UV.

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6886 dnia: Lipca 22, 2009, 10:37:04 am »
No no, chorwacka opalenizna, którą robi laska z salonu nad Żabką o wątpliwie chorwackich korzeniach. Epic. :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6887 dnia: Lipca 22, 2009, 11:25:39 am »
Merole na wsi - no to się pośmiałem. Chyba beczki i W124 co najwyżej.

Ten drugi po prostu nie kupi "dresiarskiego" modelu, bo ma jakiś tam smak, a i w obrębie danej marki buraki upodobały sobie konkretne modele, które są akurat w zasięgu tej "grupy".

A jaki to jest dresiarski model Mercedesa?

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6888 dnia: Lipca 22, 2009, 11:38:42 am »
Ja prawdę mówiąc, to na wsi nie widywałem nic innego, jak Golfy 1-3, E30, maluchy, Polonezy, Astry "GSi".

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6889 dnia: Lipca 22, 2009, 11:45:44 am »
Cytuj
Te mam już taki obraz utrwalony w głowie, ale w sumie da się odróżnić BMW/Mercedesa należącego do takiego frajera, dresa, czy jakkolwiek go tam nazwać, a należącego do faceta w średnim wieku, który ma kasę i klasę.
Wiejski lanser i "facet w średnim wieku, który ma kasę i klasę" - jeden c*uj.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6890 dnia: Lipca 22, 2009, 11:51:05 am »
Merole na wsi - no to się pośmiałem. Chyba beczki i W124 co najwyżej.

Ten drugi po prostu nie kupi "dresiarskiego" modelu, bo ma jakiś tam smak, a i w obrębie danej marki buraki upodobały sobie konkretne modele, które są akurat w zasięgu tej "grupy".

A jaki to jest dresiarski model Mercedesa?
No, nie wiem o jakiej wiosce myślisz ty i Marcepan. Ja w każdym razie nie mam na myśli jakiegoś post-PGRowego krajobrazu, a podmiejskie miejscowości.
Poza tym, często na swej drodze można spotkać miasowych wieśniaków.
: Lipiec 22, 2009, 11:47:15 am


Cytuj
Te mam już taki obraz utrwalony w głowie, ale w sumie da się odróżnić BMW/Mercedesa należącego do takiego frajera, dresa, czy jakkolwiek go tam nazwać, a należącego do faceta w średnim wieku, który ma kasę i klasę.
Wiejski lanser i "facet w średnim wieku, który ma kasę i klasę" - jeden c*uj.
Nie.
Zależy co obydwoje rozumiemy przez "faceta z klasą". I nie mam tu na myśli jakichś wzorców, które próbują wcisnąć nam TV i tanie polskie filmy. Nie chce mi się rozpisywać na ten temat, ale ja przed oczami mam od razu ojca mojego kumpla. Naprawdę spoko koleś w średnim wieku, jest już ustawiony w życiu, prowadzi raczej nowoczesny tryb życia, typu odpowiednie odżywianie się, sport (i to nie jakaś piłeczka, czy ping pong, ale niezłe urozmaicenia u niego panuje) i tak dalej. A jeździ BMW, które na pewno nie kojarzy się z jakimś lanserskim burakiem z dyskoteki, który zresztą nie mógłby sobie akurat na takie BMW pozwolić.
A kolesiowi o którym mówię, na pewno nie zależy na tym, żeby się przed kimkolwiek popisywać lub "lansić". Za stary, wróć - zbyt dojrzały już jest bo nie przesadzajmy z tą starością, choć niektórych w tym wieku dopada kryzys), aby takie idiotyzmy miał w głowie. Po prostu ma coś takiego w dupie, a docenia pewną jakość i wygodę, którą najwyraźniej daje mu np. to BMW, jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało.


Tak więc pieprzysz.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2009, 11:57:20 am wysłana przez Kresq »


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6891 dnia: Lipca 22, 2009, 11:53:57 am »
Chyba sie na niego jarasz. :oops:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6892 dnia: Lipca 22, 2009, 12:00:53 pm »
Chyba sie na niego jarasz. :oops:
Tak, fest bym mu nadstawił dupy, gdyby został moim tatuśkiem i kupował mi watę cukrową w zoo oraz inne prezenty.


Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6893 dnia: Lipca 22, 2009, 12:02:11 pm »
To widzę, że u mnie jest ten sam klimat co u MarcePana, tyle że jest to 40tysięczne miasto. Centrum weekendowej rozrywki to 'klub' REAKTOR położony na wsi 5km od miasta.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6894 dnia: Lipca 22, 2009, 12:14:55 pm »
Tak więc pieprzysz.
Sorry, ale sformułowanie "facet z klasą" najczęściej przez plebs jest używane, gdy mówią o gościu z drogim zegarkiem, "klasową" furą, "umiejącym się zachować", "mającym gest", wiedzącym jak jeść bezy itd.

O, większość rozumie to tak:
http://www.menshealth.pl/styl/Facet-z-klasa-reguly-dobrego-stylu-3333.html

Czyli fak ju takim facetom z klasą.

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6895 dnia: Lipca 22, 2009, 12:22:18 pm »
Szokuje mnie pech tego kolesia dostał kołem i zmarł w szpitalu. :shock:

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6896 dnia: Lipca 22, 2009, 12:25:59 pm »
Tak więc pieprzysz.
Sorry, ale sformułowanie "facet z klasą" najczęściej przez plebs jest używane, gdy mówią o gościu z drogim zegarkiem, "klasową" furą, "umiejącym się zachować", "mającym gest", wiedzącym jak jeść bezy itd.

O, większość rozumie to tak:
http://www.menshealth.pl/styl/Facet-z-klasa-reguly-dobrego-stylu-3333.html

Czyli fak ju takim facetom z klasą.
przecie to Alpha Male Maximmus!

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6897 dnia: Lipca 22, 2009, 12:38:22 pm »
Tak więc pieprzysz.
Sorry, ale sformułowanie "facet z klasą" najczęściej przez plebs jest używane, gdy mówią o gościu z drogim zegarkiem, "klasową" furą, "umiejącym się zachować", "mającym gest", wiedzącym jak jeść bezy itd.

O, większość rozumie to tak:
http://www.menshealth.pl/styl/Facet-z-klasa-reguly-dobrego-stylu-3333.html

Czyli fak ju takim facetom z klasą.
No właśnie, więc ja nie mam na myśli nic z takich rzeczy. Ten koleś nie czyta cosmo dla facetów, czyli men's health, nie popieprza w garniturach, raczej tak luźno i nieformalnie przeważnie, ale i tak wygląda elegancko, tzn. nie jak jakiś łapserdak z bazaru.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6898 dnia: Lipca 22, 2009, 12:46:20 pm »
Kresku, zachowujesz się jakbyś marzył o obrobieniu kiełbasy.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6899 dnia: Lipca 22, 2009, 12:47:29 pm »
Nie, ale niech mi nie wyskakuje nikt z men's healthem kiedy ja mówię o czymś zupełnie innym.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6900 dnia: Lipca 22, 2009, 12:56:39 pm »
Czyli co, ktoś dorobi się kaski i chce kupić furkę, to NIE MOŻE, ZAKAZ, UWAGA, BROŃ BOŻE kupić BMW E30? je**ć stereotypy i modę. Ot co.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6901 dnia: Lipca 22, 2009, 13:00:23 pm »
Ja mówię, jak "facet z klasą" jest używane przez większość, nie przez Ciebie.

A goście czytający Logo czy inne Men's Healthy są dla mnie przeeeeeżałośni i wzbudzają jedynie politowanie. I ja właśnie takich mam przed oczami słysząc "facet z klasą". To Ci próbuję wyjaśnić 8-)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6902 dnia: Lipca 22, 2009, 13:10:20 pm »
Ja mówię, jak "facet z klasą" jest używane przez większość, nie przez Ciebie.

A goście czytający Logo czy inne Men's Healthy są dla mnie przeeeeeżałośni i wzbudzają jedynie politowanie. I ja właśnie takich mam przed oczami słysząc "facet z klasą". To Ci próbuję wyjaśnić 8-)
No właśnie wiem, dlatego próbuję przedstawić swój punkt widzenia i zerwać z toposem men's healthowego faceta z klasą, a tu mi od razu zarzucają, że chcę parówy obrabiać :(


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6903 dnia: Lipca 22, 2009, 13:10:58 pm »
A ja jeszcze raz pytam, który model mercedesa jest "dresiarski"?

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6904 dnia: Lipca 22, 2009, 13:14:01 pm »
A ja jeszcze raz pytam, który model mercedesa jest "dresiarski"?
Ignore mode on.


A tak poważnie - nie powiem Ci nawet, który model BMW jest dresiarski. Bo nie znam się na nazwach modelów tych samochodów. Ale okej, inaczej. BMW bywają dresiarskie, natomiast Mercedesy z tej niższej półki z "okularami", które można ze starszych roczników wyrwać za śmieszne pieniądze bardziej kojarzą mi się z takimi nieco zamożniejszymi cyganami.

A poza tym - nie wiem, spytaj Marcepana, może on Ci konkretniej odpowie jakie Merce są dresiarskie.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6905 dnia: Lipca 22, 2009, 13:14:30 pm »
Żaden. Problem rozbija się o to, jak obnosi się nim właściciel :)

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6906 dnia: Lipca 22, 2009, 13:18:13 pm »
Tak, ale z drugiej strony cały czas mówimy o stereotypach. Poza tym jeśli masa osób z danej "grupy społecznej" rozbija się danym typem auta, to człowiek zaczyna uważać (i czy niesłusznie?), że taki ma target ten samochód.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6907 dnia: Lipca 22, 2009, 13:20:52 pm »
Dlatego stereotypy są ch**owe. Czy aby na pewno konstruktorzy W124 z góry założyli, że będzie to samochód dla taksówkarzy i dresiarzy? Sam mam ten model (na spółę z bratem) i bronię jak mogę, bo sam samochód osiągami i komfortem wymiata.

svonston

  • Gość
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6908 dnia: Lipca 22, 2009, 13:28:46 pm »
O ile sedan mi się nie podoba, to W124 Coupe z 3-litrową benzyną... Ach. 8)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6909 dnia: Lipca 22, 2009, 13:29:41 pm »
Dlatego stereotypy są ch***. Czy aby na pewno konstruktorzy W124 z góry założyli, że będzie to samochód dla taksówkarzy i dresiarzy? Sam mam ten model (na spółę z bratem) i bronię jak mogę, bo sam samochód osiągami i komfortem wymiata.
Wpis. Też mam Mesia, E250 i jakoś nie kojarzy mi się z 'dreskami'. Jeżeli już to z taksiarzami. A dlaczego taksiarze głównie mają Mercedesy? Bo są to niezawodne samochody i mogą naprawdę sporo wytrzymać.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6910 dnia: Lipca 22, 2009, 13:33:05 pm »
Dlatego stereotypy są ch***. Czy aby na pewno konstruktorzy W124 z góry założyli, że będzie to samochód dla taksówkarzy i dresiarzy? Sam mam ten model (na spółę z bratem) i bronię jak mogę, bo sam samochód osiągami i komfortem wymiata.
W to nie wątpię, teraz stary kumpel ze szkolnej ławy kupił jakieś BMW (e30 bodajże, w każdym razie tym modelem rozbił się nasz niegdysiejszy wuefista i cudem go wyratowali) z 90 roku i sam bym taką furką nie pogardził (chociaż wolałbym już jakiegoś japończyka, albo golfa, tudzież polo), więc tym bardziej przykre jest to, że taka armia debili sama przyszywa taką metkę tej marce. Już nie wspomnę o ich różnych różnistych tuningach.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6911 dnia: Lipca 22, 2009, 13:33:43 pm »
Żaden. Problem rozbija się o to, jak obnosi się nim właściciel :)

No nie wiem. Niektórzy tutaj próbują tworzyć stereotypy, jakoby Mercedes był domeną dresiarzy i środowisk wiejskich, co dla mnie jest kompletną bzdurą.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6912 dnia: Lipca 22, 2009, 13:38:56 pm »
Żaden. Problem rozbija się o to, jak obnosi się nim właściciel :)

No nie wiem. Niektórzy tutaj próbują tworzyć stereotypy, jakoby Mercedes był domeną dresiarzy i środowisk wiejskich, co dla mnie jest kompletną bzdurą.
Rany, tego nie wiesz, może u Marcepana w miejscowości faktycznie dużo buraków w Mercedesach. Mi też jakoś strasznie nie kojarzy się to z dresiarnią, raczej właśnie z jakimiś ciawami, albo starszym panem, który uciułał w pocie czoła na beczkę i sprowadził jakąś 10-letnią z Niemiec.

Wiadomo, że dresiarzy i środowisk wiejskich nie będzie stać na SLRa, ani nawet nic o wiele tańszego. Jeśli chodzi o BMW, to owe środowiska też się rozbijają jakimiś starymi modelami przeważnie. Chyba, że ktoś ma jakieś powiązania nie tylko ze środowiskiem wiejskim, ale także przestępczym.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6913 dnia: Lipca 22, 2009, 14:11:02 pm »
A ja jeszcze raz pytam, który model mercedesa jest "dresiarski"?

Większość. Młode dresy jeżdżą jakimiś CLK'ami. Ostatnio taki podjechał pod moja sąsiadkę o 2 w nocy i trąbił, darł się jak głupi. Jako że mieszkam w miejscowości gdzie znaczna większość ludzi żyje z rolnictwa więc widok wysiadającego z Mercedesa buraka w gumiakach jest tu codziennością. Najbardziej zapadł mi w pamięć koleś, który na skup ogórków podjeżdżał 190'ką (wtedy to był szał) i dowoził w workach ogóry a na dywanikach miał słomę. :lol: :lol: :lol:

Nie moja wina że tak mi się kojarzą te auta. Ja bym nie kupił nawet gdybym miał tyle floty. Nie ujmuję tym samochodom komfortu, wygody i jakości ale po prostu źle mi się kojarzy.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6914 dnia: Lipca 22, 2009, 14:16:33 pm »
No tak, masz rację. Ja na przykład znam jednego buraka w Preludzie, więc mnie źle kojarzy się Honda  8)

Swoją drogą stopa życiowa polskiego dresiarstwa musiała mocno skoczyć w górę, skoro poprzesiadali się z E36 do CLK...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6915 dnia: Lipca 22, 2009, 14:23:43 pm »
No tak, masz rację. Ja na przykład znam jednego buraka w Preludzie, więc mnie Hondy źle się kojarzą  8)

Swoją drogą stopa życiowa dresiarstwa polskiego musiała mocno skoczyć w górę, skoro poprzesiadali się z E36 do CLK...

Problem w tym że ja nie tylko jednego buraka z Mercedesa znam. Znam ich cała masę. To jest plaga u nas.

Co do stopy życiowej to wielu z tych dresiarzy ma bogatych rodziców (np. ten który ostatnio o 2 w nocy wyprawiał jakieś popisy przed moim domem ma bogata matkę, która kupiła mi auto jakie sobie wymarzył). Nie moja wina że tak to tutaj wygląda i jak widzę gwiazdę na masce to mimowolnie uśmiecham się pod nosem.

PS. Też znam paru buraków, którzy jeżdżą Hondami ale skala jest nieporównywalna do słomianych chamów w Mercedesach.
: Lipiec 22, 2009, 14:19:03 pm
No tak, masz rację. Ja na przykład znam jednego buraka w Preludzie, więc mnie źle kojarzy się Honda  8)

Tyyyy, tak swoją drogą to co mnie to hehe. Mi się dobrze kojarzy i to najważniejsze. Poza tym każdy wie że u nas niemieckie sznycle to auta najbardziej rozpowszechnione na wsiach więc... :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2009, 14:28:22 pm wysłana przez MarcePan »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 267
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6916 dnia: Lipca 22, 2009, 20:03:50 pm »
Ehhh te stereotypy. ;)
Też miałem podobne zdanie co do beemek, dopóki wujek nie kupił sobie e36 w coupe i dopóki sie nią nie przejechałem. Teraz jakbym miał kase to nic innego bym sobie nie kupił.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6917 dnia: Lipca 22, 2009, 20:19:08 pm »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6918 dnia: Lipca 22, 2009, 20:44:01 pm »
W takim razie Audi, Mazda, Nissan, VW też?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Szokuje???
« Odpowiedź #6919 dnia: Lipca 22, 2009, 20:52:50 pm »
No przecie widzisz ranking. :P